Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-09, 11:45   #3481
Sysiaa19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Dot.: Z NATURALNIE czarnych na blond

By豉by szansa na zakrycie tego koloru jakim br您em? Chocia瘺y o ton ja郾iejszy. Kusi mnie, 瞠by spr鏏owa

Sysiaa19 jest offline  
Stary 2013-05-09, 12:31   #3482
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez Sysiaa19 Poka wiadomo嗆
By豉by szansa na zakrycie tego koloru jakim br您em? Chocia瘺y o ton ja郾iejszy. Kusi mnie, 瞠by spr鏏owa
Calkowite zakrycie to albo u fryzjera, ktory zmiesza kilka dziwnych korektorow, ktore doda do mieszanki (podejrzewam, ze przy czerwieni fioletowej wlosow doda troche zoltego i zielonego) albo wywabi to dekoloryzatorem.

Jesli chcesz, kup sobie deokoloryzator (bez utleniacza i bez rozjasniacza - czytaj watek o dekoloryzacji - np. Effasor L'oreal - nie jest strasznie drogi), ktory zdejmie tego burgunda. To, co wyjdzie, bedzie rudawe pewnie, koncowki nieco ciemniejsze, ale na to mozesz pozniej polozyc braz popielaty i ugasic rudosc. I to braz o ton czy dwa jasniejszy od tego burgunda.

Potem to juz przy kolejnych farbowaniach czy tonowaniu bedziesz wyrownywac koloryt, bo metoda domowa to niczego nie osiaga sie za pierwszym razem.
guacamole jest offline  
Stary 2013-05-10, 11:10   #3483
Sysiaa19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Calkowite zakrycie to albo u fryzjera, ktory zmiesza kilka dziwnych korektorow, ktore doda do mieszanki (podejrzewam, ze przy czerwieni fioletowej wlosow doda troche zoltego i zielonego) albo wywabi to dekoloryzatorem.

Jesli chcesz, kup sobie deokoloryzator (bez utleniacza i bez rozjasniacza - czytaj watek o dekoloryzacji - np. Effasor L'oreal - nie jest strasznie drogi), ktory zdejmie tego burgunda. To, co wyjdzie, bedzie rudawe pewnie, koncowki nieco ciemniejsze, ale na to mozesz pozniej polozyc braz popielaty i ugasic rudosc. I to braz o ton czy dwa jasniejszy od tego burgunda.

Potem to juz przy kolejnych farbowaniach czy tonowaniu bedziesz wyrownywac koloryt, bo metoda domowa to niczego nie osiaga sie za pierwszym razem.

Dzi瘯i wielkie za porady

Sysiaa19 jest offline  
Stary 2013-05-10, 12:21   #3484
elloi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
Talking Dot.: Coz zrobi tym blondem ?

Cytat:
Napisane przez elloi Poka wiadomo嗆
Prosz o porad. M鎩 naturalny kolor to jasny lekko popielaty blond.
Kilkakrotnie farbowa豉m na (ciemniejszy, ja郾iejszy, be穎wy, per這wy, karmelowy). Ostatni czyli karmelowy najbardziej mi si podoba, ale moje w豉sne odrosty w闚czas s PRZEZROCZYSTE, jakby zupe軟ie bez pigmentu, na skroniach za rosn niemal bia貫.
Jaki kolor (jakiej firmy) da豚y rad trafi w ten m鎩 naturalny kolor ?
....
Uda這 si. Farba to Garnier 111+ ( Sahara blond).
Idealnie pofarbowa i odcie naturalny i ten "przybrudzony" ciemniejszymi kolorami.
Mog 鄉ia這 poleci !!
Fot. poni瞠j.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (33,6 KB, 27 za豉dowa)
elloi jest offline  
Stary 2013-05-10, 13:26   #3485
goosiaa_83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowanie w這s闚 - miedziany, rudy - prosz pomocy

Witam,

Nigdy w 篡ciu si nie farbowa豉m, poniewa m鎩 kolor zawsze mi odpowiada, ale niestety latka lec i pojawi造 si na mej g這wie siwe w這sy...
Moja fryzjerka m闚i, 瞠bym znalaz豉 farb bez amoniaku na pocz徠ek, ale szukam po tych sklepach i drogeriach i nie mog znale潭 mojego koloru. Chc mie dalej taki rudy-miedziany
jak ten
http://www.google.pl/imgres?sa=X&biw...26&tx=47&ty=87
prosz o pomoc
goosiaa_83 jest offline  
Stary 2013-05-10, 13:43   #3486
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

hej,prosi豉bym was o pomoc w doborze odcienia farby,najlepiej z alfaparf.
w這sy mam naturalne nie farbowane,prawdopodobnie w odcieniu ciemny blond(ciep豉 tonacja,w s這鎍u widoczny rudawy poblask). w za陰czniku dodaje zdj璚ia moich w這s闚(nie do ko鎍a wiem czy zdj璚ia oddaj realny kolor w這s闚)zdj璚ie z lamp odzwierciedla w豉郾ie rudawe refleksy.dodaje tak瞠 kolorek kt鏎y chcia豉bym uzyska.prosi豉bym o pomoc bardziej do鈍iadczone blond wiza瘸nki gdy boj si efektu kurczaka chcia豉bym uzyska naturalny jasny blondzik dok豉dnie taki jak w za陰czniku b璠 niezmiernie wdzi璚zna za ka盥 pomoc.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg A-1.jpg (22,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg A-2.jpg (34,0 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg A-3.jpg (21,0 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg A-4.jpg (19,9 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg A-5 lampa.jpg (30,2 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blond jasny.jpg (19,1 KB, 13 za豉dowa)
CzasWrocicNaZiemie jest offline  
Stary 2013-05-10, 14:24   #3487
serowata
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Witam.
Prosz o porad w wyborze koloru. Na pierwszym zdj璚iu jest moje zdj璚ie i moich obecnych w這s闚. Jest to bardzo jasny blond w strone ch這dnego blondu. Od czubka g這wy 5 cm jest innego odcienia, ale tym sie nie przejmuj. Bardzo chcia豉bym uzyka kolor przedstawiony na kolejnych zdj璚iach. Jest to blond id帷y w strone ciep貫go, ale nie 鄴速y ani strasznie z這cisty. Je瞠li chodzi o fryzjer闚, nie wybiore si ju do 瘸dnego.
Zdj璚ia:
IMG_9520.jpg
img1532914389_large.jpg
tumblr_mkd716GXEJ1ryfvwio1_500_large.jpg
tumblr_mk7nu9WYLj1s85no7o1_500_large.jpg
images.jpg
294832_622077591154866_604244285_n.jpg

Edytowane przez serowata
Czas edycji: 2013-05-10 o 15:21
serowata jest offline  
Stary 2013-05-10, 16:30   #3488
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez serowata Poka wiadomo嗆
Witam.
Prosz o porad w wyborze koloru. Na pierwszym zdj璚iu jest moje zdj璚ie i moich obecnych w這s闚. Jest to bardzo jasny blond w strone ch這dnego blondu. Od czubka g這wy 5 cm jest innego odcienia, ale tym sie nie przejmuj. Bardzo chcia豉bym uzyka kolor przedstawiony na kolejnych zdj璚iach. Jest to blond id帷y w strone ciep貫go, ale nie 鄴速y ani strasznie z這cisty. Je瞠li chodzi o fryzjer闚, nie wybiore si ju do 瘸dnego.
Zdj璚ia:
Za陰cznik 5243784
Za陰cznik 5243785
Za陰cznik 5243786
Za陰cznik 5243787
Za陰cznik 5243791
Za陰cznik 5243838
Mo瞠 blond typu 10 Naturalny Baby Blond?
tu masz efekt jednej z blogerek
http://velvethair.blogspot.com/2011/...-fryzjera.html
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg HCo14_27.jpg (13,4 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P2060355-horz.jpg (285,9 KB, 33 za豉dowa)

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-05-10 o 16:34
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-05-10, 16:32   #3489
serowata
Przyczajenie

W豉郾ie czytam o tym kolorze w necie ;D
serowata jest offline  
Stary 2013-05-10, 17:13   #3490
gusia825
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
Dot.: Farbowanie w這s闚 - miedziany, rudy - prosz pomocy

loreal feria kolor mango tak wychodzi z tym, 瞠 ma amoniak a tak瞠 naturalna ruda henna khadi lub henna o jako軼i BAQ - tylko, 瞠 to jest mega trwa貫 i nie do zmycia z kolei.
Z farb aptecznych poleci豉bym color & soin. Mo瞠 maj jakie rudo軼i, ale nie wiem jakie odcienie.

Edytowane przez gusia825
Czas edycji: 2013-05-10 o 17:17
gusia825 jest offline  
Stary 2013-05-10, 18:53   #3491
anioleczek2112
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 271

Do CzasWrocicNaZiemie:

Masz pi瘯ny kolor w這s闚. Nie zmienia豉bym go. Zniszczysz sobie w這sy, b璠ziesz u瞠ra si z odrostami. gdybym mog豉 cofn望 czas to w 篡ciu nie rozja郾ia豉bym w這s闚.

Edytowane przez anioleczek2112
Czas edycji: 2013-05-10 o 18:56
anioleczek2112 jest offline  
Stary 2013-05-10, 19:29   #3492
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Poka wiadomo嗆
Do CzasWrocicNaZiemie:

Masz pi瘯ny kolor w這s闚. Nie zmienia豉bym go. Zniszczysz sobie w這sy, b璠ziesz u瞠ra si z odrostami. gdybym mog豉 cofn望 czas to w 篡ciu nie rozja郾ia豉bym w這s闚.
Oj ja te w 篡ciu bym nie tkn窸a rozja郾iacza. To jest co najg逝pszego co mo積a zrobi jak ma si 豉dny kolor.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2013-05-10, 19:42   #3493
serowata
Przyczajenie

Mo瞠 kto jeszcze mia styczno嗆 z 10 Naturalny Baby Blond ?

Edytowane przez serowata
Czas edycji: 2013-05-10 o 19:58
serowata jest offline  
Stary 2013-05-10, 19:56   #3494
Sysiaa19
Raczkowanie

a co my郵icie o rozja郾iaczu jako broni na pozbycie si niechcianego koloru?

Sysiaa19 jest offline  
Stary 2013-05-10, 23:50   #3495
katiedee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Hej dziewczynki! Ja natomiast mam problem natury rudawej xD Bardzo chcia豉bym mie pi瘯ny kolor w這s闚, tak zwany truskawkowy blond czy tam rudy blond...

Znalaz豉m dwa zdj璚ia w internecie, kt鏎e mniej wi璚ej oddaj kolor, jaki chcia豉bym uzyska. Wierz, 瞠 wyjdzie taki po zmieszaniu dw鏂h farb, nie po jakiej jednej drogeryjnej...

Klik

Klik2

Jessica Chastain jest po prostu przepi瘯na - m鎩 idea. W豉郾ie taki kolor w這s闚 chcia豉bym uzyska. Rudy, ale nie pomara鎍zowy, nierzucaj帷y si w oczy... my郵a豉m nad zmieszaniem karmelowej czekolady wellatonu z jakim jasnym blondem. Co my郵icie?

Uwaga:

M粑 BLOG

Do d逝go軼i docelowej pozosta這: 30 cm
katiedee jest offline  
Stary 2013-05-11, 09:14   #3496
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez katiedee Poka wiadomo嗆
Hej dziewczynki! Ja natomiast mam problem natury rudawej xD Bardzo chcia豉bym mie pi瘯ny kolor w這s闚, tak zwany truskawkowy blond czy tam rudy blond...

Znalaz豉m dwa zdj璚ia w internecie, kt鏎e mniej wi璚ej oddaj kolor, jaki chcia豉bym uzyska. Wierz, 瞠 wyjdzie taki po zmieszaniu dw鏂h farb, nie po jakiej jednej drogeryjnej...

Klik

Klik2

Jessica Chastain jest po prostu przepi瘯na - m鎩 idea. W豉郾ie taki kolor w這s闚 chcia豉bym uzyska. Rudy, ale nie pomara鎍zowy, nierzucaj帷y si w oczy... my郵a豉m nad zmieszaniem karmelowej czekolady wellatonu z jakim jasnym blondem. Co my郵icie?
ja taki mia豉m po farbce MAJIREL 8.3 k豉d豉m na w這sy ciemny blond poziom 6-7, du穎 zale篡 od kolory jaki masz obecnie
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2013-05-11, 10:09   #3497
malwinkaaxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cytat:
Napisane przez serowata Poka wiadomo嗆
Witam.
Zdj璚ia:
Za陰cznik 5243784
Za陰cznik 5243785
Za陰cznik 5243786
Za陰cznik 5243787
Za陰cznik 5243791
Za陰cznik 5243838
Hej ja mia豉m podobny problem rok temu i u篡豉m farby wellaton 12/0, wtedy w這sy mi wysz造 lekko takie 鄴速awe, ale potem u篡豉m farby wellaton 12/1 i wyszed podobny efekt jak na zdj璚iach nie wiem tylko, jak wyjdzie na Twoich w這skach
malwinkaaxd jest offline  
Stary 2013-05-11, 10:13   #3498
malwinkaaxd
Przyczajenie

Cytat:
Do CzasWrocicNaZiemie:

Ja mam podobnie. Mia豉m wcze郾iej fajny kolorek, taki ciemny blond, ale zachcia這 mi si rozja郾ia.. a potem odrosty, zniszczone w這sy, gar軼iami mog豉m wyjmowa przy rozczesywaniu. Teraz r闚nie bym nie zrobi豉 tego drugi raz. Obecnie postawi豉m na taki karmelek albo s這dkie cappucino.
malwinkaaxd jest offline  
Stary 2013-05-11, 10:23   #3499
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:

Klik

Klik2

Syoss Miodowy blond, podobny mia豉m po palette Salon Colors Miedziany blond - w豉郾ie taki bardziej rudy blond ni rudy, i jeszcze taki bardziej blond z nutka rudego mo瞠 Ci wyj嗆 po Natural & Easy 字edni Miedziany Blond

Wszystko zale篡 na co k豉dziesz i jak mocna b璠zie dana farba, z tych co wymieni豉m najbli窺ze Twoim zdj璚iom mia豉m po Syossie i Natural&Easy. A malowa豉m na jakie inne sprane rudo軼i typu p這mienna iskra/mango.

Zdj耩 niestety nie mam...

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Sysiaa19 Poka wiadomo嗆
a co my郵icie o rozja郾iaczu jako broni na pozbycie si niechcianego koloru?
G逝pota Lepiej uda si do fryzjera i nie kombinowa samemu.
Jak ju to z porad kogo kto si zna i... Nigdy sam rozja郾iacz.
Czasem wiele pomaga sama k徙iel rozja郾iaj帷a.

Blog
Stary 2013-05-11, 17:02   #3500
katiedee
Raczkowanie

Ooo! Mam naturalny blond, raki mniej wi璚ej jak w moim avatarze Ten Majirel 8.3 wygl康a super! W豉郾ie taki odcie, o jaki mi chodzi! Dzi瘯uj za pomoc, Konstancja01! Mam do Ciebie pytanie. M闚isz, 瞠 malowa豉 t farb w這sy. Czy jedno opakowanie starcza na d逝go嗆 tak mniej wi璚ej do pach? Czy sugerujesz kupi dwa?

Farby z Syossa na moich w這sach W OG粌E si nie sprawdzaj. ζdnie wychodzi豉 na nich tylko intensywna czerwie (szybko si wyp逝kiwa豉...). Miodowy blond pr鏏owa豉m ju k豉嗆 i okaza這 si, 瞠 chwyci這 mi tylko niekt鏎e dolne pasma i mia豉m refleksy jakie 鄴速o-r騜owe. Dziwaczne te farby, nie lubi ich.

Uwaga:

M粑 BLOG

Edytowane przez katiedee
Czas edycji: 2013-05-11 o 17:13 Pow鏚: lol
katiedee jest offline  
Stary 2013-05-11, 22:04   #3501
malwinkaaxd
Przyczajenie

S逝chajcie, a czy spotka造軼ie si kiedy z farb o podobnym kolorze jak szamponetka Multi effect naturalny blond ? Bardzo mi si podoba, a jedyn FARB, jak znalaz豉m mniej wi璚ej o podobnym kolorze jest Naturia s這dkie cappucino. Pomo瞠cie ?
malwinkaaxd jest offline  
Stary 2013-05-11, 22:19   #3502
serowata
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez malwinkaaxd Poka wiadomo嗆
Hej ja mia豉m podobny problem rok temu i u篡豉m farby wellaton 12/0, wtedy w這sy mi wysz造 lekko takie 鄴速awe, ale potem u篡豉m farby wellaton 12/1 i wyszed podobny efekt jak na zdj璚iach nie wiem tylko, jak wyjdzie na Twoich w這skach

Kiedy u篡豉m wellaton 12/0 i niesamowicie piek豉 mnie g這wa, modli豉m si 瞠by to w ko鎍u zmy w rezultacie mia豉m 'poparzon' g這we, dlatego wellaton odpada
serowata jest offline  
Stary 2013-05-11, 22:32   #3503
sheisnot
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 675
GG do sheisnot

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka wiadomo嗆
Oj ja te w 篡ciu bym nie tkn窸a rozja郾iacza. To jest co najg逝pszego co mo積a zrobi jak ma si 豉dny kolor.

latwo napisac/powiedziec jak sie nudzi kolor.... tez mam naturalny niezly ale napalilam sie na rudy i stalo sie co sie stalo....
sheisnot jest offline  
Stary 2013-05-12, 00:22   #3504
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006
Dot.: Coz zrobi tym blondem ?

Cytat:
Napisane przez elloi Poka wiadomo嗆
Uda這 si. Farba to Garnier 111+ ( Sahara blond).
Idealnie pofarbowa i odcie naturalny i ten "przybrudzony" ciemniejszymi kolorami.
Mog 鄉ia這 poleci !!
Fot. poni瞠j.
Przesliczny kolor Jak jestes naturalnie jasniutka, nie ma sensu sie straznie przyciemniac. Ten blond wyglada naturalnie, wyjatkowo
Fuksiara . Dziewczyny walcza o taka jasnosc i maja poniszczone od rozjasniaczy wlosy, a Ty mozesz praktycznie ton w ton malowac
guacamole jest offline  
Stary 2013-05-12, 13:48   #3505
malwinkaaxd
Przyczajenie

Ja te to zauwa篡豉m. Dlatego przesta豉m u篡wa tej farby..
malwinkaaxd jest offline  
Stary 2013-05-12, 14:45   #3506
katiedee
Raczkowanie

A pr鏏owa豉 Garnier Nutrisse kolor 81? Bo widzia豉m w drogerii jaki czas temu, kiedy por闚nywa豉m kolor do tej szamponetki w豉郾ie! W palecie (tej takiej z w這sami) wygl康a podobnie do tej szamponetki. Spr鏏uj, Nutrisse 豉dnie wychodz

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez malwinkaaxd Poka wiadomo嗆
S逝chajcie, a czy spotka造軼ie si kiedy z farb o podobnym kolorze jak szamponetka Multi effect naturalny blond ? Bardzo mi si podoba, a jedyn FARB, jak znalaz豉m mniej wi璚ej o podobnym kolorze jest Naturia s這dkie cappucino. Pomo瞠cie ?
poprzedni wpis do tego cytatu

Uwaga:

M粑 BLOG

katiedee jest offline  
Stary 2013-05-13, 09:10   #3507
malwinkaaxd
Przyczajenie

Cytat:
A pr鏏owa豉 Garnier Nutrisse kolor 81? Bo widzia豉m w drogerii jaki czas temu, kiedy por闚nywa豉m kolor do tej szamponetki w豉郾ie! W palecie (tej takiej z w這sami) wygl康a podobnie do tej szamponetki. Spr鏏uj, Nutrisse 豉dnie wychodz

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

poprzedni wpis do tego cytatu
Oo, w豉郾ie o co podobnego mi chodzi. My郵a豉m jeszcze o Naturia s這dkie cappucino, ale nie wiem czy nie za ciemne.
malwinkaaxd jest offline  
Stary 2013-05-13, 17:22   #3508
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie

Cytat:
Do CzasWrocicNaZiemie:

kolor w這s闚 mo瞠 豉dny,ale nic nie poradz na to 瞠 po prostu mi si znudzi przechodzi豉m ju przez rozja郾iacz,bo mia豉m farbowane na czarno w這ski (taka gimnazjalna g逝pota i fascynacja gotykiem),po rozja郾iaczu wysz造 kolorowe,z馧to-rudo-karmelowo-czarne :/ potem uda這 mi si uzyska jednolity kolor-鄴速ka :/ postanowi豉m po瞠gna rozja郾iacz i wszystkie farby,od 2 lat nie farbuje si,z馧te ko鎍闚ki dawno odesz造 w niepami耩. zawsze marzy mi si jasny blond lub jaki miodowy.mam jasn karnacj i nie czuj si za dobrze z takimi ciemnymi w這skami. zniszczone raczej nie b璠,odk康 postanowi豉m wr鏂i do natury,nami皻nie je piel璕nuj ,takie ma貫 w這somaniactwo.
jest tu mo瞠 kto kto poleci豚y konkretny odcie alfaparfu (po przeczytaniu groma opinii my郵 瞠 tylko tej farbie mog豉bym zaufa )?
CzasWrocicNaZiemie jest offline  
Stary 2013-05-13, 18:04   #3509
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Ooo! Mam naturalny blond, raki mniej wi璚ej jak w moim avatarze Ten Majirel 8.3 wygl康a super! W豉郾ie taki odcie, o jaki mi chodzi! Dzi瘯uj za pomoc, Konstancja01! Mam do Ciebie pytanie. M闚isz, 瞠 malowa豉 t farb w這sy. Czy jedno opakowanie starcza na d逝go嗆 tak mniej wi璚ej do pach? Czy sugerujesz kupi dwa?

Farby z Syossa na moich w這sach W OG粌E si nie sprawdzaj. ζdnie wychodzi豉 na nich tylko intensywna czerwie (szybko si wyp逝kiwa豉...). Miodowy blond pr鏏owa豉m ju k豉嗆 i okaza這 si, 瞠 chwyci這 mi tylko niekt鏎e dolne pasma i mia豉m refleksy jakie 鄴速o-r騜owe. Dziwaczne te farby, nie lubi ich.
katiedee co do tego czy jedna tubka wystarczy to nie pomog, bo mam w這sy ledwo za ucho i na moje wystarczy這 p馧 tubki, ja robi豉m z oxy 9% bo moje w這siska s do嗆 oporne , wklejam fotki po tej farbce
na dw鏂h pierwszych fotkach to mieszanka Majirel 8.3 i 9.0, kolejne dwa to sama 8.3
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1140541.jpg (40,7 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg MAJREL1.jpg (41,0 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy2 (2).jpg (43,9 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy1 (2).jpg (41,0 KB, 17 za豉dowa)
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2013-05-14, 21:43   #3510
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377
Pasemka

Czy jeste軼ie w stanie poleci jak捷 farb do wykonania jasnych pasemek kosztem jak najmniejszych szk鏚? Pomys ten chodzi za mn ju 2 rok z rz璠u, a z racji przewra磧iwienia na punkcie w這s闚 nie mog豉m si zdecydowa... a do teraz.
Z g鏎y dzi瘯uj za propozycje.
WildThing jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.