Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 127 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-07-23, 09:55   #3781
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990
Dot.:

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka wiadomo嗆
Mo瞠 kwestia ustawie monitora, u mnie to wygl康a na czarny, 瘸dnego br您u tam nie widz.
Megan Fox ma na g這wie ciemny br您 na 100% taki, co jest numerek wy瞠j od czerni.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-23, 16:38   #3782
funny_show
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
co zrobi ?!

Bardzo prosz o konkretn odpowied , mo瞠 w ko鎍u kto mi co doradzi bo farbowanie u fryzjera nie przynosi efektu( sko鎍zy這 si na szaro-zielono-niebieskich w這sach).
Strasznie podoba mi si kolor w這s闚 na zdj璚iu, nie przeszkadza這by mi gdyby wyszed troche bardziej ch這dny. Jednak swoje w這sy zawsze malowa豉m na bardzo jasny blond. Nie s zniszczone a tak bardzo , ko鎍闚ki szybko mi si niszcz ale to od cz瘰tego zwi您ywania w這s闚. Staram si je cz瘰to podcina wi璚 z ich kondycj nie mam problemu. Jednak problem jest taki, ze pr鏏owa豉m osi庵n望 ten wymarzony kolor a nie mog go zamalowa ! Staram si na spokojnie ostro積ie zamalowywa je tonami troche ciemniejszymi ale nic , kompletnie nic si nie zmienia這 , jedynie odrosty troche zamalowywa這. dorad嬈ie mi jak mog osi庵n望 taki efekt , jakiej farby u篡 瞠by wysz這 co podobnego a ewentualnie co w naturalny blond. Nie chcia豉m si璕a po br您y bo ba豉m si efektu, z wypowiedzi dziewczyn na forum dowiedzia豉m si ze mog wyj嗆 bardzo ciemne a tego wola豉bym unikn望. Mia豉 kt鏎a z was taki problem ? mog豉by mi powiedzie co zrobi豉 ?
funny_show jest offline  
Stary 2013-07-23, 16:43   #3783
funny_show
Przyczajenie

Dot.: co zrobi ?!

.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Ana-Beatriz-Barros.jpg (42,9 KB, 33 za豉dowa)
funny_show jest offline  
Stary 2013-07-23, 17:52   #3784
katemi_96
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

cze嗆! Mam na imi Kasia i chcia豉m was prosi o pomoc w sprawie farbowania w這s闚 mam w這sy naturalne br您owe nigdy nie farbowane mniej wi璚ej takie jak na 1 zdj璚iu a chcia豚ym miec kolor jak na drugim lub trzecim br您ik ale nie rudy jakiej farby mam u篡. prosz o pomoc
katemi_96 jest offline  
Stary 2013-07-23, 18:57   #3785
karolinka100
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 3
Jak uzyska taki kolor??

Witam Jestem z natury szatynk i chcialabym wiedzie jak uzyska taki kolor wlos闚 jak na zdj璚iu http://www.ckm.pl/magazyn,wrzesniowy-ckm,27.html ?? Jakiej farby u篡??
karolinka100 jest offline  
Stary 2013-07-23, 19:33   #3786
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 998
Dot.: Jak uzyska taki kolor??

Zapytaj w odpowiednim w徠ku. Jest zar闚no w徠ek o doborze koloru, jak i o rudych w這sach.
Lisbeth jest offline  
Stary 2013-07-24, 21:26   #3787
Areneith
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Jaki kolor w這s闚?

naturalnie w這sy mam br您owe . tu zdj璚ie naturalnych:

http://img826.imageshack.us/img826/9643/6i7a.jpg

zachcia這 mi si zmiany i zafarbowa豉m na gl瑿ok czerwie garnierem olia. Totalna pomy趾a, br您owe prze鈍ity, kolor si spra po kilku myciach i mam tak spran czerwie na cz窷ci w這s闚 a na reszcie br您
Czy mog豉bym zafarbowa island popielaty blond l'oreala? bo chcia豉bym ja郾iejszy kolor, a jak nie to jaki miodowy br您. co s康zicie?

m鎩 typ urody: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678732&page=18

23.07 - nie obgryzam sk鏎ek
30.08 - regularnie 獞icz
23.07 - podcinam ko鎍闚ki i zapuszczam w這sy
Areneith jest offline  
Stary 2013-07-24, 21:55   #3788
piiz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 243
Dot.: Jaki kolor w這s闚?

Chyba musisz zrobi k徙iel rozja郾iaj帷,aby pozby si tej czerwieni,a potem na這篡 ewentualnie jak捷 farb docelow.Island Loreala do farba popielata,a jak po這篡sz na czerwie mo瞠 wyj嗆 zielono-brunatno.

piiz jest offline  
Stary 2013-07-24, 21:58   #3789
Areneith
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Dot.: Jaki kolor w這s闚?

Cytat:
Napisane przez piiz Poka wiadomo嗆
Chyba musisz zrobi k徙iel rozja郾iaj帷,aby pozby si tej czerwieni,a potem na這篡 ewentualnie jak捷 farb docelow.Island Loreala do farba popielata,a jak po這篡sz na czerwie mo瞠 wyj嗆 zielono-brunatno.
a jaki rozja郾iacz polecasz?

23.07 - nie obgryzam sk鏎ek
30.08 - regularnie 獞icz
23.07 - podcinam ko鎍闚ki i zapuszczam w這sy
Areneith jest offline  
Stary 2013-07-25, 09:06   #3790
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez funny_show Poka wiadomo嗆
Bardzo prosz o konkretn odpowied , mo瞠 w ko鎍u kto mi co doradzi bo farbowanie u fryzjera nie przynosi efektu( sko鎍zy這 si na szaro-zielono-niebieskich w這sach).
Strasznie podoba mi si kolor w這s闚 na zdj璚iu, nie przeszkadza這by mi gdyby wyszed troche bardziej ch這dny. Jednak swoje w這sy zawsze malowa豉m na bardzo jasny blond. Nie s zniszczone a tak bardzo , ko鎍闚ki szybko mi si niszcz ale to od cz瘰tego zwi您ywania w這s闚. Staram si je cz瘰to podcina wi璚 z ich kondycj nie mam problemu. Jednak problem jest taki, ze pr鏏owa豉m osi庵n望 ten wymarzony kolor a nie mog go zamalowa ! Staram si na spokojnie ostro積ie zamalowywa je tonami troche ciemniejszymi ale nic , kompletnie nic si nie zmienia這 , jedynie odrosty troche zamalowywa這. dorad嬈ie mi jak mog osi庵n望 taki efekt , jakiej farby u篡 瞠by wysz這 co podobnego a ewentualnie co w naturalny blond. Nie chcia豉m si璕a po br您y bo ba豉m si efektu, z wypowiedzi dziewczyn na forum dowiedzia豉m si ze mog wyj嗆 bardzo ciemne a tego wola豉bym unikn望. Mia豉 kt鏎a z was taki problem ? mog豉by mi powiedzie co zrobi豉 ?
To na zdj璚iu wygl康a jak miodowy blond - taki po syossie miodowy blond widzia豉m.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-07-25, 10:11   #3791
Czerwona095
Przyczajenie

Dobrze by by這 by rozja郾i豉 w這sy do 鈔edniego blondu. Potrzymaj rozja郾iacz ok. 25 minut (polecam Joann t z najnowsz formu陰, kosztuje ok. 7 z). Je瞠li masz g瘰te i d逝gie w這sy to b璠ziesz potrzebowa豉 2 opakowania. Potem odczekaj z tydzie i na堯 farb o zbli穎nym kolorze do tego ze zdj璚ia. To jest intensywna mied i najlepiej wyjdzie na jasnych w這sach. A najlepiej odczeka tydzie po rozja郾ianiu poniewa w這sy musz si przynajmniej minimalnie zregenerowa. Stosuj w tym czasie od篡wki. Najlepiej w wyci庵iem z rumianku.
Czerwona095 jest offline  
Stary 2013-07-25, 15:47   #3792
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

Cytat:
Napisane przez Czerwona095 Poka wiadomo嗆
Dobrze by by這 by rozja郾i豉 w這sy do 鈔edniego blondu. Potrzymaj rozja郾iacz ok. 25 minut (polecam Joann t z najnowsz formu陰, kosztuje ok. 7 z). Je瞠li masz g瘰te i d逝gie w這sy to b璠ziesz potrzebowa豉 2 opakowania. Potem odczekaj z tydzie i na堯 farb o zbli穎nym kolorze do tego ze zdj璚ia. To jest intensywna mied i najlepiej wyjdzie na jasnych w這sach. A najlepiej odczeka tydzie po rozja郾ianiu poniewa w這sy musz si przynajmniej minimalnie zregenerowa. Stosuj w tym czasie od篡wki. Najlepiej w wyci庵iem z rumianku.
Jesu Tylko nie Joanna!!!
Skoro autorka jest szatynk to nie ma potrzeby rozja郾iania w這s闚, wystarczy farba ruda/miedziana, s takie kt鏎e po dodaniu wy窺zego oxy r闚nie rozja郾iaj w這sy. Wystarczy poszuka farby profesjonalnej, kt鏎a dodatkowo rozja郾ia w這sy.

Po samym rozja郾iaczu kolor b璠zie ucieka w mgnieniu oka i dodatkowo niepotrzebnie niszczy w這sy.
Stary 2013-07-26, 11:57   #3793
smeg
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cze嗆 dziewczyny! Wymarzy造 mi si fioletowe w這sy, odcie w stylu tego: http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6...myvo1_1280.jpg . Mam teraz w這sy farbowane farb Garnier Miedziana Czerwie, s ciemnoczerwone. My郵, 瞠 kolor mi zblednie, bo zanim zacz窸am farbowa na czerwono, mia豉m w這sy rozja郾ione do jasnego blondu i wszystkie farby p騧niej do嗆 kr鏒ko si trzyma造. Przed Garnierem farbowa豉m je L'Oreal Pure Spice albo Pure Paprika, obie spiera造 si do 這sosiowego r騜u. Moje pytanie brzmi - czy mog na這篡 toner na czerwone w這sy, 瞠by uzyska fiolet? Czy powinnam je najpierw z powrotem rozja郾i. My郵a豉m o La Riche Neon Blue, ale nie wiem, czy to dobry wyb鏎.
smeg jest offline  
Stary 2013-07-26, 13:57   #3794
nasia95
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Boski kolor!! <3 Nie wiecie mo瞠 jaki to jest? Co z 8,40..?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ochnik-52-00-00-pln-be399e270796fbb303451b35075da07d_aa39e5.jpg (126,8 KB, 41 za豉dowa)
nasia95 jest offline  
Stary 2013-07-26, 17:21   #3795
SlodkaIstotka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 387

Dziewczyny,mam obecnie ciemny- miedziany blond a chcia豉bym osi庵n帷 kolor ze zdj璚ia- jak farb to osi庵ne?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: png kolor.png (28,4 KB, 326 za豉dowa)
Stary 2013-07-26, 17:33   #3796
funny_show
Przyczajenie

Dzi瘯uj, ale czy ta farba przyjmie mi si na w這sy skoro inne nie chcia造? a ciemniejsze odcienie pr鏏owa豉m .. ;/ nie mam pojecia jak to uzyska
funny_show jest offline  
Stary 2013-07-26, 17:48   #3797
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

Cytat:
Napisane przez SlodkaIstotka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,mam obecnie ciemny- miedziany blond a chcia豉bym osi庵n帷 kolor ze zdj璚ia- jak farb to osi庵ne?
Taki jaskrawy to tylko na odbarwionych albo naturalnie jasnych lub siwych w這sach.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez smeg Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny! Wymarzy造 mi si fioletowe w這sy, odcie w stylu tego: http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6...myvo1_1280.jpg . Mam teraz w這sy farbowane farb Garnier Miedziana Czerwie, s ciemnoczerwone. My郵, 瞠 kolor mi zblednie, bo zanim zacz窸am farbowa na czerwono, mia豉m w這sy rozja郾ione do jasnego blondu i wszystkie farby p騧niej do嗆 kr鏒ko si trzyma造. Przed Garnierem farbowa豉m je L'Oreal Pure Spice albo Pure Paprika, obie spiera造 si do 這sosiowego r騜u. Moje pytanie brzmi - czy mog na這篡 toner na czerwone w這sy, 瞠by uzyska fiolet? Czy powinnam je najpierw z powrotem rozja郾i. My郵a豉m o La Riche Neon Blue, ale nie wiem, czy to dobry wyb鏎.
Wg mnie mo瞠sz nak豉da toner od razu i zobaczy jak chwyci. Fiolet na czerwonym powinien wyj嗆 nie幢e.
Stary 2013-07-26, 18:35   #3798
funny_show
Przyczajenie

Obecnie zakupi豉m farbe z garnier color naturals creme nr 8 jasny blond . Z tego co wiem kolory z tej firmy wychodz nieco ciemniejsze ni na opakowaniu . Nic nie szkodzi , w zasadzie o to mi chodzi , jednak mam pytanie, aby farba dobrze si przyj窸a co trzeba zrobi ? my郵a豉m nad tym i zastanawia豉m si czy mo瞠 rozcie鎍zy utleniacz ? jak ju wcze郾iej pisa豉m moje w這sy mam jasne , bardzo jasne nawet bym powiedzia豉 , odrosty 鄴速awe pomimo ciemnego odcienia poprzedniej farby ... a mo瞠 przed逝篡 lub skr鏂i czas farbowania ? Czy wyjdzie mi znowu szaro-zielono-niebieska czupryna ?
funny_show jest offline  
Stary 2013-07-26, 23:02   #3799
Tomeeek99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Co to za kolor/ jak go uzyska?

Witam.

Chcia豚ym sobie zrobi pasemki i strasznie spodoba mi kolor pasemek Ronaldo, mo瞠cie mi powiedzie dok豉dnie co to za kolor?

1.

2. http://www.scaryfootball.com/wp-cont...ter-united.jpg

Tutaj macie bardziej przybli穎ne:

Prosz o pomoc.
Tomeeek99 jest offline  
Stary 2013-07-28, 20:34   #3800
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Cytat:
Napisane przez funny_show Poka wiadomo嗆
Obecnie zakupi豉m farbe z garnier color naturals creme nr 8 jasny blond . Z tego co wiem kolory z tej firmy wychodz nieco ciemniejsze ni na opakowaniu . Nic nie szkodzi , w zasadzie o to mi chodzi , jednak mam pytanie, aby farba dobrze si przyj窸a co trzeba zrobi ? my郵a豉m nad tym i zastanawia豉m si czy mo瞠 rozcie鎍zy utleniacz ? jak ju wcze郾iej pisa豉m moje w這sy mam jasne , bardzo jasne nawet bym powiedzia豉 , odrosty 鄴速awe pomimo ciemnego odcienia poprzedniej farby ... a mo瞠 przed逝篡 lub skr鏂i czas farbowania ? Czy wyjdzie mi znowu szaro-zielono-niebieska czupryna ?
ja bym nic nie wyd逝瘸豉, tylko na odrosty i na reszt da豉 inny czas

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Tomeeek99 Poka wiadomo嗆
Witam.

Chcia豚ym sobie zrobi pasemki i strasznie spodoba mi kolor pasemek Ronaldo, mo瞠cie mi powiedzie dok豉dnie co to za kolor?

1.

2. http://www.scaryfootball.com/wp-cont...ter-united.jpg

Tutaj macie bardziej przybli穎ne:

Prosz o pomoc.
chodzi Ci o te ciemniejsze czy ja郾iejsze?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-07-28, 22:20   #3801
Tomeeek99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Je瞠li wiesz to mo瞠sz poda te ciemniejsze i ja郾iejsze, ale g堯wnie chodzi mi o te ciemniejsze.
Tomeeek99 jest offline  
Stary 2013-07-28, 23:47   #3802
kasiencja
Pani Buka

Wiadomo軼i: 9 854
Wpisy w blogu: 2

prosz o pomoc

naturalnie jestem typow, "mysi" ciemn blondynk. w這sy wygl康a造 豉dnie gdy z豉pa造 s這neczne refleksy (zdj璚ie 1), ale przez wi瘯szo嗆 roku to taki pospolity, nijaki odcie (zdj璚ie 2). po kilkuletnich farbowaniach na r騜ne odcienie mam na g這wie dziwny odcie: ni to jasny br您 (tak wygl康a w 鈍ietle naturalnym), ni to rudy (na zdj璚iach gdzie 鈍ieci這 s這鎍e to wr璚z marchewa ), ni to blond (tak wygl康a w 鈍ietle 瘸r闚kowym).

chcia豉bym je zafarbowa na co zbli穎nego do mojego naturalnego odcienia (by odrosty nie by造 widoczne) i niewpadaj帷ego w rudo嗆 - bo jak dot康 wszystkie farby typu z這ty/jasny br您 wyp逝kiwa造 si na rudo. taki ciemny blond, ale mniej mysi, mo瞠 bardziej z這tawy. docelowo mo瞠 powr鏂i豉bym zupe軟ie do swojego koloru.

wola豉bym na razie farby drogeryjne/apteczne, bo nie za bardzo mog sobie pozwoli na koloryzacj u fryzjera w tym momencie przygl康a豉m si farbom Joanny (odcie s這dkie cappuccino) i Color&Soin (tylko tu ju nie wiem jaki)...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blond1.jpg (57,5 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (20,8 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg teraz1.jpg (20,7 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg teraz2.jpg (7,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg teraz3.jpg (33,8 KB, 5 za豉dowa)

kasiencja jest offline  
Stary 2013-07-29, 20:45   #3803
lolkafasolka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206

Hej! Czy da si w domu uzyska kolor jak u Jennifer Aniston? Je郵i tak to jak farb?
Nie sta mnie na koloryzacj u fryzjera, w這sy mam naturalnego koloru, za ko鎍闚ki (ok. 10 cm)e s ja郾iejsze, nie wida tego na zdj璚iu, ale farbowa豉m jakim br您em ok 1,5roku temu..Prosz o porady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg m鎩 kolor.jpg (16,7 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor w這s闚.jpg (26,7 KB, 11 za豉dowa)
lolkafasolka jest offline  
Stary 2013-07-29, 23:04   #3804
enye
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Z blondu na br您 - wyb鏎 farby

Witam

Mam problem z wyborem farby, kt鏎 mog豉bym przyciemni blond w這sy.
Obecnie na w這sach mam jasny blond, kolor 11V z Matrixa. Zdecydowa豉m si wr鏂i do mojego naturalnego koloru w這s闚 - br您u. Zastanawiam si jakiej farby u篡 by uzyska jasny lub 鈔edni br您 (najwa積iejsze by nie by czarny ). My郵 nad farb z Garniera, Color Sensation 5.0 "安ietlisty jasny br您". Mo瞠 mia造軼ie jakie do鈍iadczenia w豉郾ie z t farb lub z inn przyciemniaj帷 blond do br您u i mog造by軼ie mi co doradzi?
enye jest offline  
Stary 2013-07-30, 12:29   #3805
English Breakfast
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Do陰czam si do w徠ku
Jak uzyskam taki kolor, albo chocia bardzo zbli穎ny?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-launch-kardashian-kollection-01.jpg (136,0 KB, 28 za豉dowa)
English Breakfast jest offline  
Stary 2013-07-30, 14:37   #3806
gusia825
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
Dot.: Z blondu na br您 - wyb鏎 farby

Hej Z moich do鈍iadcze br您 jaki by nie by, zawsze wyjdzie mocniejszy i ciemniejszy na rozja郾ianych w這sach. Od siebie radzi豉bym Ci zacz望 przyciemnianie od farby w kolorze ciemny blond
Stary 2013-07-31, 00:45   #3807
Mariposa58
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
Question Farby do w這s闚, kt鏎e nie nadaj refleks闚

Czy znacie jakie dobre farby, kt鏎e nie nadaj 瘸dnych refleks闚? Ostatnio u篡wa豉m Garniera Nutrisse Ultra Color i Color Naturals w odcieniu 4.15 mro幡y kasztan. Przy wyj軼iu na s這鎍e wychodzi z tego kolor bordowy. M鎩 naturalny kolor, to ciemny blond. W najbli窺zym czasie zamierzam przefarbowa si na czarno, ale chc 瞠by to rzeczywi軼ie by豉 czer, a nie co chwila inny kolor, zale積ie, gdzie si stanie. Mo瞠cie mi poleci jakie farby w kolorze ciemny br您 i czarnym?
Mariposa58 jest offline  
Stary 2013-07-31, 15:29   #3808
Elanor
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Z blondu na br您 - wyb鏎 farby

To ja sie podczepie pod w徠ek. Mam naturalne w這sy na poziomie 8, z這tawe, bez siwych. Chcia豉m je przyciemni o jakies 2 tony i uzyska jasny br您 o lekko ch這dnym refleksie (bardziej pasowa豚y do mojej zimowej urody). Pierwsze farbowanie powierzy豉m fryzjerce, kt鏎a na這篡豉 mi farbe z amoniakiem 6.01. Kolor wyszed jasniejszy od zak豉danego (na poziomie 7) i z brzydkim zielonym refleksem. Ju po tygodniu ratowa豉m si Castingiem 6.13 Mro幡e Mochaccino. Wyszed kolor niemal jak na opakowaniu, ale jednak mniej br您owy, a bardziej zszarza造. Efekt nawet mi si spodoba, ale w ci庵u 3 tygodni wyp逝ka do sp這wia貫go rudo-br您u. Pojawi造 si odrosty, kt鏎e potraktowa豉m tym samym Castingiem i na 5 minut farb przeciagne豉m te na cale w這sy. No i teraz kolor jest zn闚 w miar ok, ale odrosty ci庵le s ja郾iejsze i wyr騜niaja si. Wiem, 瞠 to by這 do przewidzenia, ale teraz zastanawiam sie jak to wyr闚na. Jakiego odcienia mam u篡, by odrosty przesta造 by widoczne i kolor byl r闚nomierny? Mo瞠 czago na poziomie 5?
Elanor jest offline  
Stary 2013-07-31, 18:32   #3809
cold one
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

czy mog u篡 farby opalizuj帷ej np. majirel 9.22 lub 8.2 na moich w這sach? czy wyjdzie ziele?

d捫 do be簑, co jak na drugim zdj璚iu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (23,7 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cd.jpg (26,1 KB, 32 za豉dowa)
cold one jest offline  
Stary 2013-07-31, 18:36   #3810
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Farby do w這s闚, kt鏎e nie nadaj refleks闚

Musisz bra farby z zerem po kropce- daj kolory naturalne. Bordowy refleks mia豉 przez 5 po kropce .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.