Joanna Multi Color Effekt szampon koloryzujący - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Joanna Multi Color Effekt
Rewelacyjny 5 33,33%
Dobry 7 46,67%
Może być 2 13,33%
Beznadziejny 1 6,67%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-08, 15:42   #61
Seline16
Wtajemniczenie

Dot.: Joanna Multi Color Effekt szampon koloryzujący

Hej wszystkim!
Chciałabym zrobić sobie kolorek: ciemna czerwień, coś w stylu:
http://img541.imageshack.us/i/img106...rydlugie4.jpg/

Jaką szamponetkę- byle nie palette- lub w ostateczności do 24 myć byście mi poleciły? Dodam, że najbardziej byłabym zainteresowana joanną gdyż stosuję ją już 2 lata i jestem zadowolona
Seline16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:40   #62
Aga8
Przyczajenie

Ja mam teraz bardzo podobny kolor - użyłam szamponetki z Joanny do 24 myć KORZENNY BRĄZ, ale u każdego może to inaczej wyjść, więc może Ci opiszę z jakiego koloru to powstało? Mój naturalny kolor (nazwijmy go jasnym brązem, choć był nieco dziwny i nieokreślony ;p) rozjaśniłam farbą Joanny - szlachetną perłą, wyszedł jasny blond, ale nie platynowy, jak na obrazku! Teraz w wakacje chciałam coś zmienić i nałożyłam na ten blond szamponetkę i wyszedł taki hmm.. dziki brąz. ;p Kolor wygląda całkiem fajnie, ale ponieważ mi nie pasuje, to za miesiąc zaczynam zabawę z powrotem do blondu. Jeśli jesteś zainteresowana, to mogę wysłać zdjęcia obu kolorów.
Aga8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 19:52   #63
Seline16
Wtajemniczenie

Hmm.. ciekawy pomysł na uzyskanie koloru Jak możesz to prześlij zdjęcia
Stary 2010-07-09, 00:59   #64
Aga8
Przyczajenie

Na 1 zdj mam niepodcięte, bardzo wysuszone i zniszczone włosy, ale się tym nie przejmuj.
Stary 2010-07-09, 14:52   #65
Seline16
Wtajemniczenie

ja mam naturalny ciemny brąz, więc nie chciałabym niszczyć też włosów dodatkowo rozjaśnianiem i dopiero nakładaniem innego koloru wolałabym najpierw wyprobowac na szamponetce kolor a potem dobrać na przyklad farbe do 24 myć
Stary 2010-07-09, 20:32   #66
Aga8
Przyczajenie

Jasne, to by było bez sensu. Ja Ci po prostu piszę, jak doszłam do zbliżonego koloru. ;D Ale jest mnóstwo bordowych szamponetek i farb, więc musisz popróbować. Życzę powodzenia.
Stary 2010-07-23, 00:53   #67
2016071135
Konto usunięte

heej mam pytanie, nurtuje mnie to od wieelu wielu dni i już sama nie wiem
naturalny kolor włosów - ciemny blond, czy jak użyję jakiegoś ciemnego brązu to wyjdzie tak jak powinien? czy nie liczyć na rewelacje?

baaardzo będę wdzięczna jak ktoś pomoże
2016071135 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:58   #68
kamka1991
Przyczajenie

Witam mam pytanie i liczę na to że któs mi pomoże
mianowicie jestem naturalna blondynka od ponad roku rozjaściaj/ farbuje włosy Garnier Color Naturals 111 - Superjasny Popielaty Blond nie sa one popielate czy platynowe, ale bardzo jasne. Niedawno użyłam szamponetki naturalny blond efekt niestety był niezauwazalny ;( chciałam teraz spróbowac czegos ciemniejszego mianowicie brazu i mysle raczej o Multi Soft Color na przykład- 25 - Kasztanowy brąz.
nie wiem czy kolor wyjdzie na moich włosach choć troche naturalnie, tak żebym mogła pokazać sie ludziom
słyszałam że farba nadaje się na blond włosy, ale moze któraś z was póbowała tego na włosy rozjaśniane

dodam że mam juz 3 cm odrost i nie chciałabym zeby kolor wyszedł mi tylko w tym miejscu

prosze o komentarze i odpowiedzi
kamka1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 21:47   #69
hipersomnia
Raczkowanie

witam,
zachciało mi się eksperymentów i na chwilę obecną jest źle. bardzo.
mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond. jakoś pół roku temu go sobie rozjaśniłam farbą Palette, i w sumie nie wyglądało to tak źle. w międzyczasie użyłam jeszcze szamponetki Joanna Multi Effect bodajże orzechowy blond, nie pamiętam, ale mniejsza o to bo efektu nie było widać. no i pod koniec lipca zachciało mi się eksperymentów! kupiłam Multi Effect Color - głęboki burgund, kolor wyszedł fioletowy. ale nic to, wyglądało znośnie, nawet zabawnie. a aktualnie kolor schodzi i jest taki rudawo-różowo-pomarańczowo-bliżejnieokreślony. naprawdę nie wygląda to dobrze. przy okazji moje włosy są strasznie zniszczone, ale mimo to jeszcze postanowiłam kupić jakiś brąz, żeby to przykryć jednak. a akurat był tylko kasztanowy brąz, i to w dodatku tylko jedna saszetka, a włosy mam długości do połowy pleców (nadal Multi Effect color, bo brązy w szamponach koloryzujących innych firm farbują na mniej lub bardziej rudy, przynajmniej przy moim kolorze tak było, a tego chcę uniknąć).

i stąd pytanie. jak sądzicie, czy kasztanowy brąz na tych rudawych jasnych włosach wyjdzie jakoś normalnie? czy raczej też rudo, tyle że ciemniej? no i czy kolor później schodząc, nie będzie znów wyglądał tragicznie?
hipersomnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:26   #70
Ladyanabell
Przyczajenie

Stary 2010-12-24, 09:13   #71
wisnia18
Przyczajenie

Witam mam pytanie to dla mnie ważnie chcę użyć szamponetki z joanny czerń granatu i nie wiem jak to wyjdzie nie chcę trwałego efektu chcę tylko tak spróbować jak będę wyglądać i boję się że wyjdzie źle albo jak wyjdzie dobrze to podczas zmywania włosy będą coraz gorsze bo czytając wcześniejsze posty tak może być. Mój kolor włosów to ciemny blond taki mysi orzechowy brąz wyszedł fajnie zadowalająco taki brązowe włosy z rudymi refleksami pod światło nie ma radykalnej zmiany kolor ściemnił się o jeden ton może nawet bardzo nie widać na czym tak bardzo mi nie zależało No i jeszcze jedna obawa czerń granatu to farba z tonów czarnych i obawiam się że kolor może zostać na włosach i nie zmyć się do końca a na końcu może zostać jasny granat na włosach co możecie poradzić ?? Z góry dziękuję i proszę o pomoc
wisnia18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 23:18   #72
xoxomolly
Przyczajenie

a ja mam włosy rozjaśniane, miałam na to kładziony średni blond z perfect mousse, ale kolor sie już mocno sprał, w sumie to jest teraz taki dosyć jasny (taki średni) blond z odrostami ciemny blond... no i tu sie zaczynają schody, bo chce użyć tego naturalnego blondu, ale boje sie że po szamponetce mogą wyjść jakieś fioletowe albo rude na rozjaśnianych włosach...
podobny kolor do tego naturalnego blondu ma syoss średni blond, ale jak narazie chciałabym nie robić trwałą farbą...
co o tym wszystkim sądzicie?
xoxomolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:50   #73
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xoxomolly Pokaż wiadomość
a ja mam włosy rozjaśniane, miałam na to kładziony średni blond z perfect mousse, ale kolor sie już mocno sprał, w sumie to jest teraz taki dosyć jasny (taki średni) blond z odrostami ciemny blond... no i tu sie zaczynają schody, bo chce użyć tego naturalnego blondu, ale boje sie że po szamponetce mogą wyjść jakieś fioletowe albo rude na rozjaśnianych włosach...
podobny kolor do tego naturalnego blondu ma syoss średni blond, ale jak narazie chciałabym nie robić trwałą farbą...
co o tym wszystkim sądzicie?
Średni blond ? Myślę, że ta szamponetka 'naturalny blond' nawet nie zmieni Ci koloru, a jedynie doda połysku. Ja kładłam ją kiedyś na platynę i różnica w kolorze była naprawdę minimalna. Prędzej poleciłabym Ci 'aromatyczne cappuccino', napewno prędzej wyjdzie kolor zbliżony do syossa.
Stary 2011-03-17, 10:36   #74
LolaBunny
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny

Mam prośbę, ma ktoś zdjęcia włosków po farbowaniu tym szamponem kolorem Naturalny blond? Jestem ciekawa efektu. Bo muszę coś zrobić z włosami. Farbowałam nie dawno farbą Garnier Nutrisse Waniliowy Blond, odrost mi wyszedł rudy różniący się od pozostałych włosów, i chciałabym to zniwelować. (chociaż troszkę). Nie chcę maltretować włosów znowu farbą, więc zdecydowałam się na szamponetkę.
Aaa... i jeszcze pytanie: Czy ciężko dostać ten szampon koloryzujący?
Znajdę go w Rossmannie lub w Schlekerze?

Dziękuję za pomoc. Będę wdzięczna za zdjęcie...
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:38   #75
Majka_2o
Przyczajenie

Wink Farbowanie włosów (;

Cześć )

Mam pytanie Czy Wy, Dziewczyny farbowałyście kiedyś włosy szamponetką:
Multi Soft Color - 28 - Aksamitna czerń z Joanny ?

Jeśli tak to jaki był końcowy efekt ^^ ?
Bo farbowałam wcześniej czekoladowym brązem z tej firmy a teraz chciałabym wypróbować aksamitną czerń

Proszę o odpowiedz
Majka_2o jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:43   #76
holly17
Raczkowanie

Dot.: Farbowanie włosów (;

a jaki masz kolor włosów? ja mam średni brąz i kiedyś próbowałam i na jaśniej i na ciemniej pofarbować się szamponetką i nic nie wychodziło... aż w końcu zdecydowałam się na farbę.. wiem, że z joanny szamponetki są dość delikatne.. polecam już raczej coś z Palette.
holly17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 22:44   #77
martuska11
Przyczajenie

polecam szamponetki mariona uważam że sa najlepsze, próbowałam róznych odcieni i wychodziły prawie tak samo jak na zdjęciu a mam włoski w takim średnim blondzie
martuska11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:39   #78
agrestowa
Zadomowienie

Nigdy nie farbowalam włosów. Mój kolor to ciemny blond, taki bardziej popielaty z lekkimi naturalnymi pasemkami.
Kupiłam szamponetkę Kawowy brąz. Chcę sprawdzić jak wyglądam w ciemniejszych włosach

Czy kolor wypłucze się całkowicie i wrócę do swojego naturalnego koloru?
Przeglądam forum i opinie na KWC i widzę, że większość dziewczyn farbowała już kiedyś włosy. Bardziej się znacie więc czekam na odpowiedz
agrestowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:51   #79
2016071135
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez agrestowa Pokaż wiadomość
Nigdy nie farbowalam włosów. Mój kolor to ciemny blond, taki bardziej popielaty z lekkimi naturalnymi pasemkami.
Kupiłam szamponetkę Kawowy brąz. Chcę sprawdzić jak wyglądam w ciemniejszych włosach

Czy kolor wypłucze się całkowicie i wrócę do swojego naturalnego koloru?
Przeglądam forum i opinie na KWC i widzę, że większość dziewczyn farbowała już kiedyś włosy. Bardziej się znacie więc czekam na odpowiedz
Mam ciemny blond, farbowałam kawowym ze dwa razy, za każdym razem całkowicie się wypłukało
2016071135 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 16:41   #80
LolaBunny
Raczkowanie

cześć dziewczyny.

Mam włosy farbowane średni blond i chce przyciemnić do mojego naturalnego Ciemnego blondu.... by zobaczyć jak mi będzie w ciemniejszych włosach. (dodam że nie chce rudego odcienia i poświaty, chciałabym by był czysto chłodny)

Z tego co sie orientuje to nie ma typowo ciemnego blondu z tych szamponetek.
Używałam kiedyś tą szamponetke: Naturalny blond... ale nie zmieniło mi koloru włosów.

Może któraś zWas się zna lepiej i by mi pomogła dobrać kolor.????
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 20:05   #81
kurekogorek
Przyczajenie

witam witam

jako że zaczęły się wakacje chciałabym zrobić coś ze swoimi włosami.. mam takie pytanko, bo pierwszy raz mam zamiar zrobić sobie szamponetkę, jestem szatynką i czy czarny kolorek(a dokładnie granatowa czerń) pokryje moje włosy..? prosze bardzo o odp gdyż jestem zielona w tym temacie a nie chcę mieć np na głowie niebieskiego koloru..

Edytowane przez kurekogorek
Czas edycji: 2011-06-25 o 22:59
kurekogorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:01   #82
wega1993
Rozeznanie

mój naturalny kolor włosów to: średni złocisty blond.
Jednak miałam delikatnie je rozjaśniane o 1-2 tony [różnica praktycznie niewidoczna]

Chciałabym wypróbować szamponetkę : Czekoladowy Brąz lub Kasztanowy brąz [nie mogę się zdecydować, chciałabym osiągnąć efekt koloru włosów Kristen Stewart albo postaci z Pamiętników Wampirów: Eleny Gilbert] Więc co polecacie bardziej? Czy testował ktoś z was te dwa odcienie na blond włosach? Jak wychodzą??

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 16:54   #83
nasta555na
Raczkowanie

Ja mam pytanie -nie chce już farbować włosów zwykłymi farbami trwałymi mój kolor (nie naturalny) to bardzo ciemny brąz na końcach czarny. I moje pytania są takie:
1- czy szamponetka i szampon koloryzujący to to samo?
2- czy szamponekta niszczy włosy? Interesuje mnie ta Joanna, jest napisane że nie ma utleniaczy ale naprawde nie chce moich włosów niszczyć bardzo mi zależy na tym Z gry dziękuje za odpowiedz
nasta555na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:59   #84
DN82
Raczkowanie

Czy używała któraś karmelowego blondu? Bardzo byłabym wdzięczna za fotkę włosków farbowanych tym kolorem.Ja mam włoski ciemny blond z pasemkami i jestem ciekawa czy wyszedł by mi ten karmelek...Zastanawiam się przyszłościowo bo możliwe,że zrezygnuję z robienia pasemak.
DN82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 19:32   #85
alutka19
Przyczajenie

ja używałam "perłowego blondu" i nie polecam tego odcienia na włosy z mocno rozjaśnionymi platynowymi wręcz pasemkami-w rezultacie wychodzi różowa poświata, ale na szczęście po pierwszym myciu w moim przypadku nie było po niej śladu. Używałam także "naturalnego blondu", znacznej różnicy w kolorze nie zauważyłam, jednakże muszę przyznać że zniwelował odcień żółci na odrostach po rozjaśnianiu, a na tym mi głównie zależało.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez DN82 Pokaż wiadomość
Czy używała któraś karmelowego blondu? Bardzo byłabym wdzięczna za fotkę włosków farbowanych tym kolorem.Ja mam włoski ciemny blond z pasemkami i jestem ciekawa czy wyszedł by mi ten karmelek...Zastanawiam się przyszłościowo bo możliwe,że zrezygnuję z robienia pasemak.

także jestem ciekawa KARMELOWEGO BLONDU z serii szamponów do 28myć. Opinie są podzielone, ale z tego co przeczytałam to kolor wychodzi niemalże identyczny jak na opakowaniu. Wiadomo - w dużej mierze zależy to od koloru wyjściowego włosów. Dziewczyny piszą, że szampon jeśli chodzi o trwałość porównywalny jest z farbą i niestety w wielu przypadkach mocno wysusza włosy...
alutka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 02:08   #86
Michaszek83
Przyczajenie

Najlepiej na Allegro. ja tam kupuję.
Michaszek83 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości