brzydkie nogi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-04, 22:28   #1
adusia1200
Przyczajenie

Unhappy

brzydkie nogi

mam brzydkie nogi tzn caly czs maja kolor siny,i wogole skora na nich tak brzydko wyglada,chcialabym jakos temu zaradzic ale nie wiem jak odpiszcie prosze
adusia1200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 22:32   #2
adusia1200
Przyczajenie

Dot.: brzydkie nogi

odpiszcie mi jezeli znajdziecie chwilke czasu
Stary 2007-12-04, 22:37   #3
sysuni@
Raczkowanie

GG do sysuni@

adusia1200- piszesz, ze twoje nogi wygladaja źle... a uzywasz balsamów??? moze jakies samoopalacze lub wizyta w solarium temu zaradzi??? nawilzaj skóre, wyglada wtedy duzo lepiej... moze twoje nogi potrzebuja wiekszej troski?? Nic sie nie martw, mysle, ze jak sprobujesz je troche ozywic, dodac blasku przez te samoopalacze to bedziesz zadowolona.. A nóżki masz na pewno bardzo ładne, tylko tak cie akurat na narzekanie wzięło..no przyznaj sie

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 22:41   #4
truskawkowawiosna
Moderator

mysle, ze powinnas zajrzec na forum Pytania do kosmetyczki

a moje rady to:
  • codzienny masaz ostra gąbka
  • balsamy mocno mawilzajace lub z mocznikiem
  • samoopalacz\balsam brazujacy
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 22:45   #5
dorka19801
Wtajemniczenie

jezelinie chcesz sie wybrac do solarium to polecam balsam brązujący-daje delikatny kolor

a zima nogi zwykle mało efektownie wygladaja.
dorka19801 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 22:53   #6
samaraelf
Zakorzenienie

no ja mam ten sam problem. A to wszystko jest niestety od zimna. Trzeba czekać na lato

Szkoła
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 23:00   #7
sysuni@
Raczkowanie

GG do sysuni@

No widzisz?? nie tylko ty masz ten problem.. i nie znaczy to, ze masz brzydkie nogi..eh, jak tak wogole mogłas pomyslec?

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 23:01   #8
madame paranoja
Zadomowienie

ee tam ja mam krzywe
nie noszę krótkich spódnic i żyje.
dystans do siebie
podkresl oczy jak nie możesz nóg podkreślić krótką mini
madame paranoja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 23:05   #9
samaraelf
Zakorzenienie

i super Tak naprawde to wszystkie mamy ładne nóżki

Szkoła
Stary 2007-12-05, 00:23   #10
abram
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
  • balsamy mocno mawilzajace lub z mocznikiem
Powaga??? z mocznikiem??
abram jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 19:43   #11
adusia1200
Przyczajenie

dzieki za rady ale taka juz jestem zakompleksionanic na to nie poradzea moje nogib sa brzydkie,solarium to nie dla mnie bo niestety mam jasna karnacje,uzywam samoopalaczow ale nie sa zbyt super.Moze ty wiesz jakie sa dobre?A i chcialabym miec bardziej podniesiny biust...i wogole to wszystko bym chcialaheh
Stary 2007-12-06, 20:09   #12
Imorth
BAN stały

Hmm wypowiem sie moze ... po co takie wątki wogole nie rozumiem ludzi ktorzy przejmuja sie takimi rzeczami jak " brzydkie nogi " gdybym ja miala taki problem to skakalabym z radosci jak wiele innych ludzi , podniesiony biust bozeee taka natura jesli ci sien ie podoba zrob operacje jesli cie stac i uwazasz ze to dobry pomysł . Dziewczyno zamiast martwic sie takimi błachostkami to moze nieiwme zajmij sie czyms moze masz za duzo czasu ... Kazdy chcialby cos poprawic w swoim wygladzie ale nikt idealny nie jest takze trzeba sie zaakceptowac i dac sobie spokoj . Zreszta kazda dziewczyna majaca zadbane nogi ma je ładne nie wazne czy krzywe czy za chude czy za grube . Jesli dbasz o siebie to wystarczy naprawde . Nogi jesli sa sine to cociennie pobudzaj krązenie masazem uzywaj kremow i to wystarczy .

Jesli naskoczylam na ciebie to sorry ale denerwuja mnie tkaiego typu watki . Czasem ludzie naprawde chyba nie maja innych problemow ..
Imorth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:14   #13
TheCuteOne
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Imorth Pokaż wiadomość
Jesli naskoczylam na ciebie to sorry ale denerwuja mnie tkaiego typu watki . Czasem ludzie naprawde chyba nie maja innych problemow ..
Możliwe, że nie mają i to są dla nich poważne problemy.
Mogą wydawać się śmieszne, dla kogoś kto ma większe kłopoty, ale im mogą spędzać sen z powiek. Nie widzę w tym nic dziwnego.
Stary 2007-12-06, 20:18   #14
Imorth
BAN stały

No moze masz inne podejscie do zycia niż ja poprostu ..
Stary 2007-12-06, 20:21   #15
TheCuteOne
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Imorth Pokaż wiadomość
No moze masz inne podejscie do zycia niż ja poprostu ..
Możliwe .

Ja naprawdę rozumiem, że to może kogoś (kto np. teraz musi uporać się z czymś ważnym) denerwować, ale moim zdaniem, tak samo denerwuje też bagatelizowanie problemów innych. Nawet jeżeli nam mogą wydawać się całkiem błache.
Stary 2007-12-06, 22:45   #16
samaraelf
Zakorzenienie

też tak myśle. Każda z nas chciałaby być idealna. A sine i blade nogi to nie tylko jej zmora, a wielu dziewczyn którym ten wątek może pomóc.

Szkoła
Stary 2007-12-06, 23:00   #17
Imorth
BAN stały

Hmm no nie wiem moze i zmora sama jestem strasznie blada w szkole mnie sie nauczyciele pytaja czy wszystko w porzadku bo wygladam jak trup takze nogi mam takie same ale czym tu sie przejmowac jesli sie tego nie zmieni chyba ze macie jakis cud przepis na to to sama skorzystam choc nie przeszkadza mi to ( nie myslcie sobie ze nie dbam wogole o siebie )
Stary 2007-12-07, 14:12   #18
dziuniaaa
Zakorzenienie

Ja polecam mleczko opalające Garnier, śliczny odcień ma po nim skóra i nie ma tego sinego koloru.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 13:18   #19
alexxa
Raczkowanie

hej ja mysle ze masz troszeczke kompleksow, mialam podobny problem, ale obecnie mieszkam w Irlandii pn a tutaj wszystkie kobiety sa bardzo blade,nie ma takie mody na opalanie jak w Polsce.Oczywiscie stosuja tutaj kosmetyki brazujace,jest wiekszy wybor niz u nas,ale mysle ze nie ma co sie przejmowac....poprostu kup balsam brazujacy i jakis fajny puder z drobinkami brazujacymi i bedzie po sprawie(tylko dobierz odpowiedni odcien).
A przy okazji moja cera w porownaniu z irlandzkimi jest super ciemna.pozdrawiam
alexxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 13:42   #20
karolaaa21
Przyczajenie

Adusia, ja uważam, że może masz problemy z krążeniem. Zajrzyj do lekarza zrób podstawowe badania. JEżeli są sine stosuj żel z kasztanowca.
Jeżeli masz problemy z krążeniem skóra będie źle odżywiona.....
karolaaa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 18:25   #21
IlonaP
Zakorzenienie

Niestety tez jestem posiadaczką sinych nóg. Mam bardzo suchą skórę, która w zimę osiąga chyba apogeum suchości. Zauważyłam, ze nogi i całe ciało wyglądają o wiele lepiej gdy je systematycznie traktuję mocno odżywczymi, zmiękczającymi balsamami, mocznik jak najbardziej wskazany.
Stary 2007-12-08, 19:01   #22
Atka87
Zadomowienie

Czasem sino-czerwone nogi są pozostałością po odmrożeniu. Ale nie wiem, czy da się na to coś zaradzić

Atka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 11:11   #23
adusia1200
Przyczajenie

jak to po co takie watki,kazdy ma jakis problemy,a wogole chyba po to jest ten blog...Fajnie ze ty jestes piekna i nie masz takich problemow,ale nawet nie wiesz co to znaczy piec sie w upal w dlugich spodniach,Jak ci sie nie podobalo to co pisalam to wogole po co to pisaas?Ten blog nie jest dlatego zeby pisac o tym jak to biednie maja dzieci w Etiopi,chyba sama nazwa o tym informuje.
Stary 2007-12-10, 11:15   #24
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez adusia1200 Pokaż wiadomość
jak to po co takie watki,kazdy ma jakis problemy,a wogole chyba po to jest ten blog...Fajnie ze ty jestes piekna i nie masz takich problemow,ale nawet nie wiesz co to znaczy piec sie w upal w dlugich spodniach,Jak ci sie nie podobalo to co pisalam to wogole po co to pisaas?Ten blog nie jest dlatego zeby pisac o tym jak to biednie maja dzieci w Etiopi,chyba sama nazwa o tym informuje.
spokojnie, po co sie tak oburzasz dziewczyno?

nie blog, tylko forum internetowe
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:33   #25
Maaja
Raczkowanie

Brzydkie nogi?! Co robić?

Mam nieciekawe nogi. I nie chodzi mi tutaj że są za grube albo za krzywe tylko o skórę. Mają brzydki kolor: nieraz czerwony, fioletowy :/ oprócz tego mam rozstepy na pośladkach i troszkę na udach :/ no i jeszcze celulit!
Reklamują dużo ujędrniających balsamów ale nie wiem jaki wybrać. Może mi pomożecie ?! Chciałam taki kupic hmm chyba on jest z DOVE. Tylko nie wiem jak się nazywa.... na reklamie stoją pulchne panie w czarnej bieliźnie i mają taką śliczniutką skórkę mmm marzenie!!!
Prosze polećcie mi coś co na Was zadziałało i po coś po czym widać efekty. Bo używałam z Nivea ale nie zauważyłam zmian

PS. przeglądałam wyszukiwarkę ale nie znalazłam odpowiedzi dokładnej na jaką oczekuje - dlatego zakladam nowy wątek.
Maaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:42   #26
Kasia****
Raczkowanie

Dot.: Brzydkie nogi?! Co robić?

heh mam dokładnie ten sam problem, tylko rosztępów brak
Z cellulitem mniej wiecej wiem jak nalezy walczyc ale kompletnie nie wiem co zrobić z tym zeby żkóra nie była raz czerwona raz fioletowa, dodam jeszcze że są bardzo białe ponieważ nie mogę sie opalac ze wzgledu na jasna karnację i dosyc durza liczbę znamion

mam mi mówiła, że to może byc cos z krązeniem jak zobaczyła moje fioletowo - czerwone stopy

juz sama nie wiem co mam z nimi robić i równiez bede widzięczna za jakiekolwiek rady

20.03.2010 : 58, 57, 56, 55, 54, 53, 52, 51, 50, 49, 48
Kasia**** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:55   #27
ossirisa
Raczkowanie

Jako posiadaczka blado -fioletowo-sinych nóg z początkami cellulitu polecam naprzemienny ciepło/zimny prysznic połączony z masażem Dobre zarówno na krążenie jak i na ten paskudny cellulit.

Co do kremów to polecam coś z Eveline 3D Spa!- są opisy w KWC.
ossirisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:03   #28
evenstar
Zakorzenienie

polecam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18676 na większe okazje. ja borykam się z popękanymi naczynkami i ogólnie bladymi nogami, ten produkt działa cuda. ale efekt jest tylko doraźny. możesz jeszcze spróbować samoopalacza (np. dove summer glow). rozstępy też posiadam;/ tutaj za dużo nie zrobisz, używałam różnych specyfików, niby zmniejszyły ale co z tego, skoro wciąż są widoczne?

jeśli palisz, rzuć. alkohol i kawę ograniczyć. to może wpływać na krążenie.

poza tym to ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!
ja zabieram się od przyszłego tygodnia. wysportowane nogi zawsze wyglądają dobrze
Stary 2009-06-01, 08:38   #29
Ankalime
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Maaja Pokaż wiadomość
Mam nieciekawe nogi. I nie chodzi mi tutaj że są za grube albo za krzywe tylko o skórę. Mają brzydki kolor: nieraz czerwony, fioletowy :/ oprócz tego mam rozstepy na pośladkach i troszkę na udach :/ no i jeszcze celulit!
Reklamują dużo ujędrniających balsamów ale nie wiem jaki wybrać. Może mi pomożecie ?! Chciałam taki kupic hmm chyba on jest z DOVE. Tylko nie wiem jak się nazywa.... na reklamie stoją pulchne panie w czarnej bieliźnie i mają taką śliczniutką skórkę mmm marzenie!!!
Prosze polećcie mi coś co na Was zadziałało i po coś po czym widać efekty. Bo używałam z Nivea ale nie zauważyłam zmian

PS. przeglądałam wyszukiwarkę ale nie znalazłam odpowiedzi dokładnej na jaką oczekuje - dlatego zakladam nowy wątek.
chyba pulchnych pań na oczy nie widziałaś, od kiedy normalna babka jest pulchna

zamiast kupowac kolejne smarowidlo, wiecej ruchu (bieganie/basen) dotleń się. zarówno poprawi sie kolor skóry jak i zmniejszy się cell. Do tego zwykły ujędrniający ( a nie jakis uber reklamwany, ze zadziała na wszystko) i heja!
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:15   #30
All_that_jazz
Zakorzenienie

Wygląda to na problemy krążeniowe.
Polecam pójść do flebologa i na badanie dopplerowskie żył głębokich nóg.
No i preparaty do cery naczynkowej, suplementy typu Esceven, żele np.Lioton 1000,Hematoven,żel z heparyną.
Z ćwiczeń jazda na rowerze,pływanie.
Maskować możesz to samoopalaczem ale przede wszystkim trzeba to leczyć bo to oznaka zdradzieckiej,powoli rozwijającej się choroby układu krążenia.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

To co masz to najprawdopodobniej objaw tzw.przewlekłej niewydolności żylnej
Poczytaj sobie:
http://www.zdrowemiasto.pl/_zm/index.php?art=60
Z balsamów, kremów polecam te z wyciągiem z kasztanowca.
Z antycellulitowych możesz stosować chłodzące ale nie te rozgrzewające.
Eveline Spa 3 D ma taki co cery wrażliwej-sama niedawno go kupiłam.
No i polecam masaże-gąbką pod prysznicem i drenujące u masażysty.
Sama mam taki problem (czyli problemy z naczyniami nóg i mały cellulit do tego) bo to draństwo jest dziedziczne. Cellulit to niejako skutek uboczny tej choroby i efekt zastoju limfy w naczyniach nóg.
Nie pozbędziesz się cellulitu bez leczenia niewydolności żylnej nóg.
I wiem,że najważniejsza jest profilaktyka,wzmacnianie naczyń od wewnątrz-łykanie regularne rutinoscorbinu albo venorutonu na przykład i ruch (po rowerze wchłonęło mi się sporo już niedrożnych naczyń) i nie przegrzewanie nóg w upały-ja noszę wtedy cienkie,lniane spodnie.
Takich nóg nie należy opalać słońcem bez filtra bo słońce sprawia,że pękają kolejne naczynka.No i polecam rajstopy masujące antyżylakowe.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

A i teraz sezon na truskawki.Jedz ich sporo bo mają dużo witaminy C i pomagają uszczelniać naczynia.
Sama wczoraj zjadłam cały koszyk.
Dużo witaminy C ma też natka pietruszki i owoce kiwi.
Jedz je jak najczęściej.

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-06-01 o 10:12
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości