Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-18, 13:32   #211
krypta
Przyczajenie

Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Na czym polega nitkowanie brwi?
Mi bardzo podobają się brwi Kasi Gajewskiej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi_4.jpg (53,1 KB, 35 załadowań)
krypta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 08:36   #212
haneczkakrk
Zakorzenienie

Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Dziewczyny, a była któraś z Was może w salonie Femmalium? Tzn. chodzi mi konkretnie o to czy ktoś korzystał z usług kosmetycznych, bo ja tam byłam, ale u Pani doktor na zamykaniu naczynek. Z samego zabiegu jak i kontaktu z Panią doktor jestem bardzo zadowolona, bardzo fajna osoba tak na marginesie . Salon wywarł na mnie ogromne wrażenie i zapisałam się na oczyszczanie twarzy, tylko teraz zastanawiam się czy dobrze robię. Zawsze jak korzystałam z usług kosmetyczek czy fryzjerów, to były to osoby polecone przez kogoś, a teraz idę, że się tak wyrażę w ciemno i nie ukrywam, że czuję się troszkę niepewnie.
Stary 2013-10-20, 19:23   #213
Wanilka5
Idealna Źona; )

a ja potrzebuje przebic sobie ucho tz. zrobic 2 Dziurke. Jaki salon Kosmetyczny polecicie Dziewczyny?

" Miłość to jest blask tysiąca złotych gwiazd.."
" Miłość sprawia że Świat cały zmienia się"
Wanilka5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 20:30   #214
Loleczka2013
Przyczajenie

Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

A moim zdaniem najlepsza i godna polecenia jest p. Magda z Sielanki. Chodzę do niej od 3 lat i zawsze na uzupełnienie wracam po 5-6 tygodniach, bo rzęsy trzymają się super. Posłałam do niej kilka moich koleżanek, które wcześniej trafiły gdzie indziej miały tragedie na oczach albo po 2 tygodniach 0 rzęs i każda jest zadowolona. Wogóle to sztuczne rzęsy są super super że ktosje wymyślił!
Loleczka2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:28   #215
Kamea2000
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Proszę Cię uprzejmie.Pozdrawiam
A gdzie ta Pani Magda przyjmuje?
Kamea2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:30   #216
Kamea2000
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez haneczkakrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a była któraś z Was może w salonie Femmalium? Tzn. chodzi mi konkretnie o to czy ktoś korzystał z usług kosmetycznych, bo ja tam byłam, ale u Pani doktor na zamykaniu naczynek. Z samego zabiegu jak i kontaktu z Panią doktor jestem bardzo zadowolona, bardzo fajna osoba tak na marginesie . Salon wywarł na mnie ogromne wrażenie i zapisałam się na oczyszczanie twarzy, tylko teraz zastanawiam się czy dobrze robię. Zawsze jak korzystałam z usług kosmetyczek czy fryzjerów, to były to osoby polecone przez kogoś, a teraz idę, że się tak wyrażę w ciemno i nie ukrywam, że czuję się troszkę niepewnie.

Kiedyś byłam, ale raczej na zabiegach typu pedicure i depilacja, ze swojej strony polecam Panią Małgorzatę (jeżeli nadal tam pracuje, bo przestałam chodzić jakiś czas temu). Salon ładny, profesjonalnie wygląda.
Stary 2013-10-23, 10:15   #217
haneczkakrk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Kiedyś byłam, ale raczej na zabiegach typu pedicure i depilacja, ze swojej strony polecam Panią Małgorzatę (jeżeli nadal tam pracuje, bo przestałam chodzić jakiś czas temu). Salon ładny, profesjonalnie wygląda.
Dziękuję za polecenie. Nie wiem niestety u kogo będę wykonywać ten zabieg, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zresztą nie omieszkam o tym napisać na forum.
Ps:
Salon rzeczywiście bardzo elegancki jeśli chodzi o wnętrza.
Stary 2013-10-23, 15:34   #218
Kamea2000
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez haneczkakrk Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie. Nie wiem niestety u kogo będę wykonywać ten zabieg, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zresztą nie omieszkam o tym napisać na forum.
Ps:
Salon rzeczywiście bardzo elegancki jeśli chodzi o wnętrza.
O tak, wnętrza mają wypasione
Stary 2013-10-24, 14:40   #219
Karmellia93
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja chodzę do Black Pearl na ulicy Szlak. Salon mało tego, że nowoczesny i wygodny, to usługi są pierwsza klasa i o dziwo niedrogo. Ostatnio robiłam tam pasemka, Wyszły bardzo ładnie, można powiedzieć, że nie wyglądają sztucznie, a wręcz ciepło i włosy są miękkie i niezniszczone. na pewno tam wrócę niebawem.
Karmellia93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 15:47   #220
Roxanaa
Raczkowanie

Cytat:
A gdzie ta Pani Magda przyjmuje?
Studioesense na ul Stradomska 15 w Krk.Gdzieś już z 5-6 lat ma tam swój salon.Doświadczenie ogromne i wysokiej jakości produkty.Zawsze będę polecać ten salon.To tak jak znaleźć wreszcie dobrego fryzjera.!
Roxanaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 15:14   #221
karolawo
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Polecam salon La Femme do tanich nie należy ale za to jakośc usług maja na wysokim poziomie. Jak się trafi na fajną promocje to zapłaci się prawie dwa razy mniej za dany zabieg ja właśnie miałam takie szczęście
karolawo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 13:28   #222
iosa
Przyczajenie

A skoro nikt nic nie pisze, to żeby temat nie umarł - wrzucę swoje prace.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (22,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07198.jpg (59,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07149.jpg (90,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07166.jpg (60,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07168.jpg (74,8 KB, 10 załadowań)
iosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 08:13   #223
haneczkakrk
Zakorzenienie

W końcu byłam, więc teraz mogę ocenić.
Powiem tak, samego zabiegu oczyszczania manualnego nie lubię, natomiast Pani Ewa, która wykonywała u mnie ten zabieg, stworzyła tak fajną atmosferę, że czas minął bardzo szybko i jakoś nie skupiałam się na samym oczyszczaniu. Następnym razem pójdę na oczyszczanie za pomocą jakiegoś urządzenia i to podobno jest dużo bardziej przyjemne.
Sam salon Femmalium polecam, wnętrza piękne, atmosfera bardzo przyjemna, ja z pewnością tam jeszcze wrócę.

Cytat:
Podpytałam troszkę Panią kosmetolog o tą Panią Małgorzatę i okazało się, że jeszcze tam pracuje.
Stary 2013-11-23, 15:39   #224
Werranova
Przyczajenie

A był ktoś w Dermique na Ludwinowskiej? Ja byłam tam ostatnio, ale tylko na paznokciach. Byłam bardzo zadowolona z obsługi, piękny wystrój, więc zastanawiam się, czy nie wybrać się na jakiś poważniejszy zabieg (np. czyszczenie skóry). Ale chętnie przeczytałabym wcześniej opinię, bo to jednak większa sprawa.
Werranova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:34   #225
dzola9
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Polecam Active Woman na Starym Podgórzu, sprawdzone od lat. Poza tym jest specyficzny klimat, jak tam wchodzę, to czuję się prawdziwą kobietą i zapominam że na codzień jestem biurwą i kurą domową
dzola9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 15:46   #226
Kamea2000
Wtajemniczenie

Jak mi się poprawi sytuacja to też tam chętnie wrócę, miła atmosfera i profesjonalizm
Stary 2013-11-28, 08:00   #227
joannapu
Przyczajenie

Smile Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

LA FEMME -polecam polecam
Bezbolesne i całkowicie bezpieczny okazał się peeling któremu sie poddałam. wreszcie znalazłam COŚ co zniwelowało moje przebarwienia dodatkowo muszę się przyznać że blizna która mam po oparzeniu (na szyi) również uległa redukcji mam nadzieje ze uda mi sie w końcu pozbyć mojego kompleksu. Kosmetyczki twierdza ze kilka zabiegów i bede mogła pozbyc sie golfów z szafy.

Kuracje oczyszczające i przeciwzmarszczkowe, mezoterapia igłowa, fale radiowe..wybór jest naprawdę duży zastanawiam się co mogłoby pomóc jeszcze mojej skórze?Który szczególnie zabieg polecacie?mam swoje typy ale liczę że utwierdzicie mnie w moim przekonaniu- macie jakieś większe doświadczenie? Tak czy siak jesli chodzi o Kraków LA FEMME dla mnie bomba szczególne uznania dla profesjonalnej obsługi, a i warto śledzić groupon dodatkowo nie odchudze portfela
joannapu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 20:01   #228
halina5
Przyczajenie

Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Mam pytanie, bo z tego co zauważyłam, wiele z Was poleca Panią Karolinę z tego Face&Body, a dzwoniłam tam dzisiaj i Pani Karolina już tam nie pracuje, recepcjonistka chciała mnie umówić do Pani Ani ale na razie zrezygnowałam bo nie ukrywam że jest to dla mnie ważne aby ten zabieg wykonywała profesjonalistka, była któraś z Was u Pani Ani? Może mi coś o niej powiedzieć?
halina5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 17:38   #229
kosmetyczka2013
Przyczajenie

Jeżeli mogę polecić świetny salon w Krakowie to na pewno będzie to Centrum Kosmetyki Profesjonalnej i Estetycznej Eliksirem! http://eliksirem.pl/
Super profesjonalna obsługa, salon na prawde na BARDZO dużym poziomie! Wszystkie zabiegi wykonywane są staranie i czysto! Do tego wszystkiego to cudowne wnętrze warto odwiedzić! Polecam z całego serca!
kosmetyczka2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 17:52   #230
kosmetyczka2013
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Polecam http://eliksirem.pl/ rewelacyjny salon! Miła i profesjonalna obsługa, wszystkie zabiegi wykonywane bardzo starannie i sterylnie do tego ten piękny wystrój! Warto odwiedzić! Ten salon to prawdziwy relaks i odprężenie!
kosmetyczka2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:05   #231
femminile
Przyczajenie

Nie jestem stałą bywalczynią salonów, bo i czasu i pieniędzy brak, ale idę jak muszę, więc się podzielę opinią. Byłam w trzech salonach kosmetycznych w Krk. Jeden był z grupona na ul. Balickiej się znajdował salon. Obok fundacji Anny Dymnej, nie pamiętam już nazwy. Był to salon kosmetyczno-fryzjerski. Miałam tam wykupione dwa peelingi kawitacyjne. Poszłam na pierwszy... o zgrozo! po pierwsze... salon fryzjerski nawet przyjaznie wyglądał. Zaczęłam sie zastanawiać gdzie jest miejsce na kosmetyczke, no ale pomyślałam, że może gdzieś są jakieś ukryte drzwi czy coś...ale nic! Po jakichś 5 min rozglądania się, wyszła z dołu dziewczyna... i zaprosiła mnie na zabieg do gabinetu mieszczącego się w podziemiach!! Pomieszczenie przyciemione oczywiście, bez okien, a do tego małe!! no ale cóż... niech będzie. zabieg sam przyjemny, choć pani wykonująca już nie wyglądała elegancko, ale mniejsza z tym. Na drugi już nie poszłam.

Drugim salonem była Orchidea. Gabinet mieści się w kamienicy, wnętrze przyjazne, stonowane i z oknem!!! minus to, to, że mało miejsca na ewentualną poczekalnię, ale pani dokładnie oblicza chyba sobie czas, bo nie spotkałam się z żadnym klientem - pracuje tam sama. Bardzo pozytywnie oceniam.

trzeci - yasumi - bardziej nowoczesnie niż w poprzednich, ale zabieg mikrodermabrazji i maseczka do tego w ogóle nie adekwatne do ceny. Potrzebowałam odświeżyć sobie cerę przed ślubem, a z terminami na ostatnią chwilę było ciężko, więc tam poszłam. Mojej mamie nie potrafiły zrobić henny na brwi i rzęsy - nie złapała farba podobno - o dziwo w domu jak robi, to jest OK. :/ pani recepcjonistka opowiada o całym swoim życiu, a jak jej czasu zostanie, to jeszcze powie o innych - radzę przychodzić na określoną godzinę, chyba, że ktoś lubi ploty.

acha! i jeszcze salon manicure/pedicure Nail Spa... na stronie przedstawia się super nowocześnie, w środku nic specjalnego. Przyszłam na zrobienie paznokci przed ślubem - manikiurzystka mi się zapytała co chcę i jaki wzór... powiedziałam, że nie wiem, coś delikatnego, francuski paseczek plus jakieś naklejki, cekiny lub niech coś namaluje - to ta ze zdziwieniem na mnie popatrzyła i powiedziała... no nie wiem co, niech pani coś wymyśli!!! na drugi dzień przyklejone cekiny mi odpadły :/ szok!!
femminile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 15:03   #232
AnetkaRuda
BAN stały

Witam wszystkie Panie . Powiem szczerze , że bardzo długo zastanawiałam się czy zrobić te rzęsy , czy nie . Bałam się , bo słyszałam różne sytuacje o sklejonych oczach , rzęsach . Oglądałam wiele prac , tu na forum i zdecydowałam się pójść do Pani Małgosi .Jestem bardzo zadowolona . Rzęsy są cudowne , wyglądają naturalnie , nie są posklejane , nic nie bolało , nie szczypało . Szczerze polecam i gratuluję Pani Gosi , ponieważ ma talent . xxxx Pozdrawiam .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-19 o 09:15 Powód: link
AnetkaRuda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 21:32   #233
asulkowska
Przyczajenie

Ja sobie zafundowałam ostatnio przedłużanie rzęs i jestem bardzo zadowolona. Robiłam w Black Pearl, rzęsy wyglądają ładnie, naturalnie i nie są posklejane.
asulkowska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 22:28   #234
ewelinaewelin
Przyczajenie

W Krakowie ufam tylko jednemu salonowi - la femme. Miejsce samo w sobie jest bardzo eleganckie, wydawałoby się, że pojdą za tym wysokie ceny ale muszę przyznać, że sa całkiem przystępne. Fryzjerki znają się na rzeczy, można śmiało powierzyć swoją czuprynę w ich ręce. Raz bylam też na biopeelingu - fajna sprawa dla osób z problematyczną cerą. W salonie czysto, ładnie no i miła atmosfera
ewelinaewelin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:31   #235
cinderella_001
Przyczajenie

A ja mogę polecić Centrum Urody Rumianek, niedaleko Poczty Głównej. Byłam dwa razy na pedicurze leczniczym bo wrastał mi paznokieć i naprawdę Pani kosmetyczka pomogła mi go wyprowadzić. Salon zaplusował u mnie również tym, że na do widzenia wylosowałam darmowy manicure
cinderella_001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:48   #236
cinderella_001
Przyczajenie

Ja sobie przedłużałam ostatnio rzęsy w Centrum Rumianek, bo zachęciła mnie cena - dla studentów w czwartki bodajże wychodzi coś koło 100zł .. a jak na salon to wydaje mi się że to bardzo mało trochę się powiem szczerze bałam jak to wszystko będzie wyglądać za taką cenę ale jestem mega zadowolona z efektu) rzęski jak marzenie !
cinderella_001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 22:07   #237
halina5
Przyczajenie

Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Dzięki Mycha! Serio spoko miejsce Pani Ania fajna Babka i przede wszystkim super Specjalistka, co mi się spodobało to to że dziewczyny nie rywalizują między sobą, bo Pani Ania poleciła mi dep. laserową u Pani Pauliny, więc strzeliłam sobie wąsik, i brwi ( przestrzeń pomiędzy brwiami oczywiście :p) jest mega!
Jakbym mogła laser zrobiłabym wszędzie!
halina5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 06:12   #238
ParisParisienne
Rozeznanie

Dot.: Dobry salon SPa, odnowa biologiczna Kraków, co polecacie ??

Podbijam temat. Szukam fajnego SPA w Krakowie, gdzie na prawde mozna odpoczac, uzywaja dobrych produktow i jest fajna atmosfera.
ParisParisienne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 13:31   #239
Leany
Raczkowanie

Odświeżam temat. Może jeszcze ktoś podzieli się informacją o kosmetyczce, która dobrze reguluje brwi. Myślałam o Face and Body Institute, ale tam obecnie usługa regulacji brwi z nadaniem kształtu kosztuje 49zł, a to dość dużo.
Leany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:23   #240
gwiazdka93
Zakorzenienie

Ja polecam goraco p. Kasie Milczynska z Face & Body Institute. Cena pierwszej regulacji jest dosc wysoka, ale naprawde warto. Pelen profesjonalizm, p. Kasia potrafi odradzic regulacje, jesli wloski warto by zapuscic. Regulacja przebiega dosc sprawnie i prawie bezbolesnie. Ja jestem zachwycona brwiami po regulacji Polecam goraco

Tagi
kosmetyczka brwi kraków, kraków, przedłużanie, rzęs

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości