Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-19, 18:24   #2851
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Do Kajtolinka

tez mi ta farba się najbardziej uśmiecha, tylko jak byłam wczoraj w sklepie i patrzyłam na palete odcieni jak dana farba łapie w zależności od naturalnego koloru włosów-odrostu i w moim przypadku jasny brąz/ciemny brąz w ogóle nie było koloru jaki wyjdzie tylko kreski...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-19, 19:06   #2852
HopeMAGDA
Rozeznanie

jeśli moge doradzić to ja nałożyłabym ta piąta co pokazałaś jest superrozjaśniająca a potem dopiero 6 tak mi sie wydaje bo chyba ta 6 sobie nie poradzi....tak mi sie wydaje...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-19, 19:13   #2853
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Dziewczyny prosze was poradzcie mi co z ta masakra na glowie mam zrobic Tak wygladaja moje wlosy Kilka dni temu bylam u fryzjerki na pasemkach rozjasniaczem. Tylko w niektorych miejscach zlapalo Jestem zalamana wstyd z tym czyms co mam na glowie pokazywac sie wsrod ludzi. Marzy mi sie blad w tej chwil mogl by byc nawet ciemniejszy..pytanie tylko czy jakas farba to pokryje

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-02-19 o 19:22
*milka* jest offline  
Stary 2010-02-19, 19:24   #2854
lauraconti
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
lauraconti masz ładny kolorek naprawde super tylko pozazrdościć
Dziekuje;*
Stary 2010-02-19, 19:28   #2855
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
O matko boska i wszyscy święci... i znów jestem szaro fioletowa, odrost- ala kurczak Trzeba będzie prać 2 razy dziennie i czuje że będzie pięknie... I przysięgam Wam, więcej popielatych farb nie ruszę Następnym razem beżowy blond z garniera. AMEN! A pójdę i kupię go jutro,żeby mnie nie kusiły inne Kondycja włosów fantastyczna, chociaż tyle. Fotki będą jutro bo wszędzie w domu mam żółte światło i włosy wychodzą zielone

Przepraszam że wklejam aukcje, ale tak najłatwiej
Maski Kallos (różne rodzaje)
http://www.allegro.pl/item928276864_..._maska_1l.html

Sleek Line ( 5 zł droższe ) też są różne rodzaje
http://www.allegro.pl/item918472852_...1l_krakow.html

EwCiA000
chodziło mi o 6
Kajtolinka dziękuje Ci bardzo Nie szkodzi, że z aukcji

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Moje włoski po farbowaniu wellatonem 12/1 U góry odrost minimalnie żółty,ale potraktuję go płukanką i powinno być ok i co o nich sądzicie?
Lauraconti ślicznie Ci wyszły te włoski

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-19, 19:35   #2856
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jeśli moge doradzić to ja nałożyłabym ta piąta co pokazałaś jest superrozjaśniająca a potem dopiero 6 tak mi sie wydaje bo chyba ta 6 sobie nie poradzi....tak mi sie wydaje...
tylko ze ja troche pasm juz mam bardzo jasnych wiec zastanawiam sie jak ta farba sie na nich zachowa??
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-19, 19:45   #2857
sloneczko279
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
kup szampon Joanny filetowy i próbuj umyć kilka razy głowę przytrzymując go na głowie na parę minut. Tylko Uważaj aby ci na fioletowo nie złapał więc obserwuj. Powinno to zniwelować żółć i ochłodzić ton włosów.
Dziewczyny już przed wyjściem z salonu fryzjerskiego zaopatrzyłam się w szampon ,, SHT,, Nałożyłam na włosy i nie ma żadnego rezultatu, włosy pokryte wcześniejszymi pasemkami są extra, lecz odrosty klapa. zapisze się do fryzjera, bo sama boję się eksperymentować. Bardzo dziękuję za pomoc ;p
sloneczko279 jest offline  
Stary 2010-02-19, 19:54   #2858
snowhitee
Zakorzenienie

Adzi07 farbka już zakupiona i jutro jak tylko wstanę zabieram się za farbowanie powiedz mi tylko czy Ty wogóle użyłaś to serum ochronne? Bo coś mi się kojarzy, że gdzieś czytałam jak ktoś pisał, że tam gdzie kładł to serum to farba wogóle nie załapała i tak się zastanawiam czy mi to w sumie potrzebne jak było z Tobą hmm?

[QUOTE=femme13;17293833]a co powiecie na temat farb londacolor i wellaton? stosowała któraś popielate blondy? ja zrobiłam bardzo dawno temu wellatonem, ale to było tak dawno że nawet nie pamiętam jak wyszły.

Ja kiedyś dawno użyłam londycolor ale odcień platynowy blond i wyszedł pamiętam bardzo ładnie, pokrył równo odrost ale niestety szybko żółkł.. Podejrzewam, że popiele też mogą się niestety szybko zmywać
.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-19 o 19:58
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-19, 20:15   #2859
superedzia
Raczkowanie

więc dzisiejszego farbowania efekt:
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-19, 20:16   #2860
ewe11
Raczkowanie

a ja dzis farbowałam
ewe11 jest offline  
Stary 2010-02-19, 20:20   #2861
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Pokaż wiadomość
a ja dzis farbowałam
spoko czym?
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-19, 20:20   #2862
aiwlys88
Raczkowanie

Cytat:
Moje włoski po farbowaniu wellatonem 12/1 U góry odrost minimalnie żółty,ale potraktuję go płukanką i powinno być ok i co o nich sądzicie?
Zakochałam się piękny kolor, mam nadzieje że i mi się uda dojść do ładnego blondu nim się zestarzeje hehe

aiwlys88 jest offline  
Stary 2010-02-19, 20:24   #2863
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość

Ślicznie wyszło i jak ładnie pokryty odrost rewelacja

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-19, 20:29   #2864
HopeMAGDA
Rozeznanie

kochaniutkie macie piekne blondy tylko pozazdrościc no no laseczki blondynki góra....Pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-19, 20:36   #2865
ewe11
Raczkowanie

garnier nutrisse nr 100
ewe11 jest offline  
Stary 2010-02-19, 21:31   #2866
EwCiA000
Zadomowienie

Dziewczyny kochane
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-19, 21:36   #2867
Adzi07
Zakorzenienie

[QUOTE=snowhitee;17308217]Adzi07 farbka już zakupiona i jutro jak tylko wstanę zabieram się za farbowanie powiedz mi tylko czy Ty wogóle użyłaś to serum ochronne? Bo coś mi się kojarzy, że gdzieś czytałam jak ktoś pisał, że tam gdzie kładł to serum to farba wogóle nie załapała i tak się zastanawiam czy mi to w sumie potrzebne jak było z Tobą hmm?

Ja to w sumie nakładałam to serum na zniszczone wlosy.A mialam ich troche na zewnecznej stronie.Ja znowu slyszalam ze nie mozna tego serum nakladac na odrost czyli naturalne wlosy bo ponoc nie rozjasnia tak dobrze.I tak tez na odrost nie nakladalam.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-19, 21:39   #2868
EwCiA000
Zadomowienie

DZIEWCZYNY KOCHANE
wiem, że Wam zawracam głowę, ale mogłaby każda z Was wypowiedzieć się na temat moich włosków i jaką farbe radzicie mi użyć?? chcę porównac odpowiedzi i wkońcu się zdecydować;*
proszę
czekam na odpowiedź.
pozdrawiam
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-19, 22:01   #2869
lauraconti
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Zakochałam się piękny kolor, mam nadzieje że i mi się uda dojść do ładnego blondu nim się zestarzeje hehe
Napewno się uda;D grunt to eksperymentować i metodą prób i błędów dojść do wymarzonego kolorku
Stary 2010-02-19, 22:12   #2870
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane
wiesz ja ci proponuje tym co ja dziś wiesz dlaczego?...ona naprawdę nie jest mocna dwa możesz trzymać serio nawet godzinę jak ja dziś (..zapomniałam się ) i nawet ani trochę tych jasnych nie chwyci na popiel czy fiolet bo ona rozjaśnia jak się nazywa czysty blond te jasne będziesz mieć jak ja a te ciemne jak teraz te jasne zaufaj mi na sto % . Tylko, że kapa jest z dostępnością tej farby najszybciej to ją kupisz w kauflandzie. Muszę ci powiedzieć, że farbowałam nie przynajmniej z 8 razy z różnych blondów i nawet raz z takiego miodowo rudego i zawsze uzyskuje ten efekt.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

ona nie niszczy i równomiernie rozjaśnia
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-19, 22:20   #2871
aiwlys88
Raczkowanie

Cytat:
Za tydzień chciałabym zafarbować, ale nie wiem jeszcze na jaką farbę się zdecydować i ciągle myślę ( a fotki moich włosów na stronie 80 )

aiwlys88 jest offline  
Stary 2010-02-19, 22:29   #2872
lauraconti
Raczkowanie

Cytat:
Za tydzień chciałabym zafarbować, ale nie wiem jeszcze na jaką farbę się zdecydować i ciągle myślę ( a fotki moich włosów na stronie 80 )
może spróbujesz tą farbką co ja? ja jetsem mega zadowolona z efektu
Stary 2010-02-19, 22:45   #2873
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
wiesz ja ci proponuje tym co ja dziś wiesz dlaczego?...ona naprawdę nie jest mocna dwa możesz trzymać serio nawet godzinę jak ja dziś (..zapomniałam się ) i nawet ani trochę tych jasnych nie chwyci na popiel czy fiolet bo ona rozjaśnia jak się nazywa czysty blond te jasne będziesz mieć jak ja a te ciemne jak teraz te jasne zaufaj mi na sto % . Tylko, że kapa jest z dostępnością tej farby najszybciej to ją kupisz w kauflandzie. Muszę ci powiedzieć, że farbowałam nie przynajmniej z 8 razy z różnych blondów i nawet raz z takiego miodowo rudego i zawsze uzyskuje ten efekt.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

ona nie niszczy i równomiernie rozjaśnia
mogłabyś mi jeszcze napisać więcej informacji o tej farbce??;* itp
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-19, 22:57   #2874
lauraconti
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Pokaż wiadomość
a ja dzis farbowałam
śliczny kolorek! jaka to farbka?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
superedzia a jest gdzieś zdjecie Twojego naturalnego kolorku włosów? super Ci ten kolorek wyszedł i w ogóle odrostu nie widać:O
Stary 2010-02-19, 23:22   #2875
EwCiA000
Zadomowienie

ja już tak się gubie z tymi kolorami ze masakra
nie wiem juz sama co mam o tym myslec...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

kate12345 a ty kiedy zamierzasz farbować?? bo jak ty sie decydujesz na jakąś farbkę to ja też, bo ty masz ciemniejsze włosy od moich, wiecjak na twoich wyjdzie ładnie to na moich tym bardziej;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-20, 08:10   #2876
femme13
Raczkowanie

do wedg - vikinga kładę już drugi raz i już chyba nie zmienię farby. Wcześniej próbowałam też 03 b.b.j.popielaty blond ale wyszedł za jasno i popiel trzymał 3 dni. Vikinga kładłam najpierw na włosy rozjaśnione do żółto-rudego (efekt też taki jak na zdjęciu), później jak się wymył to położyłam 03 excellence, ale było mi za jasno i znów viking. Po raz kolejny wyszedł tak samo. Ta farba jak na razie mnie nie zawiodła, bo czy na żółte, czy białe - kolor zawsze taki sam. Tylko szybciej się wymywa z rozjaśnianych włosów, ale nie na żółty tylko taki naturalny beżowy. Odrosty mają zawsze nieco inny kolor, ale nie żółty tylko taki jakby popielaty ciemny blond, z czasem jasny brąz, ale mi to nie przeszkadza, bo ja ciemna z natury jestem, a przy wypłukaniu kolory się zrównują i już tak nie widać.

Do superedzia - bardzo ładnie Ci wyszedł kolorek. Odrosty super chwyciły.

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
śliczny kolor, widać, że równo pokryło, bo Ty chyba miałaś pasemka? dobrze doczytałam? a na żywo to popiel mocny jest czy leciutki?

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

kupiłam wczoraj loreal stocholm, bo mi się podoba bardzo. Namówiłam moją mamę na spróbowanie. Ma teraz taki złocisty blond zrobiony pallette platynowy blond. Dzisiaj będę jej farbowała (jak nie zmieni zdania). Zrobię fotki przed i po. Sama jestem ciekawa jak ten kolor wychodzi.

Edytowane przez femme13
Czas edycji: 2010-02-20 o 08:08
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-20, 08:44   #2877
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
mogłabyś mi jeszcze napisać więcej informacji o tej farbce??;* itp
więcej hym.. cena do 12 zł, fajnie się nakłada mimo, że z michy ale jest wydajna, kryje równomiernie i z kilku poziomów, nie ma odcieniu jajka to ciepły blond ale bardzo jasny nawet taki trochę lodowo - perłowo - beżowy. Cyc malina co będę gadać. Dziś w autobusie zagadała do mnie laska i zapytała o ten kolorek więc coś w nim jest. Nie wiem czemu ale na stronie firmowej niema tego odcienia...ale nadal jest w sprzedaży . Ja go widuje w kauflandzie, rosmanie i naturze. Powiem ci, że ja farbuje się często i nie widzę efektu wysuszenia czy zniszczenia. Używałam różnych farb i tych drogich i tych tanich i profesjonalnych a efekt konkretnie po tym kolorku mi odpowiada w 100% a trwałość jej na włosach oceniam na 8 w skali do 10. Kolor zawsze budził podziw fryzjerów dobrych dodam. Pytali czy to coś tam...ja się śmiałam i mówiłam, że to palette. Minus jest tylko taki, że nie zawsze mogę jej użyć bo jest słabo dostępnym odcieniem...kupuje na zapas. Ważne dla ciebie jest to, że te jasne nie będą szaro bure a reszta jasno złota. Efekt taki jak już mówiłam po tych farbach jakie Ty wybrałaś powyżej to tylko ta 01 chyba mogła by być ok tylko przy tych ciemnych wyszło by jajko...Ja Ci ja polecam (palette) ...powodzenia

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
śliczny kolorek! jaka to farbka?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

superedzia a jest gdzieś zdjecie Twojego naturalnego kolorku włosów? super Ci ten kolorek wyszedł i w ogóle odrostu z wnioskiem o przyznanie pełnomocnika z urzędu do reprezentowania zainteresowanej w sprawie rozwodowej. nie widać:O
to właśnie ten odrost ze strony 95 może ciut jaśniejszy

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-02-20 o 08:55
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-20, 10:00   #2878
violey
Przyczajenie

znacie farbe ktora mi rozjasni włosy do takiego kolorku!?
...to ma byc bezowy blond/popielaty ale zeby nie był za jasny
obecnie mam ciemny blond; (
violey jest offline  
Stary 2010-02-20, 10:18   #2879
EwCiA000
Zadomowienie

[QUOTE=superedzia;17315696]więcej hym.. cena do 12 zł, fajnie się nakłada mimo, że z michy ale jest wydajna, kryje równomiernie i z kilku poziomów, nie ma odcieniu jajka to ciepły blond ale bardzo jasny nawet taki trochę lodowo - perłowo - beżowy. Cyc malina co będę gadać. Dziś w autobusie zagadała do mnie laska i zapytała o ten kolorek więc coś w nim jest. Nie wiem czemu ale na stronie firmowej niema tego odcienia...ale nadal jest w sprzedaży . Ja go widuje w kauflandzie, rosmanie i naturze. Powiem ci, że ja farbuje się często i nie widzę efektu wysuszenia czy zniszczenia. Używałam różnych farb i tych drogich i tych tanich i profesjonalnych a efekt konkretnie po tym kolorku mi odpowiada w 100% a trwałość jej na włosach oceniam na 8 w skali do 10. Kolor zawsze budził podziw fryzjerów dobrych dodam. Pytali czy to coś tam...ja się śmiałam i mówiłam, że to palette. Minus jest tylko taki, że nie zawsze mogę jej użyć bo jest słabo dostępnym odcieniem...kupuje na zapas. Ważne dla ciebie jest to, że te jasne nie będą szaro bure a reszta jasno złota. Efekt taki jak już mówiłam po tych farbach jakie Ty wybrałaś powyżej to tylko ta 01 chyba mogła by być ok tylko przy tych ciemnych wyszło by jajko...Ja Ci ja polecam (palette) ...powodzenia

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Dzięki za wyczerpujący opis chyba zdam się na Ciebie i tak nie moge oczekiwać cudów jak zafarbuje teraz te moje włoski;* mogłabyś mi jeszcze raz tylko napisać jakie włosy mi wyjdą?? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

do Superedzia
a czemu uważasz że tym palette mi ładnie jasno złapie a ta farba którą ja wkliełam piątą tą 01 to mi te ciemne złapie na żółto??;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-20, 10:27   #2880
aiwlys88
Raczkowanie

Cytat:
może spróbujesz tą farbką co ja? ja jetsem mega zadowolona z efektu
No właśnie się nad tym zaczęłam zastanawiać tylko Ty miałaś jaśniejsze włosy i wyszło ślicznie a moje mają jeszcze rudą poświatę i zastanawiam się czy ta farba by to pokryła ?

aiwlys88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości