z br您owych na czarne .. bleh .. pomocy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-12-11, 13:58   #1
SlotQa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy

z br您owych na czarne .. bleh .. pomocy

Hah .. zrobi豉m wczoraj najgorsz rzecz pod s這鎍em i b豉gam niech mi ktos jakos pomo瞠 !! mialam srednio brazowe wlosy i zafarbowalam sobie je farba loreala - cating na kolor czarny .. wygladam strasznie chce to jakos wybawic ale bez bolesnie .. blagam niech mi ktos jakos pomoze bo sie chyba zastrzele ;p ;/ !! to niby farba to 28 myc wlosow ale mylam juz 5 razy i nic .. chce koniecznie wrocic do swojego koloru ..
SlotQa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-11, 14:17   #2
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: z br您owych na czarne .. bleh .. pomocy

obawiam sie, ze moze byc ciezko, ale kup szampon przeciwlupiezowy, on pomaga szybciej sprac sie kolorowi
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-11, 14:57   #3
ira21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 859

Cytat:
Napisane przez SlotQa Poka wiadomo嗆
Hah .. zrobi豉m wczoraj najgorsz rzecz pod s這鎍em i b豉gam niech mi ktos jakos pomo瞠 !! mialam srednio brazowe wlosy i zafarbowalam sobie je farba loreala - cating na kolor czarny .. wygladam strasznie chce to jakos wybawic ale bez bolesnie .. blagam niech mi ktos jakos pomoze bo sie chyba zastrzele ;p ;/ !! to niby farba to 28 myc wlosow ale mylam juz 5 razy i nic .. chce koniecznie wrocic do swojego koloru ..
hej,tez tak kiedys mialam i powiem jedno,zbawic Cie moze tylko fryzjer,dobrze ze masz swoj kolor naturalny -braz,bo ja mialam blond i powiem szczerze bylo nieciekawiemusialam chodzic 2tyg w rudym,ale wszystko da sie zrobic,pedz do fryzjera

Uz瑿ienie
ira21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-12, 10:12   #4
luizka__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 809

Te zrobi豉m ten b陰d Tylko, 瞠 ja mam ciemniejszy kolor w這s闚 ni ty. Zazwyczaj farbowa豉m farbami ciemny br您, a raz co mnie podkusi這, 瞠by spr鏏owa farby Casting kolor hebanowa czer. Na opakowaniu kolor wygl康a 豉dnie, a mi wyszed kruczo czarny. Naszcz窷cie jest to farba zmywalna, kolor po jakich 2-tygodniach (w這sy myj codziennie)si zmy Przypomnia這 mi si, 瞠 po tej farbie w這sy mi zacz窸y du穎 bardziej wypada i dopiero po kilku miesi帷ach wr鏂i造 "do normalno軼i".
Stary 2007-12-12, 15:40   #5
karolcia_83
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

Myj codziennie w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym. Ja kiedy zrobi豉m to samo co Ty, tylko inn farbk. Na szcz窷cie Ty zrobi豉 Castingiem to powinno szybko zej嗆
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-12, 15:54   #6
蚊lchemia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 313

Bez przesady. Szampon przeciw逝pie穎wy nie s逝篡 do zmywania koloru, a zwalczania 逝pie簑. Mo積a umyc kilka razy, ale nie codziennie, nie takie jest przeznaczenie tego kosmetyku.
Kolor powinien zblakn望 z czasem, to mo瞠 troch potrwa. Ja na co takiego stosowa豉m bezpieczny 軼i庵acz koloru bez amonikau i wody utlenionej. Tylko potem nalezy si zafarbowa, bo kolor mo瞠 zmy si troch nier闚nomiernie.
蚊lchemia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-12, 16:01   #7
karolcia_83
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

Naprawd nie przesadzam Szampon przeciw逝pie穎wy jest cz瘰to polecany do wyp逝kiwania koloru. Mi w豉郾ie on i codzienne mycie w這s闚 pomog這 w miar szybko pozby si tego przykrego koloru,kt鏎y mia豉m, a by豉 to bardzo g喚boka czer...
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-12, 16:07   #8
蚊lchemia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 313

Wiem, 瞠 jest polecany, tylko przez kogo? Dok豉dnie pami皻am jak gaga (czyli fryzjer) wypowiada豉 si kiedy w innym podobnym w徠ku, 瞠 to nie jest metoda. Bo nie takie jest przeznaczenie tego szamponu, a jedynie jego skutek uboczny. I racj mia豉.
蚊lchemia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.