Kolor w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-12-09, 09:30   #1
malwinac
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 439

Kolor w這s闚

Witam wszystkich
Mam "ma造 " problem z w這sami.
1) Ufarbowa豉m je farb Palet kolor XXL i nabra造 okropnego 鄴速ego odcieniu -> jak mam je teraz przefarbowa ,瞠by nowy kolor si nie sp逝kiwa??W jakim kolorze by這 by mi 豉dnie?? Z g鏎y zaznaczam 瞠 p逝kanki do w這s闚 nic nie daj
2) Mam prost grzywk , kt鏎a ju absolutnie mi si nie podoba i chcia豉bym j zmieni tylko nie wiem czy jest to mo磧iwe??Poniewa jest do嗆 kr鏒ka

Prosz o rady i z g鏎y dzi瘯uje
Malwina
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (14,5 KB, 41 za豉dowa)
malwinac jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 09:40   #2
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: Kolor w這s闚

Cytat:
Napisane przez malwinac Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich
Mam "ma造 " problem z w這sami.
1) Ufarbowa豉m je farb Palet kolor XXL i nabra造 okropnego 鄴速ego odcieniu -> jak mam je teraz przefarbowa ,瞠by nowy kolor si nie sp逝kiwa??W jakim kolorze by這 by mi 豉dnie?? Z g鏎y zaznaczam 瞠 p逝kanki do w這s闚 nic nie daj
2) Mam prost grzywk , kt鏎a ju absolutnie mi si nie podoba i chcia豉bym j zmieni tylko nie wiem czy jest to mo磧iwe??Poniewa jest do嗆 kr鏒ka

Prosz o rady i z g鏎y dzi瘯uje
Malwina
pytanie bardziej pasujace do podforum Fryzjerskiego, ale pewnie zostanie tam przesuniete

1)jakich plukanek probowalas? polecam srebrna flor illum, te wszystkie delie i celie to wg mnie koszmarki

jezeli chcesz kolejny raz farbowac, to musisz uzyc jakiegos jasnego popielatego blondu, mojej siostrze wyszedl sliczny blond po Srebrnym Pyle Joanny. ale chlodne odcienie maja to do siebie, ze sie szybciej zmywaja, trzeba farbowac czesciej lub wspomagac sie plukankami
2) sprobuj ja zaczesywac na bok, z czasem bedzie coraz dluzsza, wtedy fryzjer ladnie Ci j zetnie na bok
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 09:45   #3
malwinac
Zadomowienie

Dzi瘯uje za odpowied,jestem tu po raz pierwszy i dopiero przed chwil zauwa篡豉m,瞠 jest forum fryzjerskie
srebrna flor illum-> u篡豉m jej w pi徠ek efektu nie ma bo w這sy s strasznie 鄴速e ..Jestem ma這 opalona wi璚 sk豉nia豉m si 瞠by przefarbowa w這sy na ciemny kolor -> boj si tylko 瞠 b璠 wychodzi造 jasne odrosty a to wygl康a okropnie :O
Stary 2007-12-09, 09:48   #4
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez malwinac Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje za odpowied,jestem tu po raz pierwszy i dopiero przed chwil zauwa篡豉m,瞠 jest forum fryzjerskie
srebrna flor illum-> u篡豉m jej w pi徠ek efektu nie ma bo w這sy s strasznie 鄴速e ..Jestem ma這 opalona wi璚 sk豉nia豉m si 瞠by przefarbowa w這sy na ciemny kolor -> boj si tylko 瞠 b璠 wychodzi造 jasne odrosty a to wygl康a okropnie :O
nie farbuj sie na ciemno

dobrze Ci radze

plukanka flor illum pomaga, wiem, bo mam podobny problem, super efekt jest po paru uzyciach z rz璠u, mozesz zmiejszyc ilosc wody i polewac przez pare minut wlosy
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 10:02   #5
malwinac
Zadomowienie

Spr鏏uj jeszcze z t p逝kank mam nadzieje 瞠 mi pomo瞠
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.