Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-01-01, 18:09   #421
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886
Dot.: Dziewczyny pom騜cie!

ζdny masz ten blond Nic bym nie zmienia豉
Jak chesz si pozby tych rudych jedyne wyj軼ie to rozja郾iacz i wybranie tych rudych. Dobry fryzjer powinien sobie poradzi
Stary 2010-01-01, 18:34   #422
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211
Dot.: PYTANIE DO FRYZJEREK, Nietypowy kolor.

Ten 10.13 majirel jest z這cisto popielaty, tylko teraz zastanawiam sie czy zamowic 903 czy 10,13 ze s豉b wod
Jeszcze chce sobie 904 zamowic bardzo jasny miedziany blond bo mnie ten odcien intryguje zeby wypr鏏owac na pasemku.
Stary 2010-01-01, 18:52   #423
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Tylko, 瞠 Majiblond jest farb rozja郾iaj帷 a Ty ju masz jasne w這ski z tego co zrozumia豉m. Dlatego wybierz lepiej 10.13 lub je郵i podoba Ci si taka delikatna miedz 10.42 lub 9.04 Majirel. Pi瘯ne kolory

Zafirah jest offline  
Stary 2010-01-01, 19:00   #424
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆
Tylko, 瞠 Majiblond jest farb rozja郾iaj帷 a Ty ju masz jasne w這ski z tego co zrozumia豉m. Dlatego wybierz lepiej 10.13 lub je郵i podoba Ci si taka delikatna miedz 10.42 lub 9.04 Majirel. Pi瘯ne kolory
tak rozja郾ione mam
najlepsze jest to ,瞠 na palecie 10,42 ( bardzo bardzo jasny blond ....) jest ciemniejszy od 9,04 ( jasny blond ....) a powinno byc odwrotnie, i teraz nie wiem czy ufac nazwie czy palecie
Stary 2010-01-01, 20:10   #425
kedud86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

A moze na這篡 jak捷 farb w domu na ca貫 w這sy? Jaki bardzo jasny blondzik. Co o tym my郵icie?
kedud86 jest offline  
Stary 2010-01-01, 21:32   #426
Zafirah
Rozeznanie

Na palecie w necie mo瞠 wygl康a ciemniej ale w rzeczywisto軼i jest ja郾iejszy

Zafirah jest offline  
Stary 2010-01-01, 21:39   #427
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka wiadomo嗆
A moze na這篡 jak捷 farb w domu na ca貫 w這sy? Jaki bardzo jasny blondzik. Co o tym my郵icie?

za slaba!
karojen24 jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:08   #428
kedud86
Raczkowanie

To mo瞠 wellaton 12/1 albo 12/0. Dodaje par swoich fotek bo na ka盥ym zdj璚iu m鎩 kolor inaczej wychodzi
kedud86 jest offline  
Stary 2010-01-02, 13:06   #429
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Po takiej farbie mog zrobi si 鄴速e, jak kurczaczek
Naprawd nie rozumimiem, co nie podoba Ci si w obecnym kolorze
Stary 2010-01-02, 13:38   #430
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Ja r闚nie potwierdzam, w tych rudych Ci do twarzy
201606240916 jest offline  
Stary 2010-01-02, 16:26   #431
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624
Dot.: Jak uzyska taki kolor wlosow jak ma Christina Aguilera ? Pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Sproboj Welletonem Welli 12/0 Bardzo Jasny ,naturalny Blond.Wellaton rozjasnia od 2-4ton.Nadaje wlosom bardzo swietlisty ,promienny blond.Kiedys nim robilam i mialam takie wlosy jak Krysia,moja Mama nim robi kilka dobrych lat i ma ciut jasniejsze ..Pozatym Wellaton jest bardzo lagodny.No i najwazniejsze.Aby uzyskac tak jasny blond Twoj wyjsciowy kolor musi byc dosc jasny..Mysle ,ze wieszo tym doskonale
hej mam do Ciebie pytanie,ja mam w這ski hmm jak to okre郵i,mia豉m baleyage z moim naturalnym ciemnym blondem na這篡豉m garnier 111 i mam mix super ja郾iute鎥ie pasemka no i takie z這tawo-鄴速awe odrosty i pozosta貫 pasemka,czy jest szansa na uzyskanie jednego w豉snie takiego odcienia jak Christina??nie chce 鄴速ych,ani takich szarych popielatych tylko takie naturalne ja郾iutkie ....mo瞠 polecisz co zrobi!
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-02, 19:24   #432
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Po takiej farbie mog zrobi si 鄴速e, jak kurczaczek
Naprawd nie rozumimiem, co nie podoba Ci si w obecnym kolorze
Naprawd my郵isz, 瞠 mog造by wyj嗆 鄴速e? W sumie teraz nie jest z造 ten kolor, ale ja chcia豉bym mie ja郾iejsze i troch mniej 鄴速y ten kolor a bardziej bia造. O tym wellatonie czyta豉m r騜ne opinie, ale wi瘯szo嗆 pozytywne. Chyba spr鏏uj na jednym pasemku i zobaczymy co to wyjdzie z tego.
Dzi瘯i za odpowiedzi. A moze kt鏎a z was zna si na stylizacji kolorystycznej i doradzi mi jaki kolor, kt鏎y b璠zie pasowa do moich oczu i karnacji. Jestem otwarta na zmiany, ale niestety u mnie w mie軼ie to wol nie pyta o propozycj fryzjerek piszcie. Buziaki
kedud86 jest offline  
Stary 2010-01-02, 19:53   #433
Magdzia94
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 143

Wiem wiem powtarzam si. Ale w RUDYM wygl康a豉 super.

Magdzia94 jest offline  
Stary 2010-01-03, 15:35   #434
tofaniutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Poka wiadomo嗆
hej mam do Ciebie pytanie,ja mam w這ski hmm jak to okre郵i,mia豉m baleyage z moim naturalnym ciemnym blondem na這篡豉m garnier 111 i mam mix super ja郾iute鎥ie pasemka no i takie z這tawo-鄴速awe odrosty i pozosta貫 pasemka,czy jest szansa na uzyskanie jednego w豉snie takiego odcienia jak Christina??nie chce 鄴速ych,ani takich szarych popielatych tylko takie naturalne ja郾iutkie ....mo瞠 polecisz co zrobi!

ja te mia豉m pasemka , ci篹ko si wychodzi na zupe軟ie ja郾iutki kolor bo by造 prze鈍ity nawet po drugim na這瞠niu rozja郾iacza- ale za trzecim razem zero rudych prze鈍it闚. Je郵i zdecydujesz si na na這瞠nie rozja郾iacza to powinna liczy si z tym , 瞠 b璠ziesz musia豉 bardziej dba o w這sy bo na pocz徠ku s okropne ale r騜nie "cuda" sprawiaj 瞠 w這sy si regeneruj. Po rozja郾iaczu mo瞠sz sobie na這篡 "tacz", kt鏎y niweluje 鄴速y odcie - tylko nie r鏏 tego sama w domu
tofaniutka jest offline  
Stary 2010-01-03, 15:59   #435
HopeMAGDA
Rozeznanie

dzi瘯i,my郵e o kolejnej farbie jakiej superrozja郾iaj帷ej mam troche obawy co do rozja郾iacza a skoro farba rozja郾i豉 do嗆 mocno moje naturalne w這sy to mo瞠 gdy ponownie na這瞠 to b璠 ja郾iejsze...b璠e pr鏏owa豉.pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-04, 00:00   #436
angela2906
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
GG do angela2906

ja jestem fryzjerka i moge doradzic jak uzyskac taki kolor ale niestety tylko na jednej marce produkt闚 na ktorych pracuje farouk wiec by uzyskac taki kolor to robimy tak ze mieszamy paste rosjasniajaca chi z proszkiem rozjasniajacym chi i woda chi 12% taka mieszanke k豉dziemy normalnie jak farbe na odrost po 40min to sp逝kujemy i na mokre wlosy k豉dziemy na odrost farbe ul12n z woda 12% na a nastempnie szczesujemy na co這軼 jesli jest taka potrzeba i tak z farba 15 min siedzimy a nastempnie sp逝kujemy u nas w salnie w這sy tak bia貫 wychodza u brunetek ale widomo sa takie przypadki ze wlos jest tak silny ze sie nierozjasni tak
angela2906 jest offline  
Stary 2010-01-04, 22:19   #437
kedud86
Raczkowanie

Eh rudy odpada. Chyba jestem urodzon blondynk mam w豉郾ie na g這wie wellaton 12/0 zaraz id zmywa. Zobaczymy co ztego wyjdzie. Jutro wstawi fotki. Pozdrawiam.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-01-05, 21:43   #438
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

moge wstawic zdjecie jaki kolor wychodzi po takim rozjasnianiu jakie proponowa豉m bo akurat robi豉m u siebie na kosmyku prube bo rozmyslam czy sie niezdecydowac na farbe
angela2906 jest offline  
Stary 2010-01-05, 21:55   #439
HopeMAGDA
Rozeznanie

poprosimy Cie bardzo!!!!
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-05, 22:22   #440
Amaranthis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
GG do Amaranthis

ja zafarbowalam w這sy na czarno i pozniej jak mi sie znudzily rozjasnilam je 3 razy rozjasniaczem 5-7 tonow i taki mialam, nawet suche nie byly, nie zniszczyly sie, tylko klapniete i tluste jak zawsze

Amaranthis jest offline  
Stary 2010-01-05, 22:41   #441
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

zdjecie jest niezbyd wyrazne ale sama sobieje robi豉m a ciezko zrobic zdjecie z ty逝 g這wy niewidzac sie jeszcze telefonem pr鏏e robi豉m farba na poziomie 12 chociaz powino byc na poziomie 13 ale juz taka farbe sobie rozrobi豉m to juz to polozy豉m
angela2906 jest offline  
Stary 2010-01-05, 23:46   #442
HopeMAGDA
Rozeznanie

fajny odcie a te w這ski u g鏎y tez sa fajniutkie....
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-05, 23:54   #443
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

te co farba robi豉m to niejest taki odcien jaki ja chcia豉m musze zrobic farba na poziomie 13 to co widzisz u g鏎y to rozjasniacz jest
angela2906 jest offline  
Stary 2010-01-06, 15:43   #444
tofaniutka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez angela2906 Poka wiadomo嗆
ja jestem fryzjerka i moge doradzic jak uzyskac taki kolor ale niestety tylko na jednej marce produkt闚 na ktorych pracuje farouk wiec by uzyskac taki kolor to robimy tak ze mieszamy paste rosjasniajaca chi z proszkiem rozjasniajacym chi i woda chi 12% taka mieszanke k豉dziemy normalnie jak farbe na odrost po 40min to sp逝kujemy i na mokre wlosy k豉dziemy na odrost farbe ul12n z woda 12% na a nastempnie szczesujemy na co這軼 jesli jest taka potrzeba i tak z farba 15 min siedzimy a nastempnie sp逝kujemy u nas w salnie w這sy tak bia貫 wychodza u brunetek ale widomo sa takie przypadki ze wlos jest tak silny ze sie nierozjasni tak

wow!!! Nie posz豉bym do Ciebie jako do fryzjera 12% z rozja郾iaczem trzyma 40 minut niez造 pomys na upalenie po這wy w這s闚. Bardzo wsp馧czuj Twoim klientkom
tofaniutka jest offline  
Stary 2010-01-06, 15:56   #445
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

oj pami皻am jak moja by豉 fryzjerka mi wlosy rozja郾ia ... ehhh co ona mi zw這sami zrobi豉 normalnie szok mo瞠 kolor by i 豉dny ale ich stan bosszzz tragedja suche 逕amliwe przypalone wypada造 a jak je umy豉m to mog豉m sobie szczotke po豉ma na g這wie jak pr鏏owa豉m je rozczesa
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-01-06, 16:22   #446
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

popierwsze napisa豉m 20 vol a nie 12% to jest popierwsze a po drugie niezapominaj ze wszystkie wody mimo ze maja tyle samo procent innaczej rozjasniaja bo jedne sa bardziej chemiczne inne mniej ja jak kiedys robi豉m jakimis g闚niaqnymi za 15z wodami to robi豉m 6% i by造 bia貫 jak zacze豉m pracowa w salonie zrobi豉m 20% wysz豉m z鏊ta jak kaczka bo sa to wody bardzo ma這 chemiczne wiec dyskusja na temat tego czym ci ktos robi jest bez sensu bo ja w salonie jednej klientce blondynce dodaje wody 40vol a drugiej brunetce dam 30 vol i sa bia貫 zalezy to od pigmentacji w這sa !!

ja za g闚niary tez mia豉m rozjasniane bo mia豉m ciemne to niestety scie豉m je na kr鏒ko a mia豉m do pasa dlatego teraz jak sobie robie rozjasniaczem to po 20 min zmywam juz rozjasniacz bo umnie sie szybko rozjasniaja.
angela2906 jest offline  
Stary 2010-01-11, 18:34   #447
tofaniutka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez angela2906 Poka wiadomo嗆
popierwsze napisa豉m 20 vol a nie 12% to jest popierwsze a po drugie niezapominaj ze wszystkie wody mimo ze maja tyle samo procent innaczej rozjasniaja bo jedne sa bardziej chemiczne inne mniej ja jak kiedys robi豉m jakimis g闚niaqnymi za 15z wodami to robi豉m 6% i by造 bia貫 jak zacze豉m pracowa w salonie zrobi豉m 20% wysz豉m z鏊ta jak kaczka bo sa to wody bardzo ma這 chemiczne wiec dyskusja na temat tego czym ci ktos robi jest bez sensu bo ja w salonie jednej klientce blondynce dodaje wody 40vol a drugiej brunetce dam 30 vol i sa bia貫 zalezy to od pigmentacji w這sa !!

ja za g闚niary tez mia豉m rozjasniane bo mia豉m ciemne to niestety scie豉m je na kr鏒ko a mia豉m do pasa dlatego teraz jak sobie robie rozjasniaczem to po 20 min zmywam juz rozjasniacz bo umnie sie szybko rozjasniaja.

"robimy tak ze mieszamy paste rosjasniajaca chi z proszkiem rozjasniajacym chi i woda chi 12% taka mieszanke k豉dziemy normalnie jak farbe na odrost po 40min to sp逝kujemy i na mokre wlosy k豉dziemy na odrost farbe ul12n z woda 12% na a nastempnie szczesujemy na co這軼 " - tutaj nie jest napisane 20 vol tylko 12% droga kole瘸nko po fachu a 20 % to uzyska豉 z perhydrolu? to musia這 by dawno bo perhydrol jest ju z tego co wiem zabroniony a wody 20% jest niedost瘼na nawet w hurtowniach Mam w豉sny zak豉d od niedawna (3 miesi帷e) ale jakbym zobaczy豉 瞠 moja pracownica rozja郾ia豉by w這sy w ten spos鏏 to zwolnienie murowane... bo lepiej w這sy potraktowa 2 razy 6%czy 9% po 15-20 min ni raz 12% jak napisa豉 na 40 minut... Twoje klientki jak wychodz po rozja郾ianiu to s zadowolone z Twoich us逝g i ze stanu swoich w這s闚???
tofaniutka jest offline  
Stary 2010-01-11, 18:49   #448
Zafirah
Rozeznanie

angela2906: rozumiem, 瞠 jeste 鈍ie穎 po szkole ale staraj si u篡wa st篹enia oksydant闚 o kt鏎ych piszesz albo w % albo w vol. bo stosuj帷 je zamiennie wprowadzasz sporo zamieszania i to nie pierwszy raz a woda 12 % to rze幡ia dla w這s闚 i u篡wa si jej tylko w skrajnych przypadkach.

A wracaj帷 do tematu - taki odcie daje 瞠l koloryzuj帷y firmy Artego w kolorze Argento Platino po這穎ny jako toner na rozja郾ione w這sy.

Zafirah jest offline  
Stary 2010-01-11, 22:24   #449
HopeMAGDA
Rozeznanie

kobietki kochane poradzcie mi co mam zrobi na這篡豉m dzis preference 01 bardzo bardzo jasny blond naturalny ale jest za ciep造 ten odcie co na這篡 pewnie farba odpada bo w這ski beda zniszczone ile czeka kurcze ja chce takie ja郾iutkie jak Christina???
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-11, 22:53   #450
Zafirah
Rozeznanie

Musia豉by zamie軼i jakie zdj璚ie. A czy teraz Twoje w這sy s tylko za ciep貫 czy r闚nie za ciemne? Bo jesli s jasne tylko maj zbyt ciep造 odcie to spokojnie mo瞠sz po這篡 na to toner 瞠by troch wyzi瑿i kolor. Je郵i s za ciemne to niestety ale trzeba by這by je rozja郾i.

Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2010-01-11 o 22:55
Zafirah jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.