Sklep Dobrarada - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-13, 09:45   #1231
adzia'90
Rozeznanie

Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Dziewczyny więc spróbowałam sup.bud. i z nieumiejątności nakładania mi bąbluje i uczę się nim posługiwać. Jest dla mnie chyba za gęsty Blush jest jak dla mnie bardzo fajny taki mega mleczny. Podoba mi się i jeszcze tem pink jednofazowy co sie nie bąbluje. Rewelacja bo rzeczywiśćie nie ma możliwości żeby go zbąblować tylko że jest trochę za rzadziutki jak dla mnie ale na szkielet się nadaje i się bardzo fajnie błyszczy...
Van mi super budujący też się bąbluje :p jest świetny, z czasem trochę go ogarnęłam, ale zawsze przynajmniej kilka bąbelków się znajdzie. Zamówiłam super budujący violet jakiś czas temu, jest ciut rzadszy i sie nie bąbluje ! Zwykły używam do szablonu, wydaje mi się on sztywniejszy od violeta.

Blush... sam nie kamufluje. Ale fajnie wygląda wymieszany z maskedem, ja na jajko maskeda daje warstwe blusha i mi kolorek bardziej odpowiada. Raz też dałam cienką warstwe blusha jak robiłam sobie brokatowe, płytka tak zdrowo wyglądała

Wczoraj dostałam paczuchę, zamówiłam jednofazówkę violet, mam zamiar stosować ją jako nabłyszczacz. Niestety, ale jak skubie bardzo (obgryzaczka) i mi quick finish pęka. Ale znajomej, która nie skubie wszystko się pieknie trzyma.

Chciałam zamówić bricka, ale się bałam, że sobie z nim nie poradze, ale widze i tu i na forum Dobrejrady świetne opinie! Więc zamówie go sobie

Muszę zamówić jeszcze żarówki, mam zwykłą tunelową lampe Activ, nie mam do niej instrukcji, nie wiem czy AC czy DC. Może Dobrarado podpowiesz jakie żarówki?
Gratisiki jak zwykle super drugi raz dostałam śwetny brokat, ostatnio dostalam taki turkusowo-metaliczny, a teraz taki niebieski metaliczny. Super te kolory są!
adzia'90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:42   #1232
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny więc spróbowałam sup.bud. i z nieumiejątności nakładania mi bąbluje i uczę się nim posługiwać. Jest dla mnie chyba za gęsty Blush jest jak dla mnie bardzo fajny taki mega mleczny. Podoba mi się i jeszcze tem pink jednofazowy co sie nie bąbluje. Rewelacja bo rzeczywiśćie nie ma możliwości żeby go zbąblować tylko że jest trochę za rzadziutki jak dla mnie ale na szkielet się nadaje i się bardzo fajnie błyszczy...
Który to jest ten pink jednofazowy? Podasz mi link?
Stary 2010-04-13, 16:39   #1233
Vanessita
Zakorzenienie

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ear-5ml-nowosc
To ten a co do blusha probowałam łożysko wydlużyć i powiem, że mi się ten biały efekt podoba. Do pewnych stylizacji nada się super
Stary 2010-04-13, 18:41   #1234
karolliinnaa
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny
Przepraszam, jeśli pytanie się powtórzy, ale szukałam i nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Jaki pędzel polecałybyście do zdobień One Stroke? Z góry dziękuję za odpowiedź
karolliinnaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:39   #1235
Vanessita
Zakorzenienie

Komplet zeberek do żelu u DR
Stary 2010-04-13, 21:40   #1236
charolina
Zadomowienie

ja te zeberki chyba jutro dostanę także się pochwale;p polecała je ostatnio noriko także coś w sobie muszą mieć;p
Stary 2010-04-14, 13:28   #1237
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ear-5ml-nowosc
To ten a co do blusha probowałam łożysko wydlużyć i powiem, że mi się ten biały efekt podoba. Do pewnych stylizacji nada się super
Stary 2010-04-14, 20:37   #1238
charolina
Zadomowienie

mam te pędzelki jednym słowem- boskie;p nadają się zarówno do żelu jak i do farbek;p nie robią się z nich miotły i są bardzo "elastyczne" ;p także polecam!!
Stary 2010-04-14, 21:53   #1239
karolliinnaa
Raczkowanie

Dziękuję pięknie za odpowiedzi
karolliinnaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:23   #1240
mmagda1988
Raczkowanie

Ponieważ byłam zadowolona z żelu od DR postanowiłam wypróbować akryl. Liquid speed bardzo ładne łączy się z akrylem clear, ma fajną konsystencję ,dobrze się nim pracuje. W ramach testu zrobiłam sobie pazurki i jak na razie wszystko jest ok. Czyli produkty godne polecenia a wręcz idealne do nauki kiedy to liquid idzie litrami Niestety nie sprawdziły mi się pędzelki już po pierwszym użyciu rozchodzą się w miotełkę ale nie można wymagać cudów od pędzęlka za 10 czy 20zł Naprawdę jestem miło zaskoczona jakością produktów .
Jeszcze korci mnie kolorówka żelowa
Ten sklep uzależnia
mmagda1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:01   #1241
spot
Rozeznanie

Jestem nowa w temacie paznokciowym, ale przevzytałam co było napisane

Dobra rado, czy możesz potwierdzić, że czy dobrze rozumuję:

Chcę zażelować naturalne kiepskie "trudne" rozdwajające się paznokcie ale efekt ma byc maksymalnie naturalny, bez przedłużania, jak najcieńsze i elastyczne
Jeśli położę Żel UV i-nails BUILDER Brick, a następnie na to Żel silikonowy Easy-off 15g Builder Clear, (trochę tak jak lakier - czytałam u Pani, żeby przy żelach silikonowych nie zalewać wolnego brzegu) to będzie dobrze?
CZy potrzebuję jesze jakiejś warstwy/elentu? Pisała Pani, że bonder/primer nie są potrzebne przy tym żelu.
Stary 2010-04-17, 21:22   #1242
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
Jestem nowa w temacie paznokciowym, ale przevzytałam co było napisane

Dobra rado, czy możesz potwierdzić, że czy dobrze rozumuję:

Chcę zażelować naturalne kiepskie "trudne" rozdwajające się paznokcie ale efekt ma byc maksymalnie naturalny, bez przedłużania, jak najcieńsze i elastyczne
Jeśli położę Żel UV i-nails BUILDER Brick, a następnie na to Żel silikonowy Easy-off 15g Builder Clear, (trochę tak jak lakier - czytałam u Pani, żeby przy żelach silikonowych nie zalewać wolnego brzegu) to będzie dobrze?
CZy potrzebuję jesze jakiejś warstwy/elentu? Pisała Pani, że bonder/primer nie są potrzebne przy tym żelu.
Jak bym chciała osiągnąć efekt całkiem naturalny, dałabym tylko Brick i tyle. Potem po utwardzeniu wygładziłabym ewentualne nierówności blokiem polerskim i na koniec jakąś miękką polerką. Otrzymamy satynowy półpołysk i można od razu elegancko pomalować paznokcie lakierem. Nie dawałabym nic na górę bo paznokcie i tak trzeba polakierować
dobrarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:13   #1243
spot
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Jak bym chciała osiągnąć efekt całkiem naturalny, dałabym tylko Brick i tyle. Potem po utwardzeniu wygładziłabym ewentualne nierówności blokiem polerskim i na koniec jakąś miękką polerką. Otrzymamy satynowy półpołysk i można od razu elegancko pomalować paznokcie lakierem. Nie dawałabym nic na górę bo paznokcie i tak trzeba polakierować
czyli matowię płytkę, nakładam brick, wyrównuję i już?
takie proste?
podstępnie

a gdybym jednak wymyśliła sobie do tego frencha silikonowego to mogłabym na tym pojedyńczą warstwę silikonowego clear i Żel silikonowy Easy-off Snow White?

czy poprostu namalować french zwykłym lakierem i będzie się na bricku dobrze trzymał?
bo mnie lakier obłazi po pól dnia
mimo starannego nakładania, bazy top coata itd
na dodatek jak sama robię manicure to jest staranniej i trzyma sie np 1 dzień
a gdziekolwiek byłam u stylistki to max kilka godzin
(i lakier niestarannie nałożony, jak na moje wymagania)
Stary 2010-04-18, 11:30   #1244
maguah
Raczkowanie

dobrarado kiedy bedziecie mieli na stanie qick finish w pedzelku??? bo wlasnie chce zamowienie zlozyc a widze ze tego nie ma?? aha i jak napisze w moich uwagach ze chcialabym dostalac paczuszke nie wczesniej niz w srode(bo w polsce bede dopiero we wtorek wieczorem) a wybieram opcje platne u listonosza to bedzie ok?? czy to tak nie dziala
Stary 2010-04-18, 11:55   #1245
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
czyli matowię płytkę, nakładam brick, wyrównuję i już?
takie proste?
podstępnie

a gdybym jednak wymyśliła sobie do tego frencha silikonowego to mogłabym na tym pojedyńczą warstwę silikonowego clear i Żel silikonowy Easy-off Snow White?

czy poprostu namalować french zwykłym lakierem i będzie się na bricku dobrze trzymał?
bo mnie lakier obłazi po pól dnia
mimo starannego nakładania, bazy top coata itd
na dodatek jak sama robię manicure to jest staranniej i trzyma sie np 1 dzień
a gdziekolwiek byłam u stylistki to max kilka godzin
(i lakier niestarannie nałożony, jak na moje wymagania)
co do Bricka
no zdradzę tajemnicę mojego testu tego żelu
otóż - akurat jak go chciałam wypróbowac, nikt nie miał wolnego pazura (wszystkie moje panny z firmy + ja - zażelowane). No i dopadłam pewnego faceta i obiecałam, że sobie tylko sprawdzę jak się żel naklada i jak wygląda po utwardzeniu. Na niewyczyszczony pazur, nieodtłuszczony i niezmatowiony (ogólnie pełna profanacja i amatorszczyzna) połozyłam żel, utwardziłam i przemyłam. Wiem jak się Brick nakłada - 100% sztywnosci, nie zalewa skórek ani nic bo praktycznie się nie rusza . Wiem, że jest matowy po przemyciu. Stosunkowo łatwo się opiłuje (łatwo nadać kształt) i po wypolerowaniu wygląda jak naturalny pazurek.
Zresztą taki był warunek tego "ochotnika"
Obiecałam mu, że żel odpadnie w ciągu jednego dnia (położony został najbardziej niefachowo jak tylko sie dało)
a tu suprise
trzymał się koło dwóch tygodni

więc konkludując:
przygotowałabym pazurki fachowo
mozna dać primer ale nie jest to konieczne
nałożyłabym żel
utwardziła, przemyła, opiłowała i wypolerowała

a potem to już hulaj dusza!
można lakierować itd....

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

ps.
lakier na zażelowanych paznokciach potrafi trzymać się nawet 3-4 tygodnie, nigdy nie odpryskuje, conajwyżej ściera się na wolnym brzegu i nieco matowi się z czasem. Ale trwałość lakierów na żelu jest niebywała - kilkukrotnie dłuższa niz na naturalsach. Wiadomo dlaczego.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez maguah Pokaż wiadomość
dobrarado kiedy bedziecie mieli na stanie qick finish w pedzelku??? bo wlasnie chce zamowienie zlozyc a widze ze tego nie ma?? aha i jak napisze w moich uwagach ze chcialabym dostalac paczuszke nie wczesniej niz w srode(bo w polsce bede dopiero we wtorek wieczorem) a wybieram opcje platne u listonosza to bedzie ok?? czy to tak nie dziala
już jest uzupełnione na sklepie

stany uzupełniamy przeciętnie 2-3 razy na dobę więc trzeba zaglądać

a co do wysyłki - będzie ok
Stary 2010-04-18, 12:10   #1246
spot
Rozeznanie

bardzo bardzo dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia

mogę jeszcze malutkie pytanko?

jakim pędzelkiem go nakłądać? myślałam o nylonowym 4
(nienajlepiej reaguję na naturalne)

i czy brick należy do tych które można zdjąć acetonem?
jeśli go połaczę z tymi easy off to zdejmę acetonem całość?
Stary 2010-04-18, 12:28   #1247
disarrays
Rozeznanie

GG do disarrays

podobnie i na mnie był przeprowadzony test... kolezanka strasznie chciała wyprobować, więc (mam stare pazury, trza i tak je zmienić...) sciągnelam jednego, odrost bez przygotowania czyli błyszczący paznokieć, nawet nie przemyty niczym - zawyczaj takie jedynaki tego samego dnia miały już jakiekolwiek zapowietrzenia... ten trzyma się tydzień i nie ma śladu nawet najmniejszego! Nie umiem go ejszcze opanować, bo u nas zimno i wcale się nie poziomuje, jak go postawie, tak zostaje, ale ostatnio daje go jako podkład, na naturalsa, a pozniej lece dalej jednofazówką. Dla mnie jest świetny! Tylko PROOOOOOOSZĘ... o większą pojemność
Stary 2010-04-18, 12:28   #1248
maguah
Raczkowanie

dziekuje za szybka odpowiedz....ale niestety musze czekac z zamowieniem, bo lotniska zamkniete do jutra i zapowiada sie ze moga byc zamkniete jeszcze dluzej a ja we wtorek z ranca lot mam wiec jezcze sie moze okazac ze wogole nie polece

o wlasnie patrze i gloss juz jest

jeszcz jedno pytanie co do lakieru uv czy mozna go nakladac bezposrednio na akryl??? bez glossa. bo mi zzolklo. i nie wiem o co chodzi.i jeszcze cover akrulowy pink tez mi zolknie ale nie zawsze i nie wiem teraz czy jest cos nie tak czy to moja nieumijetnosc.
Stary 2010-04-18, 13:51   #1249
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
podobnie i na mnie był przeprowadzony test... kolezanka strasznie chciała wyprobować, więc (mam stare pazury, trza i tak je zmienić...) sciągnelam jednego, odrost bez przygotowania czyli błyszczący paznokieć, nawet nie przemyty niczym - zawyczaj takie jedynaki tego samego dnia miały już jakiekolwiek zapowietrzenia... ten trzyma się tydzień i nie ma śladu nawet najmniejszego! Nie umiem go ejszcze opanować, bo u nas zimno i wcale się nie poziomuje, jak go postawie, tak zostaje, ale ostatnio daje go jako podkład, na naturalsa, a pozniej lece dalej jednofazówką. Dla mnie jest świetny! Tylko PROOOOOOOSZĘ... o większą pojemność
.......
czyli rozumiem,że skoro bricka można nabłyszczać żelami niesilikonowymi to koncówke french też moge zrobić np Prima Whitem lub Softem i będzie oki.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 18:57   #1250
motylek17222
Zadomowienie

GG do motylek17222

dziewczyny żele soak off . DR na koniec jak piluje ...a czym moge nablyszczyc ?? quiq finish moze byc czy popeka??a violet nie bylyszczy mi sie tak ...i jak radzicie ??
motylek17222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:44   #1251
czarno_biala87
BAN stały

GG do czarno_biala87

Muszę się pochwalić że zakupiłam jakiś czas temu tipsy frenchowe u DR i jestem naprawdę zachwycona. Bez kieszonki i z głębokim uśmiechem, ten uśmiech jest prześliczny, nie wymagają za wiele pracy, ładnie się kleją, naprawdę super.
Trzymają mi się już tak długo, że zamalowałam kolorowymi lakierami do paznokci, żeby nie musieć znów piłować po pazurach ;p Niech same zrosną...
czarno_biala87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:23   #1252
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
dziewczyny żele soak off . DR na koniec jak piluje ...a czym moge nablyszczyc ?? quiq finish moze byc czy popeka??a violet nie bylyszczy mi sie tak ...i jak radzicie ??
...
tylko przeźroczystym typu soak off...

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:45   #1253
blond bunny
Zakorzenienie

Nie zgodzę się że tylko clearem soak off
Ja nabłyszczam klasyczną jednofazówką DR, ale ona podobnie błyszczy właśnie jak clear , tyle że się nie rysuje tak szybko, ale doskonale trzyma i nie pęka, bo glos niestety w tej kombinacji pęka nawet przy średniej mocy uderzeniu.

A w ogóle to napiszę Wam moją recenzję żeliku builder clear easy off (soak off) DR. Jak dla mnie moja nowa love ! Wreszcie znalazłam najlepszy żelik na swoje naturalki- mam dłuuuuugie, prawie 4cm.
Wcześniej je robiłam zwykłą jednofazówką ale gdy były już naprawdę długie to przy piłowaniu komuś, moje od boczków pękały, tzn. sam żel i trochę się złościłam.
Dlatego spróbowałam tego easy off i jestem zachwycona! Naprawdę elastyczny, przy uderzeniach nie pęka, świetnie mi się trzyma- już 3 tyg. a ja nie mam nawet minimum zapowietrzenia.
Łatwo się odmacza więc nie trzeba piłować- kolejny plus bo sama zawsze jak sobie ściągam to paluchy popuchnięte... oczywiście przy pokryciu jednofazówką najpierw trzeba ją spiłować, a potem acetonik.
Polecam bo naprawde mi przypasował ten żelik.
blond bunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:37   #1254
charolina
Zadomowienie

ja niedawno kupiłam budujący violet i mam z nim problem... otóż strasznie długo mi się utwardza... jak wyjmę z lampy to potrafi spłynąć prawie na skórki... i robię nim tylko sobie bo muszę go kontrolować i co chwilkę odwracać rękę żeby mi nie spłynął...wy tez macie ten problem? musiałam wrócić do jedn.violet
Stary 2010-04-19, 19:57   #1255
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
ja niedawno kupiłam budujący violet i mam z nim problem... otóż strasznie długo mi się utwardza... jak wyjmę z lampy to potrafi spłynąć prawie na skórki... i robię nim tylko sobie bo muszę go kontrolować i co chwilkę odwracać rękę żeby mi nie spłynął...wy tez macie ten problem? musiałam wrócić do jedn.violet
A świeże żarówki w lampie masz? Wydaję mi się że nie powinno się tak dziać. Mi się wszystkie żele utwardzały w 2-3 min bez żadnych problemów

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:54   #1256
Agusssia2008
Przyczajenie

Co sądzicie o tym zestawie czy jest godny polecenia
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-uv-podstawowy
Agusssia2008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 22:02   #1257
Vanessita
Zakorzenienie

ja uwazam ze jak na poczatek to warto kupic. Jak już sie nauczysz to bedziesz wiedziała co ci potrzeba a czego nie
Stary 2010-04-20, 08:46   #1258
Kaninen
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Agusssia2008 Pokaż wiadomość
Jest bardzo fajny. Jedynie gilotyna do tipsow mnie nie zachwycila i uzywam starej.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Wyciagnelam zestaw malego majsterkowicza i zbadalam pacjenta i okazalo sie, ze srubka byla za mocno przykrecona w tej gilotynce i po poluzowaniu juz jest okej.
Kaninen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:40   #1259
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
może za gruba warstwa?
ten żel - jak zresztą wszystkie przezroczyste - utwardza się błyskawicznie - czyli nałozyć można i zamrozi się w 10-20 sec.
oczywiście całkowicie utwardzic trzeba przez 2-3 minuty -
ale generalnie wszystkie żele klarowne a zwłaszcza bezbarwne - utwardzaja się bardzo szybko
Stary 2010-04-20, 17:49   #1260
czarno_biala87
BAN stały

GG do czarno_biala87

Cytat:
Napisane przez Agusssia2008 Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, że w tej cenie znalazłabyś coś lepszego. Jest sporo ozdób ale niewiele żeli (CHOĆ dobrych jakościowo), poza tym dodatków tyle co na początek, za chwilę będziesz musiała robić kolejne zakupy, bo niewiele patyczków, jeden bloczek, szablonów na 4 razy...
Proponuję rozejrzeć się za pojedynczymi elementami u jednego sprzedawcy. Nie potrzebujesz na początek tylu ozdób, musisz opanować klejenie i żelowanie, a na zdobienie przyjdzie czas później. A zamiast tego dokup np kamuflaż, nabłyszczacz, jakiś bonderek...

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

A przepraszam, tam jest róż mleczny i finish...
No to może i fajny, ale to są pojemniczki 5ml, a więc maleństwa...

Ja bym się jeszcze rozejrzała
czarno_biala87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cover, kamuflaż, paznokcie, żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości