Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 150 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-28, 21:48   #4471
pieskotkura
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
chodzi o t czerwonaw czy rud cz窷?
Jakkolwiek krety雟ko by to nie zabrzmia這, ten "fragment" w這sia na wysoko軼i oczu pod blond-rudawym lokiem z grzywki Bardziej czerwony
Stary 2013-11-28, 23:44   #4472
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

幢e tutaj cytat wstawi豉 i nie mam poj璚ia jakie jest Twoje pytanie- szukasz tego ciemnego bordo, tak?

o taki jak w za陰cznikach 1 2i 3 a moje foto to 4
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg e3ea.jpg (53,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowo-mahoniowe.jpg (26,6 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ruddy.jpg (45,0 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DPSCamera_0014.jpg (58,6 KB, 12 za豉dowa)
shiza91xx jest offline  
Stary 2013-11-29, 00:31   #4473
pieskotkura
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

nie, nie, szukam tego "podgrzywkowego" czerwonego na wysokosci oczu z tego foto:

44441_10152621087895153_1986525207_n.jpg
Stary 2013-11-29, 12:21   #4474
DreaM HunteR
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Dot.: Farbowanie na blond rudych w這s闚 z br您owymi odrostami?!

Hm, je郵i macie rudy i planujecie wej嗆 w br您y to po prostu br您y b璠 si wyp逝kiwa na rudo (o ile mia造軼ie d逝go ten rudy i si dobrze zapigmentowa).
A ja mam takie pytanko - mam naturalne w這sy popielaty/mysi ciemny br您. D逝go farbowa豉m Goldwellem Topchic (wcze郾iej rozja郾iaj帷 ca這嗆) 7KR, potem 7KG ( paleta: http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg ). Chcia豉bym p鎩嗆 teraz w blondy typu 8GB/8G. Nie wiem czy to wyjdzie, wi璚 to pierwsze pytanie a drugie jest takie czy kupi lotion 6% czy 9%? A mo瞠 powinnam spr鏏owa najpierw 7G??? Chcia豉bym unikn望 rozja郾iania przed farbowaniem, ale mo瞠 jednak jest ono konieczne???

Edytowane przez DreaM HunteR
Czas edycji: 2013-11-29 o 12:23
DreaM HunteR jest offline  
Stary 2013-11-29, 12:29   #4475
DreaM HunteR
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

A ja mam takie pytanko - mam naturalne w這sy popielaty/mysi ciemny br您. D逝go farbowa豉m Goldwellem Topchic (wcze郾iej rozja郾iaj帷 ca這嗆) 7KR, potem 7KG ( paleta: http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg ). Chcia豉bym p鎩嗆 teraz w blondy typu 8GB/8G. Nie wiem czy to wyjdzie, wi璚 to pierwsze pytanie a drugie jest takie czy kupi lotion 6% czy 9%? A mo瞠 powinnam spr鏏owa najpierw 7G??? Chcia豉bym unikn望 rozja郾iania przed farbowaniem, ale mo瞠 jednak jest ono konieczne???

Og鏊nie bardzo podoba mi si blond jaki ma Kate Hudson tutaj (chodzi mi o te ciemniejsze pasma, bo nie chc nic bardzo bardzo jasnego): http://www.picomazing.com/wp-content...-Photos-26.jpg
DreaM HunteR jest offline  
Stary 2013-11-30, 14:35   #4476
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Cytat:
Napisane przez DreaM HunteR Poka wiadomo嗆

Og鏊nie bardzo podoba mi si blond jaki ma Kate Hudson tutaj (chodzi mi o te ciemniejsze pasma, bo nie chc nic bardzo bardzo jasnego): http://www.picomazing.com/wp-content...-Photos-26.jpg
Mocno ja郾iejsza jest ta 鏀emka, w徠pi, i Ci wyjdzie. Je郵i ju, pr鏏owa豉bym na 9.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:00   #4477
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Co to za kolor i jak farb go uzyska? Rozumiem, 瞠 popiel (gdzies widzia豉m t Jedynk po kropce), ale ja tu widz du穎 zieleni, kolor jest taki lekko oliwkowy. U mnie wszystkie si ocieplaj.
chodzi mi w豉郾ie o ten zielony odcie (nie glon)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ash.jpg (31,1 KB, 23 za豉dowa)
201607040946 jest offline  
Stary 2013-11-30, 20:08   #4478
SceneQueene
Zakorzenienie

Szarobr您owoczarnypopiela tozielonometalicznyniewie mco . A tak powa積ie- nie spotka豉m si jeszcze z takim kolorem. PS znowu ciemne?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-11-30, 20:35   #4479
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Szarobr您owoczarnypopiela tozielonometalicznyniewie mco . A tak powa積ie- nie spotka豉m si jeszcze z takim kolorem. PS znowu ciemne?
Ja znalazlam go w jakiejs palecie, zdaje sie, to bylo 6.11, ale dziwne, ze taki zielony inne glebokie popiele takie nie sa.
Nie, nie beda ciemne, po prostu szukam odcienia, ktory zgasi rudosci, bo ten kolor, co ci pokazywalam, juz rudzieje no chyba ze fioletowo-niebieska plukanka cos pomoze.
Czytam wlasnie na blogu, ze rudy braz ladnie gasi wlasnie gencjana.
Stary 2013-12-01, 12:42   #4480
karlajn92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
kolor miodowy blond wychodzi na jasny blond. Pomocy!

hej! mam pytanie. Kiedy mia豉m w這sy br您owe (zdj.nr.1) potem przechodzi豉m do rudo軼i (zdj.nr.2) oczywi軼ie wiadome, 瞠 wyjdzie ciemny rudy.. Lecz po kilkukrotnym malowaniu farb "p這mienny rudy" kolor wysze 郵iczny (zdj.nr.3) ale si mi znudzi :s i zdecydowa豉m si pomalowa na miodowy blond i pi瘯ny kolor wyszed (zdj.nr.4) <3 <3
Teraz gdy ci庵le chce pomalowa odrost wychodzi mi coraz to ja郾iejszy kolor (zdj.nr.5)
co mam zrobi aby kolor by toffe? lub na jaki kolor mog pomalowa, 瞠by dobrze wygl康a?

Pozdrawiam!

PS. Je郵i by taki w徠ek ju za這穎ny to przepraszam !
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj.nr.1.jpg (57,3 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj.nr.2.jpg (23,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj.nr.5.jpg (22,4 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj.nr.3..jpg (81,8 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj.nr.4..jpg (88,8 KB, 56 za豉dowa)
karlajn92 jest offline  
Stary 2013-12-01, 12:43   #4481
karlajn92
Przyczajenie

Dot.: kolor miodowy blond wychodzi na jasny blond. Pomocy!

wybaczcie zdj璚ia niestety nie s po kolei ... a wi璚 pokolei tak jak wgra造 si to s zdj:
zdj.nr.1, zdj.nr.2, zdj.nr.5, zdj.nr.3, zdj.nr.4.
karlajn92 jest offline  
Stary 2013-12-01, 19:57   #4482
SceneQueene
Zakorzenienie

wi璚 teraz chcesz karmelowy blond czy br您?
PS 郵icznie Ci w tym blondzie, 3 zdj璚ie, by這.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-12-02, 12:20   #4483
201708141254
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 50

Obieca豉m 瞠 si pochwal wi璚 jestem W這sy zafarbowa豉m w dniu kt鏎ym obieca豉m zdj璚ia jest zrobione dzie po farbowaniu Niestety nie mam jak zrobi zdj璚ia w 鈍ietle naturalnym bo wychodz z domu ciemno wracam do domu te na dodatek m鎩 aparat si popsu i o pomoc musia豉m prosi brata Poni窺ze zdj璚ie chyba najbardziej odzwierciedla m鎩 kolor ( o dziwo zamkni璚ie drzwi wiele da這 ) W rzeczywisto軼i, jest troszk ciemniejszy. Cieszy mnie to 瞠 rzeczywi軼ie kolor wyszed r闚no, no mo瞠 minimalne r騜nice w odcieniu Jestem ju po 1 myciu piana po szamponie jasno czerwona ale kolor nadal taki sam Po raz pierwszy u篡豉m maski Biovax z kreatyn + jedwabiem i jestem baardzo zadowolona Dodatkowo u篡wam Radicala ampu貫k Za jaki czas z pewnie ja郾iejszym kolorem wy郵 zdj璚ia

P.S nie spodziewa豉m si tak intensywnej czerwieni z farby Syossa ponadto my郵a豉m 瞠 wyjdzie bardziej br您 z nutk czerwieni a nie czerwie z nutk br您u

Postanowi豉m nieco uzupe軟i post. Farb trzyma豉m 20 min - jak jest napisane w instrukcji - po ca趾owitym na這瞠niu. Kolor jest r騜ny, przy ma貫j ilo軼i 鈍iat豉 rzeczywi軼ie br您 z czerwieni, natomiast poni瞠j kolor jest najbardziej przybli穎ny do tego "za dnia" jak wspomnia豉m wcze郾iej ten w za陰czniku jest nieco ja郾iejszy od normalnego, przy du瞠j ilo軼i 鈍iat豉 kolor jest jeszcze bardziej intensywniejszy My郵 瞠 to tyle w ramach wyja郾ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PB280001.jpg (111,5 KB, 20 za豉dowa)

Edytowane przez 201708141254
Czas edycji: 2013-12-02 o 12:38
201708141254 jest offline  
Stary 2013-12-03, 11:24   #4484
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Witam wstawiam moje zdjecia -zalacznik nr 1 i nr 2- drugie zdjecie jest pod slo鎍e a pierwsze nie.. Chce uzyskac podobny kolor jak w zalacznikach 3 4 5 i 6.. kupilam sobie farbe palette kasztanowa czerwien (zal 7).. myslicie ze uzyskam ja w ten sposob? Moje wlosy byly farbowane farb garnier color naturals mahon na poziomie 4.5 zmieszany z jasnym mahoniem opalizujacym 5.52 =>ale daaawno juz i to kolor praktycznie nie rozniacy sie z naturalnym, nawet nie widac w ktorym miejscu jest odrost... pom騜cie mi, nie udawajcie ze mojego postu nie widzicie.. PS: wiem ze na tym zdjeciu robionym pod slonce wyglada ze mam kolor dosyc podobny do tego co chce uzyskac ale w rzeczywistosci jest ciemniejszy..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_015_zmniejszacz-pl_305998.jpg (89,7 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_012_zmniejszacz-pl_89736.jpg (98,2 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 481572_389498664458424_1253823610_n.jpg (150,9 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowo-mahoniowe.jpg (26,6 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ruddy.jpg (45,0 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg e3ea.jpg (53,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf-palette-intensive.jpg (17,4 KB, 10 za豉dowa)

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2013-12-03 o 11:31
shiza91xx jest offline  
Stary 2013-12-03, 20:21   #4485
lilia8843
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 271

Cytat:
Napisane przez Amika92 Poka wiadomo嗆
Obieca豉m 瞠 si pochwal wi璚 jestem W這sy zafarbowa豉m w dniu kt鏎ym obieca豉m zdj璚ia jest zrobione dzie po farbowaniu Niestety nie mam jak zrobi zdj璚ia w 鈍ietle naturalnym bo wychodz z domu ciemno wracam do domu te na dodatek m鎩 aparat si popsu i o pomoc musia豉m prosi brata Poni窺ze zdj璚ie chyba najbardziej odzwierciedla m鎩 kolor ( o dziwo zamkni璚ie drzwi wiele da這 ) W rzeczywisto軼i, jest troszk ciemniejszy. Cieszy mnie to 瞠 rzeczywi軼ie kolor wyszed r闚no, no mo瞠 minimalne r騜nice w odcieniu Jestem ju po 1 myciu piana po szamponie jasno czerwona ale kolor nadal taki sam Po raz pierwszy u篡豉m maski Biovax z kreatyn + jedwabiem i jestem baardzo zadowolona Dodatkowo u篡wam Radicala ampu貫k Za jaki czas z pewnie ja郾iejszym kolorem wy郵 zdj璚ia

P.S nie spodziewa豉m si tak intensywnej czerwieni z farby Syossa ponadto my郵a豉m 瞠 wyjdzie bardziej br您 z nutk czerwieni a nie czerwie z nutk br您u

Postanowi豉m nieco uzupe軟i post. Farb trzyma豉m 20 min - jak jest napisane w instrukcji - po ca趾owitym na這瞠niu. Kolor jest r騜ny, przy ma貫j ilo軼i 鈍iat豉 rzeczywi軼ie br您 z czerwieni, natomiast poni瞠j kolor jest najbardziej przybli穎ny do tego "za dnia" jak wspomnia豉m wcze郾iej ten w za陰czniku jest nieco ja郾iejszy od normalnego, przy du瞠j ilo軼i 鈍iat豉 kolor jest jeszcze bardziej intensywniejszy My郵 瞠 to tyle w ramach wyja郾ie
wow jaki kolor
lilia8843 jest offline  
Stary 2013-12-04, 08:31   #4486
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Co to za kolor i jak farb go uzyska? Rozumiem, 瞠 popiel (gdzies widzia豉m t Jedynk po kropce), ale ja tu widz du穎 zieleni, kolor jest taki lekko oliwkowy. U mnie wszystkie si ocieplaj.
chodzi mi w豉郾ie o ten zielony odcie (nie glon)
Nie doko鎍a na temat: ale widzia豉m na yt 瞠 jest taka p逝kanka do w這s闚 jasnych kt鏎a nie jest po prostu fioletowo-niebieska tylko w豉郾ie ciemnoszara nazywa si to Fanci-Full Temporary Color Rinse firmy Roux w ocieniu steel, pewnie nie ma tego w Polsce ale mo瞠 przez internet da si dosta.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SBS-700341.jpg (11,5 KB, 4 za豉dowa)
uca jest offline  
Stary 2013-12-04, 14:59   #4487
karlajn92
Przyczajenie

Cytat:
wi璚 teraz chcesz karmelowy blond czy br您?
PS 郵icznie Ci w tym blondzie, 3 zdj璚ie, by這.

a dzi瘯uj! teraz mama w豉郾ie taki kolor jak na 3zdj od lewej. Czyli blond jasny, mimo i farbuj si karmelowym to mi taki kolor wychodzi hmm.. wi璚 m闚isz zosta przy tym kolorze? czy lekko przyciemni u fryzjerki do karmelowego (ostatnie zdj od lewej) . ?

Pozdrawiam!
Stary 2013-12-04, 17:56   #4488
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez uca Poka wiadomo嗆
Nie doko鎍a na temat: ale widzia豉m na yt 瞠 jest taka p逝kanka do w這s闚 jasnych kt鏎a nie jest po prostu fioletowo-niebieska tylko w豉郾ie ciemnoszara nazywa si to Fanci-Full Temporary Color Rinse firmy Roux w ocieniu steel, pewnie nie ma tego w Polsce ale mo瞠 przez internet da si dosta.
Mam p逝kank "stalow", ale innej firmy. Wychodzi szaro-bura, nie zielonkawa
Stary 2013-12-04, 20:26   #4489
kasik16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

hej mam oko這 7 cm odrost na poziomie 6 i reszt na poziomie okolo 7.1. Je瞠li chcia豉bym od鈍ie篡 kolor i decydowa豉bym sie na farb loreal marijel 7.1 to jakie st篹enie wody utlenionej powinnam dobra? 3 czy 6 %? Z g鏎y dzi瘯i za odp
kasik16 jest offline  
Stary 2013-12-04, 22:05   #4490
aga 398
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127

Hej to i ja opisze moje postepy z powrotem do blondu nie dawno czyli chyba na poprzedniej stronie wstawia豉m fotki mojej aktualnej rudo軼i na g這wie, dzisiaj wybra豉m sie do fryzera, po dekoloryzacji wykonanej tydzie temu, jednak zdecydowa豉m sie na pasemka rozja郾iaczem. Kobieta sie ba豉 jak po tym jak powiedzia豉m 瞠 kiedy mi strasznie wypad造 po pasemkach, wiec m闚i豉 瞠 zmiesza wode 9 i 6%, bo zapewne za siln wod mia豉m robione. co sie w trakcie farbowania okaza這 na這篡豉 rozja郾iacz z wod 6%:/ i co?? z daleka wygl康am tak 瞠 mam od g鏎y blond a reszta rude, z bliska, mam u g鏎y i na grzywce 豉dne blond-rude pasemka (robi豉 du穎 blondu, bo tak prosi豉m) a d馧 praktycznie wygl康a jak rudy, blond znika... na fotkach nie powiem wygl康a 豉dnie, ale w rzeczywisto軼i widac to inaczej, ko鎍闚ki s z deka ciemniejsze chyba... marzy豉m 瞠 wyjde blondynk z neiwielk ilo軼i rudych pasemke, wysz豉m ruda z niewielk ilo軼i blond pasemek:/ od這篡豉m ostatnie pieni康ze!!!:/ i wywali豉m chyba w b這to... pom騜cie, szkoda mi w這s闚, mimo 瞠 jako mega nie s zniszone (a dziwne) i nie wiem co robic... czy farbowac (ju niew iem kt鏎y raz w ci庵u ostatniego miesi帷a)zwyk陰 farb blond na poziomie 9/10? czy mo瞠 odczekac i zrobic to oko這 lutego, 瞠by te w這sy odspane造, czy mo瞠 znowu pasemka?? nie u鄉iecha mi sie to...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0611.jpg (73,0 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0612.jpg (114,8 KB, 13 za豉dowa)

24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb

aga 398 jest offline  
Stary 2013-12-04, 23:01   #4491
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amika92 Poka wiadomo嗆

Przepi瘯ny

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
Witam wstawiam moje zdjecia -zalacznik nr 1 i nr 2- drugie zdjecie jest pod slo鎍e a pierwsze nie.. Chce uzyskac podobny kolor jak w zalacznikach 3 4 5 i 6.. kupilam sobie farbe palette kasztanowa czerwien (zal 7).. myslicie ze uzyskam ja w ten sposob? Moje wlosy byly farbowane farb garnier color naturals mahon na poziomie 4.5 zmieszany z jasnym mahoniem opalizujacym 5.52 =>ale daaawno juz i to kolor praktycznie nie rozniacy sie z naturalnym, nawet nie widac w ktorym miejscu jest odrost... pom騜cie mi, nie udawajcie ze mojego postu nie widzicie.. PS: wiem ze na tym zdjeciu robionym pod slonce wyglada ze mam kolor dosyc podobny do tego co chce uzyskac ale w rzeczywistosci jest ciemniejszy..
tak, co podobnego wyjdzie, z tym 瞠 uwa瘸j na czas trzymania farby, bo mo瞠 wyj嗆 za ciemno

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Mam p逝kank "stalow", ale innej firmy. Wychodzi szaro-bura, nie zielonkawa
stalowa... to mi przypomina, 瞠 Affinage ma ciekawe czernie, bodaj瞠 metaliczna czer, ale nie jestem pewna nazwy

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasik16 Poka wiadomo嗆
hej mam oko這 7 cm odrost na poziomie 6 i reszt na poziomie okolo 7.1. Je瞠li chcia豉bym od鈍ie篡 kolor i decydowa豉bym sie na farb loreal marijel 7.1 to jakie st篹enie wody utlenionej powinnam dobra? 3 czy 6 %? Z g鏎y dzi瘯i za odp
to zale篡 w kt鏎 stron chcesz i嗆- przyciemni czy rozja郾i je郵i przyciemni to 3, je郵i rozja郾i to 6

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka wiadomo嗆
Hej to i ja opisze moje postepy z powrotem do blondu nie dawno czyli chyba na poprzedniej stronie wstawia豉m fotki mojej aktualnej rudo軼i na g這wie, dzisiaj wybra豉m sie do fryzera, po dekoloryzacji wykonanej tydzie temu, jednak zdecydowa豉m sie na pasemka rozja郾iaczem. Kobieta sie ba豉 jak po tym jak powiedzia豉m 瞠 kiedy mi strasznie wypad造 po pasemkach, wiec m闚i豉 瞠 zmiesza wode 9 i 6%, bo zapewne za siln wod mia豉m robione. co sie w trakcie farbowania okaza這 na這篡豉 rozja郾iacz z wod 6%:/ i co?? z daleka wygl康am tak 瞠 mam od g鏎y blond a reszta rude, z bliska, mam u g鏎y i na grzywce 豉dne blond-rude pasemka (robi豉 du穎 blondu, bo tak prosi豉m) a d馧 praktycznie wygl康a jak rudy, blond znika... na fotkach nie powiem wygl康a 豉dnie, ale w rzeczywisto軼i widac to inaczej, ko鎍闚ki s z deka ciemniejsze chyba... marzy豉m 瞠 wyjde blondynk z neiwielk ilo軼i rudych pasemke, wysz豉m ruda z niewielk ilo軼i blond pasemek:/ od這篡豉m ostatnie pieni康ze!!!:/ i wywali豉m chyba w b這to... pom騜cie, szkoda mi w這s闚, mimo 瞠 jako mega nie s zniszone (a dziwne) i nie wiem co robic... czy farbowac (ju niew iem kt鏎y raz w ci庵u ostatniego miesi帷a)zwyk陰 farb blond na poziomie 9/10? czy mo瞠 odczekac i zrobic to oko這 lutego, 瞠by te w這sy odspane造, czy mo瞠 znowu pasemka?? nie u鄉iecha mi sie to...
kiedy sobie dam w opisie, 瞠 pasemka to z這 .
kondycyjnie, Ci powiem, w這sy masz bardzo 豉dne, zdrowy po造sk. rudo軼i nie pokryjesz farb na poziomie wy窺zym jak 8. niestety, ale fakt. mo瞠sz pr鏏owa pobawi si farbami rozja郾iaj帷ymi (m鎩 faworyt Wella Koleston poziom 12), ale raz Ci na bank nie starczy. postawi豉bym na k徙iel rozja郾iaj帷 na 6 lub 9 ale na maks. 30 minut i potem na farb 8/9.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-12-04, 23:07   #4492
aga 398
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127

Cytat:

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

[/COLOR]

kiedy sobie dam w opisie, 瞠 pasemka to z這 .
kondycyjnie, Ci powiem, w這sy masz bardzo 豉dne, zdrowy po造sk. rudo軼i nie pokryjesz farb na poziomie wy窺zym jak 8. niestety, ale fakt. mo瞠sz pr鏏owa pobawi si farbami rozja郾iaj帷ymi (m鎩 faworyt Wella Koleston poziom 12), ale raz Ci na bank nie starczy. postawi豉bym na k徙iel rozja郾iaj帷 na 6 lub 9 ale na maks. 30 minut i potem na farb 8/9.

kurcze mo瞠 jakby u篡豉 wody 9 to by co to da這:/ nie wiem bede musia豉 pomy郵ec, co z tym robic, bo pozby豉m sie tej kasy i musze wykombinowac od nowa, a samo wydatki id.... w豉郾ie tego sie boje 瞠 jak dam zwyk陰 farbe to wraz mi nic nie da i mo瞠 szkoda czasu na takie bawienie

24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb

aga 398 jest offline  
Stary 2013-12-04, 23:12   #4493
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka wiadomo嗆
kurcze mo瞠 jakby u篡豉 wody 9 to by co to da這:/ nie wiem bede musia豉 pomy郵ec, co z tym robic, bo pozby豉m sie tej kasy i musze wykombinowac od nowa, a samo wydatki id.... w豉郾ie tego sie boje 瞠 jak dam zwyk陰 farbe to wraz mi nic nie da i mo瞠 szkoda czasu na takie bawienie
wiesz co, jakby Ci je zrobi豉 na 9 to by造by po prostu ja郾iejsze, wi璚 to nie w tym tkwi klucz. zwyk豉 farba niestety na pewno nic Ci nie da.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-12-05, 14:32   #4494
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

tak, co podobnego wyjdzie, z tym 瞠 uwa瘸j na czas trzymania farby, bo mo瞠 wyj嗆 za ciemno

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------
Czyli mm trzymac krocej? mi sie wydawalo ze to odcien jasniejszy niz moj i mam dluzej trzymac.. hmm... to jak?
shiza91xx jest offline  
Stary 2013-12-05, 19:16   #4495
SceneQueene
Zakorzenienie

on jest praktycznie taki sam z tym 瞠 wiem, i ta seria Palette czasem wychodzi ciemniej troch, ni na opakowaniu, wi璚 po prostu kontroluj kolorek podczas aplikacji, jak zobaczysz, 瞠 si na g這wie bardzo ciemno dzieje to zmywaj

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-12-05, 20:17   #4496
kasik16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Scene Queene- chcia豉bym rozja郾i. Ok to w takim razie woda 6. Tylko w jakich to proporcjach powinno by zmieszane z kremem koloryzuj帷ym? W這sy mam grube i s d逝go軼i troch powy瞠j 這patek.
kasik16 jest offline  
Stary 2013-12-06, 11:34   #4497
SceneQueene
Zakorzenienie

Proporcje 1:1. To zale篡 ile zazwyczaj zu篡wasz farby. Je郵i np. 100g to 50g farby+50g oxydantu, je郵i 130 to po 65 etc.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-12-06, 12:52   #4498
alicja29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

czesc dziewczyny.pomozcie co to za kolor? http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=49590 shakira
i jeszcze to 3 zdjecie dziewczyna w rozowym http://katjaplace.blogspot.com/2011_07_01_archive.html.
alicja29 jest offline  
Stary 2013-12-06, 13:20   #4499
lucero13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Przesy豉m w za陰czniku sw鎩 kolor w這s闚 (ciemny blond) i w這sy jakie chcia豚ym mie(siwe). Jak tego dokona? Robi w domu z pomoc znajomej czy w gabinecie kosmetycznym? Je郵i w domu - co musz mie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1459246_232579456910542_1284063115_n.jpg (41,1 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg l.php.jpg (23,1 KB, 20 za豉dowa)
lucero13 jest offline  
Stary 2013-12-06, 15:25   #4500
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alicja29 Poka wiadomo嗆
czesc dziewczyny.pomozcie co to za kolor? http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=49590 shakira
i jeszcze to 3 zdjecie dziewczyna w rozowym http://katjaplace.blogspot.com/2011_07_01_archive.html.
na pierwszym s這mkowy/piaskowy blond. a w drugim linku- daj link do konkretnej fotki bo du穎 ich tam

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.