Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 121 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-10, 19:13   #3601
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Ober篡nowe w這sy ... a blond

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Poka wiadomo嗆
Obecnie mam w這sy w kolorze ober篡ny taki odcie :

[URL="http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/img/kosmetyk/7439/multi-cream-color-soczysta-oberzyna-joanna_8106_4.jpeg[/URL]

Zamarzy mi si kolor 7.0 b康 8.0 :

http://www.mccabespharmacy.com/wp-co...rt-ireland.png

Pytanie : jak do tego doj嗆 ?

Mam w planach wyp逝ka kolor szamponem przeciw逝pie穎wym, ale
czy taki blond z豉pie mi na wyp逝kanych w這sach ?
Czy lepiej wyp逝ka ober篡n, farbowa na br您y i stopniowo na coraz to ja郾iejsze ?

Pozdrawiam
Po pierwsze: w徠ek zbiorczy (ju przenios豉m).
Po drugie: farba si nie wyp逝cze na tyle, 瞠by blond j pokry.
Po trzecie: farba blond ci nawet spranych nie rozja郾i, bez rozja郾iacza si nie obejdzie.

Nie wy鈍ietla ci si zdj璚ie tej ober篡ny.
201607040946 jest offline  
Stary 2013-06-10, 20:18   #3602
LolinkaxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116
Dot.: Ober篡nowe w這sy ... a blond

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Poka wiadomo嗆
Obecnie mam w這sy w kolorze ober篡ny taki odcie :

http://i.pinger.pl/pgr154/e9bffaf500...8/SAM_0369.JPG

Zamarzy mi si kolor 7.0 b康 8.0 :

http://www.mccabespharmacy.com/wp-co...rt-ireland.png

Pytanie : jak do tego doj嗆 ?

Mam w planach wyp逝ka kolor szamponem przeciw逝pie穎wym, ale
czy taki blond z豉pie mi na wyp逝kanych w這sach ?
Czy lepiej wyp逝ka ober篡n, farbowa na br您y i stopniowo na coraz to ja郾iejsze ?

Pozdrawiam
Tylko i wy陰cznie rozja郾iacz
Stary 2013-06-10, 20:25   #3603
myszka_zabrze
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Kupi豉m rozja郾iacz z Joanny do ca造ch w這s闚, mam je rozja郾i a potem pokry jak捷 farb czy kilka razy rozja郾i ?

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

鑿icz 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline  
Stary 2013-06-10, 20:30   #3604
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Nieeee! Tylko nie rozja郾iacz z Joanny. Spalisz w這sy. Zr鏏 dekoloryzacj. Np. Rene Blanche. Nie zniszczysz w這s闚 a sztuczny pigment uleci. Jak dalej b璠 za ciemne to delikatna k徙iel rozja郾iaj帷a (proszek rozja郾iaj帷y, oxydant, szampon, ciut od篡wki). O dekoloryzacji i k徙ieli s tu w徠ki zbiorcze, sprawd, du穎 wiedzy tam jest. Tylko nie pal w這s闚 Joank (wysz造by Ci pewnie 鄴速o-pomara鎍zowe przy tym, wiem, robi豉m kiedy z g逝poty).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-10, 20:42   #3605
myszka_zabrze
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

Znalaz豉m za 39 z. Powiedz mi czy ten dekoloryzator powinien w ca這軼i usun望 farb ? Je郵i bardzo mi zejdzie ta ober篡na to obejdzie si bez k徙ieli rozja郾iaj帷ej, ale czy na to potem normalnie mog k豉嗆 farb ?

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

鑿icz 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline  
Stary 2013-06-10, 22:48   #3606
SceneQueene
Zakorzenienie

Powinien. Ale wiem, 瞠 niekt鏎e dziewczyny musia造 jeszcze robi k徙iele- chcesz blond, wi璚 by mo瞠 i Ty b璠ziesz musia豉. Po Rene musisz zabezpieczy w這sy szamponem zakwaszaj帷ym albo jasn farb- palette z mro幡ych blond闚 czy co w tym rodzaju. Jak tego nie zrobisz od razu po dekoloryzacji- 軼iemniej i efekt na marne. Po tym dopiero dajesz docelow farb. No chyba, 瞠 efekt ju Ci zadowala. Bywa這 i tak.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-10, 23:03   #3607
mis_brunatny
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Czy mo瞠 kt鏎a z Was jest w stanie odpowiedzie mi na pytanie, jaki efekt osi庵n, gdy u篡j dekoloryzatora Renee Blanche na w這sach, kt鏎e maj na sobie obecnie 2 odcienie jasnego blondu? Czy w這sy b璠 mia造 r闚nomierny kolor? dodam, 瞠 naturalnie jestem szatynk i po dekoloryzacji chce farbowa si na platynowy blond.
mis_brunatny jest offline  
Stary 2013-06-10, 23:33   #3608
J0ke
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation Zmiana koloru

Witam, jestem m篹czyzn i mam czarne w這sy. Chcia豚ym na wakacje zafarbowa sobie cz窷 w這s闚, by wygl康a這 to mniej wi璚ej tak: http://3.bp.blogspot.com/_IkM5wt-0Ee...l_img_3086.jpg

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...y_1164692a.jpg

Moje pytanie brzmi za pomoc czego mog to zrobi NIE NA STAΒ, tak by do ko鎍a wakacji ju nie mie owego dodatkowego koloru, oraz jakiej firmy produkty mam u篡? Dodam, 瞠 wola豚ym nie niszczy za bardzo w這s闚, wiem te, 瞠 szamponetka du穎 mi nie pomo瞠. W takim razie co mog zrobi??

S造sza貫m o r騜nych metodach farbowania w這s闚, od szamponetek przez bibu趾i a po prawdziwe farby, jednak nie chcia豚ym farbowa tych w這s闚 na 'd逝瞠j' czy w takim razie np. metoda z bibu趾ami jest rozwi您aniem?
J0ke jest offline  
Stary 2013-06-10, 23:38   #3609
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: Zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez J0ke Poka wiadomo嗆
Witam, jestem m篹czyzn i mam czarne w這sy. Chcia豚ym na wakacje zafarbowa sobie cz窷 w這s闚, by wygl康a這 to mniej wi璚ej tak: http://3.bp.blogspot.com/_IkM5wt-0Ee...l_img_3086.jpg

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...y_1164692a.jpg

Moje pytanie brzmi za pomoc czego mog to zrobi NIE NA STAΒ, tak by do ko鎍a wakacji ju nie mie owego dodatkowego koloru, oraz jakiej firmy produkty mam u篡? Dodam, 瞠 wola豚ym nie niszczy za bardzo w這s闚, wiem te, 瞠 szamponetka du穎 mi nie pomo瞠. W takim razie co mog zrobi??

S造sza貫m o r騜nych metodach farbowania w這s闚, od szamponetek przez bibu趾i a po prawdziwe farby, jednak nie chcia豚ym farbowa tych w這s闚 na 'd逝瞠j' czy w takim razie np. metoda z bibu趾ami jest rozwi您aniem?
Masz naturalna czern czy farbowana? I na pewno czern, nie jakis ciemny braz?
Zadne bibulki ani tonery nie pomoga, NIE DA sie na czarnych wlosach uzyskac jasnego odcienia bez farby, ba, nawet rozjasniania.
Ten kolor na zdjeciu to efekt rozjasniacza, nawet nie farby, a rozjasniacz niszczy najmocniej,
Stary 2013-06-10, 23:39   #3610
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: Zmiana koloru

Taki efekt uzyskasz tylko rozja郾iaczem. Nie ma mo磧iwo軼i, 瞠by w這sy same wr鏂i造 do poprzedniego koloru, bo rozja郾iacz "wygryza" pigment. Aby powr鏂i do poprzedniego wygl康u, musia豚y na to pasmo na這篡 trwa陰 farb zbli穎n do naturalnego koloru, kondycja te mog豉by si pogorszy.

Na szamponetki w ja郾iejszym kolorze czy bibu喚 nawet nie licz, to nie rozja郾ia w這s闚.

Edit: napisa造鄉y jednocze郾ie to samo

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-06-10 o 23:40
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2013-06-11, 19:04   #3611
eleganckiepranie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Jak ujednolici kolor w這s闚?

Jak mog ujednolici kolor w這s闚?
Dodam, 瞠 chcia豉bym zniwelowa czerwone refleksy i mie br您owe w這ski o zimnym odcieniu.
Za陰czam swoje zdj璚ia, na ktorych wida moje kolorowe wlosy (pozostalo軼i po czerni, po pasemkach ktore mialy t czern rozja郾i)
Farbowalam wlosy ro積ymi farbami, najczesciej karmelowymi br您ami. Do pierwszego tygodnia po farbowaniu moje wlosy wygl康aja dobrze, jednak pozniej kolor sie spiera i wida pasemka. Boje si u篡 ciemniejszej farby, nie chce by znowu czarna. Dorad嬈ie co!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (76,5 KB, 55 za豉dowa)
eleganckiepranie jest offline  
Stary 2013-06-11, 19:58   #3612
Mdmx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Problem z farbowanymi w這sami.

Cze嗆. Naturalnie jestem blondynk, ale od roku farbuj w這sy na ciemny br您. Chcia豉bym przej嗆 na nieco ja郾iejszy kolor, bo w這sy s niemal koloru czerni. Pr鏏owa豉m ju farbowa je na minimalnie ja郾iejszy odcie, ale to nic nie da這. Co mam zrobi? Nie chc r闚nie bardzo niszczy w這s闚.
Mdmx jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:39   #3613
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Jak ujednolici kolor w這s闚?

Cytat:
Napisane przez eleganckiepranie Poka wiadomo嗆
Jak mog ujednolici kolor w這s闚?
Dodam, 瞠 chcia豉bym zniwelowa czerwone refleksy i mie br您owe w這ski o zimnym odcieniu.
Za陰czam swoje zdj璚ia, na ktorych wida moje kolorowe wlosy (pozostalo軼i po czerni, po pasemkach ktore mialy t czern rozja郾i)
Farbowalam wlosy ro積ymi farbami, najczesciej karmelowymi br您ami. Do pierwszego tygodnia po farbowaniu moje wlosy wygl康aja dobrze, jednak pozniej kolor sie spiera i wida pasemka. Boje si u篡 ciemniejszej farby, nie chce by znowu czarna. Dorad嬈ie co!
Jednym ze sposob闚 ujednolicenia koloru jest na這瞠nie farby o barwniku r闚nie ciemnym jak najciemniejszy odcie jaki posiadasz na w這sach, ale nie chcesz czarnego. W innym przypadku jest ma造 problem, jako, 瞠 u篡wa豉 ocieni "karmelowych" ciep造ch, kt鏎e zawsze zawieraj czerwone pigmenty, wi璚 nawet je郵i pokryjesz w這sy zimnym br您em o dwa tony ja郾iejszym ni czarne pasemka ( co i tak po pewnym czasie b璠zie wida) czerwony barwnik przebije si w miar jak farba b璠zie si wymywa豉.
Wyj軼iem mo瞠 by ponowne spasemkowanie w這s闚, ze szczeg鏊nym uwzgl璠nieniem miejsc gdzie obecnie znajduj si ciemniejsze pasemka, a nast瘼nie na這瞠nie jednolitej brazowej farby w systemie co najniej ton w ton jak obecnie br您owe w這sy jakie posiadasz, ale to dalej nie zniweluje ciep貫go barwnika w ostatecznym rozrachunku. Niemniej mo瞠sz pozosta przy systemie pasemkowym i schodzi z obecnego koloru stopniowo. W przeciwnym razie pozostaje Ci dekoloryzacja. Ta spowoduje z kolei, w zale積o軼i od jej mocy, iz ciep造 barwnik b璠zie utrzymywa si przedewszystkim w miejscu gdzie obecnie masz czarne pasma. B璠zie to jednak optycznie mniej widoczne po pokryciu jednolitym kolorem, bo ciemne w這sy po dekoloryzacji powinny utracic kolor na tyle, by m鏂 pokryc go jakim wyrazistym br您em
Niestety z ujednoliceniem koloru , przy ciemnych pasmach z ciep造mi barwnikami tak to ju jest, 瞠 w這sy trzeba troch po鈍i璚ic.
Ja stosowa豉m w r騜nych etapach swojego 篡cia obie powy窺ze metod.
Generalnie ?metoda pasemkowa? jest mnie bardziej czasoch這nna, . Jesli jednak fryzjerka wykona do軼 grube pasemka mo瞠 okaza si, 瞠 pokryte nast瘼nie zimnym br您em w這sy b璠a prezentowa造 si dobrze, bior帷 pod uwag, 瞠 rozja郾iona zostanie tak naprawd du瘸 ilo嗆 w這s闚. Generalnie tak瞠 rozja郾iacz u篡ty do pasemek odbarwi w這sy mocniej ni dekoloryzacja, wi璚 pod uwag we tak瞠 efekt jaki chcesz osi庵n望, do ciemniejszego br您u dekoloryzajca powinna wystarczy ( z tym, 瞠 jesli w這sy po dekoloryzacji odbarwi si do ciep貫go koloru w tych miejscach, jak ju wspomina豉m ciep造 barwnik zawsze b璠zie przebija po pewnym czasie)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:42   #3614
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Problem z farbowanymi w這sami.

Cytat:
Napisane przez Mdmx Poka wiadomo嗆
Cze嗆. Naturalnie jestem blondynk, ale od roku farbuj w這sy na ciemny br您. Chcia豉bym przej嗆 na nieco ja郾iejszy kolor, bo w這sy s niemal koloru czerni. Pr鏏owa豉m ju farbowa je na minimalnie ja郾iejszy odcie, ale to nic nie da這. Co mam zrobi? Nie chc r闚nie bardzo niszczy w這s闚.
Farbowanie ja郾iejszym odcieniem niestety nigdy nic nie da, bo zasada jest prosta- ja郾iejszy barwnik nie pokryje ciemniejszego, dodatkowo tylko go "oblepi豉" . W Twojej sytuacji z metody tzw pasemkowej, dekoloryzacji i k徙ieli rozja郾iaj帷ej doradza豉bym to trzecie wyj軼ie- jako, 瞠 wskazujesz, 瞠 interesuje Ci "nieco jasniejszy kolor", wobec tego zej軼ie o 2 tony nie powinno byc zanadto inwazyjne ( w zale積o軼i oczywi軼ie od stanu w這sa i sztuki fryzjerskiej).

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2013-06-12, 12:52   #3615
p_atrycja 26
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
Wpisy w blogu: 2

Dok豉dnie zgadzam si z poprzedniczk. Wa積e tylko aby nie robi豉 tego sama, tylko wybra豉 si do prawd sprawdzonego salonu, w kt鏎ym ludzie znaj si na rzeczy i nie zniszcz Tobie w這s闚. Na przysz這嗆 gdy b璠ziesz farbowa豉 si sama uwa瘸j r闚nie poniewa farby typu 鈔edni blond ciemny blond itp mog wyj嗆 ciemne na jasnych w這sach prawie, 瞠 wpadaj帷 w kolor br您u. Dlatego je瞠li kupujesz farb sama wybieraj zawse o ton lub dwa ja郾iejszy gdy zale篡 Tobie na jasnych odcieniach. Gdy wyjd ja郾iejsze ni chcia豉 nie ma wi瘯szego probemu z koloryzjacj o ton ciemniejsz, natomiast gdy wyjd za ciemne zaczynaj si schody.
Stary 2013-06-12, 18:29   #3616
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Mdmx Poka wiadomo嗆
Witaj. Jak pisz poprzedniczki, farba farby nie rozja郾i. Bez "zniszcze" raczej si nie da.
Musia豉by rozja郾i te farbowane, tutaj masz w徠ek o rozja郾ianiu --> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65795&page=27
Mo瞠sz zrobi dekoloryzacj, nie niszczy tak jak rozja郾ianie: poczytaj ten w徠ek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627505&page=90
Albo zostaje k徙iel rozja郾iaj帷a http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662&page=18
Stary 2013-06-13, 19:03   #3617
vioolence
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
GG do vioolence

Chcia豉bym uzyska taki kolor jak na zdj璚iu poni瞠j. Jaka farba b璠zie najlepsza ? Pom騜cie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz1.jpg (26,5 KB, 81 za豉dowa)
vioolence jest offline  
Stary 2013-06-13, 20:31   #3618
Issley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5...r8eqo1_500.jpg taki kolor, ale chodzi mi o farby trwa貫, nie tonery, szamponetki i pianki :/
Issley jest offline  
Stary 2013-06-13, 20:39   #3619
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Issley Poka wiadomo嗆
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5...r8eqo1_500.jpg taki kolor, ale chodzi mi o farby trwa貫, nie tonery, szamponetki i pianki :/
We fioletow Well Koleston Vibrant, http://tinypic.com/view.php?pic=rvh8r7&s=6, zmieszaj p馧 na p馧 z jasnym blondem (np. paleta 9 lub 10 te Wella Koleston) do tego oxy 9 i powinien Ci taki pastelowy fiolet wyj嗆. Ale tylko na jasnych w這sach

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-13, 21:10   #3620
Issley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

O tym nie pomy郵a豉m 瞠by zmiesza mocny fiolet z platyn Dzi瘯i za pomys
Issley jest offline  
Stary 2013-06-13, 21:44   #3621
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy my郵 瞠 jak zmieszasz jakikolwiek fiolet z jasnym blondem to wyjdzie fajnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-14, 15:49   #3622
ankua90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 287

Hej By豉bym zainteresowana uzyskaniem takiego koloru w這s闚 jaki ma Jen w swoim najnowszym teledysku w tym czerwonym stroju. Wygl康a mi to na co pomi璠zy ciemnym blondem, a jasnym br您em. Jak farb uzyska taki kolor. Dodam 瞠 obecnie mam 鈔edni blond(by豚y to nr 8 chyba). Dzieki za odp
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Jen.jpg (66,0 KB, 40 za豉dowa)
ankua90 jest offline  
Stary 2013-06-15, 20:20   #3623
Edyta9393
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Malowanie w這s闚

Witam Od d逝窺zego ju czasu zastanawiam si nad koloryzacj w這s闚. Chc z naturalego ciemnego blondu przej嗆 na jasny. w celu zobrazowania efektu, jaki chcia豉bym osi庵n望 do陰czam dwa zdj璚ia: m鎩 obecny kolor i ten wymarzony Od czego zacz望, czym malowa, co i jak ? Nigdy nie malowa豉m w這s闚 i boj si, 瞠 mi si skrusz. S bardzo d逝gie. Bardzo mi zale篡 na takim kolorze jak na ostatnim zdj璚iu, po prostu cudo !
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_wlosy_zmniejszacz-pl_630801.jpg (9,5 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette_Sunny_Blondes.jpg (29,2 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 907d05bc10bfdf6f90b00843381fcc18.jpg (108,8 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (77,1 KB, 31 za豉dowa)
Edyta9393 jest offline  
Stary 2013-06-15, 20:46   #3624
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575
Dot.: Malowanie w這s闚

Cytat:
Napisane przez Edyta9393 Poka wiadomo嗆
Witam Od d逝窺zego ju czasu zastanawiam si nad koloryzacj w這s闚. Chc z naturalego ciemnego blondu przej嗆 na jasny. w celu zobrazowania efektu, jaki chcia豉bym osi庵n望 do陰czam dwa zdj璚ia: m鎩 obecny kolor i ten wymarzony Od czego zacz望, czym malowa, co i jak ? Nigdy nie malowa豉m w這s闚 i boj si, 瞠 mi si skrusz. S bardzo d逝gie. Bardzo mi zale篡 na takim kolorze jak na ostatnim zdj璚iu, po prostu cudo !
Moim zdaniem wystarczy farba rozja郾iaj帷a z這ta lub k徙iel rozja郾iaj帷a i farba docelowa.

P.S. Masz pi瘯ny kolor.
Stary 2013-06-15, 20:55   #3625
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Z tego co kojarz, ona u篡wa farby Garnier Color Naturals 10
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2013-06-15, 22:51   #3626
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90

Cytat:

dziewczyna z ostatniego zdjecia ma bloga i uzywa garniera..

i tez tutaj opisuje swoje farbowania http://yesiwantyouback.blogspot.com/
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-06-16, 20:29   #3627
Carrigaline
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

No to i ja si do陰cz..

M鎩 kolor jaki posiadam obecnie na mojej biednej glowie to ten ze zdj耩. Natomiast marz mi si dwa kolory (na kt鏎e si nie mog zdecydowa). Jeden to bardzo jasny blond, a drugi pi瘯ny br您ik (tylko nie mam poj璚ia co to za odcienie). Mam ogromny problem z okre郵aniem barw i odcieni. Blog Blond Bunny jest moj w這sow bibli, jednak nadal jestem ciemna jak noc egipska

My郵icie 瞠 mam realne szanse sama w domu doj嗆 do kt鏎ych z tych kolor闚? U篡wam tylko farb profesjonalnych.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8664.jpg (77,1 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8667.jpg (73,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8666.jpg (71,5 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg londa pearl light blonde 12.9.jpg (11,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Desktop1 (2).jpg (54,8 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 0709d33000097f934eaacde6.jpg (26,2 KB, 27 za豉dowa)
Stary 2013-06-17, 00:37   #3628
octobery
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Farbowanie w這s闚 z blondu na ciemny blond

Teraz mam mniej wi璚ej taki blond jak na zdj璚iu (tylko kr鏒sze w這sy), a chc przefarbowa na taki jak na drugim zdj璚iu (no mo瞠 troch ja郾iejsze). Oczwi軼ie ten blond to nie jest moj naturalny kolor i nie wiem czy farba chwyci i czy nie bedzie blakn望 i robi prze鈍it闚, bo taki blond mam od ok 2 lat.. I czy powinnam do tego robi henne, jak mam teraz takie brwi jak na zdj璚iu z blond w這sami? I boj si, 瞠 wyjdzie jaki rudawy albo zielonkawy.
octobery jest offline  
Stary 2013-06-17, 08:59   #3629
datlies
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131
Dot.: Farbowanie w這s闚 z blondu na ciemny blond

Wydaje mi si 瞠 bardzo 豉dnie b璠zie z takimi ja郾iejszymi ale kszta速nymi brwiami jak ma Hilary Duff. Mi podobny kolor wyszed mieszaj帷 ciemny blond z jasnym br您em z Garnier Color Naturals, ale 瞠by nie wyszed za ciemny na pocz徠ek zrobi豉bym samym ciemnym blondem
Stary 2013-06-17, 13:36   #3630
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Carrigaline Poka wiadomo嗆
No to i ja si do陰cz..

M鎩 kolor jaki posiadam obecnie na mojej biednej glowie to ten ze zdj耩. Natomiast marz mi si dwa kolory (na kt鏎e si nie mog zdecydowa). Jeden to bardzo jasny blond, a drugi pi瘯ny br您ik (tylko nie mam poj璚ia co to za odcienie). Mam ogromny problem z okre郵aniem barw i odcieni. Blog Blond Bunny jest moj w這sow bibli, jednak nadal jestem ciemna jak noc egipska

My郵icie 瞠 mam realne szanse sama w domu doj嗆 do kt鏎ych z tych kolor闚? U篡wam tylko farb profesjonalnych.
Mo磧iwe, nawet ten jasny blond

Cytat:
Napisane przez octobery Poka wiadomo嗆
Teraz mam mniej wi璚ej taki blond jak na zdj璚iu (tylko kr鏒sze w這sy), a chc przefarbowa na taki jak na drugim zdj璚iu (no mo瞠 troch ja郾iejsze). Oczwi軼ie ten blond to nie jest moj naturalny kolor i nie wiem czy farba chwyci i czy nie bedzie blakn望 i robi prze鈍it闚, bo taki blond mam od ok 2 lat.. I czy powinnam do tego robi henne, jak mam teraz takie brwi jak na zdj璚iu z blond w這sami? I boj si, 瞠 wyjdzie jaki rudawy albo zielonkawy.
Chwyci, ale na pocz徠ek zr鏏 pigmentacj, wtedy kolor z blond w這s闚 nie b璠zie si sp逝kiwa
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.