Sklep Dobrarada - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-09, 11:04   #2701
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
Witam, a co myślicie o zestawie do przedłużania rzęs od DR? Dodam że jestem baardzo początkująca. Cena jest przerażająca, mam wątpliwości co do kleju i braku odtłuszczacza.
szczerze?? to od bardzo dawna wiadomo, ze zestawy startowe rzadko kiedy spelniaja nasze oczekiwania - czesto jest tak, ze w sklad takiego zestawu wchodza rzeczy i produkty, z ktorych nie bedziemy korzystac a nie ma takich,ktore sa niezbedne.. Poza tym, trzeba pamietac, ze pracuje sie na oku i kupowanie watpliwego pochodzenia i jakosci produktow wiaze sie z ryzykiem np. powstania alergii u klientki, jakis podraznien etc.
Ja swoj zestaw sama skompletowalam (zakupy w SL), koszt ok 600 zl, ale bylo w nim wszystko to, co bylo potrzebne.. ale teraz juz wiem, ze pewnych rzeczy nie bede kupowac, bo mozna je zamienic na tansze rzeczy..
Na pewno potrzebne bedzie:
szczoteczki do rzes,
Platki pod oczy, ale ja ostatnio pracuje na tasmie medycznej-mniej podraznia oczy klientki (platki moga powodowac lzawienie, co utrudnia prace) i jest bardziej wydajna niz platki kosmetyczne,
Odtluszczac do rzes,
dmuchawka,
dwie pensety (prosta i zakrzywiona, polecam Vetus'a, koszt ok. 50 zl/szt.),
Bagietki (takie jak do uszu),nie ma sensu kupowac duzo drozszych patyczkow, bo sa wadliwe,
klej (dobrze jest zainwestowac w jakis polecany, ja teraz bede testowac klej Looksus Lashes, ok. 35 zl, nie oplaca mi sie kupowac kleju za 100 zl bo nie ma u mnie takiego zainteresowania rzesami),
Rzesy - na poczatek wystarcza ci trzy rodzaje J, B, C, najlepiej grubosc 0,20 i dl. 7, 9, 11, 13,
podkladka pod rzesy - polecam silikonowa, jest wielorazowego uzytku,
jakas podkladka do kleju-myslalam, ze kamien nefrytu bedzie fajny, owszem jest, bo jest ciezki i stabilny, ale z doczysczeniem go to jakas masakra, dlatego wpadlam na pomysl i powyciagalam z platkow pod oczy takie platsikowe pojemniczki, doklejam je do podkladki silikonowej i tam nalewam kleju, a po zabiegu wyrzucam,
oczywiscie remover do usuwania kleju i rzes..
platki bezwlokienkowe do demakijazu (nie mylic z tymi do paznokci),
plyn do demakijazu - tutaj sa rozne szkoly, jedne polecaja miceralne inne nie, wazne, zeby nie zawieral skladnikow tluszczowych, ja uzywam plynu do demakijazu z SL, jest specjalnie skierowany do rzes przedluzonych, ale zmywam tez makijaz klientkom przed samym zabiegiem...
opaska kosmetyczna na czolo klientki,

noo, chyba o niczym nie zapomnialam u DR zakupisz wszystkie te produkty, rzesy BL sa przez mnie juz przetestowane i polecam je z calego serca a sa o jakies 10 zl tansze od tych z SL.

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-02-09 o 11:12
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:37   #2702
jotka97
Raczkowanie

Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Nie wiem na co ja liczyłam pytając o ten zestaw, znając chociażby ceny SL... he he. Zauważyłam, że u DR można zakupić klej do rzęs - taki sam jak w sklepie SL?
Pozdrawiam:0
jotka97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:50   #2703
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Nie wiem na co ja liczyłam pytając o ten zestaw, znając chociażby ceny SL... he he. Zauważyłam, że u DR można zakupić klej do rzęs - taki sam jak w sklepie SL?
Pozdrawiam:0
tak, moim zdaniem to jest ten sam klej jak i wydaje mi sie, ze rzesy BL to te same,ktore sa w SL)
Stary 2012-02-09, 19:09   #2704
jotka97
Raczkowanie

Qrcze, szkoda że u Doberka odtłuszczacza ni ma, przynajmniej ja nie widzę
jotka97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:05   #2705
Ea89
Rozeznanie

Wiem, że pewnie nie raz była tutaj już mowa o kamuflażach od DR, ale chciałabym jak najszybciej zamówić, bo potrzebuję na szybko więcej rzeczy... Tak, więc na kursie nie powiedziano mi nic o kamuflażach, dopiero z forum dowiedziałam się w którymś momencie o ich istnieniu. Myślę, że najwyższy czas się w niego zaopatrzyć chociażby z powodu tworzenia french'a. Mogłybyście polecić jakiś fajny dla początkującej? Słyszałam, że niektóre dziewczyny mają problem z nałożeniem. Na pewno też bardziej znacie się na odcieniach, który faktycznie ładnie łączy się z naturalną płytką....w szczególności przy odroście...
Ea89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:19   #2706
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Wiem, że pewnie nie raz była tutaj już mowa o kamuflażach od DR, ale chciałabym jak najszybciej zamówić, bo potrzebuję na szybko więcej rzeczy... Tak, więc na kursie nie powiedziano mi nic o kamuflażach, dopiero z forum dowiedziałam się w którymś momencie o ich istnieniu. Myślę, że najwyższy czas się w niego zaopatrzyć chociażby z powodu tworzenia french'a. Mogłybyście polecić jakiś fajny dla początkującej? Słyszałam, że niektóre dziewczyny mają problem z nałożeniem. Na pewno też bardziej znacie się na odcieniach, który faktycznie ładnie łączy się z naturalną płytką....w szczególności przy odroście...
........
najbardziej znany i lubiany ''Masked''

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:31   #2707
Ea89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
najbardziej znany i lubiany ''Masked''
Właśnie jak wpisałam w wyszukiwarce na forum "kamuflaż i-nails" to najwięcej o nim było.... masz na myśli dokładnie ten - http://allegro.pl/dekorynka-zel-uv-i...121926607.html ? A powiedz proszę co myślisz o tym - http://allegro.pl/dekorynka-zel-uv-i...172481725.html ? Masked zdecydowanie lepszy? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i zaraz zabiorę się za zamawianie.
Stary 2012-02-28, 16:47   #2708
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Właśnie jak wpisałam w wyszukiwarce na forum "kamuflaż i-nails" to najwięcej o nim było.... masz na myśli dokładnie ten - http://allegro.pl/dekorynka-zel-uv-i...121926607.html ? A powiedz proszę co myślisz o tym - http://allegro.pl/dekorynka-zel-uv-i...172481725.html ? Masked zdecydowanie lepszy? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i zaraz zabiorę się za zamawianie.
...
ten z pierwszego linka zdecydowanie

wizażowo&pazurkowo
Stary 2012-02-28, 22:01   #2709
Ea89
Rozeznanie

Cytat:
...
ten z pierwszego linka zdecydowanie
Dzięki bardzo - zamówiłam
Stary 2012-02-29, 20:57   #2710
kamila249
Rozeznanie

doradzi ktos, czy takie żele : http://www.dobrarada.com.pl/p16166,z...pojemnosc.html i biały http://www.dobrarada.com.pl/p14924,z...-15ml-15g.html beda dobre dla poczatkujacej? w tym przezroczystym zastanawia mnie jak to jest z tą "lekka błękitna poświata", na paznokciach będzie calkiem przezroczysty?
bo ja jeszcze prawie nic nie wiem, co i jak
z gory dziekuje za odpowiedz
kamila249 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:36   #2711
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
doradzi ktos, czy takie żele : http://www.dobrarada.com.pl/p16166,z...pojemnosc.html i biały http://www.dobrarada.com.pl/p14924,z...-15ml-15g.html beda dobre dla poczatkujacej? w tym przezroczystym zastanawia mnie jak to jest z tą "lekka błękitna poświata", na paznokciach będzie calkiem przezroczysty?
bo ja jeszcze prawie nic nie wiem, co i jak
z gory dziekuje za odpowiedz
Przezroczysty jest przezroczysty, tylko w opakowaniu może wydawać się lekko błękitny
Stary 2012-03-15, 16:04   #2712
di69
Rozeznanie

Co sądzicie o żelu silikonowym I-naila easy-off . Faktycznie jest tak łatwy do ściągnięcia?
Stary 2012-03-20, 09:42   #2713
mania1919
Przyczajenie

też bym sie chciala dowiedziec cos wiecej o tych zelach easy off czy jestescie z nich zadowolone itp
mania1919 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 10:11   #2714
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mania1919 Pokaż wiadomość
też bym sie chciala dowiedziec cos wiecej o tych zelach easy off czy jestescie z nich zadowolone itp
......
Dziewczyny,wejdzcie sobie do sklepu dobrej rady na ich forum internetowe,kazdy produkt ,metody nakładania itd..są tam rozłozone na czynniki pierwsze,mnóstwo przydatnych informacji.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2012-03-20, 11:40   #2715
mania1919
Przyczajenie

dzięki
Stary 2012-03-20, 14:53   #2716
Nattk
Przyczajenie

Dziewczyny mam taką nietypową prośbę otóż chciałabym zobaczyć jak na pazurkach wygląda żel american prima white, bo zastanawiam się pomiędzy nim , a tym który używam teraz (czyli extreme). Czy któraś z Was, która go używa mogłaby mi pokazać jak on wygląda na tipsie ?
Nattk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 16:48   #2717
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Hej wklejam Ci stylizację Americanem na fotce mojego autorstwa.

Nijak ma się on do extreme. Jeśli szukasz czegoś po środku czyli gęściejszego białego to polecam Mistero Milano Angelo Bianco ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Naturalne Ani siostry.jpg (81,4 KB, 75 załadowań)

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Edytowane przez Sztynka
Czas edycji: 2012-03-22 o 16:53 Powód: źle wklejona fotka
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 20:10   #2718
sunniva2007
Rozeznanie

american to taki mleczny bialy - mam dwie koientki,ktore lubia takie very naturalny efekt, a angelo bianco od MM jest dla mnie jednym z najlepszych
Nizej fotka z americanem..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG3178.jpg (47,2 KB, 79 załadowań)
Stary 2012-03-24, 14:14   #2719
Nattk
Przyczajenie

Już go kupiłam :/myślałam że będzie trochę bardziej biały ... dziewczyny , a jakbym go zmieszała z resztą extreme która mi została to chyba będzie bardziej biały i nic sie nie powinno stać , nie?
Nattk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 15:21   #2720
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nattk Pokaż wiadomość
Już go kupiłam :/myślałam że będzie trochę bardziej biały ... dziewczyny , a jakbym go zmieszała z resztą extreme która mi została to chyba będzie bardziej biały i nic sie nie powinno stać , nie?
....
powinno byc ok.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2012-03-24, 17:09   #2721
mania1919
Przyczajenie

ja sie zawiodłam na dobrej radzie i to nie dlatego ze zele sa zle czy cos po prostu nawet nie moge ich przetestowac bo nawet nie wyslano mojej paczki czekalam juz 3 dni. zamowilam paczke jeszcze tego samego dnia do poludnia zrobilam przelew i tak juz czekam te 3 dni a status mojej wysylki to:zgłoszenie czeka na akceptacje. moze to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu pytanie ale gdzie jak nie w watku o dobrej radzie. zdarzylo sie wam kiedys takie cos a jak tak to co zrobilyscie? moze ktos ma jakis pomysł dlaczego przez 3 dni nikt nie wyslal paczki?
Stary 2012-03-24, 19:35   #2722
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
ja sie zawiodłam na dobrej radzie i to nie dlatego ze zele sa zle czy cos po prostu nawet nie moge ich przetestowac bo nawet nie wyslano mojej paczki czekalam juz 3 dni. zamowilam paczke jeszcze tego samego dnia do poludnia zrobilam przelew i tak juz czekam te 3 dni a status mojej wysylki to:zgłoszenie czeka na akceptacje. moze to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu pytanie ale gdzie jak nie w watku o dobrej radzie. zdarzylo sie wam kiedys takie cos a jak tak to co zrobilyscie? moze ktos ma jakis pomysł dlaczego przez 3 dni nikt nie wyslal paczki?
wiesz co -ja zawsze zamawiam za pobraniem i wtedy max 3 dni i paczka jest u mnie. nie lubie czekac a tutaj wiadomo -zanim banki poprzelewaja na swoje konta itd.. Poza tym biorac pod uwage ilosc zamowien to moze ktos przeoczyl to zamownie, albo jeszcze nie maja kasy na koncie.
Raz czy dwa zdarzylo mi sie, ze nie dostalam informacji mailem, ze paczucha zostala wyslana a kolejnego dnia kurier dzwonil do moich drzwi.. W poniedzialek zadzwon do sklepu i zapytaj
Stary 2012-03-24, 20:07   #2723
mania1919
Przyczajenie

no chyba bede musiala tak zrobic dopomniec sie o swoje
Stary 2012-03-25, 10:19   #2724
di69
Rozeznanie

Cytat:
......
Dziewczyny,wejdzcie sobie do sklepu dobrej rady na ich forum internetowe,kazdy produkt ,metody nakładania itd..są tam rozłozone na czynniki pierwsze,mnóstwo przydatnych informacji.
Byłam, czytałam i nic na ten temat nie znalazłam. Możliwe, że nie ma tam osobnego tematu a w temacie o WSZYSTKIM nie mam czasu szukać
Stary 2012-04-02, 09:57   #2725
di69
Rozeznanie

Cytat:
zamówienie zrobiła w sobotę i zaraz wpłaciłam kasę. Przesłałam mailem powiadomienie o wpłacie na konto a po południu w poniedziałek dostałam maila, że zamówienie zostało zrealizowane i paczka wysłana. Wszystko odbyło się expresem
Stary 2012-04-29, 14:36   #2726
weronika66
Przyczajenie

Witam! Jestem zainteresowana dwoma zelami:
1.Żel UV I-nails 1-Phase UV Gel MASKED Blush PINK
2.Evershine Żel UV 15g Soft Pink (budująco-maskujący)
Ciekawi mnie jak wygladaja na pazurkach, chodzi mi o taki efekt:
http://paznokcie-ani-g.blog.onet.pl/...,ID322109651,n
(mleczne+pyłek+chanelka)

Edytowane przez weronika66
Czas edycji: 2012-04-29 o 14:39
weronika66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 07:53   #2727
gonia1203
Raczkowanie

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...21901026_n.jpg

pink blush. ale zalezy ile warstw sie da to jest mniej mleczny i kryjacy. tu akurat sa 3 cienkie jego warstwy

gonia1203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 09:39   #2728
weronika66
Przyczajenie

Bardzo dziekuje za pomoc. Śliczne tipsy!
weronika66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 09:16   #2729
iwonka p
Raczkowanie

ja przepraszam , że się wtrącę
mówimy śliczne żelki,
tipsy to kawałek plastiku, i trudno się nimi zachwycać
iwonka p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 21:32   #2730
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Ja miałam raz sytuację, że po ok 5 dniach mojej paczki nadal nie było i wtedy zadzwoniłam, czy tam napisałam do Pani Beatki w tej sprawie i okazało się, że mieli tego dnia mnóstwo wpłat na konto i moją jedną po prostu przeoczyli. Zaraz od razu wysłano mi paczkę po moim telefonie i następnego dnia była

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cover, kamuflaż, paznokcie, żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości