Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 131 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-27, 15:10   #3901
DarkDevil
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 947
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Pom騜cie prosz..
DarkDevil jest offline  
Stary 2013-08-27, 16:03   #3902
ilonkastok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

Cytat:
Napisane przez AngelicWhispers Poka wiadomo嗆
Kochana , a mo瞠 co z tej palety?? Jako 5.0 wydaje mi si najpodobniejszy do koloru w這sk闚 ze zdj耩, kt鏎e doda豉

Dzi瘯i wielkie w豉郾ie chyba 5.0 wezm bo ju dziewczyny z w徠ku brazowow這sych mi tak doradzi造 te wi璚 prawdopodobnie jestem zdecydowana na ten kolorek
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-08-28, 00:31   #3903
jarrel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
字ednia ruda farba

Cze嗆.
Pisz z zapytaniem, jaka farba drogeryjna da mi efekt najbli窺zy do w這s闚 na tym zdj璚iu?
http://data.whicdn.com/images/16653901/13_large.jpg
Przed farbowaniem rozja郾i lekko o 1-2 tony moje i tak ju w miar jasne, rudawe w這sy wi璚 o kolor wyj軼iowy si nie martwi
jarrel jest offline  
Stary 2013-08-28, 01:20   #3904
maxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
goldwell elumen jak przyciemni

witam, farbowa豉m elumen bk@7 jednak wychodzi za jasno na moich w這sach, zale篡 mi na ciemniejszych o z這tym odcieniu, nie czerwonym.
kt鏎y numer najlepiej zakupi, zastanawiam si nad dokupieniem naturalnego br您u i zmieszaniem ( jaki numer?mam na poziomie 7 aktualny kolor )
lub, co bym preferowa豉 zakupienie koloru ciemniejszego mo瞠 bg@6 lub bk@6.
z g鏎y dzi瘯uj za pomoc !
maxx jest offline  
Stary 2013-08-28, 01:21   #3905
AngelicWhispers
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 180

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Poka wiadomo嗆
Pom騜cie prosz..

Jak dla mnie to 6.46 z palety kt鏎 wstawi豉m jest niemal identyczny jak kolor w這s闚 na zdj璚iu kt鏎e da豉. Por闚na豉m je ze sob przystawiaj帷 to zdj璚ie do palety dodam , 瞠 to paleta Loreal Majirel
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1299_5.jpg (47,6 KB, 38 za豉dowa)
AngelicWhispers jest offline  
Stary 2013-08-28, 10:11   #3906
DarkDevil
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 947

Cytat:
Napisane przez AngelicWhispers Poka wiadomo嗆
Jak dla mnie to 6.46 z palety kt鏎 wstawi豉m jest niemal identyczny jak kolor w這s闚 na zdj璚iu kt鏎e da豉. Por闚na豉m je ze sob przystawiaj帷 to zdj璚ie do palety dodam , 瞠 to paleta Loreal Majirel
A mog豉by mi poleci jak捷 farb drogeryjn? Mam d逝gie w這sy i musia豉bym zu篡 z 5 tubek tej farby ;P
DarkDevil jest offline  
Stary 2013-08-28, 11:42   #3907
AngelicWhispers
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Poka wiadomo嗆
A mog豉by mi poleci jak捷 farb drogeryjn? Mam d逝gie w這sy i musia豉bym zu篡 z 5 tubek tej farby ;P
W徠pi ,瞠 po kt鏎ejkolwiek farbie drogeryjnej osi庵niesz taki efekt, ale mo瞠sz spr鏏owa. Nie wiem jakie teraz w Polsce s dost瘼ne farby w drogeriach, ale zawsze szukam w google Mo瞠 co dla siebie znajdziesz

https://www.google.co.uk/search?q=fa...w=1366&bih=574
Stary 2013-08-29, 08:59   #3908
gusia825
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
Dot.: 字ednia ruda farba

Cytat:
Napisane przez jarrel Poka wiadomo嗆
Cze嗆.
Pisz z zapytaniem, jaka farba drogeryjna da mi efekt najbli窺zy do w這s闚 na tym zdj璚iu?
Przed farbowaniem rozja郾i lekko o 1-2 tony moje i tak ju w miar jasne, rudawe w這sy wi璚 o kolor wyj軼iowy si nie martwi
Loreal Mango, albo Loreal Pure Paprika
Stary 2013-08-29, 09:17   #3909
malwinkaaxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: 字ednia ruda farba

Cytat:
Napisane przez jarrel Poka wiadomo嗆
Cze嗆.
a mo瞠 Joanna, P這mienna iskra ?
malwinkaaxd jest offline  
Stary 2013-08-29, 18:07   #3910
amelliiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Hej dziewczyny bardzo podoba mi sie kolor dziewczyny na zdjeciu z prawej strony i teraz powiedzcie mi jaki to jest poziom koloru 7, 8 bo nie mam pojecia i czy mozliwe jest uzyskanie takiego koloru farba jak tak to prosze o pomoc moga byc farby profesionalne czy sklepowe nawet efekt moze byc lekko ciemniejszy ale kolor odcien jedt boski mam nadzieje ze pomozecie pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg out.php?i=601276_screenshot-2013-08-19-22-41-14-1.jpg (661,4 KB, 155 za豉dowa)

Edytowane przez amelliiaa
Czas edycji: 2013-08-29 o 18:16
amelliiaa jest offline  
Stary 2013-08-29, 18:19   #3911
pauluuus90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny bardzo podoba mi sie kolor dziewczyny na zdjeciu z prawej strony i teraz powiedzcie mi jaki to jest poziom koloru 7, 8 bo nie mam pojecia i czy mozliwe jest uzyskanie takiego koloru farba jak tak to prosze o pomoc moga byc farby profesionalne czy sklepowe nawet efekt moze byc lekko ciemniejszy ale kolor odcien jedt boski mam nadzieje ze pomozecie pozdrawiam
To jej naturalne nie?

http://paulinaes.blogspot.com/
pauluuus90 jest offline  
Stary 2013-08-29, 22:34   #3912
amelliiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Cytat:
Napisane przez pauluuus90 Poka wiadomo嗆
To jej naturalne nie?

http://paulinaes.blogspot.com/
Wydaje mi sie ze tak
amelliiaa jest offline  
Stary 2013-08-30, 18:59   #3913
AngelicWhispers
Raczkowanie

Cytat:

Ja mam takie w這sy zaraz po farbowaniu w這s闚 Majirel 8.2
Stary 2013-08-31, 21:18   #3914
omleecik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

Cytat:
Pomy郵e, 瞠 to jest naturalny kolor moich w這s闚,a ja przefarbowa豉m,a kto inny zmierza do tego koloru .
omleecik jest offline  
Stary 2013-08-31, 23:59   #3915
countingstar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
fatalne pasemka. co robi ?

witam. ponad miesi帷 temu zachcia這 mi si pasemek blond na g這wie. chcia豉m, aby wygl康a造 one naturalnie, tak jakby wypali這 je s這鎍e jednak fryzjerka, do kt鏎ej posz豉m nie sprosta豉 zadaniu. zrobi豉 mi je utleniaczem ! i teraz chc co z nimi zrobi, najlepiej pofarbowa ca這嗆 na kolor zbli穎ny do mojego naturalnego. a m鎩 kolor to 'mysi', taki troch ciemny blond. waham si pomi璠zy farbami r騜nych firm, nie wiem czy zdecydowa si na revlon ' ciemny blond' czy te mo瞠 garnier olia 'ciemny blond' albo 'be穎wy ciemny blond'. naczyta豉m si r騜nych rzeczy na temat tych farb i szczerze m闚i帷 troch si przestraszy豉m tych opinii, jedne 瞠 kolor wychodzi inny ni na opakowaniu drugie, 瞠 kolor szybko si zmywa. czy ma kto mo瞠 do鈍iadczenia zwi您ane z tymi farbami ? a mo瞠 poleci mi kto jak捷 dobr farb ? dodam, 瞠 nie chc za bardzo zniszczy w這s闚 i chcia豉bym, aby odcie, na kt鏎y si w ko鎍u zdecyduj nie wymaga farbowania odrost闚. z g鏎y dzi瘯uj
countingstar jest offline  
Stary 2013-09-01, 15:19   #3916
pepita
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783
Dot.: fatalne pasemka. co robi ?

Cytat:
Napisane przez countingstar Poka wiadomo嗆
witam. ponad miesi帷 temu zachcia這 mi si pasemek blond na g這wie. chcia豉m, aby wygl康a造 one naturalnie, tak jakby wypali這 je s這鎍e jednak fryzjerka, do kt鏎ej posz豉m nie sprosta豉 zadaniu. zrobi豉 mi je utleniaczem ! i teraz chc co z nimi zrobi, najlepiej pofarbowa ca這嗆 na kolor zbli穎ny do mojego naturalnego. a m鎩 kolor to 'mysi', taki troch ciemny blond. waham si pomi璠zy farbami r騜nych firm, nie wiem czy zdecydowa si na revlon ' ciemny blond' czy te mo瞠 garnier olia 'ciemny blond' albo 'be穎wy ciemny blond'. naczyta豉m si r騜nych rzeczy na temat tych farb i szczerze m闚i帷 troch si przestraszy豉m tych opinii, jedne 瞠 kolor wychodzi inny ni na opakowaniu drugie, 瞠 kolor szybko si zmywa. czy ma kto mo瞠 do鈍iadczenia zwi您ane z tymi farbami ? a mo瞠 poleci mi kto jak捷 dobr farb ? dodam, 瞠 nie chc za bardzo zniszczy w這s闚 i chcia豉bym, aby odcie, na kt鏎y si w ko鎍u zdecyduj nie wymaga farbowania odrost闚. z g鏎y dzi瘯uj
Ja nie znalaz豉m jeszcze lepszej farby ni L'Oreal casting Ale je郵i chodzi o gam blond闚 to jest niestety do嗆 uboga Blondy to kolory trwa貫 natomiast trwa這嗆 tych ciemniejszych to rzekomo 28 my, ja jak na這篡豉m odcie jasnego br您u to przy codziennym myciu w這s闚 trzyma si p馧 roku na w這sach, kt鏎e przed malowaniem by造 blondem, i kolor nie wyp逝ka si do ostatniej chwili, pewnie trzyma豚y si dalej gdybym go nie rozja郾i豉 Uwielbiam castingi za ich przyjemny zapach przy malowaniu, no i za to, 瞠 bardzo delikatnie obchodzi si z w這sami. Apteczna farba color&soin r闚nie nie zrobi豉 mi siana na g這wie i w這sy nie wypada造 mi po nich.

pokochaj uszate serduszko

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil瘸nie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2013-09-01 o 15:21
pepita jest offline  
Stary 2013-09-02, 14:49   #3917
Sybil Vane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Witajcie,
m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond, podatny na farbowanie. Jak my郵icie, czy farbuj帷 Garnier Color Naturals 10, uzyskam efekt podobny do tego na opakowaniu? Czy bez wcze郾iejszego rozja郾iania nie ma szans? Oxydant jest 6%.
Sybil Vane jest offline  
Stary 2013-09-02, 15:28   #3918
calliope86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 653

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka wiadomo嗆
Witajcie,
m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond, podatny na farbowanie. Jak my郵icie, czy farbuj帷 Garnier Color Naturals 10, uzyskam efekt podobny do tego na opakowaniu? Czy bez wcze郾iejszego rozja郾iania nie ma szans? Oxydant jest 6%.
Na 6 % oxy nie ma szans, 瞠 wyjdzie dobrze, b璠ziesz ruda. Potrzebujesz co najmniej 9 %.
Stary 2013-09-02, 15:35   #3919
Sybil Vane
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka wiadomo嗆
Na 6 % oxy nie ma szans, 瞠 wyjdzie dobrze, b璠ziesz ruda. Potrzebujesz co najmniej 9 %.
9,3 wyszed mi dok豉dnie jak na pude趾u, ale z 10 nie mam szans przy wodzie 6%, dobrze rozumiem
Sybil Vane jest offline  
Stary 2013-09-02, 15:44   #3920
calliope86
Zadomowienie

Cytat:
9,3 wyszed mi dok豉dnie jak na pude趾u, ale z 10 nie mam szans przy wodzie 6%, dobrze rozumiem
Mo瞠sz pr鏏owa na w豉sn odpowiedzialno嗆 ale 10 to poziom wy瞠j i nie jest ciep造 jak 9.3, a takie 豉twiej uzyska. Nie widz Twoich w這s闚 wi璚 nie wiem jaki masz naprawd odrost.
Stary 2013-09-02, 21:44   #3921
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

10 mo瞠sz pr鏏owa ewentualnie na wodzie 9

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-02, 21:45   #3922
Growin Chillies
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Jak farb mog uzyska taki kolor?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1111111111111111.jpg (54,1 KB, 37 za豉dowa)
Growin Chillies jest offline  
Stary 2013-09-02, 21:53   #3923
tambourinist
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 630

Cytat:
Napisane przez Growin Chillies Poka wiadomo嗆
Zamie si ze mn Mnie si one wydaj zupe軟ie nijakie.
tambourinist jest offline  
Stary 2013-09-03, 12:28   #3924
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Growin Chillies Poka wiadomo嗆
Szukaj br您闚 5.0 (naturalny poziom 5, bo 4 wyjdzie ciemniej).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-03, 13:06   #3925
Sybil Vane
Raczkowanie

Cytat:
Mo瞠sz pr鏏owa na w豉sn odpowiedzialno嗆 ale 10 to poziom wy瞠j i nie jest ciep造 jak 9.3, a takie 豉twiej uzyska. Nie widz Twoich w這s闚 wi璚 nie wiem jaki masz naprawd odrost.
Oto moje odrosty. Mam nadziej 瞠 co wida, przepraszam za stan w這s闚 ( ) ale po olejowaniu. Ja si strasznie nie upieram przy tym Garnier Color Naturals 10, ale taki efekt chcia豉bym uzyska, jak najmniej szkodz帷 w這som.
PS. Te paprochy to na szcz窷cie kurz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1030831.jpg (54,7 KB, 17 za豉dowa)
Sybil Vane jest offline  
Stary 2013-09-03, 20:27   #3926
Karolina1639
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
GG do Karolina1639
Jak uzyska taki kolor ??

Witam mam w這sy farbowane na jasny blond ostatnio farba Wellaton 12/1 chcialabym je nieco przyciemnic i wybor padl na taki odcien bardzo mi sie podoba lecz wlosy sa zobione w programie i mam pytanie jaka farba moglabym cos takiego osiagnac ??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (61,5 KB, 40 za豉dowa)
Karolina1639 jest offline  
Stary 2013-09-03, 20:41   #3927
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jak uzyska taki kolor ??

To zdj璚ie jest tak przerobione, 瞠 a ci篹ko stwierdzi. Jaki jasny z這ty miedziany na moje oko.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-03, 21:36   #3928
Karolina1639
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Jak uzyska taki kolor ??

No tak napisa豉m ze kolor zosta uzyskany programem i mi si spodoba dlatego teraz chce poszukac farby w podobnym kolorze
Karolina1639 jest offline  
Stary 2013-09-04, 07:45   #3929
calliope86
Zadomowienie

Cytat:
Oto moje odrosty. Mam nadziej 瞠 co wida, przepraszam za stan w這s闚 ( ) ale po olejowaniu. Ja si strasznie nie upieram przy tym Garnier Color Naturals 10, ale taki efekt chcia豉bym uzyska, jak najmniej szkodz帷 w這som.
PS. Te paprochy to na szcz窷cie kurz
Ciemnego blondu to Ty na pewno nie masz . Ja i tak bym odrost robi豉 na 9%, ewentualnie lekko obni篡豉 % przegotowan wod.
Stary 2013-09-04, 11:20   #3930
Sybil Vane
Raczkowanie

Cytat:
Ciemnego blondu to Ty na pewno nie masz . Ja i tak bym odrost robi豉 na 9%, ewentualnie lekko obni篡豉 % przegotowan wod.
Oto chyba troch lepsze zdj璚ie moich w這s闚. To c騜 to za kolor jak nie ciemny blond? Ca貫 篡cie tkwi w przekonaniu, 瞠 to ciemny blond To mo瞠 wiesz jak farb uzyskam efekt z pude趾a Garniera bez mieszania oxydantu? Gotowiec jaki jest?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130617474.jpg (152,4 KB, 30 za豉dowa)

Edytowane przez Sybil Vane
Czas edycji: 2013-09-04 o 12:08
Sybil Vane jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.