Ile wam zajmuje zrobienie paznokci?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-29, 21:44   #31
rewelka232
Przyczajenie

Dot.: Ile wam zajmuje zrobienie paznokci??

kinia2305 musze przyznac ze piekny usmiech frenchu.. szczegolnie zwracam na to uwage i cenie sobie.. wiec wielki plusik za paznokietki.. siesze sie ze juz nie musisz sie spieszyc.. ja czasami mam umowione 2 klientki na ta sama godzine... i pytanie jak to zrobic pracuje w duzym salonie jest fryzjer kosmetyczka make up tan i td..wiec pracuje ok 30 ludzi i czasami nie dogaduja sie tylko zapisuja nice ale poprostu trzeba sobie radzic..wysylam ja zrobic najpier wlosy albo cos ps obecnie szukamy kogos do pracy i ja mam zadanie sprawdzic dziewczyny ikogos wybrac....oj jest tragedia jakie umiejetnosci przedstawiaja moze szukasz pozdrawiam
rewelka232 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 17:44   #32
kinia2305
Zadomowienie

rewelka232 dzieki
Fajnie masz, ze mieszkasz w Dublinie, bo wszystkie pokazy, mistrzostwa itd odbywaja sie wlasnie tam. No i Creative Nail Academy tez tam jest
A w Limerick NIC

Przez rok pracowalam w takim wlasnie duzym salonie, w ktorym robilysmy wszystko, czyli wlosy paznokcie i kosmetyke ogolna. Tez czesto malam zapisane po dwie klientki na ta sama godzine. Ja jednak walcze o swoje i robilam awantury. Poskutkowalo

Jesli szukacie kogos do pracy proponuje zajzec na
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=45

Znajdz watek "dziewczynki z Irlandii" i zapytaj dziewczyn czy nie znaja stylistki, ktora mieszka w Dublinie i szuka pracy
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 12:45   #33
rewelka232
Przyczajenie

kinia2305 tak wiem wiem bronie sie jak moge dzeki za podpowiedz..bo jak dzwonia do mnie dziewczyny to np mowia ze nio wiesz ja paznokci nie robilam 2 lata..ale sobie przypomne jakbys mi pokazala hi hi no jaja sobie robia dziewczyny a jezeli chodzi o mistrzostwa to slyszalam cos ostatnio o jungu a wiesz moze kiedy beda jakies nastepne?? i gdzie jest Creative Nail Academy...?? wstyd przyznac ale nie mialam czasu wogole zorientowac sie co tu sie dzieje w swiecie paznokci jestem tutaj od 5miesiecy i po 2 dniach dostalam prace w nail roomie (pewnie wiesz bo u Ciebie tez byl) no i to byla masowka..bracowalam czasami po 50 h w tyg i czasu nie mialam na nic.. wiec z gory dziekuje a na mistrzostwa zapraszam do Dublinapozdrawiam
Stary 2008-01-20, 20:04   #34
nysza
Wtajemniczenie

GG do nysza

moje pierwsze pazurki miesiąc temu robiłam 6,5 godz. obecnie jeśli jest to płytka bezproblemowa 4 godz. ciągle jestem zła na siebie, że tak długo mi to zajmuje - jakościowo pazurki ok ale ten czas .... po prostu te same ruchy ale dwa razy szybciej

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 20:35   #35
kinia2305
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rewelka232 Pokaż wiadomość
kinia2305 tak wiem wiem bronie sie jak moge dzeki za podpowiedz..bo jak dzwonia do mnie dziewczyny to np mowia ze nio wiesz ja paznokci nie robilam 2 lata..ale sobie przypomne jakbys mi pokazala hi hi no jaja sobie robia dziewczyny a jezeli chodzi o mistrzostwa to slyszalam cos ostatnio o jungu a wiesz moze kiedy beda jakies nastepne?? i gdzie jest Creative Nail Academy...?? wstyd przyznac ale nie mialam czasu wogole zorientowac sie co tu sie dzieje w swiecie paznokci jestem tutaj od 5miesiecy i po 2 dniach dostalam prace w nail roomie (pewnie wiesz bo u Ciebie tez byl) no i to byla masowka..bracowalam czasami po 50 h w tyg i czasu nie mialam na nic.. wiec z gory dziekuje a na mistrzostwa zapraszam do Dublinapozdrawiam
No byl Nail Room ale juz nie ma. Chyba im nie szlo
Stronka Creative Nail Academy:
www.creativenailacademy.i e

Tutaj masz adres:
http://www.creativenailacademy.ie/location.asp

Stary 2008-01-20, 20:37   #36
kinia2305
Zadomowienie

Ojej przepraszam przez pomylke dwa razy wyslalam ten sam post!

Edytowane przez kinia2305
Czas edycji: 2008-01-20 o 20:42 Powód: przypadkowy identyczny post pod postem
Stary 2008-01-21, 13:01   #37
rewelka232
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
No byl Nail Room ale juz nie ma. Chyba im nie szlo
Stronka Creative Nail Academy:
www.creativenailacademy.i e

Tutaj masz adres:
http://www.creativenailacademy.ie/location.asp

dziekuje Ci bardzio dolkadnie byl nail Room w zamkneli 2 w dublinie i jeden u Ciebie.. ja mialam szczescie w czwartek powiedzialam ze rezygnuje a w niedziele zamneli salony a ja we wtorek zaczynalam juz inna prace taki fuksik..szlo i im niezle ale za malo dobrej organizacji..i ciagle problemy z debenamsem.. pewnie u Ciebie tez bylo .. jakos debenams nas nie znosil:P ale to teraz malo wazne.. czy Ty jestes zadowolona z pracy??
Stary 2008-01-21, 13:11   #38
Bebooczek
Raczkowanie

Mi tezpazurki zajmuja 2,3 - 3 godzinki, troche zawsze glupio mi jest bo klientka musi czekac i niewiadomo co robic a tu tyle przed nami...no trudno sie mowi
Bebooczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:42   #39
marzena82
Raczkowanie

ehh....... jak pisałam wcześniej ok.3 godz. zależy od zdobienia,ale w moim przypadku najgorsze jest to że za dużo gadam i czasem zajmuje mi to o wiele dłużej. no ale co zrobić,trzeba dziewczyny czymś zająć żeby się nie nudziły
marzena82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:10   #40
kaoo
Raczkowanie

GG do kaoo

no to sie uspokoilam mi pazurki zajmuja ok 2,5-3h a wszystko tak jak piszecie zalezy od pazurkow klientki jej zyczen co do wzorkow no i gadatliwosci .. mam nadzieje z czasem zejsc do 2h
Stary 2008-01-23, 18:50   #41
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Cytat:
Napisane przez marzena82 Pokaż wiadomość
ehh....... jak pisałam wcześniej ok.3 godz. zależy od zdobienia,ale w moim przypadku najgorsze jest to że za dużo gadam i czasem zajmuje mi to o wiele dłużej. no ale co zrobić,trzeba dziewczyny czymś zająć żeby się nie nudziły
jak dla mnie gadulstwo w tych zawodach jest jak najbardziej wskazane. z gadulami szybciej czas leci .
mnie od jakiegos czasu gadulstwo sie ukrucilo, jescze kilka lat temu nadawalam jak katarynka a teraz .....
bochema jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 03:35   #42
Samarka1988
Przyczajenie

A ja to dziewczyny naprawdę Was podziwiam, że jeszcze nie zgłupiałyście przez takie trzaskanie frenczu, to naprawdę sztuka zrobić paznokietki w godzinkę. Ja bym nie wypuściła klientki żebym wiedziała, że są niedopracowane. Każde paznokietki traktuje jakby to były moje własne i dopieszczam je na wszystkie możliwe sposoby tak, żeby nie było co do zarzucenia ) ja jednak stawiam na jakość, nie ilość, bo jestem pewna, że zadowolona klientka wróci zachwycona jeszcze nie raz i jeszcze za sobą pociągnie 10 innych klientek, które będą podziwiały jej pazurki zrobione przeze mnie ale podziwiam Was naprawdę, ten frencz mimo, że jak twierdzisz jest niedopracowany(czego nie widać na zdjęciu) wygląda naprawdę dobrze. Oj ile ja się napatrzyłam na paznokcie, grube, obrzydliwe, moje znajome wychodziły za salonu i płakały bo jutro wesele a ona z takimi paznokciami wyjsć nie może już lepiej jakby wcale ich nie bło. I cały wieczór na piłowaniu. A stylistki oczywiście po kursach. I dziewczyny uwierzcie, ża nie papier świadczy o tym, że pazokietki będą dobre. Ja nie małam kursu i wydawało mi się, że moje paznokcie zrobione przeze mnie były ładniejsze jak te które nie raz robiłam w salonie. Dopiero teraz kursik za sobą i rozszerzam swoje pasje. Z kazdym dniem uczę się nowych rzeczy, nie można stać w miejscu i spoczywać na laurach, trzeba cały czas się szkolić i rozszerzać swoje umiejętności, moda idzie do przodu, a my musimy za nią nadążyć, więc nigdy nie będziemy perfekcjonistkami, bo zawsze będzie coś, co możemy jeszcze lepiej zrobić albo coś w czym możemy się doszkolić. Weszła metoda fiberglass i nie wiemy co jeszcze wejdzie na rynek... pozdrawiam!!!
Samarka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:39   #43
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
Weszła metoda fiberglass i nie wiemy co jeszcze wejdzie na rynek...
Samarko metoda fiberglass jest na rynku od ponad 7 lat... To raczej nie nowośc
Stary 2008-01-25, 13:01   #44
aga007
Raczkowanie

Ciągle robię za długo, a pierwsze robiłam rekordowo długo 8 godzin. Byłam mokra, blada, głodna, spragniona. Robiłam je dziewczynie z kilkuletnim stażem, która zgodziła się być moją modelką na szkoleniu, a ponieważ było nas 10 to instruktorka nie mogła być przy wszystkich jednocześnie. Trwało to tak długo ponieważ ciągle dostawałam po łapach za źle trzymany pilniczek czy palec. Efekt jednak był świetny szkoda, że nie mam zdjęcia.
aga007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:21   #45
wjolcia
Raczkowanie

mi też zajmuje to od 3 godzin z wtapianym zdobieniem
wjolcia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości