Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 116 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-01, 14:50   #3451
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyska taki kolor w這s闚?

Cytat:
Napisane przez zbroja Poka wiadomo嗆
PONAWIAM SWOJE PYTANKO
Aktualnie moje w這sy to taki rudy br您, ale wygl康a troch jak sprany...co na這篡 瞠by uzyska taki? Jaki blond, mo瞠 br您?
vitalitys 7.34 + oxy 6%

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2013-05-01, 18:04   #3452
Angie_x
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Unhappy Londa, 鈔edni blond 16 na jasny blond?

Witam. Toczy豉m walk o naturalne w這sy, jestem po kilku rozja郾ianiach i w ko鎍u mam na g這wie jasny blond(lekko s這neczny) moje pytanie brzmi czy je郵i zafarbuje je londa 鈔edni blond to kolor z豉pie i czy nie b璠zie zielony?
Angie_x jest offline  
Stary 2013-05-01, 19:37   #3453
halbtrocken
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 598
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Londa, 鈔edni blond 16 na jasny blond?

Powiem tak: nawet je郵i z豉pie tak jak chcesz, nie b璠zie si trzyma, wymyje si po kilku(nastu) myciach do jasnego blondu z powrotem. Rozja郾ione w這sy tak ju maj, 瞠 ci篹ko je napigmentowa.

Je郵i chcesz zrobi to raz, a porz康nie, zamiast poprawia co 2 tygodnie bo sp造wa, poczytaj o prepigmentacji. To chyba jedyny spos鏏, o jakim s造sza豉m, 瞠by utrzyma kolor na rozja郾ionych w這sach.

"Je郵i chodzi o porz康ek, to zawsze mam czyst w pokoju."
halbtrocken jest offline  
Stary 2013-05-01, 20:05   #3454
Angie_x
Przyczajenie

nie polecam jednak mam na g這wie zielono szary br您o-blond
Jutro wybieram si do fryzjera.. nie ma chyba innego sposobu

Tak瞠 ostrzegam, nie r鏏cie tego..
Angie_x jest offline  
Stary 2013-05-01, 22:59   #3455
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez Angie_x Poka wiadomo嗆
nie polecam jednak mam na g這wie zielono szary br您o-blond
Jutro wybieram si do fryzjera.. nie ma chyba innego sposobu

Tak瞠 ostrzegam, nie r鏏cie tego..

umyj pare razy szamponem przeciw逝pie穎wym, troch powinno si wymy, a na ziele na par minut koncentrat pomidorowy na w這sy, powinno pom鏂
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2013-05-02, 00:05   #3456
Angie_x
Przyczajenie

Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

a moze byc ketchup?
Angie_x jest offline  
Stary 2013-05-02, 08:45   #3457
konstancja01
Raczkowanie

Cytat:
a moze byc ketchup?

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-co-dalej.html
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

Stary 2013-05-02, 11:13   #3458
Angie_x
Przyczajenie

Po這篡豉m ten ketchup zesz這.. zielen prawie znik豉 ale i tak mam szaro bury blond na g這wie. My豉m w這sy chyba ze 20 razy i kolor sie totalnie wyp逝ka. Nic mnie nie uratuje, mam nadzieje ze salony dzis otwarte..
Angie_x jest offline  
Stary 2013-05-02, 11:46   #3459
konstancja01
Raczkowanie

Cytat:
Po這篡豉m ten ketchup zesz這.. zielen prawie znik豉 ale i tak mam szaro bury blond na g這wie. My豉m w這sy chyba ze 20 razy i kolor sie totalnie wyp逝ka. Nic mnie nie uratuje, mam nadzieje ze salony dzis otwarte..

mo瞠sz tez po這篡 np na 1h maseczk z dodatkiem soku z po這wy cytryny, mo瞠 po paru takich seansach co by si wyp逝ka這, pewnie u fryzjera co pomog, mo瞠 tonowanie w這s闚...
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

Stary 2013-05-02, 12:21   #3460
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Sama w domu mo瞠sz spr鏏owa pigmentowania, ale tak, 瞠 na這篡sz najpierw bez utleniacza np. ciemny blond na jak捷 godzin, a potem na to w豉軼iw farb 鈔edni blond (bez sp逝kiwania tego "podk豉du"). Jak to nie pomo瞠 to masz odpigmentowane w這sy...

Siostra malowa豉 co 2 tydzie joann z wod 6% (jaki naturalny odciuen br您u/ciemnego blondu - ciemniejszym ni chcia豉 by si wyp逝ka do docelowego) i jako sobie zbyt jasne pasemka uratowa豉.

Mi fryzjer na zbyt jasne w這sy np. nie pom鏬. Kaza malowa po prostu bez rozja郾iacza takimi typu Loreal Casting do skutku... A 瞠 nie pomaga這 to obci窸am. I to by這 jedyne wyj軼ie na jednolite i taki kolor jaki chcia豉m.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Poka wiadomo嗆
No wla郾ie po mango wyjdzie mi neonowa pomara鎍z, a ja szukam czego bardziej stonowanego, wygl康aj帷ego bardziej naturalnie
Alicyja69,
jest co czym mo瞠sz przyciemni!
Delia 7.40 Rudy , farba nie jest droga (~6 z這tych), nie mia豉m po tym siana, jedyne co to na d逝gie w這sy lepiej wzi望 na wszelki ze 2 pude趾a - jak masz g瘰te to nawet 3.

Tu masz efekt jaki rudy wychodzi:
http://wizaz.pl/forum/blog_attachmen...2&d=1361363998
http://wizaz.pl/forum/blog_attachmen...1&d=1361363998

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-05-03, 12:45   #3461
nhung
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 195
Z NATURALNIE czarnych na blond

Witajcie

Mam naturalnie czarne w這sy (nie ciemny br您, po prostu czarne) i chcia豉bym zafarbowa je na platynowy blond Nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m w這s闚, nie wiem jak to wszystko wygl康a i czy jest to w og鏊e mo磧iwe w moim przypadku?
Czy je郵i p鎩d do fryzjera, to zrobi mi to za jednym "machem"? Czy b璠 musia豉 stopniowo rozja郾ia w這sy co jaki czas? Bo to do嗆 drastyczna zmiana, chyba bardziej drastycznej nie ma
A mo瞠 dam rad sama w domu? Dodam, 瞠 nie mam zaufanego fryzjera. Ka盥y, u kt鏎ego by豉m tylko si obci望/skr鏂i troch w這sy, spartaczy robot. Tak wi璚 boj si fryzjer闚 :/
Zastanawia豉m si ju nad samodzielnym rozja郾ieniem w這s闚 za pomoc Vincent Ledier.

Szuka豉m ju wcze郾iej podobnych w徠k闚, ale dotyczy造 one tego, 瞠 dziewczyny pofarbowane na czarno chcia造 "zdj望" kolor i zastanawia造 si nad dekoloryzacj. W moim przypadku chyba jest inaczej.

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2013-05-03 o 13:29
nhung jest offline  
Stary 2013-05-03, 16:47   #3462
datlies
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131
Dot.: Z NATURALNIE czarnych na blond

Je郵i chcesz to zrobi sama, polecam tylko i wy陰cznie profesjonalne i sprawdzone kosmetyki, poniewa zniszczysz sobie w這sy byle czym. Ale i tak wydaje mi si 瞠 najbezpieczniej popyta farbowanych kole瘸nek kt鏎yu fryzjer zna si na rzeczy i i嗆 zapyta jego czy by豚y w stanie ci to zrobic.
Stary 2013-05-03, 19:19   #3463
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Jest ma豉 szansa, 瞠 sama osi庵niesz na w這sach platyn albo chocia jaki 豉dny, naturalnie wygl康aj帷y blond. Dziewczyny z ciemnym blondem/jasnym br您em cz瘰to maj problem, 瞠by uzyska 豉dny blond, a co dopiero przy tak ciemnych w這sach. Nie masz wiedzy i do鈍iadczenia, obawiam si, 瞠 mo瞠 Ci wyj嗆 co 鄴速o-pomara鎍zowego, w dodatku nier闚nomiernie.

Na pierwszy raz wybierz si do fryzjera, do bardzo dobrego
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2013-05-03, 22:04   #3464
sheisnot
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 675
GG do sheisnot

te jestem za fryzjerem... no i przygotowa si na du瞠 zniszczenia w這s闚 bo rozja郾i a tak...
ale....powodzenia!!
sheisnot jest offline  
Stary 2013-05-03, 22:42   #3465
aniaania1991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

cze嗆 wszystkim mam do was gor帷 pro軸 o pomoc w wyborze farby lub pianki koloryzuj帷ej by uzyska efekt rozja郾ionych w這s闚 taki jak na za陰czonym obrazku (obrazek z dziewczyna w okularach). Aktualnie mam sw鎩 naturalny kolor ciemny blond (taki jak na drugim obrazku:p). Nie wiem jaki odcie u篡 瞠by otrzyma taki efekt. B璠 bardzo wdzi璚zna za wszelkie rady mi貫go wieczoru
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_miuu4u0sHL1s18jdao1_500.jpg (78,9 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cara_delevingne_yves_saintlaurent_baby_doll_mascara_ysl.jpg (25,1 KB, 22 za豉dowa)
aniaania1991 jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:15   #3466
Nesta_Bless
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
jaka farba??

Witam
poszukuje 豉dnego naturalnego brazu chodzi mi dokladnie o taki odcie http://styl.fm/item/1806805 jaka farba najlepiej profesionalna uzyskam taki odcien?
Nesta_Bless jest offline  
Stary 2013-05-05, 22:20   #3467
elloi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
Coz zrobi tym blondem ?

Prosz o porad. M鎩 naturalny kolor to jasny lekko popielaty blond.
Kilkakrotnie farbowa豉m na (ciemniejszy, ja郾iejszy, be穎wy, per這wy, karmelowy). Ostatni czyli karmelowy najbardziej mi si podoba, ale moje w豉sne odrosty w闚czas s PRZEZROCZYSTE, jakby zupe軟ie bez pigmentu, na skroniach za rosn niemal bia貫.
Jaki kolor (jakiej firmy) da豚y rad trafi w ten m鎩 naturalny kolor ?
Du穎 ja郾iejszy z pewno軼i zrobi mi bia貫 lub 鄴速e przedzia趾i. W這sy mam cieniutkie i zupe軟ie proste, z tendencj do przesuszania bo musz my codziennie by zachowa jak彗olwiek puszysto嗆.
Czy kto ma do鈍iadczenia w farbowaniu tonacji blond闚 i m鏬豚y mi doradzi ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bl.jpg (110,0 KB, 58 za豉dowa)
elloi jest offline  
Stary 2013-05-06, 10:08   #3468
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565
Dot.: Coz zrobi tym blondem ?

No ale po co farbujesz w這ski na jasny blond skoro taki masz naturalnie? . Nie podoba Ci si odcie? M闚isz, 瞠 masz popielaty, czyli ch這dny - wolisz cieplejsze tonacje? Bo nie za bardzo wiem, jak interpretowa Twoje s這wa: "Jaki kolor (jakiej firmy) da豚y rad trafi w ten m鎩 naturalny kolor ?" .
Inaczej Ci nie doradzimy tutaj.
Stary 2013-05-06, 11:59   #3469
elloi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Tak dok豉dniej m闚i帷, to chcia豉bym kolor zr闚na z naturalnym, ale obawiam si o efekt na szaro- zielonkawy ( taki kiedy w豉郾ie uzyska豉m) lub cytrynowo z馧ty.
Powinnam szuka farby o nazwie platynowy, bardzo jasny popielaty, "koniak"czy jaki ? Kt鏎y z kolor闚 daje odcie skorupy orzecha w這skiego ?
elloi jest offline  
Stary 2013-05-06, 13:15   #3470
furianka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
GG do furianka

Witam i o zdrowie pytam
a tak瞠 o to czym zamalowa moje k豉czki, 瞠by by這 ciut ja郾iej, bez udzia逝 fryzjera. Dlaczego tak? Bo nie chc biega co miesi帷 tylko po to, 瞠by malowa odrosty. Kiedy tak ju mia豉m, 瞠 mi fryzjerka inny kolor na這篡豉 i klops! Dlatego chc w domciu, co ja郾iejszego, ale nie ultra blond, wystarczy mi rozja郾ienie o jeden ton, my郵 nad rudo軼iami. Czy mo瞠 zrezygnowa z rudo軼i i machn望 co ciemniejszego? Wcze郾iej mia豉m mied, z niej przesz豉m na miodowy br您, teraz mam sprany ni to br您 ni to ciemny blond. My郵a豉m, 瞠by pokombinowa z jasnymi blondami albo rozja郾iaczami, ale nie chc sobie zrobi masakry na g這wie, zw豉szcza 瞠 znajoma wci捫 mnie upomina bym nie 軼ina豉 w這s闚 przed jej weselem :/
To co, ma kto pomys?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0173.jpg (162,2 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez furianka
Czas edycji: 2013-05-06 o 13:19
furianka jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:11   #3471
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez elloi Poka wiadomo嗆
Prosz o porad. M鎩 naturalny kolor to jasny lekko popielaty blond.
Kilkakrotnie farbowa豉m na (ciemniejszy, ja郾iejszy, be穎wy, per這wy, karmelowy). Ostatni czyli karmelowy najbardziej mi si podoba, ale moje w豉sne odrosty w闚czas s PRZEZROCZYSTE, jakby zupe軟ie bez pigmentu, na skroniach za rosn niemal bia貫.
Jaki kolor (jakiej firmy) da豚y rad trafi w ten m鎩 naturalny kolor ?
Du穎 ja郾iejszy z pewno軼i zrobi mi bia貫 lub 鄴速e przedzia趾i. W這sy mam cieniutkie i zupe軟ie proste, z tendencj do przesuszania bo musz my codziennie by zachowa jak彗olwiek puszysto嗆.
Czy kto ma do鈍iadczenia w farbowaniu tonacji blond闚 i m鏬豚y mi doradzi ?
Witaj, rozumiem ten b鏊 Sama mam naturalnie do嗆 jasne w這sy (鈔edni blond), i niewa積e, na jaki kolor farbuj, zawsze wygl康aj przezroczyste
Ostatnio uda這 mi si uzyska per這wy odcie, i to chyba najbli窺zy kolor. Spr鏏uj per這wych
201607040946 jest offline  
Stary 2013-05-06, 21:16   #3472
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Cytat:
Napisane przez elloi Poka wiadomo嗆
Tak dok豉dniej m闚i帷, to chcia豉bym kolor zr闚na z naturalnym, ale obawiam si o efekt na szaro- zielonkawy ( taki kiedy w豉郾ie uzyska豉m) lub cytrynowo z馧ty.
Powinnam szuka farby o nazwie platynowy, bardzo jasny popielaty, "koniak"czy jaki ? Kt鏎y z kolor闚 daje odcie skorupy orzecha w這skiego ?
Je郵i chcesz co w dese orzecha w這skiego to mo瞠 spr鏏uj takiego 9/7 - bardzo jasny blond br您owy (farba inebrya na allegro) - jest to ciep造 odcie i na pewno nie wyjdzie zielono czy tam szary.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-4-9.7.jpg (122,6 KB, 31 za豉dowa)
Stary 2013-05-06, 23:48   #3473
justmeatall
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Farbowanie, nier闚nomierny kolor... Co robi?!

Witajcie
Mam r騜ne odcienie br您u na g這wie. Od takiego 鈔edniego br您u na odrostach (w sumie nie wiem czy to ju m鎩 naturalny kolor, ale chyba jeszcze nie, nie pami皻am ju jak wygl康aj moje naturalne :P), poprzez baardzo ciemny, prawie czarny po bokach i na grzywce, a do czekoladowego br您u w dolnej, spodniej warstwie w這s闚 ( mam bardzo cieniowane ).

I tu mam problem. Chcia豉bym zafarbowa sobie na sta貫 w這sy, 瞠by w ko鎍u wysz這 r闚nomiernie i na d逝go i 瞠bym martwi豉 si tylko odrostami co par tygodni. Bardzo chcia豉bym mie bardzo ciemny br您, ale na pewno nie czarny. (co takiego) Jakiej farby powinnam u篡? 疾by by豉 trwa豉, dobra, nie wyp逝kiwa豉 si na odrostach (tak jak Garnier, fee), ale nie by豉 czarna (!!). Jak nak豉da, na ile, 瞠by by這 r闚nomiernie i czy jest to w og鏊e mo磧iwe?
Pozdrawiam i dzi瘯i za wszelkie odpowiedzi
justmeatall jest offline  
Stary 2013-05-07, 10:34   #3474
jolkas1paula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

pomoze ktos??? poszukuje farby w kolorze ciemny popielaty blond, zeby zniwelowal ruda poswiate,prosze o pomoc
jolkas1paula jest offline  
Stary 2013-05-08, 22:24   #3475
blueberry0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
kt鏎a farba najodpowiedniejsza?

Witajcie,

mam problem zwi您any ze zmian koloru w這s闚. od d逝窺zego czasu farbuj w這sy na 鈔edni br您, od stycznia nie farbowa豉m ani razu! mam wielki odrost (myszowaty) potem jakie odcienie czerwonego br您u, no i ostatecznie 鈔edni br您. wybieram si do sklepu i nie mam poj璚ia jak farb wybra, aby mocno ich znowu nie przyciemni. w styczniu kupi豉m Syoss Mix latte (generalnie ciemny blond, jasny br您) i przyciemni ten m鎩 鈔edni braz jeszcze bardziej. wiem, 瞠 najlepsz opcj by這by p鎩嗆 do fryzjera, ale mimo wszystko chcia豉bym jeszcze spr鏏owa w domu. chcia豉bym, 瞠by w這sy zosta造 w odcieniu 鈔edni br您, b康 delikatnie jasniejsze.

z g鏎y dzi瘯uj za Wasze propozycje
Stary 2013-05-08, 23:07   #3476
panna mati_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 831
Dot.: kt鏎a farba najodpowiedniejsza?

Cytat:
Napisane przez blueberry0 Poka wiadomo嗆
Witajcie,

mam problem zwi您any ze zmian koloru w這s闚. od d逝窺zego czasu farbuj w這sy na 鈔edni br您, od stycznia nie farbowa豉m ani razu! mam wielki odrost (myszowaty) potem jakie odcienie czerwonego br您u, no i ostatecznie 鈔edni br您. wybieram si do sklepu i nie mam poj璚ia jak farb wybra, aby mocno ich znowu nie przyciemni. w styczniu kupi豉m Syoss Mix latte (generalnie ciemny blond, jasny br您) i przyciemni ten m鎩 鈔edni braz jeszcze bardziej. wiem, 瞠 najlepsz opcj by這by p鎩嗆 do fryzjera, ale mimo wszystko chcia豉bym jeszcze spr鏏owa w domu. chcia豉bym, 瞠by w這sy zosta造 w odcieniu 鈔edni br您, b康 delikatnie jasniejsze.

z g鏎y dzi瘯uj za Wasze propozycje
Fryzjerskich farb sobie spr鏏uj. Zupe軟ie inny efekt i po造sk. Kupujesz osobno farb i wod w kremie ( ma陰 lub litrow).
Stary 2013-05-08, 23:48   #3477
ridja devojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 763

Witam, mam pytanie, gdyby kto by w stanie mi pom鏂 b璠 wdzi璚zna. Farbowa豉m si d逝uuuugo na rudo. Niedawno postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru (鈔ednio - cieny blond), i chc帷 zrobi to bezinwazyjnie kupi豉m Castinga (mro幡e macchiato). Mia豉m 鈍iadomo嗆, 瞠 to kolor ciemniejszy od tego, kt鏎y oczekuj. Po jakim czasie si troch spra i wylaz造 rude refleksy. Zafarbowa豉m po miesi帷u Garnierem Color Naturlas o nazwie BLOND (7) i oczywi軼ie wyszed mi cieplutki br您 z rudymi prze鈍itami Po 2 tygodniach czyli dzi kupi豉m rozja郾iacz Delia (wyrzuci豉m opakowanie, ale by這 napisane, 瞠 jest delikatny i rozja郾ia o 2-4 tony) oraz farb Schwarzkopf Mousse 800 鈔edni blond. Na這篡豉m rozja郾iacz a farby ju nie, bo rozja郾i on niewiele.
I teraz moje pytanie: jest ta dziwna tendencja, 瞠 farby wychodz na w這sach ciemniejsze. Ten kolor kt鏎y kupi豉m jest 豉dny, ale boj si, 瞠 na te 鈔ednio rozja郾ione w這sy zrobi si br您 i chyba b璠 p豉ka. Czy powinnam jutro rozja郾i je jeszcze raz i wtedy zafarbowa? Czy niezale積ie od tego na co po這輳 t farb i tak wyjd mi za ciemne? Jak mam uzyska 鈔edni blond, taki, jaki jest na opakowaniach farb kt鏎e nazywaj si 鈔edni blond lub blond? Taki lekki, 豉dny, naturalny.

Je郵i kto mi odpowie b璠 wniebowzi皻a. Z g鏎y dzi瘯uj.
Stary 2013-05-09, 06:36   #3478
sheisnot
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 675
GG do sheisnot

Wsp馧czuje... Z rudego na 豉dny blond....pamietam jak szwagierka przechodzi豉 etapami - pierw pasemka... Jest co takiego jak dekoloryzacja a rozjasniacz nie wyplucze pigmentu rudego do 豉dnego blondu. Ja bym posz豉 do dobrej fryzjerki... Ja po rudym wiem ze do br您u b璠 schodzi, wi璚 豉twiej mi b璠zie.
sheisnot jest offline  
Stary 2013-05-09, 09:58   #3479
Sysiaa19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Exclamation Jest mo磧iwo嗆 zamalowania ciemnych w這s闚?

Baaardzo prosz o pomoc
M鎩 poprzedni kolor w這s闚 to pralina, ale 3 dni temu postanowi豉m zafarbowa je na burgund z wellatonu. W tym kolorze wygl康am strasznie, do tego mam strasznie jasn karnacj i wygl康am jak potw鏎 dlatego musz si tego pozby, i teraz pytanie czy jest mo磧iwo嗆 przefarbowania tego kolorku na jaki ja郾iejszy czy szanse s nik貫? I czy takie cz瘰te farbowania baaardzo odbije si na zdrowiu moich w這s闚?

Sysiaa19 jest offline  
Stary 2013-05-09, 11:35   #3480
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Jest ma豉 szansa, 瞠 sama osi庵niesz na w這sach platyn albo chocia jaki 豉dny, naturalnie wygl康aj帷y blond. Dziewczyny z ciemnym blondem/jasnym br您em cz瘰to maj problem, 瞠by uzyska 豉dny blond, a co dopiero przy tak ciemnych w這sach. Nie masz wiedzy i do鈍iadczenia, obawiam si, 瞠 mo瞠 Ci wyj嗆 co 鄴速o-pomara鎍zowego, w dodatku nier闚nomiernie.

Na pierwszy raz wybierz si do fryzjera, do bardzo dobrego

Zgadzam sie w calej rozciaglaosci. Co do koloru po samodzielnym rozjasnianiu dodam, ze nawet zolty nie wyjdzie - predzej rudo-czerwony, jesli naturalna czern jest taka azjatycko-cygansko-arabska. Bo jesli jest to taki popielaty ciemny braz - to bardziej pomarancz Nie wiem, czy to pocieszajace, ja bym przestala myslec o platynie na czarnych wlosach.

To strasznie osztowny biznes, bo samemu nie ma co walczyc, trzeba do dobrego fryza. I farbowac sie co 3-4 tygodnie, gdy naturalki czarne.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaania1991 Poka wiadomo嗆
cze嗆 wszystkim mam do was gor帷 pro軸 o pomoc w wyborze farby lub pianki koloryzuj帷ej by uzyska efekt rozja郾ionych w這s闚 taki jak na za陰czonym obrazku (obrazek z dziewczyna w okularach). Aktualnie mam sw鎩 naturalny kolor ciemny blond (taki jak na drugim obrazku:p). Nie wiem jaki odcie u篡 瞠by otrzyma taki efekt. B璠 bardzo wdzi璚zna za wszelkie rady mi貫go wieczoru
Pianka nie pomoze, drogeryjne farby - watpliwe. Maja za slaba wode. Chyba ze polecana prze Bunny Palette (numeru nie pamietam, skocz na watek o farbowaniu na blond). Zaleca sie farby profeski z dodatkiem fioletowego/opalizujacego pigmentu. Farby drogeryjne tego pigmentu nie maja wiele, a jak juz to dzialaja najwyzej na wlosach w kolorze sredniego jasnego blondu najciemniej.

To, co ja osobiscie polecam, dla chlodnego rezultatu to: farby rozjasniajace Koleston 12.81 i 12.16 na wodzie 9 proc. Inne dziewczyny farbuja sie Alfaparf czy innymi farbami, ktore tez moga polecic.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Sysiaa19 Poka wiadomo嗆
Baaardzo prosz o pomoc
M鎩 poprzedni kolor w這s闚 to pralina, ale 3 dni temu postanowi豉m zafarbowa je na burgund z wellatonu. W tym kolorze wygl康am strasznie, do tego mam strasznie jasn karnacj i wygl康am jak potw鏎 dlatego musz si tego pozby, i teraz pytanie czy jest mo磧iwo嗆 przefarbowania tego kolorku na jaki ja郾iejszy czy szanse s nik貫? I czy takie cz瘰te farbowania baaardzo odbije si na zdrowiu moich w這s闚?
Nie ma szans na zafarbowanie na kolor jasniejszy. Pozostaje Dekoloryzacja, czeste mycie szamponem przeciwlupiezowym, cierpliwosc, a potem farbowanie najblizszym kolorem do naturalnego z kolorystyki neutralnych czy czekoladowych brazow saszetkami czy nietrwalymi odcieniami, by tylko przykryc paskuda, ale nie wbic dodatkowej porcji pigmentu na stale.

Blodnu z tego szybko nie bedzie, jesli metoda domowa i jesli poslugujesz sie tylko farbami drogeryjnymi. Moglabys pokusic sie o kapiel rozjasniajaca, ale wpierw probuj szamponu przeciwlupiezowego pozostawiajac go na pol godziny na wlosach jak maseczka. 2 tygodnie takiej zabawy co drugi dzien i beda efekty. Mi raz wystarczyl tylko tydzien, gdy polozylam zbyt duzo fioletowego pigmentu na jasne blond wlosy - mialam denaturat.
guacamole jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.