Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 101 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-16, 19:41   #3001
voldtekt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Witam.

Mam pytanko odno郾ie rozja郾iania profesjonalnymi farbami.

Ot騜 b璠 farbowa豉 w這sy pani po 45.roku 篡cia (ma obecnie w這sy pofarbowane na ciemny blond) i - jak s康z - oko這 70% siwych w這s闚.

Chcia豉m u篡 farby Majirel, przyk豉dowo 10 1/2, czy wystarczy zatem na這篡 kolor podstawowy czy lepiej "pobawi si" i zmiesza ten kolor podstawowy z kolorem 10 1/2.1 w proporcjach 35ml podstawowego i 15-20 ml koloru 10 1/2.1 ? Bo z tego co czyta豉m, do siwych w這s闚 nie nadaj si kolory z palety Majiblond, tak?

Docelowym kolorem z palety by豚y Majiblond 900S, czy m鏬豚y mi kto doradzi, jakie dwie farby mog豉bym zmiesza, 瞠by taki efekt powsta?

Z g鏎y dzi瘯uj.
voldtekt jest offline  
Stary 2013-02-16, 20:18   #3002
Katiaczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Jak farb uzyska taki kolor ?

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Poka wiadomo嗆
Ja farbuje w這ski syossem ciemny blond i on w豉snie taki 豉dny wychodzi
Dziekuje za odpowiedz, a na jakim kolorze wyj軼iowym farbowalas na poczatku ?
Katiaczka jest offline  
Stary 2013-02-16, 21:00   #3003
urodzona13lutego
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz spokojnie pomalowa na rudy. B璠ziesz mia豉 ewentualnie na pasemkach nieco intensywniejszy efekt A jaki rudy Cie interesuje?
Jasniejszy taki bardziej miodowy blond (np syoss, Palette Salon colors czy rudy ciemniejszy jak np. Mango/Pure Paprica loreala?
Zdecydowanie ten z loreal'a : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/31934.jpg

to takie moje pierwsze farbowanie w這s闚 w ca這軼i i troszk si obawiam
urodzona13lutego jest offline  
Stary 2013-02-16, 22:31   #3004
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez Anecka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, nie usiedze jak znow nie ufarbuje wlosow

Napiszcie mi czy TEORETYCZNIE moje wlosy powinna ruszyc mieszanka farb: 7.0 i 8.0 z Garnier color sensation?
Teoretycznie oczywiscie, bo praktycznie to roznie bywa i wiem ze nie jestescie jasnowidzami

A moze polozyc tylko jeden kolor, wczesniej czytalam o 7.1 i 8.1, ale cos mi sie pomylilo i kupilam wlasnie takie

Moje wlosy to teraz takie nijakie sa, po rozjasnianiu i farbowaniu mango z loreala a potem blondem 7.0 garnier naturals , naturalne to ciemny braz niestety.. niestety bo od jakiegos czasu mam fiola na punkcie tego koloru z pudelka 7.0 z color sensation (zalacznik - po prawej). chcialabym w koncu nie miec tych rudosci.
Lepiej jak wpierw zdejmiesz kolor, a potem zaczniesz kombinowac. Ew. probuj popiela na calosc, ale przynajmniej poziom 9, bo i tak Ci da docelowo kolor ciemniejszy. Jak zastosujesz dekolor wpierw, efekt farbowania bedzie bardziej rownomierny.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Puline Poka wiadomo嗆
Hey. Mam pytanko
Macie mo瞠 pomys jak farb uzyska kolorek z 1 za陰cznika?
M鎩 obecny kolor to ten z 2 za陰cznika.
Z g鏎y dzi瘯i za pomoc
Jest to kolor ze zlotem i domieszka czerwieni. Mozesz zmieszac poziom 8 blondu zlotego (8.3 koleston) z farba poziom 8 z brazem i czerwienia (8.74 np Koleston) - efekt nieco wpadajacy w czerwien albo probowac Kolestonem 8/73 blond brazowo zloty ) - odcien bardziej cieplego karmelu

Edit. Masz farbowane wlosy to nie polecam farby ze zlotem po krpce, bo wyjdzie zielen. Mozesz poprobowac kloru z brazem i czerwienia po kropce (8.74) z neutralny, 8.0, ale takiej mandarynki to miec nie bedziesz, bo masz farbowane zimne popielate wlosy. Dopiero kolejnym razem mozesz probowac to tonowac zlotem.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka wiadomo嗆
Niestety chyba nie uda mi si osi庵n望 koloru o jakim marz wellaton 12/1 si nie spisa kompletnie. Chyba wreszcie wr鏂 do sprawdzonego Majirel 9.22 a kolor pozostawi marzeniom.
Jednak kiedy patrz na fotki kole瘸nki i dodatkowo na TO -> http://wizaz.pl/forum/blog_attachmen...9&d=1295466136 zdj璚ie wci捫 mam ch耩 na dalsze poszukiwania i kombinowania z kolorem
Mo瞠 macie jeszcze jakie pomys造?
Na moje oko to rozjasniony blond z perla po kropce.
Ja kolestonowa, wiec moge polecic 12/8 - perlowy blond albo 12/16 - opalizujacy fioletowy blond. Pierwszy wyjdzie tak chlodno szampansko drugi bardziej w fiolecik. Woda przynajmniej 9 proc, a farba 1:2 z woda.

Ja sobie wlasnie zrobilam probke farby 12/89 - perlowo-rozowy blond i ladnie sie prezentuje Puszcze moze po sama calosci, jak mnie nie wciagnie mieszanie farb

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka wiadomo嗆
Witajcie
jest jaki spos鏏 by och這dzi takie kolor w這s闚? W rzeczywisto軼i jest ja郾iejszy i cieplejszy. Co jak ciemna s這ma.
Jasny blond z popiela i fioletem po kropce. Koleston ma np. 9.16 lub 10.16, Majirel ma chyba 9 lub 10.21

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-02-16 o 22:25
guacamole jest offline  
Stary 2013-02-16, 22:47   #3005
ankua90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 287

Hej dziewczyny Powiedzcie mi jak farb uzyska taki kolor. Obecnie mam jasny blond uzyskany dzi瘯i rozja郾ianiu. Dzi瘯i z g鏎y za odp
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 27960.jpg (46,7 KB, 24 za豉dowa)
ankua90 jest offline  
Stary 2013-02-17, 08:23   #3006
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez urodzona13lutego Poka wiadomo嗆
Zdecydowanie ten z loreal'a : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/31934.jpg

to takie moje pierwsze farbowanie w這s闚 w ca這軼i i troszk si obawiam
Jest ca造 w徠ek o tej farbie, sa tam tez zdj璚ia
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288036

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-02-17, 09:27   #3007
urodzona13lutego
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Dzi瘯uje bardzo!
urodzona13lutego jest offline  
Stary 2013-02-17, 12:45   #3008
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: kolor jak u seleny gomez

Cytat:
Napisane przez my_scene Poka wiadomo嗆
brazowy dosyc ciemny
ja bym proponowa豉 Color Sync 3 WN, je郵i chodzi o drogeryjne to Vanita henna Color czekolada.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez hyzia Poka wiadomo嗆
kathy mam jeszcze pytanko
podoba mi si na palecie kolor z Alfaparf 9.31, zalezi mi w豉郾ie na takim blondzie naturalnych tylko lekko ciep造m, nie bardzo. Takim 鈍ietlistym )
Zastanawiam sie czy spr鏏owa 9.31 z wod 9% lub 10.31 z wod 6% ?
Co o tym my郵isz?
Czy mo瞠 Vitality's? nigdy nimi nie farbowa豉m, s po nich w這sy d逝go b造szcz帷e?

Cytat:
Napisane przez hyzia
Witajcie
Bardzo mi zale篡 na uzyskaniu takim kolorku jaki ma modelka na farbie Garniera - jasny 鈍ietlisty blond 8.0. Nie wierz, ze farbuj帷 t farb uzyskam identyczny kolor, zapewne wyszed豚y du穎 ciemniejszy.
Dlatego chc si poradzi Was
M鎩 obecny kolor to wyp逝kana Pralina z pianki Perfect Mousse a wcze郾iej mia豉m nak豉dany jasny karmelowy blond Lecher. Naturalne mam taki mysi blond poziom 8/7
Powinnam wcze郾iej zrobi dekoloryzacj?
Vitalitys 9.21 + 10/0 + woda 9%, bez dekoloryzacji
50ml+ 25ml
dok豉dnie tak
Vitalitys sama u篡wam od paru lat, moim zdaniem jedna z 豉godniejszych farb - akurat mi pasuje, inny mo瞠 nie pasowa
Je郵i chodzi o blondy lepszy efekt uzyskasz Alfaparfem albo Wella Koleston.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-17, 12:46   #3009
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Popieram Koleston. Mozna uzyskac piekny jasny odcien bez rozjasniacza juz na srednim brazie i zero zniszczenia.
guacamole jest offline  
Stary 2013-02-17, 12:54   #3010
hyzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

[/COLOR]

dok豉dnie tak
Vitalitys sama u篡wam od paru lat, moim zdaniem jedna z 豉godniejszych farb - akurat mi pasuje, inny mo瞠 nie pasowa
Je郵i chodzi o blondy lepszy efekt uzyskasz Alfaparfem albo Wella Koleston.[/QUOTE]

Dzi瘯uj
Lepiej zafarbowa poziomem 9 z wod 9% czy mo瞠 poziom 10 z wod 6% ? chcia豉bym jak najmniej zniszczy w這sy ale zarazem uzyskac 豉dny kolor
hyzia jest offline  
Stary 2013-02-17, 12:58   #3011
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
-

Lepiej zafarbowa poziomem 9 z wod 9% czy mo瞠 poziom 10 z wod 6% ? chcia豉bym jak najmniej zniszczy w這sy ale zarazem uzyskac 豉dny kolor
Nie kombinuj, bo nic Ci to nie da. Farby do poziomu 10 nie maja dodatku rozjasniajacego, wiec jedynie woda jest promotorem jasnosci. Daj wode 9 na farbie 10. Przy kolejnym farbowaniu juz odrostow, dasz wode 9, a na reszte jedynie przeciagniesz mieszanke pod koniec farbowania zwilzonymi w kranowie rekami.

Po farbowaniu umyj wlosy lagodnym szamponem i poloz odzywcza maske, oby nie hennowa, a na koncowki jedab. I bedzie git.
guacamole jest offline  
Stary 2013-02-17, 18:36   #3012
Anecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 711

Huh a ja znow bede eksperymentpwac z wlosami, bo wygralam na facebooku wild ombre od loreala szkoda tylko, 瞠 tego konkursu nie bylo miesiac temu kiedy mialam zdrowe, niefarbowane wlosy :P teraz przesusz lekki i nierownomiernie rozjasnione i pofarbowane oj mix jest mix
Myslalam zeby znow na braz zafarbowac przed tym ombre, coby to jakos wygladalo :/

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2013-02-17, 20:29   #3013
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

[/COLOR]

dok豉dnie tak
Dzi瘯uj
Lepiej zafarbowa poziomem 9 z wod 9% czy mo瞠 poziom 10 z wod 6% ? chcia豉bym jak najmniej zniszczy w這sy ale zarazem uzyskac 豉dny kolor [/QUOTE]

je郵i naturalki s na poziomie 7/8 to wystarczy woda 6% wtedy w這sy b璠 rozja郾ione do poziomu 8/9 - 2 tony, je郵i nie wyjdzie dostatecznie dobrze zrobisz za miesi帷 z 9%. Sama farbuje w這sy i wiem 瞠 przy 9% w這sy du穎 bardziej si niszcz a tobie akurat zale篡 na minimalnych stratach. Wszystkie farby wymagaj帷e oxy w stosunku 1:1.5 lub 1:2 s farbami rozja郾iajacymi. Natomiast od poziomu 9 zawieraj wiecej rozja郾iacza, ni te poni瞠j 9.

Musisz te si liczy z tym 瞠 w這sy b璠a ciemniejsze ni oczekiwane.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-17 o 20:32 Pow鏚: dopis
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-17, 21:11   #3014
mooshellka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489
GG do mooshellka

czesc dziewczyny zastanawialam sie gdzie napisac i mam nadzieje ze jest to odpowiednie miejsce .
moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond (zdj 1). 2 lata temu stwierdzilam ze chce byc blondynka, zaraz poszlam do sklepu, kupilam pierwszy lepszy rozjasniacz, nawalilam na wlosy <okazalo sie przydaloby sie jeszcze jedno opakowanie > i tak uzyskalam piekny kolor widoczny na drugim zdjeciu . wkrotce nie bi造 zolcia na kilometr i byl taki spoko blondzik. w miedzy czasie rozjasnialam odrosty i troszke reszte wlosow kremem z avonu 'nadajacym zlote refleksy', w sumie odrosty nie byly widoczne. dawno temu krem mi sie skonczyl, a w katalogach go nie widac, takze pozostawilam wlosy na pastwe losu . aktualnie mam odrosty, ale nie takie perfidne tylko w miare naturalnie przechodzace w lekki blond (zdjecie 3 jest z listopada takze teraz odrosty sa wieksze, ale na zywo wygladaja "naturalniej").
odrosty rosna, a ja nie chce wracac do naturalnych, marze o blond wlosach , ale jesli pofarbuje je farba to odrosty i reszta wlosow zafarbuja sie inaczej, prawda? wolalabym nie isc do fryzjera
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,6 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (9,7 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (17,2 KB, 34 za豉dowa)

Edytowane przez mooshellka
Czas edycji: 2013-02-17 o 21:12
mooshellka jest offline  
Stary 2013-02-17, 21:12   #3015
triangle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

a co powiecie na takie ombre? wiadomo, ko鎍owki rozja郾ione. a co doradzicie na ten br您 na g鏎ze?
to wlosy znanej blogerki maffashion
chcialam rude, ale jednak zapatruje sie na taki kolor.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z13142498AA,MAFFASHION.jpg (45,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg maffashion_03a.jpg (39,2 KB, 15 za豉dowa)
triangle jest offline  
Stary 2013-02-18, 09:35   #3016
aannddzziiaa123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ja za to mam w這sy niby 鈔edni blond ale po造skuj na rudo- robi豉m p逝kanki z rumianku i cytryny, troch si rozja郾i造, ale dalej s rudawe, czasem w 鈍ietle nawet podchodz pod 鄴單 ? Chcia豉bym si poby tej rudo軼i a najlepiej uzyska taki kolor jak na zdj璚iu. Mo瞠 spr鏏owa bardzo jasnym blondem? Zastanawiam si nad Wellatonem 12/1 lub Garnierem Color Sensation 111
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg carrie-blond-underwood-wlosy.jpg (156,6 KB, 17 za豉dowa)
aannddzziiaa123 jest offline  
Stary 2013-02-18, 11:34   #3017
adrenalineshot
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

Podbijam swoje pytanie - jak z w這s闚 jasny blond z ok 15 cm odrostem ciemny blond zrobi intensywn czerwie?
Stary 2013-02-18, 11:59   #3018
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez mooshellka Poka wiadomo嗆
czesc dziewczyny zastanawialam sie gdzie napisac i mam nadzieje ze jest to odpowiednie miejsce .
moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond (zdj 1). 2 lata temu stwierdzilam ze chce byc blondynka, zaraz poszlam do sklepu, kupilam pierwszy lepszy rozjasniacz, nawalilam na wlosy <okazalo sie przydaloby sie jeszcze jedno opakowanie > i tak uzyskalam piekny kolor widoczny na drugim zdjeciu . wkrotce nie bi造 zolcia na kilometr i byl taki spoko blondzik. w miedzy czasie rozjasnialam odrosty i troszke reszte wlosow kremem z avonu 'nadajacym zlote refleksy', w sumie odrosty nie byly widoczne. dawno temu krem mi sie skonczyl, a w katalogach go nie widac, takze pozostawilam wlosy na pastwe losu . aktualnie mam odrosty, ale nie takie perfidne tylko w miare naturalnie przechodzace w lekki blond (zdjecie 3 jest z listopada takze teraz odrosty sa wieksze, ale na zywo wygladaja "naturalniej").
odrosty rosna, a ja nie chce wracac do naturalnych, marze o blond wlosach , ale jesli pofarbuje je farba to odrosty i reszta wlosow zafarbuja sie inaczej, prawda? wolalabym nie isc do fryzjera
je郵i chcesz naturalny blond o lekko ciep造ch refleksach to farby z palety kolor闚 naturalnych bez refleks闚 cos ok poziomu 9...numeracja jest r霩na ale w wi瘯szo軼i to 9n lub 9/0 9.0 do tego woda 6% i wszystko 豉dnie si zr闚na.
Np. Vitalitys 9/0+ 6% woda

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez triangle Poka wiadomo嗆
a co powiecie na takie ombre? wiadomo, ko鎍owki rozja郾ione. a co doradzicie na ten br您 na g鏎ze?
to wlosy znanej blogerki maffashion
chcialam rude, ale jednak zapatruje sie na taki kolor.
naturalny blond poziom mi璠zy 6 a 7, mo瞠sz zmieszc te 2 poziomy.
coemna g鏎a: 6/0+7/0 p馧 na p馧 plus woda 6%

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aannddzziiaa123 Poka wiadomo嗆
Ja za to mam w這sy niby 鈔edni blond ale po造skuj na rudo- robi豉m p逝kanki z rumianku i cytryny, troch si rozja郾i造, ale dalej s rudawe, czasem w 鈍ietle nawet podchodz pod 鄴單 ? Chcia豉bym si poby tej rudo軼i a najlepiej uzyska taki kolor jak na zdj璚iu. Mo瞠 spr鏏owa bardzo jasnym blondem? Zastanawiam si nad Wellatonem 12/1 lub Garnierem Color Sensation 111
Wellaton dobry pomys

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Poka wiadomo嗆
Podbijam swoje pytanie - jak z w這s闚 jasny blond z ok 15 cm odrostem ciemny blond zrobi intensywn czerwie?
kolor intensywnej czerwieni to np. 7.66 do tego woda 6%, zacznij farbowa od odrostu. Je郵i w這sy s bardzo jasne i rozja郾iane mog wymaga prepigmentacji

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-18 o 11:56
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-18, 13:46   #3019
drevnikocurek
Raczkowanie

Witam,

jak farb drogeryjn mo積a uzyska 豉dn czer mieni帷 si czerwieni w s這鎍u?
W這sy kole瘸nki s obecnie czerwone po farbie loreala na poziomie 7 - mocno sprane bo malowane na pocz徠ku stycznia, odrost 鈔edni blond., 幢e si czuje jednak w czerwonym kolorze (7 lat malowa豉 na czarno).

Pozdrawiam.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2013-02-18, 14:38   #3020
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Moja znajoma miesza豉 dwie farby- bardzo ciemny czekoladowy br您 i czerwie typu porzeczka/wi郾ia- pi瘯nie wysz這

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-02-18, 17:26   #3021
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Moja znajoma miesza豉 dwie farby- bardzo ciemny czekoladowy br您 i czerwie typu porzeczka/wi郾ia- pi瘯nie wysz這
Kole瘸nka z malinow czerni garniera 2.6 przysz豉... Stwierdzi豉, 瞠 boi si miesza dwa kolory. Mam nadziej, 瞠 szybko si nie zmyje...

Blog
Stary 2013-02-18, 17:39   #3022
hyzia
Raczkowanie

kathy
dok豉dnie tak

Orientujesz si mo瞠 w farbach Aquarely? wyczyta豉m, 瞠 nadaj pi瘯ny po造sk i maj ma這 amoniaku i na dodatek maj 100 ml co wa積e dla mnie bo mam bardzo g瘰te w這sy i 60 ml to za ma這 dla mnie Z Welli czy Alfaparfu musia豉bym kupi dwie..

Zastanawiam sie na blondami 9N lub 9B?
Nigdzie nie zobacz palety na 篡wo niestety,
online jest dost瘼na tu

http://www.pudra.by/catalog/hair/okr...quarely-blond/
hyzia jest offline  
Stary 2013-02-18, 18:09   #3023
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy
dok豉dnie tak

Orientujesz si mo瞠 w farbach Aquarely? wyczyta豉m, 瞠 nadaj pi瘯ny po造sk i maj ma這 amoniaku i na dodatek maj 100 ml co wa積e dla mnie bo mam bardzo g瘰te w這sy i 60 ml to za ma這 dla mnie Z Welli czy Alfaparfu musia豉bym kupi dwie..

Zastanawiam sie na blondami 9N lub 9B?
Nigdzie nie zobacz palety na 篡wo niestety,
online jest dost瘼na tu

http://www.pudra.by/catalog/hair/okr...quarely-blond/
nie znam
vitalitys, rene blanchee, so color, ce-ce maj 100 ml, artego -150ml

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-18, 18:32   #3024
hyzia
Raczkowanie

To z nich najbardziej polecasz Vitality's?
Kurde mam ci篹ki orzech do zgryzienia
hyzia jest offline  
Stary 2013-02-18, 19:09   #3025
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
To z nich najbardziej polecasz Vitality's?
Kurde mam ci篹ki orzech do zgryzienia
tak jak wi瘯szo軼i produkt闚 kosmetycznych/chemicznych jednemu pasuje innemu nie, mi akurat pasuje...tak samo jak Renee Blanche czy Revlon czy Alfaparf , Londa - to s firmy kt鏎e lubi, i nie uczulaj mnie, ani nie wysuszaja w這s闚 - wszystkie opr鏂z Renee Blanche 豉dnie rozja郾iaj juz przy wodzie 6%, Renee natomiast rozrabiamy 1:1 wi璚 nie jest to juz farba rozja郾iaj帷a.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-18 o 19:10
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-19, 09:17   #3026
aannddzziiaa123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dzi瘯i, Kath a czy Wellaton nie zniszczy mi bardzo wlosow? bo slyszalam ze ten garnier jest dobry nie niszcza sie wlosy po faebowaniu i ma ladny zapach
aannddzziiaa123 jest offline  
Stary 2013-02-19, 10:01   #3027
Atenya
night owl

Wiadomo軼i: 4 516

I ja polecam Vitality's. Farbuj ni od kilku lat i moje w這sy si znacznie poprawi造. Nie zauwa篡豉m 瘸dnego zniszczenia w這s闚 po tej farbie, a wr璚z na odwr鏒.
Atenya jest offline  
Stary 2013-02-19, 10:54   #3028
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez aannddzziiaa123 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i, Kath a czy Wellaton nie zniszczy mi bardzo wlosow? bo slyszalam ze ten garnier jest dobry nie niszcza sie wlosy po faebowaniu i ma ladny zapach
musisz sie niestety liczy 瞠 tak to blondy rozja郾iaj帷e.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-19, 11:23   #3029
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Dziewczyny, prosz o rad. Mam w這sy platynowe, prawie bia貫. Jak uzyska taki kolor, jak ma Krysia na zdj璚iach? Szczerze m闚i帷 nawet nie wiem jak nazwa ten kolor. R騜any blond?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg christina-aguilera-entourage-02.jpg (140,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fsdfgh.jpg (43,2 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg christina-aguilera-entourage.jpg (24,8 KB, 23 za豉dowa)
Stary 2013-02-19, 11:39   #3030
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, prosz o rad. Mam w這sy platynowe, prawie bia貫. Jak uzyska taki kolor, jak ma Krysia na zdj璚iach? Szczerze m闚i帷 nawet nie wiem jak nazwa ten kolor. R騜any blond?
wygl康a na p逝kanke r霩ow, ewentualnie toner.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.