Sklep Dobrarada - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-19, 11:08   #2521
losek78
Zakorzenienie

Dot.: Sklep Dobrarada

ze swojej strony polecam american - nie jest może super biały ale z coverkiem fajnie i naturalnie wygląda i dobrze sie utwardza nawet jak nałożę grubszą warstwę , 3 d white też fajny - mialam go w zimie i byl trochę gęsty więc zmieszałam z cosmic i teraz jest już za żadki , na pewno na upały kupie chociaż 5 g słoiczek
jednofazówka zwykła do nabłyszczania np wzorów z farbek - miodzio
losek78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 14:12   #2522
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez aquarius Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczęta, mianowicie pracuję tylko na produktach ze sklepu Dobrejrady i niestety mam problem: mianowicie przedłużam paznokcie na formie i używam do tego : najpierw primer, potem bonder, następnie jednofazówka violet, ewentualnie jeśli frencz to extreme white i masked, buduję też violet-em, a wybłyszczam super gloss-em.
Niestety zdarzyło mi się już kilkukrotnie, że paznokcie po ok. 1-2 tyg po prostu się odklejają, dosłownie, odchodzą jak sztuczne paznokcie, takie na jeden wieczór. Nie wiem czemu się tak dzieje, ponieważ zawsze porządnie odpylam paznokcie, nie zatłuszczam ich w trakcie, no sama nie wiem o co kaman....Może któraś z Was też miała podobne przypadki? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
ja nigdy nie klade violeta bezposrednio na plytke. u moich klientek doskonale sprawdza sie one-phase thick z serii fashion(jako pierwsza warstwa) i nie uzywam takich wynalazkow jak bonder - odtluszczam nail-prepem (mam z PB lub MM), dwa razy primer kwasowy, thick i juz w zaleznosci co tam robie mozliwe jest, ze duza zawartosc filtra uv we violecie moze powodowac, ze ma slabsza przyczepnosc do naturalka. Czasami im mniej kladziemy tym lepiej
p.s. rozumiem, ze jak robisz z maskedem to nie kladziesz go bezposrednio na plytke??

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-05-19 o 14:14
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:52   #2523
aquarius
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie klade violeta bezposrednio na plytke. u moich klientek doskonale sprawdza sie one-phase thick z serii fashion(jako pierwsza warstwa) i nie uzywam takich wynalazkow jak bonder - odtluszczam nail-prepem (mam z PB lub MM), dwa razy primer kwasowy, thick i juz w zaleznosci co tam robie mozliwe jest, ze duza zawartosc filtra uv we violecie moze powodowac, ze ma slabsza przyczepnosc do naturalka. Czasami im mniej kladziemy tym lepiej
p.s. rozumiem, ze jak robisz z maskedem to nie kladziesz go bezposrednio na plytke??
nie, nigdy bezpośrednio, zawsze jest warstewka violet-a, lub bonder-a.
Bardzo dziękuję za wskazówki, choć myślę że głównym "winowajcą" jestem ja sama, a raczej moje umiejętności podkładania formy....Muszę koniecznie to poprawić bo inaczej nic z tego nie będzie choćbym paznokcie pokrywała czystym złotem
Jeszcze raz dziękuję Wam, Wizażanki
aquarius jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:17   #2524
losek78
Zakorzenienie

aquarius - co do formy to czasem trzeba ją dociąć do kształtu paznokcia i dobrze zrolować przed podłożeniem
Stary 2011-05-20, 20:55   #2525
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
nie, nigdy bezpośrednio, zawsze jest warstewka violet-a, lub bonder-a.
Bardzo dziękuję za wskazówki, choć myślę że głównym "winowajcą" jestem ja sama, a raczej moje umiejętności podkładania formy....Muszę koniecznie to poprawić bo inaczej nic z tego nie będzie choćbym paznokcie pokrywała czystym złotem
Jeszcze raz dziękuję Wam, Wizażanki
no wlasnie, kladziesz violeta od razu na plytke -sprobuj z inna jednofazowka, taka bez zadnych filtrow uv a co do podkladania formy - moim zdaniem to watpie, aby to mogloby byc przyczyna takiego zachowania sie zelu, na formie budujesz tylko wolny brzeg a nie calego paznokcia
Stary 2011-05-21, 12:12   #2526
aquarius
Raczkowanie

Cytat:
no wlasnie, kladziesz violeta od razu na plytke -sprobuj z inna jednofazowka, taka bez zadnych filtrow uv a co do podkladania formy - moim zdaniem to watpie, aby to mogloby byc przyczyna takiego zachowania sie zelu, na formie budujesz tylko wolny brzeg a nie calego paznokcia
Hmm....Ale mam jeszcze, i używam oczywiście, zamiennie z jednofazówką violet, także jednofazówkę gelly pink clear i sytuacja jest podobna Więc może to rzeczywiście moje podkładanie formy? Oczywiście wiem, że należy ją podciąć pod kształt paznokcia, pomimo wszystko wciąż to robię nie tak skoro nie wychodzi jak trzeba Mam wrażenie, że tego nie opanuję i będzie kanał...
Pomimo wszystko jeszcze raz DZIĘKUJĘ
Stary 2011-05-21, 12:44   #2527
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
Hmm....Ale mam jeszcze, i używam oczywiście, zamiennie z jednofazówką violet, także jednofazówkę gelly pink clear i sytuacja jest podobna Więc może to rzeczywiście moje podkładanie formy? Oczywiście wiem, że należy ją podciąć pod kształt paznokcia, pomimo wszystko wciąż to robię nie tak skoro nie wychodzi jak trzeba Mam wrażenie, że tego nie opanuję i będzie kanał...
Pomimo wszystko jeszcze raz DZIĘKUJĘ
gelly tez sie zapowietrzalo jak kladlam bezposrednio na plytke doskonale mi sie nia buduje, ale jako podklad jej nie polecam
Stary 2011-05-21, 14:05   #2528
aquarius
Raczkowanie

Cytat:
gelly tez sie zapowietrzalo jak kladlam bezposrednio na plytke doskonale mi sie nia buduje, ale jako podklad jej nie polecam
Wychodzi na to, że wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie, forma kiepsko podłożona, żele nie bardzo....O rany boskie
Czyli powinnam kupić jakiś inny żel do budowania szkieleciku? Tylko to bez sensu, bo chciałabym pracować ja jednej jednofazówce a nie na trzech Pomocy....
Stary 2011-05-22, 07:47   #2529
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Kup zwykłą jednofazówkę i będzie grało.
A kochana powiedz kiedy wymieniałaś żarówki, bo skoro dzieje się tak z tym żelem, to może one poprostu nie są dobrze utwardzone...
misiu235 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 09:33   #2530
aquarius
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Kup zwykłą jednofazówkę i będzie grało.
A kochana powiedz kiedy wymieniałaś żarówki, bo skoro dzieje się tak z tym żelem, to może one poprostu nie są dobrze utwardzone...
Myślę, że to nie wina lampy ponieważ paznokcie odchodzą pojedyńcze, a nie wszystkie, więc jeśli lampa byłaby kiepska to chyba wszystkie paznokcie by poszły
Raz jeden zdarzyło mi się, że wszystko pięknie się trzymało przez trzy tygodnie a po tym czasie po prostu ściągnęłam masę żelową ponieważ kuzynka chciała powrócić do swoich naturalnych paznokci. A wszystko robiłam jak zawsze, więc sama nie wiem już o co chodzi.
Póki co będę jeszcze próbowała dopasowywanie formy i będę robić na tych żelach, które mam a co z tego wyjdzie to aż się boję myśleć
Pozdrawiam Was
Stary 2011-05-22, 10:48   #2531
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

A czy to było u jednej osoby, czy kilku?
Jeżeli u jednej, to może niezbyt toleruje żel i właśnie dlatego takie niespodziewajki
Stary 2011-05-22, 19:50   #2532
aquarius
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
A czy to było u jednej osoby, czy kilku?
Jeżeli u jednej, to może niezbyt toleruje żel i właśnie dlatego takie niespodziewajki
Działo się to u każdej osoby, której robiłam paznokcie....
Kurcze, żebym tylko doszła, co jest przyczyną....
Stary 2011-05-22, 21:29   #2533
losek78
Zakorzenienie

a na pewno dobrze usuwasz błonki na paznokciach ? czasem tępe dłutko może być winą , może się wydawać że dobrze usunięte a tam jeszcze sporo zostaje
ja np stosowałam fashion one-phase clear i one phase -thick , jednofazówkę zwykła i dla porównania PB blush i nie widzę różnicy(nie jest to porównanie który żel lepszy bo każdy ma inne właściwości i inaczej się go nakłada)
- jak skupiłam się na dokładnych podłożeniu formy i porządnie usuwam błonki to zazwyczaj jest w porządku , a i kupiłam żel bazowy - to też pomogło znacznie, mimo wszystko są panie którym paznokcie trzeba robić częściej np co 2 tygodnie

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2011-05-23 o 07:53
Stary 2011-05-23, 09:01   #2534
aquarius
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
a na pewno dobrze usuwasz błonki na paznokciach ? czasem tępe dłutko może być winą , może się wydawać że dobrze usunięte a tam jeszcze sporo zostaje
ja np stosowałam fashion one-phase clear i one phase -thick , jednofazówkę zwykła i dla porównania PB blush i nie widzę różnicy(nie jest to porównanie który żel lepszy bo każdy ma inne właściwości i inaczej się go nakłada)
- jak skupiłam się na dokładnych podłożeniu formy i porządnie usuwam błonki to zazwyczaj jest w porządku , a i kupiłam żel bazowy - to też pomogło znacznie, mimo wszystko są panie którym paznokcie trzeba robić częściej np co 2 tygodnie
Na pewno zastosuję się do wszystkich rad, z uwzględnieniem samego przygotowania paznokci tzn. podłożenie form, usunięcie błonek. Jeśli macie jeszcze jakieś wskazówki to z przyjemnością je przyjmę.
Dziękuję
Stary 2011-05-30, 15:24   #2535
andzia619
Raczkowanie

Witam!
Czy któraś z Was pracowała na tych żelach ? Które polecacie ?
http://dobrarada.com.pl/p16166,zel-u...pojemnosc.html
http://dobrarada.com.pl/p16176,zel-s...der-clear.html
http://dobrarada.com.pl/p13268,black...azowy-15g.html
http://dobrarada.com.pl/p17122,fashi...-15ml-15g.html

andzia619 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 15:31   #2536
gonia1203
Raczkowanie

ja uwielbiam ten pierwszy jednofazowy swietnie sie poziomuje

gonia1203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 15:53   #2537
andzia619
Raczkowanie

Wybrałam te żele ze względu na cenę, bo robiąc paznokcie żelowe dla siebie nie chcę wydawać fortuny. Czyli cena jest adekwatna do jakości ? Nadaję się zarówno na szablon jak i na tipsa ?

Stary 2011-05-30, 19:26   #2538
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Jednofazowy z balck line, to ten sm, co w białym opakowaniu - różni je jedynie opakowanie i cena.
Nadaje się i na tipsa i na formę - jak na tą cenę, to jest rewelacyjny i używam go od dłuższego czasu z pozytynym efektem - żeby nie kłamać, to powiem, że też żelik podpasował pazurkom zarówno moim jak i mojej mamy lepiej niż spn...
Jestem bardzo zadowolona zarówno z niego jak i z innych produtków z tej firmy
Stary 2011-05-31, 19:29   #2539
sunniva2007
Rozeznanie

laseczki a czy ja moge na pazurki u stopek polozyc te easy offy z serii fashion ?? konkretnie to chodzi mi o te coverki i czy moge polozyc je bezposrednio na plytke czy musze dac podklad z jakiegos bezbarwnego easy 0ff??
Stary 2011-06-01, 10:49   #2540
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Jeśli chodzi o silikony ja je kładę bez bazy. Lepiej się utwardzają wtedy i nie rozlewają. Czasem daje bazę z silikonowego bezbarwnego, a na to zwykły masked i potem gloss i nic mi nie odpryskuje, a dodatkowo mieszam z białym Golden Nails. Taka mieszanka jest na moich stopach 2 tydzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pipe szklanki (3.jpg (102,7 KB, 83 załadowań)

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:07   #2541
andzia619
Raczkowanie

A czy taki easy off po utwardzeniu jest tak samo twardy i trwały jak zwykły ? Nie miałam jeszcze do czynienia z tego typu żelami.

Stary 2011-06-02, 17:38   #2542
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Właśnie jest bardzo miękki ten żel i dobry do pazurków mocnych i nie za długich, bo takie po kilku stylizacjach są miękkie i kruche, bardzo się wyginają. na dłoniach miałam to szybko odpryskiwał, zbyt miękki był.

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 07:44   #2543
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Widziałyście nowe kolorki u Doberka ??
Mniam mniam
Stary 2011-06-03, 13:28   #2544
andzia619
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Właśnie jest bardzo miękki ten żel i dobry do pazurków mocnych i nie za długich, bo takie po kilku stylizacjach są miękkie i kruche, bardzo się wyginają. na dłoniach miałam to szybko odpryskiwał, zbyt miękki był.
Czyli na formę i tipsa nie nadaje się ?

Stary 2011-06-03, 21:42   #2545
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez andzia619 Pokaż wiadomość
Czyli na formę i tipsa nie nadaje się ?
.....
nie.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 21:56   #2546
digiterka
Raczkowanie

witam! chce kupic zele basic i nie wiem jakiego uzyc primera... prosze o pomoc!
digiterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:15   #2547
Vanessita
Zakorzenienie

obojętnie jakiego albo wcale...
Stary 2011-06-05, 10:57   #2548
digiterka
Raczkowanie

Question Dot.: Sklep Dobrarada

dzieki za odpowiedz zastanawiam sie nad zelami i nails u Dobrejrady i nie wiem czy kupic sylikonowe czy normalne i czy mozna je laczyc??? pozdrawiam
Stary 2011-06-05, 14:23   #2549
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez digiterka Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz zastanawiam sie nad zelami i nails u Dobrejrady i nie wiem czy kupic sylikonowe czy normalne i czy mozna je laczyc??? pozdrawiam
.......
nie łączy się silikonów z twardymi żelami. Dwa wyjątki:covery i-Nails mimo,że mają dodatek silikonu można połączyć z twardymi oraz,nabłyszczacz silikonowy mozna dać na twardy żel dla nabłyszczenia.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 15:45   #2550
digiterka
Raczkowanie

Question Dot.: Sklep Dobrarada

aha a czy te trzy mozna laczyc razem??? i czy jak na poczatek starcza mi czy jeszcze jakis zel jest mi potrzebny?
http://www.dobrarada.com.pl/p15014,b...-15g-15ml.html
http://www.dobrarada.com.pl/p15011,b...-15g-15ml.html
http://www.dobrarada.com.pl/p13599,b...ujacy-15g.html
Odpowiedz

Tagi
cover, kamuflaż, paznokcie, żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości