Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 138 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-21, 09:17   #4111
deglen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Jak farba uzyskam z這ty miodowy blond???????????

Witam . Ja mam ciemny blond +siwiejace wlosy do tego pasemka i zastanawiam sie rowniez nad miodowym blondem, i tu mam problem bo pierwszy raz napewno zrobi mi to fryzjerka ale czym potem robic odrosty? zeby byly takie same? a moze sa farby co odrazu rozjasniaja i farbuja ja sie na tym wogole nie znam bo od lat mam pasemka. kiedys moje wlosy byly ciezkie do kolorowania moglam tylko Palette uzywac to zostawalo na moich wlosach po niczym innym nie bylo efektu.
deglen jest offline  
Stary 2013-09-21, 12:51   #4112
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peiz Poka wiadomo嗆
ok 3 tygodnie temu, kolor jak na zdj璚iu
Czysty jasny br您 mo瞠 Ci by na razie ciut ci篹ko uzyska. Skupi豉bym si najpierw na zgaszeniu rudych ton闚, na ile si da.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka wiadomo嗆
No widzisz, a mnie si podobaj czarne oczyska i niebieskie
Musz si zadowoli tym co mam

Nie farbuj d逝go w這s闚 og鏊nie. Nawet rok nie min掖. Przez 3 miesi帷e farbowa豉m castingiem czekolad,a ten,瞠 szybko si spiera, to zesz豉m na farb. Raz pofarbowa豉m na mahoniowy br您 syossa, ale kolor po 2tyg to jaka masakra by, to zafarbowa豉m na br您owo od tamtego czasu 4,czy 5razy.
Jak d逝go samej by mi zaj窸o schodzenie z br您u do blondu? Mo瞠 faktycznie sama si wezm za to. Mam nadziej, 瞠 wtedy mi pomo瞠sz .
Moja fryzjerka chcia豉 mi dekoloryzacj zrobi, a potem jaki kolor na to. W doborze koloru ufam jej,ale boj si 軼i庵ania koloru.

A co do fryzjerki, trzymam kciuki. Sk康 masz wiedzie, czy potrafisz ci望, jak zapewne wielu pr鏏 z tym nie mia豉 . Pewnie dopiero po xx, a mo瞠 xxx pr鏏ach mog豉by powiedzie,czy to jest dla Ciebie, czy te nie
Mo瞠my si tymi oczyskami ch皻nie zamieni . Dzi瘯uj w zasadzie z ci璚iem mia豉m do czynienia tylko dwa razy, wi璚 pewnie masz racj. P鏦i co- koloryzacja, piel璕nacja, to mnie kr璚i najbardziej .

Szkoda, 瞠 nie dopyta豉 fryzjerki czym t dekoloryzacj robi. Wi瘯szo嗆 u篡wa rozja郾iacza. Jasne, 瞠 mog Ci pom鏂. Obstawiam, 瞠 potrzebowa豉by dw鏂h dekoloryzacji, i jednej-dw鏂h lekkich k徙ieli rozja郾iaj帷ych, je郵i kolor wyjdzie za ciemny (deko p逝cze sztuczny barwnik z w這s闚). No i docelowa farbka. Robi豉m kiedy te wszystkie zabiegi w przeci庵u trzech dni. Oczywi軼ie, odpowiednia piel璕nacja przy tym si przyda.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-21, 20:02   #4113
omleecik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Czysty jasny br您 mo瞠 Ci by na razie ciut ci篹ko uzyska. Skupi豉bym si najpierw na zgaszeniu rudych ton闚, na ile si da.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Mo瞠my si tymi oczyskami ch皻nie zamieni . Dzi瘯uj w zasadzie z ci璚iem mia豉m do czynienia tylko dwa razy, wi璚 pewnie masz racj. P鏦i co- koloryzacja, piel璕nacja, to mnie kr璚i najbardziej .

Szkoda, 瞠 nie dopyta豉 fryzjerki czym t dekoloryzacj robi. Wi瘯szo嗆 u篡wa rozja郾iacza. Jasne, 瞠 mog Ci pom鏂. Obstawiam, 瞠 potrzebowa豉by dw鏂h dekoloryzacji, i jednej-dw鏂h lekkich k徙ieli rozja郾iaj帷ych, je郵i kolor wyjdzie za ciemny (deko p逝cze sztuczny barwnik z w這s闚). No i docelowa farbka. Robi豉m kiedy te wszystkie zabiegi w przeci庵u trzech dni. Oczywi軼ie, odpowiednia piel璕nacja przy tym si przyda.
No to zamiana !

Wiadomo, 瞠 jedne kr璚i mniej, drugie bardziej, ja np lubi Mysi obserwowa, bo to, co ona robi z kolorem w這s闚 jest niesamowite. Podejrzewam, 瞠 te by potrafi豉 podobne cuda tworzy.

Ucz si ucz
Z tego co ona m闚i豉, jak t逝maczy豉 mi dlaczego taka kwota wyjdzie, to powiedzia豉 mi, 瞠 dlatego, 瞠 na moj d逝go嗆 w這s闚 p鎩dzie du穎 rozja郾iacza.. Wi璚 w sumie si nie pomyli豉 nic..

My郵isz, 瞠 nie dorobi si glona? Tego najbardziej si obawiam Fakt, 瞠 mo積a go przep璠zi, aczkolwiek wola豉bym tego unikn望..

Z piel璕nacj na pewno bym nie mia豉 problem闚, bo ca造 czas si jej trzymam. W sumie my郵, 瞠 jak wszystko wyja郾isz, to mog豉bym sama spr鏏owa w domu. My郵isz, 瞠 taki zabieg przeprowadzony w domu w mniejszym stopniu uszkodz w這sy, ni ten robiony przez fryzjerk ?
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-21, 21:57   #4114
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
No to zamiana !

Wiadomo, 瞠 jedne kr璚i mniej, drugie bardziej, ja np lubi Mysi obserwowa, bo to, co ona robi z kolorem w這s闚 jest niesamowite. Podejrzewam, 瞠 te by potrafi豉 podobne cuda tworzy.

Ucz si ucz
Z tego co ona m闚i豉, jak t逝maczy豉 mi dlaczego taka kwota wyjdzie, to powiedzia豉 mi, 瞠 dlatego, 瞠 na moj d逝go嗆 w這s闚 p鎩dzie du穎 rozja郾iacza.. Wi璚 w sumie si nie pomyli豉 nic..

My郵isz, 瞠 nie dorobi si glona? Tego najbardziej si obawiam Fakt, 瞠 mo積a go przep璠zi, aczkolwiek wola豉bym tego unikn望..

Z piel璕nacj na pewno bym nie mia豉 problem闚, bo ca造 czas si jej trzymam. W sumie my郵, 瞠 jak wszystko wyja郾isz, to mog豉bym sama spr鏏owa w domu. My郵isz, 瞠 taki zabieg przeprowadzony w domu w mniejszym stopniu uszkodz w這sy, ni ten robiony przez fryzjerk ?
Haha, bardzo ch皻nie . Dzi瘯uj Ci bardzo. Jeste naprawd Kochana. A mi mi這 takie fajne s這wa s造sze.

Wydaje mi si, 瞠 nie masz szans si glona nabawi- nie d捫ysz do jakiego bia貫go blondu, tylko do miodowego. Nie powinna mie przeogromnych problem闚. Czasem si zdarzaj ma貫 komplikacje w deko, ale to niewielkie, typu r騜nica w tonie, co do嗆 szybko mo積a wyr闚na. Co do zniszcze- to zale篡 od fryzjera. Kiedy trafi豉m na tak pani, kt鏎a za "dekoloryzacj" (jak si okaza這 rozja郾ianie... wi瘯szo嗆 dalej r騜nicy nie widzi) za moje w這sy w闚czas do ramion chcia豉 wzi望 200 z. Ubawi豉m si, 瞠 hej. Wcze郾iej schodzi豉m te kiedy pasemkami do blondu z czerni. Kochana fryzjerka popali豉 mi nimi w這sy. Po czasie dowiedzia豉m si, 瞠 to rozja郾iacz. Od trzech lat u fryzjera nie by豉m. Robi豉m sama deko, k徙iele, liczne koloryzacje, og鏊nie naprawd sporo. I nauczy豉m si 鈍iadomej piel璕nacji- zniszcze brak i uros造 z takich do ramion na takie ponad 40cm, za stanik. Tak瞠 je郵i dbasz o w這sy to nie masz si czego obawia. Pocz徠kowo moze ciut suche ko鎍e ale to kwestia dobrego domiejscowego nawil瞠nia, maski, oleje. Oczywi軼ie s te fajni, 鈍iadomi tego co robi fryzjerzy, ale niestety naprawd ci篹ko ich znale潭. Je郵i jednak mia豉bym ryzykowa i wywali setki- wol sobie pokombinowa w domu, wiedz帷 co robi. No ale ja to po prostu lubi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-22, 12:28   #4115
omleecik
Raczkowanie

No to mi wyja郾ij, na czym polega dekoloryzacja,a rozja郾ianie. Tzn same poj璚ia znam, aczkolwiek nie mam bladego poj璚ia czego u篡wa si do dekoloryzacji.

Tak瞠 my郵, 瞠 mo瞠my zacz望.. Tylko jest taki myk, 瞠 u nasady mam ja郾iejsze w這sy, ni ko鎍e. Mia豉m wyr闚nany kolor, aczkolwiek po jakim czasie si wyp逝ka i s ja郾iejsze.

Tak瞠, od czego zacz望, czym, na ile?
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-22, 13:09   #4116
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
No to mi wyja郾ij, na czym polega dekoloryzacja,a rozja郾ianie. Tzn same poj璚ia znam, aczkolwiek nie mam bladego poj璚ia czego u篡wa si do dekoloryzacji.

Tak瞠 my郵, 瞠 mo瞠my zacz望.. Tylko jest taki myk, 瞠 u nasady mam ja郾iejsze w這sy, ni ko鎍e. Mia豉m wyr闚nany kolor, aczkolwiek po jakim czasie si wyp逝ka i s ja郾iejsze.

Tak瞠, od czego zacz望, czym, na ile?
Rozja郾ianie to po prostu na這瞠nie na w這sy rozja郾iacza z oxydantem. Czyli zazwyczaj katorga dla w這s闚, szczeg鏊nie, je郵i oxydant ma 12%, jak to cz瘰to w rozja郾iaczach jest.

Dekoloryzacja to pozbycie si z w這s闚 sztucznego pigmentu i powr鏒 do w miar naturalnego koloru, praktycznie bez zniszcze. My郵, 瞠 ze dwa zabiegi si przydadz, bo nie wszystkie cz窷ci od razu chwyta czasem dekoloryzator. Co do dekoloryzator闚, Rene Blanche jest tu u nas chyba najbardziej popularny. Do kupienia w sklepach fryzjerskich, b康 na allegro. Zaraz po dekoloryzacji kolor mo瞠 軼iemnie, wi璚 trzeba zabezpieczy w這sy, 瞠by nie pracowa nad nimi na marne. W tym celu mo瞠sz p逝ka w這sy w cytrynie, szamponie zakwaszaj帷ym albo na這篡 farb-bloker (jak捷 najja郾iejsz blond farb). Je郵i kolor dalej jest ciut za ciemny (np. naturalki masz ciemniejsze ni docelowy kolor) mo瞠sz jeszcze zrobi lekk k徙iel rozja郾iaj帷 (rozja郾iacz np. Vincent Ledier+ oxydant 6% (lub je郵i potrzebujesz ciut mocniejszego rozja郾ienia 9) plus po這w tego ile da豉 oxydantu (np. je郵i 60g to 30) lekkiego szmaponu+ 5-10g lekkiej od篡wki (opcjonalnie). Tak mieszank nak豉dasz na w這sy na 30-50 minut (musisz kontrolowa stan w這s闚 podczas zabiegu). I po sp逝kaniu powinna mie ju odpowiedni kolor, by na這篡 farb miodowy blond. Je郵i gdzie masz jeszcze ciemniejsze paski na przyk豉d, k徙iel mo積a powt鏎zy. Ona nie niszczy, w przeciwie雟twie do samego rozja郾iacza, kiedy robi豉m nawet trzy jednego dnia. I dopiero potem farbka.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-22, 14:10   #4117
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
Je郵i kolor dalej jest ciut za ciemny (np. naturalki masz ciemniejsze ni docelowy kolor) mo瞠sz jeszcze zrobi lekk k徙iel rozja郾iaj帷 (rozja郾iacz np. Vincent Ledier+ oxydant 6% (lub je郵i potrzebujesz ciut mocniejszego rozja郾ienia 9) plus po這w tego ile da豉 oxydantu (np. je郵i 60g to 30) lekkiego szmaponu+ 5-10g lekkiej od篡wki (opcjonalnie).
To w sumie jak mi ma fryzjer rozja郾iaczem zrobi, to chyba lepiej b璠zie jak sama spr鏏uj, ale boje si zupe軟ie innego koloru ni oczekuj.

Hmm, a sk康 mam wiedzie, czy kolor jest za ciemny?

A co do renee blanche, ile tego kupi, 瞠by nie okaza這 si za ma這? Generalnie mam d逝gie i g瘰te w這sy, ale cienkie. W sumie w這sy si璕aj mi prawie do zapi璚ia stanika. No i jeszcze pytanie, ile tego wykorzysta? Po prostu 瞠by przykry w這sy tym? No chyba, 瞠 jest to wszystko napisane na instrukcji do陰czonej do dekoloryzator闚.

Mam nadziej, 瞠 znajd go u siebie,jako nie lubi z internetu zamawia. Na jakiej podstawie p騧niej mia豉bym kolor dobiera ?

Mo積a prosi jeszcze o jakie inne nazwy rozja郾iaczy, kt鏎e polecasz? Zak豉daj帷 opcj, 瞠 czasami mo瞠 nie by u mnie podanego przez Ciebie. Gorzej jak nie b璠zie ani 1 ani 2, to wtedy jednak ju opcja allegro zostaje.
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-22, 17:02   #4118
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Noooo, to si zgadza , 6 boj si, nie zdecydowa豉bym si na ni, ju nie raz widzia豉m efekty typu buraczany br您 albo bardzo gorzka czekolada po niej , a tego bym nie prze篡豉
No mi po tej farbie wyszed ciemny br您 z zieleni i wygl康a豉m paskudnie, a mi by這 wstyd i嗆 do sklepu po rozja郾iacz i blond farb, a w這sy nie幢e oberwa造. Ale przynajmniej wiem, 瞠 jako szatynka wygl康am bardzo 幢e. Mam jasn karnacj, jestem dos這wnie bia豉, wi璚 wol "porusza si" tylko po blondach.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
No to 豉dnie jest!

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Podpisuj si pod tym zdecydowanie. Skoro masz pasemka- nie liczy豉bym na super r闚ny kolor, chyba 瞠 wybierzesz mocno ciemniejszy. Ale tego nie radz. Rzeczywi軼ie popatrzy豉bym na profesjonalne palety fiolet闚. Profesjonalna Wella (bodaj瞠 Color Touch) ma ca趾iem szerok palet, w tym tak瞠 fiolety. Przyjrzyj si te Syossowi- szybko si p逝cze, ale fiolet ma ca趾iem 豉dny.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Musisz uwa瘸, 瞠by si nie nabawi zieleni. Czym farbowa豉 ostatnio?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Kiedy ostatni raz farbowa豉 w這ski i jakie masz teraz?
Niestety ju koloru praktycznie nie ma, zszed po pierwszym myciu, a my豉m od篡wk. No trudno, i tak chcia豉m k豉嗆 t pralin, ale dopiero przed rozpocz璚iem roku akademickiego, 瞠bym jako wygl康a豉.
Stary 2013-09-22, 18:10   #4119
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆

Niestety ju koloru praktycznie nie ma, zszed po pierwszym myciu, a my豉m od篡wk. No trudno, i tak chcia豉m k豉嗆 t pralin, ale dopiero przed rozpocz璚iem roku akademickiego, 瞠bym jako wygl康a豉.
Oo, szybko Ci zesz這. Ale te tak kiedy z Marionem mia豉m niestety. Nie wiem co z tym jest, bo w豉郾ie niekt鏎zy gani, 瞠 szybko schodzi, inni chwal.

Mnie ostatnio najlepszy przyjaciel stwierdzi, 瞠 mi wida odrosty i 幢e wygl康am. Od pierwszego studia i nie wiem czy od鈍ie瘸 kolor. Z linijk... mam centymetr odrostu. Ale na這篡豉m ciemny br您 Wellaton i wysz造 czarne. Na rude w豉郾ie, wi璚 mo瞠 rzeczywi軼ie jakie tam przeb造ski s.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
To w sumie jak mi ma fryzjer rozja郾iaczem zrobi, to chyba lepiej b璠zie jak sama spr鏏uj, ale boje si zupe軟ie innego koloru ni oczekuj.

Hmm, a sk康 mam wiedzie, czy kolor jest za ciemny?

A co do renee blanche, ile tego kupi, 瞠by nie okaza這 si za ma這? Generalnie mam d逝gie i g瘰te w這sy, ale cienkie. W sumie w這sy si璕aj mi prawie do zapi璚ia stanika. No i jeszcze pytanie, ile tego wykorzysta? Po prostu 瞠by przykry w這sy tym? No chyba, 瞠 jest to wszystko napisane na instrukcji do陰czonej do dekoloryzator闚.

Mam nadziej, 瞠 znajd go u siebie,jako nie lubi z internetu zamawia. Na jakiej podstawie p騧niej mia豉bym kolor dobiera ?

Mo積a prosi jeszcze o jakie inne nazwy rozja郾iaczy, kt鏎e polecasz? Zak豉daj帷 opcj, 瞠 czasami mo瞠 nie by u mnie podanego przez Ciebie. Gorzej jak nie b璠zie ani 1 ani 2, to wtedy jednak ju opcja allegro zostaje.
Jaka tam opcja jest, 瞠 wyjdzie ciut inny, ni oczekujesz po deko. Ale jak po這篡sz potem odpowiedni farb to powinno wyj嗆 dobrze. Problemy mia豉m przy bia造m blondzie, przy miodowym- raczej nigdy.

Sk康 masz wiedzie czy kolor jest za ciemny- ja zawsze kontroluj stan podczas k徙ieli. Jak widz, 瞠 jest do嗆 jasno- zmywam. Miodowy blond przewa積ie jest na poziomie 8 lub 9, wi璚 瞠by dobrze wyszed, musisz mie na g這wie co najmniej jasn 7.

Co do ilo軼i- na w這sy tej d逝go軼i po zmieszaniu powinno Ci wystarczy jakie 60g dekoloryzatora. Tyle mniej wi璚ej zu篡豉m u siebie przy tej samej d逝go軼i. Tylko 瞠 mam w這ski cienkie, i tak mi ciut zosta這. Pokrywasz ca貫 w這sy, normalnie jak farb, mo瞠sz zacz望 od do逝 bo wiadomo, 瞠 na ko鎍ach farby jest najwi璚ej (by造 najwi璚ej razy farbowane). Wejd na allegro, wpisz Rene Blanche, tam ich do嗆 sporo jest, wszystkie opisane co do ilo軼i etc. S te ca趾iem dobre instrukcje.

Na jakiej podstawie masz dobra farb- m闚isz o blokerze, 瞠by zapobiec ciemnieniu po deko czy o farbie ko鎍owej?

Co do innych rozjasniaczy, ja najbardziej lubi zielonego Vincenta. Ale- wielkie zdziwienie! Latem jak by豉m na wakacjach potrzebowa豉m czego na szybko, kupi豉m w Rossmanie Palette deluxe me1. To jest rozja郾iacz do pasemek. Na這篡豉m na ca這嗆 (w formie k徙ieli) i te by豉m zadowolona. Nie zniszczy, nawet r闚no rozja郾i. 畝dnego pieczenia. Natomiast, czego nie polecam- absolutnie NIE kupuj proteinowej Joanny. O ile piel璕nacyjne kosmetyki ma spoko jak na nisk cen, o tyle ten rozja郾iacz jest tragiczny. Kilka lat temu jak瞠 m康rze zu篡豉m 3 pude趾a... mia豉m gum, siano, pi鏎a... i w dodatku na ko鎍u zacz窸o si dymi. Autentycznie, nigdy wi璚ej.

Aha, Vincenta, oxydant i wszystko co potrzebne do kapieli dostaniesz te na pro- sprzet.pl (usu my郵nik). Zamawia豉m stamt康 ostatnio.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-22, 18:50   #4120
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Oo, szybko Ci zesz這. Ale te tak kiedy z Marionem mia豉m niestety. Nie wiem co z tym jest, bo w豉郾ie niekt鏎zy gani, 瞠 szybko schodzi, inni chwal.

Mnie ostatnio najlepszy przyjaciel stwierdzi, 瞠 mi wida odrosty i 幢e wygl康am. Od pierwszego studia i nie wiem czy od鈍ie瘸 kolor. Z linijk... mam centymetr odrostu. Ale na這篡豉m ciemny br您 Wellaton i wysz造 czarne. Na rude w豉郾ie, wi璚 mo瞠 rzeczywi軼ie jakie tam przeb造ski s.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Jaka tam opcja jest, 瞠 wyjdzie ciut inny, ni oczekujesz po deko. Ale jak po這篡sz potem odpowiedni farb to powinno wyj嗆 dobrze. Problemy mia豉m przy bia造m blondzie, przy miodowym- raczej nigdy.

Sk康 masz wiedzie czy kolor jest za ciemny- ja zawsze kontroluj stan podczas k徙ieli. Jak widz, 瞠 jest do嗆 jasno- zmywam. Miodowy blond przewa積ie jest na poziomie 8 lub 9, wi璚 瞠by dobrze wyszed, musisz mie na g這wie co najmniej jasn 7.

Co do ilo軼i- na w這sy tej d逝go軼i po zmieszaniu powinno Ci wystarczy jakie 60g dekoloryzatora. Tyle mniej wi璚ej zu篡豉m u siebie przy tej samej d逝go軼i. Tylko 瞠 mam w這ski cienkie, i tak mi ciut zosta這. Pokrywasz ca貫 w這sy, normalnie jak farb, mo瞠sz zacz望 od do逝 bo wiadomo, 瞠 na ko鎍ach farby jest najwi璚ej (by造 najwi璚ej razy farbowane). Wejd na allegro, wpisz Rene Blanche, tam ich do嗆 sporo jest, wszystkie opisane co do ilo軼i etc. S te ca趾iem dobre instrukcje.

Na jakiej podstawie masz dobra farb- m闚isz o blokerze, 瞠by zapobiec ciemnieniu po deko czy o farbie ko鎍owej?

Co do innych rozjasniaczy, ja najbardziej lubi zielonego Vincenta. Ale- wielkie zdziwienie! Latem jak by豉m na wakacjach potrzebowa豉m czego na szybko, kupi豉m w Rossmanie Palette deluxe me1. To jest rozja郾iacz do pasemek. Na這篡豉m na ca這嗆 (w formie k徙ieli) i te by豉m zadowolona. Nie zniszczy, nawet r闚no rozja郾i. 畝dnego pieczenia. Natomiast, czego nie polecam- absolutnie NIE kupuj proteinowej Joanny. O ile piel璕nacyjne kosmetyki ma spoko jak na nisk cen, o tyle ten rozja郾iacz jest tragiczny. Kilka lat temu jak瞠 m康rze zu篡豉m 3 pude趾a... mia豉m gum, siano, pi鏎a... i w dodatku na ko鎍u zacz窸o si dymi. Autentycznie, nigdy wi璚ej.

Aha, Vincenta, oxydant i wszystko co potrzebne do kapieli dostaniesz te na pro- sprzet.pl (usu my郵nik). Zamawia豉m stamt康 ostatnio.

A sama farba tak rzadka, 瞠 musia豉m nad wann farbowa, bo dos這wnie sp造wa豉... Masakra, ale przynajmniej wiem, 瞠 ju jej nie u篡j. Btw. te jestem z kujawsko-pomorskiego, konkretniej z Torunia.

Mam te pytanie odno郾ie rudo軼i. Kole瘸nka chce przej嗆 z czarnych do rudych, naturalne ma ciemny br您, spory odrost i kilku siwulcow. Jak my郵isz, lepsza by豉by k徙iel rozja郾iaj帷a czy dekoloryzator? I oczywi軼ie po幡iej farba.
Stary 2013-09-22, 20:48   #4121
omleecik
Raczkowanie

Cytat:

A teraz milion pyta do, jednak wol wszystko wiedzie, czego si spodziewa, ni potem dziwi si i w pop這chu pisa na wiza簑 .

Sprawdza豉m wszystko i wtedy wzi望 tego rozja郾iacza vincenta 40g i t ca這嗆 potrzebowa豉bym do tej k徙ieli ?

W sumie mia豉m na my郵i obie farby. Jakie maj by? Ten bloker mnie w sumie zaciekawi. Nie zniszczy to w這s闚?
W og鏊e czyta豉m opinie na KWC tego deko no i kto tam wspomina, 瞠 najlepiej k豉嗆 farb tydzie po dekoloryzacji. Jak to z tym jest? Og鏊nie jakiego koloru mog si spodziewa po dekoloryzacji? Zbli穎nego do naturalnych, marchewkowych ? Wtedy na jaki kolor k豉嗆 t ca陰 farb, poziom 7 jak w google sprawdza豉m to taki br您 w sumie,wi璚 mi co nie pasuje.

Og鏊nie 2 dekoloryzacji w kr鏒kim czasie nie chc robi,ale ju wol zapyta na za. Czy np je郵i bym zapragn窸a zej嗆 do naturalek po roku, mog豉bym znowu tego u篡 ? Czy ju istnieje jaka szansa na to, 瞠 popale w這sy, lub zamieni si w mega siano ?

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2013-09-22 o 20:50
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-22, 23:23   #4122
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
A sama farba tak rzadka, 瞠 musia豉m nad wann farbowa, bo dos這wnie sp造wa豉... Masakra, ale przynajmniej wiem, 瞠 ju jej nie u篡j. Btw. te jestem z kujawsko-pomorskiego, konkretniej z Torunia.

Mam te pytanie odno郾ie rudo軼i. Kole瘸nka chce przej嗆 z czarnych do rudych, naturalne ma ciemny br您, spory odrost i kilku siwulcow. Jak my郵isz, lepsza by豉by k徙iel rozja郾iaj帷a czy dekoloryzator? I oczywi軼ie po幡iej farba.
O, to niedaleko. Ja ze 疸ina. To wida w kuj-pom same w這somaniaczki. Mama kiedy wzi窸a czarn od nich, wszystko fajnie, tylko na to samo narzeka豉.

K徙iel rozja郾iaj帷a w tym przypadku zdecydowanie. Obstawiam, 瞠 b璠 potrzebne 2-3, ale zejdzie w豉郾ie do rudo軼i. Nie bawi豉bym si w deko, bo efekt i tak b璠zie za ciemny, 瞠by przykry rudo軼i.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
A teraz milion pyta do, jednak wol wszystko wiedzie, czego si spodziewa, ni potem dziwi si i w pop這chu pisa na wiza簑 .

Sprawdza豉m wszystko i wtedy wzi望 tego rozja郾iacza vincenta 40g i t ca這嗆 potrzebowa豉bym do tej k徙ieli ?

W sumie mia豉m na my郵i obie farby. Jakie maj by? Ten bloker mnie w sumie zaciekawi. Nie zniszczy to w這s闚?
W og鏊e czyta豉m opinie na KWC tego deko no i kto tam wspomina, 瞠 najlepiej k豉嗆 farb tydzie po dekoloryzacji. Jak to z tym jest? Og鏊nie jakiego koloru mog si spodziewa po dekoloryzacji? Zbli穎nego do naturalnych, marchewkowych ? Wtedy na jaki kolor k豉嗆 t ca陰 farb, poziom 7 jak w google sprawdza豉m to taki br您 w sumie,wi璚 mi co nie pasuje.

Og鏊nie 2 dekoloryzacji w kr鏒kim czasie nie chc robi,ale ju wol zapyta na za. Czy np je郵i bym zapragn窸a zej嗆 do naturalek po roku, mog豉bym znowu tego u篡 ? Czy ju istnieje jaka szansa na to, 瞠 popale w這sy, lub zamieni si w mega siano ?
Ju Ci kochana przedk豉dam. Jak masz kolejne pytania- 鄉ia這. Ch皻nie pomog na tyle, ile wiem.

Na pewno Ci si w這sy nie spal. To nie tak, 瞠 robi豉m to raz na jednym rodzaju w這s闚- nigdy nic takiego si nie sta這. No i tu du穎 relacji by這. Deko nie niszczy. K徙iel rozja郾iaj帷a nieznacznie, ale to wiesz- lekka sucho嗆, szybka do zwalczenia.

Najpierw robisz dekoloryzacj (Rene Blanche). Po tym zawsze nak豉da豉m oboj皻nie jak jasn farb, 瞠by zablokowa ciemnienie. By造 tu laski kt鏎e zrobi造 deko, posz造 spa a rano w這sy mia造 z powrotem ciemne. Szkoda pracy. Jako takiego "blokera" u篡wa豉m jakiej najja郾iejszej blond Palette, czasem nawet Joanny. To nie ma du瞠go znaczenia. Jasne, mo瞠sz te zainwestowa w szampon zakwaszaj帷y, ale to ju dro瞠j wyjdzie. Po deko mo瞠sz mie r騜ne kolory- od jasnego br您u po rudy, u niekt鏎ych schodzi nawet do blondu, ale Ty nie masz tak jasnych naturalek, wi璚 obstawiam raczej rudo軼i. Po to w豉郾ie k徙iel rozja郾iaj帷a (rudo嗆 jest mi璠zy poziomem 6 a 7). Tutaj Vincent+oxydant+ szampon. Proporcje indywidualne, fajnie jakby Ci starczy這 na dwie k徙iele ewentualnie. Na jedn zu篡jesz ok. 60-70g, czyli wychodzi jakie 30 rozja郾iacza 30 oxy 10 szamponu. K徙iel mo瞠sz zrobi np. tydzie po deko. Tutaj ju czas nie gra roli. I po k徙ieli w ko鎍u powinna mie odpowiednio jasne w這ski, 瞠by na這篡 miodowy blond. Masz upatrzon ju jak捷 farb, czy poda kilka propozycji? Ja lubi Miodowy Blond Syoss (bodaj瞠 8-7), ale czasem daje lekko rudawy poblask, mog Ci podes豉 czystsze blondy.

W這s闚 na pewno nie spalisz. Musisz dobrze nawil瘸 i nie przed逝瘸 czasu przy 瘸dnym zabiegu, ot co.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-22, 23:26   #4123
Vanpaia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam
Czy kto wie mo瞠 w jaki spos鏏 uzyska kolor taki jak w linku? :
http://img829.imageshack.us/img829/7308/wbzr.jpg

Bardzo prosz o odpowiedz
Vanpaia jest offline  
Stary 2013-09-23, 10:12   #4124
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 319
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Vanpaia Poka wiadomo嗆
Witam
Czy kto wie mo瞠 w jaki spos鏏 uzyska kolor taki jak w linku? :
http://img829.imageshack.us/img829/7308/wbzr.jpg

Bardzo prosz o odpowiedz
dokladnie taki odcien ma na opakowaniu L'Oreal Casting creme gloss glossy blonds 801 satynowy blond
tutaj relacja u Blond Bunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ss-glossy.html
Friese jest offline  
Stary 2013-09-23, 13:50   #4125
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
O, to niedaleko. Ja ze 疸ina. To wida w kuj-pom same w這somaniaczki. Mama kiedy wzi窸a czarn od nich, wszystko fajnie, tylko na to samo narzeka豉.

K徙iel rozja郾iaj帷a w tym przypadku zdecydowanie. Obstawiam, 瞠 b璠 potrzebne 2-3, ale zejdzie w豉郾ie do rudo軼i. Nie bawi豉bym si w deko, bo efekt i tak b璠zie za ciemny, 瞠by przykry rudo軼i.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Ju Ci kochana przedk豉dam. Jak masz kolejne pytania- 鄉ia這. Ch皻nie pomog na tyle, ile wiem.

Na pewno Ci si w這sy nie spal. To nie tak, 瞠 robi豉m to raz na jednym rodzaju w這s闚- nigdy nic takiego si nie sta這. No i tu du穎 relacji by這. Deko nie niszczy. K徙iel rozja郾iaj帷a nieznacznie, ale to wiesz- lekka sucho嗆, szybka do zwalczenia.

Najpierw robisz dekoloryzacj (Rene Blanche). Po tym zawsze nak豉da豉m oboj皻nie jak jasn farb, 瞠by zablokowa ciemnienie. By造 tu laski kt鏎e zrobi造 deko, posz造 spa a rano w這sy mia造 z powrotem ciemne. Szkoda pracy. Jako takiego "blokera" u篡wa豉m jakiej najja郾iejszej blond Palette, czasem nawet Joanny. To nie ma du瞠go znaczenia. Jasne, mo瞠sz te zainwestowa w szampon zakwaszaj帷y, ale to ju dro瞠j wyjdzie. Po deko mo瞠sz mie r騜ne kolory- od jasnego br您u po rudy, u niekt鏎ych schodzi nawet do blondu, ale Ty nie masz tak jasnych naturalek, wi璚 obstawiam raczej rudo軼i. Po to w豉郾ie k徙iel rozja郾iaj帷a (rudo嗆 jest mi璠zy poziomem 6 a 7). Tutaj Vincent+oxydant+ szampon. Proporcje indywidualne, fajnie jakby Ci starczy這 na dwie k徙iele ewentualnie. Na jedn zu篡jesz ok. 60-70g, czyli wychodzi jakie 30 rozja郾iacza 30 oxy 10 szamponu. K徙iel mo瞠sz zrobi np. tydzie po deko. Tutaj ju czas nie gra roli. I po k徙ieli w ko鎍u powinna mie odpowiednio jasne w這ski, 瞠by na這篡 miodowy blond. Masz upatrzon ju jak捷 farb, czy poda kilka propozycji? Ja lubi Miodowy Blond Syoss (bodaj瞠 8-7), ale czasem daje lekko rudawy poblask, mog Ci podes豉 czystsze blondy.

W這s闚 na pewno nie spalisz. Musisz dobrze nawil瘸 i nie przed逝瘸 czasu przy 瘸dnym zabiegu, ot co.
Powiedzmy, 瞠 b璠 robi豉 dwie dekoloryzacje, robi je dzie po dniu ?
T joanne na jak d逝go zostawi na w這sach? Tak jak normalnie bym farbowa豉 w這sy ? Po tym "blokerze" nie ma mowy potem, 瞠by kolor mi 軼iemnia ? Wtedy normalnie, spokojnie mog farb k豉嗆 i nic si z nim nie stanie? Co czyta豉m 瞠 pono jakie pigmenty wnikaj i kolor wychodzi w zupe軟o軼i inny,ale nie wiem ile w tym prawdy .W og鏊e mam jakie g逝pie wra瞠nie, 瞠 farba po deko i k徙ieli mi nie chwyci.

Propozycje mo瞠sz poda, wybierze si co. Ten syoss 豉dny jest, sprawdza豉m co wujek google m闚i na ten temat

Jako mniej ju troch boj si poniszczonych w這s闚. Fajnie, 瞠 mi to wszystko wyt逝maczy豉. Mam wi瘯sze zaufanie w tej chwili, ni do fryzjerki . Ciesz si, 瞠 mog sama to wykona, b璠 mog豉 potem m闚i : SAMA zesz豉m z br您u i nie uszkodzi豉m w這s闚, haha . Gorzej jak co mi si nie uda, to tak chwali si nie b璠.

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2013-09-23 o 13:55
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-23, 13:58   #4126
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Powiedzmy, 瞠 b璠 robi豉 dwie dekoloryzacje, robi je dzie po dniu ?
T joanne na jak d逝go zostawi na w這sach? Tak jak normalnie bym farbowa豉 w這sy ? Po tym "blokerze" nie ma mowy potem, 瞠by kolor mi 軼iemnia ? Wtedy normalnie, spokojnie mog farb k豉嗆 i nic si z nim nie stanie? Co czyta豉m 瞠 pono jakie pigmenty wnikaj i kolor wychodzi w zupe軟o軼i inny,ale nie wiem ile w tym prawdy .W og鏊e mam jakie g逝pie wra瞠nie, 瞠 farba po deko i k徙ieli mi nie chwyci.

Propozycje mo瞠sz poda, wybierze si co. Ten syoss 豉dny jest, sprawdza豉m co wujek google m闚i na ten temat
Mo瞠sz zrobi dwie dzie po dniu. Joann np. zostawiasz normalnie jak farb. Po blokerze nic ju nie ma prawa Ci 軼iemnie. Mo瞠sz normalnie nak豉da na to farb. Spokojnie, nie denerwuj si.
Syoss jest bardzo 豉dny, tylko nie zawsze tak idealnie wychodzi. Ale jako miodowy blond lubi go najbardziej, takie zboczenie.

Potem:
http://image.ceneo.pl/data/products/...lond-nr-h9.jpg
http://img.szafa.pl/ubrania/0/013382...dowy-blond.jpg
Potem jeszcze:
http://img.szafa.pl/forum/0/foto_cac...12_500x640.jpg (ale ten wyjdzie bardziej rudawo)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-23, 14:11   #4127
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
Mo瞠sz zrobi dwie dzie po dniu. Joann np. zostawiasz normalnie jak farb. Po blokerze nic ju nie ma prawa Ci 軼iemnie. Mo瞠sz normalnie nak豉da na to farb. Spokojnie, nie denerwuj si.
Syoss jest bardzo 豉dny, tylko nie zawsze tak idealnie wychodzi. Ale jako miodowy blond lubi go najbardziej, takie zboczenie.

Potem:
http://image.ceneo.pl/data/products/...lond-nr-h9.jpg
http://img.szafa.pl/ubrania/0/013382...dowy-blond.jpg
Potem jeszcze:
http://img.szafa.pl/forum/0/foto_cac...12_500x640.jpg (ale ten wyjdzie bardziej rudawo)
To czyli tak jakbym farbowa豉 2x w kr鏒kim czasie. Dobrze rozumiem ? Tego to si najbardziej boj. Zniszcze spowodowanych farb. Zobacz p騧niej jeszcze ile taki szampon zakwaszaj帷y kosztuje. Jaka konkretna firma tutaj ?
Czy te blondy jak dla mnie nie s troch za jasne ? Kiedy czyta豉m te 瞠 palette ma og鏊nie mocne farby i niby s po nim du瞠 zniszczenia. Jak to wygl康a teraz ?
Do castinga mam lekki uraz, bo kolor w mgnieniu oka u mnie znika.
Nerwy troch s, w ko鎍u w這sy nasza wizyt闚ka
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-23, 14:39   #4128
Flaviek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 051

A po deko mo積a zrobi od razu k徙iel rozja郾iaj帷a i dopiero farb? Czy raczej nie?: P
Flaviek jest offline  
Stary 2013-09-23, 16:30   #4129
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

mo積a, czemu nie? Zastanawiam si, czy zamiast szamponu zakwaszaj帷ego nie lepiej zrobi p逝kank z octu jab趾owego?
uolcia jest offline  
Stary 2013-09-23, 16:46   #4130
Flaviek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 051

chcialabym uzyskac jak najjasniejsze wlosy i nie wieem jak to zrobic, dlatego pytam :P
Flaviek jest offline  
Stary 2013-09-23, 18:13   #4131
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Flaviek Poka wiadomo嗆
A po deko mo積a zrobi od razu k徙iel rozja郾iaj帷a i dopiero farb? Czy raczej nie?: P
Mo積a, je郵i od razu po deko robisz k徙iel. Maksymalnie do godziny.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
To czyli tak jakbym farbowa豉 2x w kr鏒kim czasie. Dobrze rozumiem ? Tego to si najbardziej boj. Zniszcze spowodowanych farb. Zobacz p騧niej jeszcze ile taki szampon zakwaszaj帷y kosztuje. Jaka konkretna firma tutaj ?
Czy te blondy jak dla mnie nie s troch za jasne ? Kiedy czyta豉m te 瞠 palette ma og鏊nie mocne farby i niby s po nim du瞠 zniszczenia. Jak to wygl康a teraz ?
Do castinga mam lekki uraz, bo kolor w mgnieniu oka u mnie znika.
Nerwy troch s, w ko鎍u w這sy nasza wizyt闚ka
Dok豉dnie. Nie b鎩 si. Mia豉m tak samo przed pierwszymi eksperymentami. Ja kupi豉m z Affinage, fryzjerski, jakie 50 z/200 ml. Ale uwa瘸m, 瞠 lepiej da jasn farb "bloker". On Ci koloru niewiele da, mo瞠 och這dzi i zablokuje ciemnienie. Palette mia豉 kiedy straszne czernie, wypada造 w這ski, przerzedza造 si. Teraz u篡wa豉m kilkakrotnie te z now formu陰 i nic z貫go nie zauwa篡豉m. Wr璚z je lubi.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
mo積a, czemu nie? Zastanawiam si, czy zamiast szamponu zakwaszaj帷ego nie lepiej zrobi p逝kank z octu jab趾owego?
Mo積a, te domyka 逝ski. Ale generalnie nie pr鏏owa豉m, nikt nie chce ryzykowa, wol blokowa jasn farb.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-23, 19:07   #4132
umbrelaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83
Efekt jak na zdj璚iu

Witam , mam pytanie dotyczace zmiany koloru w這s闚 na blond.
Na zdj璚iach kt鏎e dodaje dziewczyna ma identyczne w這sy jak moje , na nastepnym widac jak ma przefarbowane na ciemny blond moje pytanie brzmi jak uzyska taki efekt?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Chrissy Costanza.jpg (18,9 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mr6v0wrkot1r1eiz3o1_500.jpg (23,1 KB, 39 za豉dowa)
umbrelaa jest offline  
Stary 2013-09-23, 19:28   #4133
konewka i kwiat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 552

Jak uzyska taki kolor na w這skach??jakich farb u篡?? m鎩 wyj軼iowy kolor to ciemny br您 wpadaj帷y w czarny farbowane
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg getattach,mid,16530,mpid,5,min,1,uid,1e3c11122b3bb3f9[1].jpg (10,8 KB, 15 za豉dowa)
konewka i kwiat jest offline  
Stary 2013-09-23, 20:26   #4134
umbrelaa
Raczkowanie

Efekt taki jak na zdj璚iu

Na zdj璚iach kt鏎e dodaje dziewczyna ma identyczne w這sy jak moje , na nastepnym widac jak ma przefarbowane na ciemny blond moje pytanie brzmi jak uzyska taki efekt?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Chrissy Costanza.jpg (18,9 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mr6v0wrkot1r1eiz3o1_500.jpg (23,1 KB, 13 za豉dowa)
umbrelaa jest offline  
Stary 2013-09-23, 20:46   #4135
corka Elzbiety
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 659

hej dziewczyny ;-)
pisz z pytaniem jakiej farby (chodzi mi o mark i odcie) powinnam u篡 by uzyska taki kolor?
Dodam, 瞠 moje w這sy teraz to "sprany" ciemny blond/jasny br您.
Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg thb_0170.jpg (17,0 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg thb_7125.jpg (20,2 KB, 34 za豉dowa)
corka Elzbiety jest offline  
Stary 2013-09-23, 21:33   #4136
omleecik
Raczkowanie

Dot.: Efekt taki jak na zdj璚iu

Cytat:
Napisane przez umbrelaa Poka wiadomo嗆
Jak uzyska taki efekt, poczytaj stron wstecz moj rozmow z SceneQueen. Teoretycznie ja chc zej嗆 z takiego br您u do takiego blondu.

ζdny ten blond ta dziewczyna ma. Zmierzam sama do takiego, ale zaczynam mie w徠pliwo軼i, bo ona ma tak promienn cer, a moja w por闚naniu do jej wypada troch blado. Obawiam si tego blondu, 瞠 b璠 jak wampir wygl康a豉.

Je郵i przy deko b璠 mia豉 rudy kolor w這s闚, po這輳 na to jaki blond joa鄂i ( jak cyferk powinnam wzi望 po kropeczce? tzn ten refleks,bo nie wiem czy to istotne jest), ale rudy dalej b璠zie, za豉pie mi kt鏎y z tych blond闚, kt鏎e pokaza豉 ?

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2013-09-23 o 21:35
omleecik jest offline  
Stary 2013-09-23, 23:33   #4137
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Efekt jak na zdj璚iu

Cytat:
Napisane przez umbrelaa Poka wiadomo嗆
A Twoje w這sy s farbowane czy nie? Je郵i tak to rzeczywi軼ie przejrzyj stron-dwie wstecz i dowiesz si co i jak.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Poka wiadomo嗆
Jak uzyska taki kolor na w這skach??jakich farb u篡?? m鎩 wyj軼iowy kolor to ciemny br您 wpadaj帷y w czarny farbowane
Najpierw kr鏒ka k徙iel rozja郾iaj帷a/lekka deko, bomasz za ciemne, by taki uzyska. Potem popatrz na fiolet ze Syossa albo Wella Color Touch 33/06. Albo Loreal Preference P38.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez corka Elzbiety Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny ;-)
pisz z pytaniem jakiej farby (chodzi mi o mark i odcie) powinnam u篡 by uzyska taki kolor?
Dodam, 瞠 moje w這sy teraz to "sprany" ciemny blond/jasny br您.
Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
Syoss Oleo 6-76 identycznie 郵icznie wychodzi

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Je郵i przy deko b璠 mia豉 rudy kolor w這s闚, po這輳 na to jaki blond joa鄂i ( jak cyferk powinnam wzi望 po kropeczce? tzn ten refleks,bo nie wiem czy to istotne jest), ale rudy dalej b璠zie, za豉pie mi kt鏎y z tych blond闚, kt鏎e pokaza豉 ?
Rudo嗆 najlepiej neutralizuj popiele i inne zimne barwy. Je郵i b璠ziesz chcia豉 j gasi- go喚bi popiel z Joanny polecam. Cz瘰to miesza豉m z cz窷ci szlachetnej per造. Chyba najlepsza opcja. Jak b璠ziesz mie dziki rudy- b璠zie trzeba sch這dzi, bo inaczj b璠zie rudy blond, zamiast miodowego. Mo瞠 te wyj嗆 miedziany blond. Po kropcje najlepsza by豉by tu 1 (popiel), ale s farby, kt鏎e maj inne numerki. Ot, 瞠by utrdni. Mo瞠sz pyta, nim kupisz. Midoowy blond za豉pa mi ostatnio r闚niutko na z這cistym blondzie/bardzo jasnej spranej rudo軼i po k徙ielach. Ale by造 lekko rudawe refleksy. Potem jeszcze och這dzi豉m i by這 w porz康ku.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-09-24, 05:17   #4138
konewka i kwiat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 552

Cytat:
A Twoje w這sy s farbowane czy nie? Je郵i tak to rzeczywi軼ie przejrzyj stron-dwie wstecz i dowiesz si co i jak.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Najpierw kr鏒ka k徙iel rozja郾iaj帷a/lekka deko, bomasz za ciemne, by taki uzyska. Potem popatrz na fiolet ze Syossa albo Wella Color Touch 33/06. Albo Loreal Preference P38.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Syoss Oleo 6-76 identycznie 郵icznie wychodzi

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Rudo嗆 najlepiej neutralizuj popiele i inne zimne barwy. Je郵i b璠ziesz chcia豉 j gasi- go喚bi popiel z Joanny polecam. Cz瘰to miesza豉m z cz窷ci szlachetnej per造. Chyba najlepsza opcja. Jak b璠ziesz mie dziki rudy- b璠zie trzeba sch這dzi, bo inaczj b璠zie rudy blond, zamiast miodowego. Mo瞠 te wyj嗆 miedziany blond. Po kropcje najlepsza by豉by tu 1 (popiel), ale s farby, kt鏎e maj inne numerki. Ot, 瞠by utrdni. Mo瞠sz pyta, nim kupisz. Midoowy blond za豉pa mi ostatnio r闚niutko na z這cistym blondzie/bardzo jasnej spranej rudo軼i po k徙ielach. Ale by造 lekko rudawe refleksy. Potem jeszcze och這dzi豉m i by這 w porz康ku.
co masz na my郵i pisz帷 kt鏒ka??
10 minut??15??
konewka i kwiat jest offline  
Stary 2013-09-24, 07:57   #4139
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 319
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
Jak uzyska taki blond:
2.jpg

na takich w這sach:
1.jpg

?

Albo pytanie do dziewczyn kt鏎e macie 耗ΡY BLOND - czym go uzyskujecie? jesli u fryzjer ato powiedzcie prosze chociaz mark... ja bylam u 6 fryzjerow zaden nie umie bo wychodz szare i bure.
Cytat:

Musisz uwa瘸, 瞠by si nie nabawi zieleni. Czym farbowa豉 ostatnio?
verona 02 roz鈍ietlony blond - wysz造 jak na zdj, czyli siwo-blond
wcze郾iej artego its color - 903 (super blond 鄴販iutki) - wyszly siwo-bure
wczesniej artego its color - 9 natural - wyszly koncowki prawie zolte a czubek glowy siwo-bury
wczesniej verona 02
wczesniej londa rozswietlony blond - wyszly bialo-blondo-siwe
Friese jest offline  
Stary 2013-09-24, 10:03   #4140
umbrelaa
Raczkowanie

Cytat:
A Twoje w這sy s farbowane czy nie? Je郵i tak to rzeczywi軼ie przejrzyj stron-dwie wstecz i dowiesz si co i jak. [COLOR="Silver"]
ju nie , kiedys farbowalam sie na czarno ale niedawno mia豉m dekoloryzacj i rozjasniane wlosy wyszlo identycznie jak na tym zdj璚iu
umbrelaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.