dopełnienie (french) pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-11, 02:39   #1
oolaa
Raczkowanie

Exclamation

dopełnienie (french) pomocy

Witam. nie moglam znależć w wyszukiwarce więc załozyłam nowy wątek, jesli w jakis sposób go pominełam prosze nakierujcie mnie na niego. Moj problem dotyczy dopelnienia frencha, skonczylam kurs jakis czas temu i niestety nie powiedziano mi wszystkiego, dochodzilam metodą prób i błedów, ok. 2 tygodni tem przyszła do mnie dziewczyna(paznokcie robie w domku) chciala zelowego frencha, wyszło ładnie bardzo łądna linia usmiechu itd. niestety jak wiadomo paznietek odrósł poprzednie które mialy frencha chcialy zawsze zmiane wzorka,a ona chce go dopelnic, a mi poprostu o tym nie powiedziano i nie wiem jak mam to zrobic. była bym wdzięczna jesli to napiszecie, byłabym wdzieczna jesli napisalbyscie jak dopelnic tez akrylowego frencha(tak na przyszłość) i jeszcze sie zastanawiam co do tipsów french.
oolaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 03:24   #2
mango bzik
Zadomowienie

Dot.: dopełnienie (french) pomocy

Ja byłam taką dziewczyną przychodzącą na dopełnienie frencha
Po opiłowaniu (?) przed dopełnieniem , specjalistka nakładała biały żel jak za pierwszym razem , a następnie warstwy podstawowego .
Tak to widziałam oczami laika
mango bzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:58   #3
Albertyna
Zakorzenienie

Spiłowujesz ok 80% masy zelowej na tym cienkim szkielecie robisz nowa linie usmiechu- reszta jak zawsze
Poradzisz sobie.
Stary 2007-12-11, 12:10   #4
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez oolaa Pokaż wiadomość
Witam. nie moglam znależć w wyszukiwarce więc załozyłam nowy wątek, jesli w jakis sposób go pominełam prosze nakierujcie mnie na niego. Moj problem dotyczy dopelnienia frencha, skonczylam kurs jakis czas temu i niestety nie powiedziano mi wszystkiego, dochodzilam metodą prób i błedów, ok. 2 tygodni tem przyszła do mnie dziewczyna(paznokcie robie w domku) chciala zelowego frencha, wyszło ładnie bardzo łądna linia usmiechu itd. niestety jak wiadomo paznietek odrósł poprzednie które mialy frencha chcialy zawsze zmiane wzorka,a ona chce go dopelnic, a mi poprostu o tym nie powiedziano i nie wiem jak mam to zrobic. była bym wdzięczna jesli to napiszecie, byłabym wdzieczna jesli napisalbyscie jak dopelnic tez akrylowego frencha(tak na przyszłość) i jeszcze sie zastanawiam co do tipsów french.
Wszystko zależy z ilu warstw budujesz paznokieć.
Ja zazwyczaj robie warstwę 1. budującą, 2. frenchową 3. nawierzchniową clear + nabłyszczanie.

Przy dopełnianiu frencza:
- ściągam z całych paznokci cała warstwę nabłyszczającą i clear i cześć warstwy budującej (by paznokciowi nadać później odpowiednie krzywizny np. przesunąć stres)
- przy pomocy frezarki sciagam warstwę frenchowa na wysokości frencza tzn. cześć starego frencza i cześć poniżej aż do wysokości gdzie powinna być nowa obniżona linia uśmiechu,
- uzupełniam tym czym był robiony frencz ( biały, kolor, brokat,) do prawidłowego miejsca uśmiechu.
- uzupełnianie jest tak robione by były zachować odpowiednie krzywizny na to idzie clear i nabłyszczanie.

Lub poprostu sciagam wszystko do warstwy budującej, buduje prawidłowe krzywizny bo wraz odrostem sie one poprzesuwały a później warstwa frenchowa jest robiona od nowa na to clear i nabłyszczanie.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości