Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 132 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-04, 14:49   #3931
calliope86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654
Dot.: fatalne pasemka. co robi ?

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka wiadomo嗆
Oto chyba troch lepsze zdj璚ie moich w這s闚. To c騜 to za kolor jak nie ciemny blond? Ca貫 篡cie tkwi w przekonaniu, 瞠 to ciemny blond To mo瞠 wiesz jak farb uzyskam efekt z pude趾a Garniera bez mieszania oxydantu? Gotowiec jaki jest?
Jak dla mnie to jest 鈔edni blond, co najmniej poziom 7 . Wi瘯szo嗆 drogeryjnych blond闚 na poziomie 10 ma oxy 9 %, a nawet 12%. Nie wiem dlaczego w tej farbie co Ty chcia豉 jest tylko 6%, mo磧iwe, 瞠 jest przeznaczona tylko do jasnych w這s闚. Mog Ci tylko podpowiedzie 瞠by nie kupowa豉 odcieni superrozja郾iaj帷ych bo takich mocnych nie potrzebujesz, wi璚ej Ci nie jestem w stanie pom鏂, sama maluj ch這dniejszymi odcieniami, na naturach si nie znam .

Edytowane przez calliope86
Czas edycji: 2013-09-04 o 14:52
calliope86 jest offline  
Stary 2013-09-04, 15:35   #3932
Nethrvs
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Ober篡na na blond po raz 100! :)

Hej dziewczyny. Wiem, 瞠 ten temat by wa趾owany setki razy, ale jak wiemy ka盥y przypadek w這s闚 jest inny...
Ot騜, mam do was pro軸 o rad, a mianowicie, jestem zielonook, naturaln blondynk (zimny mysi blond). Od dw鏂h lat mam baleja rozja郾iane pasemka i taka niby czekolada, kt鏎a si ju wyp逝ka豉. Ostatnie farbowanie by這 3 miesi帷e temu. Pierwszy raz w 篡ciu mia豉m te na g這wie toner. Produkty, kt鏎ych fryzjerka u篡豉 by造 z welli i londy, ale nie wiem dok豉dnie z kt鏎ej serii i jaki odcie.
Zamarzy豉 mi si ober篡na, no i mam kilka pyta:
1) Wiadomo, 瞠 kolor wyjdzie nier闚nomiernie, bo mam pasemka robione u r騜nych fryzjerek, r騜nymi rozja郾iaczami i te ciemniejsze r闚nie, ale ich ju prawie nie wida. Zale篡 mi 瞠by kolor wyszed r闚nomiernie (mog wyj嗆 niby refleksy, to nie problem), ale martwi si mieszaniem tych "kolor闚" 瞠by najpro軼iej m闚i帷 nie wysz造 jakie zielone pasemka, zbyt jasno fioletowe itd.
Nigdy w 篡ciu nie u篡wa豉m tonera sama i nie wiem jak si za to zabra i czy to dobry pomys.
2) Zale篡 mi 瞠by jak najmniej zniszczy w這sy, na ko鎍ach s przesuszone i krusz si, wi璚 to zrozumia貫, 瞠 mam ju do嗆 blondu
My郵a豉m o farbie z Chantel'a "Ciemna ober篡na 3/2" ale nie wiem czy wybra wtedy najs豉bsz wod, czy mocniejsz, 瞠by kolor wyszed po膨dany, a jednocze郾ie nie zniszczy w這s闚. Czyta豉m r闚nie pozytywne opinie o farbie z Joanny Multi Cream - Soczysta ober篡na, jak i szamponetce r闚nie z Joanny Multi Effect Color...Nie wiem co lepiej wybra na sprawdzenie czy kolor w og鏊e chwyci, w takim stopniu w jakim chc, my郵a豉m najpierw nad szamponetk...
Inny problem to taki, 瞠 te farby i szamponetki z joanny s trudno dost瘼ne. W rosssie ich nie ma, musz skoczy do natury (wydaje mi si 瞠 kiedy by造) do katonu i do hebe w Gliwicach. Mo瞠 wiecie gdzie jeszcze mog ich poszuka?W razie czego s na allegro.
Wiem, 瞠 w ciemnych w這sach jest mi do嗆 dobrze, 4 lata farbowa豉m je na czarno i co najwa積iejsze uwielbiam fiolety
Wysy豉m zdj璚ie koloru, kt鏎y podoba mi si najbardziej. Ju dziewczyny umieszcza造 go w necie i na wiza簑 chyba te, a druga fota, to moje w這sy teraz, wybra豉m najnowsze zdj璚ie
Czekam na rady Dziewczyny i pozdrawiam
N.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg oberzyna.jpg (46,6 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P8250096.jpg (182,8 KB, 51 za豉dowa)

Edytowane przez Nethrvs
Czas edycji: 2013-09-05 o 22:07
Nethrvs jest offline  
Stary 2013-09-05, 16:26   #3933
moodyblue
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Mam do was pytanie
Ponad miesi帷 temu farbowa豉m w這sy Miodowym Karmelem (L'oreal Casting 634). Kolor si troch wyp逝ka, s one obecnie koloru jasny br您 z tak rudaw po鈍iat - w s這鎍u jest to nawet z這cista, jasna po鈍iata.

Chcia豉bym aby moje w這sy nabra造 troszk z這tych, jeszcze ja郾iejszych refleks闚. Zastanawiam si nad farb Garnier Olia 8.0 Blond lub 8.13 Piaskowy blond, czy mo瞠 te 8.31 Z這cisty popielaty blond. Oczywi軼ie nie zale篡 mi na idealnym blondzie, bo wiem, 瞠 taki uzyska豉bym tylko rozja郾iaczem.
Jak my郵icie kt鏎y wybra?
Stary 2013-09-05, 18:17   #3934
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Cytat:
Napisane przez moodyblue Poka wiadomo嗆
Mam do was pytanie
Ponad miesi帷 temu farbowa豉m w這sy Miodowym Karmelem (L'oreal Casting 634). Kolor si troch wyp逝ka, s one obecnie koloru jasny br您 z tak rudaw po鈍iat - w s這鎍u jest to nawet z這cista, jasna po鈍iata.

Chcia豉bym aby moje w這sy nabra造 troszk z這tych, jeszcze ja郾iejszych refleks闚. Zastanawiam si nad farb Garnier Olia 8.0 Blond lub 8.13 Piaskowy blond, czy mo瞠 te 8.31 Z這cisty popielaty blond. Oczywi軼ie nie zale篡 mi na idealnym blondzie, bo wiem, 瞠 taki uzyska豉bym tylko rozja郾iaczem.
Jak my郵icie kt鏎y wybra?
Nie tylko rozja郾iaczem samym- tak瞠 lekk k徙iel rozja郾iaj帷. Polecam tak瞠 szampon do blondu - rumiankow barw albo Garniera do blondu z rumiankiem. Fajnie te z這ciste refleksy wyci庵a.
Co do farb- nie bierz 8.0 bo zero po kropce zdradza naturalny kolor. Taki bez refleks闚. Je郵i chcesz z這ciste- celowa豉bym raczej w 8.3. No i nie polecam Olii- pi瘯nie pachnie, ale p逝cze si w zastraszaj帷o szybkim tempie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-06, 16:09   #3935
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 320
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez moodyblue Poka wiadomo嗆
Mam do was pytanie

Jak my郵icie kt鏎y wybra?
9.3 wellaton z這cisty blond
lub satynowy blond castingu slyszalam ze jest taki cieply

ale 9.3 sama uzywalam, i krzywdy mi nie zrobil.
tylko ze ja mam bardziej bialo-zolte wlosy i juz moich tak nie wzial. ja chce miec zlotawa-zolta poswiate i stosuje florum illum z這to - plukanka nadajaca taki efekt
Friese jest offline  
Stary 2013-09-08, 11:24   #3936
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

co to moze byc za kolor z zalacznika?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1014179_691937287499843_395430663_n.jpg (13,5 KB, 33 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-08, 14:23   #3937
olasia99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 26 137
Send a message via Skype™ to olasia99

Mam w這sy jak ko鎍闚ki na tym zdj璚iu. Jak farb uzyskam kolor jak u g鏎y?
Stary 2013-09-08, 18:13   #3938
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
co to moze byc za kolor z zalacznika?
Na moje oko naturalny br您 typu 5.0

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez olasia99 Poka wiadomo嗆
Mam w這sy jak ko鎍闚ki na tym zdj璚iu. Jak farb uzyskam kolor jak u g鏎y?
Hm, szuka豉bym w palecie br您闚. 5.3 jasny miodowy br您

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-08, 21:03   #3939
blackberry8
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 787

Jak uzyska ze 鈔edniego br您u taki kolor jak w za陰czniku?
My郵a豉m nad rozja郾ieniem + kupieniem tonera la riche grey i wymieszania go z 獞iartk jakiego innego, ale jakiego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mi8famOdfx1s39krmo1_500.jpg (87,5 KB, 24 za豉dowa)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=788856
blackberry8 jest offline  
Stary 2013-09-08, 21:22   #3940
omleecik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

Przegl康a豉m dzisiaj sobie bloga panny Tusk i w豉軼iwie zastanawiam si jaki to kolor? To blond jest, czy jaki jasny br您 ? W sumie mam ma造 dylemat, chcia豉m na ciemny br您 siebie przefarbowa, potem na jaki odcie rudego i stwierdzi豉m, 瞠 mog豉bym jako dziwnie wygl康a. W br您ie zbyt blado, p騧niej wpad豉m na genialny pomys, by zafarbowa si na rudo, aczkolwiek s康z 瞠 wyp逝kuj帷y kolor i a nadto wyr騜niaj帷e si odrosty mnie po prostu dobij... No i przegl康aj帷 zdj璚ia Kasi wpad豉m na taki pomys, by jednak zbli篡 si do koloru Kasi, bo w takim wygl康a豉bym korzystniej. Pewno軼i nie mam. Zdj璚ie jakie da豉m mo瞠 3strony temu,a jak to nie starczy,to podrzuc jakie lepsze . Ja to jednak jestem niezdecydowana. Aczkolwiek jedno wiem - potrzebuj zmian
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2782.jpg (49,6 KB, 43 za豉dowa)
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-08, 22:50   #3941
einadains
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
ciep貫 odcienie farb do w這s闚

Witajcie dziewczyny !

Do嗆 d逝go maluj w這sy na kolor - miodowy blond, m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciut ciemniejszy ni pospolity, polski tzw. "mysi blond". Chcia豉bym teraz lekko przyciemni w這sy, poniewa zacz窸am mocniej podkre郵a brwi i moim zdaniem komicznie wygl康a blondyna o mocno br您owych brwiach, oczywi軼ie w gr wchodzi tylko jaki ciep造 odcie ciemnego blondu. Blondu, a mo瞠 jakiego bardzo jasnego br您u byle tylko kolor by na prawd ciep造.
Czy mo瞠cie poleci jaki fajny kolorek ciep貫go ciemnego blondu / jasnego br您u ?
W drogeriach jest tyle farb, 瞠 mo積a oszale !

Z g鏎y dzi瘯uj za ka盥y komentarz ;-)
einadains jest offline  
Stary 2013-09-08, 23:08   #3942
delfix10
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 198

dziewczyny prosz o rad

mam takie w這sy jak na 1 zdj璚iu (baleja robiony 29.07) i teraz tak: zawsze robi豉m baleja u swojej zaufanej fryzjerki,kolor szybko mi si wymywa i zostawa taki 郵iczny miodowy kolor ( jak na 2 zdj璚iu)

ale moja fryzjerka wyjecha豉 i posz豉m na baleja do innej ,wyszed fajnie ale nie zmienia koloru nadal jest taki jasny a ja bym chcia豉 taki miodowy jak na 2 zdj璚iu

jak mog go uzyska?

ps,my郵a豉m o Loreal preference 8.3 co mo瞠 mi z tego wyj嗆?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cats.jpg (175,3 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg olszyna.jpg (150,4 KB, 26 za豉dowa)
delfix10 jest offline  
Stary 2013-09-09, 11:26   #3943
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: ciep貫 odcienie farb do w這s闚

Je郵i szukasz ciep造ch odcieni- wybierz taki z:
3 po kropce -> refleksy miodowe/z這ciste
4 po kropce -> odcienie miedziane
5 po kropce -> odcienie mahoniowe
6 po kropce -> odcienie czerwone
W zale積o軼i od tego jakiego szukasz. Pozosta貫 s ch這dne.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-09, 11:34   #3944
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Poka wiadomo嗆
Jak uzyska ze 鈔edniego br您u taki kolor jak w za陰czniku?
My郵a豉m nad rozja郾ieniem + kupieniem tonera la riche grey i wymieszania go z 獞iartk jakiego innego, ale jakiego?
Je郵i chcesz miesza tonery -> szaro嗆 z niebieskim.
Ewentualnie mo瞠sz wzi望 i spr鏏owa pomiesza toner np. ch這dny niebieski z blond farb ch這dn typu per豉- wtedy powinien taki sprany pastel wyj嗆.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka wiadomo嗆
Przegl康a豉m dzisiaj sobie bloga panny Tusk i w豉軼iwie zastanawiam si jaki to kolor? To blond jest, czy jaki jasny br您 ? W sumie mam ma造 dylemat, chcia豉m na ciemny br您 siebie przefarbowa, potem na jaki odcie rudego i stwierdzi豉m, 瞠 mog豉bym jako dziwnie wygl康a. W br您ie zbyt blado, p騧niej wpad豉m na genialny pomys, by zafarbowa si na rudo, aczkolwiek s康z 瞠 wyp逝kuj帷y kolor i a nadto wyr騜niaj帷e si odrosty mnie po prostu dobij... No i przegl康aj帷 zdj璚ia Kasi wpad豉m na taki pomys, by jednak zbli篡 si do koloru Kasi, bo w takim wygl康a豉bym korzystniej. Pewno軼i nie mam. Zdj璚ie jakie da豉m mo瞠 3strony temu,a jak to nie starczy,to podrzuc jakie lepsze . Ja to jednak jestem niezdecydowana. Aczkolwiek jedno wiem - potrzebuj zmian
Blond, poziom 8 na moje oko.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Poka wiadomo嗆
dziewczyny prosz o rad

mam takie w這sy jak na 1 zdj璚iu (baleja robiony 29.07) i teraz tak: zawsze robi豉m baleja u swojej zaufanej fryzjerki,kolor szybko mi si wymywa i zostawa taki 郵iczny miodowy kolor ( jak na 2 zdj璚iu)

ale moja fryzjerka wyjecha豉 i posz豉m na baleja do innej ,wyszed fajnie ale nie zmienia koloru nadal jest taki jasny a ja bym chcia豉 taki miodowy jak na 2 zdj璚iu

jak mog go uzyska?

ps,my郵a豉m o Loreal preference 8.3 co mo瞠 mi z tego wyj嗆?
dobrze my郵isz je郵i chcesz efektu miodowych, z這tych refleks闚, szukaj farb o numeracji 8.3 bo ta 3 po kropce to w豉郾ie midowo-z這ciste odcienie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-09, 12:18   #3945
delfix10
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 198

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ewentualnie mo瞠sz wzi望 i spr鏏owa pomiesza toner np. ch這dny niebieski z blond farb ch這dn typu per豉- wtedy powinien taki sprany pastel wyj嗆.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

dobrze my郵isz je郵i chcesz efektu miodowych, z這tych refleks闚, szukaj farb o numeracji 8.3 bo ta 3 po kropce to w豉郾ie midowo-z這ciste odcienie.
dziekuj
delfix10 jest offline  
Stary 2013-09-09, 12:36   #3946
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-09, 16:22   #3947
rita77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216

dziewczyny, jaki to moze byc kolor
http://rockglamprincess.blogspot.de/...gin-again.html
rita77 jest offline  
Stary 2013-09-10, 09:00   #3948
muna90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Farbowanie w這s闚 ;)

Witam serdecznie! Chcia豉 bym wr鏂i mniej wi璚ej do naturalnego koloru w這s闚, jakiej farby u篡 by uzyska taki kolor (mniej wi璚ej) ????
http://www.tapetus.pl/obrazki/n/1282...zy-usmiech.jpg
Doradzicie??
muna90 jest offline  
Stary 2013-09-10, 10:01   #3949
Stokrotek90
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 287
Dot.: Farbowanie w這s闚 ;)

Najlepiej zapyta fryzjera na 篡wo. Kolory na farbach "sklepowych" zawsze si nieco r騜ni od tych na opakowaniu :/ A i tak to jak kolor z豉pie Twoje w這sy zale篡 i od struktury w這sa i koloru, na kt鏎y nak豉dasz farb itp.
Stary 2013-09-10, 12:55   #3950
leeemonka2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

hej Dziewczyny!
mam ochot na zmian na mojej g這wie ale nie wiem czy b璠zie ona mo磧iwa bez drastycznych 鈔odk闚. Ot騜 naturalnie jestem ciemn blondynk/jasn brunetk, w這sy farbuj br您ami - ja郾iejszymi, ciemniejszymi, r騜nie - w這sy myj cz瘰to, wi璚 i kolor szybko blaknie.
Zastanawiam si nad uzyskaniem koloru ciemnorudego, jednak nie wiem czy mo積a to uzyska bez dekoloryzacji. Czy u篡cie zwyk貫j rudej farby na moich br您owo farbowanych w這sach da efekt ciemnej rudo軼i? I czy mo積a jako unikn望 r騜nicy koloru na odrostach?
Poni瞠j zostawiam swoje zdj璚ie - w這sy obecnie s ja郾iejsze, te na zdj璚iu 鈍ie穎 po farbowaniu, i maj miedziany po造sk. I zdj璚ia rudych jakie chcia豉bym uzyska
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz (2).jpg (59,6 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lindsay_lohan_2012_liz_and_dick_premiere_red.jpg (154,1 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lindsay_lohan_red_hair.jpg (351,7 KB, 25 za豉dowa)

leeemonka2 jest offline  
Stary 2013-09-10, 14:25   #3951
SceneQueene
Zakorzenienie

My郵, 瞠 jest to mo磧iwe. Latem uzyska豉m rudy na nie za ciemnym br您ie. Polecam Syoss Oleo 6-76

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-10, 20:04   #3952
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆

Dzi瘯uj
Ciekawe co w ko鎍u wybior.
Chcia豉bym wszystkiego wypr鏏owa i widzie, co mi pasuje, aczkolwiek moje w這sy by造by biedne wtedy..
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-10, 20:13   #3953
SceneQueene
Zakorzenienie

Znam to... chocia mia豉m ju wszystkie kolory na g這wie poza b喚kitem .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-10, 21:20   #3954
omleecik
Raczkowanie

A jak tam kondycja w這s闚 po takich zabiegach zmieniania kolor闚 ?

Dopiero teraz patrze na podpis i skojarzy豉m,瞠 Ci "znam" . Oczywi軼ie z bloga i fb, a teraz wiza jeszcze, haha
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-10, 21:23   #3955
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak? No prosz
Je郵i czytasz blogspota to wiesz, 瞠 jestem zawzi皻 w這somaniaczk, w zwi您ku z czym 瘸dne zabiegi mi niestraszne . W przeciwie雟twie do tych eksperyment闚 sprzed lat, kiedy s這wo piel璕nacja by這 mi obce, haha.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-10, 21:34   #3956
omleecik
Raczkowanie

Sama si zdziwi豉m, jednak ten internetowy 鈍iat jest r闚nie ma造 .
Wiem, wiem, ostatnio nawet na fb si 鄉ia造鄉y, co to te nasze kole瘸nki nie m闚i na temat piel璕nacji w這s闚 ( zdecydowanie dobrze sp逝kana od篡wka przet逝szcza w這sy :P ) . Ops. Ot.

A co do kondycji, te dbam,w domu wr璚z si gotuj,瞠 tyle tego mam,ale boj si 瞠 jak zrobi kolor jak Pani Tusk, to nagle z moich w這s闚 zostanie po這wa tego, co jest, 瞠 zrobi si takie chude sianko
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-10, 21:37   #3957
SceneQueene
Zakorzenienie

Aaa! To ju Pani kojarz . Kiedy si dopiero zdziwi豉m jak tutaj na w徠ku o przed逝瘸niu w這s闚 spotka豉m dziewczyn z mojego rodzinnego miasta... Fajny numer . Mam tak samo jak Ty, wielki karton, litrowe maski i od篡wki obok i ju nie mam gdzie tego wszystkiego k豉嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-10, 21:51   #3958
omleecik
Raczkowanie

Ja swoje zapasy dzielnie zu篡wam, dopiero potem zakupy.
.. Ju si nie mog ich doczeka. Te w這sowe jako najwi璚ej rado軼i przynosz

A wracaj帷 do tematu, to chyba a tak 幢e nie b璠zie, jak zejd ze swojego br您u do takiego blondu? Czy lepiej si ugry潭 w j瞛yk?
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-10, 21:56   #3959
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka wiadomo嗆
Ja swoje zapasy dzielnie zu篡wam, dopiero potem zakupy.
.. Ju si nie mog ich doczeka. Te w這sowe jako najwi璚ej rado軼i przynosz

A wracaj帷 do tematu, to chyba a tak 幢e nie b璠zie, jak zejd ze swojego br您u do takiego blondu? Czy lepiej si ugry潭 w j瞛yk?
Ja r闚nie zakupy s najlepsze i te pierwsze testy potem, mmm.
Moim zdaniem nie b璠zie, to nie jest a tak wielka r騜nica ton闚 jak z czerni do platyny

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-10, 22:35   #3960
omleecik
Raczkowanie

No nie W platynie ma這 kto dobrze wygl康a. Pami皻am jak zawsze m闚i豉m,瞠 ja nie b璠 chcia豉 nigdy by blondynka! Aha, jasne. No to spr鏏uj, zobacz jeszcze co mi fryzjerka powie i za jaki czas mo積a dzia豉. Mam nadziej, 瞠 zmiana b璠zie na lepsze.
omleecik jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.