blond na blondzie na g這wie blondyki- czyli mimo wszystko zmiana - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-12-15, 13:39   #1
cannelle89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 363

blond na blondzie na g這wie blondyki- czyli mimo wszystko zmiana

Witam Drogie Wizazanki
Wiec tak: moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny blond. Poltora miesiaca temu farbowalam sie u fryzjerki na jasniejszy odcien blondu- fryzjerka nalozyla pasemka, a na reszte wlosow takze polozyla farbe. Pasemka bardzo ladnie sie rozjasnily, do takiego jasniutkiego blondu- reszta wlosow uzyskala cos miedzy srednim, a jasnym blondem (lekko zlotawe, ale nie zolte).
Obecnie marzy mi sie jasny, bialy- platynowy blond.
I tu moje pytanie: czy juz nie ma ryzyka, ze farbujac sie samodzielnie w domu, wyjdzie mi jakis odcien jajecznicy? I czy nie za wczesnie na kolejne farbowanie (przypominam- poprzednie bylo 1,5 miesiaca temu)?Nie chce tym razem farbowac u fryzjerki, gdyz troche szkoda mi az takiej ilosci pieniedzy i u fryzjera jedynie podetne wloski.
Prosze o wasze opinie, rady- szczegolnie mile widziane wypowiedzi fachowocow.
Zamieszczem zdjecie kolorkow, jakie mi chodza po glowie i farby ktora dzis ogladalam w rossmanie i wydaje mi sie odpowiednia do tego celu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba.JPG (10,3 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2659_w253.jpg (21,2 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 30.jpg (3,7 KB, 169 za豉dowa)
Stary 2007-12-15, 20:40   #2
blueania
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 378
Dot.: blond na blondzie na g這wie blondyki- czyli mimo wszystko zmiana

napewno nie uzyskasz takiego koloru farbujac wlosy sama w domu....ja tez chce uzyskac podobny kolor i testowalam juz dzisiatki farb i nic...bylam nawet u fryzjera i tez nie chwycilo...wyszly bardzo jasne ze srebrnym polyskiem ale daleko im bylo do takich bialych
blueania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-15, 22:17   #3
KATona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 402

Ja tez kiedy d捫y豉m do platyny, ale skapitulowa豉m bo w這sy mi sie kruszy造 i wypada造, kole瘸nka mia豉 taki kolor, ale przy tym musia豉 mie b. kr鏒kie w這sy..cho i tak wygl康a造 jak siano. Ten kolor da sie uzyska je郵i jest si naturaln blondynk...w Twoim przypadku (moim z reszt te) b璠zie ci篹ko i z problemami :/. Nie wiadomo czy fryzjerka podj窸a by si tego, musia豉by schodzi na ten kolor ze 2 razy wod 12%, cz窷 w這s闚 zosta豉by, cz窷 nie, a jeszcze cz窷 by si wykrusza豉 z czasem, bo trzeba bra pod uwag, 瞠 masz ju troch rozja郾ione, a platyna sprawi, 瞠 w這s si musi odbarwi, wi璚 ci篹ko, popytaj fryzjerki swojej bo sama mo瞠sz narobi sobie k這pot闚
KATona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-15, 23:09   #4
cannelle89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 363

racja, zapytam fryzjerki w piatek, bo wtedy jestem zapisana na ciecie
przed studniowka beda farbowac wlosy u niej, wiec wtedy moze uda sie je bardziej rozjasnic

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.