Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 104 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-23, 20:47   #3091
MarzenQa92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

dziewcyzny cyzm mam pomalowac swoje wlosy zeby wyszedl mi taki kolor jak w zalaczniku.??

patrzylam na wiele palet ale w zadnej nei znalazlam takiego koloru. zawsze ciemniejsze kolory sa bardziej brazowe niz takie czerwono-bordowe;/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0408.jpg (81,7 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg demi-lovato-3.jpg (48,3 KB, 28 za豉dowa)
MarzenQa92 jest offline  
Stary 2013-02-23, 21:13   #3092
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Poka wiadomo嗆
dziewcyzny cyzm mam pomalowac swoje wlosy zeby wyszedl mi taki kolor jak w zalaczniku.??

patrzylam na wiele palet ale w zadnej nei znalazlam takiego koloru. zawsze ciemniejsze kolory sa bardziej brazowe niz takie czerwono-bordowe;/
Jest sporo drogeryjnych farb bordo...
Palette, Joanna, Londa...

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-02-23, 22:29   #3093
openureyes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
amanda seyfried!

hej! podoba mi si kolor w這s闚 Amandy Seyfried. http://cdn04.cdn.justjared.com/wp-co...am-cone-02.jpg
o co w tym stylu. Wiem,瞠 to jej naturalny kolor,ale jak uwa瘸cie, jak farb da這by si osi庵n望 taki efekt?
openureyes jest offline  
Stary 2013-02-23, 23:49   #3094
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
Potrzebuj rady. Chcia豉bym mie taki kolor jak w 2,3 za陰czniku, na 1 - moje aktualne w這sy, no mo瞠 teraz d馧 delikatnie zja郾ia, ale nadal mam blond odrosty ok.6 cm i reszta ciemniejsza (pozosta這軼i po szamponie kol. Casting - Br您). Dorad嬈ie mi co zastosowa, aby mie taki kolorek. Sama mam naturalnie prawie jasny blond, co mi璠zy poziomem 8 / 9 - za陰cznik 4

podbijam sw鎩 post, mo瞠 jednak kto pomo瞠?

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2013-02-24, 00:25   #3095
calisia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jak farb mog uzyska mniej wi璚ej taki kolor?

Cze嗆 dziewczyny
Na zdj璚iu kt鏎e za陰czam s moje obci皻e kilka lat temu w這sy (zostawione na pami徠ke ), chcia豉bym si Was spyta czy wiecie mo瞠 jak farb mog uzyska podobny kolor? Prosi豉bym o podanie dok豉dnej firmy i nazwy koloru, z g鏎y dzi瘯uj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1.jpg (29,4 KB, 44 za豉dowa)
calisia jest offline  
Stary 2013-02-24, 01:56   #3096
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jak farb mog uzyska mniej wi璚ej taki kolor?

je郵i masz ja郾iejsze ni efekt kt鏎y chcesz uzyska to Chantal Variete 5.0 jasny br您 wg mnie, podobnie mi wyszed
Meadow jest offline  
Stary 2013-02-24, 08:39   #3097
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
podbijam sw鎩 post, mo瞠 jednak kto pomo瞠?
Mi to na jakis piaskowy albo be穎wy blond wygl康a... ale m闚i z do鈍iadczenia obserwacji jak moja mama kiedy szuka豉 odpowiedniego blondu dla siebie.
I wiem tylko, 瞠 niekt鏎e blondy s rozja郾iaj帷e wi璚 mo瞠 to by twoje ko鎍e rozja郾i這 albo blond sam w sobie mo瞠 mie 9% (je郵i jaki joanny)...

Ja bym do fryzjera posz豉

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2013-02-24, 09:36   #3098
MarzenQa92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka wiadomo嗆
Jest sporo drogeryjnych farb bordo...
Palette, Joanna, Londa...
tyle ze mi zalezy na farbie profesjonalnej.
MarzenQa92 jest offline  
Stary 2013-02-24, 14:50   #3099
voldtekt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Witam!

Bardzo prosz o pomoc w zakresie farbowania.

Ot騜, niedoczekawszy si odpowiedzi na m鎩 poprzedni post, pofarbowa豉m mamie kole瘸nki w這sy farbami Majirel 10 i 10,1, wcze郾iej robi帷 rozja郾iaj帷 k徙iel (oksydant 12% rozcie鎍zy豉m do 6%, bo ba豉m si, 瞠 mog spali/ zniszczy w這sy). No i z wyj軼iowego koloru 鈔edni, z這cisty br您, wyszed miodowy/rudawy blond. Dodam, 瞠 do farby u篡豉m oksydantu 9%.

Czy mog dzi zabieg powt鏎zy, robi帷 k徙iel z wod 12% i potem pofarbowa z oksydantem 9% i mog liczy, 瞠 w這ski b璠 koloru blond? Polecacie mo瞠 jakie zabiegi piel璕nacyjne, by za bardzo nie przeci捫y w這s闚?
Podejrzewa豉m, 瞠 efekt nie do ko鎍a mo瞠 by zadowalaj帷y, no ale ba豉m si bawi w ma貫go chemika, nie znaj帷 cudzych w這s闚. ;/

B璠 bardzo wdzi璚zna za szybk odpowied!
voldtekt jest offline  
Stary 2013-02-24, 15:03   #3100
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez calisia Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Na zdj璚iu kt鏎e za陰czam s moje obci皻e kilka lat temu w這sy (zostawione na pami徠ke ), chcia豉bym si Was spyta czy wiecie mo瞠 jak farb mog uzyska podobny kolor? Prosi豉bym o podanie dok豉dnej firmy i nazwy koloru, z g鏎y dzi瘯uj.
6d Renee Blanche

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Potrzebuj rady. Chcia豉bym mie taki kolor jak w 2,3 za陰czniku, na 1 - moje aktualne w這sy, no mo瞠 teraz d馧 delikatnie zja郾ia, ale nadal mam blond odrosty ok.6 cm i reszta ciemniejsza (pozosta這軼i po szamponie kol. Casting - Br您). Dorad嬈ie mi co zastosowa, aby mie taki kolorek. Sama mam naturalnie prawie jasny blond, co mi璠zy poziomem 8 / 9 - za陰cznik 4
dziewczyna w za陰czniku 2 i 3 ma pasemka
je郵i chodzi ci o poziom jasno軼i to 9 i farba 9/0 czyli natura na poziomie 9.
Ciemny d馧 mo積a wyr闚na lekka kapiel rozja郾iaj帷a na wodzie 6%.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez voldtekt Poka wiadomo嗆
Witam!

Bardzo prosz o pomoc w zakresie farbowania.

Ot騜, niedoczekawszy si odpowiedzi na m鎩 poprzedni post, pofarbowa豉m mamie kole瘸nki w這sy farbami Majirel 10 i 10,1, wcze郾iej robi帷 rozja郾iaj帷 k徙iel (oksydant 12% rozcie鎍zy豉m do 6%, bo ba豉m si, 瞠 mog spali/ zniszczy w這sy). No i z wyj軼iowego koloru 鈔edni, z這cisty br您, wyszed miodowy/rudawy blond. Dodam, 瞠 do farby u篡豉m oksydantu 9%.

Czy mog dzi zabieg powt鏎zy, robi帷 k徙iel z wod 12% i potem pofarbowa z oksydantem 9% i mog liczy, 瞠 w這ski b璠 koloru blond? Polecacie mo瞠 jakie zabiegi piel璕nacyjne, by za bardzo nie przeci捫y w這s闚?
Podejrzewa豉m, 瞠 efekt nie do ko鎍a mo瞠 by zadowalaj帷y, no ale ba豉m si bawi w ma貫go chemika, nie znaj帷 cudzych w這s闚. ;/

B璠 bardzo wdzi璚zna za szybk odpowied!
a mo瞠 szampon silver by to stonowa?
je郵i nie wygl康a to 幢e to nie polecam ponownej k徙ieli

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Poka wiadomo嗆

fota 2 to 6.64 Alfaparf
ewentualnie szukaj w鈔鏚 innej firmy zachowuj帷 numeracje.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-24, 15:06   #3101
voldtekt
Raczkowanie

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
a mo瞠 szampon silver by to stonowa?
je郵i nie wygl康a to 幢e to nie polecam ponownej k徙ieli
Obiektywnie? Nie. Jednak pani us造sza豉 od "kole瘸nek" jakie niepochlebne uwagi i teraz mam wyrzuty sumienia.
K徙iel nie by豉 zbyt intensywna (podejrzewam, 瞠 za du穎 wody do rozcie鎍zania u篡豉m). Zatem, je郵i zrobi k徙iel i pomaluj farb z oksydantem 9%, raczej wyjdzie jasny blond? Czy mo瞠 lepiej oksydant 12%?

Edytowane przez voldtekt
Czas edycji: 2013-02-24 o 15:07
voldtekt jest offline  
Stary 2013-02-24, 15:07   #3102
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

Obiektywnie? Nie. Jednak pani us造sza豉 od "kole瘸nek" jakie niepochlebne uwagi i teraz mam wyrzuty sumienia.
K徙iel nie by豉 zbyt intensywna (podejrzewam, 瞠 za du穎 wody do rozcie鎍zania u篡豉m). Zatem, je郵i zrobi k徙iel i pomaluj farb z oksydantem 9%, wyjdzie jasny blond. Czy mo瞠 lepiej oksydant 12%?
oboj皻nie jakiej uzyjesz to zniszczysz jej w這sy...

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-24, 15:20   #3103
voldtekt
Raczkowanie

Ten kolor wygl康a mniej wi璚ej tak:
http://2.bp.blogspot.com/-StmwRbihwG...Tc/s1600/2.JPG

Co w takim razie mog豉bym zrobi, by w這s闚 nie zniszczy, ale trwale pozby si tego rudego odcienia?
voldtekt jest offline  
Stary 2013-02-24, 15:27   #3104
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Czesc !
czy ktos pomoglby okreslic mi jaki to jest odcien wlosow? i czy to typ chlodny czy cieply ? Baaaardzo mi sie podoba!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1599.jpg (69,4 KB, 23 za豉dowa)

Edytowane przez ewelinka01
Czas edycji: 2013-02-24 o 15:48
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-24, 15:32   #3105
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Ten kolor wygl康a mniej wi璚ej tak:
http://2.bp.blogspot.com/-StmwRbihwG...Tc/s1600/2.JPG

Co w takim razie mog豉bym zrobi, by w這s闚 nie zniszczy, ale trwale pozby si tego rudego odcienia?
oczczeka jakie 2 tygodnie w celu zregererowania w這s闚 nast瘼nie po這篡 10.21 z wod 9%

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-24, 16:04   #3106
mellancholia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Mam dosc!
Kathy pofarbowalam tak jak mowilas na poziomie 8, wybralam 8.43. Nie wyszla pomaranczka, ale calkiem fajna marchewa, spodobala mi sie... minal tydzien i nie ma sladu po farbie, znow sa sprane i znow czuje sie okropnie brzydko
To byla Wella z linii Koleston Perfect. Pierwszy zalacznik.
No i mam dosc, porzucam rudosci dopoki wlosy nie beda w lepszym stanie, bo farbowanie calosci wlosow co chwila to marny sposob.

Kolejne zalaczniki to moje aktualne wlosy. Wyszly troche rozowo, ale w rzeczywistosci nie maja nic rozowego,choc sa malo rowne :/

I teraz bardzo prosze o pomoc - mialam pomysl, zeby pofarbowac 10.3 z 9% woda i zakladam, ze wyjdzie mi ta upragniona pomaranczka.
Dalej chcialabym zjesc do slonecznego blondu, zrobic to stopniowo, zeby nie zniszczyc wlosow.
No i jak to przeprowadzic? Nakladac po prostu blondy? Wydaje mi sie ze po popielatych bede miec po prostu zgaszony rudy i tyle. Robic same zlote i np. uzywac srebrnego szamponu? Jakie oxy stosowac?

Nie moge wytrzymac z nijakimi wlosami i mam metlik w glowie co i jak robic, zeby dobrze wygladaly ech...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sx.jpg (50,6 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg uu.jpg (122,7 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg uuuu.jpg (171,5 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wwlwl.jpg (40,8 KB, 20 za豉dowa)

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.

Edytowane przez mellancholia
Czas edycji: 2013-02-24 o 16:07
mellancholia jest offline  
Stary 2013-02-24, 16:26   #3107
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka wiadomo嗆
Mam dosc!
Kathy pofarbowalam tak jak mowilas na poziomie 8, wybralam 8.43. Nie wyszla pomaranczka, ale calkiem fajna marchewa, spodobala mi sie... minal tydzien i nie ma sladu po farbie, znow sa sprane i znow czuje sie okropnie brzydko
No i mam dosc, porzucam rudosci dopoki wlosy nie beda w lepszym stanie, bo farbowanie calosci wlosow co chwila to marny sposob.

Kolejne zalaczniki to moje aktualne wlosy. Wyszly troche rozowo, ale w rzeczywistosci nie maja nic rozowego,choc sa malo rowne :/

I teraz bardzo prosze o pomoc - mialam pomysl, zeby pofarbowac 10.3 z 9% woda i zakladam, ze wyjdzie mi ta upragniona pomaranczka.
Dalej chcialabym zjesc do slonecznego blondu, zrobic to stopniowo, zeby nie zniszczyc wlosow.
No i jak to przeprowadzic? Nakladac po prostu blondy? Wydaje mi sie ze po popielatych bede miec po prostu zgaszony rudy i tyle. Robic same zlote i np. uzywac srebrnego szamponu? Jakie oxy stosowac?

Nie moge wytrzymac z nijakimi wlosami i mam metlik w glowie co i jak robic, zeby dobrze wygladaly ech...
Mi z rozja郾ionych w這s闚 tak si w豉郾ie rudy zmywa, pom鏂 mo瞠 軼inanie rozja郾ionych i nierozja郾ianie 瘸dnymi blondami odrost闚... albo rezygnacja z rudego.
Rudy nigdy nie b璠zie si trzyma w這s闚 rozja郾ionych rozja郾iaczem czy blondami. Tak intensywny kolor mo積a nak豉da na nienaruszone tak chemi w這sy. Inaczej dwa trzy mycia i koniec.

Blog
Stary 2013-02-24, 16:33   #3108
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Mam dosc!

Jak chcesz jasna pomaranczke, to musisz wlosy miec jasne, a wiec jakis jasny zloty blond. A wtedy sobie mozesz dokupic jakis tubke wscieklego pomaranczowego koloru tonujacego na mode Japonek i bedzie kul. Kolor sie doklada co jakis czas, bo to toner, ale ladnie wyglada.

Uwazam, ze Kathy miala racje, ale wiadomo, nikt nie widzi Twoich wlosow na zywo i trudno przewidziec spieranie sie farby. Zeby farba sie nie spierala, zawsze dobrze jest wlosy zapigmentowac. jednak to sie sprawdza w przypadku spokojniejszych odcieni. Wszelkie neony to niestety - spieraja sie potwornie. Na zapigmentowanych wlosach wyjda spokojniejsze a na jasniutkich dadza mocny efekt, ale na krotko. Cos za cos

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
Czesc !
czy ktos pomoglby okreslic mi jaki to jest odcien wlosow? i czy to typ chlodny czy cieply ? Baaaardzo mi sie podoba!
Kolor raczej neutralny w strone chlodngo. Na gorze na moje oko popielaty bez/perla - szampan, na dole chlodny bez.
guacamole jest offline  
Stary 2013-02-24, 16:52   #3109
mellancholia
Raczkowanie

No niestety to fakt, ze intensywne kolory nie chca sie trzymac i zaluje teraz, ze farbowalam kiedys na czerwono i pozniej rozjasnialam...

A slyszalyscie kiedys o dodawaniu farby do szamponu/odzywki? Podobno to ma trosze wspomagac kolor, ale nie wiem sama. Kolezanka tak chciala z rozowymi wlosami robic.

No a co ja moge ze soba zrobic teraz? :<
Chce miec blond w lecie, ale z rudym ciezko sie pozegnac, jak teraz o tym mysle.
http://i2.pinger.pl/pgr205/7c7f43970...ange-hair1.jpg
Ten kolor jest swietny, wiem, ze by mi sie spral, ale dalabym rade go uzyskac jakos jako pozegnanie? ^^ A pozniej nakladalac zlote blondy i gasic rudy szamponem?
W gruncie rzeczy to wydaje mi sie, ze taki kolor by sie troche ciekawiej spieral niz miedziane, nie wiem.
Moze ja za bardzo w ogole kombinuje, ale bardzo mi zalezy na tym, zeby dobrze czuc sie ze swoimi wlosami.

Czas edycji: 2013-02-24 o 16:56
Stary 2013-02-24, 17:06   #3110
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Mam dosc!

masz w這sy bardzo porowate i wszystko niestety przeleci jak przez sito - czy to rudosci czy br您y czy te blondy moim zdaniem prepigmentacje nie pomo瞠, p逝kanki/tonery b璠 do pierwszego mycia, je郵i nie chcesz drastycznego ci璚ia to doprowad w這sy do jakiegos naturalnego blondu na poziomie 8/0 co jakie 6 tygodni maluj tylko odrost, nast瘼nie co jakie 3 miesi帷e podcinaj w這sy o ok. 3cm, wtedy doprowadzisz w ci庵u roku w這sy do porz康ku inaczej powstanie b喚dne ko這.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-24 o 17:07
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-24, 18:22   #3111
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Wlosy porowate nie moga byc wciaz traktowane chemia. Farbowanie musi miec sens, a ciagle zmiany niestety nie sluza takim wlosom. Trzeba postawic na konkretny kolor, latwiejszy do uzyskania i go pielegnowac. Najlatwiejsze sa odcienie naturalne i ze zlotem. Ja bym jednak sie pokusila o prepigmentacje.

Ale, po farbowaniu trzeba tez polozyc preparat domykajacy luski i utrwalajacy kolor. Kupuje sie go w sklepie fryzjerskim. Sprawdzalam jeden i widzialam roznice.
Poza tym trzeba uzywac pielegnacji do wlosow farbowanych, stosowac plukanki lekko zakwaszajace, nawilzajace sera.

A jak odcien zaczyna plowiec, lepiej dac toner na slabej wodzie wzmacniajacy istniejacy kolor, niz klasc nowa porcje farby znowu z uzyciem wody 6 czy 9 proc na calosc.
guacamole jest offline  
Stary 2013-02-24, 18:22   #3112
mellancholia
Raczkowanie

Czyli pielegnacja i jeszcze raz pielegnacja. Dziekuje za pomoc, nie myslalam, ze rozjasnianie mi moze tak zaszkodzic, tak samo jak farbowanie calosci wlosow
Ale od teraz juz moze byc tylko lepiej.

A zeby doprowadzic w tej chwili wlosy do blondu to stosowac popielate farby czy tylko te naturalne a ten rudy z czasem przestanie byc widoczny?

Czas edycji: 2013-02-24 o 18:25
Stary 2013-02-24, 18:37   #3113
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Wlosy porowate nie moga byc wciaz traktowane chemia. Farbowanie musi miec sens, a ciagle zmiany niestety nie sluza takim wlosom. Trzeba postawic na konkretny kolor, latwiejszy do uzyskania i go pielegnowac. Najlatwiejsze sa odcienie naturalne i ze zlotem. Ja bym jednak sie pokusila o prepigmentacje.

Ale, po farbowaniu trzeba tez polozyc preparat domykajacy luski i utrwalajacy kolor. Kupuje sie go w sklepie fryzjerskim. Sprawdzalam jeden i widzialam roznice.
Poza tym trzeba uzywac pielegnacji do wlosow farbowanych, stosowac plukanki lekko zakwaszajace, nawilzajace sera.

A jak odcien zaczyna plowiec, lepiej dac toner na slabej wodzie wzmacniajacy istniejacy kolor, niz klasc nowa porcje farby znowu z uzyciem wody 6 czy 9 proc na calosc.
wszystkie od篡wki do koloru s kwa郾e, natomiast bardzo dobrze domknie 逝sk p逝kanka z wod i octem (na szklank wody 1-造磬a ooctu jab趾owego) - tonowanie jest najlepsze, ale nie w tym przypadku...wiem bo wiele zam przypadk闚 jak kto przesadzi z rozja郾ianiem.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Czyli pielegnacja i jeszcze raz pielegnacja. Dziekuje za pomoc, nie myslalam, ze rozjasnianie mi moze tak zaszkodzic, tak samo jak farbowanie calosci wlosow
Ale od teraz juz moze byc tylko lepiej.

A zeby doprowadzic w tej chwili wlosy do blondu to stosowac popielate farby czy tylko te naturalne a ten rudy z czasem przestanie byc widoczny?
napisa造鄉y ci w poprzednich postach jakie farby
naturalnie odcienie i z這te, u篡waj帷 popieli mo瞠sz si nabawi glona na w這sch.
8/0 i 8.3

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-24 o 18:40 Pow鏚: dopis
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-24, 19:25   #3114
mellancholia
Raczkowanie

Chcialam sie tylko upewnic
Z rozjasnianiem sama nie wiem czy przesadzilam - raz 15min rozjasniacz, raz blond farba rozjasniajaca, dwa razy farbowanie z oxy 9%. To raczej brak odpowiedniej pielegnacji, bo dlugi czas farbujac nawet nie uzywalam odzywek i codziennie szampon z SLS, suszenie i inne grzechy. Na szczescie od jakiegos czasu wiem o wiele wiecej.
Dziekuje wam bardzo za pomoc i przepraszam za meczenie,

Stary 2013-02-24, 19:51   #3115
mloda198777
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
Angry MYSI kolor w這s闚!

witam dziewczyny!

potrzebowa豉bym ma貫j pomocy...

ju par dobrych lat farbuj w這sy, a z natury ju sama nie wiem jaki kolor w這s闚 mia豉m, co pomi璠zy ciemnym blondem a jasnym br您em, jestem raczej typem urody LATO. zacz窸o si od pasemek, baleja簑, p騧niej farbowa豉m na ca這嗆 i do tej pory nie znalaz豉m odpowiedniego koloru w這s闚 dla siebie! JEDEN by > mied, pi瘯ny miedziano-br您owy kolor w這s闚, ale on raczej wszystkim dziewczyn pasuje, tylko 瞠 po paru myciach, si sp逝kiwa, wi璚 nie sta mnie aby co chwile chodzi do fryzjera a sama nie dam rady gdy mam d逝窺ze i strasznie g瘰te w這sy

przez farbowanie (tak my郵) zrobi mi si MYSI/POPIELATY, bez po造sku, szary, smutny kolor w這s闚... taki bez 篡cia:/
macie mo瞠 zdj璚ia kolor闚 kt鏎e b璠 zbli穎ne do popielatego, ale 瞠by by 篡wy, chodzi mi tylko i wy陰cznie o odrosty, chcia豉bym zafarbowa w這sy na ca這嗆 farb zbli穎n do tego "MYSIEGO" (tylko dlatego poniewa przy innych kolorach mam wyra幡e odrosty) i ewentualnie jakie pasemka do tego koloru.

nie musz by zdj璚ia, ale np. nazwy kolor闚 kt鏎y mog豉bym sobie zrobi, jaki pomys...

Edytowane przez mloda198777
Czas edycji: 2013-02-24 o 23:13
mloda198777 jest offline  
Stary 2013-02-25, 00:11   #3116
joannaabram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 187
Wpisy w blogu: 29
Dot.: MYSI kolor w這s闚!

To 瞠 jeste latem, nie znaczy 瞠 najlepszym wyj軼iem dla Ciebie jest ch這dny odcie. Czasem jest zupe軟ie na odwr鏒, cho to oczywi軼ie sprawa bardzo indywidualna. Przetestuj sobie Color Touch, kt鏎y nadaje tonacj a nie dzia豉 jak farba, dzi瘯i czemu nie niszczy w這s闚.
Stary 2013-02-25, 07:59   #3117
voldtekt
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
oczczeka jakie 2 tygodnie w celu zregererowania w這s闚 nast瘼nie po這篡 10.21 z wod 9%
Mo瞠 komu przyda si info:

Jednak pomalowa豉m te w這sy, bo kobieta 篡 nie dawa豉. Efekt? Nie zauwa篡豉m, by w這ski na tym ucierpia造. Poleci豉m stosowa balsamy i od篡wki i dba o codzienn piel璕nacj.

D馧 w這s闚 by ciemniejszy (taki ciemny miodowy), a g鏎a "kurczak". Zmiesza豉m te farby co zosta造 - 10 i 10,21 (z przewag tej drugiej) z oksydantem 9% i najpierw po這篡豉m na ca貫j d逝go軼i (od ciemniejszych ko鎍闚, w g鏎, 3cm przed czubkiem g這wy ko鎍z帷), odczeka豉m 15min i po這篡豉m farb na g鏎ne partie i w ko鎍u odrosty. Po ok. 35min widzia豉m, 瞠 kolor troch stonowa, jeszcze par minut farb potrzyma造鄉y i barwa na ca造ch w這sach si wyr闚na豉 i - na chwil obecn - kolor si podoba.
voldtekt jest offline  
Stary 2013-02-25, 17:58   #3118
afamari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Poka wiadomo嗆
kurcze troszke pozno ale moze jeszcze szukasz tego koloru , mnie bardzo podobny udalo sie uzyskac dzieki drogeryjnej garnier olia bez amoniaku ,odcien to mahiniowy braz, 5.5
Mam pytanie, czy jeste zadowolona z OLiA? Czy kolor dlugo si utrzymuje i czy rzeczywi軼ie to nie ma amoniaku?
Pozdrawiam
afamari jest offline  
Stary 2013-02-25, 20:54   #3119
shindy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Kobietki prosz bardzo o rade. Chcia豉bym osi庵n望 efekt jak na zdj璚iach , ciep造 piaskowy, karmelowy blond z per這wym po造skiem. Farba kt鏎ej aktualnie u篡wam to ganier 9 bardzo bardzo jasny blond, w這sy s lekko po鄴趾貫 na ko鎍ach.
54d03a090006d7744f37bd74.jpg
7.jpg
shindy jest offline  
Stary 2013-02-25, 21:17   #3120
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez shindy Poka wiadomo嗆
Kobietki prosz bardzo o rade. Chcia豉bym osi庵n望 efekt jak na zdj璚iach , ciep造 piaskowy, karmelowy blond z per這wym po造skiem. Farba kt鏎ej aktualnie u篡wam to ganier 9 bardzo bardzo jasny blond, w這sy s lekko po鄴趾貫 na ko鎍ach.
Za陰cznik 5132165
Za陰cznik 5132166
10.3 i 10.31 p馧 na p馧

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mloda198777 Poka wiadomo嗆
witam dziewczyny!

potrzebowa豉bym ma貫j pomocy...

ju par dobrych lat farbuj w這sy, a z natury ju sama nie wiem jaki kolor w這s闚 mia豉m, co pomi璠zy ciemnym blondem a jasnym br您em, jestem raczej typem urody LATO. zacz窸o si od pasemek, baleja簑, p騧niej farbowa豉m na ca這嗆 i do tej pory nie znalaz豉m odpowiedniego koloru w這s闚 dla siebie! JEDEN by > mied, pi瘯ny miedziano-br您owy kolor w這s闚, ale on raczej wszystkim dziewczyn pasuje, tylko 瞠 po paru myciach, si sp逝kiwa, wi璚 nie sta mnie aby co chwile chodzi do fryzjera a sama nie dam rady gdy mam d逝窺ze i strasznie g瘰te w這sy

przez farbowanie (tak my郵) zrobi mi si MYSI/POPIELATY, bez po造sku, szary, smutny kolor w這s闚... taki bez 篡cia:/
macie mo瞠 zdj璚ia kolor闚 kt鏎e b璠 zbli穎ne do popielatego, ale 瞠by by 篡wy, chodzi mi tylko i wy陰cznie o odrosty, chcia豉bym zafarbowa w這sy na ca這嗆 farb zbli穎n do tego "MYSIEGO" (tylko dlatego poniewa przy innych kolorach mam wyra幡e odrosty) i ewentualnie jakie pasemka do tego koloru.

nie musz by zdj璚ia, ale np. nazwy kolor闚 kt鏎y mog豉bym sobie zrobi, jaki pomys...
a nie lepiej zerkn望 na palet kolor闚 i dobra odpowiedni do naturalnego?
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ell-colorance/

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.