Wybór kremu - proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-08, 23:01   #1
em-pe
Raczkowanie

Wybór kremu - proszę o pomoc

Wiem, wiem. Nie lubicie tego. Wierzcie mi, że umiem korzystać z wyszukiwarki, ale nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

Dlatego proszę o pomoc.

Wymyśliłam sobie, że kupię siostrze na gwiazdkę fajny krem. I tu pojawia się problem. Przeglądam rożne fora, pytam w sklepach i... jestem coraz głupsza.

Siostra ma lat 34, cerę raczej między normalnę a mieszaną, moim zdaniem zmarszczek niemalże brak.

Myślę, że chciałaby krem na dzień, taki, żeby fajnie sie wchłaniał, no i po prostu był ok. Wydaje mi się, że nie musi to być krem typowo przeciwzmarszczkowy i szczerze mówiąc boję się takiego kremu. Panie w sklepie polecały mi bardzo Dermikę. Ale z tego co patrzyłam, to są to takie typowo przeciwzmarszczkowe kremy. Acha, siostra mieszka w Łodzi, gdzie woda jest okropna (bardzo chlorowana) i narzeka, że ma po myciu bardzo ściągniętą skórę na buzi.
Kwota to max 50 zł. Może być mniej

Proszę, pomóżcie!
em-pe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 10:51   #2
Little Angel
Wtajemniczenie

Dot.: Wybór kremu - proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez em-pe Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Nie lubicie tego. Wierzcie mi, że umiem korzystać z wyszukiwarki, ale nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

Dlatego proszę o pomoc.

Wymyśliłam sobie, że kupię siostrze na gwiazdkę fajny krem. I tu pojawia się problem. Przeglądam rożne fora, pytam w sklepach i... jestem coraz głupsza.

Siostra ma lat 34, cerę raczej między normalnę a mieszaną, moim zdaniem zmarszczek niemalże brak.

Myślę, że chciałaby krem na dzień, taki, żeby fajnie sie wchłaniał, no i po prostu był ok. Wydaje mi się, że nie musi to być krem typowo przeciwzmarszczkowy i szczerze mówiąc boję się takiego kremu. Panie w sklepie polecały mi bardzo Dermikę. Ale z tego co patrzyłam, to są to takie typowo przeciwzmarszczkowe kremy. Acha, siostra mieszka w Łodzi, gdzie woda jest okropna (bardzo chlorowana) i narzeka, że ma po myciu bardzo ściągniętą skórę na buzi.
Kwota to max 50 zł. Może być mniej

Proszę, pomóżcie!
Polecam przejrzec jeszcze baze KWCTo skarbnica wiedzy,w dodatku mozesz od razu podejrzec opinie osob,ktore dany produkt posiadaly.
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości