Sklep Dobrarada - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-25, 22:22   #1471
Pipi180
Raczkowanie

Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
polecam przestudiowac go od początku,założę się,że znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi na obecne i przyszłe pytania dotyczące produktów DR.
dziękuję za radę
Pipi180 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 23:14   #1472
Vanessita
Zakorzenienie

o super motylku... bo ja właśnie czekam na paczkę Byłam dzisiaj na poczcie i pytałam o przesyłkę. Zdziwiona babka mówi, że nie ma. I okazało się, że już była w pon. Tylko niekogo nie było więc wróciła na pocztę bez awizo i dzisiaj siostra spotyka listonosza i pyta czy jest coś do nas a on na to tak że jest paczka. No to ona mówi, że odbierze. A ten na to, że on jej nie wziął z samochodu tylko przyniósł awizo bo myślał że dzisiaj też nikogo nie będzie. Dobre sobie co??
Stary 2010-05-26, 07:47   #1473
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
o super motylku... bo ja właśnie czekam na paczkę Byłam dzisiaj na poczcie i pytałam o przesyłkę. Zdziwiona babka mówi, że nie ma. I okazało się, że już była w pon. Tylko niekogo nie było więc wróciła na pocztę bez awizo i dzisiaj siostra spotyka listonosza i pyta czy jest coś do nas a on na to tak że jest paczka. No to ona mówi, że odbierze. A ten na to, że on jej nie wziął z samochodu tylko przyniósł awizo bo myślał że dzisiaj też nikogo nie będzie. Dobre sobie co??
A to .... żeby nie powiedzieć brzydko Mój to chodzący ideał
Stary 2010-05-26, 08:29   #1474
tynnkaaa
Raczkowanie

Tiaaa.. a u mnie to nawet paczek nie nosza, tylko same awiza
tynnkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:17   #1475
tassia 55
Raczkowanie

o tak znam ten bol mi zawsze rzeczy od Doberka na poczcie laduje a ja suche awizo dostaje i marsz na poczte stac w kolejce i pol dnia zmarnowane. zgroza

ostatnio dostalam od Dr 3 zele super builder seria black line - jestem poczatkowa i zaczynam od tanszych dla cwiczen....w porownaniu z naildesign super ale chyba wszystkie w porownaniu z ta marka sa super

kamuflarz masked - uzylam go raz podobno nie widac ale to chyba kwestia braku doswiadczenia w operowaniu kamuflarzami

soft white - jeszcze nie uzywalam, poki co frencha robilam zelami naildesign i so do

tyle z mojej strony narazie na temat zeli DR

jesli chodzi zas o akcesoria narazie mam sonde 2 stronna rozowa i jest git!

jestem w trakcie duzego zamowienia kompletuje liste ale od ich odobek mozna dostac oczoplasu tak czy siak zaczne od akrylow kolorowych i farbek bo chce pocwiczyc nail-art
tassia 55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:39   #1476
Jaga501
BAN stały

Witam Dziewczyny ponownie;*

Czy możecie mi doradzić jakiś cover od Dobrej Rady?
(Jesli to dla Was nie kłopot poprosiłabym o link)
A czy żelik do frencha fajnie kryje i się poziomuje??

Pozdrowionka
Jaga501 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:59   #1477
iwonka p
Raczkowanie

polecam masked http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...el-masked-15ml
albo http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-pink-15ml-15g
ja je mieszam żeby mieć odpowiedni kolor
ale drugiego pytania nie rozumiem ? pytasz o biały żel do frencza ?
jesli tak to może byc np. ten http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ite-5ml-nowosc
iwonka p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 16:12   #1478
Jaga501
BAN stały

Tak dokładnie chodzi mi o biały żelik do frencha
Czyli kupując jeden z tych coverów, nie otrzymam naturalnego kolorku;>
Ten masked( pierwszy link) fajnie wygląda na zdjęciu, dobrze wygląda na pazurku??)

Edytowane przez Jaga501
Czas edycji: 2010-05-26 o 16:13
Stary 2010-05-26, 16:16   #1479
tynnkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jaga501 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie chodzi mi o biały żelik do frencha
Czyli kupując jeden z tych coverów, nie otrzymam naturalnego kolorku;>
Ten masked( pierwszy link) fajnie wygląda na zdjęciu, dobrze wygląda na pazurku??)
Zalezy co rozumiesz przez naturalny kolor. Kazdy z nas ma inny kolor plytki, dla jednych taki bedzie odpowiedni dla innych nie i w takim przypadku sie miesza kamuflaze
tynnkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 16:23   #1480
Jaga501
BAN stały

Dziękuje bardzo )

Pozdrawiam
Stary 2010-05-26, 17:22   #1481
iwonka p
Raczkowanie

tak jak tynka napisała, dla jednych masked jest w sam raz a dla innych nie , czasami używam mieszanki a czasami samego maskeda
iwonka p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:19   #1482
Jaga501
BAN stały

Muszę koniecznie wypróbować

A dziś czekałam z utęsknieniem na paczuszkę od DR i nie ma jeszcze(
Stary 2010-05-26, 22:07   #1483
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny, dzisiaj rozmawialam z jedna z moich klientek, ktora byla u mnie jakies 4 tygodnie temu i jej jako pierwszej zrobilam zelowanie violetem od dr... to byly tylko dwa kciuki - zrobilam jej na probe. W miedzy czasie robilam innym klientkom, kilka juz bylo u mnie na uzupelnieniu i u nich bylo wszystko cacy, tylko u tej jednej z tymi dwoma kciukami pojaiwl sie problem - nie widzialam tego jeszcze na wlasne oczy, dopiero zobacze w niedziele, ale ona opisywala mi to jakby powietrze podeszlo jej pod ten zel, ale nie od walu, tak jakby na srodku powstal pecherz...Wszystko robilam tak jak zawsze - odtluszczanie, primerowanie, bazowanie i pamietam, ze zanim polozylam violeta to polozylam pinka z PB...Teraz nie wiem czy to wina plytki klientki czy po prostu violet wszedl w jakas reakcje z tym pinkiem, ale robilam tez sobie w ten sposob i mimo, ze moja plytka odrzuca zel to ta kombinacja trzymala sie idelanie! Mialyscie juz takie przypadki?? Zdarzaly sie wam klientki, ktore nie "dogadywaly sie") z np violetem od DR??
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 07:23   #1484
Justyna M
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Mialyscie juz takie przypadki?? Zdarzaly sie wam klientki, ktore nie "dogadywaly sie") z np violetem od DR??
tu napewno nie zawinił violet , na kciukach bywają klientki które mają jakby taki dołek na środku pazurka(uszkodzenia mechaniczne) i w nim jak się nie utwardzi żel to robi się właśnie taka plamka z powietrzem Violet u wszystkich moich klientek trzyma się idealnie , i jeśli pazurki podchodzą powietrzem to wina innych zaniedbań czy czynników .Sam żel jest bardzo dobry jakościowo.

Jeśli chodzi o kamuflaże to każda stylistka powinna mieć przynajmniej te dwa czyli masked i pink blush .Ja je zwykle mieszam w proporcji 2:1 i w ten sposób otrzymuję cover idealny .
Jeśli chodzi o ich krycie ,to przy umiejętnym aplikowaniu(tzn.chodzi mi tu o kwestie wprawy posługiwania się żelami) kryją już przy cienkiej warstwie .Przy kamuflażach nie może być efektu grubej maski muszą one imitować naturalny pazurek ,czyli od uśmiechu cieniujemy go do wałów paznokcia tak aby przy nich żel prześwitywał .Unikniemy w ten sposób mocno rzucającego się w oczy odrostu .

Galeria pazurkowa
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23

Edytowane przez Justyna M
Czas edycji: 2010-05-27 o 07:30
Justyna M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 07:55   #1485
Jaga501
BAN stały

Dziękuje Justynko za pomoc.
Dobra Rada jeśli chodzi o białe żele do Frencha ma ich kilka do wyboru.
Jaki najbardziej polecasz?
Powyżej zaproponowano mi ten: http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ite-5ml-nowosc
Chcę zobaczyć, czy opinie mniej więcej są jednolite

Pozdrawiam
Stary 2010-05-27, 08:28   #1486
paula211
Rozeznanie

polecam soft white
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:39   #1487
Justyna M
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Jaga501 Pokaż wiadomość
Dziękuje Justynko za pomoc.
Dobra Rada jeśli chodzi o białe żele do Frencha ma ich kilka do wyboru.
Jaki najbardziej polecasz?
Powyżej zaproponowano mi ten: http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ite-5ml-nowosc
Chcę zobaczyć, czy opinie mniej więcej są jednolite

Pozdrawiam
jeśli chodzi o biały cosmic white z linku jest śreniogęsty z przewagą na średnio ,osobiście bardzo przypasował mi 3D white http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ml-zkp08-white

Tak naprawdę ciężko jest doradzić komuś wybór białego żelu Ja bardzo lubię żele białe ale dość gęste i mocno pigmentowane.Jeśli lubisz raczej rzadką konsystencję to polecam extreme white http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...white-15g-15ml ma idealną kredową biel - nakładam go dwoma cienkimi warstwami
wszystkie żele ze sklepu są godne polecenia wybór zależy od tego jaką konsystencję lubisz . W sklepie jest taki zestaw białych żeli http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-nails-7-x-5ml
warto się w nie zaopatrzyć i wypróbować

paula poleca soft white czyli ile stylistek tyle opinii

Galeria pazurkowa
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23

Edytowane przez Justyna M
Czas edycji: 2010-05-27 o 08:42
Justyna M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:52   #1488
Jaga501
BAN stały

Właśnie byłam ciekawa czy opinie są różne
Ja lubię żele średniogęste, więc na pewno znajdę coś dla siebie z tego, co widzę
Stary 2010-05-27, 14:50   #1489
paula211
Rozeznanie

poleciłam soft white bo lubię pracę na gęstych żelach mam jeszcze prima american ale dla mnie jest zbyt rzadki
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 15:09   #1490
enjoy89
Zakorzenienie

kusi mnie ten violet ale boję się, że dla mnie będzie za rzadki i będzie spływał mi na skórki
a rzucił mi się w oczy jeszcze super builder violet - czy to coś podobnego ale gęstszego?
ja ostatnio często kupowałam superbuilder, ale ostatnio przyszedł mi cały zbąblowany w opakowaniu normalnie jeden bąbel na drugim dzisiaj dostałam paczkę też z superbuilderem więc zobaczę jak będzie tym razem
a jaki żel biały od dr możecie mi polecić podobny konsystencją do whita pb lub snow whita spn?
Stary 2010-05-27, 15:31   #1491
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
kusi mnie ten violet ale boję się, że dla mnie będzie za rzadki i będzie spływał mi na skórki
a rzucił mi się w oczy jeszcze super builder violet - czy to coś podobnego ale gęstszego?
ja ostatnio często kupowałam superbuilder, ale ostatnio przyszedł mi cały zbąblowany w opakowaniu normalnie jeden bąbel na drugim dzisiaj dostałam paczkę też z superbuilderem więc zobaczę jak będzie tym razem
a jaki żel biały od dr możecie mi polecić podobny konsystencją do whita pb lub snow whita spn?
Apropo zabomblowania - szpileczka w dłoń i nakłuć bombelki
Stary 2010-05-27, 15:50   #1492
Jaga501
BAN stały

RoksiSK

A jeśli są to małe pęcherzyki(takie małe kuleczki) to pomoże przemieszanie delikatne żelu;>?
Nie miałam jeszcze takiej sytuacji , ale pasuje wiedzieć na przyszłość.

Kochane chciałam Was zapytać jeszcze czy testowałyście jakieś szablony od DR oprócz złoto czarnych(podkowy)?? Bo na nich źle mi się pracuje, chcę wiedzieć, czy inne są lepsze

http://www.allegro.pl/item1044059910...ale_10szt.html
np te;>
http://www.allegro.pl/item1048157675...zt_nowosc.html
albo te?

Edytowane przez Jaga501
Czas edycji: 2010-05-27 o 16:02
Stary 2010-05-27, 16:15   #1493
blond bunny
Zakorzenienie

Ja z szablonów polecam ci ce goldy szerokie lux moje ulubione. srebrne też są ok. dziewczyny polecają też summery ale one są miętsze. Więc co kto woli.
A z białych żeli, po postach wilczusia, wypróbowałam i zakochałam się w żelu ultra white śliczna biel jak extrema, nie ma kłopotu z utwardzaniem nawet przy grubszej warstwie- robię uśmiech sondą-no i konsystencja śmietankowo średnio gęsta w moim odczuciu przy extremie, który mi spływał czasem.
Polecam!

Żeli z reguły nie mieszam, bo nie chcę wprowadzać dodatkowego powietrza. Jak muszę np. kolorowe to delikatnie patyczkiem do skórek i powoli. A bąble poprzebijaj jak radziły dziewczyny igiełką. Ja miałam całego w bąblach bricka i tak sobie poradziłam. To nic strasznego.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-05-27 o 16:17
blond bunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 17:47   #1494
charolina
Zadomowienie

ja polecam cosmic white-jest idealny średniogęsty i idealnie biały no a violet to mój ulubiony żel jak na razie nie spotkałam lepszego szybko się utwardza, pięknie poziomuje-poezja
Stary 2010-05-27, 18:00   #1495
Jaga501
BAN stały

Dziękuje, Wasza pomoc jest niezastąpiona

W takim razie wezme seteczkę summer i Gold lux

Charolina- skoro Cosmic white jest średnio gęsty to się na niego piszę, uwielbiam żele średniogęste, więc ułatwiłaś mi wybór
Stary 2010-05-27, 20:59   #1496
enjoy89
Zakorzenienie

dzięki dziewczyny
a ma ktoś porównanie czy ten cosmic white jest choć trochę podobny w konsystencji do whita pb?
Stary 2010-05-27, 21:16   #1497
Vanessita
Zakorzenienie

A ja dostałam w końcu paczuszkę i tak się zastanawiam ponieważ dostałam tego silikona budującego i mam pytanko. Czy kłaść go na primer?? bo z tego co wiem bonder się nie nadaje,
Pytanie 2 czy mogę pod niego użyci niesilikonowego białego i czy biały silikon mogę kłaść pod jednofazówkę np???
Stary 2010-05-27, 21:48   #1498
blond bunny
Zakorzenienie

Van ja kłade ten silikonik na bond i primer i wszystko pięknie trzyma, zmieniłam dziś pazurki po miesiącu noszenia i nie miałam nawet jednego zapowietrzenia! Jedynie to połysk przez ten czas straciły.
Możesz pokombinować z tymi białymi jakby co napisz jak się trzymało bo parę osób pisało że przy kombinacjach silikon i twardy im pękało
Ja osobiście frencha nie noszę bo nie lubię białej końcówki więc nie wiem. Natomiast próbowałam na chwilę połączyć ultra white i silikon i taką mieszankę daje się zdjąć acetonem.
Myślę że jak dasz cienko biały między silikon będzie się trzymać w drugą stronę też powinno, bo przecież kamuflaże są silikonowe a dobrze wychodzi łączenie ich ze zwykła jednofazówką...
Ja dziś zrobiłam sobie kwiatki akrylowe na easy offie builderze i też dam znać jak to trzymało i czy coś się działo.
blond bunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 23:48   #1499
bombeloczka
Raczkowanie

Laski ja wczoraj dostałam moją paczuszkę. Zamówiłam farbki akrylowe inne pierdki i jedna złota farbka jest sztywna nie wiem czy jak dodam wodę to się fajnie rozluźni i będzie można nią malować czy raczej już na chasiok??? dajcie znać
bombeloczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 11:54   #1500
Vanessita
Zakorzenienie

Sztywna?? tzn. zaschnięta? tak być nie powinno. Napisz do Dobraj rady napewno coś poradzi.
Napewno nie wlewaj bezpośrednio do pojemniczka wody tylko nabierz na spodek farbki i wtedy ją rozcieńczaj Ale farbka nie może być zaschnięta. Jedyne co bardzo gęsta.

Tagi
cover, kamuflaż, paznokcie, żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości