Prosze o pomoc :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-05, 14:58   #1
scareface
Przyczajenie

Prosze o pomoc :/

Witam.

Wpadlem na pomysl zeby z blond wlosow , zafarbowac na czarny. Farba Palette granatowa czern 909. Moje oczekiwania sie nie spelnily a ja musze zrobic cos z wlosami. Zalezy mi zeby byly znowu jasne i to jak najpredzej. Czy dwa dni po farbowaniu moge wlosy utlenic a potem na jakis blond walnac ?? Czy sa jakies sposoby ? Chodzi mi o to ze, nie musi byc to moj naturalny kolor ale jasny, obetne sie krotko i nie bedzie za bardzo widac. Czy pozostaje tylk obciac sie na lyso? Czy jak sie obetne na 3mm to bedzie mocno ten kolor widac, czy musze na glace (to odpada) . Prosze o pilna pomoc, wizyta u fryzjera odpada, mam wlosy w dobrej kondycji, grube i mocne.

Pozdrawiam i zgory dzieki , za szybka pomoc !!!
scareface jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 15:03   #2
kokuryu
Rozeznanie

Dot.: Prosze o pomoc :/

Nie radzę rozjaśniać włosów w domu, bo jedyne co uzyskasz to intensywny pomarańcz. W takiej sytuacji najlepiej udać się do dobrego fryzjera, bo nie każdy podejmie się tego zadania, gdyż efektów nie da się przewidzieć.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 15:06   #3
scareface
Przyczajenie

Wiem ,ze moze wyjsc pomarancz, ale na ten pomarancz moge cos innego nalozyc ?? Czy nie moge ?? Mowie, ze fryzjer odpada, musi byc jakis sposob... Prosze tez o odpowiedz na pozostale moje pytania. Propo scinania etc...Prosze tez, o dokladne instrukcje ...
Stary 2007-12-05, 15:13   #4
kokuryu
Rozeznanie

Nikt nie poda Ci instrukcji, bo wszystko zależy od włosa.
Z włosami zafarbowanymi na czarno jest duży problem. Jeśli po rozjaśniaczu, nałożysz inna farbę raczej niewiele to zmieni, jeśli w ogóle. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne rozjaśnienie, odczekaj 2-3 tygodnie. W tym czasie przyda się regeneracja, profesjonalnymi kosmetykami.

Jeśli chcesz sciąć włosy to też warto poczekać na odrosty, wtedy po ścięciu zostanie tylko Twój naturalny kolor.
Stary 2007-12-05, 15:17   #5
scareface
Przyczajenie

@Jeśli po rozjaśniaczu, nałożysz inna farbę raczej niewiele to zmieni, jeśli w ogóle. - tzn ? ze nie zlapie koloru czy jak ?

@Jeśli zdecydujesz się na samodzielne rozjaśnienie, odczekaj 2-3 tygodnie - nie moge tyle czekac, musze to zrobic dzisiaj :/ lipa jest maksymalna :/

musi byc jakas nadzieja dla mnie, przeciez mamy 21 wiek, a aktorki , etc zmieniaja kolory w jedna i druga strone
Stary 2007-12-05, 15:24   #6
kokuryu
Rozeznanie

Aktorki same tego nie robą, a mają swoich fryzjerów, po drugie zwykle noszą sztuczne włosy.

Jeśli nie odczekasz możesz spalić włosy, gdyż są już osłabione farbowaniem.

Po rozjaśniaczu farba może nie nadać żadnego koloru.
Stary 2007-12-05, 15:26   #7
scareface
Przyczajenie

Jak spalic?? Na cale zycie? Czyli co ja mam robic?? Na lyso sie ciachac???
Stary 2007-12-05, 16:47   #8
scareface
Przyczajenie

buagam, nie ma nikt zadnego pomyslu ???
Stary 2007-12-05, 17:02   #9
°Alchemia
Zadomowienie

Po farbie Palette to można zyczyc tylko powodzenia, zwlaszcza po granatowej czerni. Jak spróbujesz je utlenic, to będą żółte, w plamy i spalone (nie, nie na całe zycie skąd ten pomysł. Odrosną przecież, ale ile to potrwa). W sumie nie wiem co ci można poradzić. Możesz kupić ściągacz koloru z Elgonu (bez amoniaku i wody utlenionej) i spróbować tym, to choć trochę pozbędziesz się czerni.
°Alchemia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 17:55   #10
scareface
Przyczajenie

czyli gdybym po tym utlenieniu , nalozyl inna farbe, przycial wlosy to powinno byc ok ?? Ten sciagacz koloru jak bardzo jest skuteczny ?? Btw, dziekuje za wszystkie odpowiedzi i licze na kolejne
Stary 2007-12-05, 17:55   #11
truskawkowawiosna
Moderator

temat byl przewalkowany na wszystkie chyba mozliwe sposoby, prosze zajrzyj na podforum Styling i fryzury, tam znajdziesz wiele porad, wypowiedzi dziewczyn na ten temat

btw: zapoznaj sie rowniez z tym, bo widze ze jestes tu od niedawna http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266

mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 18:05   #12
°Alchemia
Zadomowienie

Jest w porządku, ja zdejmowalam nim czerń, ale nie z Palette. Po prostu kolor się zmywa, z tym, ze ja mialam pod spodem brąz, wiec nie było to jakies drastyczne przejscie. Najlepiej poszukać w internecie w sklepach "Elgon bezpieczny ściągacz koloru" i kupić dwa opakowania.
°Alchemia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 18:59   #13
truskawkowawiosna
Moderator

ups, nie doczytalam, ze jestes facetem i jestes gotowy sciac na krotko, dzis zakrecona jestem

mysle, ze Alchemia dała Ci dobra rade
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:55   #14
scareface
Przyczajenie

Hej

Dzieki, Wam wszystkim za rady Przyzwyczailem sie juz do tych wlosow, a znajomi uwazaja , ze jest gitarka Pani Moderator... dzieki za wyrozumialosc Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości