z kwasem na zaskórniki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-21, 14:43   #1
Neta
Raczkowanie

z kwasem na zaskórniki?

Witam wszystkie Wizażanki! Niestety nie jestem weteranką w dziedzinie kwasów(choć za walkę z moją wiecznie problematyczną cerą powinnam dostać order za wytrwałość , zwłaszcza że efekty marne a ja mimo to stram się nie poddawać). Teraz próbuję otrzaskać się z kwasami, o których tyle wiecie, więc może wiecie też na ile złudna jest moja wiara w to że kwasy mogą "rozpuścić" zalegające w porach zaskórniki? Jeszcze kilka dni temu byłam zdecydowana na zabieg AHA w gabinecie kosmetycznym, ale jestem trochę strachem podszyta, więc najpierw popróbuję tego, co w kremach drzemie Moje pytanie bierze się stąd, że kilka dni temu dzięki jednej z Wizażanek przysięgłam sobie, że niczego więcej nie będę wyciskać i słowa dotrzymuję, ale jak widzę nowe zaskórniki, to aż mnie ręce świerzbią... Czy kwasy (te w kremach) mogą pomóc?
Neta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 16:36   #2
Finlandia
Raczkowanie

Re: z kwasem na zaskórniki?

Na zaskórniki w kremie... może brevoxyl?
Mi pomaga. Stosuję już prawie 2 miesiące i dużo zniknęło, inne dużo płytsze a na pewno nic nowego się nie pokazało. Ostatnio nawet już mi się tak mocno nie wysusza skóra po nim Jeżeli jeszcze nie wypróbowałaś to polecam
Finlandia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 19:31   #3
Rapsodia
Zakorzenienie

Re: z kwasem na zaskórniki?

Hej)
Kwaski na pewno pomogą. Bylo tutaj na forum bardzo dużo wątków, gdzie dziewczyny wymienialy doświadczenia, cenne rady z przetrwania i z forntu antytrądzikowego. Proponuję wrzucić kwaski w wyszukiwarkę a temató wyskoczy na pół nocki)
Owocnych walk, no i łapki z dala od buźki)

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości