chcialabym w sobie cos zmienic tak na poprawe humoru :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-13, 16:56   #1
maudy
Wtajemniczenie

chcialabym w sobie cos zmienic tak na poprawe humoru :)

hej
za oknem pogoda ciutke depresyjna i chyba ta jesienna depresyjka dopada tak mysle co bym mogla w sobie zmienic ale nie mam za bardzo pomyslu. Wlosow bym scinac nie chciala bo w lutym mam studniowke i chcialabym miec troszke dluzsze. Obecnie wygladam tak jak na zdjeciu. Jakie zmiany byscie zaporponowaly ?? z gory dziekuje za wszystkie rady
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18 anety 044.jpg (15,3 KB, 114 załadowań)
maudy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 17:11   #2
malwinac
Zadomowienie

Dot.: chcialabym w sobie cos zmienic tak na poprawe humoru :)

Na pewno radziłabym Ci zrobić coś z grzywką ,może na ukos albo troche ją zapuść??
No i przefarbować na jednolity kolor -ciemny brąz z jakimiś jaśniejszymi refleksami
malwinac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 21:35   #3
neheszta
Zakorzenienie

Zgadzam się Powinnaś jak najszybciej zrobić coś z tą grzywką no z kolorkiem też na taki jednolity ładny ciemny ale nie czarny raczej brąz no i wycieniuj te włoski tak troszke bardziej
neheszta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:46   #4
maudy
Wtajemniczenie

dzieki za rady dziewczyny jesli chodzi o grzywke to na codzien mam prosta tylkoze to bylo zdjecie z imprezy i sie troszke mi fryzurka zburzyla
Stary 2007-12-13, 23:29   #5
Eyva
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Smile Dot.: chcialabym w sobie cos zmienic tak na poprawe humoru :)

tak- grzywka! trzeba coś z nią zrobic. albo obciąc a raczej wyrównac na prosto lub asymetrycznie. a próbowałaś wyprostować włosy prostownicą? co do koloru to dla mnie może pozostać, acz kolwiek zmiany mile widziane, ale w odcieniach brązu, bo bardzo Ci ładnie w brązie
Eyva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:40   #6
maudy
Wtajemniczenie

dzieki jeszcze raz wlasnie kiedy mialam asymetryczna grzywke to nie bardzo to wygladalo bo wlosy tak jak by wchodzily mi podsiebie, a jesli chodzi o prostownice to zawsze mam grzywke wyprostowna tylko ze wlasnie dlugo mi sie ona nie chce trzymac i wychodzi mi takie cos jak na zdjeciu
Stary 2008-01-12, 19:16   #7
maudy
Wtajemniczenie

witam ponownie
odswierzam ten watek aby nie zakladac nowego . 2 lutego mam studniowke z wiazku z tym mam kilka pytan. Bede sama robic sobie makijarz ale nie za bardzo wiem jakich kosmetykow urzyc. Bylabym wdzieczna gdybyscie podaly mi nazwy jakis kosmetykow ktore sie dlugo trzymaja a sa w sumie nie drogie bo nie chcialabym roadzicow za bardzo na koszta nacigac. Jesli chodzi o fryzukre to chcialabym zrobic sobie balejazyk .Myslalam o kolorach jakis jasny blad i granatowa czern. Myslicie ze by pasowal ( zdjecie mojego pyszcza jest w piuerwszym poscie ) I czy jesli byla bym sciata jak na 1 fotce(tylko troszke krocej) czy dalo by sie z niej zrobic taka fryzurke jak na 2 fotce ? I w koncu makijarz chcialabym miec taki jak na fotce . Myslicie ze by pasowal do takiej krwisto czerwonej spudnicy i jakiegos kremowego gorseciku ?? Jesli ktoras z was by dotrwala do konca tego posta i udzielilaby mi jakis wskazowek byla bym niezmiernie wdieczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (27,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1103282796.JPG (72,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000 (35).jpg (34,5 KB, 3 załadowań)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości