Black and White - 40's classic - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-09, 21:41   #31
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska
Dot.: Black and White - 40's classic

No nareszcie Daisy, jak ja na ciebie czekałam
Już zaczynałam się martwić, że coś się stało.
Ale rozumiem, przedświąteczna gorączka, nauka, egzaminy

A dziś mnie tak usadysfakcjonowałaś tymi zdjęciami, makijażem...
Przeniosłam się razem z tobą do tamtych dawnych lat.
Ty właśnie masz w sobie cos takiego co idealnie oddaje charakter, wizerunek kobiet z tamtej epoki, że tak to ujmę.
Takie wyrafinowanie, kunszt, elegancję, dyskrecję.
Jak mi się podobasz

Daisy, ślicznie wymodelowałaś buzię
Stary 2007-12-09, 22:05   #32
suwa89
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

norma.. bialo i czarne hmm.. moze dodaj fotke w kolorze ??
pozdrawiam
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 22:12   #33
coldold
Proszkonizatorka

Daisy wyglądasz przepięknie, bardzo mi się podoba ten cały stajl

Suwa makijaż zdaje się miał być robiony właśnie do takich celów, wymagania na uczelni są takie, a nie inne i ten makijaż ma wyglądać dobrze w wersji B&W.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2007-12-09 o 22:33
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 22:29   #34
candibar
Zakorzenienie

Wyglądasz jak bóstwo, po prostu ślicznie. Piękna również wyszła ta grzyweczka, czy zawijas, nie wiem jakby to nazwać - rzeczywiscie masz podobny look do Veroniki. Jak zaczęłam czytać komentarze, to dopiero pomyslałam o jakiejs białej kresce Usta wspaniałe. Dobra, to by było na tyle
candibar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 22:43   #35
Daisy23
Zadomowienie

coldold - bardzo Ci dziekuje Mi sie tez podoba taki stajl , jak troche podrosne i wydorosleje to na pewno przerzuce sie na taka ultra kobiecosc i elegancje

suwa89- norma ? a co uwazasz za norme ? Technika robienia makijazu do zdjec czarno bialych jest zupelnie inna ! To nie jest normalny makijaz .Jego urode widac tylko wlasnie w takich barwach ...Trzeba doskonale znac twarz i zasady dzialania cenia i swiatla ,poza tym troche znac sie na fotografii ...I ja ich jeszcze nie poznalam na tyle ,zeby nazwac taki makijaz "norma " ...ale skoro Ty wiesz lepiej i dla Ciebie to norma to ok .Dla mnie makijaz do zdjec czarno bialych to naprawde wyzwanie , wszystko musi byc idealne , przynajmniej graficznie , bo widac tutaj kazdy blad jak na dloni( przesadzilam na przyklad z biala kredka ,czego w kolorze nie widac )Poza tym na twarzy trzeba stworzyc cienie i swiatlo .Zwykle modelowanie buzi tutaj znika ...Przepraszam ,ze to powiem , ale Twoj komentarz brzmi jak wypowiedz laika .Tak czy inaczej , dziekuje za wizyte.

Vibeska - No wlasnie , bylam bardzo zadowlona z tego modelowania bardzo Ci dziekuje Faktycznie chyba bardziej pasuje do tamtej epoki Jak zwykle jestem bardzo wdzieczna za wszystkie mile slowa...W swieta powinnam miec wiecej czasu , chociaz musze sie pochwalic ,ze dostalam swoja pierwsza platna prace I bede przez dwa tygodnie pracowac nad przedstawieniem teatralnym !

candibar - wielkie dzieki Mnie w zupelnosci taki komentarz wystarczy .Dziewczyny maja racje z kreska ,ale juz wiem ,ze ona weszla na rzesy w jednym miejscu , no ale ..czlowiek sie uczy na bledach Czuje ,ze wizaz to dla mnie bezpieczne miejsce na pierwsze kroczki .

Del- niesamowicie mi milo

doodka - faktycznie Tutaj widac jak sie rozwijam i caly czas szukam swojego stylu i badam rozne sciezki - duzo zawdzieczam dziewczynom , ktore poswiecaja swoj czas ,zeby napisac mi , co mozna zmienic lub nad czym pomyslec inaczej , dlatego dziekuje ...Tez myslalam ,zeby dodac jeszcze wiecej ,ale naprawde w kolorze sie balam ,ze przesadzilam Ale fakt , dodam go chyba troszke wiecej ...Nie chce przegiac w druga strone .

Lady Katherine- bardzo Ci dziekuje za mily komentarz Caly czas sie ucze , miejmy nadzieje ,ze nauka nie idzie w las .

olik04 - prawda ? Musialam wam to napisac , bo inaczej nikt by nie zwrocil na to uwagi A to moja robota w polowie , te piekne uszlechetniajace czarno-biale zdjecia cienie Dzieki ! Kochana jestes!

lee_monka - musialam Na kims trzeba cwiczyc ! Poza tym mowilam juz ,ze uwazam ,ze moje usta by tutaj zniknely .Wygladalyby jak czarna plamka ! Ale rozumiem uwage , sama nie lubie zmieniania rzeczy sile , nawet jesli chodzi o modelowanie buzi , mam filozofie ,ze kazdy ksztalt i forma jest piekna !

*Antoinette* - bardzo Ci dziekuje W sumie to sie zgadza chyba z trendami ,co ? Musze Ci powiedziec ,ze zaczelam ogladac FashionTV dla zdobywania wiedzy i podgladania " konkurencji " Kurcze ,ale slyszlam od kobiety , ktora brala udzial w London Fashion Week ,ze na tych pokazach mody to jest okropna atmosfera miedzy makijazystami ...
Daisy23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 23:26   #36
kasiek1122
Zakorzenienie

Daisy23 powoli stajesz się dla nas wizażanek jak Agabil1 która jest dla wielu mentorką i guru

bardzo mi się podoba Twója propozycja, jestem absolutnie zachwycona ustami, są równe i piękne, o modelowaniu buzi nie wspomnę

zainspirowałaś mnie!
Też zrobię podobny makijaż, ale wiem, że przy Twoim wypadnie blado
Stary 2007-12-09, 23:32   #37
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Też zrobię podobny makijaż, ale wiem, że przy Twoim wypadnie blado
Koniecznie zamieść na MM
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 23:49   #38
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Świetnie Daisy! Wyszłaś niesamowicie na tych zdjęciach, kobieco i tajemniczo. Strasznie mi się podobają a rysunek ust idealny!

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 00:07   #39
Daisy23
Zadomowienie

kasiek1122 - nigdy do takiego tytulu nie aspirowalam Naprawde nic mnie nie rozni od was ! Ja zaczelam bardziej zwracac uwage na to , co robie swoja buzia w maju chyba ...To kilka miesiecy temu ...To raczej wskazowka dla was ,ze kazdy moze jak chce Jest mi milo ,ze komus sie to podoboa Inspirujecie mnie w takim samym stopniu jak ja was Ale bardzo Ci dziekuje za przemily komentarz , ja Agnieszke bardzo szanuje i takie porownanie to dla mnie komplement . Tez sie nie moge doczekac kiedy sie pokazesz w takim makijazu

perelka-20 - bardzo Ci dziekuje Kurcze, usta to jest naprawde trudniejsza sprawa niz sie wydaje , musze czesciej uzywac konturowki, bo zupelnie nie mam wprawy ...
Stary 2007-12-10, 07:58   #40
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

wow wyglądasz jak gwiazda filmowa extra efekt, trochę zal że nie ma kolorowych zdjęć bo jestem ciekawa koloru pomadki do ust Naprawdę ślicznie

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 08:13   #41
eweska
Moderatoreska

Cytat:
W swieta powinnam miec wiecej czasu , chociaz musze sie pochwalic ,ze dostalam swoja pierwsza platna prace I bede przez dwa tygodnie pracowac nad przedstawieniem teatralnym !
Daisy serdecznie ci gratuluje, super cos cicho siedzialas i sie wczesniej nie pochwalilas
Ile ja bym dala zeby miec takie mozliwosci jak ty masz, no no mala zadrosnica sie we mnie odzywa
eweska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:09   #42
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

klasa!
Stary 2007-12-10, 11:31   #43
alice86
Wtajemniczenie

Daisy, to zdjęcie jest po prostu boskie
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5991353

W całej stylizacji wyglądasz naprawdę uroczo, kobieco i bardzo klasycznie Tak naprawdę, to wygląda jakby cały ten makijaż był stworzony dla Ciebie a nie na Tobie jako stylizacja na inne czasy.
Pomimo tego, że oczy miały być tym razem na drugim planie, to nie mogę nie zwrócić uwagi i nie pochwalić Twoich brwi

Ps. Bardzo ładnie wymodelowana buzia Ślicznie podkreśliłaś kości policzkowe.
alice86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:16   #44
Daisy23
Zadomowienie

alice86 - bardzo Ci dziekuje za tak przemily komentarz Mysle , ze to zasluga tego ,ze zdjecia sa czarno biale , bo stapiaja sie z buzia po prostu .Tutaj buzia jest na pierwszym planie ,a nie kolory ...Ja uwielbiam czarno-biale zdjecia Brwi wydluzylam kredka Rimmela ,ktora jest dosc twarda i sie swietnie sprawdza do brwi, mam ja juz dlugo ,ale jej nie lubilam Teraz do niej wroce !

guantanamera- dzieki

eweska - to nie znaczy ,ze jestes zla osoba ...Ja tez jestem czesto zazdrosna Rzadziej im robie sie starsza ,ale nadal mi sie zdarza .I to jest naturalne ...To praca zalatwiona przez szkole , ale zawsze praca...Moi nauczyciele mi ufaja i to sie dla mnie bardzo liczy A wszystko i tak sie okaze jak bede sobie radzic po szkole ...Troche sie tego boje ...

Susanna- bardzo Ci dziekuje Pomadka to byl kolor czerwonego wina, czyli taka czarna czerwien ...im ciemniejsza pomadka tym lepszy efekt na zdjeciu .
Stary 2007-12-10, 12:23   #45
kosmita77
Zakorzenienie

alez cudooooo!!!!!!
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:41   #46
Daisy23
Zadomowienie

kosmita77 - bardzo dziekuje Fajnie czasem uslyszec cos milego ...zwlaszcza ,ze ostatnio duzo rzeczy mi nie wychodzi
Stary 2007-12-10, 18:05   #47
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

Podoba mi sie ten makijaz. Tez interesuje sie makijazami minionych lat. Naprawde dobrze Ci to wyszlo, usta dobrze, ze powiekszylas troszeczke, ale moglas powiekszyc i zaokraglic gorna warge. http://www.return2style.de/swingstyl.../1940make.html
Ale to drobnostka. Kolejny swietny makijaz od Ciebie! Zdjecia tez mi sie podobaja. Powodzenia na zaliczeniach i w nowej pracy!

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2007-12-10 o 19:13
fruity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:29   #48
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Daisy, widzisz już ktos Ciebie docenił, dał Ci szansę.
To że dostałaś tą pracę jest wyrazem tego że jesteś dobra wtym co robisz i inni to dostrzegają.
Także: życzę Ci duuuużo wiary w siebie
Ja wiem, że ty kochasz to co robisz i osiągniesz wielki sukces
Stary 2007-12-10, 21:13   #49
Daisy23
Zadomowienie

Vibeska - jestes kochana Ostatnio mam kiepskie dwa tygodnie i nic mi w szkole nie wychodzi bo mam klopoty w zyciu prawatnym ...Jak mi sie sypia sprawy osobiste to ma to niestety wplyw na moje poczynania w szkole , bo ogolnie jestem wtedy zestresowana ...No ,ale juz widze swiatelko w tunely wiec moze byc tylko lepiej

fruity- ale fajna strona Wrzucilam sobie do ulubionych Wydawalo mi sie ,ze mam wystarczajaco okragle usta u gory ...Poza tym balam sie uzywac konturowki za bardzo ,bo malutki blad wystarczy ,zeby wszystko zepsuc ...Wielkie dzieki
Stary 2007-12-10, 21:23   #50
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

Tak, ja wiem, mi tez jest ciezko poslugiwac sie konturowka, tak aby powiekszyc gorna warge, ktora u mnie jest bardzo cienka, a i zeby jednoczesnie nie wygladalo to sztucznie.
Nie da rady nawet skopiowac tamtych lat w 100%, bo bys np musiala tez zaokraglic luk brwiowy. Kto tego oczekuje? Ja nie. I tylko dla pokazu nigdy bym sobie nie wydepilowala tak brwi. Fakt, ze starannie wycieniowalas oczy, buzke super wymodelowalas, ladnie podkreslilas policzki i calosc na zdjeciach bialo-czarnych prezentuje sie swietnie. Czego chciec wiecej?
fruity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:52   #51
Daisy23
Zadomowienie

fruity - bede probowac w jakims innym makijazu ,zeby sprawdzic czy w ogole dam sobie rade Wydaje mi sie jednak ,ze ,gdy nalozy sie na takie " powiekszone usta " blyszczyk dobrze odbijajacy swiatlo to jakos sie wybrnie z tej calej operacji ... Dziekuje Ci za uznanie A brwi bym nigdy nie zmienila! Az tak bym sie nie poswiecila
Stary 2007-12-11, 13:07   #52
Anheles
Rozeznanie

o Boże jak PIęKNIE!!!!!!!!
cudowny makijaż, przepięknie wykonany , prześlicznie wyglądasz!!!

Anheles jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 18:31   #53
Daisy23
Zadomowienie

Anheles - bardzo Ci dziekuje za tak mile slowa Nie ukrywam ,ze sprawiaja mi przyjmenosc takie komentarze
Stary 2007-12-11, 18:44   #54
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie

masz klasyczną urodę i ten makijaz to podkresla, bardzo mi się podoba !
Mala kroweczka o imieniu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 18:51   #55
Daisy23
Zadomowienie

Mala kroweczka o imieniu - no mam Czasami sie przydaje A czasami nie , bo jak mam ochote na jakies ekperymenty to na mojej buzi sie to nikomu nie podoba Ale za pare miesiecy sama sobie bede wybierala modelki .Wtedy bede miala wieksze pole do popisu , mam kilka pomyslow,ktore mi sie obijaja w glowie i juz sie nie moge doczekac !
Stary 2007-12-11, 23:56   #56
Blue Lagoon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
BlueLagoon - dziekuje Mam nadzieje ,ze oddalo mi sie choc troche oddac klimat tych lat .Te czarno-biale zdjecia maja dusze .Jak patrze na gwaizdy kiedys a dzis ...To byly przepiekne , spektakularne twarze .Bezdyskusyjnie powalajaca uroda , bez photoshopa, nowoczesnych ulepszaczy. Kobiece w 100 % ... Uwazam ,ze takie kobiety sa juz na wyginieciu ...Dla mnie takie panny jak Doda czy inne tego typu to tylko smutne przypomnienie tego ,ze stare wartosci odchodza w zapomnienie ...Mozna popatrzec na zdjecia Veronici , ktore dolaczylam...Az sie smutno robi
Oo tak, zdjęcia czarno-białe mają duszę, sama bardzo lubię tak fotografować
W naszych czasach też jest wiele naprawdę pięknych kobiet, które mają klasę i styl, jak choćby Monica Bellucci, która według mnie nie potrzebuje żadnych ulepszaczy by wyglądać zjawiskowo . Nie smuć się droga Daisy, że wartości odchodzą w zapomnienie, tylko ciesz, że sama nie dałaś się omamić współczesnym środkom przekazu lansującym takie gwiazdki jak Doda czekam na więcej takich stylizacji
Blue Lagoon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 10:17   #57
Daisy23
Zadomowienie

Blue Lagoon - Monica jest jedna z niewielu kobiet , ktore faktycznie moge uznac za piekna i na dodatek ma poukladade w glowie ...Tutaj sie zgadzam
Stary 2007-12-13, 05:52   #58
Laurany
Rozeznanie

pięknie, lekko i z wielką klasą
ps nie marw się, nie zapomnimy o Tobie
Laurany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 08:05   #59
iziz08
Zadomowienie

GG do iziz08

swietnie wygladasz,super

iziz08 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 09:51   #60
Daisy23
Zadomowienie

Laurany - bardzo Ci dziekuje Nie zapomnicie , bo ja o sobie nie dam zapomniec W swieta bede miec wiecej czasu na rozne eksperymenty wiec bede sie pojawiac czesciej.

iziz08 - wielkie dzieki za komentarz !
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości