Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-12, 15:38   #2971
triangle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

A co by軼ie poradzi造 na te kolory?
nie wiem na co si zdecydowa, na taki z這cisty br您, czy taki br您 wpadaj帷y w rudy. A te dwa kolorki prze郵aduj mnie ju odk ilku miesi璚y
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hot-omg-accesories-bracelet-Favim.com-627057.jpg (29,9 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hot-beautiful-black-blue-Favim.com-525744.jpg (24,9 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lekko-wpadajacy-w-rudy.jpg (35,5 KB, 25 za豉dowa)
triangle jest offline  
Stary 2013-02-12, 16:55   #2972
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 313
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez triangle Poka wiadomo嗆
A co by軼ie poradzi造 na te kolory?
nie wiem na co si zdecydowa, na taki z這cisty br您, czy taki br您 wpadaj帷y w rudy. A te dwa kolorki prze郵aduj mnie ju odk ilku miesi璚y
1 zdj to ombre hair na ciemnym blondzie.

2 i 3 to z這ty blond

wi璚 to inne kolory zupe軟ie

jak chcesz zrobi 3 : to np wellaton karmelowa czekolada+blond,
albo syoss ma z這ty blond, ale on mo瞠 wyj嗆 za z這ty wi璚 mo積a go dociemni jakim br您em lekko

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka wiadomo嗆
Witajcie
jest jaki spos鏏 by och這dzi takie kolor w這s闚? W rzeczywisto軼i jest ja郾iejszy i cieplejszy. Co jak ciemna s這ma.
bure w這sy wychodz po joannie
Friese jest offline  
Stary 2013-02-12, 17:07   #2973
Friese
Zakorzenienie

Kto mo瞠 mi pomo瞠 ?

Czym zrobi OCIEPLENIE moich w這s闚?

wyp這wia造 i zrobi造 si ch這dne. n i e n a w i d z tego co mam teraz, czyli zdj璚ie po lewej.
jak uzyska efekt taki po prawej ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (146,0 KB, 17 za豉dowa)
Friese jest offline  
Stary 2013-02-12, 19:40   #2974
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Konieczny rozjasniacz?

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Nie b璠ziesz musia豉 rozja郾ia. Je郵i raz planujesz u篡 pianki- jak Ci si znudzi, si璕nij po dekoloryzator. Jest nieinwazyjny dla w這s闚- bo rozja郾iacz owszem, jest. Zapraszamy na w徠ek o dekoloryzacji, tam si wszystkiego dowiesz- wystarczy, 瞠 przeczytasz kilka stron.

G堯wn wad jest agresywno軼 w stosunku do struktur bia趾owych oraz nietrwa造 efekt odbarwienia,poniewa w這sy ulegaj stopniowemu przyciemnianiu.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-12, 19:54   #2975
lucciola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 562

Cytat:
Witajcie
jest jaki spos鏏 by och這dzi takie kolor w這s闚? W rzeczywisto軼i jest ja郾iejszy i cieplejszy. Co jak ciemna s這ma.
Mo瞠 jaki fioletowy szampon m鏬豚y pom鏂.
lucciola jest offline  
Stary 2013-02-12, 20:50   #2976
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
Kto mo瞠 mi pomo瞠 ?

wyp這wia造 i zrobi造 si ch這dne. n i e n a w i d z tego co mam teraz, czyli zdj璚ie po lewej.
je郵i farba to 9.3

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez nasia95 Poka wiadomo嗆
A taki kolorek?
blond baleyage na miedzianych-z這tych w這sach 8.43

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Witajcie
szukaj farb z refleksem 2 i 1

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilaa1993 Poka wiadomo嗆
wygl康a na cos mi璠zy 7.1 a 8.1
a z jakim oxy?[/QUOTE]
6%

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Tina2000 Poka wiadomo嗆
Witam, moj wyjsciowy(naturalny) kolor wlosow to ciemny blond. Po bardzo inwazyjnym rozjasnianiu udalo mi sie zejsc do dosc jasnego blondu, obecnie aby nie niszczyc wlosow, ktore mi pozostaly ;p stosuje farbe w piance, nie zawierajaca amoniaku. Planuje na jakis czas zmienic sobie kolor wlosow na bardzo jasny braz ewentualnie z ruda poswiata. Myslicie,ze jesli uzyje do tego farby w piance, bez amoniaku uda mi sie z powrotem ta sama farba wrocic do blondu czy wtedy konieczne bedzie uzycie rozjasniacza? Ewentualnie, jesli nie chce bawic sie w rozjasniacz zostanie mi do wyboru tylko szampon koloryzujacy? i czy przy wyborze szamponu uda mi sie za pare miesiecy wrocic do obecnego koloru bez kolejnego, inwazyjnego rozjasniania? Prosze o zdanie kogos orientujacego sie w temacie i slicznie dziekuje Wam za pomoc
je郵i nie zawieraj amoniaku to zawiera mea, a to du穎 gorsze dla w這sa, powr鏒 do obecnego koloru zalezy od porowato軼i w這sawi璚 i tak i nie. Jaka to pianka?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lucciola Poka wiadomo嗆
Mo瞠 jaki fioletowy szampon m鏬豚y pom鏂.
tak

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-12, 21:05   #2977
Anecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 711

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
no to zerknij sama
o materdeo! to czemu na pudelku jest blondynka nie no musze sie zglebic w ten temat, bo ciagle popelniam jakies bledy.

Ale moze ta 8.0 zostawie sobie.. ehh albo z tych dwoch farb wezme rozjasniacz i zrobie kapiel? to chociaz tak zyskam

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2013-02-13, 02:12   #2978
Tina2000
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Cytat:
Napisane przez Puline Poka wiadomo嗆
Hey. Mam pytanko
Macie mo瞠 pomys jak farb uzyska kolorek z 1 za陰cznika?
M鎩 obecny kolor to ten z 2 za陰cznika.
Z g鏎y dzi瘯i za pomoc
swietny, chlodny kolor, moje niespelnione marzenie;p czym udalo Ci sie go uzyskac?

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Przepraszam,ze "podbilam" , ale nie doczytalam,ze kilka postow ponizej jest o tym mowa i niestety nie wiem jak to usunac, sorki za zasmiecanie

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Cytat:
je郵i farba to 9.3

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

blond baleyage na miedzianych-z這tych w這sach 8.43

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

szukaj farb z refleksem 2 i 1

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

a z jakim oxy?
6%

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

je郵i nie zawieraj amoniaku to zawiera mea, a to du穎 gorsze dla w這sa, powr鏒 do obecnego koloru zalezy od porowato軼i w這sawi璚 i tak i nie. Jaka to pianka?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

tak[/QUOTE]

oO ale mnie zbilas z tropu teraz, bylam swiecie przekonana, ze jesli uzywam pianki bez amoniaku to o wiele mniej mi niszczy ona wlosy od zwylkej farby.. co prawda mialam wrazenie,ze wcale mi w az takim stopniu nie wypadly, ale jak widac efekt placebo zawsze na czasie ;p Czym dokladnie jest to 'mea'? Ostatnio uzywalam pianki ze Schwarzkopfa, perfect mousse sie bodajze dokladnie nazywala. Chcialam do niej wrocic poniewaz udalo mi sie dzieki niej uzyskac w miare chlodny, mysi i naturalny kolor, a na tym mi glownie zalezalo, ale skoro dziala na moje wlosy zdecydowanie gorzej, nie mam zamiaru juz do niej wracac chce na jakies pol roku mniej wiecej przyciemnic wlosy zeby odrosty nie byly az tak widoczne bo co miesieczne farbowanie strasznie je juz oslabilo, ale ze planuje w stosunkowo niedlugim czasie powrocic do obecnego jasnego blondu rozumiem,ze jako 'pewniaki' pozostaly mi tylko szamponetki? W innym wypadku w razie powrotu do obecnego koloru bede sie musiala liczyc z koniecznoscia ponownego rozjasnienia wlosow i dopiero nastepnego polozenia koloru? Slicznie Ci dziekuje za odpowiedz, fajnie moc sie doradzic kogos tak rzetelnego
Tina2000 jest offline  
Stary 2013-02-13, 09:06   #2979
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Tina2000 Poka wiadomo嗆
swietny, chlodny kolor, moje niespelnione marzenie;p czym udalo Ci sie go uzyskac?

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Przepraszam,ze "podbilam" , ale nie doczytalam,ze kilka postow ponizej jest o tym mowa i niestety nie wiem jak to usunac, sorki za zasmiecanie

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

6%

tak

oO ale mnie zbilas z tropu teraz, bylam swiecie przekonana, ze jesli uzywam pianki bez amoniaku to o wiele mniej mi niszczy ona wlosy od zwylkej farby.. co prawda mialam wrazenie,ze wcale mi w az takim stopniu nie wypadly, ale jak widac efekt placebo zawsze na czasie ;p Czym dokladnie jest to 'mea'? Ostatnio uzywalam pianki ze Schwarzkopfa, perfect mousse sie bodajze dokladnie nazywala. Chcialam do niej wrocic poniewaz udalo mi sie dzieki niej uzyskac w miare chlodny, mysi i naturalny kolor, a na tym mi glownie zalezalo, ale skoro dziala na moje wlosy zdecydowanie gorzej, nie mam zamiaru juz do niej wracac chce na jakies pol roku mniej wiecej przyciemnic wlosy zeby odrosty nie byly az tak widoczne bo co miesieczne farbowanie strasznie je juz oslabilo, ale ze planuje w stosunkowo niedlugim czasie powrocic do obecnego jasnego blondu rozumiem,ze jako 'pewniaki' pozostaly mi tylko szamponetki? W innym wypadku w razie powrotu do obecnego koloru bede sie musiala liczyc z koniecznoscia ponownego rozjasnienia wlosow i dopiero nastepnego polozenia koloru? Slicznie Ci dziekuje za odpowiedz, fajnie moc sie doradzic kogos tak rzetelnego[/QUOTE]

MEA - to p造n, g堯wnym zagro瞠niem jest wi璚 jej nieprawid這we wymycie po koloryzacji. Trzeba bardzo dok豉dnie umy g這w dwukrotnie! Monoetyloamina, nie posiada samodzielnej zdolno軼i do znikania. Pozostaje wi璚 wewn徠rz w這sa do dwudziestu czterech dni, dr捫帷 go od 鈔odka. St康 potem efekt rozpulchnionych, potocznie okre郵anych, jako spalone w這sy. Do tego trzeba du穎 wi瘯szego st篹enia MEA, 瞠by uzyska por闚nywalny do amoniaku efekt. Oznacza to, 瞠 dzia豉 du穎 silniej na w這sy, szczeg鏊nie przy ich rozja郾ianiu. Zaletami g堯wnymi s niew徠pliwie atuty kosmetyczne: brak zapachu oraz nie podra積ianie sk鏎y. Przy normalnych farbach permanentnych pozostaje jednak pytanie, czy warto, za te korzy軼i ryzykowa niedogodno軼iami.
Amoniak jest gazem, co oznacza, 瞠 ma g堯wn wad, 鄉ierdzi. Tego nie lubimy. Ma to te t zalet, 瞠 szybko wyparuje. Dzia豉 oko這 dwudziestu, do czterdziestu minut i znika, nie pozostaj帷 d逝瞠j, ni to potrzebne we w這sie. Nie pozostawia po sobie 郵adu. Drug wad amoniaku jest to, 瞠 leciutko mo瞠 podra積ia sk鏎, na w這sy jednak dzia豉 duzo delikatniej.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-13, 09:31   #2980
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Kto mo瞠 mi pomo瞠 ?

Cytat:
je郵i farba to 9.3

w豉郾ie 9.3 daje rude bardziej pomaranczowe ;/ a nie cieple.
a 9.3 z blondem 9.1 daje cieple na 2 mycia a potem wychodzi to co mam

tak przy wellatonie bylo bynajmnej
a syoss mi nie wzial

polecisz mi inna farbe?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (146,0 KB, 18 za豉dowa)
Friese jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:01   #2981
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
w豉郾ie 9.3 daje rude bardziej pomaranczowe ;/ a nie cieple.
a 9.3 z blondem 9.1 daje cieple na 2 mycia a potem wychodzi to co mam

tak przy wellatonie bylo bynajmnej
a syoss mi nie wzial

polecisz mi inna farbe?
mam na mysli profesjonalne farby - nigdy sie nie spotka豉m z pomara鎍zowymi, pomara鎍zowy to 8.44 i 9.44
ale wiem co masz na my郵i jest po prostu za z馧ty, a mo瞠 9.31 np Majirel - tu z這to jest bardziej stonowane.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-13 o 11:03
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:15   #2982
datlies
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131

Cytat:
7.64 + oxy 6%
Bardzo dzi瘯uj !
Stary 2013-02-13, 11:27   #2983
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez datlies Poka wiadomo嗆
Bardzo dzi瘯uj !
prosz bardzo

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-13, 12:49   #2984
Katiaczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Question Jak farb uzyska taki kolor ?

Witam Was serdecznie. Od zawsze moje wlosy farbowane by造 na blond jasny, 鈔edni, ciemny braz, czekoladowy braz i czarny. (Obecnie mam ciemny braz sublime mousse loreal'a ). Po rozjasnianiu b璠zie miodowy blond. Chcia豉bym wrocic do mojego naturalnego koloru w這s闚(ciemny blond/jasny br您). Taki jakie maj dziewczyny na tych zdj璚iach. Mo瞠 wie kto jak taki kolor uzyska ?

Bardzo ci prosz, pisz na zbiorczym.

kaguya
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (54,5 KB, 65 za豉dowa)

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:51
Katiaczka jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:01   #2985
Myysiaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772
Dot.: Jak farb uzyska taki kolor ?

Ja farbuje w這ski syossem ciemny blond i on w豉snie taki 豉dny wychodzi
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline  
Stary 2013-02-13, 14:59   #2986
my_scene
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
kolor jak u seleny gomez

mam pytanie, chcialabym zmienic kolor wlosow na taki ciemny braz prawie czarny, jak u Seleny Gomez, a nie chcialabym farbowac wlosow, tylko uzyc jakiejs szamponetki lub dluzszej szamponetki np. na 24 mycia, tylko zeby nie wyszedl taki chamski czarny. Chodzi mi o to zeby w sloncu lsnily na brazowo a gdy jest ciemno lub jest zachmurzenie zeby by造 czarne. Pr鏏owa豉m juz szamponetki z deli (czarny braz) ale wyszly mi zielone gdzieniegdzie! probowalam tez joanny (hebanowa czern) ale nie utrzymuja sie zbyt dlugo a do tego by造 nadal jasne prosze o pomoc, dodaje kilka zdj璚 o jaki kolor mi chodzi. Niestety zdjecia mi sie nie chcialy zaladowac wiec daje do nich linki:
1. http://www.google.pl/imgres?q=selena...5&tx=159&ty=70

2.http://www.google.pl/imgres?q=selena...7&tx=138&ty=99

3. http://www.google.pl/imgres?q=selena...4&tx=63&ty=116

4. http://www.google.pl/imgres?q=selena...8&tx=114&ty=80

Zreszt chyba kazdy wie o jaki mi kolor chodzi przynajmniej mam taka nadzieje.

Edytowane przez my_scene
Czas edycji: 2013-02-13 o 15:07 Pow鏚: brak zdjec
my_scene jest offline  
Stary 2013-02-13, 18:13   #2987
DarkAlice
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Kolor na zdj璚iu jest bardzo podobny do mojego naturalnego koloru w這s闚. Aktualnie mam w這sy farbowane (ciemny blond) wcze郾iej mia豉m w這sy rozja郾iane i na ko鎍ach farba troch szybciej mi si zmywa. Jak farb mog uzyska taki kolor? Cena nie wa積a byle kolor byl podobny i farba niezbyt niszczy豉 w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 28bf.jpg (125,4 KB, 30 za豉dowa)
DarkAlice jest offline  
Stary 2013-02-13, 18:21   #2988
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez DarkAlice Poka wiadomo嗆
Kolor na zdj璚iu jest bardzo podobny do mojego naturalnego koloru w這s闚. Aktualnie mam w這sy farbowane (ciemny blond) wcze郾iej mia豉m w這sy rozja郾iane i na ko鎍ach farba troch szybciej mi si zmywa. Jak farb mog uzyska taki kolor? Cena nie wa積a byle kolor byl podobny i farba niezbyt niszczy豉 w這sy.
To wygl康a na miedziany blond. Z Creme Excellence Loreala 7.43 wychodzi cos takiego Taki rudawy blond.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-02-13, 18:25   #2989
DarkAlice
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka wiadomo嗆
To wygl康a na miedziany blond. Z Creme Excellence Loreala 7.43 wychodzi cos takiego Taki rudawy blond.
Dzi瘯uje bardzo
DarkAlice jest offline  
Stary 2013-02-15, 14:11   #2990
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Dot.: kolor jak u seleny gomez

Cytat:
Napisane przez my_scene Poka wiadomo嗆
mam pytanie, chcialabym zmienic kolor wlosow na taki ciemny braz prawie czarny, jak u Seleny Gomez, a nie chcialabym farbowac wlosow, tylko uzyc jakiejs szamponetki lub dluzszej szamponetki np. na 24 mycia, tylko zeby nie wyszedl taki chamski czarny. Chodzi mi o to zeby w sloncu lsnily na brazowo a gdy jest ciemno lub jest zachmurzenie zeby by造 czarne. Pr鏏owa豉m juz szamponetki z deli (czarny braz) ale wyszly mi zielone gdzieniegdzie! probowalam tez joanny (hebanowa czern) ale nie utrzymuja sie zbyt dlugo a do tego by造 nadal jasne prosze o pomoc, dodaje kilka zdj璚 o jaki kolor mi chodzi. Niestety zdjecia mi sie nie chcialy zaladowac wiec daje do nich linki:
1. http://www.google.pl/imgres?q=selena...5&tx=159&ty=70

2.http://www.google.pl/imgres?q=selena...7&tx=138&ty=99

3. http://www.google.pl/imgres?q=selena...4&tx=63&ty=116

4. http://www.google.pl/imgres?q=selena...8&tx=114&ty=80

Zreszt chyba kazdy wie o jaki mi kolor chodzi przynajmniej mam taka nadzieje.
jak jest tw鎩 kolor w這s闚?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-15, 16:23   #2991
Nobody_else
Przyczajenie

Hej moglybyscie mi podpowiedziec jaka farba da豉by mi taki kolor? ( nr i nazwa) Z gory dzieki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (105,6 KB, 19 za豉dowa)
Nobody_else jest offline  
Stary 2013-02-15, 20:35   #2992
avis8
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
B豉gam podpowiedzcie.....

By豉m dzisiaj u fryzjera i chcia豉m aby na moich ciemnych b陰d w這sach fryzjerka zrobi豉 mi kilka refleksow jak po lecie i na g這wie mam blond jasny i wygl康am jak nie tak jak chcia豉m czyli jak m這de kurczatko dziewczyny a wcze郾ie kupi豉m we fryzjerskim farbe cromatone rubio platyno czy jak ja pod這瞠 jutro to uzyskam miodowy blond lub troch przyciemnie bo na tym mi zale篡 aby naturalnej wygladac b豉gam doradcze co
avis8 jest offline  
Stary 2013-02-15, 21:47   #2993
my_scene
Przyczajenie

Dot.: kolor jak u seleny gomez

Cytat:
jak jest tw鎩 kolor w這s闚?
brazowy dosyc ciemny
my_scene jest offline  
Stary 2013-02-15, 22:39   #2994
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez avis8 Poka wiadomo嗆
Byłam dzisiaj u fryzjera i chciałam aby na moich ciemnych błąd włosach fryzjerka zrobiła mi kilka refleksow jak po lecie i na głowie mam blond jasny i wyglądam jak nie tak jak chciałam czyli jak młode kurczatko dziewczyny a wcześnie kupiłam we fryzjerskim farbe cromatone rubio platyno czy jak ja podłoże jutro to uzyskam miodowy blond lub trochę przyciemnie bo na tym mi zależy aby naturalnej wygladac błagam doradcze coś
Daj fotke

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-16, 08:44   #2995
urodzona13lutego
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Pomocy potrzebuj, czy je郵i mam naturalne w這sy jasnobr您owe z blond pasemkami(by造 rozja郾iane) to dam rad je jako pofarbowa na rudy? Co b璠zie trzeba zrobi no i czy w這ski bardzo ucierpi?(pomijaj帷 fakt,瞠 cierpi przy ka盥ym farbowaniu)
urodzona13lutego jest offline  
Stary 2013-02-16, 09:34   #2996
Aaliyah1981
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 451

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
ja nie mam doswiadczenia w farbowaniu a tym bardziej mieszaniu takim :P szkoda ze nie znasz farb drogeryjnych ja znalazlam podobna http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...px#tab:profits tylko ze ona jest masakrycznie droga.. moze ktos by mi pomogl znalezc podobna ale nie za 40zl cos podobnego co w zalacznikach szukam
kurcze troszke pozno ale moze jeszcze szukasz tego koloru , mnie bardzo podobny udalo sie uzyskac dzieki drogeryjnej garnier olia bez amoniaku ,odcien to mahiniowy braz, 5.5
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1070819_zmniejszacz-pl_2001.jpg (43,6 KB, 28 za豉dowa)
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2013-02-16, 14:52   #2997
adrenalineshot
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

Cze嗆, a ja zn闚 mam pytanie odno郾ie koloru... Jak na moich w這sach jasny blond z ok. 15cm odrostami w kolorze 鈔edni blond/jansy br您 uzyska intensywn czerwie??? Prosz o jakie sugestie bo ju nie mog wytrzyma w obecnym kolorze ...
Stary 2013-02-16, 15:29   #2998
hyzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

kathy mam jeszcze pytanko
podoba mi si na palecie kolor z Alfaparf 9.31, zalezi mi w豉郾ie na takim blondzie naturalnych tylko lekko ciep造m, nie bardzo. Takim 鈍ietlistym )
Zastanawiam sie czy spr鏏owa 9.31 z wod 9% lub 10.31 z wod 6% ?
Co o tym my郵isz?
Czy mo瞠 Vitality's? nigdy nimi nie farbowa豉m, s po nich w這sy d逝go b造szcz帷e?

Cytat:
Napisane przez hyzia
Witajcie
Bardzo mi zale篡 na uzyskaniu takim kolorku jaki ma modelka na farbie Garniera - jasny 鈍ietlisty blond 8.0. Nie wierz, ze farbuj帷 t farb uzyskam identyczny kolor, zapewne wyszed豚y du穎 ciemniejszy.
Dlatego chc si poradzi Was
M鎩 obecny kolor to wyp逝kana Pralina z pianki Perfect Mousse a wcze郾iej mia豉m nak豉dany jasny karmelowy blond Lecher. Naturalne mam taki mysi blond poziom 8/7
Powinnam wcze郾iej zrobi dekoloryzacj?
Vitalitys 9.21 + 10/0 + woda 9%, bez dekoloryzacji
50ml+ 25ml

Edytowane przez hyzia
Czas edycji: 2013-02-16 o 16:38
hyzia jest offline  
Stary 2013-02-16, 15:49   #2999
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez urodzona13lutego Poka wiadomo嗆
Pomocy potrzebuj, czy je郵i mam naturalne w這sy jasnobr您owe z blond pasemkami(by造 rozja郾iane) to dam rad je jako pofarbowa na rudy? Co b璠zie trzeba zrobi no i czy w這ski bardzo ucierpi?(pomijaj帷 fakt,瞠 cierpi przy ka盥ym farbowaniu)
Mo瞠sz spokojnie pomalowa na rudy. B璠ziesz mia豉 ewentualnie na pasemkach nieco intensywniejszy efekt A jaki rudy Cie interesuje?
Jasniejszy taki bardziej miodowy blond (np syoss, Palette Salon colors czy rudy ciemniejszy jak np. Mango/Pure Paprica loreala?

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-02-16, 17:36   #3000
Chooo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 536

Takie s moje w這sy po rozja郾iaczu L`Oreal i bia造m tonerze k豉dzionym u fryzjerki. Chcia豉m jasne jak ma teraz Miley Cyrus, wiem, 瞠 nie wyjd za pierwszym razem jednak z t jajecznico- marchwiank na koncach niezbyt widzi mi si chodzi.

Czy mog odczeka 2 dni od fryzjera i po這篡 Palette np 230 Mro幡e Bia貫 Z這to? Zniweluje lekk pomara鎍z na ko鎍ach czy j podkre郵i?

K豉嗆 farb na ca這嗆 czy najpierw od 鄴販i i pomara鎍zy zacz望 a g鏎 jasn tylko na koniec
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.10.10.jpg (117,2 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.10.55.jpg (66,2 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.11.06.jpg (73,7 KB, 8 za豉dowa)

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.