Przyszedł czas na mnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-06, 20:22   #1
mala94
Raczkowanie

Przyszedł czas na mnie.

Ogólnie podobam się sama sobie [to już duży plus]. Mam tylko problem z fryzurą. Bo mam jaką mam, ale myślałam o takim mocnym ścieniowaniu typu 'emo' 'lata '80' 'małpa' XDD czy jak to tam nazywacie. Myślicie, że będzie mi pasować..? Mam okrągłą twarz, włosy do ramion. Aha i jeszcze jedno. Trądzik mam od 3 klasy podstawówki. Jak byłam młodsza to lubiłam to drapać i teraz mam okropne blizny. Mam też pryszcze i 'naturalne' podobno 'słodkie' rumieńce, ale z tym trądzikiem wyglądam jakbym miała nieźle zaawansowany. Może jakiś podkład... Na razie używam tylko korektora...
Czy myślicie, że korektor + tusz używane codziennie mogą mi zaszkodzić? Zawsze wieczorem mam czystą buźkę, nigdy pomalowana nie idę spać.

Całej sylwetki zdjęcia nie mam. W sumie nawet jakbym miała to i tak uznałybyście mnie za szczupłą, bo mój telefon robi kiepskie zdjęcia i ogólnie mnie odchudza. Mam duży brzuch [zaczynam ćwiczyć, no ale włąśnie= zaczynam!]. Mam nadwagę [niestety!] Niezbyt dużą, ale jednak. Jestem niska i ogólnie wszystko jest we mnie złe. C(: Mam duże biodra, odstający tyłek, grube uda i łydki, szerokie ramiona, 'duży' biust i odstający brzuch. XDD
No to już się wam wyżaliłam - teraz działąjcie wy!
Zdjęcie mam kiepskiej jakości, przepraszam. Ale mam nadzieje, że sobie poradzicie. {postaram się jeszcze dorzucić fotkę całej mnie}
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaaaa.jpg (112,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Eeeeeeejo.jpg (65,2 KB, 59 załadowań)
mala94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:32   #2
emilaa8
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to emilaa8
Dot.: Przyszedł czas na mnie.

Ja uważam, że takie ścięcie, to nie najlepszy pomysł, no ale to tylko moje zdanie.
Masz bardzo ładne duże oczy, tusz w porządku. Ja bym chyba na Twoim miejscu zrobiła grzywkę.
Też miałam takie problemy z trądzikiem, aż pewnego dnia wszystko się skończyło ;d
Kup sobie korektor ARTDECO w sztyfcie, on jest antysceptyczny, nie dość, że wszystko doskonale maskuje, to jeszcze leczy i to naprawdę w super-szybkim tępie, pryszcza na drugi dzień już nie ma, kosztuje chyba ze 36 złotych, ale zastąpi Ci wszystkie żele do mycia, punktowe i całą resztę
Pozdrawiam!

Komu, komu TAKĄ kieckę?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242466
.............

grejfruty, ananasy & oliwki -
emilaa8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:43   #3
mala94
Raczkowanie

Zaznaczam tylko, że mam okrągłą twarz,a zdjęcia robione jakby z półprofilu. Miałam na wakacjach grzywkę i wyglądałam dramatycznie....
Stary 2007-12-06, 22:30   #4
kingur
Raczkowanie

Moim zdaniem makijaz moze zostac...a nawet musi bo jest swietny. A "malpka" jak najbardziej moze byc w tym przypadku
kingur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 13:47   #5
marsjanka81
Raczkowanie

ja bym cie widziala w bobie chociaz ta malpa to tez nie jest zly pomyslgrzywka zdecydowanie odpada!!!na moje oko masz cere tlusta lub mieszana i moglabys smarowac na ten korektor jakis matujacy podklad teraz o tej porze roku taka dodatkowa warstwa napewno nie zaszkodzi a wrecz da ochrone, no a codzienny demakijaz to podstawa
ogulnie :korektor,podklad, cien w kolorze bezu tusz do rzes i blyszczyk no i usmiech przedewszystkim bo naprawde ladna z ciebie dziewczyna
marsjanka81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 13:49   #6
marsjanka81
Raczkowanie

ah i z brwiami bym cos zrobilaszkoda ze zdiecia sa czarno biale
marsjanka81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 14:16   #7
novinexa
Raczkowanie

GG do novinexa

Małpa jak najbardziej
grzywka , po co grzywka do okrągłej buzi?
Stary 2007-12-07, 14:36   #8
mala94
Raczkowanie

a co do ubrań...?

hm, co do tego boba, to myślę, że to byłby nieciekawy pomysł.
najkrótszewłosy jakie miałam to do ramion... i chyba 'bałabym' się. ;]
Stary 2007-12-07, 15:38   #9
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

trudno mi ocenić, przydały by sie jakies zdjęcia z twarza na wprost... Ale jeśli tak jak piszesz masz okragła twarz (nie pucołowatą!) to fryzura na małpe jak najbardziej będzie pasować mam koleżankę z okrągłym licem i ma świetną małopkę z bardzo krótkimi włosami i bardzo do twarzy jej a niej tylko pamietaj, że trudno się zchodzi z takiego cieniowania (wiem sama po sobie) jesli ci nie żal włosów, to czemu nie
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 16:18   #10
zanusss
Raczkowanie

grzywka nie....chyba że jakaś fikuśna,bo inaczej skraca tylko okrągłom twarz,a czy fryzka typu emo nie pogrubi czasem okrągłej buźki....??chociaż...taki e cieniowaniue bardzo mi się podoba...możesz sprobować...
zanusss jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości