Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 142 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-10, 21:41   #4231
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

rzeczywi軼ie przyda豚y si ja郾iejszy odcie br您iku zr鏏 sobie delikatn k徙iel rozja郾iaj帷 i na to ciut ja郾iejsz farbk.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-10-11, 08:36   #4232
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Dziewczyny przychodz z pytaniem

Mam rude wlosy 7.44 (moze 8.44; farbowane loreal preference pure paprika)

Planuj zmian. Czy musz najpierw klasc farb z popielem dla zgaszenia rudo軼i czy jak poloze co w stylu 8b z palety topchic to wyjdzie? Jakiej wody powinnam uzyc? 6?

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
niestety farobwane :/ w zalaczniku to co mam obecnie na glowie. Ogolnie podoba mi sie kolor bo teraz jestem opalona ale opalenizna zaraz ucieknie, a ciemne wlosy zostana.
豉dnie Ci
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!

Edytowane przez asmenaa
Czas edycji: 2013-10-11 o 08:38
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-11, 08:52   #4233
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny przychodz z pytaniem

Mam rude wlosy 7.44 (moze 8.44; farbowane loreal preference pure paprika)

Planuj zmian. Czy musz najpierw klasc farb z popielem dla zgaszenia rudo軼i czy jak poloze co w stylu 8b z palety topchic to wyjdzie? Jakiej wody powinnam uzyc? 6?

豉dnie Ci
dziekuje ale po slubie juz nie chodze na solarium i zaraz bede biala jak sciana a wtedy kontrast bedzie za mocny miedzy skora, a wlosami tak mi sie wydaje.

ja zawsze jak kladlam cos z popielem to mi zielen wylazila

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-11, 09:16   #4234
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje ale po slubie juz nie chodze na solarium i zaraz bede biala jak sciana a wtedy kontrast bedzie za mocny miedzy skora, a wlosami tak mi sie wydaje.

ja zawsze jak kladlam cos z popielem to mi zielen wylazila
K徙iel rozja郾iaj帷a??

Wlasnie wyczytalam na blogu, ze aby zgasi rudo嗆 musz polozy popiel czyli z .1 po przecinku (kropce).
http://kokardka-mysi.blogspot.co.uk/...-na-blond.html

I zastanawialam sie czy najpierw klasc t farb a potem jakis kolor czy moze od razu jaki kolor?

Bylam u fryzjera i pytalam o koszt farbowania, szczeka mi opadla
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-11, 09:22   #4235
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
K徙iel rozja郾iaj帷a??

Wlasnie wyczytalam na blogu, ze aby zgasi rudo嗆 musz polozy popiel czyli z .1 po przecinku (kropce).
http://kokardka-mysi.blogspot.co.uk/...-na-blond.html

I zastanawialam sie czy najpierw klasc t farb a potem jakis kolor czy moze od razu jaki kolor?

Bylam u fryzjera i pytalam o koszt farbowania, szczeka mi opadla
w zyciu juz kapieli nie zrobie rozjasniajacej po ostatniej rok doprowadzalam wlosy do ladu, a na dodatek musialam sciac ponad 20cm bo sie upalilo i zzielenialo.
Ale wiem, ze sporo dizewczyn poleca kapiel i maja lepsze efekty niz ja

mi zielen wyszla bo procz rudosci mialam chyba tez zolte tony czy tam zlote, a to z popielem daje zielen

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-11, 09:28   #4236
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
w zyciu juz kapieli nie zrobie rozjasniajacej po ostatniej rok doprowadzalam wlosy do ladu, a na dodatek musialam sciac ponad 20cm bo sie upalilo i zzielenialo.
Ale wiem, ze sporo dizewczyn poleca kapiel i maja lepsze efekty niz ja

mi zielen wyszla bo procz rudosci mialam chyba tez zolte tony czy tam zlote, a to z popielem daje zielen
Mo瞠 幢e robilas albo za mocn/za dlugo trzymalas.

Wlasnie ja tez mam zolte tony mam do wyboru majirel albo topchic albo koleston jesli chodzi o palety.
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-11, 09:31   #4237
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠 幢e robilas albo za mocn/za dlugo trzymalas.

Wlasnie ja tez mam zolte tony mam do wyboru majirel albo topchic albo koleston jesli chodzi o palety.
to chyba jak masz zolte tony to lepiej cos z /12 po przecinku? ale nie bierz sobie do serca moich rad poczekaj az profesjonalistki sie odezwa.

Ja obecnie jestem zakochana w Wella Illumina, super farba. Kolestan ponoc tez dobry.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-11, 09:34   #4238
klara78
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 653

Cytat:
Napisane przez klara78 Poka wiadomo嗆
Przeslalam zdjecie Chylinskiej z telefonu. Ja go nie widze... A Wy?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No i zrobila mi wczoraj fryzjerka taki jasniutki blond. Farba Artego 10.0. I mam prawie biale... Wyglada to nawet fajnie, bo mam krotkie wlosy. Ale ja chyba jednak lepiej sie czuje w cieplych odcieniach. Nie chcialabym katowac wlosow ponownym farbowaniem, ale moze jakis szampon dac na to koloryzujacy na poziomie 9? Z cieplymi tonami? Czy to dobry pomysl? A jesli tak, to jaki szampon i odcien wybrac?

klara78 jest offline  
Stary 2013-10-11, 09:35   #4239
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
to chyba jak masz zolte tony to lepiej cos z /12 po przecinku? ale nie bierz sobie do serca moich rad poczekaj az profesjonalistki sie odezwa.

Ja obecnie jestem zakochana w Wella Illumina, super farba. Kolestan ponoc tez dobry.
Nie wiem bo nigdy nie farbowalam wlosow farb fryzjersk
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-11, 11:49   #4240
goldika
Zakorzenienie

wrzucam moj kolorek w 1szym foto, realny w swietle dziennym i taki co mi sie podoba (laska z teledysku Wake me up Avicii).
Mo瞠 zwykla deko Renee Blanche i na to kolorek? Chyba musialabym polozyc po deko cos z 7? 7/23?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0903.jpg (40,9 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (10,0 KB, 37 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-11, 11:55   #4241
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez klara78 Poka wiadomo嗆
No i zrobila mi wczoraj fryzjerka taki jasniutki blond. Farba Artego 10.0. I mam prawie biale... Wyglada to nawet fajnie, bo mam krotkie wlosy. Ale ja chyba jednak lepiej sie czuje w cieplych odcieniach. Nie chcialabym katowac wlosow ponownym farbowaniem, ale moze jakis szampon dac na to koloryzujacy na poziomie 9? Z cieplymi tonami? Czy to dobry pomysl? A jesli tak, to jaki szampon i odcien wybrac?

Z tego co mi wiadomo, to s dost瘼ne na rynku z這te p逝kanki. Ale w徠pie, aby mog造 one przyciemni w這sy, raczej tylko ociepl kolor.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
wrzucam moj kolorek w 1szym foto, realny w swietle dziennym i taki co mi sie podoba (laska z teledysku Wake me up Avicii).
Mo瞠 zwykla deko Renee Blanche i na to kolorek? Chyba musialabym polozyc po deko cos z 7? 7/23?
My郵, 瞠 deko i ta farba powinny da po膨dany efekt.
Stary 2013-10-11, 13:12   #4242
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
My郵, 瞠 deko i ta farba powinny da po膨dany efekt.
a czy najpierw po deko nie powinnam polozyc natury, a na nia 7/23? a moze moglabym zrobic zarazem pigmentacje wlasnie z 7 i przykryc 7.23? po porpzedniej deko farby wyplukiwaly mi sie blyskawicznie i musialam zrobic pigmentacje i tak.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-11, 13:19   #4243
ilonkastok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

Tak jak w temacie. Jeszcze dzi lec po farb. Wyj軼iowy kolor . Jak w 1 za陰czniku. Cel: br您ik jak na zdj璚iach w kolejnych za陰cznikach.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg thumb.jpg (11,6 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg shiri_appleby012b.jpg (99,1 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Shiri-shiri-appleby-3584401-750-1037.jpg (64,1 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 936479_487942751284112_1152139920_n.jpg (52,8 KB, 25 za豉dowa)
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-10-11, 13:58   #4244
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka wiadomo嗆
Tak jak w temacie. Jeszcze dzi lec po farb. Wyj軼iowy kolor . Jak w 1 za陰czniku. Cel: br您ik jak na zdj璚iach w kolejnych za陰cznikach.
a widzisz, a ja odwrotnie. Mam to co Ty chcesz ,a chce to co Ty masz tyle, ze w moim przypadku gorzej niz w Twoim.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-11, 14:35   #4245
ilonkastok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

Cytat:
a widzisz, a ja odwrotnie. Mam to co Ty chcesz ,a chce to co Ty masz tyle, ze w moim przypadku gorzej niz w Twoim.
Ja mia豉m szcz窷cie. Zesz豉m z 5letniej g喚bokiem czerni u篡waj帷 rozja郾iacza syoss 12. Ten najmocniejszy. Obawia豉m si bo moje w這sy nie s zbyt mocne z natury ale o dziwo min掖 rok i jedyne co to musia豉m ko鎍e przyci望 3cm bo zacz窸y si 豉ma ale ju problem za瞠gnany. Po rozjasniaczu u篡豉m farb w豉郾ie 6.03 i uzyska豉m najpierw jasny br您, a teraz taki bardzo ciemny blond z這cisty. I chc teraz przej嗆 do ciemnych bo jednak w tym kolorze nie czuje sie najlepiej. Tylko chce uzyska taki odcie br您u aby nie wysz豉 mi czer. Czyli najlepiej profesjonalk , niech mi kto doradzi
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-10-11, 17:28   #4246
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
a czy najpierw po deko nie powinnam polozyc natury, a na nia 7/23? a moze moglabym zrobic zarazem pigmentacje wlasnie z 7 i przykryc 7.23? po porpzedniej deko farby wyplukiwaly mi sie blyskawicznie i musialam zrobic pigmentacje i tak.
Je郵i szybko Ci si farby wyp逝kuj po deko, to lepiej zrob pigmentacje z natur i 7,23 albo farbowanie dwuetapowe sam 7,23. Robi豉m na nie幢e przetrawionych w這sach i dobrze si trzyma. Dodam, 瞠 z poziomu 12 na 8.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka wiadomo嗆
Wydaje mi si, 瞠 dwa zdj璚ia pokazuj ciemny br您 czekoladowy, a ostatnie ober篡nowy.
Stary 2013-10-11, 20:36   #4247
ania0904
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Smile Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Dziewczyny zwracam si do Was z pro軸 o pomoc w doborze koloru - w za陰czeniu fotki.
Dla wyja郾ienia, na pierwszych dw鏂h zdj璚iach pierwsze malowanie po dekolorozycji i przy stosowaniu fioletowego szamponu z Joanny 瞠by w這sy nie by造 takie 鄴速e. Na kolejnych 2 - po 2 malowaniu z u篡ciem przez fryzjerk wi瘯szej ilo軼i popielatego.
Nieco w這ski uros造 od ostatniego malowania u fryzjerki i chcia豉bym pomalowa sobie w這ski ale niestety nie wiem jakim kolorem farby moge uzyska taki kolor jak na zdj璚iach.
Preferuje farby Loreal - od d逝窺zego czasu nimi maluje i jestem zadowolona, wcze郾iej br您y a po dekoloryzacji fryzjerka malowa豉 mi te Lorealem. Niestety jako nie mog si z ni zgra 瞠by mi doradzi豉 kolor farby sklepowej
Pom騜cie
P.s. Marzy mi si dalsze utrzymanie blondu bo w tych odcieniach akurat dobrze si czuje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor 1.jpg (103,0 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor 2.jpg (105,2 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor 4.jpg (106,4 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor 3.jpg (147,1 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez ania0904
Czas edycji: 2013-10-11 o 20:50
ania0904 jest offline  
Stary 2013-10-11, 20:50   #4248
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ania0904 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny zwracam si do Was z pro軸 o pomoc w doborze koloru - w za陰czeniu fotki.
Dla wyja郾ienia, na pierwszych dw鏂h zdj璚iach pierwsze malowanie po dekolorozycji i przy stosowaniu fioletowego szamponu z Joanny 瞠by w這sy nie by造 takie 鄴速e. Na kolejnych 2 - po 2 malowaniu z u篡ciem przez fryzjerk wi瘯szej ilo軼i popielatego.
Nieco w這ski uros造 od ostatniego malowania u fryzjerki i chcia豉bym pomalowa sobie w這ski ale niestety nie wiem jakim kolorem farby moge uzyska taki kolor jak na zdj璚iach.
Preferuje farby Loreal - od d逝窺zego czasu nimi maluje i jestem zadowolona, wcze郾iej br您y a po dekoloryzacji fryzjerka malowa豉 mi te Lorealem. Niestety jako nie mog si z ni zgra 瞠by mi doradzi豉 kolor farby sklepowej
Pom騜cie
P.s. Marzy mi si dalsze utrzymanie blondu bo w tych odcieniach akurat dobrze si czuje
Mo瞠 lodowy blond Castinga?
Stary 2013-10-12, 15:50   #4249
ania0904
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Mo瞠 lodowy blond Castinga?
Nie b璠zie za bardzo popielaty? Popatrze w sklepie jak faktycznie wygl康a ten kolor bo patrz帷 na zdj璚ia na necie mam mieszane zdanie. Mo瞠 jakie inne propozycje?
ania0904 jest offline  
Stary 2013-10-12, 22:43   #4250
iza-izka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Ja mam pytanie odno郾ie Rubinowej czerwieni 3.6 z Garniera, czy kt鏎a z was ma do鈍iadczenie z t farb i jest w stanie mi powiedziedzie jak wychodzi na w這sach? czy jest to faktycznie czerwie czy tylko gustowny refleks na ciemnych w這sach?
iza-izka jest offline  
Stary 2013-10-13, 00:30   #4251
martusia1291
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

http://www.billboard.com/files/style...-650-430_0.jpg

Czy ktos poleci farbke? Co to za kolor? Karmelowy? Piaskowy?
martusia1291 jest offline  
Stary 2013-10-13, 01:45   #4252
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ania0904 Poka wiadomo嗆
Nie b璠zie za bardzo popielaty? Popatrze w sklepie jak faktycznie wygl康a ten kolor bo patrz帷 na zdj璚ia na necie mam mieszane zdanie. Mo瞠 jakie inne propozycje?
Cieplejszy odcie chwyci Ci odrost na 穎速o.
Stary 2013-10-13, 11:44   #4253
fusiacola
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 499

dziewczyny dorad嬈ie prosz jakiej farby mam u篡, 瞠by z ciemnego naturalnego blondu uzyska bardzo jasny blond, kt鏎y nie wygl康a jak po rozja郾iaczu. Czy musz tego rozja郾iacza u篡 przed farb

obecnie mam niefarbowane w這sy, m鎩 naturalny kolor jest taki zwyk造 jak na pierwszym zdj璚iu z kokiem, z ty逝 od ucha. D逝go嗆 za ramiona. Chcia豉bym mie taki s這miany jasny blond, kt鏎y przy twarzy wygl康a豚y w miar naturalnie, ni瞠j mo瞠 by ja郾iejszy jak na ostatnim zdj璚iu. Najch皻niej co z pogranicza tonacji ch這dnej i ciep貫j, bo w platynowym blondzie nie jest mi 豉dnie. 草速e blondy nie podobaj mi si Oczy mam w kolorze g喚bokiej butelkowej zieleni, a brwi naturalnie b. ciemne szare.

B璠 wdzi璚zna za wszelkie sugestie, ch皻nie propozycje konkretnych farb, bo nigdy nie farbowa豉m w這s闚 sama i nie chc ryzykowa. Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Fryzury-郵ubne-wysoki-kok-12.jpg (44,2 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blonde-half-up-and-half-down-hairstyles-with-cheap-hair-extension.jpg (16,2 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg reese witherspoon_thumb[2].jpg (15,0 KB, 5 za豉dowa)

fusiacola jest offline  
Stary 2013-10-13, 15:28   #4254
woooodkid
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cze嗆 Dziewczyny ! Mam do was ogromn pro軸 ! jakie 2/3tyg temu rozja郾ia豉m w這sy u fryzjera to by這 2podej軼ie (rozja郾ianie pasemkami) nie do ko鎍a chyba udane bo niekt鏎e w這sy s wr璚z siwe a inne 鄴速e b康 nawet lekko br您owe (MILIONY ODCIENI BLONDU NA GΜWIE). naturalne swoje w這sy mam ciemny blond , cho mo瞠 to jest bardziej jasny br您 .. i teraz narzuca si mi du穎 pyta !
1.Czy mog豉bym w ko鎍u pozby si jako tej r騜nokolorowo軼i u mnie na g這wie i mie jeden KOLOR WΜS紟 lub cho 瞠by nie by這 mi璠zy nimi takiego kontrastu .. JAK TO ZROBI POMOCY !!!
2.Jakie polecacie farby do bawienia si tym blondem i szukania tego jedynego w豉軼iwego ..
3.Mam zdj dziewczyny kt鏎a ma wr璚z idelany kolor w這s闚 z tego co wiem ona sama ich nie farbuje robi to za ni fryzjer a wi璚 nie dowiem si co to za odcie , farba itp. Ale mo瞠 kt鏎a z was wie jak nazywa si taki odcie blondu ? ( zdj ni瞠j )

b豉gam o pomoc BxAAAAGAAAM !!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC032731.jpg (40,3 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC0326511.jpg (56,6 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC03263111.jpg (58,2 KB, 29 za豉dowa)
woooodkid jest offline  
Stary 2013-10-14, 14:44   #4255
epikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

Cytat:
Napisane przez woooodkid Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny ! Mam do was ogromn pro軸 ! jakie 2/3tyg temu rozja郾ia豉m w這sy u fryzjera to by這 2podej軼ie (rozja郾ianie pasemkami) nie do ko鎍a chyba udane bo niekt鏎e w這sy s wr璚z siwe a inne 鄴速e b康 nawet lekko br您owe (MILIONY ODCIENI BLONDU NA GΜWIE). naturalne swoje w這sy mam ciemny blond , cho mo瞠 to jest bardziej jasny br您 .. i teraz narzuca si mi du穎 pyta !
1.Czy mog豉bym w ko鎍u pozby si jako tej r騜nokolorowo軼i u mnie na g這wie i mie jeden KOLOR WΜS紟 lub cho 瞠by nie by這 mi璠zy nimi takiego kontrastu .. JAK TO ZROBI POMOCY !!!
2.Jakie polecacie farby do bawienia si tym blondem i szukania tego jedynego w豉軼iwego ..
3.Mam zdj dziewczyny kt鏎a ma wr璚z idelany kolor w這s闚 z tego co wiem ona sama ich nie farbuje robi to za ni fryzjer a wi璚 nie dowiem si co to za odcie , farba itp. Ale mo瞠 kt鏎a z was wie jak nazywa si taki odcie blondu ? ( zdj ni瞠j )

b豉gam o pomoc BxAAAAGAAAM !!!
Mi tez podoba sie ten kolorek...
epikoo jest offline  
Stary 2013-10-14, 15:18   #4256
malenka5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
Z br您u z miedzianymi refleksami na jasny br您

Witam. Mam br您 taki troszeczke ciemnawy z miedzianymi refleksami. Nie pasuje mi ten kolor i chcia豉bym mie jasny br您 albo cos troszk ciemniejszego od blondu. Jak to zrobi? Najlepiej bez rozja郾iaczy i dekoloryzator闚. Da si?
malenka5 jest offline  
Stary 2013-10-14, 18:48   #4257
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Z br您u z miedzianymi refleksami na jasny br您

Cytat:
Napisane przez malenka5 Poka wiadomo嗆
Witam. Mam br您 taki troszeczke ciemnawy z miedzianymi refleksami. Nie pasuje mi ten kolor i chcia豉bym mie jasny br您 albo cos troszk ciemniejszego od blondu. Jak to zrobi? Najlepiej bez rozja郾iaczy i dekoloryzator闚. Da si?
nie da si. w這sy same nie ja郾iej o kilka ton闚.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-10-16, 10:05   #4258
zanetaa_96
Przyczajenie

Heej dziewczyny Pom騜cie, jak uzyska taki kolorek? Chodzi mi mniej wi璚ej o farb , najlepiej szampon koloryzuj帷y
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg uroda (1).jpg (42,6 KB, 37 za豉dowa)
zanetaa_96 jest offline  
Stary 2013-10-16, 15:24   #4259
akka666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
z rudego w blond

hej mam pewien problem mianowicie zrobilam sobie ostatnio ombre sama w domu u篡豉m rozjasniacza Joanna niestety zamiast blondu wyszedl mi miedziany rudy jest 豉dny ale delikatny ostatnio farbowalam wlosy na intensywna czerwien ale czerwone byly tylko refleksy w sloncu... co moge zrobic by miec blond koncowki czy wystarczy jak zafarbuje moje rudosci? jesli tak to jakiej farby u篡?
akka666 jest offline  
Stary 2013-10-16, 23:40   #4260
alicja29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Kolor wlosow Ewy Pacu造

Witam.corka 酥i a ja maj帷 chwile przerzucalam z programu na program.doszlam do Polsat cafe.i program Dobrenocki.ogladacie.bard zo spodoba mi sie kolor wlosow Ewy Pacu造.wydaje mi sie ze to naturalny blond poziom 10.podpowiedzcie cos.jest 鈍ietny i taki mi sie marzy
alicja29 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.