Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 118 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-14, 21:59   #3511
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006
Dot.: Pasemka

Farba rozjasniajaca - jesli myslisz o blondzie. Do innych pasemek - kazda inna.
Kwestia jaka marke wybierzesz i jakiego efektu oczekujesz.
Rozjasniacz nie musi byc potrzebny, ale bieli nie uzyskasz najjasniejsza farba, jesli nie jest ona rozjasniajaca tylko z poziomu 9-10.
guacamole jest offline  
Stary 2013-05-14, 22:16   #3512
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377

Oczywi軼ie mam na my郵i jasne pasemka i zale篡 mi na jak najbardziej naturalnym efekcie. Pasemka chc zrobi jak najcie雟ze i mniej wi璚ej w 鈔odkowej warstwie w這s闚, by nie by這 za bardzo wida p騧niej odrostu.
Naturalnie mam w這sy ciemnego blondu wchodz帷e w rudo軼i czy br您y, ci篹ko mi ten kolor okre郵i... Planuj ich zrobi tak z 5-6, nie鄉ia這, co by nie przesadzi i p豉ka.
By豉by w stanie poleci mi jak捷 konkretn mark, kt鏎a mnie nie popali?
WildThing jest offline  
Stary 2013-05-14, 23:37   #3513
guacamole
Wtajemniczenie

Wella powinna mi placic za reklame, bo jestem nadworna piesniarka Kolestonu .

Jesli chcesz jasne - wybierz odcienie z poziomu 12 i wode 9 proc.
Jesli wystarcza Ci miodowe - wez farbe z poziomu 10 na wodzie 6 lub 9.
Biale tylko na rozjasniaczu, nie warto

Garscia pasemek nie poniszczysz sobie wlosow. Nie martw sie. Wlosy po farbowaniu sa nieco inne, ale uzywajac dobrych odzywek, nie katujac wlosow goraca suszarka i prostownica, nie odczujesz negatywnej roznicy.

Ja farbuje 12stkami na wodzie 9 cale wlosy i sa w super kondycji. Jak ich nie wysusze suszarka to sie blyszcza i sa takie ciezkie, jak i niefarbowane.

Chcesz pasemka zimne czy cieple?
guacamole jest offline  
Stary 2013-05-15, 00:04   #3514
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377

Pasemka chcia豉bym jasne (nie bia貫, bro Bo瞠) i byleby nie "kurczakowe", raczej w ciep造m tonie.
Moje w這sy s zdrowe i dbam o nie jak umiem najlepiej, jednak z natury s suche, bardzo szybko ucieka z nich woda i dlatego tak bardzo zwleka豉m z pasemkami. Teraz jednak jestem zdecydowana i nie mog si doczeka, cho boj si efektu. ;P Niby to par tycich pasemek, ale jednak...
Chodzi o ta farb?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...n-perfect.html
WildThing jest offline  
Stary 2013-05-15, 12:04   #3515
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Witam, mam wlosy do polowy plecow, dosc grube. Byly farbowane zawsze na granatowa czern (farba bo szamponetka mi nie lapie wlosow, a mam mimo mlodego wieku juz siwe co niektore :P ) lecz wychodzil poprostu czarny. Aktualnie nie farbowane (2-3 miesiace ? ) wygladaja jak ciemny braz z rudymi refleksami. :P Pragne uzyskac kolor jak na zalaczonym zdjeciu, mysle o jakiejs profesjonalnej farbie +ew. mixton.
Prosze o pomoc w wyborze odpowiedniej farby : ) Jesli profesjonalna to krotke wyjasnienie, ile sztuk i jakie aktywatory
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5kkhzn.jpg (31,1 KB, 9 za豉dowa)
oOxNaugtyAngelxOo jest offline  
Stary 2013-05-15, 12:17   #3516
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez oOxNaugtyAngelxOo Poka wiadomo嗆
Witam, mam wlosy do polowy plecow, dosc grube. Byly farbowane zawsze na granatowa czern (farba bo szamponetka mi nie lapie wlosow, a mam mimo mlodego wieku juz siwe co niektore :P ) lecz wychodzil poprostu czarny. Aktualnie nie farbowane (2-3 miesiace ? ) wygladaja jak ciemny braz z rudymi refleksami. :P Pragne uzyskac kolor jak na zalaczonym zdjeciu, mysle o jakiejs profesjonalnej farbie +ew. mixton.
Prosze o pomoc w wyborze odpowiedniej farby : ) Jesli profesjonalna to krotke wyjasnienie, ile sztuk i jakie aktywatory
Wybacz, 瞠 dopytam, masz na my郵i granatowe w這sy?

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-05-15, 13:00   #3517
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie

Tak, mam na mysli granatowe badz czern granatu. Niestety drogeryjne farby zapewniaja kolor ladny ale tylko na obrazku

Wstawiam dodatkowe zdjecia koloru jaki chcialabym uzyskac : )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5kkhzn.jpg (31,1 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6914638_f520.jpg (34,2 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: png AAAACw_BrlsAAAAAAU3NEw.png (39,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5rs4yrGcl1rnbvibo1_500.jpg (23,8 KB, 17 za豉dowa)
Stary 2013-05-15, 16:40   #3518
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie

Nikt nie pomoze ?
Stary 2013-05-15, 21:59   #3519
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Takiej intensywnosci miec nie bedziesz moze na tak ciemnych wlosach, ale mozesz probowac popielatego brazu - zimnego z dodatkiem mixtonu 0/88 - jest to niebieski. Jesli chcesz cos pomiedzy niebieskim a fioletowym - bo tak mi sie wydaje, mozesz dodacdo 0/88 troche 0/66. Mam na mysli Koleston, bo w nich sie poruszam Do ciemnej farby mozna dac nawet i 6-7 cm mixtonu. Jest info na ulotce

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka wiadomo嗆
Pasemka chcia豉bym jasne (nie bia貫, bro Bo瞠) i byleby nie "kurczakowe", raczej w ciep造m tonie.
Moje w這sy s zdrowe i dbam o nie jak umiem najlepiej, jednak z natury s suche, bardzo szybko ucieka z nich woda i dlatego tak bardzo zwleka豉m z pasemkami. Teraz jednak jestem zdecydowana i nie mog si doczeka, cho boj si efektu. ;P Niby to par tycich pasemek, ale jednak...
Chodzi o ta farb?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...n-perfect.html
Przy poziomie ciemny blond latwo o kurczaka jesli sie uzywa cieplej farby czy popieli. Sprobuj farby 12/16 - jest to popiel z irysem. Jesli wlosy sa w danym miejscu farbowane tylko raz ta farba, kolor wychodzi takie neutralny, z czasem moze sie ocieplic. Pewne jest, ze kurczaka czy rudego nie dostaniesz . Mozesz ew. probowac neutralnego 12/0, powinien wyjsc cieplo na ciemnym blondzie, ale powiem, ze majaca takie same wlosy - wszystki inne farby niz 12/16 i 12/81 (wychodzi jak perla albo taki neutralny szampan zaleznie od wlosow) wychodza u mnie jak wielkanoc.

Jak nie bedziesz uzywac fioletowej plukanki do blondu, kolor sie ociepli
guacamole jest offline  
Stary 2013-05-16, 08:58   #3520
pixie088
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 467

Jak uzyska kolor a'la Bregje Heinen?

http://tessted.com/wp-content/upload...en_Tessted.jpg

http://www.glamour.com/beauty/blogs/...nen-Makeup.jpg

http://www.celebs101.com/wallpapers/..._Wallpaper.jpg

m鎩 obecny wygl康a mniej wi璚ej tak: http://www.picshot.pl/pthumbs/large/332553/m%C3%B3j.png
pixie088 jest offline  
Stary 2013-05-16, 10:32   #3521
Moniczka1987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
jak zrobi z TEGO blond

Dziewczyny marze o blond w這sach , takich jak ma Kamilla Baar .Czy da si osi庵n望 taki efekt na moich w這sach ?Mo瞠 macie jaki pomys jak to zrobic ,czy rozjasnic cale w這sy odrazu czy jako pasemkami spr鏏owa?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 051613091815.jpg (32,6 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b96fecc87472f022da5cc05c57e856d07877ae32.jpg (16,2 KB, 42 za豉dowa)
Moniczka1987 jest offline  
Stary 2013-05-16, 10:43   #3522
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie

Obawiam sie ze braz mimo wszystko by mi nie zlapal, a wlosy by wyszly mi niebieskie zamiast granatowych ale moze sprobuje bo pragne miec taki kolor wlosow od dawna

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

A jakby wziasc z kolestonu 0/88 (intensywnie niebieski) i wymieszac z 2/8 (czarno niebieski) To nie wyjdzie? Boje sie ze ten braz mi nie zlapie. Fakt faktem farba mi sie zmyla,jednak byly non stop farbowane na granatowa-czern i teraz sa czekoladowe takie. A i jaki oxydant musze wziasc ? 3% ?

Edytowane przez oOxNaugtyAngelxOo
Czas edycji: 2013-05-16 o 10:47
Stary 2013-05-16, 10:57   #3523
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Obawiam sie ze braz mimo wszystko by mi nie zlapal, a wlosy by wyszly mi niebieskie zamiast granatowych ale moze sprobuje bo pragne miec taki kolor wlosow od dawna

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

A jakby wziasc z kolestonu 0/88 (intensywnie niebieski) i wymieszac z 2/8 (czarno niebieski) To nie wyjdzie? Boje sie ze ten braz mi nie zlapie. Fakt faktem farba mi sie zmyla,jednak byly non stop farbowane na granatowa-czern i teraz sa czekoladowe takie.
Mozesz probowac z czernia, ale wyjdzie pewnie wiecej smuga niz intensywny granat. Ja kiedys dodawalam niebieskiego pigmentu do ciemnego brazu i ladnie mi ochlodzilo i dalo niebieska smuge. Jesli chcesz cos wyrazniejszego...mysle, ze wlosy musza byc jasniejsze, by dalo sie wprowadzic wyraznie pigment. Zrob sobie test pasemkow: jakas farba w kolorez jasnijszym niz czern i czarna - obie z dodatkiem pigmentu. Sprobuj tez z pigmentem pol na pol. jesli masz resztki farb w domu, bo szkoda do testow kupowac rozne opakowania.

Pigment niebieski sie tak nazywa, ale jest to ciemny kolor i nie daje zadnego bejbi blue jesli jest stezony i dodany do ciemnej fraby.
guacamole jest offline  
Stary 2013-05-16, 11:11   #3524
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie

Zamowie na sprobowanie farby albo z kolestonu albo z chantal (pierwsze profesjonalne farby jakie bede uzywac ) Niestety wlosow rozjasniaczem nie potraktuje bo mimo ze nie uzywam od dluzszego czasu suszarki i prostownicy a kupuje rozne maski itd to mam suche, ciagle pl帷z帷e si w這sy z rozdwojonymi koncowkami i niewiem jak to zmienic ;((( tylko powiedz mi prosze jaki oxydant musi byc ?
Stary 2013-05-16, 11:24   #3525
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Zamowie na sprobowanie farby albo z kolestonu albo z chantal (pierwsze profesjonalne farby jakie bede uzywac ) Niestety wlosow rozjasniaczem nie potraktuje bo mimo ze nie uzywam od dluzszego czasu suszarki i prostownicy a kupuje rozne maski itd to mam suche, ciagle pl帷z帷e si w這sy z rozdwojonymi koncowkami i niewiem jak to zmienic ;((( tylko powiedz mi prosze jaki oxydant musi byc ?
Mysle, ze 6 proc, bo to jednak farbowanie nie tonowanie.
Jak te farby sa popielate czy neutralne, ew jedna z niebieskim druga z popielatym czy innym chlodem po kropce, mozesz je pozniej mieszac w dowolnych proporcjach. Jak dasz wiecej korektora niebieskiego, to wiekszego znaczenia nie ma, ktora farba sluzy jako baza przy tak ciemnych wlosach.
guacamole jest offline  
Stary 2013-05-16, 11:41   #3526
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie

Farbe wybiore z chantal bo czytalam opinie dziewczyny ktora w豉snie robila granatowa czern i wyszedl jej ladny granat(ale utleniacz miala 12 ). Tylko moglybyscie polecic mi mixton niebieski-granatowy ? Bo te z chantal maja nieciekawe opinie ( sa podobno slabe) : )

Edytowane przez oOxNaugtyAngelxOo
Czas edycji: 2013-05-16 o 11:48
Stary 2013-05-16, 12:40   #3527
drevnikocurek
Raczkowanie

Dot.: jak zrobi z TEGO blond

Cytat:
Napisane przez Moniczka1987 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny marze o blond w這sach , takich jak ma Kamilla Baar .Czy da si osi庵n望 taki efekt na moich w這sach ?Mo瞠 macie jaki pomys jak to zrobic ,czy rozjasnic cale w這sy odrazu czy jako pasemkami spr鏏owa?
Hmmm... Mi to wygl康a na pasemka z r騜nych odcieni blond... Mo瞠 jaki taki baleja innego typu...
Najlepiej mo瞠 p鎩d ze zdj璚iem do fryzjera?

Bo jak sama to farba 鈔edni blond (na poziomie 8) i do tego pasemka ja郾iejsze ze dwa tony (10)... Ta aktorka ma takie w這sy wiesz, cieniowane, wi璚 dla naturalniejszego efektu by musia豉 robi jeszcze pasemka mniej jasnym albo bardziej jasnym... Jaka kombinacja typu na ca這嗆 8, a pasemka robi np. 10 i 12...

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-05-16 o 12:42
Stary 2013-05-16, 17:03   #3528
buuumm90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Joanna Przetakiewicz, La mania- jak uzyska taki kolor w這s闚?

Witajcie
Mam takie pytanie odno郾ie jak uzyska taki kolor w這s闚 jaki ma Joanna Przetakiewicz, za陰czam zdj璚ia.
Wiem, 瞠 to jest wielowymiarowy kolor, ale jak to powiedzie fryzjerowi?
Dodam, 瞠 chce przej嗆 przez zabieg dekoloryzacji z ciemnego br您u, na w豉郾ie taki o to kolor. Farbowa豉m zawsze castingiem Czarny Imbir.
Wychodzi ciemny, ale teraz na szcz窷cie mi si troch wyp逝ka, mam odrost 1,5 cm, w這sy zdrowe, m鎩 naturalny kolor 鈔edni blond. W czerwcu mam zamiar i嗆 na ten zabieg, i jak my郵icie Drogie Wiza瘸nki: Czy wyjdzie mi taki kolor jak na za陰czonym obrazku? Ja mam nadzieje, 瞠 tak, bo teraz si da z ciemnych na blond itp. Co o tym s康zicie? prosz o odpowied.

Pozdrowionka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg f72bdb17cc4e5eb2230752349c0e203479a61a6b.jpg (14,9 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2716817-przetakiewicz-643-482.jpg (22,5 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jan_kulczyk_joanna_przetakiewcz_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg (40,4 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg joanna-przetakiewicz-21042886.jpg (68,9 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z12723835X.jpg (55,4 KB, 6 za豉dowa)
buuumm90 jest offline  
Stary 2013-05-16, 22:22   #3529
_Madelyn_
Przyczajenie

Cze嗆 dziewczyny.
Jestem do嗆 nowa u Was, ale strasznie mi si tu podoba <33
Mam jednak pytanie i pro軸 o rad. W tej chwili mam na g這wie wellaton 9/0. kolor jest nawet ok, ale bez polotu i wysz這 troch ciemniej ni przypuszcza豉m. Marzy mi si s這neczny blond. Co ciep貫go. w za陰czniku dodaj zdj璚ie mojego wymarzonego koloru. Czy jeste軼ie w stanie poradzi mi jak farb uzyskam taki odcie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg o2frank.jpg (62,1 KB, 22 za豉dowa)
_Madelyn_ jest offline  
Stary 2013-05-18, 14:53   #3530
zbroja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
Wpisy w blogu: 4
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Odp: Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katiedee Poka wiadomo嗆
Hej dziewczynki! Ja natomiast mam problem natury rudawej xD Bardzo chcia豉bym mie pi瘯ny kolor w這s闚, tak zwany truskawkowy blond czy tam rudy blond...

Znalaz豉m dwa zdj璚ia w internecie, kt鏎e mniej wi璚ej oddaj kolor, jaki chcia豉bym uzyska. Wierz, 瞠 wyjdzie taki po zmieszaniu dw鏂h farb, nie po jakiej jednej drogeryjnej...

Klik

Klik2

Jessica Chastain jest po prostu przepi瘯na - m鎩 idea. W豉郾ie taki kolor w這s闚 chcia豉bym uzyska. Rudy, ale nie pomara鎍zowy, nierzucaj帷y si w oczy... my郵a豉m nad zmieszaniem karmelowej czekolady wellatonu z jakim jasnym blondem. Co my郵icie?
Taki kolorek uzyskasz farba w piance Perfect Mousse kolor 750 Pralina moja kolezanka go teraz ma i jest bardzo podobny do tego na zdjeciu. Na poczatku moze byc troche ciemny, ale nie przestrasz sie, to pianka wiec po 2, 3 zmyciach pieknie sie spluka i bedzie taki jak chcesz

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Taki efekt daje pianka Perfect Mousse Jasny Z這cisty Br您, ale na Twoich wlosach wyjdzie pewnie duzo ciemniej, wiec radzilabym wybierac cos ze zlotych blondow

Zbroja ma zawsze racj, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline  
Stary 2013-05-18, 20:00   #3531
marrry96
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy Rozja郾ione w這sy i farbowanie

Witajcie,
Mam straszny problem. Dwa dni temu by豉m u fryzjera. Rozja郾i豉m w這sy. Bardzo tego 瘸逝j, bo w這sy rozja郾ione wcale nie komponuj si z naturalnymi (takie mam u nasady). Nie patrz ju w lustro, bo gdy widz te 鄴速e, rozja郾ione w這sy, chce mi si p豉ka. W zwi您ku z tym, mam pytanie. Czy farba przyjmie si na w這sach rozja郾ianych? mam w這sy ciemny blond, co takiego: https://www.google.pl/search?q=ombre...2F%3B375%3B563, natomiast ko鎍闚ki s totalnie 鄴速e, wi璚 efekt jest tragiczny. Jakiej farby powinnam u篡, by odzyska w這sy jednego koloru? To by z造 wyb鏎, w zwi您ku z tym marz by co z tym zrobi. Najwi瘯szy problem mam z wyborem farby, kt鏎a zakryje 鄴速e i zleje si z naturalnym kolorem. Prosz o rady iz g鏎y dzi瘯uj!
marrry96 jest offline  
Stary 2013-05-19, 11:33   #3532
sasha_91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Marzy mi si taki kolor Mam jasn karnacje, piwne oczy, br您owe w這sy. W s豉bym 鈍ietle kolor jak u myszy W s這鎍u jest troch lepiej, co jak z這ty br您. A wi璚 co polecacie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4w這sy.jpg (106,1 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (103,8 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez sasha_91
Czas edycji: 2013-05-19 o 11:49
sasha_91 jest offline  
Stary 2013-05-19, 12:39   #3533
amelliiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Hej dziewczyny potrzebuje waszej pomocy , poszukuje farby fryzjerskiej w takim kolorze jak na obrazku ktory zalaczylam dodam ze interesujamnie farby fryzjerskie z gory dziekuje za odpowiedzi mam nadzieje ze tym razem mi sie poszczesci i uzyskam jakies odpowiedzi
http://woohair.com/large/Goldwell_To...r_Color_17.jpg
amelliiaa jest offline  
Stary 2013-05-19, 20:06   #3534
zbroja
Raczkowanie

Odp: Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny potrzebuje waszej pomocy , poszukuje farby fryzjerskiej w takim kolorze jak na obrazku ktory zalaczylam dodam ze interesujamnie farby fryzjerskie z gory dziekuje za odpowiedzi mam nadzieje ze tym razem mi sie poszczesci i uzyskam jakies odpowiedzi
http://woohair.com/large/Goldwell_To...r_Color_17.jpg
Ooo Amelliiaa rowniez polukam sobie na odpowiedzi dotyczace tego koloru juz wczesniej wstawialam cos podobnego niestety nikt do konca nie umial mi pomoc bo rude brazy to trudniejsza sprawa...ja aktualnie uzywam koloru Bursztyn z Casting Creme Gloss, ale jesli znajdzie sie jakas farba profesjonalna tez chetnie skorzystam!

zbroja jest offline  
Stary 2013-05-19, 22:03   #3535
drevnikocurek
Raczkowanie

Dot.: Odp: Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zbroja Poka wiadomo嗆
Ooo Amelliiaa rowniez polukam sobie na odpowiedzi dotyczace tego koloru juz wczesniej wstawialam cos podobnego niestety nikt do konca nie umial mi pomoc bo rude brazy to trudniejsza sprawa...ja aktualnie uzywam koloru Bursztyn z Casting Creme Gloss, ale jesli znajdzie sie jakas farba profesjonalna tez chetnie skorzystam!

Zerknijcie na nowe rudo軼i Garniera (te ciemniejsze ni 7.40+) tam widzia豉m tego typu odcienie dwa
Wiem, 瞠 to nie farba profesjonalna, ale przynajmniej ma jaki utleniacz i nie zmyje si tak szybko jak szampon koloryzuj帷y
Jest Z這ty Bursztyn i Jaki Miedziany taki w豉郾ie ciemniejszy, ale nie pami皻am nazwy

Powodzenia w szukaniu tej idealnej rudo軼i

Blog
Stary 2013-05-19, 22:34   #3536
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

jak farb uzyskam taki kolor? aktualnie mam blond z poziomu 8 / 9 na g鏎ze i d馧 o ton ciemniejszy <- resztki ,br您u'.

albo przynajmniej pod jakimi nazwami mog znale潭 taki kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mfbq9qSixE1rh56oxo1_500.jpg (46,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Cara-Delevingne-Burberry-Prorsum-2012-BFA1.jpg (47,2 KB, 16 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2013-05-19, 22:42   #3537
zbroja
Raczkowanie

Odp: Dot.: Odp: Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka wiadomo嗆
Zerknijcie na nowe rudo軼i Garniera (te ciemniejsze ni 7.40+) tam widzia豉m tego typu odcienie dwa
Wiem, 瞠 to nie farba profesjonalna, ale przynajmniej ma jaki utleniacz i nie zmyje si tak szybko jak szampon koloryzuj帷y
Jest Z這ty Bursztyn i Jaki Miedziany taki w豉郾ie ciemniejszy, ale nie pami皻am nazwy

Powodzenia w szukaniu tej idealnej rudo軼i
W豉郾ie kusi mnie 瞠by spr鏏owa tego Z這tego Bursztynu bo jest pi瘯ny, ale boj si bo moje w這sy nie za bardzo lubi si z garnierem no, zobaczymy!

zbroja jest offline  
Stary 2013-05-19, 23:58   #3538
drevnikocurek
Raczkowanie

Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zbroja Poka wiadomo嗆
W豉郾ie kusi mnie 瞠by spr鏏owa tego Z這tego Bursztynu bo jest pi瘯ny, ale boj si bo moje w這sy nie za bardzo lubi si z garnierem no, zobaczymy!
Koniecznie pochwal si zdj璚iami na blogu

Blog
Stary 2013-05-20, 18:34   #3539
defacto
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 621

a jak zrobic to ? nie jest to zwykle ombre , a nie wiem jak wyt逝maczyc fryzjerce ze chcia豉bym cos takiego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moda-damska.jpg (39,6 KB, 32 za豉dowa)

Jak dobrze, 瞠 Cie mam..

studentka zip
defacto jest offline  
Stary 2013-05-20, 18:38   #3540
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez defacto Poka wiadomo嗆
a jak zrobic to ? nie jest to zwykle ombre , a nie wiem jak wyt逝maczyc fryzjerce ze chcia豉bym cos takiego
Najlepiej pokaza fryzjerce zdj璚ie

Blog
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.