Help - W這sy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-12-08, 18:27   #1
fan3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Unhappy

Help - W這sy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

No wi璚 chcia豉m na wst瘼ie zaznaczy, 瞠 jestem ZDESPEROWANA.

! !

Wszystko przez moje w這sy, a w豉軼iwie to co z nich zosta這 ;(
Kiedy mia豉m g瘰te i bardzo 豉dne w這sy. A teraz? Szkoda gadac..

Mam d逝gie w這sy (do 這kci) z tym 瞠 .. nie przypominaj one w這s闚 a jedno WIELKIE SIANO... Jestem za豉mana..
Rok temu zdecydowa豉m si na ich rozjasnienie.

Teraz mam 1/3 tego co mia豉m wtedy, s szorstkie i wygl康aj naprawd fatalnie.. chocia.. FATALNIE to za ma這 powiedziane - sa tak suche 瞠 ci瞛ko to nawet opisa (!)

Jestem zdesperowana, ale nie wiem co mam z nimi robi. U篡wam miliarda r騜nych od篡wek alfaparfu, CHi, Faraouk i wszystkich innych ale to nic nie daje.

Jedyne czego nie chce z nimi robi to obcinanie.. zawsze mia豉m d逝gie w這sy i nie mam serca 瞠by je obcina. Ju raz je obci窸am i bardzo d逝go tego 瘸這wa豉m.

B豉gam czy ktokolwiek wie, co mog z nimi zrobi, 瞠by cho na troch przywr鏂i je do normalnego stanu?

My郵e ju bardzo powa積ie nad zaprzestaniem rozja郾iania ich NA BIAΜ.
Bo sa bia貫.
Inni radz, 瞠by przesta na razie wog鏊e farbowac.

Ale z odrostami chodzi nie b璠.

Ale nie wiem czy to wszystko i tak cokolwiek da?
fan3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-08, 18:38   #2
soypolaca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
GG do soypolaca Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do soypolaca
Dot.: Help - W這sy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

Hum, co do tego co z nimi zrobic, nie mam zielonego pojecia.. Ja sama mam siano, tylko pod spodem takze przez rozjasnianie... Teraz uzywam odzywek, jedwabiu... Jakos wygladaja...
Moze fryzjerka by cos poradzila....
Co do odrostow... Slyszalam, ze jak sie robi przedzialek, taki zygzak, czy jak to tam sie nazywa.. To nie rzuca sie to tak w oczy...
(Gackt - 'Dears')
soypolaca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 21:51   #3
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 374
Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

ja na siano spowodowane rozjasnianiem stosowalam Wax na pocztku co dziennie przez tydzien a pozniej co dwa tygodnie 2-3 razy w tygodniu. i My豉m szamponem radical. Teraz wax stosuje od czasu do czasu bo wlosy sa o niebo lepsze ale i tak musialam je sciac kolo 5 cm bo koncowek nie dalo sie odratowac
a jak bedziesz farbowac to farbuj same odrosty a nie ca貫 wlosy i powinno byc ok

24,07 - nasza data ;]
Szcz窷liwa mama dw鏂h szkrab闚

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa cia豉 1980 i d逝goscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ci捫y mas cia豉 3530 i d逝goscia 52 cm

uda這 sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-10, 11:05   #4
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witaj
Jedwab dzia豉 tylko na powierzchni,w徠pi zeby wnika w g陰b w這sa.Musisz nawil篡 od篡wi wlosy.Od wewn徠rz polecam Vitapil tabletki na w這sy,naprawd nawil瘸j i od篡wiaj w這sy-zauwazy豉m to po jednym opakowaniu,a po trzech efekty naprawd zaskakuj帷e.
Najlepiej je郵i bedziesz u篡wa豉 oliw z oliwek nawet dwa trzy razy w tygodniu.Podgrzan wetrzyj we w這sy,je郵i chcesz to tak瞠 w sk鏎 g這wy na to folia oraz r璚znik.Pochodz z tym najd逝zej jak mo瞠sz.
To samo mo瞠sz zrobi z olejkiem rycynowym,albo wymiesza go p馧 na p馧 z oliw i na wlosy.
Jest jeszcze 鄴速ko oliwa z oliwek nafta i olejek-tak mikstur na堯 na w這sy i folia z recznikiem na to.
To chyba najlepsze sposoby na suche w這sy,zawsze po rozjasnianiu je stosuje i w這sy dochodz do siebie.Wszelkie drogeryjne odzywki dzia豉ja tylko powierzchownie i nie na d逝go,optycznie poprawiaja struktur w這sa ale tylko optycznie.
Pozdrawiam
Stary 2007-12-10, 13:22   #5
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

ja moge dodac od siebie tylko olej kokosowy i duzo cierpliwosci, ale radzilabym Ci sciac najgorsze siano na koncowkach. i tak go nie odzywisz. 2-3 cm pod nozyczki i dalej regeneracja na maxa. zycze powodzenia glowa do gory
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-10, 13:27   #6
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 856
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Je郵i nie przestaniesz ich rozja郾ia, to nie ma szansy, 瞠by ich stan si poprawi. I niestety, przynajmniej podci璚ie, bo ko鎍闚ki zwykle niszcz si najbardziej.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-10, 16:49   #7
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Mysle, ze warto, zebys posluchala moich porad.

Mam ciemno brazowe wlosy i w wakacje odbilo mi - rozjasnialam do blondu, zeby raz w zyciu zobaczyc jak tak bede wygladac W krotkim odcinku czasu nalozylam tyle rozjasniaczy i farb, ze moje geste, krecone wlosy staly sie suchym, patykowatym, napuszonym, sianem...

Probowalam wielu rzeczy, a rozwiazanie idealne odkrylam dopiero tydzien temu.

1. Koniec farbowania. Wracaj do naturalnego koloru wlosow. Ja na Twoim miejscu zafarbowalabym wlosy ostatni raz - na kolor zblizony do naturalnego i pozniej systematycznie podcinala koncowki.

2. Pielegnacja - co za duzo to nie zdrowo. WAX raz w tygodniu. I - jesli Cie na to stac - niezastapione, nieporownywalne, najbardziej spektakularne w efektach kosmetyki do wlosow suchych: Matrix Biolage. Wpisz na allegro. Polecam to teraz komu moge: mi szampon i odzywka przez tydzien wystarczyly do tego zebym odzyskala loki, ktorych nie moglam odzyskac od dwoch miesiecy. Wiadomo: czas i systematyczna pielegnacja to jedno, ale po niczym innym nie bylo takiej naglej poprawy. Na dodatek sa to delikatne produkty, wiec mozesz bez problemu uzywac codziennie. Ja niestety w tej chwili nie mam pieniedzy na ta maseczke nawilzajaca i tonik w spryskiwaczu, ale na pewno kupie je od razu jak tylko przybedzie mi banknotow w portfelu Plus codziennie: jedwab na koncowki.

3. Cierpliwosc. Zniszczonych rozjasnianiem wlosow nie naprawisz od razu, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Gdybym wczesniej trafila na kosmetyki Biolage pewnie w tej chwili mialabym juz swoje wlosy. Niestety tak sie nie stalo i wywalilam duzo pieniedzy w bloto, na to co jest dostepne w sklepach - bez efektow, czesto pogarszajac stan wlosa.

Zycze powodzenia
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-11, 19:45   #8
fan3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

jej dzieki bardzo za wszystkei rady

przemy郵e to..
bo jak wygl康a kobieta z takim sianem..
a jeszcze gorzej.. 造sa kobieta :/

Je郵i jestem co wart, to tylko dzi瘯i temu, co mnie oddziela od 鈍iata.
fan3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.