Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-15, 12:43   #3241
jowitekxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Ja郾iejszy kolor w這s闚 - co musz zrobi ?

Od ponad roku czasu maluj w這sy odcieniami ciemnej czerwieni. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to br您. Ostatnio bardzo spodoba造 mi si w這sy w kolorze ja郾iejszym o kilka ton闚 ni m鎩 obecny tak jak na tej fotografii : http://m.ocdn.eu/_m/e4d2d3376983249f...9363,62,37.jpg

Co musz zrobi z moimi w這sami, 瞠by doj嗆 do takiego efektu ? Doczyta豉m si, 瞠 co z rozja郾ianiem i zdejmowaniem koloru ale nigdy tego nie robi豉m i chcia豉bym wiedzie ile to kosztuje i czy bardzo niszczy w這sy ? Wszystko chcia豉bym zrobi w salonie fryzjerskim : rozja郾i, pomalowa, ewentualnie troszk podci望...

Dzi瘯uj z g鏎y za odpowied
Pozdrawiam
jowitekxd jest offline  
Stary 2013-03-15, 15:22   #3242
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
KOLORYZACJA R匚ITAL PR丌仂ENCE X 8.3 Cannes Jasny Z這cisty Blond --- NIGDY PRZENIGDY WI犴EJ... wyszed mi na moich w這sach (mam odcie 10) a k豉d豉m ten lub 9 recital - i wyszed CIEMNY BLOND...
Recital zawsze wychodzi o 1 ton albo 2 ciemniej ni na opakowaniu...

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-03-16, 08:37   #3243
okruszek187
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Loreal Feria 84

"cze嗆 chcia豉bym uzyska kolor "szampan" na m鎩 郵ub, pami皻am kiedy by豉 farba dzi瘯i kt鏎ej mo積a by這 uzyska taki kolorek Loreal Feria 84, lecz zosta豉 wycofana nie wiem co mam robi, mo瞠 wiecie jakie farby pomiesza 瞠by uzyska taki kolor? by豉bym Wam wdzi璚zna baaaadzo. Za陰czam podobny kolor, kt鏎y ma Socha na ok豉dce katalogu avon."
ponawiam pom騜cie za dwa tygodnie mam 郵ub a nie moge znale嗆 farby
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cover.jpg (229,9 KB, 14 za豉dowa)
okruszek187 jest offline  
Stary 2013-03-16, 08:41   #3244
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez okruszek187 Poka wiadomo嗆
"cze嗆 chcia豉bym uzyska kolor "szampan" na m鎩 郵ub, pami皻am kiedy by豉 farba dzi瘯i kt鏎ej mo積a by這 uzyska taki kolorek Loreal Feria 84, lecz zosta豉 wycofana nie wiem co mam robi, mo瞠 wiecie jakie farby pomiesza 瞠by uzyska taki kolor? by豉bym Wam wdzi璚zna baaaadzo. Za陰czam podobny kolor, kt鏎y ma Socha na ok豉dce katalogu avon."
Chyba fryzjer bedzie lepsz opcj...

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2013-03-16, 09:19   #3245
Anecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 711

Jak na swoj slub, to lepiej idz do fryzjera

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2013-03-16, 09:59   #3246
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Odp: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

ale zaufanego i sprawdzonego

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2013-03-16, 17:19   #3247
Sash
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Witajcie!
Bardzo licz na to, 瞠 pomo瞠cie mi, doradzicie
Ot騜 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您, we wrze郾iu jednak pofarbowa豉m si na czarno, totalnie czarno. Ostatnio wiosna mi odbi豉 i zapragn窸am zmian. Chcia豉m co ja郾iejszego, sama do ko鎍a nie wiedz帷 czego dok豉dnie. A nagle mnie ol郾i這, kiedy zobaczy豉m te zdj璚ia Penelope Cruz. No strzeli這 mnie totalnie, zakocha豉m si na zab鎩 i stwierdzi豉m, 瞠 musz to mie na g這wie Wydrukowa豉m zdj璚ia, pogna豉m do fryzjerki i posmutnia豉m. Pani fryzjerka oznajmi豉 mi, 瞠 na kruczoczarnych w這sach mi tego nie zrobi, powiedzia豉, 瞠 najpierw musi si pozby tej czerni, 瞠by m鏂 p騧niej cokolwiek kombinowa. Przytakn窸am tylko gotowa na wszelkie zmiany. 圭i庵n窸a mi t czer i mam teraz...nie wiadomo co, ale nie podoba mi si i chce mi si p豉ka za ka盥ym razem, kiedy patrz w lustro Zdj璚ia mojego aktualnego koloru w za陰czniku.
Powiedzcie mi prosz, czy to jest dobra baza, pod ten kolorek, kt鏎y ma Pen? Czy mo瞠 trzeba co b璠zie jeszcze z kolorem kombinowa? Jestem totalnie w tej kwestii niedo鈍iadczona, dlatego licz na Wasze sugestie. Co zrobi 瞠by z tego czego, kt鏎e mam teraz, wysz這 to, co ma Penelope?
Bardzo gor帷o prosz o odpowiedzi i z g鏎y dzi瘯uj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 448012-penelope-cruz-et-637x0-3.jpg (80,8 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 67989.jpg (31,0 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Penelope-Cruz-05.jpg (28,8 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1614.jpg (82,7 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1615.jpg (84,8 KB, 11 za豉dowa)
Stary 2013-03-16, 17:29   #3248
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

Cytat:
O jaki konkretnie kolor ci chodzi, bo na zdj璚iu widz blond piaskowy, a ztego co mi wiadomo szampa雟ki blond to jasny blond o lekko r騜owym zabarwieniu, r騜owoz這ty.

Te mi si wydaje, 瞠 przy tak ma造m czasie do 郵ubu strach eksperymentowa samej, chyba 瞠 znajdziesz podobny odcie farby w sklepach, kiedy jaka polska firma (Marion? Delia?- nie pami皻am) robi豉 "r騜any blond", mo瞠 co takiego by ci pasowa這? Ale najbezpieczniej i嗆 do dobrego fryzjera, najlepiej ze zdj璚iem koloru, o kt鏎y ci chodzi.

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2013-03-16 o 17:34
Wampierz jest offline  
Stary 2013-03-16, 20:53   #3249
paulinas270
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
czy wiecie jakiej farby u篡c aby uzyskac taki kolor?

hej :-) mam pytanie :-) wiecie mo瞠 jaki kolor ma ta dziewczyna na zdj璚iu poni瞠j? I z jakiej firmy najlepiej kupi farb :-) Ju od jakiego czasu planuj zmian koloru i ten odcie bardzo mi si spodoba :-) mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie :prosi:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blond-blond-blond.jpg (50,5 KB, 73 za豉dowa)
paulinas270 jest offline  
Stary 2013-03-16, 22:35   #3250
201711281122
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 17 591
Dot.: czy wiecie jakiej farby u篡c aby uzyskac taki kolor?

Wszystko zale篡 od tego, jaki masz obecnie kolor w這s闚, bo farba na ka盥ych w這sach mo瞠 da zupe軟ie r騜ny kolor..
201711281122 jest offline  
Stary 2013-03-17, 10:25   #3251
paulinas270
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

mam naturalny ciemny blond
paulinas270 jest offline  
Stary 2013-03-17, 13:21   #3252
okruszek187
Przyczajenie

nie mam zaufania do fryzjer闚, nigdy nie uzyska豉m takiego koloru o jaki prosi豉m, zawsze mi 貫zka poplynie jak wychodze od fryzjera wole sama cos zrobi, wtedy zawsze jestem zadowolona nawet je郵i nie wyjdzie wymarzony szampa雟ki blond to trudno, cho bardzo bym chcia豉 wstawi豉m zdj璚ie kt鏎e najbardziej przypomina這 ten kolor, ale dzi瘯i za rady
okruszek187 jest offline  
Stary 2013-03-17, 14:12   #3253
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
nie mam zaufania do fryzjer闚, nigdy nie uzyska豉m takiego koloru o jaki prosi豉m, zawsze mi 貫zka poplynie jak wychodze od fryzjera wole sama cos zrobi, wtedy zawsze jestem zadowolona nawet je郵i nie wyjdzie wymarzony szampa雟ki blond to trudno, cho bardzo bym chcia豉 wstawi豉m zdj璚ie kt鏎e najbardziej przypomina這 ten kolor, ale dzi瘯i za rady
A jaki masz teraz kolor? Je郵i podobny do wymarzonego to po prostu pochod po drogeriach, poszukaj 豉dnego koloru i powinno wyj嗆.
Stary 2013-03-17, 17:58   #3254
kartara
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Jako wieloletnia farbowana blondynka powiem tak. Kolor mo積a uzyska przez rozja郾iacz (najlepiej profesjonalny ja u篡wam L'oreal platine precision), ale w這sy d逝gie b璠 cierpia造. Niestety takie kolory wysuszaj w這sy, bardzo.
kartara jest offline  
Stary 2013-03-17, 20:58   #3255
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:

Mo瞠 co takiego?
Moja mama lorealem maluje i jest zadowolona. Wybra豉m po pude趾ach mniej wi璚ej podobne do tego zdj璚ia, ale wiadomo ka盥e w這sy po swojemu farb przyjmuj....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 201bab15059818115e60548a050a10a7.jpg (230,6 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_18.jpg (13,8 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo13_2.jpg (17,0 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_27.jpg (13,4 KB, 9 za豉dowa)

Blog
Stary 2013-03-18, 07:53   #3256
okruszek187
Przyczajenie

Mam teraz naturalny blond z jasnymi refleksami na g這wie, w sumie od zawsze jestem blondynk, tylko zmieniam odcienie blondu, mia豉m nadzieje, 瞠 trafie na ten, kt鏎ego u篡wa豉m kiedy, niestety w 瘸dnej drogerii nie by這. Spr鏏uje jeszcze uda si do salon闚 i podpyta fryzjer闚, jakie farby pomiesza, 瞠by wszed ten szampa雟ki blond, bo on jest zupe軟ie inny ni kiedy, teraz jest to bardzo jasny blond z r騜em, natomiast tamta farba kt鏎 mia這 loreal, to by naturalny blond z lekkim odcieniem r騜u popadaj帷y w popielaty blond (ci瞛kie do wyt逝maczenia ) my郵a豉m, 瞠 ju kto eksperymentowa na farbach i je miesza, 瞠by uzyska ten kolor, bo rzeczywi軼ie ja na dany moment boje si miesza farby przed 郵ubem
okruszek187 jest offline  
Stary 2013-03-18, 09:29   #3257
201703131032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 34
Pomoc w doborze koloru - Herbatint

Hej dziewczyny! Prosz Was o pomoc w rozwi您aniu problemu z doborem koloru
Moje w這sy na odro軼ie to jasny br您, ale do嗆 mocno popielaty (ok. 3-4 cm). Na d逝go軼i natomiast moje w這sy to wyrudzia造 jasny br您. Chcia豉bym reszt w這s闚 farbowanych przybli篡 do naturalnego odrostu.
I oto moje pytanie:
Je郵i chce przygasi rudy odcie i unikn望 zieleni, to czy z mieszanki Herbatint popielaty blond (7C) i blond (7N) uda mi si uzyska ch這dny jasny br您? Czy mo瞠 powinnam p鏦i co u篡 samej natury?
201703131032 jest offline  
Stary 2013-03-18, 10:33   #3258
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Mam teraz naturalny blond z jasnymi refleksami na g這wie, w sumie od zawsze jestem blondynk, tylko zmieniam odcienie blondu, mia豉m nadzieje, 瞠 trafie na ten, kt鏎ego u篡wa豉m kiedy, niestety w 瘸dnej drogerii nie by這. Spr鏏uje jeszcze uda si do salon闚 i podpyta fryzjer闚, jakie farby pomiesza, 瞠by wszed ten szampa雟ki blond, bo on jest zupe軟ie inny ni kiedy, teraz jest to bardzo jasny blond z r騜em, natomiast tamta farba kt鏎 mia這 loreal, to by naturalny blond z lekkim odcieniem r騜u popadaj帷y w popielaty blond (ci瞛kie do wyt逝maczenia ) my郵a豉m, 瞠 ju kto eksperymentowa na farbach i je miesza, 瞠by uzyska ten kolor, bo rzeczywi軼ie ja na dany moment boje si miesza farby przed 郵ubem
To by mog豉 zmiesza ten r騜owawy blond z popielatym blondem. Najlepiej kupi dwie farby tej samej firmy z tej samej linii i mo積a miesza.
Stary 2013-03-18, 10:49   #3259
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

paulinas, Przejrzyj palet Welli Koleston, ma pi瘯ne, jasne blondy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-03-18 o 20:12
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-18, 16:00   #3260
Alice044
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Ciemny blond

Cze嗆 dziewczyny
Chcia豉bym si poradzi, jakiej farby u篡, aby otrzyma kolor taki, jaki widnieje na za陰czonym zdj璚iu Aktualnie mam br您, jasny br您, taki ju wyblak造, bo farbowa豉m jako.. 4 miesi帷e temu, a odrosty mam mysie :p
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg g1296d.jpg (41,6 KB, 17 za豉dowa)
Alice044 jest offline  
Stary 2013-03-18, 16:30   #3261
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez Alice044 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Chcia豉bym si poradzi, jakiej farby u篡, aby otrzyma kolor taki, jaki widnieje na za陰czonym zdj璚iu Aktualnie mam br您, jasny br您, taki ju wyblak造, bo farbowa豉m jako.. 4 miesi帷e temu, a odrosty mam mysie :p
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc!
To nie jest ciemny blond powiedzia豉bym nawet jasny, z這ty.
201607040946 jest offline  
Stary 2013-03-18, 16:45   #3262
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
To by mog豉 zmiesza ten r騜owawy blond z popielatym blondem. Najlepiej kupi dwie farby tej samej firmy z tej samej linii i mo積a miesza.
Ja wlasnie bede mieszac jakies 3/4 farby 12.89 - perlowo rozowej (dobry kandydat na delikatny szampan, na wyrazniejszy 12.96) z 1/4 10.1 Koleston. Czas dac w kosc odrostom

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
12.81 zmieszaj z 12.89 - bedziesz miec perle wzbogacona o odrobine rozu i stonowana odrobinka popieli. Proporcje - jak chcesz miec wiecej rozowego polysku biez wiecej 12.89.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinas270 Poka wiadomo嗆
hej mam pytanie wiecie mo瞠 jaki kolor ma ta dziewczyna na zdj璚iu poni瞠j? I z jakiej firmy najlepiej kupi farb Ju od jakiego czasu planuj zmian koloru i ten odcie bardzo mi si spodoba mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie
Widze tu perle z popiela. 12.81, 10.81 Koleston, zalezenie od wyjsciowego koloru. Woda - 9 proc.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sash Poka wiadomo嗆
Witajcie!
Bardzo licz na to, 瞠 pomo瞠cie mi, doradzicie
Ot騜 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您, we wrze郾iu jednak pofarbowa豉m si na czarno, totalnie czarno. Ostatnio wiosna mi odbi豉 i zapragn窸am zmian. Chcia豉m co ja郾iejszego, sama do ko鎍a nie wiedz帷 czego dok豉dnie. A nagle mnie ol郾i這, kiedy zobaczy豉m te zdj璚ia Penelope Cruz. No strzeli這 mnie totalnie, zakocha豉m si na zab鎩 i stwierdzi豉m, 瞠 musz to mie na g這wie Wydrukowa豉m zdj璚ia, pogna豉m do fryzjerki i posmutnia豉m. Pani fryzjerka oznajmi豉 mi, 瞠 na kruczoczarnych w這sach mi tego nie zrobi, powiedzia豉, 瞠 najpierw musi si pozby tej czerni, 瞠by m鏂 p騧niej cokolwiek kombinowa. Przytakn窸am tylko gotowa na wszelkie zmiany. 圭i庵n窸a mi t czer i mam teraz...nie wiadomo co, ale nie podoba mi si i chce mi si p豉ka za ka盥ym razem, kiedy patrz w lustro Zdj璚ia mojego aktualnego koloru w za陰czniku.
Powiedzcie mi prosz, czy to jest dobra baza, pod ten kolorek, kt鏎y ma Pen? Czy mo瞠 trzeba co b璠zie jeszcze z kolorem kombinowa? Jestem totalnie w tej kwestii niedo鈍iadczona, dlatego licz na Wasze sugestie. Co zrobi 瞠by z tego czego, kt鏎e mam teraz, wysz這 to, co ma Penelope?
Bardzo gor帷o prosz o odpowiedzi i z g鏎y dzi瘯uj
Jesli ta czerwona smuga jest malo rzucajaca sie w swietle dziennym i nie masz zieleni we wlosach, daruj sobie kombinowanie. Poloz farbe w kolorze bezowego blondu 8.07 Koleston na warstwy ciemniejsze i ew. 8.07 na pol z 7.07 na warstwy jasniejsze.
Penelope ma kilka kolorow btw. Bardziej nasycony kolor bedziesz miec z 8.73 i 7.73 - z lekkim zlotym twistem.
guacamole jest offline  
Stary 2013-03-18, 20:57   #3263
Alice044
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
To nie jest ciemny blond powiedzia豉bym nawet jasny, z這ty.

no tak, zagalopowa豉m si W takim razie jak mog豉bym otrzyma jasny, z這cisty blond?
Alice044 jest offline  
Stary 2013-03-19, 10:56   #3264
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Alice044 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc!
9.3 plus woda 9% z profesek , zerknij sobie tez na blondy syossa z這ty blond mixing color.
Bardzo 豉dnie wychodz blondy Syossa, kole瘸nka w pracy robi豉 i miala piekny 鈍ietlisty kolor, malowa豉 na 鈔edni wyp這wia造 rudy.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-03-19 o 10:58 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2013-03-19, 11:18   #3265
jolkas1paula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308
mysi braz

dziewczyny proszeo pomoc, czy komus z was udalo uzyskac sie taki kolor wlosow??? no jest piekny poprostu moje marzenie, tyle ze mam swoje wlasnie mysie ale niestety farbowane na ciemny braz (czytaj czarny) czyli bez dekolaryzacji pewnie sie nie obedzie:/ ale moze jednak ktorejs z Was sie udalo? prosze o odpowiedz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3c85.jpg (48,2 KB, 46 za豉dowa)
jolkas1paula jest offline  
Stary 2013-03-19, 11:45   #3266
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: mysi braz

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka wiadomo嗆
dziewczyny proszeo pomoc, czy komus z was udalo uzyskac sie taki kolor wlosow??? no jest piekny poprostu moje marzenie, tyle ze mam swoje wlasnie mysie ale niestety farbowane na ciemny braz (czytaj czarny) czyli bez dekolaryzacji pewnie sie nie obedzie:/ ale moze jednak ktorejs z Was sie udalo? prosze o odpowiedz
To r闚nie nie jest mysi br您
201607040946 jest offline  
Stary 2013-03-19, 12:06   #3267
jolkas1paula
Raczkowanie

aha, wiec jaki to kolor? i jak go uzyskac??
Stary 2013-03-19, 14:13   #3268
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
To r闚nie nie jest mysi br您
to mo瞠 dorad jak zamiast ciagle krytykowa poza tym czytaj ze zrozumieniem.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
kolorek 5.3 z wod 6%, wcze郾iej dobrze by by這 lekko wymy czarny kapiel rozja郾iaj帷 3 minutow na wodzie 3%.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-03-19 o 14:14
kathy579 jest offline  
Stary 2013-03-19, 14:49   #3269
jolkas1paula
Raczkowanie

dlugo sledze wizaz i kiedys nie bylo tyle zarozumialstwa i chamstwa co teraz dlatego tez dzeikuje bardzo kathy579 za odpowiedz, a jezeli moge Cie jeszcze zapytac bo widze ze wiesz cos na ten temat to czy ten kolor to moze srebrny braz? czy jednak jasny zlocsty?
Stary 2013-03-19, 15:07   #3270
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
dlugo sledze wizaz i kiedys nie bylo tyle zarozumialstwa i chamstwa co teraz dlatego tez dzeikuje bardzo kathy579 za odpowiedz, a jezeli moge Cie jeszcze zapytac bo widze ze wiesz cos na ten temat to czy ten kolor to moze srebrny braz? czy jednak jasny zlocsty?
refleks 3 to z這to, ciemny br您 zlocisty, zerknij te na Renee Blanche 6D tez z這cisty, bardzo piekne br您y, je郵i chodzi o drogeryjne to palona kawa joanny to cos podobnego, mo瞠 odrobin jasniejsze.
Wejdz na palety online.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.