Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-02, 10:58   #3571
amelliiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Potrzebuje waszej pomocy chodzi mi o farby loreal majirel , szukam 2 farb w kolorkach jak na zalaczonych zdjeciach mam nadzieje ze ktos mi pomoze ho jestem w kropce
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 60_500x640.jpg (74,2 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 95b720506fed35b33a7f09f665b43b80.jpg (82,3 KB, 17 za豉dowa)
amelliiaa jest offline  
Stary 2013-06-02, 13:34   #3572
xcatwomanx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Jak uzyska taki rudy kolor jak na za陰czonych zdj璚iach (najlepiej 瞠by to by豉 szamponetka) na ciemnym blondzie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg xmagda-1328725431.jpg (29,8 KB, 23 za豉dowa)
xcatwomanx jest offline  
Stary 2013-06-03, 00:12   #3573
wilczyca86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Pomocy! Jak uzyska taki efekt i kolor? :(

Dziewczyny, mega kolor! Jaki to mo瞠 by kolor farby? Jakiej marki?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m71ob6sZjt1qkmg5to1_500.jpg (34,4 KB, 23 za豉dowa)
wilczyca86 jest offline  
Stary 2013-06-03, 15:53   #3574
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez xcatwomanx Poka wiadomo嗆
Jak uzyska taki rudy kolor jak na za陰czonych zdj璚iach (najlepiej 瞠by to by豉 szamponetka) na ciemnym blondzie?
Na ciemnym blondzie Ci tak jasny nie wyjdzie 瘸dn szamponetk.
Tylko farb mo瞠sz uzyska taki bardzo rudy...

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez wilczyca86 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mega kolor! Jaki to mo瞠 by kolor farby? Jakiej marki?
U siostry podobnie wyszed Rubin Jaka drogeryjna farba.
Garniera bodaj瞠.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-06-04, 20:47   #3575
cold one
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

dziewczyny, powiedzcie mi jak uzyska taki blond teraz mam ciemny blond z brzydkim odcieniem ciep造m, czasem mam wra瞠nie, 瞠 taki zgni造, a naturalny mam mysi blond.
1 zdjecie moje, reszta - taki jaki chcia豉bym mie
(my郵a豉m np. o majirel 8.2 z oksy 9%?)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _5262169.jpg (53,3 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 900992_XGHG8YVE5CTU61JMHSKNBRGW5OPANJ_cara-delevingne-hair-24_H182703_L.jpg (33,6 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cara-delevingne-738465687.jpg (47,4 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Cara-Delevingne-Burberry-Prorsum-2012-BFA1.jpg (47,1 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (10,4 KB, 20 za豉dowa)

Edytowane przez cold one
Czas edycji: 2013-06-04 o 20:49
cold one jest offline  
Stary 2013-06-05, 20:06   #3576
klaudiat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 567

jak uzyskac takie ombre jak ma kim? sama mam teraz ombre ale takie bardziej tradycyjne i blond na dole a sredni braz na gorze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kim-kardashian-hair-color8512.jpg (43,5 KB, 36 za豉dowa)
klaudiat jest offline  
Stary 2013-06-08, 12:26   #3577
SyllaSK
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Post Doradzicie jaki kolor farby?

Zafarbowa豉m niedawno w這sy rozja郾iane Garnierem Color Sensation 110 farb z Allwavesa 8.03..kolor wyszed pocz徠kowo z這ty na odro軼ie a na reszcie siwo szary..mam bardzo zniszczone w這sy po pozbywaniu si dawno henny z w這s闚 i pewnie szybko si bedzie wyplukiwal kolor przez jakis czas..no wiadomo kobieta zmienn jest ale po tych wszystkich metamorfozach znalaz豉m ju sw鎩 kolor w這s闚 w ktorym sie najlepiej czuje i pasuje do mojej urody i jest to m鎩 naturalny hmm co to za kolor? Ciep造 ciemny z這ty blond pod s這鎍e lekko miedziany..?
img28.imageshack.us/img28/491/dsc0177dh.jpg (zdj璚ie z dzieci雟twa)
img839.imageshack.us/img839/585/sara1l.jpg (par lat p騧niej)
img24.imageshack.us/img24/9941/naturalne.jpg

teraz mam taki po tej 8.03 na rozjasniane w這sy po wyp逝kaniu jest ca造 w miar r闚ny jasny z這ty blond jak wida
img12.imageshack.us/img12/835/dsc0175em.jpg
img690.imageshack.us/img690/2861/dsc0176rx.jpg

Co na nie na這篡 瞠by by zbli穎ny do tego naturalnego koloru? Czy mo瞠 lepiej jaki baleja 瞠by wygl康a這 to naturalnie? No sama nie wiem Zamie軼i豉m w miar du穎 zdj耩 瞠by jak najlepiej pokaza ten kolor kt鏎y chc uzyska
SyllaSK jest offline  
Stary 2013-06-08, 18:16   #3578
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Jak uzyska taki kolor na prawie bia造ch, ale ju 穎趾n帷ych, w這sach? Joanna Naturia Be穎wy blond na wodzie 6% da rad?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m29x03oNjH1rtx7izo1_500.jpg (46,2 KB, 25 za豉dowa)
Stary 2013-06-09, 10:46   #3579
itsnotevenaword
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Rozja郾ianie i farbowanie w這s闚 dla odwa積ych

Nie wiedzia豉m do kogo powinnam zwr鏂i si z tym pytaniem, lecz w ko鎍u dosz豉m do wniosku, 瞠 najlepszym miejscem na szukanie odpowiedzi b璠zie w豉郾ie wiza
Naturalnie jestem "mysi" blondynk. Moje w這sy s cienkie, do嗆 wysuszone i niestety bardzo wypadaj. U nasady kolor w這s闚 jest szaro-blond-mysi, a ko鎍闚ki s w kolorze jasny blond. Jaki czas temu zdecydowa豉m si na rozja郾ianie. Niestety rozja郾ianie nie powiod這 si zgodnie z moimi oczekiwaniami i w這sy wysz造 kanarkowo-鄴速e. Teraz kolor ju "si uspokoi" i nie jest 鄴速y. Ich kolor dalej mi jednak nie odpowiada.
Z racji tego, 瞠 zbli瘸j si wakacje, to chcia豉bym zaprowadzi jak捷 zmian.
W wakacje moje w這sy zawsze ja郾iej, jednak nie do tego stopnia, do jakiego bym chcia豉. Chcia豉bym dosta taki kolor w這s闚:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...84465312_n.jpg
Boj si sama znowu zabiera za farbowanie/rozja郾ianie, poniewa nie chc znowu mie na g這wie kanarkowej, ra膨cej 鄴販i.
Jak mog osi庵na taki kolor w這s闚?
Oczywi軼ie, 瞠 od s這鎍a w這sy same zja郾iej, jednak nie do tego stopnia.
Powinnam u篡 rozja郾iacza? Mo瞠 farby?
Bardzo zale篡 mi na tym kolorze i prosz o pomoc!
Dzi瘯uj i pozdrawiam
itsnotevenaword jest offline  
Stary 2013-06-09, 11:21   #3580
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Rozja郾ianie i farbowanie w這s闚 dla odwa積ych

Cytat:
Napisane przez itsnotevenaword Poka wiadomo嗆
Nie wiedzia豉m do kogo powinnam zwr鏂i si z tym pytaniem, lecz w ko鎍u dosz豉m do wniosku, 瞠 najlepszym miejscem na szukanie odpowiedzi b璠zie w豉郾ie wiza
Naturalnie jestem "mysi" blondynk. Moje w這sy s cienkie, do嗆 wysuszone i niestety bardzo wypadaj. U nasady kolor w這s闚 jest szaro-blond-mysi, a ko鎍闚ki s w kolorze jasny blond. Jaki czas temu zdecydowa豉m si na rozja郾ianie. Niestety rozja郾ianie nie powiod這 si zgodnie z moimi oczekiwaniami i w這sy wysz造 kanarkowo-鄴速e. Teraz kolor ju "si uspokoi" i nie jest 鄴速y. Ich kolor dalej mi jednak nie odpowiada.
W wakacje moje w這sy zawsze ja郾iej, jednak nie do tego stopnia, do jakiego bym chcia豉. Chcia豉bym dosta taki kolor w這s闚:
Boj si sama znowu zabiera za farbowanie/rozja郾ianie, poniewa nie chc znowu mie na g這wie kanarkowej, ra膨cej 鄴販i.
Dzi瘯uj i pozdrawiam
Szaro-blond-mysi to znaczy? 字edni blond czy ciemniejszy?
Rozjasniacz zawsze rozja郾i na 鄴速o, chyba 瞠 masz z natury bardzo ch這dny odcie naturalny.
201607040946 jest offline  
Stary 2013-06-09, 11:21   #3581
crippled
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 808

Bez rozja郾iacza nie uda Ci si osi庵n望 tak jasnego koloru.
Ja latami farbowa豉m w這sy na r騜ne odcienie br您u i bez problemu uda這 mi si rozja郾i je fryzjerskim rozja郾iaczem Vincent Lauren (ten zielony) wymieszanym z oxydantem 6% tej samej firmy. Na w這sy do 這patek zu篡豉m 3 saszetki Vincenta. Polecam ten rozja郾iacz, bo nie niszczy w這s闚 i daje 豉dny efekt ko鎍owy
Stary 2013-06-09, 11:22   #3582
mingunia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Najlepiej udaj si do fryzjera ja ostatnio z ciemnego br您u, poprzez rozja郾ianie, dosz豉m do takiego koloru jak na za陰czonym przez Ciebie zdj璚iu. Ale to wszystko zas逝ga mojej fryzjerki, kt鏎a wiedzia豉 co robi i kombinowa豉 z wodami- raz dawa豉 mocniejsz raz s豉bsz.
Powodzenia
Stary 2013-06-09, 12:01   #3583
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez itsnotevenaword Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj i pozdrawiam
Wszystko zale篡 od koloru wyj軼iowego. Ja mam naturalny 鈔edni blond popielaty, a teraz mam taki kolor, jak na zdj璚iu. Musia豉m kilkukrotnie rozja郾ia, a na to nak豉da farby popielate rozja郾iaj帷e. Tyle, 瞠 ja mam bardzo grube w這sy i ci篹ko je by這 rozja郾i, a jeszcze trudniej doprowadzi p騧niej odrosty do takiego stanu. Polecam rozja郾iacze fryzjerskie, bo sklepowe siej niez貫 spustoszenie na g這wie.
Stary 2013-06-09, 12:09   #3584
mefistoo7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: Doradzicie jaki kolor farby?

kolor w這s闚 sie dobiera do twarzy
Stary 2013-06-09, 15:45   #3585
rodzyyyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Smile Jak farb polecacie? (zdj璚ia)

Mam naturalne w這sy, ciemny blond/br您 z rozja郾ianymi ko鎍闚kami, chc przefarbowa si na ciemniejszy br您/czekoladowy co w tych klimatach. Zale篡 mi aby farba do軼 mocno nie zniszczy豉 moich w這s闚 oraz aby by豉 w granicach 15z. Dodaj zdj璚ia, moich w這s闚 i mniej wi璚ej koloru jaki bym chcia豉 osi庵n望

(to moja pierwsza wi瘯sza aktywno軼 na wiza簑, wi璚 je郵i zrobi豉m co 幢e to nie krzycze)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (24,9 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chc.jpg (20,3 KB, 36 za豉dowa)
rodzyyyna jest offline  
Stary 2013-06-09, 16:06   #3586
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 415
Dot.: Jak farb polecacie? (zdj璚ia)

Uwa瘸j z czekoladowymi br您ami. Cz瘰to wychodz czarne i mo瞠sz 瘸這wa a w czerni Ci nie widz. Najlepiej skr鵵 czas trzymania o 5 minut. Co do farb- podoba mi si kolorek 4.0 Garnier Olia. Mo瞠sz zobaczy w google grafika jak wychodzi. Albo Garnier Color Sensation 5.0 albo np. Garnier 5.35 Color and shine. To mi tak przysz這 na my郵. Najlepiej wybierz si do drogerii i poogl康aj. Celuj w poziomy 4-5. Te z zerem po kropce nie dadz Ci refleks闚, tylko naturalny kolor, najlepsze.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-09, 16:06   #3587
angela2602
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 395

Garnier Olia - prze郵iczne br您owe odcienie, bez amoniaku, sprawdz sobie w drogerii tylko kosztuj 20 z.
Stary 2013-06-09, 16:20   #3588
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 415

pono w Kauflandzie s po 11.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-09, 16:24   #3589
rodzyyyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Wiem ze najlepiej jest si po prostu przej嗆 i poogl康a, ale chcia豉m mie takie wst瘼ne rozeznanie na co zwr鏂i uwag,z wymienionych z tego co zobaczy豉m zdj璚ia dziewczyn najbardziej podoba mi si Garnier Color sensation 5.0 ale jeszcze zobaczymy
rodzyyyna jest offline  
Stary 2013-06-09, 23:28   #3590
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Uzywala moze ktoras z Was nowego Syosa Oleo? Kupilam w ciemno odcien 9-10 ale boje sie,ze wyjdzie jakis mega jasny ...

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-06-10, 09:31   #3591
LolinkaxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Hej...chcia豉m Was prosi o porad

Ot騜 postanowi豉m wystawi moje w這sy na ogromne tortury, gdy z hebanowej czerni
(malowa豉m przez 2 lata) chcia豉m by blondynk (wr鏂i do naturalnego koloru) .
Hmm po pierwszym rozja郾ianiu (rozja郾iacz Joanna, wiem, wiem, 瞠 niszczy, ale jest mocny, a fryzjerzy w moim mie軼ie nie chcieli si podj望 rozja郾iania moich czarnych w這s闚) wyszed mi kolor przy sk鏎ze jasny, a dalej niestety nadal ciemny, lecz ju nie czer, a ciemny br您. Po zastosowaniu rozja郾iacza drugi raz za 2 tygodnie wysz造 nadal od sk鏎y jasne, ale coraz ni瞠j stopniowo ciemniejsze. Dzisiaj rozja郾i豉m je kolejny raz i uzyska豉m ju blond-jasnorude w這sy. Nie s z貫 (mam do siebie dystans i nie przeszkadza mi co nosze na g這wie, musi podoba si tylko mnie ), ale jednak chcia豉bym jednolity, blond kolor. I moje pytanie...co zrobi, by pozby si rudego odcienia na pasmach ? prosz o odpowied
Stary 2013-06-10, 09:49   #3592
Irisfeal
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 611
Odp: Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LolinkaxD Poka wiadomo嗆
Hej...chcia豉m Was prosi o porad

Ot騜 postanowi豉m wystawi moje w這sy na ogromne tortury, gdy z hebanowej czerni
(malowa豉m przez 2 lata) chcia豉m by blondynk (wr鏂i do naturalnego koloru) .
Hmm po pierwszym rozja郾ianiu (rozja郾iacz Joanna, wiem, wiem, 瞠 niszczy, ale jest mocny, a fryzjerzy w moim mie軼ie nie chcieli si podj望 rozja郾iania moich czarnych w這s闚) wyszed mi kolor przy sk鏎ze jasny, a dalej niestety nadal ciemny, lecz ju nie czer, a ciemny br您. Po zastosowaniu rozja郾iacza drugi raz za 2 tygodnie wysz造 nadal od sk鏎y jasne, ale coraz ni瞠j stopniowo ciemniejsze. Dzisiaj rozja郾i豉m je kolejny raz i uzyska豉m ju blond-jasnorude w這sy. Nie s z貫 (mam do siebie dystans i nie przeszkadza mi co nosze na g這wie, musi podoba si tylko mnie ), ale jednak chcia豉bym jednolity, blond kolor. I moje pytanie...co zrobi, by pozby si rudego odcienia na pasmach ? prosz o odpowied
Najlepiej chyba nalozyc jaka natur (naturalny blond) a potem dopiero jakis popielaty jasny blond. Tez niedawno schodzilam z ciemnego brazu i kiedy za rada kilku osob nakladalam na rudoblond wlosy farby popielate wychodzili mi zielonkawe albo wrecz siwe wlosy.. Sredni blond z naturalnym tonem mi ladnie wyrowanal kolor i zrobil dobry podklad do nastepnego rozjasniania farba popielata u mnie sprawdzil sie swietnie naturalny blond z Joanny multi color

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Przepraszam za ewentualny brak polskich znak闚 - kwestia pisania na urz康zeniach przeno郾ych
Irisfeal jest offline  
Stary 2013-06-10, 11:35   #3593
SyllaSK
Przyczajenie

Ale chodzi mi o to jaki kolor farby po這篡 na te jasne 瞠by wyszed taki jak m鎩 naturalny
SyllaSK jest offline  
Stary 2013-06-10, 11:55   #3594
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez SyllaSK Poka wiadomo嗆
Zafarbowa豉m niedawno w這sy rozja郾iane Garnierem Color Sensation 110 farb z Allwavesa 8.03..kolor wyszed pocz徠kowo z這ty na odro軼ie a na reszcie siwo szary..mam bardzo zniszczone w這sy po pozbywaniu si dawno henny z w這s闚 i pewnie szybko si bedzie wyplukiwal kolor przez jakis czas..no wiadomo kobieta zmienn jest ale po tych wszystkich metamorfozach znalaz豉m ju sw鎩 kolor w這s闚 w ktorym sie najlepiej czuje i pasuje do mojej urody i jest to m鎩 naturalny hmm co to za kolor? Ciep造 ciemny z這ty blond pod s這鎍e lekko miedziany..?
img28.imageshack.us/img28/491/dsc0177dh.jpg (zdj璚ie z dzieci雟twa)
img839.imageshack.us/img839/585/sara1l.jpg (par lat p騧niej)
img24.imageshack.us/img24/9941/naturalne.jpg

teraz mam taki po tej 8.03 na rozjasniane w這sy po wyp逝kaniu jest ca造 w miar r闚ny jasny z這ty blond jak wida
img12.imageshack.us/img12/835/dsc0175em.jpg
img690.imageshack.us/img690/2861/dsc0176rx.jpg

Co na nie na這篡 瞠by by zbli穎ny do tego naturalnego koloru? Czy mo瞠 lepiej jaki baleja 瞠by wygl康a這 to naturalnie? No sama nie wiem Zamie軼i豉m w miar du穎 zdj耩 瞠by jak najlepiej pokaza ten kolor kt鏎y chc uzyska
Rozumiem, 瞠 chcesz kolor ciemniejszy? Je郵i mia豉 rozja郾iane, najlepiej najpierw zrobi pigmentacj, a potem na這篡 ciemniejszy odcie. My郵, 瞠 wystarczy poziom 6-7, je郵i b璠zie bardzo ciep造.
Czy dobrze zrozumia豉m?

Cytat:
Napisane przez rodzyyyna Poka wiadomo嗆
Mam naturalne w這sy, ciemny blond/br您 z rozja郾ianymi ko鎍闚kami, chc przefarbowa si na ciemniejszy br您/czekoladowy co w tych klimatach. Zale篡 mi aby farba do軼 mocno nie zniszczy豉 moich w這s闚 oraz aby by豉 w granicach 15z. Dodaj zdj璚ia, moich w這s闚 i mniej wi璚ej koloru jaki bym chcia豉 osi庵n望

(to moja pierwsza wi瘯sza aktywno軼 na wiza簑, wi璚 je郵i zrobi豉m co 幢e to nie krzycze)
Zgadzam si z Scene, wybieraj poziom 4-5, najlepiej naturalny albo nawet ciep造 odcie

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-06-10 o 12:01
Stary 2013-06-10, 12:21   #3595
SyllaSK
Przyczajenie

Tak tak chc ciemniejszy http://img24.imageshack.us/img24/9941/naturalne.jpg wla郾ie taki tylko nie wiem jaki kolor farby wybra na m鎩 obecny kolor http://img12.imageshack.us/img12/835/dsc0175em.jpg
SyllaSK jest offline  
Stary 2013-06-10, 13:29   #3596
_Tinkerbell
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 403
GG do _Tinkerbell

No to ja teraz. Nied逝go 軼inam w這sy na kr鏂iutko, 瞠by pozby si zniszcze. Jednak bardzo nie ppodoba mi si m鎩 naturalny kolor, ciep造 鈔edni blond, i bardzo cz瘰to odcienie wychodz mi rude. Nie chc mie bia造ch w這s闚, tylko ch這dny, jasny blond. My郵a豉m o Garnier Olia 10.0, Loreal Jasny lodowy blond, R匚ITAL PR丌仂ENCE
10.21 Stockholm Bardzo Bardzo Jasny Blond Opalizuj帷y, Garnier Color Sensation 110 albo 111. Nie chc bardzo zniszczy w這s闚, a jedynie rozja軼i o 2-3 tony, i 瞠by nie by造 鄴速e. Co polecacie? Mniej wi璚ej m鎩 kolor jest taki, jak w za陰czniku.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1e4172a9469d2d7559c5a3a6b50e4a17,62,37.jpg (24,2 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2013-06-10, 13:32   #3597
LolinkaxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116
Dot.: Odp: Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka wiadomo嗆
Najlepiej chyba nalozyc jaka natur (naturalny blond) a potem dopiero jakis popielaty jasny blond. Tez niedawno schodzilam z ciemnego brazu i kiedy za rada kilku osob nakladalam na rudoblond wlosy farby popielate wychodzili mi zielonkawe albo wrecz siwe wlosy.. Sredni blond z naturalnym tonem mi ladnie wyrowanal kolor i zrobil dobry podklad do nastepnego rozjasniania farba popielata u mnie sprawdzil sie swietnie naturalny blond z Joanny multi color

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzi瘯uj bardzo, kupi豉m farb z natury kolor "szlachetna per豉", zobaczymy co z tego wyjdzie
Stary 2013-06-10, 17:31   #3598
mis_brunatny
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
ujednolicenie blondu po farbowaniu r騜nymi odcieniami

Witam!

Moje naturalne w這sy s koloru mysiego, postanowi豉m rozja郾i je do blondu. U篡豉m najpierw rozja郾iacza Syoss 10-0 (pierwsze zdj璚ie, po lewej). Przy kolejnym rozja郾ianiu u篡豉m o ton ja郾iejszego - Ayoaa 11-0. Nast瘼nie przy trzecim farbowaniu zn闚 Syoss 10-0.
Naprawd, prosz, nie pytajcie dlaczego miesza豉m te odcienie i najpier u篡豉m ciemniejszego, potem ja郾iejszego i zn闚 ciemniejszego. To by b陰d, wiem o tym, ale sta這 si i ju trudno.
Efekt niestety jest taki, 瞠 u czubka g這wy mam na d逝go軼i 5 cm w這sy ciemniejsze, ni瞠j 5 cm w這s闚 ja郾iejszych i reszta (mam 鈔ednio d逝gie w這sy), zn闚 ja郾iejsze (pokaza豉m do na zdj璚iu numer 2).
Chcia豉bym zafarbowa si na kolor pokazany na zdj璚iu trzecim (moje w這sy sa mocne i nie s zniszczone), mam w zwi您ku z tym pytanie: czy osi庵n jednolity kolor farbuj帷 w這sy farb o takim kolorze, czy najpierw powinnam podda si dekoloryzacji, z racji, 瞠 moje w這sy maj teraz dwa r騜ne kolory? Co bym nie robi豉, tym razem p鎩d z tym do fryzjera
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg FORUM1.jpg (34,3 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg forum 2.jpg (3,9 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg forum 3.jpg (52,3 KB, 4 za豉dowa)
mis_brunatny jest offline  
Stary 2013-06-10, 18:04   #3599
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: ujednolicenie blondu po farbowaniu r騜nymi odcieniami

Cytat:
Napisane przez mis_brunatny Poka wiadomo嗆
Witam!

Moje naturalne w這sy s koloru mysiego, postanowi豉m rozja郾i je do blondu. U篡豉m najpierw rozja郾iacza Syoss 10-0 (pierwsze zdj璚ie, po lewej). Przy kolejnym rozja郾ianiu u篡豉m o ton ja郾iejszego - Ayoaa 11-0. Nast瘼nie przy trzecim farbowaniu zn闚 Syoss 10-0.
Naprawd, prosz, nie pytajcie dlaczego miesza豉m te odcienie i najpier u篡豉m ciemniejszego, potem ja郾iejszego i zn闚 ciemniejszego. To by b陰d, wiem o tym, ale sta這 si i ju trudno.
Efekt niestety jest taki, 瞠 u czubka g這wy mam na d逝go軼i 5 cm w這sy ciemniejsze, ni瞠j 5 cm w這s闚 ja郾iejszych i reszta (mam 鈔ednio d逝gie w這sy), zn闚 ja郾iejsze (pokaza豉m do na zdj璚iu numer 2).
Chcia豉bym zafarbowa si na kolor pokazany na zdj璚iu trzecim (moje w這sy sa mocne i nie s zniszczone), mam w zwi您ku z tym pytanie: czy osi庵n jednolity kolor farbuj帷 w這sy farb o takim kolorze, czy najpierw powinnam podda si dekoloryzacji, z racji, 瞠 moje w這sy maj teraz dwa r騜ne kolory? Co bym nie robi豉, tym razem p鎩d z tym do fryzjera
Farba farby nie rozjasni, czyli farba nie uzyskasz jasniejszego odcienia na tych ciemniejszych. Moze najwyzej lekko przyciemnic, wtedy beda bardziej jednolite.
Stary 2013-06-10, 19:02   #3600
myszka_zabrze
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151
Ober篡nowe w這sy ... a blond

Obecnie mam w這sy w kolorze ober篡ny taki odcie :

http://i.pinger.pl/pgr154/e9bffaf500...8/SAM_0369.JPG

Zamarzy mi si kolor 7.0 b康 8.0 :

http://www.mccabespharmacy.com/wp-co...rt-ireland.png

Pytanie : jak do tego doj嗆 ?

Mam w planach wyp逝ka kolor szamponem przeciw逝pie穎wym, ale
czy taki blond z豉pie mi na wyp逝kanych w這sach ?
Czy lepiej wyp逝ka ober篡n, farbowa na br您y i stopniowo na coraz to ja郾iejsze ?

Pozdrawiam

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

鑿icz 8 min :
CORE ABS, BUNS

Edytowane przez myszka_zabrze
Czas edycji: 2013-06-10 o 20:06
myszka_zabrze jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.