Kosmetyki Olay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-06, 22:44   #1
Allana
Raczkowanie

Kosmetyki Olay

Cześć!
Mam pytanie do osób, które zetknęły się z kosmetykami marki Olay. Chciałabym kupić mamie coś z ich produktów, ale ona nigdy ich nie używałam i nie wiem czy nie podrażnią jej skóry,bo czasem się to zdarzało. Przede wszystkim chodzi mi o to, czy którejś z was zdarzyło się dostać podrażnienia czy alergii od tych kosmetyków? Jak oceniacie ich konsystencję i zapach (mama nie lubi zbyt intensywnych, drażniących zapachów). Jestem zainteresowana zwłaszcza kremami i serum dla cery dojrzałej.
Będę wdzięczna za odpowiedzi
Allana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 22:59   #2
*Sweety*
Rozeznanie

GG do *Sweety*
Dot.: Kosmetyki Olay

Hej ja tylko tak skromnie i połowicznie się wypowiem Nie używałam nigdy tych kosmetyków, ale byłam Konsultantką przez cały jeden dzień

Miałam okazję przetestować na ręku serum pod oczy i serum do twarzy z serii bodajże REGENERIST. Konsystencja jest naprawdę super, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu no i skóra jest po nim gładziutka... Z tego co pamiętam są one bez zapachowe, a co najwyżej mają delikatny prawie nie wyczuwalny zapach...

Przychodziły kobiety, które na prawdę były i są zadowolone z tych kosmetyków. Mówiły, że poprawa stanu cery jest widoczna, tak jak obiecuje producent.

Pozdrawiam

*Sweety* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:36   #3
Allana
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedź
Allana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 19:17   #4
magda-lenka*
Raczkowanie

hej. Ja stosuję dwa kremy: krem intensywnie nawilżający na noc (doskonale się wchłania) i hydrożel aktywnie nawilżający na dzień. Jestem bardzo zadowolona z tych produktów.
magda-lenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 20:43   #5
Rogatka32
Raczkowanie

hej

ja kilka miesięcy uzywałam emulsji Regenerist, a teraz sobie zamówiłam bardziej skoncentrowane serum z tej serii. Jestem zadowolona, fajna konsystencja, nie uczula i rozjaśniły mi się przebarwienia, więc chyba faktycznie ma działanie regenerujące...na zmarszczki natomiast reakcji nie widzę
Rogatka32 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości