Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 149 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-26, 13:00   #4441
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
miesi帷 temu robi豉m dekoloryzacj (schodz z koloru na poziomie 3), a potem fryzjerka na這篡豉 mi ciep陰 rudo嗆 na poziomie 8 wymieszan z czym jeszcze z Matrixa. moje w這sy nadal s rude, a chcia豉bym zej嗆 do ch這dnego, ja郾iejszego blondu, bez najmniejszej ilo軼i z這ta. co mog teraz zrobi? fryzjerka powiedzia豉, 瞠 na這篡 mi na to kolejn farb i wyjdzie ok, ale w sklepie dla fryzjer闚 ekspedientka stwierdzi豉, 瞠 wyjdzie mi ziele na w這sach i nie ma szans na 豉dny blond oraz 瞠 powinnam zrobi jeszcze raz dekoloryzacj, ale w moim przypadku jej nie poleca, bo dekoloryzacja miesi帷 w miesi帷 mo瞠 zniszczy w這sy. co robi?
mo瞠sz te rudo軼i zgasi farb z popielem- popiel gasi rude tony i ru騥 na pewno Ci na nich nie wyjdzie. szukaj czego typu 7.1 8.1 albo 9.1

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez slodkaaa_malinka Poka wiadomo嗆
Witam was serdecznie dziewczynki ;*
chcia豉bym si dowiedzie jak rozja郾i jak farb troszke moje w這ski, kt鏎e by造 frabowane na garnier nutrisse creme odcie 90-bardzo jasny naturalny blond? chcia豉bym 瞠by by造 troszk ja郾iejsze tak o 2 tony. najabrdziej bym chcia豉 mie taki koor : http://alejka.pl/garnier-color-natur...lny-blond.html tylko nie jestem pewna czy ta farba mi troszk w這ski rozja郾i豉, co o tym s康zicie? widzia豉m tez r騜ne farby z garniera intensywne rozja郾ianie do 4 ton闚, ale czy nie wyjd mi moje w這sy z馧te?
cze嗆. skoro farbowa豉 bardzo jasnym blondem to spokojnie mo瞠sz spr鏏owa farb rozja郾iaj帷ych- popatrz w豉郾ie g堯wnie na Garniera, np. 111

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-26, 13:06   #4442
slodkaaa_malinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
mo瞠sz te rudo軼i zgasi farb z popielem- popiel gasi rude tony i ru騥 na pewno Ci na nich nie wyjdzie. szukaj czego typu 7.1 8.1 albo 9.1

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

cze嗆. skoro farbowa豉 bardzo jasnym blondem to spokojnie mo瞠sz spr鏏owa farb rozja郾iaj帷ych- popatrz w豉郾ie g堯wnie na Garniera, np. 111

o dzi瘯uj a nie wyjdzie mi jakie 鄴速ko na w這sach? bo juz kiedys jak zdecydowalam sie na blond z ciemnego razu ktory byl jak czarny zrobilam wlosy raz farba rozjasniajaca do 6tonow w sumie to by rozja郾iacz co takigo :https://www.google.pl/search?q=schwa...05%3B176%3B300 wyszly rude po 2 tyg znowu tym samym i wyszly maskarycznie zolte wlosy.. czy teraz nie mam si ju czego obawiac i spokojnie mog tak farb rozja郾iaj帷 jak te z garniera do 4 ton闚 np w豉snie to 111 czy 110?

Edytowane przez slodkaaa_malinka
Czas edycji: 2013-11-26 o 13:09
slodkaaa_malinka jest offline  
Stary 2013-11-26, 13:13   #4443
SceneQueene
Zakorzenienie

No tak, ale ta pianka to typowy rozja郾iacz. Wzi窸abym 111, a je郵i wyjd lekko nie tak, po堯 sobie mask Marion do blondu, t w saszetkach, ona pi瘯nie sch豉dza.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-26, 13:23   #4444
slodkaaa_malinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
No tak, ale ta pianka to typowy rozja郾iacz. Wzi窸abym 111, a je郵i wyjd lekko nie tak, po堯 sobie mask Marion do blondu, t w saszetkach, ona pi瘯nie sch豉dza.
dzi瘯i wielkie bo straci豉m nazieje na cokolwiek to teraz b璠e pr鏏owa przed 鈍i皻ami mo瞠 tylko w豉snie b璠 si zastanawia豉 bo ten 110 mi si bardziej podoba niz 111 ale mo瞠 w豉郾ie ta 110 b璠zie lepsza? jak my郵isz i wtedy np te saszetki z marionu je郵i wyjdzie co nie tak? czy 瞠by w豉郾ie rozja郾ic to da t 111 a jak wyjd za jasne to 110? bo ta 110 to m鎩 wymarzony kolorek
slodkaaa_malinka jest offline  
Stary 2013-11-26, 14:16   #4445
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez slodkaaa_malinka Poka wiadomo嗆
dzi瘯i wielkie bo straci豉m nazieje na cokolwiek to teraz b璠e pr鏏owa przed 鈍i皻ami mo瞠 tylko w豉snie b璠 si zastanawia豉 bo ten 110 mi si bardziej podoba niz 111 ale mo瞠 w豉郾ie ta 110 b璠zie lepsza? jak my郵isz i wtedy np te saszetki z marionu je郵i wyjdzie co nie tak? czy 瞠by w豉郾ie rozja郾ic to da t 111 a jak wyjd za jasne to 110? bo ta 110 to m鎩 wymarzony kolorek
To wtedy bierz 110 od razu, po co niszczy w這ski dwiema podobnymi farbami . Jak Ci wyjdzie za z這to, na堯 maseczk z Marion, bardzo fajnie ch這dzi a dwie kosztuj ko這 3 z.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-26, 14:27   #4446
zbroja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
Wpisy w blogu: 4
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja

Ja uzywalam tego syoss oleo 7-6 . W cieniu to zwykly braz, w sloncu faktycznie pieknie mieni sie na rudo ale to tylko w sloncu. Szczerze mowiac moje oczekiwania zawiodl i bardzo szybko sie splukal. Ja bym poszukala czegos w garnierach, zloty bursztyn albo miedziany blond na poziomie 7

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Zbroja ma zawsze racj, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline  
Stary 2013-11-26, 15:33   #4447
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
je郵i chc potem je jeszcze rozja郾i, to celowa w 8 lub 9? woda 12? a odrosty tym samym (odrosty s na poziomie 6)?
Stary 2013-11-26, 16:53   #4448
lilia8843
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 271
Dot.: Farbowanie w這s闚- pom騜cie;)

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka wiadomo嗆
Hej pisa豉m tutaj jaki czas temu bo chcia豉m przefarbowac sie z czerwonego na rudy, ale efekt nie jest zachwycaj帷y i mi這by by這 jakby軼ie nie odsy豉造 mnie do innego tematu bo nie dosta豉m odpowiedzi, wiec pisze tutaj mo瞠 kto mi pomo瞠

Mam do Was ogromn pro軸e Chodzi o zmiane koloru w這s闚 wiec mo瞠 zaczne od pocz徠ku
Jakie 2 lata temu mia豉m czerwone w這ski, p騧niej robi豉m baleja rozja郾iaj帷 je (ale te na kt鏎ych by po這穎ny rozja郾iacz, trzymany ponad godizne- to wiekszo軼 wypad豉 po zmyciu farby:/), i tak wr鏂i豉m do swoich prawie naturalnych ale w ci您y mi sie zachcia這 rudego wiec pofarbowa豉m-nic mi nie wzie這, wiec aby by豉 zmiana wr鏂i豉m do czerwieni... ale znowu mi sie znudzi豉;p bo przy niej jestem bardzo blada, wiec jaki miesi帷 temu kupi豉m dekoloryzator firmy "color peel" i zdje這 mi ca陰 czerwie, a na g這wie zosta bardzo bardzo jasny rudy, mieni帷y sie z blondem... pofarbowa豉m na rudo, ale niestety nie wygl康am w rudych tak jak sobie wymarzy豉m.... jako 瞠 mam bardzo cienkie i s豉be w這sy to postanowi豉m 瞠 znowu zrobie dekoloryzacje i wr鏂e do blondu... i zastanawiam sie skoro czerwony mi tak dobrze 軼i庵ne這, to rudy te powinno 軼i庵n帷 do jasnych... tylko nie wiem jak farb pomalowac tak aby oby這 sie bez rozja郾iacza... podobno farby garnier olia nie maj rozja郾iacza?? mia造軼ie jak捷 styczno軼 z nimi??

Odcienie na g這wie mia豉m takie:
czerwony- farba loreal preference "bardzo ciemny czerwony"
rudy- farba loreal preference "bardzo intensywna mied"
t pink kt鏎a mi kiedy nie z豉pa豉 w這s闚 by wllaton je郵i sie nie myle wiec chyba te farby odpadaj..

Takie jak mam na zdjeciu ze 郵ubu, by mi odpowiada造, 瞠by to nei by platynowy blond, ani ciemny blond tylko 鈔ednio jasne;p

Najlepiej trzeba wybra si do dobrego fryzjera i on zrobi pi瘯ny kolor. sama nie dasz rady. Napracujesz si wydasz pieni康ze a efekt b璠zie inny ni zamierza豉.
Kiedy te sama farbowa豉m ale pomy郵a豉m ze to jest co co mog dla siebie zrobi raz w miesi帷u. I嗆 do fryzjera , poplotkowa i wyj嗆 z fajna fryzura
lilia8843 jest offline  
Stary 2013-11-26, 17:18   #4449
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
je郵i chc potem je jeszcze rozja郾i, to celowa w 8 lub 9? woda 12? a odrosty tym samym (odrosty s na poziomie 6)?
chwilka, chwilka, najpierw gasisz rudo嗆, potem rozja郾iasz? wtedy na堯 sobie popiel, po jakim czasie daj k徙iel rozja郾iaj帷, ale na 9% oxy. no i potem czy 8 czy 9 to ju bez r騜nicy- wybierz tak, jaka Ci pasuje, bo po rozja郾ieniu w這ski do obu poziom闚 my郵 b璠ziesz mie odpowiednio jasne. farba te na 9, po co przesusza w這sy 12 od razu? skoro odrosty masz na poziomie 6- je koniecznie musisz rozja郾i, pewnie chwil d逝瞠j ni reszt w這sk闚. jak b璠 ju r闚no rozja郾ione- mo瞠sz farbowa t sam farb ca這嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-26, 17:53   #4450
pantherro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

skoro masz zniszczone i cienkie wlosy nie rob dekoloryzacji .. moze daj wlosom troche odpoczac, rzadziej je farbuj, zrob sobie jakis ladny naturalny braz, tak zeby moglby troche podrosnac z odrostami np, zeby "odzyly" ... a moze spodoba Ci sie ten kolor ...
[edit]

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-11-26 o 18:48
pantherro jest offline  
Stary 2013-11-26, 18:54   #4451
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Hej pisa豉m tutaj jaki czas temu bo chcia豉m przefarbowac sie z czerwonego na rudy, ale efekt nie jest zachwycaj帷y i mi這by by這 jakby軼ie nie odsy豉造 mnie do innego tematu bo nie dosta豉m odpowiedzi, wiec pisze tutaj mo瞠 kto mi pomo瞠

Jakie 2 lata temu mia豉m czerwone w這ski, p騧niej robi豉m baleja rozja郾iaj帷 je (ale te na kt鏎ych by po這穎ny rozja郾iacz, trzymany ponad godizne- to wiekszo軼 wypad豉 po zmyciu farby:/), i tak wr鏂i豉m do swoich prawie naturalnych ale w ci您y mi sie zachcia這 rudego wiec pofarbowa豉m-nic mi nie wzie這, wiec aby by豉 zmiana wr鏂i豉m do czerwieni... ale znowu mi sie znudzi豉;p bo przy niej jestem bardzo blada, wiec jaki miesi帷 temu kupi豉m dekoloryzator firmy "color peel" i zdje這 mi ca陰 czerwie, a na g這wie zosta bardzo bardzo jasny rudy, mieni帷y sie z blondem... pofarbowa豉m na rudo, ale niestety nie wygl康am w rudych tak jak sobie wymarzy豉m.... jako 瞠 mam bardzo cienkie i s豉be w這sy to postanowi豉m 瞠 znowu zrobie dekoloryzacje i wr鏂e do blondu... i zastanawiam sie skoro czerwony mi tak dobrze 軼i庵ne這, to rudy te powinno 軼i庵n帷 do jasnych... tylko nie wiem jak farb pomalowac tak aby oby這 sie bez rozja郾iacza... podobno farby garnier olia nie maj rozja郾iacza?? mia造軼ie jak捷 styczno軼 z nimi??

t pink kt鏎a mi kiedy nie z豉pa豉 w這s闚 by wllaton je郵i sie nie myle wiec chyba te farby odpadaj..

Takie jak mam na zdjeciu ze 郵ubu, by mi odpowiada造, 瞠by to nei by platynowy blond, ani ciemny blond tylko 鈔ednio jasne;p
Z rudego nie zejdziesz nawet do 鈔edniego blondu farbami, 瘸dnymi
W徠ek o dekoloryzacji masz tutaj, mo瞠sz poczyta, jak si j robi http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627505&page=117
Skoro 軼i庵n窸o ci czerwie, rudy tez powinno.

Je郵i nie chcesz rozja郾ia, wi璚 mo瞠 k徙iel rozja郾iaj帷a?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662&page=20

Albo zobacz tutaj, jak dziewczyny schodz z rudo軼i do blondu, w徠k闚 jest masa, popytaj
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post41354727
201607040946 jest offline  
Stary 2013-11-26, 19:14   #4452
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
chwilka, chwilka, najpierw gasisz rudo嗆, potem rozja郾iasz? wtedy na堯 sobie popiel, po jakim czasie daj k徙iel rozja郾iaj帷, ale na 9% oxy. no i potem czy 8 czy 9 to ju bez r騜nicy- wybierz tak, jaka Ci pasuje, bo po rozja郾ieniu w這ski do obu poziom闚 my郵 b璠ziesz mie odpowiednio jasne. farba te na 9, po co przesusza w這sy 12 od razu? skoro odrosty masz na poziomie 6- je koniecznie musisz rozja郾i, pewnie chwil d逝瞠j ni reszt w這sk闚. jak b璠 ju r闚no rozja郾ione- mo瞠sz farbowa t sam farb ca這嗆.
ok, czyli rozci庵nie si to bardziej w czasie ni my郵a豉m.

dzi瘯uj Ci bardzo
Stary 2013-11-26, 21:51   #4453
SceneQueene
Zakorzenienie

nie ma problemu

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-26, 22:07   #4454
201708141254
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 50

Widz 瞠 w徠ek ca造 czas popularny Ja r闚nie dzi瘯uj za porad My郵 jutro/pojutrze przefarbowa sobie farb sayoss Mahoniowy Br您 i pode郵 fotki jak mi wyszed Z drugiej strony tak przegl康am forum i zaczynaj podoba mi si odcienie wi郾iowe/ mahoniowe czerwieni Tylko szkoda 瞠 o taki kolorki trzeba niesamowicie dba a ja ledwo co do jako takiej kondycji z w這sami dosz豉m i nie chcia豉bym zn闚 ich niszczy. Poza tym boj si 瞠 b璠 幢e wygl康a w czerwieni
201708141254 jest offline  
Stary 2013-11-26, 22:13   #4455
aga 398
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127

Dzieki wielkie za odpowied
Hmm no fryzjerka dzisiaj mi poleci豉 jedynie pasemka blond...
Jestem po kolejnej dekoloryzacji, w這sy w takim samym stanie (tak zaryzykowa豉m) owszem s do軼 jasne, ale jednak rudy pozosta...
zastanowie sie nad t k徙iel rozja郾iaj帷.. podjade do mojej fryzjerki i zapytam o koszta, bo na to r闚nie w tym miesi帷u musze zwr鏂ic uwage...

24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb

aga 398 jest offline  
Stary 2013-11-26, 22:37   #4456
pepita
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783

Cytat:

Ja mia豉m ciemniejsze w這sy od Ciebie po dekoloryzacji. Na pocz徠ku fryzjerzy proponowali mi zej軼ie do jasnych w這s闚 tylko za pomoc pasemek. Jedna z nich, 鈍ie穎 po jakim szkoleniu, po這篡豉 mi na w這sy farb blond na poziomie 9 z siln wod, 12? O ile dobrze pami皻am... Potrzyma豉m j chwil na g這wie, zmy豉 mi j i po這篡豉 na to blond na poziomie 8 ze s豉bsz ju wod, dla ujednolicenia. I uda這 mi si zej嗆 z br您u do blondu bez rozja郾iacza

pokochaj uszate serduszko

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil瘸nie Krem!
pepita jest offline  
Stary 2013-11-26, 23:05   #4457
aga 398
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pepita Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m ciemniejsze w這sy od Ciebie po dekoloryzacji. Na pocz徠ku fryzjerzy proponowali mi zej軼ie do jasnych w這s闚 tylko za pomoc pasemek. Jedna z nich, 鈍ie穎 po jakim szkoleniu, po這篡豉 mi na w這sy farb blond na poziomie 9 z siln wod, 12? O ile dobrze pami皻am... Potrzyma豉m j chwil na g這wie, zmy豉 mi j i po這篡豉 na to blond na poziomie 8 ze s豉bsz ju wod, dla ujednolicenia. I uda這 mi si zej嗆 z br您u do blondu bez rozja郾iacza

dzisiaj po dekolryzowaniu mam jeszcze ja郾iejsze i chyba zaryzykuje i kupie fabre nie wiem mo瞠 na poziomie 9 mo瞠 8.... jak sie nie uda, to chyba dopiero po nowym roku do fryzjera sie wybiore, bo nie bardzo mnie stac tyle wydatk闚 teraz mam, a wiadomo od fryzjera nie wyjde z blondem do 100z;p

aga 398 jest offline  
Stary 2013-11-27, 15:40   #4458
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Witam wstawiam moje zdjecie -zalacznik nr 1.. chce uzyskac podobny kolor jak w zalacznikach 3 4 5.. kupilam sobie farbe palette kasztanowa czerwien (zal 2).. myslicie ze uzyskam ja w ten sposob? wlosy mam naturalne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_002_zmniejszacz-pl_908494.jpg (62,7 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf-palette-intensive.jpg (17,4 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 481572_389498664458424_1253823610_n.jpg (150,9 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowo-mahoniowe.jpg (26,6 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg e3ea.jpg (53,5 KB, 21 za豉dowa)
shiza91xx jest offline  
Stary 2013-11-27, 15:59   #4459
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Dzieki wielkie za odpowied
Hmm no fryzjerka dzisiaj mi poleci豉 jedynie pasemka blond...
Jestem po kolejnej dekoloryzacji, w這sy w takim samym stanie (tak zaryzykowa豉m) owszem s do軼 jasne, ale jednak rudy pozosta...
zastanowie sie nad t k徙iel rozja郾iaj帷.. podjade do mojej fryzjerki i zapytam o koszta, bo na to r闚nie w tym miesi帷u musze zwr鏂ic uwage...
powiem Ci, 瞠 tak k徙iel du穎 taniej zrobisz sobie sama w domu.
pasemka odradzam. cz瘰to trzeba je od鈍ie瘸 i strasznie niszcz.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Amika92 Poka wiadomo嗆
Widz 瞠 w徠ek ca造 czas popularny Ja r闚nie dzi瘯uj za porad My郵 jutro/pojutrze przefarbowa sobie farb sayoss Mahoniowy Br您 i pode郵 fotki jak mi wyszed Z drugiej strony tak przegl康am forum i zaczynaj podoba mi si odcienie wi郾iowe/ mahoniowe czerwieni Tylko szkoda 瞠 o taki kolorki trzeba niesamowicie dba a ja ledwo co do jako takiej kondycji z w這sami dosz豉m i nie chcia豉bym zn闚 ich niszczy. Poza tym boj si 瞠 b璠 幢e wygl康a w czerwieni
nie wszystkim niestety czerwie pasuje, trzeba dobrze dobra odcie.
pochwal si efektem

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-27, 16:40   #4460
aga 398
Raczkowanie

Po dekoloryzacji wyszed mi taki kolor jak na zdjeciach ni瞠j, mo瞠 ciut ja郾iejszy w rzeczywisto軼i...
skoro odradzacie pasemka... ale ta dekoloryzacja te jest na rozja郾iaczu, wiec nie wiem czy ryzykowac na ca貫 w這sy....
doradzcie mi co mam robic. czy we幟ie mi na to jaka farba blond, np na poziomie 8 lub 9???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0499.jpg (102,7 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0501.jpg (122,3 KB, 19 za豉dowa)

aga 398 jest offline  
Stary 2013-11-27, 16:52   #4461
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
Witam wstawiam moje zdjecie -zalacznik nr 1.. chce uzyskac podobny kolor jak w zalacznikach 3 4 5.. kupilam sobie farbe palette kasztanowa czerwien (zal 2).. myslicie ze uzyskam ja w ten sposob? wlosy mam naturalne
To czerwony br您

Cytat:
Po dekoloryzacji wyszed mi taki kolor jak na zdjeciach ni瞠j, mo瞠 ciut ja郾iejszy w rzeczywisto軼i...
skoro odradzacie pasemka... ale ta dekoloryzacja te jest na rozja郾iaczu, wiec nie wiem czy ryzykowac na ca貫 w這sy....
doradzcie mi co mam robic. czy we幟ie mi na to jaka farba blond, np na poziomie 8 lub 9???
Ja dalej twierdz, 瞠 raczej nie
201607040946 jest offline  
Stary 2013-11-27, 17:00   #4462
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
niestety nie. potrzebujesz jeszcze k徙ieli rozja郾iaj帷ej i dopiero potem blond Ci chwyci.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-27, 18:38   #4463
aga 398
Raczkowanie

Dzieki za odpowiedzi
a czy mo瞠cie mi jeszcze powiedziec jak robic t k徙iel i co kupic?? czy to nie dzia豉 tak jak rozja郾iacz kiedy bym pasemka robi豉??

aga 398 jest offline  
Stary 2013-11-27, 18:43   #4464
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

[QUOTE=kaguya;43913229]To czerwony br您

ale kasztanowa czerwien to w pewnym sensie tez odcien czerwonego brazu :d hehe
ale pasuje mi czy nie? i uzyskam ja ta farba?

prosze doradzi mi ktos kto sie na tym zna

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2013-11-27 o 18:46
shiza91xx jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:04   #4465
pepita
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783

Cytat:
dzisiaj po dekolryzowaniu mam jeszcze ja郾iejsze i chyba zaryzykuje i kupie fabre nie wiem mo瞠 na poziomie 9 mo瞠 8.... jak sie nie uda, to chyba dopiero po nowym roku do fryzjera sie wybiore, bo nie bardzo mnie stac tyle wydatk闚 teraz mam, a wiadomo od fryzjera nie wyjde z blondem do 100z;p
Ale opr鏂z farby na poziomie 8 lub 9 istotna jest te woda z kt鏎 wymieszasz farb. Wody do陰czane do farb drogeryjnych mog by za s豉be.

pokochaj uszate serduszko

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil瘸nie Krem!
pepita jest offline  
Stary 2013-11-27, 23:50   #4466
pieskotkura
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Witam Chcia豉bym dowiedzie si, czy kt鏎a z Was kojarzy farb, najlepiej drogeryjn, ale niekoniecznie, kt鏎a da taki kolor jak na zdj璚iu (pomijaj帷 pasemka ofc )? Z g鏎y dzi瘯uj

44441_10152621087895153_1986525207_n.jpg

Edytowane przez pieskotkura
Czas edycji: 2013-11-28 o 00:30
pieskotkura jest offline  
Stary 2013-11-28, 08:44   #4467
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
na這篡豉m wczoraj popiel 9,1 z allwaves i zgasi這 rudo嗆, ale nie do ko鎍a. ja bym nazwa豉 ten kolor "truskawkowy blond". z豉pa這 r闚no

kiedy mog zrobi k徙iel rozja郾iaj帷? i kiedy potem farbowa? b璠 te robi keratynowe prostowanie, ale to rozumiem, 瞠 na samym ko鎍u.
Stary 2013-11-28, 14:24   #4468
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Dzieki za odpowiedzi
a czy mo瞠cie mi jeszcze powiedziec jak robic t k徙iel i co kupic?? czy to nie dzia豉 tak jak rozja郾iacz kiedy bym pasemka robi豉??
no dok豉dnie, tylko troch l瞠j.
potrzebujesz rozja郾iacza (najlepiej fryzjerski, ale to by musia豉 zam闚i, polecam saszetki Vincent Ledier lub Elgon), oxydantu (6 lub 9%, bardziej rozja郾ia 9) i lekkiego szamponu (Barwa rumiankowa czy cokolwiek o prostym sk豉dzie).

dajmy na to na nie za grube w這sy do 這patek do mieszanki bierzesz 25g rozja郾iacza+ 25g oxydantu+ 10g szamponu. mieszasz, nak豉dasz na w這sy jak farb czy tam rozja郾iacz, trzymasz 30-50 minut, kontroluj帷 kolor podczas. zmywasz dok豉dnie i mo瞠sz nak豉da farb, je郵i jest to konieczne, lub zabieg powt鏎zy. generalnie takie rozja郾ianie, tylko delikatniejsze.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
To czerwony br您

ale kasztanowa czerwien to w pewnym sensie tez odcien czerwonego brazu :d hehe
ale pasuje mi czy nie? i uzyskam ja ta farba?

prosze doradzi mi ktos kto sie na tym zna
幢e tutaj cytat wstawi豉 i nie mam poj璚ia jakie jest Twoje pytanie- szukasz tego ciemnego bordo, tak?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pieskotkura Poka wiadomo嗆
Witam Chcia豉bym dowiedzie si, czy kt鏎a z Was kojarzy farb, najlepiej drogeryjn, ale niekoniecznie, kt鏎a da taki kolor jak na zdj璚iu (pomijaj帷 pasemka ofc )? Z g鏎y dzi瘯uj

Za陰cznik 5492627
chodzi o t czerwonaw czy rud cz窷?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
na這篡豉m wczoraj popiel 9,1 z allwaves i zgasi這 rudo嗆, ale nie do ko鎍a. ja bym nazwa豉 ten kolor "truskawkowy blond". z豉pa這 r闚no

kiedy mog zrobi k徙iel rozja郾iaj帷? i kiedy potem farbowa? b璠 te robi keratynowe prostowanie, ale to rozumiem, 瞠 na samym ko鎍u.
no to 豉dnie, najwa積iejsze, 瞠 jakich pask闚 nie ma czy czego w tym rodzaju .
w jakim stanie s Twoje w這sy? je郵i w dobrym- k徙iel mo瞠sz zrobi nawet w przysz造m tygodniu. po k徙ieli farb mo瞠sz na這篡 nawet w ten sam dzie, ale polecam jednak na drugi czy trzeci, 瞠by dok豉dnie ten rozja郾iacz z w這sk闚 wymy. keratynka rzeczywi軼ie na koniec.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-28, 17:16   #4469
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
no to 豉dnie, najwa積iejsze, 瞠 jakich pask闚 nie ma czy czego w tym rodzaju .
w jakim stanie s Twoje w這sy? je郵i w dobrym- k徙iel mo瞠sz zrobi nawet w przysz造m tygodniu. po k徙ieli farb mo瞠sz na這篡 nawet w ten sam dzie, ale polecam jednak na drugi czy trzeci, 瞠by dok豉dnie ten rozja郾iacz z w這sk闚 wymy. keratynka rzeczywi軼ie na koniec.
dzi瘯uj za odpowied
od kiedy nak豉dam keratyn na w這sy, to te s w bardzo dobrym stanie. pomijaj帷 oczywi軼ie ko鎍闚ki
Stary 2013-11-28, 20:11   #4470
SceneQueene
Zakorzenienie

znam ten problem, jakie niezdyscyplinowane te ko鎍e .
to 鈍ietnie, wtedy nie masz si czego obawia. ano i nie ma sprawy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.