Pilnie proszę o poradę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-18, 14:23   #1
Sylwia W
Przyczajenie

Pilnie proszę o poradę.

Witam przedłużaniem paznokci zajmuję się już ponad dwa lata, zaznacze, że kurs ukończyłam, przedlużam paznokcie metodą akrylową. Ostatnio miałam przykrą sytuację, zaznacze, że nigdy nie miałam reklamacji i moje klientki są bardzo zadowolone z paznokci i jest ich sporo także to świadczy o tym, że moje usługi są wykonywane profesjonalnie i przede wszystkim paznokcie nie odpadają i bez odnowy wytrzymują do półtora miesiąca. Pare dni temu miałam klientkę, której robiłam paznokcie jednak tipsy odrazu podchodziły powietrzem wręcz siłowalam sie aby je przykleić , co gorsza nakładając akryl także w przeciągu paru sekund podchodził powietrzem, skórek nie zalałam zresztą to moja pierwsza taka sytuacja w przeciągu tych prawie 3 lat. Nie wiedziałam co mam robić męczyłam się prawie 4 godziny z paznokciami tej pani co chwile musialam dokładać akryl. Końcowy efekt był zadawalający paznokcie wyglądały pięknie, jednak juz po 1 dniu odpadły 2. Nigdy nie zdażyło sie aby paznokcie odpadały, mam wiele klientek stałych i również z polecenia. Niestety ta Pani zaczyna mi psuć opinię dobrej stylistki paznokci. Wiem, że są różne paznokcie ale to co sie stało zaskoczyło mnie ogromnie. Proszę o pomoc lub poradę ponieważ sama nie potrafię odpowiedzieć sobie na pytanie co się stało. Pozdrawiam Sylwia
Sylwia W jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 15:30   #2
kontyk
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
GG do kontyk
Dot.: Pilnie proszę o poradę.

Czesc Sylwia.A powiedz Mi czy ta klijentka miala pierwszy raz w zyciu robione tipsy czy juz wczesniej miala do czynienia z nimi?
Czasami sie zdazaja klijentki ktore,jak by to nazwac(maja nadmiernie potliwa plytke paznokcia)i niestety chcbys sie niewiem jak starala to i tak wszystko odpadnie
kontyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:03   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kontyk Pokaż wiadomość
Czesc Sylwia.A powiedz Mi czy ta klijentka miala pierwszy raz w zyciu robione tipsy czy juz wczesniej miala do czynienia z nimi?
Czasami sie zdazaja klijentki ktore,jak by to nazwac(maja nadmiernie potliwa plytke paznokcia)i niestety chcbys sie niewiem jak starala to i tak wszystko odpadnie

Paznokcie się nie pocąTo jest fizycznie nemożliwe

SYLWIA W Czasem faktyczie się zdarza, że paznokci się nic nie trzyma. Na jakich produktach pracujesz? Może powiedz tej babeczce, żeby spróbowała gdzieś w innym salonie i niech ci da znać, czy dzieje się tak samo. Albo spróbuj innych produktów, jeżeli masz taką możliwość. Albo kilka razy zapodaj primer i odtłuszczacz, na przemian... Możesz też powiedzieć jej, żeby przed przedłużaniem nie moczyła nadmiernie rąk w wodzie i detergetach. Wiadomo, że woda "ropulchnia" paznokcie.
Co do potliwości dłoni (mi się strasznie pocą jak jest gorąco, a paznokcie mam raczej przesuszone i wszystko trzyma się ich super. Od czego są dehydratory, odtłuszczacze i primery)
Stary 2007-12-18, 16:15   #4
madziareczka
Zakorzenienie

GG do madziareczka

tez mialam kiedys taka sytuacje, zrobilam babeczce paznokcie a nastepnego dnia dzwonila do mnie z pretensjami, miala pozapowietrzane ponad polowe paznokcia, a tez nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo, pracuje na dobrcy produktach bass cosmetics, plytke zmatowilam dobrze , odtluscilam, nieznam przyczyny do tej pory,,, ;/
madziareczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:50   #5
Sylwia W
Przyczajenie

Dziękuje dziewczyny za informacje. Ta Pani miała wcześniej tipsy jednak podczas robienia wspominała że często miała je tylko do tygodnia bo poprostu odpadały, mówiła, że przedłużala paznokcie metodą żelową i nie była zadowolona,również już wcześniej próbowała metody akrylowej i akryl także odchodził, rozumiem,że mogła mieć zbyt tłustą płytkę paznokcia ale żeby aż tak bardzo paznokcie podczas przyklejania się zapowietrzały,przyklejała m Pani tipsy szklane kupione w profesjonalnej hurtowni dla kosmetyczek więc wiem, że są dobrej jakości natomiast, kosmetyki są firmy nsi, używam je od lat, już myślałam, że coś sie stało z akrylem ale zaraz po tej Pani miałam dwie klientki i paznokcie wyszły piękne. Zaznacze, że nie mogłam bardzie zmatować płytki bo poprostu bym zniszczyła naturalne paznokcie.
Sylwia W jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości