Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-17, 14:05   #3631
_Dante_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Witam,

Jak z obecnego blondu (ciep造 odcie, z這tawe) mog doj嗆 do takiego per這wego odcienia jak na zdj璚iu nr 3 i 4?

Rozja郾ia豉m w這sy u fryzjera (z mojego naturalnego ciemnego, ciep貫go blondu). Blond wyszed ca趾iem 豉dny, ale rudawy. Stosowa豉m par razy szampon do w這s闚 blond Joanny i kolor zosta st逝miony, ale obawiam si dalszego stosowania (s造sza豉m, 瞠 kolor mo瞠 zrobi si "brudny").

Sama pewnie nie po這輳 farby, bo nigdy si nie farbowa豉m wcze郾iej, wi璚 mam blokad.

Chc wiedzie, co powinien teoretycznie zrobi fryzjer w tym przypadku, aby unikn望 ewentualnego partactwa z jego strony.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (4,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blondryz2.jpg (29,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (123,5 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,0 KB, 16 za豉dowa)
_Dante_ jest offline  
Stary 2013-06-17, 15:17   #3632
Piccola_91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do Piccola_91
Unhappy Wyr闚nanie koloru na w這sach.

Witam. Mam ma造 problem z w這sami a wi璚, przez d逝gi czas farbowa豉m w這sy na bardzo jasny blond, a 瞠 lubi cz瘰te zmiany w sobie przerzuci豉m si na czerwienie... i tu pojawia si m鎩 problem, Chc si tej czerwieni pozby, teraz mam ok 15 cm swoich w這s闚 ( a mam w這sy za 這patki) a reszta to rudawo marchewkowe ko鎍e. Strasznie mnie to wkurza, ale nie chce ich 軼ina poniewa zapuszczam Pyta豉m o rade fryzjerki, ale powiedzia豉 mi tylko, 瞠 je郵i ta czerwie by豉 po這穎na na bardzo jasne w這sy, to przez rozja郾ianie kolor b璠zie si trzyma jeszcze lepiej. Powiedzia豉 mi 瞠bym co 2 tyg farbowa豉 w這sy na kolor bliski mojemu naturalnemu ( farbowa豉m jasnym i 鈔ednim blondem) ale bez przesady, co 2 tyg to dla mnie za cz瘰to, szkoda mi w這s闚! Czy macie jakie sposoby na to 瞠by si tego cholerst** pozby? 疾by mie w miar r闚ny kolor w這s闚?
Piccola_91 jest offline  
Stary 2013-06-17, 15:53   #3633
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Wyr闚nanie koloru na w這sach.

Cytat:
Napisane przez Piccola_91 Poka wiadomo嗆
Witam. Mam ma造 problem z w這sami a wi璚, przez d逝gi czas farbowa豉m w這sy na bardzo jasny blond, a 瞠 lubi cz瘰te zmiany w sobie przerzuci豉m si na czerwienie... i tu pojawia si m鎩 problem, Chc si tej czerwieni pozby, teraz mam ok 15 cm swoich w這s闚 ( a mam w這sy za 這patki) a reszta to rudawo marchewkowe ko鎍e. Strasznie mnie to wkurza, ale nie chce ich 軼ina poniewa zapuszczam Pyta豉m o rade fryzjerki, ale powiedzia豉 mi tylko, 瞠 je郵i ta czerwie by豉 po這穎na na bardzo jasne w這sy, to przez rozja郾ianie kolor b璠zie si trzyma jeszcze lepiej. Powiedzia豉 mi 瞠bym co 2 tyg farbowa豉 w這sy na kolor bliski mojemu naturalnemu ( farbowa豉m jasnym i 鈔ednim blondem) ale bez przesady, co 2 tyg to dla mnie za cz瘰to, szkoda mi w這s闚! Czy macie jakie sposoby na to 瞠by si tego cholerst** pozby? 疾by mie w miar r闚ny kolor w這s闚?
Czy dobrze zrozumia豉m: naturalny masz 鈔edni blond? I jak bardzo intensywna jest ta czerwie? Je郵i bardzo, to niestety farby blond nic nie dadz. Je郵i sprana, mo瞠sz spr鏏owa ciemnego blondu, ale nie gwarantuje, 瞠 pokryje.
Musia豉by rozja郾i o kilka ton闚 albo zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 tym czerwonym.
201607040946 jest offline  
Stary 2013-06-17, 22:35   #3634
Piccola_91
Przyczajenie

GG do Piccola_91

Tak naturalny to taki 鈔edni blond, a ten czerwony jest ju mocno "sprany". Pr鏏owa豉m nak豉da na to ciemny blond, by這 ok, ale do kilku my, p騧niej znowu wida ten nieszcz瘰ny czerwony, boj si rozja郾ia w這sy rozja郾iaczem z drugiej strony nie chc ich obcina bo zale篡 mi na d逝gich, ale ten kolor doprowadza mnie do sza逝 :/
Piccola_91 jest offline  
Stary 2013-06-18, 10:19   #3635
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 304
Wpisy w blogu: 3

Jak uzyska taki kolor na moich w這sach? Jak on si nazywa?

po lewej - mam,
po prawej - chc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mam.jpg (80,8 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chce.jpg (130,5 KB, 26 za豉dowa)
Friese jest offline  
Stary 2013-06-18, 10:50   #3636
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆

po lewej - mam,
po prawej - chc

tutaj masz odpowiedz to, syoss miodowy blond
zdjecie ktore wstawialas nalezy do niej :

http://lifeinblondcolor.blogspot.com...-historia.html
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-06-18, 10:51   #3637
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Poka wiadomo嗆
tutaj masz odpowiedz to, syoss miodowy blond
zdjecie ktore wstawialas nalezy do niej :

http://lifeinblondcolor.blogspot.com...-historia.html
syoss midowy blond na moich wychodzi rudy.
to samo casting miodowy blond
Friese jest offline  
Stary 2013-06-18, 11:03   #3638
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90

Cytat:

to ja nie wiem
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-06-18, 11:43   #3639
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Piccola_91 Poka wiadomo嗆
Tak naturalny to taki 鈔edni blond, a ten czerwony jest ju mocno "sprany". Pr鏏owa豉m nak豉da na to ciemny blond, by這 ok, ale do kilku my, p騧niej znowu wida ten nieszcz瘰ny czerwony, boj si rozja郾ia w這sy rozja郾iaczem z drugiej strony nie chc ich obcina bo zale篡 mi na d逝gich, ale ten kolor doprowadza mnie do sza逝 :/
No tak myslalam niestety, farbami nic nie zdzialasz, ciemny blond bedzie sie wyplukiwal. Tak w ogole to na niektorych opakowaniach blond jest napisane, zeby nie uzywac po farbowaniu na czarno lub czerwono, bo efektu nie bedzie.
Nawet sprana czerwien bedzie widoczna, nawet jesli dasz na to braz, bedzie z czerwonym odcieniem. Rudosci i czerwieni jako odcienia trudno sie pozbyc.
O srednim blondzie bez rozjasniania nie masz co marzyc, niestety.
Piszesz, ze boisz sie zniszczen: nie musisz trzymac go na glowie godzine, to nie musi byc 12% utleniacz. Kombinuj. Zamien wode na 9%, trzymaj na wlosach i obserwuj, jak zmienia sie kolor. Mowie tylko o tych czerwonyvh
Mozesz zrobic kapiel rozjasniajaca, jesli nie chcesz uzywac czystego rozjasniacza. Oczywiscie, wyjdzie ci cos jasnorudego, ale bedziesz mogla to zafarbowac srednim blondem, z tym ze trudno bedzie o chlodny odcien (najwyzej plukanki, no chyba ze twoje wlosy dobrze lapia popiele).

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Poka wiadomo嗆
Witam,

Jak z obecnego blondu (ciep造 odcie, z這tawe) mog doj嗆 do takiego per這wego odcienia jak na zdj璚iu nr 3 i 4?

Rozja郾ia豉m w這sy u fryzjera (z mojego naturalnego ciemnego, ciep貫go blondu). Blond wyszed ca趾iem 豉dny, ale rudawy. Stosowa豉m par razy szampon do w這s闚 blond Joanny i kolor zosta st逝miony, ale obawiam si dalszego stosowania (s造sza豉m, 瞠 kolor mo瞠 zrobi: "brudny").

Sama pewnie nie po這輳 farby, bo nigdy si nie farbowa豉m wcze郾iej, wi璚 mam blokad.
No to nie kombinuj, tylko idz spokojnie do tego fryzjera zalezy, jakie masz wlosy, czy dobrze lapia chlodny odcien, bo te szybko sie splukuja. Mozliwe, ze uzyje jakiejs perly...

Cytat:

po lewej - mam,
po prawej - chc
Odcien nieco ciemniejszy niz twoj. Mialas rozjasniane wlosy? Jesli tak, to lekka pigmentacja na poczatek. Ten kolor wyglada mi na jakis piaskowy/bezowy blond

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-06-18 o 14:19
201607040946 jest offline  
Stary 2013-06-18, 16:29   #3640
Friese
Zakorzenienie

wow jestem pod wrazeniem opinii tej farby ziolowej, nigdy o niej nie slyszalam:

Laboratory Les 3 Chenes, Color & Soin (Farba do w這s闚)

... chyba sprobuje

znalazlam na tym blogu: http://www.alinarose.pl/2012/08/zdro...olor-soin.html , fajny filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=HiVOp...layer_embedded

tutaj tez ciekawy blog z recenzja tej farby: http://www.blondhaircare.com/2012/04...dzo-jasny.html

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-18 o 16:46
Friese jest offline  
Stary 2013-06-20, 16:38   #3641
andrea1717172
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jak uzyska taki kolor w這s闚?

Witam ,
Moje w這sy s koloru mysiego blondu. Farbuj je na zimny br您, jednak teraz chcia豉bym uzyska ciemny kolor w這s闚 wpadaj帷y w fiolet. Czy znacie farby/sposoby by uzyska taki efekt? Do陰czam zdj璚ie na jakim efekcie mi zale篡 Dodaj r闚nie aktualne zdj璚ie moich w這s闚 Zale篡 mi te na ocenie, czy w og鏊e "nowy" kolor by do mnie pasowa. Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1011876_597486300292259_1026495801_n.jpg (55,1 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie2.jpg (13,6 KB, 56 za豉dowa)
andrea1717172 jest offline  
Stary 2013-06-20, 17:00   #3642
kasiapyra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Dot.: Jak uzyska taki kolor w這s闚?

o jej Tw鎩 kolor w這s闚 jest 100 razy 豉dniejszy!!
kasiapyra jest offline  
Stary 2013-06-20, 17:03   #3643
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

pi瘯ny kolorek masz, ten ze zdj璚ia te super Affinage ma w palecie co takiego, jak dobrze pami皻am- 6.22

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-20, 17:36   #3644
fiasco
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 428

widzia豉m nawet w鈔鏚 farb drogeryjnych odcienie fioletowe - na 100% ma jaki fiolet Syoss Ale w鈔鏚 innych firm te widzia豉m, warto si rozejrze w Rossmanie na przyk豉d
Stary 2013-06-20, 18:53   #3645
SceneQueene
Zakorzenienie

tak, Syoss te ale drogeryjne a tak 豉dnie nie wychodz- cz瘰to wychodzi baardzo ciemny ten fiolecik.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-20, 20:04   #3646
pieskotkura
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Witam,
mam 19 lat i wlosy zafarbowane na czerwono farba Wella Wulkaniczna Czerwien. Trzymam sie tego dzikiego czerwonego od ponad roku i lubie go wlasnie za to, ze jest wyrazisty i nawet przy zwyklych dzinsach i tshircie wygladam "inaczej" i "po swojemu", a moj "plonacy leb" widac z drugiego konca ulicy Ostatnio jednak spedzam za duzo czasu w internecie i wpadlam na pomysl zeby strzelic sobie na wakacje (a moze i na dluzej) wlosy rozowe, zdecydowanie idace w "hot pink", a nie wyblakly roz a'la wata cukrowa. Moje pytanie: czy da sie taki kolor (i nie mowie tu o neonowym) uzyskac bez odbarwiania/utleniania? Wiem, ze sto razy jest mowione, ze "dzikie" kolory po utlenieniu, ale zalezy mi na intensywnosci podobnej do Wulkanicznej Czerwieni, ktora uzyskuje przeciez bez utleniacza. Czy ktoras z Was zna taka farbe? Nie mowie o zielonym czy niebieskim, tylko rozowym, ktory przeciez jest zblizony do popularnej czerwieni, stad moja zawzietosc i nadzieja, ze moze jednak gdzies ktos cos takiego odkryl Z gory dziekuje za pomoc i/lub oswiecenie mnie (nawet brutalne) )) Inaczej formulujac pytanie: jaka jest najbardziej wyrazista rozowa farba drogeryjna, ktora znacie?
pieskotkura jest offline  
Stary 2013-06-20, 20:23   #3647
pussycola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do pussycola
Jak farb mog豉bym uzyskac taki efekt?

Og鏊nie to chodzi mi o taki granat, lub czarny z granatowymi refleksami. Znacie te jakie ciekawe, dobre farby w odcieniach ciemnego fioletu/granatu/purpury, typu tych z 'l'oreal preference black pearls'? Z g鏎y dzi瘯uj.
pussycola jest offline  
Stary 2013-06-20, 21:14   #3648
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jak farb mog豉bym uzyskac taki efekt?

Mia豉m taki kiedy
- Palette Deluxe 909
- Syoss 1-4
- Casting 210

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-20, 21:18   #3649
SceneQueene
Zakorzenienie

Farb nie znam. Ale pianka Venita 23 wysz豉 mi w zesz造m roku cholernie r騜owo

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-20, 22:24   #3650
pieskotkura
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Farb nie znam. Ale pianka Venita 23 wysz豉 mi w zesz造m roku cholernie r騜owo
Nie jestem pewna czy ja jestem sierota i nie umiem znalezc, czy jest tu literowka, bo koloru 23 nie widze, za to 32 albo 33 i owszem I obydwa by pasowaly do "cholernie rozowego"

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

A, i trafilam w internecie na cos co sie nazywa L'oreal Colour Rays w kolorze Fuchsia Flash. Czy ktoras z Was miala z tym cudem do czynienia?
pieskotkura jest offline  
Stary 2013-06-20, 22:33   #3651
SceneQueene
Zakorzenienie

32, wybacz spojrza豉m na denko pianki nie z tej strony, haha

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-21, 21:12   #3652
Friese
Zakorzenienie

B豉gam. niech mi kto powie jakiej farby u篡 aby mie takie w這sy ???
mam bia造 blond wi璚 豉two by mi by這 na taki pomalowa - napewno nie syosem bo wychodzi rudy.

http://www.youtube.com/watch?v=bJ5bOkF3zKk

jaki to kolor?? marz o nim !
Friese jest offline  
Stary 2013-06-21, 21:50   #3653
zbroja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
Wpisy w blogu: 4
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja

Cytat:
Napisane przez vioolence Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym uzyska taki kolor jak na zdj璚iu poni瞠j. Jaka farba b璠zie najlepsza ? Pom騜cie
Taki kolorek mo瞠sz uzyska farb Garnier z Kolekcji Miedzy Z這ty Bursztyn...to b璠zie wszystko o odcieniu 7.4 (7 -ciemny blond, 4-miedziane refleksy), mo瞠 by te Loreal Preference Shangrila -w豉郾ie 7.43

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
My郵, 瞠 to blond na poziomie 8 lub 9, i w zasadzie jest do嗆 zwyk造 bo ani nie z這ty, ani nie miodowy (kt鏎e na pocz徠ku wychodz rudawe, potem si sp逝kuj)...mo瞠 co w popiel lub be? Casting Creme Gloss ma bardzo du膨 gam blond闚 豉dnych, i teraz najnowsza Garnier Olia

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez andrea1717172 Poka wiadomo嗆
Witam ,
Moje w這sy s koloru mysiego blondu. Farbuj je na zimny br您, jednak teraz chcia豉bym uzyska ciemny kolor w這s闚 wpadaj帷y w fiolet. Czy znacie farby/sposoby by uzyska taki efekt? Do陰czam zdj璚ie na jakim efekcie mi zale篡 Dodaj r闚nie aktualne zdj璚ie moich w這s闚 Zale篡 mi te na ocenie, czy w og鏊e "nowy" kolor by do mnie pasowa. Pozdrawiam
Zaczn od tego, 瞠 zdj璚ia tej dziewczyny SUPER.
Co do farby to najnowsza farba Garnier Olia ma pi瘯ny odcie fioletu, a je郵i nie to bardzo polecam Loreal Preference, s 2 albo 3 odcienie PI艼NEGO fioletu, jasne i ciemne, farba d逝go si utrzymuje i w這s闚 nawet nie niszczy

Zbroja ma zawsze racj, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline  
Stary 2013-06-22, 19:46   #3654
miss90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 386

Kto wie jaka farba da taki kolor?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg $T2eC16d,!zoE9s5ngHqzBRVE4Dq4wQ~~60_12.jpg (26,0 KB, 17 za豉dowa)
miss90 jest offline  
Stary 2013-06-23, 12:24   #3655
SceneQueene
Zakorzenienie

Szukaj farb typu macho

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-23, 19:38   #3656
_Dante_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
No to nie kombinuj, tylko idz spokojnie do tego fryzjera zalezy, jakie masz wlosy, czy dobrze lapia chlodny odcien, bo te szybko sie splukuja. Mozliwe, ze uzyje jakiejs perly...
No w豉郾ie mia mi zrobi per這wy be, a wyszed raczej typowy truskawkowy blond. Kolorek jest fajny i ju zd捫y si nieco "u豉godzi" (jest mniej rudawy, u篡豉m m.in. tonuj帷ego szamponu Joanny), ale to jeszcze nie jest to.

W這siska mam z natury ciep貫 i pono st康 ten efekt. Fryzjerka nie chcia豉 k豉嗆 bardziej zimnych ton闚, bo obawia豉 si, 瞠 blond wyjdzie "brudny" w豉郾ie przez ten m鎩 naturalnie ciep造 odcie.

Staram si zaufa specjali軼ie, ale r騜nych cud闚 si nas逝cha豉m, wi璚 wol si upewni.
_Dante_ jest offline  
Stary 2013-06-25, 09:39   #3657
klaudynka45
Przyczajenie

mam w這sy koloru ciemny blond/br您 chcia豉bym mie miodowy blond, jak farb polecacie?
klaudynka45 jest offline  
Stary 2013-06-25, 10:06   #3658
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez zbroja Poka wiadomo嗆
Zaczn od tego, 瞠 zdj璚ia tej dziewczyny SUPER.
Co do farby to najnowsza farba Garnier Olia ma pi瘯ny odcie fioletu, a je郵i nie to bardzo polecam Loreal Preference, s 2 albo 3 odcienie PI艼NEGO fioletu, jasne i ciemne, farba d逝go si utrzymuje i w這s闚 nawet nie niszczy
Nie polecam tych fiolet闚. W這sy s po nich prawie czarne na poziomie podobno 3, ale to wygl康a na oko jak czer, a fiolet/granat tam reklamowany jest widoczny w s這鎍u tylko kilka my.
To si powinno nazywa kolekcja czerni a nie fiolet闚

vioolence, klaudynka45
Co do miodowego blondu to bez marchewkowego tylko takiego delikatnego miedzianego odcienia wychodzi Natural&Easy miedziany blond Schwarzkopf.
U mnie ten Loreal 7.43 Recital Preference wyszed te tak br您owawo, ale ciemno jak na napisane tam 7. Wyszed bardziej jak 6/5.
A z kolei Excellence na blogu macie zdj璚ia 瞠 wyszed mi marchewkowo (tyle, 瞠 nie tak 瘸r闚ia軼ie rudo jak Feria Preference PurePapryka P78) mimo i to ma byc naturalnie przygaszone rude jak na opakowaniu - nie wychodzi takie.
Podobnie Seria Palette Salon Color -u mnie by豉 blada wysuszona czupryna ledwo rudawa. A Syoss miodowy u siostry wyszed bardziej rudo ni na opakowaniu.

Uprzedzam tylko
Pozdrawiam

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-06-25, 12:20   #3659
a_mused
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Zakocha豉m si w tym efekcie.
Niedawno zafarbowa豉m w這sy (goldwell, topchic) na sw鎩 naturalny kolor i chcia豉bym go urozmaici w taki spos鏏.
Czy kto ma pomys jak to zrobi?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (58,4 KB, 45 za豉dowa)
a_mused jest offline  
Stary 2013-06-25, 14:01   #3660
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez a_mused Poka wiadomo嗆
Zakocha豉m si w tym efekcie.
Niedawno zafarbowa豉m w這sy (goldwell, topchic) na sw鎩 naturalny kolor i chcia豉bym go urozmaici w taki spos鏏.
Czy kto ma pomys jak to zrobi?
to wygl康a tak jakby niekt鏎e pasma w這s闚 mia造 zrobione delikatne ombre... Bez fryzjera ani rusz.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.