Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-01, 15:51   #3151
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez voldtekt Poka wiadomo嗆
Witam,

Chcia豉bym si Was poradzi, jakich farb mog u篡, by uzyska kolor jak na trzecim zdj璚iu (mo瞠 by troch bardziej miedziany, co pomi璠zy kolorem, kt鏎y mam na odrostach, a trzeci fot, tylko intensywniejszy).

Farbowa豉m do tej pory w這sy na ciemny br您 farbami sklepowymi, teraz powoli schodz z tej ciemnicy i malowa豉m ostatnio Majirelem 5,35, czego efektem jest dwukolorowa barwa (co mi nie przeszkadza, bo wol bra si za rozja郾ianie nieinwazyjnie). My郵, 瞠by nast瘼nym razem odrosty zrobi tym samym Majirelem, no i w豉郾ie, czym reszt w這s闚, by kolor wyr闚na i troch przyrdzawi?
Chcia豉m tylko szepn望, 瞠 jak pomalowa豉m Kasztanem Recital Preference to mia豉m w豉郾ie taki kolor jak na ostatnim zdj璚iu.

http://i.pinger.pl/pgr235/915cba7c00...wy-kasztan.jpg

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-03-01, 19:00   #3152
nasia95
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

A takie kolorki??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg AgnieszkaSzulim_AgnieszkaSzulim10.jpg (46,3 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg f8fa7f65204380e73d130e837a8321e9c8266a86.jpg (15,8 KB, 24 za豉dowa)
nasia95 jest offline  
Stary 2013-03-01, 21:26   #3153
Mizuhii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jasny Z這cisty Blond

Chc zmieni sobie kolor w這s闚. Jednak par miesi璚y temu b璠帷 u fryzjerki zrobi豉m sobie baleja... by on wykonany tylko przy pomocy rozja郾iacza... Efekt nie przypad mi zbytnio do gustu, ale to ju przesz這嗆... M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond i teraz dodatkowo mam te ja郾iejsze pasemka kt鏎e na szcz窷cie troch przyciemnia造 i nabra造 ciep貫go koloru pasuj帷ego do mojej jasnej karnacji... ale wracaj帷 do tematu to my郵a豉m o tym aby przemalowa si na Jasny Z這cisty Blond. Dok豉dniej my郵a豉m o tej farbie: Loreal Recital X 8.3 Cannes Jasny Z這cisty Blond.

Moje pytanie to czy nie b璠zie wygl康a dziwnie baleja pomalowany tego typu farb... i czy do osoby o ciep貫j karnacji z jasna cera i piwnymi w這sami taki kolor wg b璠zie pasowa?...
Mizuhii jest offline  
Stary 2013-03-01, 22:15   #3154
ibizaparty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Prosz Was bardzo o pomoc jak uzyska taki kolor i jak technik m鏬 on by uzyskany.Marze o takim kolorze.Ostatnio ufarbowa豉m w這sy kolorem z poziomu 9 naturalny i w ciemniejszym 鈍ietle wygl康aj podobnie ale w 鈍ietle jasnym s pomaranczowe.Uzy豉m dwa razy fioletowego szamponu ale raczej ma這 pomog這.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10_500x640.jpg (40,8 KB, 24 za豉dowa)
ibizaparty jest offline  
Stary 2013-03-01, 22:28   #3155
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

ibizaparty, ja bym szuka豉 czego typu 9.3 albo 9.13
http://www.kosmetykionline.pl/data/i...R_NATURALS.jpg

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Mizuhii Poka wiadomo嗆
Chc zmieni sobie kolor w這s闚. Jednak par miesi璚y temu b璠帷 u fryzjerki zrobi豉m sobie baleja... by on wykonany tylko przy pomocy rozja郾iacza... Efekt nie przypad mi zbytnio do gustu, ale to ju przesz這嗆... M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond i teraz dodatkowo mam te ja郾iejsze pasemka kt鏎e na szcz窷cie troch przyciemnia造 i nabra造 ciep貫go koloru pasuj帷ego do mojej jasnej karnacji... ale wracaj帷 do tematu to my郵a豉m o tym aby przemalowa si na Jasny Z這cisty Blond. Dok豉dniej my郵a豉m o tej farbie: Loreal Recital X 8.3 Cannes Jasny Z這cisty Blond.

Moje pytanie to czy nie b璠zie wygl康a dziwnie baleja pomalowany tego typu farb... i czy do osoby o ciep貫j karnacji z jasna cera i piwnymi w這sami taki kolor wg b璠zie pasowa?...
pasowa b璠zie, pi瘯ny kolor. na jakim poziomie kolorystycznym masz pasemka? kolor powinien wyj嗆 raczej r闚nomiernie, chocia na rozja郾ianych pasemkach mo瞠 si lekko r騜ni od naturalk闚.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-01, 22:50   #3156
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Podpowiedzcie prosz co to za kolorek?
Jak farb (najlepiej profesjonaln) uzyskam go?
obecnie farbuj w這sy goldwellem 6NBP
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg azur bod mieta.jpg (100,3 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg azur bod roz.jpg (120,3 KB, 25 za豉dowa)
Stary 2013-03-01, 23:07   #3157
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
Podpowiedzcie prosz co to za kolorek?
Jak farb (najlepiej profesjonaln) uzyskam go?
obecnie farbuj w這sy goldwellem 6NBP
Wella Koleston 6.7 albo 6.73 jak na moje oko
http://www.hair-shop.home.pl/wella/f...ston/wolsy.jpg

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-01, 23:28   #3158
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Kiedy u篡wa豉m welli 6/7 ale wychodzi taki typowy czekoladowy br您 z odcieniem rudym w s這鎍u... A ten ma taki refleks bordo (na moim monitorze bynajmniej)
Stary 2013-03-02, 12:24   #3159
NattSoon
Przyczajenie

Smile Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

Witajcie, potrzebuje Waszej pomocy, jestem z natury ciemn blondynk, od d逝窺zego czasu rozja郾iam w這sy, kt鏎ych odcie by lekko s這neczny. niedawno zrobi豉m ombre, fryzjerka pomin窸a konce, kt鏎e teraz w por闚naniu z g鏎 s 鄴速e... czym pomalowa konc闚ki, zeby rozja郾i je i nada im 豉dny, zimny jasny blond? pomocy!!!
NattSoon jest offline  
Stary 2013-03-02, 16:39   #3160
marynka42
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 876
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

hej, jakim kolorem pomalowa wlosy, 瞠by uzyska ciemny br您 z bardzo leciutko miedzianym polyskiem? najchetniej zmieszalabym dwie farby, np. z goldwella, ale kompletnie nie wiem, jakie;(
marynka42 jest offline  
Stary 2013-03-02, 21:00   #3161
Anecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 711

nie no nie dotrwam do fryzjera :P na czubku glowy mam zolte wlosy potem rude i golebi popiel jednak w ogole tego nie ruszyl.. trace nadzieje ze cokolwiek mi zniweluje zoltko i rudosc :/ i zas ciemny braz chyba musze polozyc :/

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2013-03-03, 16:16   #3162
viooolett
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 130

Witam.Mam pytanie,jaki kolor uzyskam mieszajac farby z Chantal Prosalon :40ml bardzo jasny miedziany(9,46) i 20ml koralowej czerwieni(6.66),czy bedzie to mialo cos wspolnego z miedziana czerwienia?
viooolett jest offline  
Stary 2013-03-03, 20:01   #3163
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka wiadomo嗆
Witam.Mam pytanie,jaki kolor uzyskam mieszajac farby z Chantal Prosalon :40ml bardzo jasny miedziany(9,46) i 20ml koralowej czerwieni(6.66),czy bedzie to mialo cos wspolnego z miedziana czerwienia?
tak
4 to mied
6 to czerwie

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez marynka42 Poka wiadomo嗆
hej, jakim kolorem pomalowa wlosy, 瞠by uzyska ciemny br您 z bardzo leciutko miedzianym polyskiem? najchetniej zmieszalabym dwie farby, np. z goldwella, ale kompletnie nie wiem, jakie;(
5K Goldwell Topchic

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez NattSoon Poka wiadomo嗆
Witajcie, potrzebuje Waszej pomocy, jestem z natury ciemn blondynk, od d逝窺zego czasu rozja郾iam w這sy, kt鏎ych odcie by lekko s這neczny. niedawno zrobi豉m ombre, fryzjerka pomin窸a konce, kt鏎e teraz w por闚naniu z g鏎 s 鄴速e... czym pomalowa konc闚ki, zeby rozja郾i je i nada im 豉dny, zimny jasny blond? pomocy!!!
daj fotke

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2013-03-05, 23:07   #3164
Anecka
Zakorzenienie

Dobra, mam zdjecie moich nieudanych klakow

Czym pozbede sie tej zolci/rudosci? nie chce znow wracac do ciemnego brazu :/ moze plukanka fioletowa?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 2.jpg (116,0 KB, 27 za豉dowa)

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2013-03-06, 09:45   #3165
inga653
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do inga653
Arrow Jak osi庵n望 taki pi瘯ny, piaskowo-be穎wy blond?

Witam. Chcia豉bym si dowiedzie, czy kt鏎捷 z farb drogeryjnych da si uzyska taki pi瘯ny kolor? Obecnie posiadam jasny, lekko 鄴速awy blond, moje naturalne w這sy to ciemny ch這dny blond. Zakocha豉m si w tym kolorku po uszy, pomocy dziewczyny!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bezowy blond.jpg (43,2 KB, 14 za豉dowa)
inga653 jest offline  
Stary 2013-03-06, 20:01   #3166
FoulBabylon
Przyczajenie

POMOCY : Pytanie do fryzjerki

Witam, mam do嗆 dziwny problem. Od 3 lat farbuj w這sy. Najcz窷ciej u fryzjera, Z natury jestem szatynk dlatego stawia豉m na kolory, kt鏎e pog喚bi m鎩 naturalny kolor. Lecz od pewnego czasu niezale積ie od wybranego koloru farby uzyskuj taki sam efekt czyli ko鎍e ciemne a w這sy u nasady ( na jakie 10cm) s koloru rudego..
Nie mam poj璚ia co z tym zrobi.
Fryzjerka poleci豉 zafarbowa je na czer ale najzwyczajniej w 鈍iecie nie chc takiego koloru. Chc wyr闚na kolor w這s闚 i przesta je farbowa.
FoulBabylon jest offline  
Stary 2013-03-06, 20:22   #3167
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: POMOCY : Pytanie do fryzjerki

Na Twoim miejscu poszuka豉bym lepszej fryzjerki, a nie takiej, kt鏎a nie potrafi pofarbowa Ci w這s闚 porz康nie, tylko radzi czer, z kt鏎ej tak ci篹ko potem zej嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-07, 10:09   #3168
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak osi庵n望 taki pi瘯ny, piaskowo-be穎wy blond?

Cytat:
Napisane przez inga653 Poka wiadomo嗆
Witam. Chcia豉bym si dowiedzie, czy kt鏎捷 z farb drogeryjnych da si uzyska taki pi瘯ny kolor? Obecnie posiadam jasny, lekko 鄴速awy blond, moje naturalne w這sy to ciemny ch這dny blond. Zakocha豉m si w tym kolorku po uszy, pomocy dziewczyny!
L'Oreal excellence 10.21

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Anecka Poka wiadomo嗆
Dobra, mam zdjecie moich nieudanych klakow

Czym pozbede sie tej zolci/rudosci? nie chce znow wracac do ciemnego brazu :/ moze plukanka fioletowa?
6.01 z alfy jest bardzo 豉dny zerknij tez na palete Renee Blanche matowe br您y - mega fajne

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-03-07 o 10:11
kathy579 jest offline  
Stary 2013-03-07, 11:28   #3169
okruszek187
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Loreal Feria 84

cze嗆 chcia豉bym uzyska kolor "szampan" na m鎩 郵ub, pami皻am kiedy by豉 farba dzi瘯i kt鏎ej mo積a by這 uzyska taki kolorek Loreal Feria 84, lecz zosta豉 wycofana nie wiem co mam robi, mo瞠 wiecie jakie farby pomiesza 瞠by uzyska taki kolor? by豉bym Wam wdzi璚zna baaaadzo. Za陰czam podobny kolor, kt鏎y ma Socha na ok豉dce katalogu avon.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cover.jpg (229,9 KB, 22 za豉dowa)

Edytowane przez okruszek187
Czas edycji: 2013-03-07 o 11:30
okruszek187 jest offline  
Stary 2013-03-07, 12:12   #3170
panteraaa20
Przyczajenie

Z czerwonych na blond

Mam problem bardzo bym chciala miec sredni blond ale nie wiem jak sie za to zabrac otoz moje naturalne wlosy to sredni braz ale od kilku lat farbuje je na rozne kolory, aktualnie mam czerwone z odrostami farbowane 3 razy na calosc. Moze mialyscie podobny problem albo wiecie jak przesc z czerwonego na blond nie niszczac za bardzo wlosow.
ps. jezeli juz jest taki watek to z gory przepraszam, jestem nowa na tym forum i jeszcze wszystkiego nie ogarniam
panteraaa20 jest offline  
Stary 2013-03-07, 12:13   #3171
deeskaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Przyciemnianie rudego

Witam serdecznie!
Bardzo prosz o pomoc.
Dorad嬈ie mi moje drogie jaki konkretnie kolor farby lub szamponetki na這篡 aby w這sy mia造 r闚nomierny kolor na ca貫j d逝go軼i.
Zale篡 mi na tym aby nie by造 bardzo ciemne, gdy ca造 czas staram si aby uzyska jaki ciep造 br您ik. Farbowa豉m w這sy na czarno kilka lat, w ubieg造m roku by豉m u fryzjera na dekoloryzacji jednak po stracie 230z nie by這 瘸dnego efektu. Teraz staram si na w豉sn r瘯 farbowa w這sy i w豉郾ie takie s efekty. Jak nie ca趾iem ciemne to znowu za jasne. Pom騜cie prosz moje kochane, bo w tym momencie mam na g這wie t璚z. Do陰czam zdj璚ia.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (48,0 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝1.jpg (41,2 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝3.jpg (29,9 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝4.jpg (33,3 KB, 11 za豉dowa)
deeskaa jest offline  
Stary 2013-03-07, 12:14   #3172
kasiapek
Przyczajenie

kolor

witam, niedawno mia豉m w這sy zafarbowane na ciemny br您 loreal. pojawi造 sie odrosty i barzdo chcia豉m wr鏂ic do naturalnego koloru. Wybra豉m sie do fryzjera, gdzie 軼i庵n掖 mi kolor. Moj obecny kolor to miodowy blond, pod swiat貫m rudo-zo堯ty..jestem przerazona, juz nie moge na to patrzec. Przegladaam r霩ne kolory. Czy jezeli uzyje koloru naturalny ciemny blond z serii syoss pronature, uzyskam kolor bez rudosci i z鏊ci. moj naturalny kolor to taki :http://www.google.pl/search?um=1&hl=...%3B1067%3B1600
kasiapek jest offline  
Stary 2013-03-07, 12:38   #3173
drevnikocurek
Raczkowanie

Dot.: kolor

Cytat:
Napisane przez kasiapek Poka wiadomo嗆
witam, niedawno mia豉m w這sy zafarbowane na ciemny br您 loreal. pojawi造 sie odrosty i barzdo chcia豉m wr鏂ic do naturalnego koloru. Wybra豉m sie do fryzjera, gdzie 軼i庵n掖 mi kolor. Moj obecny kolor to miodowy blond, pod swiat貫m rudo-zo堯ty..jestem przerazona, juz nie moge na to patrzec. Przegladaam r霩ne kolory. Czy jezeli uzyje koloru naturalny ciemny blond z serii syoss pronature, uzyskam kolor bez rudosci i z鏊ci. moj naturalny kolor to taki :http://www.google.pl/search?um=1&hl=...%3B1067%3B1600
A jaki chcesz mie kolor? Ciemny blond wychodzi bardzo ciemno...

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2013-03-07, 14:48   #3174
deeskaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Przyciemnianie rudego

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez deeskaa Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie!
Bardzo prosz o pomoc.
Dorad嬈ie mi moje drogie jaki konkretnie kolor farby lub szamponetki na這篡 aby w這sy mia造 r闚nomierny kolor na ca貫j d逝go軼i.
Zale篡 mi na tym aby nie by造 bardzo ciemne, gdy ca造 czas staram si aby uzyska jaki ciep造 br您ik. Farbowa豉m w這sy na czarno kilka lat, w ubieg造m roku by豉m u fryzjera na dekoloryzacji jednak po stracie 230z nie by這 瘸dnego efektu. Teraz staram si na w豉sn r瘯 farbowa w這sy i w豉郾ie takie s efekty. Jak nie ca趾iem ciemne to znowu za jasne. Pom騜cie prosz moje kochane, bo w tym momencie mam na g這wie t璚z. Do陰czam zdj璚ia.
Mo瞠 co takiego. Jak my郵icie?

http://image.ceneo.pl/data/products/...chowy-braz.jpg

Czekam na Wasze rady

Edytowane przez deeskaa
Czas edycji: 2013-03-07 o 14:49
deeskaa jest offline  
Stary 2013-03-07, 15:25   #3175
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cze嗆. Uda這 mi si uzyska tak kolorek w這s闚, jak widzicie na dw鏂h pierwszych zdj璚iach. Prosz dorad嬈ie mi, na postawie swoich do鈍iadcze, jak uzyska taki kolor w這s闚, jak jest na zdj璚i 3 lub 4. Jakiej u篡 farby? Z g鏎y dzi瘯uj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (66,5 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg xx.jpg (87,7 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blond-wlosy.jpg (29,0 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3056784518.jpg (22,2 KB, 23 za豉dowa)

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline  
Stary 2013-03-07, 17:05   #3176
Anecka
Zakorzenienie

Dot.: Jak osi庵n望 taki pi瘯ny, piaskowo-be穎wy blond?

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
L'Oreal excellence 10.21

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

6.01 z alfy jest bardzo 豉dny zerknij tez na palete Renee Blanche matowe br您y - mega fajne
Wlasnie sobie zerknelam i ten 6.01 to dosc ciemny jest, wolalabym wlosow nie przyciemniac. Popatrzylam tez na druga firme i podoba mi sie kolor 7.31S i 8.3Mat

w zalaczniku przesdstawiam kolor ktory mi sie marzy (chlodny odcien, mi sie kojarzy z Ink z mlekiem), ale sama go nie uzyskam w domu na moich brozowo zolto rodo miedzianych wlosach wiec moze do lipca uda mi sie nazbierac kase i pojsc do fryzjera. choc dekolor u mnie ponad 300zl..

edit: Kurcze na drugim kompie ten kolor wlosow z zalacznika ma cieply odcien, a na lapku ma bardzo chlodny ktory mi sie podoba :/ ajj ciezko z ustawieniami kolorow, kazdy na monitorze bedzie mogl miec inaczej niestety

edit2: ten drugi kolor z zalacznika chyba jest chlodnym odcieniem? tzn nie ma rudosci, strasznie mi sie podoba.. no i trzeci jest cudowny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ohah.jpg (25,1 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1401302810.jpg (158,7 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2051842962.jpg (42,4 KB, 20 za豉dowa)

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2013-03-08 o 12:18
Anecka jest offline  
Stary 2013-03-07, 17:14   #3177
inga653
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do inga653
Dot.: Loreal Feria 84

Cytat:
Napisane przez okruszek187 Poka wiadomo嗆
cze嗆 chcia豉bym uzyska kolor "szampan" na m鎩 郵ub, pami皻am kiedy by豉 farba dzi瘯i kt鏎ej mo積a by這 uzyska taki kolorek Loreal Feria 84, lecz zosta豉 wycofana nie wiem co mam robi, mo瞠 wiecie jakie farby pomiesza 瞠by uzyska taki kolor? by豉bym Wam wdzi璚zna baaaadzo. Za陰czam podobny kolor, kt鏎y ma Socha na ok豉dce katalogu avon.
PODBIJAM, pi瘯ny jest! dziewczyny, je郵i kt鏎akolwiek ma jaki pomys, prosz piszcie
inga653 jest offline  
Stary 2013-03-07, 18:07   #3178
drevnikocurek
Raczkowanie

Dot.: Loreal Feria 84

|No w豉郾ie nie wiedzie czemu wiele kolor闚 z Feria Preference znikn窸o... Np. pi瘯ny kasztan, kt鏎y chcia豉m te軼iowej poleci, posz造鄉y do sklepu a tu same rudo軼i i czerwienie...

Blog
Stary 2013-03-07, 21:46   #3179
kaja_008
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Jak uzyska kolor ze zdj璚ia numer 1 lub 2 na w這sach rozjasnianych prawie bia造ch ? Bardziej zale篡 mi na farba drogeryjnych 瞠 wzgl璠u na 豉twiejsz dost瘼no嗆
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przepiekna-5.jpg (40,9 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tangerine-pants.jpg (56,8 KB, 24 za豉dowa)
kaja_008 jest offline  
Stary 2013-03-07, 22:40   #3180
Arasimka92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Question Farbowanie w這s闚 farbowanych???

Witajcie!
Mam do Was pytanko...
Mam farbowane w這sy, farb z sayoss na kolor "s這dki br您", teraz chc zmieni kolor jednak zmiana du瘸, poniewa chc pofarbowa w這sy na "intensywn czerwie", r闚nie tej瞠 firmy. Pytanie brzmi, czy intensywna czerwie pokryje s這dki br您 czy te b璠 musia豉 najpierw w這sy rozja郾i, a dopiero potem stosowa czerwie?
Z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi

W徠ek zbiorczy

Kaguya

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-03-08 o 07:31
Arasimka92 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.