Sklep Dobrarada - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-19, 22:23   #961
byliczka
Zakorzenienie

Dot.: Sklep Dobrarada

Zużyłam 1 buteleczkę, ale nic mi się z nim nie działo, błyszczał się mniej niż PB więc do PB wróciłam, to zażółknięcie irelax to moze w buteleczce juz jest taki żel, moze gdzieś się coś z nim podziało..
Stary 2010-02-19, 22:54   #962
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość
dokładnie.... klientki przychodzą na uzupelnienie po dwóch tyg i pazury są matowe... A moze tak powinno byc?
....
e e e nie.... inne glosy wytrzymują kilka tygodni nienaruszone i błyszczą pięknie.np IBD Intense Seal ,ten glos od DR wydaje się taki "chudy" .

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 23:43   #963
irelax
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Zużyłam 1 buteleczkę, ale nic mi się z nim nie działo, błyszczał się mniej niż PB więc do PB wróciłam, to zażółknięcie irelax to moze w buteleczce juz jest taki żel, moze gdzieś się coś z nim podziało..
Ja wiedziałam ,ze mam pecha , przeciez kupiłam go po ochach i achach innych stylistek , miałam wcześniej ibd więc róznica była spora ale cena też , natomiast wszystko bym zdzierżyła gdyby nie ta żółć cholerna.
irelax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 09:22   #964
paula211
Rozeznanie

mi ani nie żółknie i nie ściera się po 2 tygodniach. Zawsze odczekam ze 2- 3 minuty po wyjęciu z lampy i dopiero oliwka i matowieje bo ok 3-4 tygodniach
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 11:48   #965
iwonka p
Raczkowanie

niech ktos mnie oswieci
szukam żelu u doberka podobnego w konsystencji do bluscha z pb
jest coś takiego średnio gęstego i przezroczystego ?
iwonka p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:22   #966
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez irelax Pokaż wiadomość
Używam glossa od DR od 2-mcy i w zeszłym tygodniu nabłyszczajac klijentce paznokcie french, biel zażółciła się pod jego wpływem znacznie , potem jeszcze sprawdzałam na wzornikach i było podobnie. Jeśli z Waszymi glossami od DR jest wszystko ok to jaki mógłby być powód tego czegoś?
A kiedy go kupiłaś u nas? (i gdzie - na all czy w sklepie)
Podaj mi mniej więcej kiedy był kupiony - sprawdzimy serię
i zobaczymy o co kaman, może jest felerny. Jaką ma datę ważności na opakowaniu.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zanecicha Pokaż wiadomość
Pierwszy i 3 wydają się być takimi samymi.
To jest właśnie problem w sklepie u dobrej rady. Niby te same, żele a potrafią mieć kilka nazw. Myślę, że powinni to ujednolicić w końcu i powinna być jedna nazwa danego rodzaju żelu, a różnica w opisie jedynie co do pojemności i rodzaju opakowania. Ileż mniej pytań i wątpliwości.

Mam ten różowy masked, ale jakoś się narazie boje, że nie będzie krył i mieszam go z ciemnym. Robi się trochę ciemniejszy i od razu mam taką psychiczną pewność, że będzie ok. Ale muszę w końcu przełamać się i spróbować go samego.
Fajnie było by zobaczyć jak wygląda na paznokciu, jeśli ktoś ma takowe zdjęcie
Pierwszy i trzeci to nie ta same żele. Dlatego nie ujednolicimy ich nazw
pierwszy to różowy klarowny i ma taki różowy chłodny kolor i normalną konsystencję, a trzeci ma kolor różu ciepłego i konsystencję nieco inną, jak się otworzy słoik to żel wydaje się być zastygniety i sztywny, ale jak się go ruszy pędzelkiem robi się lejący.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
e e e nie.... inne glosy wytrzymują kilka tygodni nienaruszone i błyszczą pięknie.np IBD Intense Seal ,ten glos od DR wydaje się taki "chudy" .
gloss jest sztywnym żelem, nie lubi być położony na żele silikonowe i easy-off, może tutaj jest problem. połozony na jakąkolwiek jednofazówkę lub budujący żel (ale bez silikonu, poliuretanów itd) - pięknie się błyszczy i połysk utrzymuje się około 3-4 tygodni mniej więcej. Trzeba go utwardzać 2-3 minutki a po utwardzeniu mimo, że nie wytrąca warstwy dyspersyjnej - dobrze jest przemyć go cleanerem. Wtedy jest lepiej utwardzony.
dobrarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 20:53   #967
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
A kiedy go kupiłaś u nas? (i gdzie - na all czy w sklepie)

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Pierwszy i trzeci to nie ta same żele. Dlatego nie ujednolicimy ich nazw
pierwszy to różowy klarowny i ma taki różowy chłodny kolor i normalną konsystencję, a trzeci ma kolor różu ciepłego i konsystencję nieco inną, jak się otworzy słoik to żel wydaje się być zastygniety i sztywny, ale jak się go ruszy pędzelkiem robi się lejący.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

gloss jest sztywnym żelem, nie lubi być położony na żele silikonowe i easy-off, może tutaj jest problem. połozony na jakąkolwiek jednofazówkę lub budujący żel (ale bez silikonu, poliuretanów itd) - pięknie się błyszczy i połysk utrzymuje się około 3-4 tygodni mniej więcej. Trzeba go utwardzać 2-3 minutki a po utwardzeniu mimo, że nie wytrąca warstwy dyspersyjnej - dobrze jest przemyć go cleanerem. Wtedy jest lepiej utwardzony.
....
dzięki za radę,spróbuję go przecierać po utwardzeniu jeszcze < a kłade go zazwyczaj na jednofazówkę lub klara budującego ze sklepiku>

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 09:02   #968
motylek17222
Zadomowienie

GG do motylek17222

hmm ciekawe dlaczego się tak dzieje może ta klientka lubi się czesto opalać na solarium ?? i może daltego ... hmm choć mi się to jeszcze nie zdarzyło a używam nabłyszczacz od DR , poprzednio używałam ibd intense seal i szczerze ... to nie widze różnicy ...a po co przepłacać i to dużo przepłacać ...bo za jeden nablyszczacz ibd mam dwa DR
motylek17222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 12:41   #969
paula211
Rozeznanie

Doberku napisałaś że gloss nie lubi bezpośredniego kontaktu z żelami silikonowymi bo jest twardym żelem, a masked się zalicza do żeli silikonowych tak? To czy np przyczyną zapowietrzeniem od skórek może być to że daję glosa czasem bezpośrednio na maskeda? Cy raczej to że być może minimalnie wyjadę a płytkę?
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:57   #970
irelax
Raczkowanie

[QUOTE=dobrarada;17324272]A kiedy go kupiłaś u nas? (i gdzie - na all czy w sklepie)

To kolejny dowód profesjonalizmu i zainteresowania klijentem przez Dobrą Radę . Szacun .
No więc tak, glossa kupiłam jak sie okazało po wnikliwej analizie pod koniec maja 2009r. razem z innymi produktami ,pomimo ,ze byłam w posiadaniu intenseala ibd zamówiłam by skorzystać z jednej opłaty za przesyłkę
Zaczęłam używać we wrześniu lub w pazdzierniku ,nie pamiętam ,do tej pory użyłam na 30-40 setów .
Od dwóch tygodni obserwuję to zażółcenie.
Kupiony w sklepie, data ważności 06.2011r.
Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam.

Stary 2010-02-21, 18:45   #971
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez irelax Pokaż wiadomość
Używam glossa od DR od 2-mcy i w zeszłym tygodniu nabłyszczajac klijentce paznokcie french, biel zażółciła się pod jego wpływem znacznie , potem jeszcze sprawdzałam na wzornikach i było podobnie. Jeśli z Waszymi glossami od DR jest wszystko ok to jaki mógłby być powód tego czegoś?

To kolejny dowód profesjonalizmu i zainteresowania klijentem przez Dobrą Radę . Szacun .
No więc tak, glossa kupiłam jak sie okazało po wnikliwej analizie pod koniec maja 2009r. razem z innymi produktami ,pomimo ,ze byłam w posiadaniu intenseala ibd zamówiłam by skorzystać z jednej opłaty za przesyłkę
Zaczęłam używać we wrześniu lub w pazdzierniku ,nie pamiętam ,do tej pory użyłam na 30-40 setów .
Od dwóch tygodni obserwuję to zażółcenie.
Kupiony w sklepie, data ważności 06.2011r.
Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam.

to musiałam czegoś nie zrozumieć - bo w sumie napisałaś, że od dwóch miesięcy (czyli gdzies od końca tamtego roku - a teraz, że od wrzesnia czy października), ale generalnie kupiony w maju 2009, czyli ma około roku już (bo wiadomo, że może mieć max 2-3 miesiace jak od nas wychodzi). I zużyłas na 30-40 setów (to chyba maluśko go już zostało - bo jednak to bardzo dużo setów). Przypuszczam, że jest go niewiele. Najprawdopodbniej się po prostu zestarzał. Generalnie jest tak, że żele które są często otwierane (a ten Twój pewnie minimum był otwarty 30 razy - conajmniej) i czesto używane - po prostu się starzeją. Wprowadza się duzo powietrza do niego (z pędzelkiem - tak jak do tuszów do rzęs) i mogł po prostu zmienić skład. Kolokwialnie rzecz ujmując - się biedakowi zestarzało.

Myślałam, że jest świezy - czyli ma max pół roku i nie używany zbyt wiele, ale po 30-40 setach to musi go być resztka i może się tak zachowywać. Nakłada sie taki żel wiadomo - ciup do buteleczki pędzelek i na pazurek, ciup do buteleczki i na pazurek itd.... no i stoi otwarty przez dajmy na to 20 minut, wtłaczane jest powietrze i może się szybciej zestarzeć. Ja tak przecietnie z 15ml zrobiłam z reguły 25 setów i już potem kupowałam nowy, bo miałam mało żelu na dnie i takimi resztkami źle mi się malowało, musiałam tą butelkę przechylać itd... I tak jesteś Cudotwórczyni bo mi w życiu nie starczyło na tyle setów.

Nie wiadomo też czy nie zagrzał się kiedyś, bo te czarne butelki nagrzewają się od słońca i światła z lampki (biurowej) i to też mogło takie skutki dać.

Jesli chcesz - wyslij go do nas i zobaczymy, ale jak zużycie będzie wieksze niż połowa - to możemy jedynie w ramach reklamacji zwrócić koszt polowy żelu - czyli 12,50 zł. Jeżeli jest go więcej niż połowa - zwrócimy koszt żelu całego albo wyslemy Ci nowy egzemplarz

Co Ty na taką propozycję ????

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
Doberku napisałaś że gloss nie lubi bezpośredniego kontaktu z żelami silikonowymi bo jest twardym żelem, a masked się zalicza do żeli silikonowych tak? To czy np przyczyną zapowietrzeniem od skórek może być to że daję glosa czasem bezpośrednio na maskeda? Cy raczej to że być może minimalnie wyjadę a płytkę?
Gloss położony na maskeda bezposrednio może spowodowac dwa efekty:
1) po utwardzeniu gloss robi się idealnie matowy (jak wypolerowana guma)
2) może się elegancko złuszczyć jak skóra węża i odpadać od maskeda

a przyczyną zapowietrzeń przy maskedzie raczej będzie fakt, że zbyt mocno opiłujesz żel przy nadawaniu ostatecznego kształtu - czyli zbyt cieniutko zostanie żelu przy skórkach. oczywiście zalanie naturalnej płytki glossem też spowoduje liftowanie - ale zdecydowanie częściej problem polega na zbyt mocnym spilowaniu żelu przy skórkach (aby osiagnąć efekt delikatnego cieniowania i płynnego przejścia koloru).

Edytowane przez dobrarada
Czas edycji: 2010-02-21 o 19:03
Stary 2010-02-21, 19:55   #972
irelax
Raczkowanie

[QUOTE=dobrarada;17349507]to musiałam czegoś nie zrozumieć - bo w sumie napisałaś, że od dwóch miesięcy (czyli gdzies od końca tamtego roku - a teraz, że od wrzesnia czy października), ale generalnie kupiony w maju 2009, czyli ma około roku już (bo wiadomo, że może mieć max 2-3 miesiace jak od nas wychodzi). I zużyłas na 30-40 setów (to chyba maluśko go już zostało - bo jednak to bardzo dużo setów). Przypuszczam, że jest go niewiele. Najprawdopodbniej się po prostu zestarzał. Generalnie jest tak, że żele które są często otwierane (a ten Twój pewnie minimum był otwarty 30 razy - conajmniej) i czesto używane - po prostu się starzeją. Wprowadza się duzo powietrza do niego (z pędzelkiem - tak jak do tuszów do rzęs) i mogł po prostu zmienić skład. Kolokwialnie rzecz ujmując - się biedakowi zestarzało.

Myślałam, że jest świezy - czyli ma max pół roku i nie używany zbyt wiele, ale po 30-40 setach to musi go być resztka i może się tak zachowywać. Nakłada sie taki żel wiadomo - ciup do buteleczki pędzelek i na pazurek, ciup do buteleczki i na pazurek itd.... no i stoi otwarty przez dajmy na to 20 minut, wtłaczane jest powietrze i może się szybciej zestarzeć. Ja tak przecietnie z 15ml zrobiłam z reguły 25 setów i już potem kupowałam nowy, bo miałam mało żelu na dnie i takimi resztkami źle mi się malowało, musiałam tą butelkę przechylać itd... I tak jesteś Cudotwórczyni bo mi w życiu nie starczyło na tyle setów.

Nie wiadomo też czy nie zagrzał się kiedyś, bo te czarne butelki nagrzewają się od słońca i światła z lampki (biurowej) i to też mogło takie skutki dać.

Jesli chcesz - wyslij go do nas i zobaczymy, ale jak zużycie będzie wieksze niż połowa - to możemy jedynie w ramach reklamacji zwrócić koszt polowy żelu - czyli 12,50 zł. Jeżeli jest go więcej niż połowa - zwrócimy koszt żelu całego albo wyslemy Ci nowy egzemplarz

Co Ty na taką propozycję ????

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Tak masz rację , napisałam ,ze od dwóch m-cy go używam, to mój mały problem ,związany z szybkością upływajacego czasu, czasami się szczerze się w tym gubię, mam nadzieje,ze nie tylko ja
Glossa wg mnie jest dosyć dużo, ale szczerze powiem ja to wszystko wcześniej pisałam by tą sprawę wyjaśnić a nie by rościć sobie prawo do reklamacji . Troche byłam zaskoczona jak po całej stylizacji uwielbiana przeze mnie czynność taka jak gloss wypadła....żółto,szczegól nie w oczach klijentki . Chciałam to sprawdzic u żródeł i tyle.
Możliwe ,ze mu sie wzięło na starość,w co wcześniej sama wątpiłam, tym bardziej ,ze mam resztki resztek intenseala z ibd ,którym robie sobie a kupiłam go ho,ho .... i jest bez zarzutu.
Jednym słowem dzięki wieeeeelkie za dbanie o klijenta, przez to jak sama wiesz po tylu latach Twoja marka się umacnia, min. dzięki takiemu właśnie podejściu do sprawy
Co do wysłania glossa do Ciebie , hm.....może sie skuszę ?
Chcę najbardziej bys to sama oceniła ,a ja gotowa jestem zapłacić za kolejna buteleczkę jesli uznasz,ze coś jest nie tak.
Pozdrawiam ciepło i bardzo
Stary 2010-02-21, 21:29   #973
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

ok, to czekamy jak dotrze, sprawdzę i na pewno zareagujemy
Stary 2010-02-22, 22:33   #974
ewa505
Raczkowanie

GG do ewa505

Dobrarado mam pytanko czy macie większe pojemności liquidów do akrylu?
ewa505 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 00:06   #975
samba83
Raczkowanie

Zamówiłam pierwszy raz u Dobrej Rady i jestem zadowolona.Primer, cleaner i jednofazówkę.Polecam!Supe r szybka realizacja zamowiena no i przesyłka.Na pewno zamówię poraz kolejny.Juz sie tu zastanawiam i tworzę listę.

Edytowane przez samba83
Czas edycji: 2010-02-23 o 00:13
samba83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:24   #976
tynnkaaa
Raczkowanie

A czy posiadacie w swoim asortymencie pedzel do akrylu #10 owalna?

I wlasnie.. mnie rowniez interesowala by wieksza pojemnosc liquidu. Nie gryzie on sie z akrylami innych firm?
tynnkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:29   #977
anick88
Wtajemniczenie

jak juz miiiilion albo i dwa miliony razy pisalam
mi sie jak do tej pory nie pogryzl z zadnym akrylem

dobra radko mam pytanie
ktory z frezow dostepnych u ciebie nadaje sie najlepiej do skorek??

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2010-02-23 o 09:10
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:18   #978
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Mówicie że liquid się nie gryzie...
A w drugą stronę? Jak akryle od DR reagują na inne liquidy? Szczególnie interesuje mnie połaczenie z BelArte.
Stary 2010-02-23, 14:52   #979
ewa505
Raczkowanie

GG do ewa505

Dziewczyny orientujecie się czy ten top coat nadaje sie na akryl
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...rzchniowy-15ml

i czy tak jak Sun blocker ładny nadaje połysk, czy szybko schnie i zabobiega zółknięciu ?

Jaki jest tez ten top coat http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-ceramic-15-ml w porównaniu z Sun blockerem?

Bo zastanawiam się który wziąć z tych trzech. Tylko Sun blocker uzywałam i wiem jaki jest.

Edytowane przez ewa505
Czas edycji: 2010-02-23 o 14:56
Stary 2010-02-23, 17:03   #980
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Mówicie że liquid się nie gryzie...
A w drugą stronę? Jak akryle od DR reagują na inne liquidy? Szczególnie interesuje mnie połaczenie z BelArte.
niestety nie mam pojęcia
Stary 2010-02-23, 17:04   #981
anick88
Wtajemniczenie

a co z tym frezem o ktory pytalam doberku?
Stary 2010-02-23, 17:06   #982
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
A czy posiadacie w swoim asortymencie pedzel do akrylu #10 owalna?

I wlasnie.. mnie rowniez interesowala by wieksza pojemnosc liquidu. Nie gryzie on sie z akrylami innych firm?
pojawi się, ale tylko speed - w pojemności 0,5l
chociaż nie wiem dokładnie kiedy

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
a co z tym frezem o ktory pytalam doberku?
aj szczerze mówiąc nie wiem, może ten różowy z piaskowca
Stary 2010-02-23, 17:17   #983
anick88
Wtajemniczenie

wiesz co mam ten rozowy...
no niby tak.. aleee...

myslalam o kulce?.. moze ona sie nadaje bardziej
Stary 2010-02-23, 17:22   #984
byliczka
Zakorzenienie

O speeda w 0.5 chętnie przygarnę

Co do tego czy się nie gryzie: z liquidem z PB się nie gryzie, nie wiem jak z BelArte :P
Stary 2010-02-23, 17:55   #985
charolina
Zadomowienie

ja też;p prosimy o większe pojemności speeda jeżeli jest taka możliwość
Stary 2010-02-23, 20:26   #986
ewa505
Raczkowanie

GG do ewa505

Dobrarado a może ty mi doradzisz odnośnie tego top coat`u
Stary 2010-02-24, 11:42   #987
8mmadziaa8
Raczkowanie

GG do 8mmadziaa8

Kochane ja troszkę z innej beczki Czy tipsy różnych firm można mieszać? Akurat skończył mi się jeden rozmiar i czy jak dokupię od DR to będzie okej? I czy klasyczna kieszonka to duża? Zakręciłam się, miałam z duża i z mała, ale z klasyczną się nie spotkałam
I jeszcze jedno, miała któraś z Was formy do kształtowania smaila? Chciałam dla siebie, bo obawiam się, że jako początkująca na lewej ręce nie dam rady więc może z takim wynalazkiem się uda?

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:45   #988
byliczka
Zakorzenienie

te formy są raczej mało praktyczne i skuteczne
a tak odnośnie pytania- co ma wspólnego ze sobą tipsy firmy x i y? przecież to materiał stały więc nie gryzie się z niczym
Stary 2010-02-24, 11:53   #989
8mmadziaa8
Raczkowanie

GG do 8mmadziaa8

Byli Kochana wiesz, ze ja poczatkujaca i wole najpierw zapytac, zeby potem nie bylo ze pod zdjeciami pazurków mi napiszesz, ze na niektorych palcach widac rozne tipsy

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:56   #990
byliczka
Zakorzenienie

Wariatka! :P
Jak dobrze opiłujesz to nawet jak jeden bedzie mleczny a drugi clear a będą tak samo wystylizowane to się różnicy nie zauważy :P

Tagi
cover, kamuflaż, paznokcie, żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości