Kosmetyki Joanny:) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-17, 14:36   #1141
alazif
Raczkowanie

GG do alazif
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

ja mam szampon miodowy, maseczkę z lnem,żel pod prysznic wisniowy i dwa peelingi super!
alazif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 07:05   #1142
Apiska
Zakorzenienie

Wczoraj użyłam pierwszy raz żelu pod prysznic serri SF kokos. Przepięknie pachnie, obłednie wręcz!!
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 09:43   #1143
marta301
Zadomowienie

Witam
Po przeczytaniu prawie całego wątku skusiłam się wczoraj na masło kawowe Naturia i mydło pod prysznic malinowe z FF, a peeling ananasowy, krem do rąk kokosowy i kokosowa odżywka są zamówione i pewnie dostanę je na dniach .

Wcześniej miałam 2 peelingi myjące i pomimo obłędnego zapachu nie zdecydowałam się na ponowny zakup.

Masło kawowe testowałam już wczoraj i dziś rano , zapach pyyyszny, chociaż nie kawy a cappuccino, wchłania się tak sobie tzn trzeba go dobrze wmasowac i wydaje mi się że będzie raczej mało wydajne. Zapach na skórze utrzymuje się trochę, choc jest baardzo delikatny, ale to akurat ok . A i po wchłonięciu się mam wrażenie lekko ściągniętej skóry . Jak na razie nie jestem przekonana co do niego, zobaczymy jak się dalej będzie sprawowało..

Mydło baardzo smakowicie pachnie ale tylko pod prysznicem, na skórze zapach już jest niewyczuwalny , pieni się raczej słabo więc chyba szybko się skończy.
Mój zapał po przetestowaniu na razie tych 2 produktów, osłabł . Już się boję peeligów, mam wrażenie że tuby są zbyt twarde aby kosmetyk porządnie wycisnąc - obejrzałąm je sobie wczoraj dokładnie z SP.
Stary 2009-01-19, 09:56   #1144
Anula123
Zakorzenienie

GG do Anula123

Poczytałam trochę ten wątek i wczoraj specjalnie wybrałam sie do Warszawy do SP. Ale niestety nie było tego co chciałam. A zależało mi na odżywkach SF i balsamach. Ale kupiłam za to dwa ostatnie kremy do rąk kokos i wanilia i żel pod prysznic czekoladowy.
Krem kokosowy super pachnie, mam nadzieję że pomoże na lekko spierzchniętą skórę rąk

Dziś zamierzam połazić po mojej dziurze i może uda sie coś jeszcze znależć

Rzeczywiście Joanna mogłaby poprawić dystrybucję
Stary 2009-01-19, 10:23   #1145
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Witam
Po przeczytaniu prawie całego wątku skusiłam się wczoraj na masło kawowe Naturia i mydło pod prysznic malinowe z FF, a peeling ananasowy, krem do rąk kokosowy i kokosowa odżywka są zamówione i pewnie dostanę je na dniach .

Wcześniej miałam 2 peelingi myjące i pomimo obłędnego zapachu nie zdecydowałam się na ponowny zakup.

Masło kawowe testowałam już wczoraj i dziś rano , zapach pyyyszny, chociaż nie kawy a cappuccino, wchłania się tak sobie tzn trzeba go dobrze wmasowac i wydaje mi się że będzie raczej mało wydajne. Zapach na skórze utrzymuje się trochę, choc jest baardzo delikatny, ale to akurat ok . A i po wchłonięciu się mam wrażenie lekko ściągniętej skóry . Jak na razie nie jestem przekonana co do niego, zobaczymy jak się dalej będzie sprawowało..

Mydło baardzo smakowicie pachnie ale tylko pod prysznicem, na skórze zapach już jest niewyczuwalny , pieni się raczej słabo więc chyba szybko się skończy.
Mój zapał po przetestowaniu na razie tych 2 produktów, osłabł . Już się boję peeligów, mam wrażenie że tuby są zbyt twarde aby kosmetyk porządnie wycisnąc - obejrzałąm je sobie wczoraj dokładnie z SP.
Peelingi są świetne, nie masz się o obawiać. Miałam ananasowy i marakuja, teraz używam mandarynkę i nie ma żdanego problemu z wyciśnięciem ich z tuby, przecież stoją na zakrętce.
ukrycior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:34   #1146
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
nie ma żdanego problemu z wyciśnięciem ich z tuby, przecież stoją na zakrętce.
Dokładnie Poza tym peeling jest dość rzadki i dzięki temu łatwo się go wydobywa z butelki właściwie do ostatniej kropli
Miałam malinowy i chęć na mandarynkę, ale chyba poczekam do lata, bo teraz mam innego faworyta a jednak ta "płynność" Joanny nie bardzo mi odpowiada
Jet przez to niewydajny, dużo się "rozchlapuje po bokach"

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:37   #1147
marta301
Zadomowienie

Cytat:
Peelingi są świetne, nie masz się o obawiać. Miałam ananasowy i marakuja, teraz używam mandarynkę i nie ma żdanego problemu z wyciśnięciem ich z tuby, przecież stoją na zakrętce.
Mam nadzieję że już w tym tyg uda mi się przetestowac . Na razie wykańczam Lirene antycellulitowy i mam cichą nadzieję że te joanny ścierają podobnie .
Stary 2009-01-19, 10:47   #1148
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Mam nadzieję że już w tym tyg uda mi się przetestowac . Na razie wykańczam Lirene antycellulitowy i mam cichą nadzieję że te joanny ścierają podobnie .
Akurat nam ten Lirene i są podobne
Stary 2009-01-19, 10:59   #1149
marta301
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
bo teraz mam innego faworyta
a zdradzisz jakiego?

Cytat:
No to super , już się nie mogę doczekac aż dorwę go w swoje łapki
Stary 2009-01-19, 12:14   #1150
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
a zdradzisz jakiego?
Pomarańczowo- waniliowego Daxa Ma obłędny zapach, dobrze ściera i zostawia film na skórze tak, że nie potrzebuję już używać balsamu

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:09   #1151
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
no właśnie - podobne... ja podczas jednej kąpieli wykańczałam lirene i zaczynałam malinowy z joanny i niestety joanna jest rzadsza przez co mniej wydajna i nie ściera aż tak mocno jak lirene... ale ja następnym razem dodałam trochę gruboziarnistej soli i miałam mocniejsze tarcie i jaki obłędny zapach i cena też na korzyść joanny - 6,49 w SP
Stary 2009-01-19, 14:43   #1152
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
no właśnie - podobne... ja podczas jednej kąpieli wykańczałam lirene i zaczynałam malinowy z joanny i niestety joanna jest rzadsza przez co mniej wydajna i nie ściera aż tak mocno jak lirene... ale ja następnym razem dodałam trochę gruboziarnistej soli i miałam mocniejsze tarcie i jaki obłędny zapach i cena też na korzyść joanny - 6,49 w SP
Rzeczywiście peeling Joanny nie ściera jak Lirene (mój faworyt jak narazie) i jest bardzo wodnisty, ma zdecydowanie mniej drobinek, ale ja jestem zadowolona.
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:13   #1153
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Dajcie spokój dziewczyny, przecież to sobie można skórę do krwi zetrzeć. U mnie Joanna jest bez zarzutu.
Stary 2009-01-19, 17:00   #1154
gabriela29
BAN stały

Dziewczyny Drogie, gdzie można dostać te błyszczyki Sweet Fantasy, bo marzy mi się waniliowy
gabriela29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:14   #1155
201707171013
Konto usunięte

Błyszczyk waniliowy jest idealny na mrozy. Dzisiaj posmarowałam nim usta i zapewnił im perfekcyjną ochronę. Pachnie cudnie. Jestem bardzo zadowolona.
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:48   #1156
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
Dajcie spokój dziewczyny, przecież to sobie można skórę do krwi zetrzeć. U mnie Joanna jest bez zarzutu.
ja tam lubię takie ekstremalne przeżycia ale i tak joanna zostanie górą bo:
- ma więcej zapachów
- większą pojemność
- jest tańsza
Stary 2009-01-19, 18:53   #1157
elianka
Zakorzenienie

Kupiłam dziś peeling ananasowy. Latałam za nim po całym mieście aż w końcu dolazłam do SuperPharm . To jedyne miejsce gdzie mogłam go kupić i to za 6,49. Dziś będę testować. W butelce pachnie niesamowicie
Stary 2009-01-19, 18:55   #1158
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś peeling ananasowy. Latałam za nim po całym mieście aż w końcu dolazłam do SuperPharm . To jedyne miejsce gdzie mogłam go kupić i to za 6,49. Dziś będę testować. W butelce pachnie niesamowicie
one wszystkie pachną niesamowicie
Stary 2009-01-19, 18:57   #1159
elianka
Zakorzenienie

noo następny marzy mi się marakuja. Chciałam powąchać malinowy, ale nie było
Stary 2009-01-19, 18:59   #1160
Anula123
Zakorzenienie

GG do Anula123

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
A ja miałam go wczoraj w ręku i odstawiłam na półkę Nie wiem dlaczego go w końcu nie wzięłam
W przyszłym tygodniu będę znowu w Warszawie to muszę kupić
Stary 2009-01-19, 19:46   #1161
gabriela29
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Błyszczyk waniliowy jest idealny na mrozy. Dzisiaj posmarowałam nim usta i zapewnił im perfekcyjną ochronę. Pachnie cudnie. Jestem bardzo zadowolona.
A gdzie kupiłaś ten błyszczyk tzn. jaki typu sklep?
gabriela29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:47   #1162
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś ten błyszczyk tzn. jaki typu sklep?
Jeśli chodzi o błyszczyki zdaje się, że jest wybór: polowanie w małych drogeryjkach rynkowo-osielowych lub kupno w necie.
Stary 2009-01-20, 08:55   #1163
marta301
Zadomowienie

Właśnie dostałam zamawiane kosmetyki, dzisiaj na pewno coś przetestuję .
Wszystko pachnie boosko z wyjątkiem żelu pod prysznic - z aloesem i limonką Naturia, z butli jest za bardzo daje limonka, zobaczymy jaki będzie w użyciu.

No i muszę pochwalic masło kawowe do ciała , pisałam że nie jestem do niego przekonana, ale po wczorajszym porannym użyciu, skóra pachniała nim do samego wieczora , no i była taka gładziutka że chyba się polubimy z masełkiem . Wydajnośc nie jest najmocniejszą stroną, ale dzięki temu szybciej wypróbuję kolejne masełko.
Tylko nie wiem czy zdecydowac się na truskawkę z Naturii czy na malinę z FF (byłby komplet z peelingiem ). Poradźcie dziewczyny .
Stary 2009-01-20, 09:58   #1164
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie dostałam zamawiane kosmetyki, dzisiaj na pewno coś przetestuję .
Wszystko pachnie boosko z wyjątkiem żelu pod prysznic - z aloesem i limonką Naturia, z butli jest za bardzo daje limonka, zobaczymy jaki będzie w użyciu.

No i muszę pochwalic masło kawowe do ciała , pisałam że nie jestem do niego przekonana, ale po wczorajszym porannym użyciu, skóra pachniała nim do samego wieczora , no i była taka gładziutka że chyba się polubimy z masełkiem . Wydajnośc nie jest najmocniejszą stroną, ale dzięki temu szybciej wypróbuję kolejne masełko.
Tylko nie wiem czy zdecydowac się na truskawkę z Naturii czy na malinę z FF (byłby komplet z peelingiem ). Poradźcie dziewczyny .
ja bym wzięła oba masełka z naturii nie miałam mam za to ananasowe z FF i zapach jest bardzo krótkotrwały...
Stary 2009-01-20, 10:05   #1165
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
ja bym wzięła oba masełka z naturii nie miałam mam za to ananasowe z FF i zapach jest bardzo krótkotrwały...
Ja też bym wzięła oba peelingi, dla porównania. Mam porzeczkowy peeling mini i ananasowy. Kżdy jest świetny, ale każdy ściera inaczej. Ananasowy - ma duże kawałki, jakby cukier, mocno drapie, jest niezwykle skuteczny. Peeling mini też jest skuteczny, ma mnóstwo drobinek, o wiele mniejszych niz ananasowy, ale równiez super ściera, tylko mam przy jego stosowaniu zupełnie inne uczucie niż przy ananasowym - jakbym się bardzo szorstka gabką "wecowała"

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:13   #1166
marta301
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja też bym wzięła oba peelingi, dla porównania. Mam porzeczkowy peeling mini i ananasowy. Kżdy jest świetny, ale każdy ściera inaczej. Ananasowy - ma duże kawałki, jakby cukier, mocno drapie, jest niezwykle skuteczny. Peeling mini też jest skuteczny, ma mnóstwo drobinek, o wiele mniejszych niz ananasowy, ale równiez super ściera, tylko mam przy jego stosowaniu zupełnie inne uczucie niż przy ananasowym - jakbym się bardzo szorstka gabką "wecowała"
Masz na myśli te peelingi myjące w butlach po 100 ml? Jeśli tak, to miałam 2 zapachy, ładnie pachniały, fajnie się pieniły, ogólnie były przyjemne w użyciu, ale ja ich peelingami bym nie nazawała , za małe drobinki i jak na mój gust do ciała słabo się nadawały. Jako żel pod prysznic mogą byc, ale z kolei te małe opakowania ...
Stary 2009-01-20, 10:15   #1167
żurawinka
Zakorzenienie

Przetestowane z Joanny
- peelingi mini - ulubionymi pozostaną kiwi/truskawka/czarna porzeczka
- masło kawowe - niezłe ale zapach szybko się ulatnia, a przynajmniej ja go nie czuję
- żel czekoladowy - pierwszą sekundę pachnie bosko ,potem jakby pomarańcza? chyba zbyt męczący jak dla mnie zapach
- peeling marakuja - wzięłam bo jak dla mnie pachnie śliwką węgierką i bardzo się zachwyciłam, tadam nieźle trze
- masło truskawkowe w fazie testu
- olejki truskawkowe/ kawowe do ciała jako gadżet zapachowy i dla rozpieszczania także na plus

Moja znajoma dorwała z serii mini lakier do włosó truskawkowy, az się zdziwiłam że coś takiego istnieje
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:36   #1168
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
ja peelingu naturii uzywam na dekolt, ramiona i generalnie na delikatniejsza skórę
a ananasowy zdzierak na nogi, brzuch itp

Paulinka_S jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:51   #1169
mOna01
Zakorzenienie

A ja dziś kupiłam peeling jabłkowy z FF

mOna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 16:05   #1170
marta301
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
A ja dziś kupiłam peeling jabłkowy z FF
Dzisiaj wieczorem będę testowac peeling ananasowy a jutro rano odżywkę do włosów kokosową . Ciekawa jestem jak się spiszą
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości