Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 137 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-18, 23:20   #4081
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Nie ma sprawy zaraz po farbowaniu jest ciut 篡wszy, ale nie mocno. Jak dla mnie naj豉dniejsza rudawa farba- taki ten rudy 豉dny stonowany.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-18, 23:22   #4082
Flaviek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 051

No wlasnie, bo nie chce takiego ruudego rudego, boje sie, a ten kolorek wydaje sie fajny
Flaviek jest offline  
Stary 2013-09-19, 09:51   #4083
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

SceneQueene bardzo dzi瘯uj za wyczerpuj帷 odpowied. 1 opcja odpada bo boje sie samodzielnie kombinowac z wlosami, ktore i tak juz za wiele przesz造.
Spr鏏uj na這篡 na to od razu farb. Zastanawiam si, czy ten kolor (czekoladowy blond z ce-ce) : http://sklep.emporium.com.pl/Img.ash...33&w=150&h=150 nie wyszed豚y mi rudo na ca這軼i ? Bardzo mi si podoba na probniku ale jakby to wygladalo w rzeczywistosci . .troche sie obawiam

Zastanawiam sie tez nad maijel 7.31:
http://www.barnacosmetics.ro/media/c...7/_/7_31_1.jpg

lub casting 634 :
http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-58185-big.jpg

Czy masz mo瞠 jakie do鈍iadczenie z tymi kolorami?

Opcja 3 to juz ostatecznosc, niestety nie pasuja mi bardzo ciemne brazy i czernie. Choc jezeli nie bede miala wyjscia, zdecyduje sie i na to

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Jest . W zasadzie wyj嗆 masz kilka. Pierwsz opcj jest pozbycie si tych rudo軼i. Mo瞠sz to zrobi na przyk豉d poprzez lekk k徙iel rozja郾iaj帷, 瞠by poziom mniej wi璚ej zr闚na si z t ja郾iejsz cz窷ci. Wtedy na t jasn nie nak豉dasz nic a na t rudo嗆 mieszank oxy 6% + rozjasniacza + szamponu, na jakie 30-40 minut. Mniej wi璚ej po zmyciu w這sy powinny by na r闚nym pozimie kolorystycznym (nie m闚i tutaj o kolorze). Jakby ju do tego dosz豉- w闚czas nak豉dasz na w這sy docelow farbk, czyli ten jasny miedziany br您, lub te karmelowy br您 (patrz帷 po linkach, szukasz czego takiego). Inn z opcji jest ryzyko- nic nie robisz i od razu nak豉dasz na w這sy docelow farb. My郵 jednak, 瞠 wyjdzie nier闚no (ruda cz窷 b璠zie ciemniejsza). I trzecia- mo瞠sz wybra ciemniejszy br您 (poziom 4), kt鏎y pokryje r闚no wszystko. Wydaje mi si jednak, 瞠 pierwsze wyj軼ie jest najlepsze, cho troch przy nim pracy.
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-09-19, 12:31   #4084
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
SceneQueene bardzo dzi瘯uj za wyczerpuj帷 odpowied. 1 opcja odpada bo boje sie samodzielnie kombinowac z wlosami, ktore i tak juz za wiele przesz造.
Spr鏏uj na這篡 na to od razu farb. Zastanawiam si, czy ten kolor (czekoladowy blond z ce-ce) : http://sklep.emporium.com.pl/Img.ash...33&w=150&h=150 nie wyszed豚y mi rudo na ca這軼i ? Bardzo mi si podoba na probniku ale jakby to wygladalo w rzeczywistosci . .troche sie obawiam

Zastanawiam sie tez nad maijel 7.31:
http://www.barnacosmetics.ro/media/c...7/_/7_31_1.jpg

lub casting 634 :
http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-58185-big.jpg

Czy masz mo瞠 jakie do鈍iadczenie z tymi kolorami?

Opcja 3 to juz ostatecznosc, niestety nie pasuja mi bardzo ciemne brazy i czernie. Choc jezeli nie bede miala wyjscia, zdecyduje sie i na to
Hej. Nie ma sprawy. Ten pierwszy bym sobie odpu軼i豉, bo cho na pr鏏niku ciemny nie jest to czekoladowe br您y bardzo cz瘰to wychodz za ciemno.
7.31 to z這cisto-popielaty ciemny blond
6.34 z這cisto-miedziany jasny br您
Wydaje mi si, 瞠 lepsz opcj na Twoje w這ski b璠zie 6.34, jest jednak poziom ciemniejsza i my郵, 瞠 przykryje bardziej r闚no. Poza tym masz na swoich w這sach miedziane tony, wi璚 nic nie b璠zie si gryz這. Tak wi璚 ja bym wzi窸a w tym przypadku Castinga raczej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-19, 13:44   #4085
ilonkastok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

Dziewczyny mam pytanie w sprawie kolorku a w豉軼iwie to w imieniu mojej mamy . Chodzi o pi瘯ny g喚boki odcie fioletu/郵iwki/bordo - w tym kierunku farby kt鏎e stosowa豉 dotychczas to farby drogeryjne , kt鏎e z kolei bardzo szybko -nie tyle wyp逝kiwa造 si, co z kolejnym myciem kolor stawa si wypowia造, w odcieniu nijako rudo/br您owo/fioletowym- wi璚 mo瞠cie sobie wyobrazi jak te w這sy wygl康a造 . Stwierdzi豉m , 瞠 mo瞠 farba profesjonalna co wskura. I w zwi您ku z tym mam pytanie. Kt鏎e farby profesjonalne polecacie w tak zywych intensywnych kolorach? Je瞠li mo積a te poprosi o ewentualne palety, gdy sama mam problem ze znalezieniem takich kolor闚;/ wsz璠zie br您y rudo軼i blondy a fiolet闚 nie znajduj..
B璠 wdzi璚zna za ka盥e odpowiedzi

W za陰czniku zdj璚ie kolorku , kt鏎y by豚y idealny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ad97ed18ce18305b378da8a586268dc2.jpg (40,1 KB, 10 za豉dowa)
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-09-19, 14:22   #4086
ewelinka01
Raczkowanie

A mog豉by zaproponowa jeszcze jakie inne farby z profesjonalnych , cos w odcieniach kt鏎e wyszlyby na wlosach w kolorze jasny braz ? myslalam tez o matrixie , goldwell?

Ciekawie wyglada z matrixa kolor 7 NW : http://xarchiwum.pl/loreal-matrix-so...596868845.html

Tylko czy ten kolor wyszedlby podobnie na moich wlosach ? Oto jest pytanie

Cytat:
Hej. Nie ma sprawy. Ten pierwszy bym sobie odpu軼i豉, bo cho na pr鏏niku ciemny nie jest to czekoladowe br您y bardzo cz瘰to wychodz za ciemno.
7.31 to z這cisto-popielaty ciemny blond
6.34 z這cisto-miedziany jasny br您
Wydaje mi si, 瞠 lepsz opcj na Twoje w這ski b璠zie 6.34, jest jednak poziom ciemniejsza i my郵, 瞠 przykryje bardziej r闚no. Poza tym masz na swoich w這sach miedziane tony, wi璚 nic nie b璠zie si gryz這. Tak wi璚 ja bym wzi窸a w tym przypadku Castinga raczej.
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-09-19, 15:16   #4087
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie w sprawie kolorku a w豉軼iwie to w imieniu mojej mamy . Chodzi o pi瘯ny g喚boki odcie fioletu/郵iwki/bordo - w tym kierunku farby kt鏎e stosowa豉 dotychczas to farby drogeryjne , kt鏎e z kolei bardzo szybko -nie tyle wyp逝kiwa造 si, co z kolejnym myciem kolor stawa si wypowia造, w odcieniu nijako rudo/br您owo/fioletowym- wi璚 mo瞠cie sobie wyobrazi jak te w這sy wygl康a造 . Stwierdzi豉m , 瞠 mo瞠 farba profesjonalna co wskura. I w zwi您ku z tym mam pytanie. Kt鏎e farby profesjonalne polecacie w tak zywych intensywnych kolorach? Je瞠li mo積a te poprosi o ewentualne palety, gdy sama mam problem ze znalezieniem takich kolor闚;/ wsz璠zie br您y rudo軼i blondy a fiolet闚 nie znajduj..
B璠 wdzi璚zna za ka盥e odpowiedzi

W za陰czniku zdj璚ie kolorku , kt鏎y by豚y idealny
Tutaj masz spis barw, kt鏎e maj fiolety w opcji: http://www.twenga.pl/farba-do-wlosow-fiolet.html Syoss daje taki efekt, ale je郵i szukasz niedrogeryjnych, przypatrz si Welli Color Touch Plus. Pracowa豉m na profesjonalnej Welli, s super

Gdybym zapomnia豉, za陰czam palet. http://www.twojewlosy.pl/product-pol...czerwieni.html

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
A mog豉by zaproponowa jeszcze jakie inne farby z profesjonalnych , cos w odcieniach kt鏎e wyszlyby na wlosach w kolorze jasny braz ? myslalam tez o matrixie , goldwell?

Ciekawie wyglada z matrixa kolor 7 NW : http://xarchiwum.pl/loreal-matrix-so...596868845.html

Tylko czy ten kolor wyszedlby podobnie na moich wlosach ? Oto jest pytanie
7NW powinien wyj嗆. Z tym, 瞠 obawiam si, 瞠 te rudawe tony Ci zostan. To do嗆 jasny kolor. Je郵i chodzi o profeski, przypatrz si jeszcze palecie Wella Color Touch Plus. Sporo odcieni, dobra farba.

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-09-19 o 15:14
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-19, 15:26   #4088
omleecik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

Cytat:
Haha dzi瘯i za komplementy. Masz naprawd 郵iczne oczyska, wi璚 nic tutaj dziwnego. My郵a豉m o tym, 瞠by p鎩嗆 w tym kierunku, ale... w zwi您ku z moj kochan rodzink sko鎍zy豉m LO i w tym roku id na studia. C騜... mo瞠 kiedy nie tylko b璠 radzi i pomaga osobom na forach czy bliskim.

Nie wahaj si. Jestem zdania, 瞠 taki b璠zie Ci pasowa. Nie 瘸dna platyna, czy co w tym rodzaju. Trzymam kciuki!

Co do skr皻u- mam fale tego samego typu co Ty. Jak ostatnio robi豉m dwie/trzy k徙iele to skr皻 mi troch os豉b, ale tylko zaraz po. Mniej wi璚ej w przeci庵u dw鏂h tygodni po- oczywi軼ie licz帷 intensywn piel璕nacj- wr鏂i do normy. Obecnie mam ciemny br您 i kr璚 si ca趾iem fajnie. Czyli 瞠 k徙iele skr皻u na pewno nie zabij.
Hiiihi, dzi瘯uj za komplement, mo瞠 bardziej zaprzyja幡i si ze swoimi oczami..
Jak to przeczyta豉m to si zarumieni豉m

W platynie, szczerze m闚i帷 nie widz siebie. 妃iesznie bym wygl康a豉. Nie wiem, jak wpad豉m na pomys blondu. Zawsze mi si podoba造 osoby w blondzie,je郵i kolor oczywi軼ie pasowa do dziewczyny. W sumie i ja przez to zapragn窸am tego koloru, aczkolwiek poj璚ia nie mia豉m, ze w tym kolorze b璠 jako wygl康a豉. My郵a豉m ze mog zapomnie o blondzie, bo ten kolor po prostu nie jest mi "dany" Teraz ju wiem, ze i ja mog by posiadaczka blondu i wygl康a 豉dnie W og鏊e sadzisz, ze mog sama spr鏏owa koloryzacje (wraz ze 軼i庵aniem koloru) zrobi sama? Czy jednak lepiej uda si do fryzjera z tym ?

Mam nadzieje, ze kiedy b璠ziesz wykonywala to, co lubisz. Wiedze masz naprawde duza, szkoda, 瞠by si to zmarnowa這.

Przepraszam za brak polskich znak闚 w po軼ie w niekt鏎ych s這wach, problem z klawiatura
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-19, 16:21   #4089
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Nie ma sprawy . To ciesz si, 瞠 w sumie jeste zadowolona.
Niestety kolor na zdj璚iu wychodzi przek豉many, ale moim zdaniem jest bardziej rudy, ni pralinowaty, aczkowiek podoba mi si nawet nawet.
Stary 2013-09-19, 16:48   #4090
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Lady, a Pralin u篡wa豉 ju?
AniaAga jest offline  
Stary 2013-09-19, 18:26   #4091
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka wiadomo嗆
Hiiihi, dzi瘯uj za komplement, mo瞠 bardziej zaprzyja幡i si ze swoimi oczami..
Jak to przeczyta豉m to si zarumieni豉m

W platynie, szczerze m闚i帷 nie widz siebie. 妃iesznie bym wygl康a豉. Nie wiem, jak wpad豉m na pomys blondu. Zawsze mi si podoba造 osoby w blondzie,je郵i kolor oczywi軼ie pasowa do dziewczyny. W sumie i ja przez to zapragn窸am tego koloru, aczkolwiek poj璚ia nie mia豉m, ze w tym kolorze b璠 jako wygl康a豉. My郵a豉m ze mog zapomnie o blondzie, bo ten kolor po prostu nie jest mi "dany" Teraz ju wiem, ze i ja mog by posiadaczka blondu i wygl康a 豉dnie W og鏊e sadzisz, ze mog sama spr鏏owa koloryzacje (wraz ze 軼i庵aniem koloru) zrobi sama? Czy jednak lepiej uda si do fryzjera z tym ?

Mam nadzieje, ze kiedy b璠ziesz wykonywala to, co lubisz. Wiedze masz naprawde duza, szkoda, 瞠by si to zmarnowa這.

Przepraszam za brak polskich znak闚 w po軼ie w niekt鏎ych s這wach, problem z klawiatura
Nie ma sprawy. Zdecydowanie powinna je polubi a nawet pokocha! Nie cierpi matki natury za to, 瞠 mnie "obdarzy豉" niebieskimi. Ale c騜 zrobi... .

D逝go farbujesz w這ski na br您? Je郵i nie to my郵, 瞠 spokojnie da豉by sobie z tym rad. Zreszt widzia豉m tutaj przypadki, kiedy dziewczyny farbuj帷e si kilka lat na czer, schodzi造 do czystego blondu. Oczywi軼ie, to troch pracy, ale jest to jak najbardziej do zrobienia. No i trzeba trafi na naprawd fajnego fryzjera, 瞠by nie rozja郾ia, nie robi pasemek, tylko zrobi fajn deko i potem j pokry. A taki blond moim zdaniem zdecydowanie by Ci pasowa.

Dzi瘯i. My郵, 瞠 kiedy uda mi si i tym zaj望. Chocia mam wiedz i umiej皻no軼i odno郾ie koloryzacji, troch te stylizacji... to za cholerk nie mog豉bym obcina, bo tego nie umiem i nie lubi . Tak wi璚 musia豉bym pracowa z kim. Co w sumie by這by ca趾iem fajn opcj.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Niestety kolor na zdj璚iu wychodzi przek豉many, ale moim zdaniem jest bardziej rudy, ni pralinowaty, aczkowiek podoba mi si nawet nawet.
To najwa積iejsze. Co nie zmienia faktu, 瞠 dalej tu tej fotki nie widz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-19, 21:20   #4092
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Lady, a Pralin u篡wa豉 ju?
U篡豉m miedzianego bursztynu Mariona, bo pralina ma chyba poziom 7, a ba豉m si przyciemnienia.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Nie ma sprawy. Zdecydowanie powinna je polubi a nawet pokocha! Nie cierpi matki natury za to, 瞠 mnie "obdarzy豉" niebieskimi. Ale c騜 zrobi... .

D逝go farbujesz w這ski na br您? Je郵i nie to my郵, 瞠 spokojnie da豉by sobie z tym rad. Zreszt widzia豉m tutaj przypadki, kiedy dziewczyny farbuj帷e si kilka lat na czer, schodzi造 do czystego blondu. Oczywi軼ie, to troch pracy, ale jest to jak najbardziej do zrobienia. No i trzeba trafi na naprawd fajnego fryzjera, 瞠by nie rozja郾ia, nie robi pasemek, tylko zrobi fajn deko i potem j pokry. A taki blond moim zdaniem zdecydowanie by Ci pasowa.

Dzi瘯i. My郵, 瞠 kiedy uda mi si i tym zaj望. Chocia mam wiedz i umiej皻no軼i odno郾ie koloryzacji, troch te stylizacji... to za cholerk nie mog豉bym obcina, bo tego nie umiem i nie lubi . Tak wi璚 musia豉bym pracowa z kim. Co w sumie by這by ca趾iem fajn opcj.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

To najwa積iejsze. Co nie zmienia faktu, 瞠 dalej tu tej fotki nie widz.
Niestety aparat mi wysiad, a telefonem nie wychodzi. Ale do ucha mam co takiego: http://i.pinger.pl/pgr245/514abfab00...9b4b/27960.jpg a ni瞠j troche takie pop逝czyny.
Stary 2013-09-20, 02:46   #4093
Nethrvs
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dziewczyny podbijam swoje pytanie, temat: "Ober篡na na blond..." Kilka stron temu opisa豉m sw鎩 przypadek, ale nie dosta豉m odpowiedzi. Prosz o wasze cenne rady, w szczeg鏊no軼i SceneQueene, bywasz tu najcz窷ciej i bardzo du穎 wiesz
Skopiowa je tutaj, czy zostawi tylko tam?
Nethrvs jest offline  
Stary 2013-09-20, 08:29   #4094
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 313
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Nethrvs Poka wiadomo嗆
Dziewczyny podbijam swoje pytanie, temat: "Ober篡na na blond..." Kilka stron temu opisa豉m sw鎩 przypadek, ale nie dosta豉m odpowiedzi. Prosz o wasze cenne rady, w szczeg鏊no軼i SceneQueene, bywasz tu najcz窷ciej i bardzo du穎 wiesz
Skopiowa je tutaj, czy zostawi tylko tam?
dosz豉m do 5 strony - nie widz Twojego wpisu. Jak mo瞠sz to przeklej
Friese jest offline  
Stary 2013-09-20, 10:27   #4095
ewelinka01
Raczkowanie

Queene jako umkn窸o to mojej uwadze, ja poda豉m kolor z ce-ce czekoladowy blond

Cytat:
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-09-20, 10:59   #4096
Nethrvs
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Tytu: "Ober篡na na blond po raz 100 "
Hej dziewczyny. Wiem, 瞠 ten temat by wa趾owany setki razy, ale jak wiemy ka盥y przypadek w這s闚 jest inny...
Ot騜, mam do was pro軸 o rad, a mianowicie, jestem zielonook, naturaln blondynk (zimny mysi blond). Od dw鏂h lat mam baleja rozja郾iane pasemka i taka niby czekolada, kt鏎a si ju wyp逝ka豉. Ostatnie farbowanie by這 3 miesi帷e temu. Pierwszy raz w 篡ciu mia豉m te na g這wie toner. Produkty, kt鏎ych fryzjerka u篡豉 by造 z welli i londy, ale nie wiem dok豉dnie z kt鏎ej serii i jaki odcie.
Zamarzy豉 mi si ober篡na, no i mam kilka pyta:
1) Wiadomo, 瞠 kolor wyjdzie nier闚nomiernie, bo mam pasemka robione u r騜nych fryzjerek, r騜nymi rozja郾iaczami i te ciemniejsze r闚nie, ale ich ju prawie nie wida. Zale篡 mi 瞠by kolor wyszed r闚nomiernie (mog wyj嗆 niby refleksy, to nie problem), ale martwi si mieszaniem tych "kolor闚" 瞠by najpro軼iej m闚i帷 nie wysz造 jakie zielone pasemka, zbyt jasno fioletowe itd.
Nigdy w 篡ciu nie u篡wa豉m tonera sama i nie wiem jak si za to zabra i czy to dobry pomys.
2) Zale篡 mi 瞠by jak najmniej zniszczy w這sy, na ko鎍ach s przesuszone i krusz si, wi璚 to zrozumia貫, 瞠 mam ju do嗆 blondu
My郵a豉m o farbie z Chantel'a "Ciemna ober篡na 3/2" ale nie wiem czy wybra wtedy najs豉bsz wod, czy mocniejsz, 瞠by kolor wyszed po膨dany, a jednocze郾ie nie zniszczy w這s闚. Czyta豉m r闚nie pozytywne opinie o farbie z Joanny Multi Cream - Soczysta ober篡na, jak i szamponetce r闚nie z Joanny Multi Effect Color...Nie wiem co lepiej wybra na sprawdzenie czy kolor w og鏊e chwyci, w takim stopniu w jakim chc, my郵a豉m najpierw nad szamponetk...
Inny problem to taki, 瞠 te farby i szamponetki z joanny s trudno dost瘼ne. W rosssie ich nie ma, musz skoczy do natury (wydaje mi si 瞠 kiedy by造) do katonu i do hebe w Gliwicach. Mo瞠 wiecie gdzie jeszcze mog ich poszuka?W razie czego s na allegro.
Wiem, 瞠 w ciemnych w這sach jest mi do嗆 dobrze, 4 lata farbowa豉m je na czarno i co najwa積iejsze uwielbiam fiolety
Wysy豉m zdj璚ie koloru, kt鏎y podoba mi si najbardziej. Ju dziewczyny umieszcza造 go w necie i na wiza簑 chyba te, a druga fota, to moje w這sy teraz, wybra豉m najnowsze zdj璚ie. Jak b璠zie s豉bo widoczne poszukam wi瘯szego.
Czekam na rady Dziewczyny i pozdrawiam
N.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg oberzyna.jpg (46,6 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P8250096.jpg (182,8 KB, 19 za豉dowa)
Nethrvs jest offline  
Stary 2013-09-20, 11:05   #4097
ilonkastok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231
Fioletowe w這sy - jak taki kolor uzyska ?

Witam. Mam takie pytanie odno郾ie tego kolorku ze zdj耩 poni瞠j.. Jaki to kolor jest i jak farb profesjonaln mog uzyska podobny efekt ? Dodam, i stosowa豉m niemal wszystkie odcienie z drogeryjnych ale 瘸den z nich nie wychodzil podobnie. Mo瞠 farba profesjonalna tutaj pomo瞠 i da taki efekt jak na zdj璚iach.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ad97ed18ce18305b378da8a586268dc2.jpg (40,1 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pretty-hair-color.jpg (48,9 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red-violet-hair-color-ideas-picture.jpg (20,6 KB, 13 za豉dowa)
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-09-20, 12:01   #4098
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
U篡豉m miedzianego bursztynu Mariona, bo pralina ma chyba poziom 7, a ba豉m si przyciemnienia.
Tutaj, na w徠ku rudow這sych:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680171&page=30

post 888, mo瞠sz zobaczy, Malinka wstawi豉 zdj璚ie po Pralinie
AniaAga jest offline  
Stary 2013-09-20, 12:23   #4099
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Tutaj, na w徠ku rudow這sych:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680171&page=30

post 888, mo瞠sz zobaczy, Malinka wstawi豉 zdj璚ie po Pralinie
Boski kolor. A jednak nie jest ciemno. Tyle, 瞠 ja mam przetrawione w這sy, wiec nie wiem jak by u mnie chwyci這.
Stary 2013-09-20, 12:45   #4100
AniaAga
Zadomowienie

7 nie wychodz ciemno, moja mama robi豉 Loreal Florida 7,3 i wychodzi這 jej tak jak na opakowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 014.jpg (34,0 KB, 34 za豉dowa)
AniaAga jest offline  
Stary 2013-09-20, 12:57   #4101
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

Cytat:
Napisane przez Nethrvs Poka wiadomo嗆
Tytu: "Ober篡na na blond po raz 100 "
Hej dziewczyny. Wiem, 瞠 ten temat by wa趾owany setki razy, ale jak wiemy ka盥y przypadek w這s闚 jest inny...
Ot騜, mam do was pro軸 o rad, a mianowicie, jestem zielonook, naturaln blondynk (zimny mysi blond). Od dw鏂h lat mam baleja rozja郾iane pasemka i taka niby czekolada, kt鏎a si ju wyp逝ka豉. Ostatnie farbowanie by這 3 miesi帷e temu. Pierwszy raz w 篡ciu mia豉m te na g這wie toner. Produkty, kt鏎ych fryzjerka u篡豉 by造 z welli i londy, ale nie wiem dok豉dnie z kt鏎ej serii i jaki odcie.
Zamarzy豉 mi si ober篡na, no i mam kilka pyta:
1) Wiadomo, 瞠 kolor wyjdzie nier闚nomiernie, bo mam pasemka robione u r騜nych fryzjerek, r騜nymi rozja郾iaczami i te ciemniejsze r闚nie, ale ich ju prawie nie wida. Zale篡 mi 瞠by kolor wyszed r闚nomiernie (mog wyj嗆 niby refleksy, to nie problem), ale martwi si mieszaniem tych "kolor闚" 瞠by najpro軼iej m闚i帷 nie wysz造 jakie zielone pasemka, zbyt jasno fioletowe itd.
Nigdy w 篡ciu nie u篡wa豉m tonera sama i nie wiem jak si za to zabra i czy to dobry pomys.
2) Zale篡 mi 瞠by jak najmniej zniszczy w這sy, na ko鎍ach s przesuszone i krusz si, wi璚 to zrozumia貫, 瞠 mam ju do嗆 blondu
My郵a豉m o farbie z Chantel'a "Ciemna ober篡na 3/2" ale nie wiem czy wybra wtedy najs豉bsz wod, czy mocniejsz, 瞠by kolor wyszed po膨dany, a jednocze郾ie nie zniszczy w這s闚. Czyta豉m r闚nie pozytywne opinie o farbie z Joanny Multi Cream - Soczysta ober篡na, jak i szamponetce r闚nie z Joanny Multi Effect Color...Nie wiem co lepiej wybra na sprawdzenie czy kolor w og鏊e chwyci, w takim stopniu w jakim chc, my郵a豉m najpierw nad szamponetk...
Inny problem to taki, 瞠 te farby i szamponetki z joanny s trudno dost瘼ne. W rosssie ich nie ma, musz skoczy do natury (wydaje mi si 瞠 kiedy by造) do katonu i do hebe w Gliwicach. Mo瞠 wiecie gdzie jeszcze mog ich poszuka?W razie czego s na allegro.
Wiem, 瞠 w ciemnych w這sach jest mi do嗆 dobrze, 4 lata farbowa豉m je na czarno i co najwa積iejsze uwielbiam fiolety
Wysy豉m zdj璚ie koloru, kt鏎y podoba mi si najbardziej. Ju dziewczyny umieszcza造 go w necie i na wiza簑 chyba te, a druga fota, to moje w這sy teraz, wybra豉m najnowsze zdj璚ie. Jak b璠zie s豉bo widoczne poszukam wi瘯szego.
Czekam na rady Dziewczyny i pozdrawiam
N.
Imho szamponetk ci nie wyjdzie ober篡na, nie na jasnych w這sach. jak mia豉m jasne i zrobi豉m szamponetk oberzyn to wysz造 r騜owawe pop逝czyny, bardzo to brzydko wygl康a這 i nie chcia這 si zmy. Za to na w這sy ciemne, czy farbowane na 鈔ednie kolory taka szamponetka wychodzi bardzo 豉dnie.

Ja u篡wa豉m z Allwaves bodaj瞠 jasny fiolet - to by ca趾iem niez造 kolor, chocia nie taki ciemnofioletowy na zdj璚iu. Ale z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 lepiej wzi望 bardziej intensywny, czysty fiolet. Dlatego, 瞠 nawet te do嗆 jaskrawe zawieraj r闚nie br您owe pigmenty. Te fioletowe niestety wyp逝kuj si szybko, a br您owe s trwalsze. Dlatego przy farbowaniu na ober篡ny itp. w這sy lubi si spiera do koloru mahoniowego a po wielokrotnym farbowaniu ciemniej. Szamponetki przydaj si po to, 瞠by to korygowa - farbujesz w這sy farb trwa陰, a nast瘼nie od鈍ie瘸sz kolor szamponetkami.

Opr鏂z tego, je郵i marzysz o 豉dnym fioletowym odcieniu jak na zdjeciu to dobrze wybierz farb, fryzjerska mo瞠 by lepsza, bo te drogeryjne mnie osobi軼ie rozczarowa造. Kiedy L'Oreal mia 豉dny odcie Feerii ale ju瞟o nie robi. U篡wa豉m innych np. schwarzkopfa i kolor mocno r騜ni si od deklarowanego na opakowaniu. Ja rozumiem, 瞠 farba r騜nie wychodzi, ale skoro jest do w這s闚 ciemnych i ma wyj嗆 fioletowy to si spodziewam tego, a nie mahoniu z lekko fioletowym odcieniem.
Stary 2013-09-20, 14:27   #4102
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
7 nie wychodz ciemno, moja mama robi豉 Loreal Florida 7,3 i wychodzi這 jej tak jak na opakowaniu
奸iczny kolor. Mam troche uraz do 7, bo kiedy k豉d豉m Garnier Color Sensation i wyszed ciemny br您 z zieleni. No ale fakt, k豉d豉m na bia貫 w這sy, g逝pia.
Stary 2013-09-20, 15:10   #4103
AniaAga
Zadomowienie

A jaki numer mia ten Garnier?
Zobacz, s造nne Mango Loreala, 74, te nie wychodzi ciemno. Ja si boj 6 jak ognia , z 7 to na pewno spr鏏uj
AniaAga jest offline  
Stary 2013-09-20, 15:32   #4104
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 313
Wpisy w blogu: 3

Jak uzyska taki blond:
zdjecie_wlosow_przedluzonych_po_zabiegu3.jpg

na takich w這sach:
1.jpg

?
Friese jest offline  
Stary 2013-09-20, 16:03   #4105
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
A jaki numer mia ten Garnier?
Zobacz, s造nne Mango Loreala, 74, te nie wychodzi ciemno. Ja si boj 6 jak ognia , z 7 to na pewno spr鏏uj
Poprawka. W豉郾ie zauwa篡lam, 瞠 to by numerek 6 (pami皻a豉m z nazwy - szlachetny ciemny blond), nie wiem co mi tak ta 7 utkwi豉 w g這wie. W takim razie na pewno si skusze na pralin.
Stary 2013-09-20, 16:05   #4106
peiz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

Hej dziewczyny, pole熯ie co czym mog豉bym zakry rudo-br您owe w這sy po hennie. Prawie dwa lata farbowa豉m czyst henn lub orzechowym br您em Khadi.
Naturalnie mam typowy mysi ciemny blond. Chcia豉bym osi庵n望 jasny br您 w ch這dniejszym odcieniu, bez 瘸dnych przebijaj帷ych rudo軼i czy czerwieni.
Zastanawiam si nad Color&Soin 6N ... mo瞠 kt鏎a z was mia豉 podobn sytuacj?

Edytowane przez peiz
Czas edycji: 2013-09-20 o 16:06
peiz jest offline  
Stary 2013-09-20, 18:15   #4107
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Poprawka. W豉郾ie zauwa篡lam, 瞠 to by numerek 6 (pami皻a豉m z nazwy - szlachetny ciemny blond), nie wiem co mi tak ta 7 utkwi豉 w g這wie. W takim razie na pewno si skusze na pralin.
Noooo, to si zgadza , 6 boj si, nie zdecydowa豉bym si na ni, ju nie raz widzia豉m efekty typu buraczany br您 albo bardzo gorzka czekolada po niej , a tego bym nie prze篡豉
AniaAga jest offline  
Stary 2013-09-20, 18:27   #4108
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety aparat mi wysiad, a telefonem nie wychodzi. Ale do ucha mam co takiego: http://i.pinger.pl/pgr245/514abfab00...9b4b/27960.jpg a ni瞠j troche takie pop逝czyny.
No to 豉dnie jest!

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
Imho szamponetk ci nie wyjdzie ober篡na, nie na jasnych w這sach. jak mia豉m jasne i zrobi豉m szamponetk oberzyn to wysz造 r騜owawe pop逝czyny, bardzo to brzydko wygl康a這 i nie chcia這 si zmy. Za to na w這sy ciemne, czy farbowane na 鈔ednie kolory taka szamponetka wychodzi bardzo 豉dnie.

Ja u篡wa豉m z Allwaves bodaj瞠 jasny fiolet - to by ca趾iem niez造 kolor, chocia nie taki ciemnofioletowy na zdj璚iu. Ale z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 lepiej wzi望 bardziej intensywny, czysty fiolet. Dlatego, 瞠 nawet te do嗆 jaskrawe zawieraj r闚nie br您owe pigmenty. Te fioletowe niestety wyp逝kuj si szybko, a br您owe s trwalsze. Dlatego przy farbowaniu na ober篡ny itp. w這sy lubi si spiera do koloru mahoniowego a po wielokrotnym farbowaniu ciemniej. Szamponetki przydaj si po to, 瞠by to korygowa - farbujesz w這sy farb trwa陰, a nast瘼nie od鈍ie瘸sz kolor szamponetkami.

Opr鏂z tego, je郵i marzysz o 豉dnym fioletowym odcieniu jak na zdjeciu to dobrze wybierz farb, fryzjerska mo瞠 by lepsza, bo te drogeryjne mnie osobi軼ie rozczarowa造. Kiedy L'Oreal mia 豉dny odcie Feerii ale ju瞟o nie robi. U篡wa豉m innych np. schwarzkopfa i kolor mocno r騜ni si od deklarowanego na opakowaniu. Ja rozumiem, 瞠 farba r騜nie wychodzi, ale skoro jest do w這s闚 ciemnych i ma wyj嗆 fioletowy to si spodziewam tego, a nie mahoniu z lekko fioletowym odcieniem.
Podpisuj si pod tym zdecydowanie. Skoro masz pasemka- nie liczy豉bym na super r闚ny kolor, chyba 瞠 wybierzesz mocno ciemniejszy. Ale tego nie radz. Rzeczywi軼ie popatrzy豉bym na profesjonalne palety fiolet闚. Profesjonalna Wella (bodaj瞠 Color Touch) ma ca趾iem szerok palet, w tym tak瞠 fiolety. Przyjrzyj si te Syossowi- szybko si p逝cze, ale fiolet ma ca趾iem 豉dny.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
Jak uzyska taki blond:
Za陰cznik 5416646

na takich w這sach:
Za陰cznik 5416647

?
Musisz uwa瘸, 瞠by si nie nabawi zieleni. Czym farbowa豉 ostatnio?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez peiz Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, pole熯ie co czym mog豉bym zakry rudo-br您owe w這sy po hennie. Prawie dwa lata farbowa豉m czyst henn lub orzechowym br您em Khadi.
Naturalnie mam typowy mysi ciemny blond. Chcia豉bym osi庵n望 jasny br您 w ch這dniejszym odcieniu, bez 瘸dnych przebijaj帷ych rudo軼i czy czerwieni.
Zastanawiam si nad Color&Soin 6N ... mo瞠 kt鏎a z was mia豉 podobn sytuacj?
Kiedy ostatni raz farbowa豉 w這ski i jakie masz teraz?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-20, 18:45   #4109
peiz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

Cytat:
Kiedy ostatni raz farbowa豉 w這ski i jakie masz teraz?
ok 3 tygodnie temu, kolor jak na zdj璚iu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (15,3 KB, 33 za豉dowa)
Stary 2013-09-20, 20:57   #4110
omleecik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

Cytat:

No widzisz, a mnie si podobaj czarne oczyska i niebieskie
Musz si zadowoli tym co mam

Nie farbuj d逝go w這s闚 og鏊nie. Nawet rok nie min掖. Przez 3 miesi帷e farbowa豉m castingiem czekolad,a ten,瞠 szybko si spiera, to zesz豉m na farb. Raz pofarbowa豉m na mahoniowy br您 syossa, ale kolor po 2tyg to jaka masakra by, to zafarbowa豉m na br您owo od tamtego czasu 4,czy 5razy.
Jak d逝go samej by mi zaj窸o schodzenie z br您u do blondu? Mo瞠 faktycznie sama si wezm za to. Mam nadziej, 瞠 wtedy mi pomo瞠sz .
Moja fryzjerka chcia豉 mi dekoloryzacj zrobi, a potem jaki kolor na to. W doborze koloru ufam jej,ale boj si 軼i庵ania koloru.

A co do fryzjerki, trzymam kciuki. Sk康 masz wiedzie, czy potrafisz ci望, jak zapewne wielu pr鏏 z tym nie mia豉 . Pewnie dopiero po xx, a mo瞠 xxx pr鏏ach mog豉by powiedzie,czy to jest dla Ciebie, czy te nie
omleecik jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.