ANTI-AVON Club - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 23:28   #1
liyahh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146

ANTI-AVON Club


Nie znoszę Avonu Kto się przyłączy?
Za co? Za jakość kosmetyków. Ich logo działa na mnie jak płachta na byka. Zresztą co to za przyjemność mieć to, co mają wszyscy
I kompletnie nie rozumiem, czym wszyscy się tak zachwycają

I NIE, nie chcę zostać konsultantką, tak więc wszystkie podstępne łapanki nie mają sensu!
liyahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 23:39   #2
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: ANTI-AVON Club

Pamietaj że pisząc "Zresztą co to za przyjemność mieć to, co mają wszyscy" obrazasz nie tylko uzytkoników Avonu ale i innych marek masowych takich jak Inglot, Soraya czy Rimmel, kazdy kupuje to na co go stać.
Kazda marka ma rzeczy lepsze i gorsze, to jest całkowicie normalne
To tak jak z ciuchami, dla jednych Zara to luksus a dla innych szmaty
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 23:55   #3
liyahh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146
Dot.: ANTI-AVON Club

Trochę źle mnie zrozumiałaś.. nie chodzi mi o ceny, bo ich kosmetyki do najtańszych nie należą, choć nie są też jakoś szczególnie wygórowane.
Może niektórym nie przeszkadza, że mają taką samą kosmetyczkę jak koleżanka, czy bransoletkę prosto z taśmy produkcyjnej..
Gdy słyszę "Soraya", pierwsze skojarzenie to dobre kosmetyki, natomiast Avon..no coż..do tego sztampa jakich mało.
Poza tym lepiej wspierać rodzimych producentów
liyahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 00:04   #4
carroll
Raczkowanie
 
Avatar carroll
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
Dot.: ANTI-AVON Club

Wydaje mi sie, ze taki watek jest zbedny. Chcesz wyrazic opinie na temat ich kosmetykow, wpisz recenzje. Wtedy kazdy bedzie wiedzial dlaczego nie lubisz jakiegos produktu, przy konkretnym opisaniu jego wad. Anti-Avon brzmi strasznie jak dla mnie, pomimo ze sama nie przepadam za kosmetykami tej firmy. Ale ´najezdzanie´ na firme ogolnie jest niesprawiedliwe. Zaloze sie, ze nie wyprobowalas wszystkich kosmetykow tej firmy, wiec nie powinnas wypowiadac tak drastycznie.
carroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 00:09   #5
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: ANTI-AVON Club

czyli bizuteria z h&m tez jest be bo jest masowa no nic pozostaje, Chopard, Bulgari i Swarovski
przecież i tak wszyscy zamawiają akcesoria (wspomniane kosmetyczki na przykład) w chinach nie zależnie od tego czy to inglot czy chanel, to nie jakość decyduje o tym co maja wszyscy, tylko to co maja w portfelu, im droższe tym bardziej elitarne i tym mniej osób na to stać.
A co do sorayi, poszperaj w ich składach chemicznych i napisz co znalażłaś
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 00:13   #6
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: ANTI-AVON Club

Nie bronie Avonu, ma dużo beznadziejnych kosmetyków, bo trudno spodziewać się aby krem o pojemości 125ml i cenie 9,90 był dobry, chyba że do pięt ale seria Anew, Planet Spa, pewne rzeczy z kolorówki są jak na swoje ceny ok

A co do łapanek na konsultantkę, tak samo drazniące są konsultanki i animatorki marek selektywnych w perfumeriach, gdzie co poł minuty pada pytanie "czy mogę jakos pomóc" - pozostaje grzecznie powiedzieć dziekuje, taka mają prace i za to im płacą, a nie je obrażać

Pozdrawiam
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 13:58   #7
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ANTI-AVON Club

Zdania nt. Avonu są podzielone, tak jak innych marek. Każda firma ma lepsze lub gorsze produkty, ale ja nie wkładam wszystkich produktów do jednego wora tylko dlatego, że jakiś kosmetyk kiedyś mi nie podpasował.
Fakt, niektóre ceny w katalogu Avonu są wygórowane, ale ja zaopatruję się w te kosmetyki na Allegro i tam kupuję je w niższych cenach

P.S. chyba cieżko byłoby używać kosmetyków, których nikt inny nie używa (no chyba że sama je sobie zrobisz). Komuś odpowiada Avon, komuś innemu Oriflame czy jak wspomniałaś Soraya. Ale nie koniecznie polskie znaczy dobre

Ja się do tegu klubu nie wpisuję
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 17:32   #8
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ANTI-AVON Club

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość

Ja się do tegu klubu nie wpisuję
Ja też nie

Może Avon nie jest marką moich marzeń...ma mnóstwo bubli (jak chyba każda firma) ale ma też swoje perełki jak krem śródziemnomorski z oliwką do ciała...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 17:36   #9
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: ANTI-AVON Club

wątek troche bez sensu. Przecież wśród Polskich firm jest też wiele bubli.. zgadzam się z tym, że każda firma ma swoje perełki.. ja od czasu do czasu zamawiam w Avonie i wcale nie czuje się gorsza dlatego, że inni też zamawiają..
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.