Kosmetyki AA firmy Oceanic - Co Wy na to? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-19, 16:41   #31
Nillette Flow
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki AA firmy Oceanic - Co Wy na to?

Przyznam się, że dziś kupiłam żel do mycia twarzy (kremu matującego niestety nie było) AA Therapy dla cery trądzikowej. Skusiły mnie wizażowe recenzje oraz promocja w Super Pharmie. 10 zł za żel to nie dużo, nie zaszkodzi, wypróbować.
Nillette Flow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 15:54   #32
nowka1
Raczkowanie

Witam, mam pytanie do dziewczyn które mają korektor zielony z AA. Dzisiaj kupiłam ten korektor, dopiero w domu zauważyłam ze data ważności jest do października 2008 i nie wiem teraz co zrobić ;(.
Otworzyłam go i jakiś dziwny sie wdaje. Nie wiem czy mogę oddać go do sklepu czy tez wymienić na inny egzemplarz?

nowka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 20:42   #33
vril
Zakorzenienie

Rowniez uwazam, ze kosmetyki AA sa bardzo dobre
Obecnie mam na stanie serie AA Therapy Tradzik i AA Therapy Dla Diabetykow.
Z serii tradzikowej polecam maseczke oczyszczajaca z glinka - naprawde dziala Natomiast zel i tonik sa diabelnie wydajne, przyzwoite owszem ale nie powalajace i juz mi sie znudzily, a nie chca sie skonczyc cholery
Natomiast z serii dla diabetykow absolutnym hitem jest zel pod prysznic - idelanie gladka, nawilona skora, nawet bez uzywania balsamu, moj ideal Z balsamem z tej serii radze uwazac, zawiera 10% mocznik i posmarowanie nim podraznionej skory moze wstrzasnac do glebi Mydlo do stop ot takie zwykle, ani ziebi ani grzeje.
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:09   #34
Mahtalie
Raczkowanie

A może używał już ktoś kremów, toniku, żelu lub mleczka z serii AA Efekt Matujący? Na KWC jest narazie mało opinii, a może warto je kupić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AA-e.mat..jpg (18,3 KB, 18 załadowań)
Mahtalie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:15   #35
dulcynea01
Raczkowanie

GG do dulcynea01

Też lubię AA, nie jakoś specjalnie, ale lubię Używałam serii Aqua Ice, krem na dzień był fajny, ale brakowało mu filtrów, żel do mycia fantastyczny, natomiast krem na noc kompletnie się u mnie nie sprawdził - zostawał tłustą warstewkę i wychodziły mi potem różne syfy na twarzy. Próbowałam też Malinowego balsamu do ciała w jeszcze czasach, kiedy lubiłam malinowe kosmetyki, miło wspominam. Błyszczyk Fruit Kiss był świetny, ale w połowie opakowania wypadł mi z torebki... Prosto pod koła autobusu
dulcynea01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:42   #36
Jik
Zadomowienie

Oooooo, ja też chciałam zapytać o tę nową serię Efekt Matujący!!!!!!!
Czekam i czekam, a tu nikt nic nie pisze, a nie chce kupować kolejnego kremu w ciemno. Tak bowiem kupiłam mus matujący Lirene. Nikt nic nie pisał, a ja kupiłam. I porażka. Nie matuje, a uczulił mnie. Oddałam koleżance z normalną cerą.
Jik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 01:23   #37
fuksjaa
Zakorzenienie

podbijam.
używałyście jeszcze innych kosmetyków AA?

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:44   #38
Inco
Raczkowanie

a nawet tak ja zakosiłam (oczywiście za jej zgodą hihi) koleżance REWELACYJNY kremik taki niebieski Aqua Ice, świetna lekka konsystencja, świetne nawilżenie i zapach nawet fajny i co najważniejsze nie uczulił mnie kosztuje jakies 16zł
z AA używałam jeszcze maseczek tych takich w saszetkach i nawet nawet

pozdrowionka dla wszystkich!
Inco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:30   #39
vril
Zakorzenienie

Moje najnowsze nabytki AA to:
- AA Therapy Dermatopica emulsja do mycia ciala - rzadka, mleczna emulsja, delikatna, dobrze sie rozprowadza na ciele, slabo pieni, zapach okropny, jakby ziarna lub sloma, a moze platki owsiane, czuc tylko podczas mycia, zapach nie pozostaje na skorze, wlasciwosci uspokajajace i lagodzace slabe jak dla mnie, oczyszcza dobrze, nie podraznia rzeczywiscie ale uczucie nawilzenia czuc tylko podczas mycia, raczej nie pozostaje dlugo na skorze ale tez i nie przesusza. Biorac pod uwage brzydki zapach i nie dosc dobre wlasciwosci, ktore sugeruje producent nie kupie ponownie, zdecydowanie lepszy jest zel do mycia z AA Therapy dla diabetykow, duzo lepiej nawilza, wygladza i uspokaja skore

- AA Therapy Dermatopica pomadka ochronna do ust SPF25 - bardzo udany produkt, lekko pachnacy slodkimi migdalami i jakby kokosem sztyft, ktory dobrze natluszcza wargi cienka warstwa, utrzymuje sie ok. 1,5 godziny na wargach, wiec nie jest zle, lekko koloryzuje usta na jasny, rozowy kolor, bardzo ladny efekt, mysle, ze pomadka jest nawet lepsza od sztyftu Oeparol, napewno kupie wiecej tych AA Polecam. Niestety jest trudno dostepna w aptekach stacjonarnych.
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:58   #40
Jik
Zadomowienie

W końcu jeszcze nie kupiłam nic z serii AA Efekt Matujący. Może się skuszę jak będzie jakaś promocja. Ale na pewno mogę polecić żel do higieny intymnej z serii AA intymna help. Jest super! Wystawiłam swoją recenzję na KWC pełną "achów" i "ochów", bo miałam problemy ginekologiczne i tylko on mi pomógł. Tzn. wspomógł leczenie.
Jik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 14:29   #41
mOna01
Zakorzenienie

Ja od września używam kremu AA "Intensywna pielęgnacja" i jest doskonały oprócz tego "Aksamitny żel do mycia twarzy" z serii Ultra Nawilżanie też jest bardzo dobry teraz szukam jakiegoś pierwszego przeciwzmarszczkowego/regenerującego kremu na noc, myślę o AA, mogłybyście coś polecić?

mOna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:43   #42
NATASZA M
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ja od września używam kremu AA "Intensywna pielęgnacja" i jest doskonały oprócz tego "Aksamitny żel do mycia twarzy" z serii Ultra Nawilżanie też jest bardzo dobry teraz szukam jakiegoś pierwszego przeciwzmarszczkowego/regenerującego kremu na noc, myślę o AA, mogłybyście coś polecić?
Jeśli chodzi o przeciwzmarszczkowe kremy z AA to polecam serię prestige z podziałem na wiek można odpowiednio dobrać,dla pań po 40 rewelacyjna jest seria AA kobieta dojrzała z therapy (w aptekach)krem ten oprócz działania odbudowującego i przeciwzmarszkowego zapobiega pękaniu naczynek i łagodzi rumień twarzy można do tego dokupić serum również z kobiety dojrzałej na bazie kompleksu wapniowego,ta seria nie jest zbyt droga a na prawde słyszałam wiele pozytywnych opinii Pozdrawiam
NATASZA M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:18   #43
niuniaaaaaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
ja używałam żelu do mycia twarzy aquaice i był genialny, skóra jest mięciutka i nawilżona. Polecam
Racja, racja

Chce żyć to nic, że iskra wypala się..
Wspomnienie dawnych chwil dodaje mi sił .
niuniaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 15:05   #44
sylwiahh
Raczkowanie

Z Oceanica ten kremik jest udany http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-30...ery-suchej.htm Nawilża, nie uczula, pachnie dosyć intensywnie - ale mimo to nie podrażnia.
sylwiahh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:04   #45
avava
Raczkowanie

uzywam kremu matujaco-serboregulujacego do cery mieszanej i jest swietny skora nie blyszczy sie jest nawilzona i swieza polecam

100 przysiadów-> x 553
Mel B 10 min pośladki->776
Mel B 10 min brzuch->808
Mel B 15 cardio->670
Mel B 10 min nogi->750
Ewa Ch.(killer, skalpel)->516
Centrum Sportowca-27
razem : 4060 cel osiągnięty z 42 na 36/34
: )
avava jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości