Sklep Dobrarada - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-15, 22:07   #1951
adzia'90
Rozeznanie

Dot.: Sklep Dobrarada

Mi się lepiej lepi kwiatki na zmatowionym pazurku, ale ciężko mi potem dokładnie nałożyć żel nabłyszczający...
Dziś miałam dziwny przypadek, działo mi się to w starej lampie, myślałam, że przez żarówki, ale w nowej jest to samo, żel nabłyszczający (jednofazówka violet ) na kciuku prawej ręki przy skórkach nie chce się utwardzić. Nałożyłam jedną warstwę, utwardziłam, nałożyłam drugą, utwardziłam, poczekałam chwilę, przemyłam a tam matowa wysepka i tak 3 razy, w końcu zrezygnowana przejechałam glossem, nie przemyłam go i nie wiem czy się błyszczało. Jeśli się tak dzieje, to tylko na prawym kciuku, czyżby klientka źle łapkę trzymała? Kombinowałam, żeby wsadziła najpierw na 2 min kciuka na prosto, później na 2 min całą łapkę, ale i tak wysepka. W ogóle pani przyszła do mnie, bo jej siostra u mnie robiła pazurki, przyszła do mnie na uzupełnienie paznokci salonowych, za które zapłaciła 80pln, paznokcie zrobione na tipsie, prosty french, grube, ja bez kursu widziałam takie podstawowe błędy. Zdziwiona była, że psikam Skinseptem dłonie swoje i jej i że po zakończeniu stylizacji dostała pilniczek do domu. Była tak zadowolona, że dostałam napiwek
adzia'90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 23:50   #1952
disarrays
Rozeznanie

GG do disarrays

Czasem babeczki źle trzymają łapki w lampie, mam taką jedną, co jak sie zagada, to potrafi w ogole nie włożyć ręki do lampy hehehe
Glossa uzywam do ostatecznego nabłyszczenia, ale jednofazówką też nabłyszczałam i było OK
Stary 2010-08-16, 07:28   #1953
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

DZięki dziewczyny za rady, Adziu to spróbuję tego cleara buildera, to super builder tak? I 3d white też, bo jest chwalony

To teraz mój kolejny problem, którym są:

1. oDKLEjające się formy w lampie, cały czas uywam tych samych (złote) a dopiero teraz zaczął się problem, myślałam, że może jakieś stare , ale u DB to raczej nie możliwe, myślałam też, że może przy tak wysokich temp, klej się rozrzedza i dlatego się odklejają, co o tym myślicie i które inne polecacie? Summer?wydają mi się jakieś dziwne do podklejenia

2. Drugi mój problem to utwardzające się samoistnie żele, nie stawiam na lampe, ani w jej pobliżu, a pomimo to ciągle znajduję w żelach kawałki utwardzonej masy Buuu... dużo żelu przez to tracę, jak to możliwe, przecież tylko lampa ma prawo je utwardzać

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:26   #1954
adzia'90
Rozeznanie

disarrays ja też ogólnie nie miałam problemu z nabłyszczaniem jednofazówką, 2 dni temu zmatowiłam sobie pazurki, żeby odświeżyć, nałożyłam jednofazówkę i po 2 minutkach wszystkie się ładnie błyszczały. U 2 babeczek mam problem z prawym kciukiem. Będę musiała pokombinować.
Moja znajoma jak jej robiłam niedawno to wkłada rękę do lampy, minie 10 sekund ja patrze a one podpiera się tą ręką, i tak co chwile, a ona, że zapomina, że ma trzymać w lampie i zawsze tak ma jak robi pazurki

Eve21 tak, to super builder klar

1. Nie mam pojęcia, miałam kilka rodzajów form od Doberka i wszystkie poza takimi różowymi z kwiatkami pięknie się trzymały, teraz podobno nawet te różowe mają nowy, dobry klej. Mi się summery fajnie podkłada i fajnie ściąga, ce goldy też miałam i też miały dobry klej, a exacty to już w ogóle, ile razy muszę skrobać resztki form.

2. Może robisz w pobliżu okna? Czytałam, że słoneczko może utwardzić górną warstwę żelu i powstaną gluty, ale ja nigdy tego nie sprawdzałam :p
Stary 2010-08-16, 08:28   #1955
Vanessita
Zakorzenienie

Iva nie tylko lampa światło słoneczne też! Musisz uważać żeby nie docierały promienie. Ja tek sobie kilka załatwiłam
A jeśli chodzi o formy to złote też czasami mi się odklejąją. Natomiast idealny, mocny klej mają summer ale z PB. I te polecam!
Stary 2010-08-16, 09:16   #1956
losek78
Zakorzenienie

ja uzywam form creative /srebrne/ kupione u dobrejrady , klej trzyma na beton , trudno czasem odkleic od palca a jednej klientce spadaly bo pocily sie jej dłonie
losek78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:20   #1957
byliczka
Zakorzenienie

K których creativach od DR mówicie i się nie rozklejają? Mi złote też się rozklejałyu, te same z EF trzymają mega mocno, do do Summerów od DR są sztywniejsze od tych z PB i też słabiej trzymają niż PB.
Stary 2010-08-16, 09:36   #1958
jewellina
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to jewellina

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Mi się lepiej lepi kwiatki na zmatowionym pazurku, ale ciężko mi potem dokładnie nałożyć żel nabłyszczający...
Dziś miałam dziwny przypadek, działo mi się to w starej lampie, myślałam, że przez żarówki, ale w nowej jest to samo, żel nabłyszczający (jednofazówka violet ) na kciuku prawej ręki przy skórkach nie chce się utwardzić. Nałożyłam jedną warstwę, utwardziłam, nałożyłam drugą, utwardziłam, poczekałam chwilę, przemyłam a tam matowa wysepka i tak 3 razy, w końcu zrezygnowana przejechałam glossem, nie przemyłam go i nie wiem czy się błyszczało. Jeśli się tak dzieje, to tylko na prawym kciuku, czyżby klientka źle łapkę trzymała? Kombinowałam, żeby wsadziła najpierw na 2 min kciuka na prosto, później na 2 min całą łapkę, ale i tak wysepka. W ogóle pani przyszła do mnie, bo jej siostra u mnie robiła pazurki, przyszła do mnie na uzupełnienie paznokci salonowych, za które zapłaciła 80pln, paznokcie zrobione na tipsie, prosty french, grube, ja bez kursu widziałam takie podstawowe błędy. Zdziwiona była, że psikam Skinseptem dłonie swoje i jej i że po zakończeniu stylizacji dostała pilniczek do domu. Była tak zadowolona, że dostałam napiwek
U mnie tak sie dzieje nie tylko na kciukach, matowe wysepki pojawiaja sie na kazdym pazurku, probowalam juz wszystkie metody, nawet wymienilam lampe, nic nie pomaga takze w moim przypadku wydaje mi sie ze wina nie lezy w pozycji trzymania palcow w lampie.
Zamowilam zel nablyszczajacy bez przemywania liczac ze problem znikie. zobaczymy
jewellina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:51   #1959
adzia'90
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
K których creativach od DR mówicie i się nie rozklejają? Mi złote też się rozklejałyu, te same z EF trzymają mega mocno, do do Summerów od DR są sztywniejsze od tych z PB i też słabiej trzymają niż PB.
Ja miałam te http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...0-sztuk-nowosc i się nie rozklejały, klej pięknie trzymał, ale ciężko mi się nimi robi długie pazurki, bo nauczyłam sklejać się formę w szpic, a tej tak nie można, bo jest ekstra króciutka. Są bardzo mięciutkie, kupiłam takie same u babki pod blokiem, ona ma produkty evershine i są sztywniejsze, ale klej też dobry. Może jakość kleju zależy od partii? Kiedyś czytałam (nie wiem czy to Ty Byli nie pisałaś nawet), że któreś formy z rolki na początku rolki były super, a później już źle podocinane i klej słaby.

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
U mnie tak sie dzieje nie tylko na kciukach, matowe wysepki pojawiaja sie na kazdym pazurku, probowalam juz wszystkie metody, nawet wymienilam lampe, nic nie pomaga takze w moim przypadku wydaje mi sie ze wina nie lezy w pozycji trzymania palcow w lampie.
Zamowilam zel nablyszczajacy bez przemywania liczac ze problem znikie. zobaczymy
Ogólnie matowe wysepki mogą powstawać jak nałoży się za mało żelu, jak zaczynałam przedłużać paznokcie to miałam ten problem, wtedy dziewczyny mi pisały, że najlepiej kłaść 2 cieniutkie warstwy i ten sposób działa. Nie zdarzały mi się już wysepki. Ostatnio jednej klientce się zdarzyły, ale to przy starej lampie, dlatego zamówiłam w końcu nową, i wczoraj to samo na innej. Nie chcę Cię załamywać, ale na glossie bez przemywania było to samo (na tym jednym pazurku)... (tyle, że ja glossa bez przemywania i tak przemywam, bo czytałam, że wtedy się gloss może się mniej rysować).
Stary 2010-08-16, 12:25   #1960
byliczka
Zakorzenienie

Mam je Adzia, ale klej w nich nie jest dobry, rozklejają mi te które podkładałam pierwsze, zanim dojdę do ostatniego palca..
Pokażę Wam co mi się trafiło w summerach z PB jak zrobie później foto.
Stary 2010-08-16, 14:12   #1961
bombeloczka
Raczkowanie

Mi ostatnio laseczki poleciły formy ce gold. Zamówiłam najpierw 100szt super są juz zużyłam, nic się nie odkleja w lampie, pięknie się je ściąga, teraz 500szt -mam nadzieje że jakościowo to to samo bo nie próbowałam jeszcze.

A jeśli violet się nie błyszczy bo za mało żelu nałożone. Mi też sie tak działo ale teraz problem rozwiązany.
Violetem super mi się pracuje tylko zauważyłam że jeśli nie przemaluje lakierem p/żółknięciu to robi się lekko żółtawy french. Wczoraj zrobiłam sobie prawą rękę na koniec po nabłyszczeniu lakierem a lewą nie i ta lewa lekko przyżółcona. U was też tak się dzieje??
Nie żółknie biały żel bo jak spiłowałam jedną warstę violetu to french był bialutki. hmmm ciekawe
bombeloczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:19   #1962
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Dziewczyny jeżeli macie problemy z formami, to spróbujcie przed ich naklejeniem dokładnie odtłuścić palce klientki acetonem lub spirytusem, czymś mocniejszym niż cleaner. Teraz jest gorąco i dłonie się szybciej pocą. Ja mam formy summery i jestem z nich zadowolona, jak dla mnie są miększe niż goldy i z nimi sie już związałam na stałe.
Ostatnio wdałam się w romans z Blush Pinkiem i owocem tej przygody były bardzo ładne pazurki, zaraz wstawię do galerii. Moje dłonie są blade i masked na nich wygląda sztucznie . A miks masked+ pink wymiata, najlepszy masked kryje na 1000% polecam.
Co do Bricka- także się zawiodłam. Zapowietrza się , nie daje się opracować i źle odchodzi od formy. Dla mnie na szkielet najlepszy jest superbudujący o ten : http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...erbudujacy-15g
Aha i mam problem z Extreme White już o tym pisałam, a mianowicie- nie utwardza mi się ! Inne żele bez problemu, a ten złazi z końcówki jak masło , nie ogarniam go może pomożecie?

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:40   #1963
bombeloczka
Raczkowanie

Bricka używałam tylko raz. tez mi łamał się przy ściąganiu formy, problem rozwiązałam tak że nie ściągałam formy póki nie miłam maskeda i frencha bądź zbudowanego pazurka.
Ja używam violeta do wszystkiego. Teraz kusi mnie violet budujący.

Zamówiłam ostatnio pędzelki igłowe-jak dla mnie są świetne, w końcu jakieś ładne linie

Wzięłam też lakier la rosa i jest bardzo fajny, po nim mam ładny biały french, jak na razie jeden dzień bo wczoraj użyłam ale jestem zadowolona
Stary 2010-08-16, 15:54   #1964
Vanessita
Zakorzenienie

A ja z bricka jestem zadowolona. Trzyma się pięknie ale nie wiem jak zachowuje się przy ściąganiu formy bo ściągam po budowie dopiero
Stary 2010-08-17, 08:42   #1965
euuuphoria
Raczkowanie

A czy Dobra Rada ma swojej ofercie coś podobnego do blusha z PB?
euuuphoria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:23   #1966
bombeloczka
Raczkowanie

Juz wiem dlaczego violet mi żółknie jeśli nie jest pokryty lakierem bezbarwnym, doszłam do tego
Żółknie od balsamów z pigmentem bronzującym
Stary 2010-08-17, 12:41   #1967
blond bunny
Zakorzenienie

To nieźle.
Ale swoją drogą to logiczne bo od tych balsamów wszystko żółknie...
Stary 2010-08-17, 17:49   #1968
Vanessita
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez euuuphoria Pokaż wiadomość
A czy Dobra Rada ma swojej ofercie coś podobnego do blusha z PB?
A ma róż klarowny
Stary 2010-08-17, 18:18   #1969
disarrays
Rozeznanie

GG do disarrays

pomyłek :P

Edytowane przez disarrays
Czas edycji: 2010-08-17 o 18:20
disarrays jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:21   #1970
Vanessita
Zakorzenienie

Stary 2010-08-17, 18:25   #1971
euuuphoria
Raczkowanie

Vanessita nie określiłam się dokładnie, chodzi mi bardziej o konsystencję i poziomowanie i żeby nie był elastyczny po utwardzeniu.Blush z PB jest transparentny, na paznokciu nie widac różnicy pomiędzy clearem a blushem.
euuuphoria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:32   #1972
Vanessita
Zakorzenienie

Dokładnie o to kochana mi chodzi Zdaje się Roksik właśnie o tym pisała ileś tam ston wcześniej. Że jest nawet składem identyczny hehe...a napewno jest transparentny.
Stary 2010-08-17, 19:20   #1973
nieslon
Raczkowanie

byliczko a do naturalnych pazurków jaki żel polecasz???
nieslon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 19:42   #1974
RoksiSK
Zadomowienie

Potwierdzam
Stary 2010-08-17, 20:43   #1975
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nieslon Pokaż wiadomość
byliczko a do naturalnych pazurków jaki żel polecasz???
Silikon z SF świetnie się sprawdza u mnie, plus żeasy off z PB
Stary 2010-08-17, 21:59   #1976
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

a ja silikonu z SF nie moglam w ogole ogarnac! odlazil od wolnego brzegu, rzadki niemilosiernie.. wiem, ze SF ma jeszcze jeden zel, ktorym mozna zelowac naturalne - rozowy clear, czy jakos tak, jest gestszy i lepiej trzyma sie na naturalkach...
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 22:10   #1977
byliczka
Zakorzenienie

Mi nie odchodzi, żeluje nim swoje miękkie ogryzuchy i trzyma się rewelacyjnie, rzadki jak większość easy offów, kładłam go jak lakier 3 warstwy i było ok.
Stary 2010-08-18, 08:30   #1978
Jaga501
BAN stały

Hej Dziewczyny ),
Czy któraś z Was używała kolorówki "No name" ze sklepiku Dobrej rady ?? Jeśli tak, bardzo Was proszę o opinię.
Mam jeszcze takie pytanie, czy prosiłyście kiedyś DR o przysłanie ( np. przy skł. zamówienia) próbki jakiegoś żelu tak żeby 1 pazurka zrobić i nie było problemu ?

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

nieslon - ja do naturalków mam silikonowy żel od Dobrej rady , o ten:

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-bezbarwny-5ml

i osobiście jestem bardzo zadowolona. Jeśli lubisz gęste żele to na pewno przypadnie Ci do gustu.
Jaga501 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:07   #1979
czarno_biala87
BAN stały

GG do czarno_biala87

Wypróbowałam już część paczuszki od DB i chętnie podzielę się uwagami.
Farbki akrylowe są bardzo fajne, mają ładne kolory i dużo pigmentu. No i są spore (mam kilka innych i są malutkie). Poza tym komplet pędzelków za ok 40zł do zdobień - używałam dopiero kilku, ale sprawdzają się fajnie, także 4 do żelu jest wygodna.
Żeli easy off jeszcze nie próbowałam, bo mamy teraz weselicho w weekend wśród znajomych i wszystkie baby chcą na maxa przedłużać Ale z pewnością zdam relacje.

Edytowane przez czarno_biala87
Czas edycji: 2010-08-18 o 21:09
czarno_biala87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 08:18   #1980
anetka10087
Przyczajenie

ja bede czekac na ta relacje bo tez chce zamówić do naturalnych ale nie wiem ktore
anetka10087 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cover, kamuflaż, paznokcie, żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości