Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-20, 19:07   #2911
superedzia
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam już do wyboru tylko dwie farbki
ale doradźcie która farbak byłaby lepsza na moje włoski:0 zdjęcia już chyba znacie;*
są na poprzednich stronach jakby co
Skandynawski blond palette czy ganier nutrisse 100??
więc ten pierwszy wychodzi cieplej niż się nazywa a 100 wychodzi ciemniej a tobie chyba zależy na jasnym blondzie czy się mylę?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie - kupiłam dziś w Rossmanie farbe Garnier Color Naturals 111 - superjasny popielaty blond. W domu się zorientowałam, że ma inne pudełko niż zwykle. Modelka ta sama, nr ten sam, nazwa koloru również. Kolory tylko nieco inne. Ale najbardziej mnie zaniepokoiło, że brakuje gdziekolwiek wzmianki, że to farba rozjaśniająca Na starym pudełku pisało "superrozjaśniająca" i była informacja, że przed farbowaniem tym odcieniem nie trzeba włosów rozjaśniać, a tu nie ma słowa na ten temat.

Wiecie może czy coś się zmieniło z tymi farbami? Czy istnieją 2 wersje color naturals 111- rozjasniająca i nierozjaśniająca? A może ten odcień przestał być rozjaśniający? Albo po prostu farba zmieniła tylko opakowanie, a właściwości pozostają nadal te same?

Bardzo proszę o odpowiedź, bo mam zamiar farbować za jakiś czas, a ponieważ walcze jeszcze z pozostałościami rudości po rozjaśnianiu, zależy mi nie tylko na pokryciu włosów odcieniem blond, ale i jednoczesnym rozjaśnieniu.

Jeśli jest nierozjaśniająca, to pewnie kupię jakąś inną farbkę (może garnier nutrisse 111 lub palette "mrozny blond) , a tą odłożę na później, kiedy już uzyskam ładny blond. Ewentualnie dodam do tej mocniejszej wody utlenionej.

W załączniku dodaje zdjęcie starego pudełka i tego, ktore dzis kupilam (fotka robiona komórką, wiec jakość jest kiepska )
dziwne powiem...wydaje mi się, że to ta sama farba ale czort wie
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-20, 19:11   #2912
EwCiA000
Zadomowienie

[QUOTE=superedzia;17327669]więc ten pierwszy wychodzi cieplej niż się nazywa a 100 wychodzi ciemniej a tobie chyba zależy na jasnym blondzie czy się mylę?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

tak zależy mi na jasnym blondzie
byłam dzisiaj w kauflandzie i nie było tej Twojej farbki co mi doradzałaś tego czystego blondu z palette;*
a ten skandynawski blond rozjaśnia ztego co widziałam podobnie do tej Twojej i z tej samej firmy i serii palette color naturals co myślisz??;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-20, 19:42   #2913
Lola20
Rozeznanie

Bardzo dziękuję dziewczyny, teraz zajrzałam do pudełka i na instrukcji faktycznie pisze, że to odcień rozjaśniający. Tył pudełka trochę mnie zmylił, bo ze starej wersji Garniera miałam odcień 110 - superjasny naturalny blond superrozjaśniający i pisało, że nadaje się do włosów jasny blond do ciemnego blondu oraz jasny brąz do ciemnego brązu (na opakowaniu było namalowane, że brązowe włosy również mocno rozjaśnia).

Natomiast na tym nowym 111 z tyłu jest napisane, że nadaje się do włosów jasny blond do ciemny blond, a do jasnego brązu i brązu jest już niezalecany. Wydawało mi się, że stara wersja 111 była polecana do tych samych kolorów wyjściowych jak 110, dlatego pomyślałam, że może ta nowa słabiej rozjaśnia ale mogę się mylić, bo nie farbowałam jeszcze nigdy color naturals 111, dopiero się przymierzałam do zakupu od jakiegoś czasu, a opakowanie starej wersji widziałąm tylko przelotnie w sklepie. Dotąd farbowałam tylko rozjaśniającą Garnier Nutrisse 111.

Z drugiej strony nawet jeśli ograniczyli gamę odcieni do jakich nadaje się 111, to może nie znaczy, że słabiej rozjasnia, tylko po prostu przedstawili wersję bardziej zgodną z prawdą . Wiadomo, że jeśli ktoś ma włosy brązowe to raczej ciężko mu będzie uzyskać blond samą farbą. Najbardziej prawdopodobne, że wyjdzie mu najpierw pomarańczowy.

Kajtolinka - ja też nigdy nie mogłam znaleźć informacji dotyczących stężenia oksydantu na farbach garniera. W kilku tematach na forum czytałam, że odcienie rozjaśniające Garniera mają wodę utlenioną 9%. Nie wiem czy to na 100% wiarygodna informacja, ale z tego co pisały dziewczyny tak wynika. Zwykłe farby mają najczęściej wodę 6%, więc to bardzo możliwe, że odcienie rozjaśniające mają 9% (z wyjątkiem palette "mroźny blond", która ma 12%-to chyba jedyna farba dostępna w zwykłych drogeriach z tak mocną wodą)

Dosiunia, nie wiem jak ciemny jest teraz Twój blond i czy nie trzeba by było użyć farbki rozjaśniającej, w przeciwnym razie może chwycić na rudawo (jeśli blond jest bardzo ciemny, a rozjaśniająca moc farby niewielka). Z farb, które przedstawiłaś zdecydowałabym się chyba na Garnier Color Naturals 110 (ta nutrisse nie jest chyba rozjaśniająca i może w ogóle wychodzić dość ciemno, skoro nawet na fotce z opakowania nie wygląda bardzo jasno). Natomiast Color Naturals 110 jest rozjaśniająca i przy okazji to naturalny blond, więc raczej nie ma ryzyka, że wyjdzie Ci zbyt popielaty czy też za ciepły - złotawy bądz rudawy. To taki neutralny kolor i powinien ładnie pasować do Twojej buzi, niezależnie od tego w jakiej tonacji masz cerę. Jeśli masz dość długie włoski to kup 2 opakowania, bo ważne, aby całe włosy były dokładnie pokryte

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-02-20 o 19:51
Lola20 jest offline  
Stary 2010-02-20, 19:45   #2914
snowhitee
Zakorzenienie

kate12345 i aiwlys88 bardzo dziękuję mi osobiście też się podoba ale nie tak na maxa właśnie przez ten odrost, podejrzewam że gdyby był mniejszy to prawie nic bym nie zauważyła, a tak jednak..jakiś malutki niesmak jest ale jak już pisałam poleje na niego troszkę płukanki to może coś się ruszy. A następnym razem wybiorę chyba odcień z preference bardzo bardzo jasny blond opalizujący stockholm, kolory niby podobne a jednak jedna dziewczyna pisała, że wychodzi jaśniej
A jeżeli i to nie wyjdzie jak chcę to będę myśleć nad czystym blondem z pallete lub beżowym blondem z garniera Zresztą podejrzę jak wyjdzie kajtolince

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-20, 19:59   #2915
8joja8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja już po farbowaniu L'orealem excellence 10.21 bardzo bardzo jasny blond perłowy.
Podobnie jak u Adzi07 odrost niestety nie jest identyczny z resztą włosów. Nie jest żółty ani rudy ale jakby bardziej ciepły beżowy.. Nie przeszkadza mi to strasznie ale i tak jeszcze będę starać się go rozjaśnić płukanką lub szamponem joanny. Ogólnie farba ma raczej same plusy, nie śmierdzi jak inne, wygodnie się nakłada, jest jej bardzo dużo, ja na swoją długość tak naprawdę nie potrzebowałabym nawet całego opakowania..Ale zużyłam bo to pierwszy raz. Co do kondycji włosów OK ale bez rewelacji, tzn. są sztywniejsze i wydaję mi się, że lekko przesuszone końce..Zobaczymy przy następnym myciu Farbę na samym odroście (średni blond -mysi) trzymałam 55 min, później przeciągnęłam resztę na długości na ok 10min. Kolor bardzo mi się podoba aczkolwiek nie zakrył pasemek robionych wcześniej rozjaśniaczem (choć może to i dobrze bo tak przynajmniej nie gryzie mnie ten inny odcień odrostu) a te robione złotym blondem rozjaśnił. Myślę, że dam farbie jeszcze jedną szansę, tzn przy następnym farbowaniu odrostu (oczywiście nie pozwolę żeby był tak duży jak tym razem) zobaczę czy wyjdzie jaśniej, jeśli tak zostanę przy niej jeśli nie to chyba spróbuje czystego blondu palette Superedzi Załączam fotki pierwsze dwie przed (niestety w sztucznym świetle) a następne dwie po w świetle dziennym.
No i masz bardzo piękny kolorek.Wydaje się troszkę chłodny a ty raczej z tego co pamiętam chciałaś beżowy? Tak czy siak - piękny
8joja8 jest offline  
Stary 2010-02-20, 20:02   #2916
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
No i masz bardzo piękny kolorek.Wydaje się troszkę chłodny a ty raczej z tego co pamiętam chciałaś beżowy? Tak czy siak - piękny
Dziękuję W ogóle ten kolor na każdym zdjęciu inaczej wygląda W rzeczywistości jest rzeczywiście taki perłowy trudno go określić. Ale już wiem, że następnym razem wybiorę jednak stockholm preference Ale nie jest źle

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-20, 20:12   #2917
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję W ogóle ten kolor na każdym zdjęciu inaczej wygląda W rzeczywistości jest rzeczywiście taki perłowy trudno go określić. Ale już wiem, że następnym razem wybiorę jednak stockholm preference Ale nie jest źle
Nie jest źle?? Jest prześlicznie!!! nie wiem Kochana jak Ty możesz narzekać, dużo z dziewczyn w tym wątku (łącznie ze mną ) wiele by dało za taki cudny kolorek ale oczywiście pochwal się po następnym farbowanku, jeśli zdecydujesz się na Stockholm, na pewno też super wyjdzie
Stary 2010-02-20, 20:13   #2918
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczynki a któraś z was używała tego loreala feria preference 102 na pudełku ładniutki superedzia mi go poleciła hmm....warto byłoby pomysleć.
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-20, 20:24   #2919
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Nie jest źle?? Jest prześlicznie!!! nie wiem Kochana jak Ty możesz narzekać, dużo z dziewczyn w tym wątku (łącznie ze mną ) wiele by dało za taki cudny kolorek ale oczywiście pochwal się po następnym farbowanku, jeśli zdecydujesz się na Stockholm, na pewno też super wyjdzie
hehe nie no nie żebym wybrzydzała cieszę się bardzo tylko poprostu jestem troszkę zawiedziona, że odrost nie wyszedł do końca tak jak powinien..No ale mam nadzieję, że następnym razem będzie już ok, w sumie miałam sporawy odrost także miał prawo tak wyjść Ale dziękuję bardzo

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-20, 20:48   #2920
Adzi07
Zakorzenienie

snowhitee
No no widze ze juz kolorek jest.No wiesz u mnie byl ten sam problem z tym odrostem tyle ze mialam go znacznie mniejszego i tak go teraz nie zauwazam.A po drugie to zadna farba chyba nie da efektu jedlolitego odcienia lacznie z odrostem u mnie.A przetestowalam chyba juz wszystkie z drogeri.No ale za poltora tygodnia robie tylko odrost i zobacze jak sie zachowa po drugim nalozeniu.Ale i tak do tej pory zadna farba nie dala tak jasnego.Zycze Tobie abys znalazla swoj kolorek.Jak dla mnie to masz cudne wloski.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-20, 20:53   #2921
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee
No no widze ze juz kolorek jest.No wiesz u mnie byl ten sam problem z tym odrostem tyle ze mialam go znacznie mniejszego i tak go teraz nie zauwazam.A po drugie to zadna farba chyba nie da efektu jedlolitego odcienia lacznie z odrostem u mnie.A przetestowalam chyba juz wszystkie z drogeri.No ale za poltora tygodnia robie tylko odrost i zobacze jak sie zachowa po drugim nalozeniu.Ale i tak do tej pory zadna farba nie dala tak jasnego.Zycze Tobie abys znalazla swoj kolorek.Jak dla mnie to masz cudne wloski.
Dziękuję no niestety tak to jest z tymi odrostami ale cieszę się, że spróbowałam tej farbki, no a teraz wypróbuje ten stockholm Będzie co raz lepiej musi być

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-20, 20:58   #2922
Kajtolinka
Raczkowanie

Lola20 ja dość długo farbowałam palette XXL mroźny blond i wydawało mi się że ostatnio jak zerknęłam na saszetki z aktywatorem to było napisane 9%. W każdym razie moje włosy rozjaśniał dobrze, ale ja nie mam większych problemów. A co do naszych nowych Garnierów( jak pisałam ja dziś zakupiłam 113-beżowy blond) to wierzę, że jednak nic się nie zmieniło, tak jak mówię zawartość pudełka niczym się nie różni graficznie.

Ostatnio po przeczytanym artykule w gazecie zaczęłam zwracać uwagę na datę ważności na farbach. Wpłynęło podobno masę protestów, że data jest zakodowana, a sprzedawcy nie umieją udzielić informacji i rzecznik rossmana zapewniał, że to ma się zmienić. Na tym nowym pudełku data jest czytelna, być może nadejdzie era zmian opakowań. Dopiero co innowacje wprowadził Palette, teraz era Garniera
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-20, 21:44   #2923
Aurore M
Przyczajenie

Witajcie
Mam małe pytanie - czy na podstawie własnych doświadczeń, mogłybyście polecić mi najsilniejszą farbę w kolorze platynowego blondu? Niestety nie mam czasu przeglądać całego wątku, trochę się rozrósł... Bardzo zależy mi na usłyszeniu Waszych opinii.
Pozdrawiam serdecznie.
Aurore M jest offline  
Stary 2010-02-20, 22:31   #2924
EwCiA000
Zadomowienie

dziewczyny piszcie jakie efekty po garnier nutrisse 100 i na jakie włosy nakładane??;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-20, 23:00   #2925
dosiunia
Przyczajenie

Bardzo dziękuję Lola20 i Kajtolinka za pomoc!
Teraz tylko muszę wybrać się do sklepu i poczytać o Garnier Nutrisse oraz Granier Color Naturals i wybrać 1 z nich Poradzę się Lola20 i kupię 2 farbki, na przypadek gdyby nie starczyło Po metamorfozie spróbuję dodać fotki!
Niestety nie wiem, kiedy to nastąpi Możliwe, że dopiero w wakacje ponieważ nie chcę teraz w rok szkolny się farbować. Mój blond nie jest tak " okropnie " ciemny, ale " jakąś " różnice, na pewno będzie dało się zauważyć.

Jeszcze raz wielkie dzięki za " fachową " pomoc!

Pozdrawiam!
dosiunia jest offline  
Stary 2010-02-20, 23:25   #2926
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha
Dot.: Jaka najlepsza farba - BLOND

I na przyszlosc - warto najpierw poszukac niz zasmiecac forum z czystego lenistwa

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2010-02-20, 23:25   #2927
lauraconti
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti

do femme13
Tak, miałam pasemka no popiel w sumie nie aż taki mocny, ale włoski ogólnie rozjaśnione, mój średni blond też się świetnie pokrył minimalnie widać żółty odcień przy odroście, ale jutro zrobię płukankę i nie powinno go być

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
No właśnie się nad tym zaczęłam zastanawiać tylko Ty miałaś jaśniejsze włosy i wyszło ślicznie a moje mają jeszcze rudą poświatę i zastanawiam się czy ta farba by to pokryła ?
No kurcze w sumie za pierwszym razem może być mały problem, ale wydaje mi się, że gdybyś nałożyła farbkę raz, a za miesiąc znowu to byłyby śliczne chociaż ja się tam za bardzo nie znam ale superedzia jakąś fajną farbkę tutaj pokazywała,która podobno farbuje wszystkie kolory na ładny blond

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

snowhitee bardzo fajnie Ci to wyszło w sumie mam bardzo podobne włoski teraz
Kajtolinka Osobiście uważam, że Twoje włoski są prześliczne

Edytowane przez lauraconti
Czas edycji: 2010-02-20 o 23:16 Powód: błąd we wczesniejszym wpisie:P
lauraconti jest offline  
Stary 2010-02-21, 00:01   #2928
sound93
Przyczajenie

rozjasnianie włosów farbą

mam włosy koloru średni brąz i chciałabym je rozjasnic choćby kilka tonów, ale bez rozjasniacza, tylko farbą. Boję się jednak że jak wezmę za jasną farbę to wyjdą mi rude albo jakieś zielone. Mógłby mi ktoś polecić jakąś farbę?
sound93 jest offline  
Stary 2010-02-21, 00:25   #2929
8joja8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczynki a któraś z was używała tego loreala feria preference 102 na pudełku ładniutki superedzia mi go poleciła hmm....warto byłoby pomysleć.
Ja go używałam i po tygodniu miałam rudy odrost bo się wypłukało. Farba podczas rozjaśniania robi się brązowa i naprawdę można się wystraszyć. Mi nie popasowała ale moja koleżanka sobie ją chwali i ma śliczny blondzik. Wiadomo- zależy...
8joja8 jest offline  
Stary 2010-02-21, 08:27   #2930
NataliaZBruklinu
Rozeznanie

Dot.: rozjasnianie włosów farbą

Jedyne, co mogę doradzić, to nie kupuj farb w kolorze słoneczny blond czy tam promienisty blond. Miałam podobną sytuację do Twojej, pofarbowałam sobie włosy sama w domu właśnie "słonecznym blondem" i wyglądałam jak marchewka Od razu pojechałam do fryzjera i dowiedziałam się, że przy pierwszym rozjaśnianiu nie powinno się właśnie takich farb używać,tylko jak już to popielaty blond. A najbezpieczniej rozjaśniać u fryzjera i to nie radykalnie, tylko spokojnie, o kilka tonów
Pozdrawiam i powodzenia!
którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu.
Oni chodzą po świecie a nie świat po nich."
/E. Stachura/

NataliaZBruklinu jest offline  
Stary 2010-02-21, 08:53   #2931
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aurore M Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam małe pytanie - czy na podstawie własnych doświadczeń, mogłybyście polecić mi najsilniejszą farbę w kolorze platynowego blondu? Niestety nie mam czasu przeglądać całego wątku, trochę się rozrósł... Bardzo zależy mi na usłyszeniu Waszych opinii.
Pozdrawiam serdecznie.
Będę się upierać przy palette, a szczególnie blondach z serii XXL
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-21, 10:09   #2932
elunia_r
Rozeznanie

to ja dawno nie pisałam ale obserwuję i poczytuję was intensywnie, zrobiłam moje włoski i efekty wklejam jak wam się podoba kolor który osiągnęłam??
elunia_r jest offline  
Stary 2010-02-21, 10:23   #2933
Jazzlyn
Zadomowienie

Bardzo ładny, czym farbowałaś?
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-02-21, 10:31   #2934
elunia_r
Rozeznanie

jazzlyn ja mam oporne do rozjaśniania włosy i farby same zawsze trochę rudawy odcień dają, użyłam najpierw prof. rozjaśniacza goldwella bez amoniaku i na to farbę garniera natural color 111
jestem bardzo zadowolona u fryzjera nigdy nie miałam takiego efektu
elunia_r jest offline  
Stary 2010-02-21, 10:35   #2935
Kajtolinka
Raczkowanie

jaki piękny efekt ja też użyłam garnierea 111, ale niestety jest szary, nie pasuje mi ten kolor, Tobie wyszedł ślicznie, szczególnie na 2 fotce
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:00   #2936
EMdz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
to ja dawno nie pisałam ale obserwuję i poczytuję was intensywnie, zrobiłam moje włoski i efekty wklejam jak wam się podoba kolor który osiągnęłam??
ślicznie popielato i naturalnie
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-21, 11:03   #2937
elunia_r
Rozeznanie

powiem wam, że obawiałam się o kondycję włosów ale ten rozjaśniacz delikatnie się z nimi obszedł, potem 111 i na koniec maska regenerująca z pantena i włoski lśniące i fajne w dotyku, nałożyłam na nie jedwab, wiem że teraz muszę o nie dbać ale warto było użyć rozjaśniacza w moim przypadku bo niestety farby nigdy mi nie dawały raDY rozjaśnić tak jak chciałam zawsze pomarańcz albo rudy przebijał teraz jest fajnie.
elunia_r jest offline  
Stary 2010-02-21, 12:09   #2938
olinciaa
BAN stały

Dot.: rozjasnianie włosów farbą

nie ten dział
olinciaa jest offline  
Stary 2010-02-21, 12:43   #2939
kate12345
Raczkowanie

Elunia_r bardzo ładnie wyszedł Ci kolor włosków bardzo naturalnie,naprawdę mi się podobają:love :

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-21, 12:59   #2940
EwCiA000
Zadomowienie

do Kate12345:
kiedy farbujesz włoski??

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

dziewczyny drogie, za tydzień zamierzam farbować włoski i dalej nie wiem jaką farbą...
mam do wyboru skandynaski blond palette i garnier nutrisse 100.
co do palette to boję się żółtka na tych rudych i że spalą mi się już te bardzo jasne z góry...
a garnier nie wiem czy sobie poradzi
EwCiA000 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości