Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 154 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-01-01, 17:16   #4591
kleopatra2020
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Ciemny br您! Problem z dobraniem odpowiedniej farby

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Poka wiadomo嗆
Przecie ona ma najzwyklejszy, rozja郾iaczowy 鄴速awy blond Osi庵niesz go pierwszym lepszym rozja郾iaczem lub farb rozja郾iaj帷... oczywi軼ie zale篡 od tego co TERAZ masz na g這wie Je郵i czarne w這sy, no to trzeba b璠zie pewnie ten rozja郾iacz/farb rozja郾iaj帷 waln望 kilka razy.
Notabene, nie bardzo rozumiem czy jest czym si zachwyca u Miley Cyrus... jest tyle piosenkarek i aktorek z o wiele 豉dniejszymi odcieniami blondu... to ju nawet nasza Agnieszka Chyli雟ka ma 豉dniejszy blondzik

Dzi瘯uj bardzo za udzielenie informacji mam w tej chwili w這sy o kolorze br您 i zastanawiam si czy kolor taki jak na za陰czonym wcze郾iej przeze mnie zdj璚iu mog uzyska szamponem rozja郾iaj帷ym , czy lepiej uda si do fryzjera ?
kleopatra2020 jest offline  
Stary 2014-01-01, 18:13   #4592
user563
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
dob鏎 farby

Witam chcia豉bym osiagnac taki kolor wlosow jaki ma ta dziewczyna w polowie dlugosci (na wysokosci szyi): http://fryzury-galeria.net/Images/ru...gie-wlosy5.jpg . Moglybyscie mi doradzic jakie farby zmieszac aby cos takiego osiagnac? Dodam ze moj naturalny kolor to jasny blond (delikatnie myszowaty)
user563 jest offline  
Stary 2014-01-02, 23:21   #4593
anaa14
BAN sta造

Arrow Jakiej farby u篡 by osi庵n望 taki efekt..

Witam!
Czy ma kto pomys jakiej farby trzeba by by這 u篡, aby osi庵n望 efekt blond w這s闚 jak Kim Kardashian na zdj璚iu? Dodam, 瞠 mam naturalne, d逝gie w這sy, ciemny blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-blonde-photo-from-her-twitter-page.jpg (36,9 KB, 38 za豉dowa)
anaa14 jest offline  
Stary 2014-01-03, 10:37   #4594
kleopatra2020
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Ciemny br您! Problem z dobraniem odpowiedniej farby

Witam
mam teraz w這sy w kolorze br您 i zastanawiam si czy kolor taki jak na za陰czonym zdj璚iu
http://webspeakmedia.us/wp-content/u...r-kzbhloyx.jpg mog uzyska szamponem rozja郾iaj帷ym, czy lepiej uda si do fryzjera ?
z g鏎y dzi瘯i za odp.
kleopatra2020 jest offline  
Stary 2014-01-03, 14:51   #4595
tyni
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
farbowanie/porowato嗆 w這sa

Witam. Od dawna chcia豉m mie br您owe w這sy, do嗆 ciemne, ale w ciep造m naturalnym odcieniu. Moje naturalne w這sy s myszowate, pod s這鎍e rudawe, ale by mo瞠 dlatego 瞠 jest to pozosta這嗆 po poprzednim farbowaniu. Nie mam kasy, 瞠by co miesi帷 chodzi na farbowanie do fryzjera, ale w domu sobie z tym nie radz. Problem polega na tym, 瞠 moje w這sy s wysokoporowate. Oznacza to 瞠 bardzo szybko przyjmuj kolor ale te bardzo szybko go oddaj, szczeg鏊nie, 瞠 w這sy myj codziennie. W rezultacie kupuj帷 br您ow farb i trzymaj帷 j na w這sach tyle, ile ka瞠 instrukcje, moje w這sy s praktycznie czarne, z dnia na dzie ja郾iejsze, ale nie ma to nic wsp鏊nego z naturalnym efektem. Nie chc mie a tak ciemnych w這s闚, ale nie wiem jak zmieni czas trzymania farby na g這wie lub jaki odcie kupi, 瞠by efekt by zgodny z zamierzonym. Co takiego chcia豉bym mie na g這wie http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria....lg_id=10011795, a m鎩 aktualny kolor dodaj w za陰czniku. Ratujcie, bo jak znowu wyjdzie mi co dziwnego na g這wie to si za豉mi. Pozdrawiam.
Za陰czone pliki
Rodzaj pliku: pdf Doc2.pdf (88,0 KB, 25 za豉dowa)
tyni jest offline  
Stary 2014-01-03, 15:31   #4596
susuanne
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 644
Dot.: farbowanie/porowato嗆 w這sa

Ten kolor w za陰czniku nie wiem czy z winy 鈍iat豉, ale jak dla mnie to jest ciemny blond, a nie br您. Mam identyczny sw鎩 naturalny kolor jak ten w za陰czniku.
susuanne jest offline  
Stary 2014-01-04, 01:33   #4597
jaskakowalska
Przyczajenie

Farba kt鏎a stonuje miodowo-rudy-blond

Cze嗆 dziewczyny,

mam problem, chyba pierwszy raz w 篡ciu zdarzy豉 mi si taka sytuacja. Mia豉m 豉dne, jasno br您owo-kasztanowe w這sy.
Posz豉m dzisiaj do fryzjera, 瞠by zrobi sobie naturalny ciemny blond.
Niestety, efekt jest straszny. Zamiast w這s闚 jakie sobie wymarzy豉m (i pokazywa豉m na zdj璚iach i w gazecie o co chodzi) moje w這sy s w jasnorudo-miodowym odcieniu(jak na zdj璚iu 1). Przy mojej karnacji, kolorze oczu, obramowania etc, wygl康a fatalnie.
Za wizyt zap豉ci豉m 300 z! Nie chc i嗆 i poraz kolejny p豉ci ogromnej ilo軼i pieni璠zy a nie wiem co dostan.

Pomy郵a豉m, 瞠 odczekam z 1-2 tyg i pofarbuj w這sy kupn farb z drogerii (moje w這sy s w dobrej kondycji, zawsze opiekowa si nimi fryzjer, wi璚 raczej nie powinny si bardzo zniszczy). W這sy chcia豉bym nieco przyciemni i przede wszystkim pozby si tej miodowej-rudo軼i, stonowa, 瞠by nie wygl康a jak z馧te 鈍iat這 sygnalizacji.
Jaki odcie farby powinnam dobra, aby: nie uzyska zielonych ani glonowatych w這s闚. (Nie chc te, 瞠by w這sy by造 ciemno br您owe, cho wiem, 瞠 to pewnie by這by naj豉twiej zrobi).
W za陰czniku wstawiam kilka zdj耩 (2,3,4), jaki odcie chcia豉bym uzyska, oczywi軼ie licz si z tym, 瞠 takiego nie b璠zie lub b璠zie musia by ciemniejszy, ale za wszelkie rady b璠 bardzo, bardzo wdzi璚zna!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20121015_084109_image.jpg (57,0 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z12567527Q,Aleksandra-Kisio-.jpg (56,6 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Miranda-Kerr-without-makeup.jpg (27,4 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg popkorn.pl_uroda_-kucyk_151994.jpg (28,1 KB, 33 za豉dowa)
jaskakowalska jest offline  
Stary 2014-01-04, 04:20   #4598
Wielorybik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Farba kt鏎a stonuje miodowo-rudy-blond

Wiem jak si czujesz i wsp馧czuj Ci, poniewa mam podobny problem tyle 瞠 mia by pi瘯ny zloty blond a wysz這 cos takiego jak na zdj璚iu nr 1 kt鏎e doda豉 dziewczyny ratujcie! Pod陰czam si do pytania, jednak z t r騜nic, 瞠 chcia豉bym z tego miodowego zrobi z這ty blond. Prosz o pomoc
Wielorybik jest offline  
Stary 2014-01-05, 20:25   #4599
sony123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Jak farb mog kupi z garniera?

Cze嗆. Potrzebuj kupi farb z garniera, 瞠by uzyska taki kolor b康 podobny jak na tych dw鏂h zdj璚iach. Je郵i chodzi o m鎩 kolor w這s闚 to jest on taki jak na tym zdj璚iu z zamazan twarz. Wi璚 jaki kolor farby kupi, 瞠by uzyska taki kolor w這s闚 b康 podobny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 305587_423518287662556_365807670100285_1872505_860439164_n.jpg (45,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg gssgdfg.jpg (8,6 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 64_500x640.jpg (33,2 KB, 31 za豉dowa)
sony123 jest offline  
Stary 2014-01-06, 17:48   #4600
youmynothing
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
Exclamation mam farbowane blond w這sy. chc zobaczy si w br您ie!

Szuka豉m takiego tematu i nie ma.
Naturalnym kolorem jest br您owy, mam farbowane w這sy na blond ale nie bardzo jasny. Mam dylemat.
Zastanawiam si w kt鏎ym kolorze wygl康am lepiej. Mama mi m闚i zeby kupi jaki szampon ale nie wiem jaki, bo chc, 瞠by ten blond mi zosta i si nie zepsu po tych np. 20 myciach. Co polecacie? I w豉郾ie tak to podj望 decyzj czy farbuj na br您 (mam naturalny, nie jest ani za ciemny, ani za jasny - 鈔edni) czy na bardzo jasne blond (nie tak jak my郵icie, ale wiadomo o co chodzi - kolor kt鏎y wyszed mi u fryzjerki nie podoba mi si a nosz go ju do嗆 d逝go), ale nie platyn. Ma kto jakie zdj璚ia jak to jest? Bo lubi ten blond, nie chc, 瞠by by ciemny a m鎩 wydaje mi si troch za rudy i 鄴速y (nie jest brzydki tylko nie jest kolorem, jakiego oczekiwa豉m i st康 te to farbowanie na jasne je郵i nie spodobam si sobie w br您ie). I chodzi mi o taki specyfik, kt鏎y sprawi, 瞠 moje w這sy b璠 koloru co takiego:

http://e.lansik.pl/la691/8e1babd10017051d4a2e2feb

chodzi mi o brak innych ton闚 np. rudych, blond - na zdj璚iu przedstawiona jest jego intensywno嗆.

zatem co ja mam kupi? i czy zmyje mi si ten kolor tak, 瞠 np. jak kto mnie spotka za 2 miesi帷e to nie pomy郵i 瞠 pr鏏owa豉m takiego czego? dzi瘯uj.

Edytowane przez youmynothing
Czas edycji: 2014-01-06 o 17:49 Pow鏚: troch nie軼is這軼i
youmynothing jest offline  
Stary 2014-01-07, 23:17   #4601
Aileenlife
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Jak wybieli w這sy?

Mam problem , chcia豉bym wybieli w這sy (naturalnie mam bardzo ciemny br您, nigdy nie farbowane), tyle 瞠 z do鈍iadczenia znajomych wiem w這sy mo積a bez ca趾owitego niszczenia doprowadzi do jasnego odcienia 鄴販i , prosz o pomoc gdy bardzo chcia豉bym uzyska kolor czystej ,nieskazitelnej bieli (takiej jak na zdj璚iu) , jak to zrobi nie musz帷 i嗆 do fryzjera
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1389133057877.jpg (48,6 KB, 28 za豉dowa)
Aileenlife jest offline  
Stary 2014-01-08, 17:52   #4602
Sybil Vane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Witajcie,
obecnie mam kolor jak na pierwszym zdj璚iu (Garnier Color Naturals - 113). Og鏊nie jestem z niego zadowolona, ale po kilku myciach odrosty 鄴趾n i tylko w這sy na d逝go軼i maj 豉dny, ch這dny kolor (sytuacja taka jest r闚nie gdy u篡j p逝kanki - odrosty jej "nie 豉pi"). Dodam, i na w這sach "na d逝go軼i" s pozosta這軼i pasemek (pewnie jakim rozja郾iaczem - robota fryzjera, schodzi豉m z br您u).
Chcia豉bym uzyska kolor jak ta Londa (nie chodzi mi konkretnie, 瞠by u篡 tej farby podobno u niekt鏎ych wychodzi, bura ciemna, zale篡 mi tylko na tym efekcie kolorystycznym).
Co radzicie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (58,4 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140108_164304.jpg (119,8 KB, 8 za豉dowa)
Sybil Vane jest offline  
Stary 2014-01-09, 21:53   #4603
Jaknietytokto
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Question czarne wlosy

Witam, mam farowane na czarno wlosy. Lubie ten kolor, lecz chcialabym nadac im brazowej poswiaty ( podobny efekt jak po palette ciemny braz, czyli czern z brazowa poswiata w sloncu/ oswietleniu). Moje pytanie jest takie: czy uzyskam taki efekt farbujac wlosy na ten kolor, czy niestety potrzebna bedzie do tego dekoloryacja?
Jaknietytokto jest offline  
Stary 2014-01-09, 22:34   #4604
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: czarne wlosy

Pop逝cz troch czer szamponami przeciw逝pie穎wymi i do blondu, mask z miodem, cytryn i 鄴速kiem- potem zafarbuj br您em po jakim miesi帷u. W 鈍ietle b璠zie po鈍iata

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-01-10, 16:30   #4605
ewelinkakotek
Przyczajenie

Dot.: czarne wlosy

Ja tez mialam czarne wlosy i obojetnie jaki kolor bym nalozyla i tak wychodzil czarny bez poswiaty musialam rozjasnic troche wlosy i dopiero na這篡 braz inaczej by nic z tego nie wyszlo obecnie mam rudy ale chce znowu miec czarne bo to jednak najfajniejszy kolor
ewelinkakotek jest offline  
Stary 2014-01-10, 17:32   #4606
Sekret Urody
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

[QUOTE=Sybil Vane;44499957]Witajcie,
obecnie mam kolor jak na pierwszym zdj璚iu (Garnier Color Naturals - 113). Og鏊nie jestem z niego zadowolona, ale po kilku myciach odrosty 鄴趾n i tylko w這sy na d逝go軼i maj 豉dny, ch這dny kolor (sytuacja taka jest r闚nie gdy u篡j p逝kanki - odrosty jej "nie 豉pi"). Dodam, i na w這sach "na d逝go軼i" s pozosta這軼i pasemek (pewnie jakim rozja郾iaczem - robota fryzjera, schodzi豉m z br您u).
Chcia豉bym uzyska kolor jak ta Londa (nie chodzi mi konkretnie, 瞠by u篡 tej farby podobno u niekt鏎ych wychodzi, bura ciemna, zale篡 mi tylko na tym efekcie kolorystycznym).
Co radzicie?

Jaki masz naturalny odcie w這s闚? Przy takiej koloryzacji najlepiej mie refleksy (na opakowaniu wida je do嗆 dok豉dnie). Pr鏏owa豉 specjalnych szampon闚 do w這s闚 blond? Szampony te maj kolor granatowy lub fioletowy. Ale najlepiej nak豉da je na sam odrost 瞠by reszta w這s闚 nie zrobi豉 si zbyt popielata, uwa瘸j te z p逝kankami bo jasne ko鎍e mog zrobi si siwe lub niebieskie. Z 豉dnymi blondami jest do嗆 ci篹ko. Jedn z opcji jest rozja郾ienie odrostu rozja郾iaczem a nast瘼nie po這瞠nie farby w kolorze blond rozcie鎍zon z szamponem. Odpowiedz na moje pytania a dok豉dnie powiem Ci co mo瞠sz zrobi 瞠by uzyska jak najbardziej zbli穎ny efekt. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez youmynothing Poka wiadomo嗆
Szuka豉m takiego tematu i nie ma.
Naturalnym kolorem jest br您owy, mam farbowane w這sy na blond ale nie bardzo jasny. Mam dylemat.
Zastanawiam si w kt鏎ym kolorze wygl康am lepiej. Mama mi m闚i zeby kupi jaki szampon ale nie wiem jaki, bo chc, 瞠by ten blond mi zosta i si nie zepsu po tych np. 20 myciach. Co polecacie? I w豉郾ie tak to podj望 decyzj czy farbuj na br您 (mam naturalny, nie jest ani za ciemny, ani za jasny - 鈔edni) czy na bardzo jasne blond (nie tak jak my郵icie, ale wiadomo o co chodzi - kolor kt鏎y wyszed mi u fryzjerki nie podoba mi si a nosz go ju do嗆 d逝go), ale nie platyn. Ma kto jakie zdj璚ia jak to jest? Bo lubi ten blond, nie chc, 瞠by by ciemny a m鎩 wydaje mi si troch za rudy i 鄴速y (nie jest brzydki tylko nie jest kolorem, jakiego oczekiwa豉m i st康 te to farbowanie na jasne je郵i nie spodobam si sobie w br您ie). I chodzi mi o taki specyfik, kt鏎y sprawi, 瞠 moje w這sy b璠 koloru co takiego:

http://e.lansik.pl/la691/8e1babd10017051d4a2e2feb

chodzi mi o brak innych ton闚 np. rudych, blond - na zdj璚iu przedstawiona jest jego intensywno嗆.

zatem co ja mam kupi? i czy zmyje mi si ten kolor tak, 瞠 np. jak kto mnie spotka za 2 miesi帷e to nie pomy郵i 瞠 pr鏏owa豉m takiego czego? dzi瘯uj.
Po pierwsze to szampon koloryzuj帷y napewno nie wyp逝cze Ci si w ca這軼i i zostanie raczej taki brudny kolor ani blond ani br您. Odpu嗆 sobie szampon bo to nie b璠zie te koloryzacja jednolita. Wrzu jak捷 fotk swoich w這s闚 i twarzy. Ch皻nie doradz czy b璠zie Ci dobrze w blondzie czy br您ie. Zdj璚ie najlepiej zr鏏 w ci庵u dnia bez sztucznego o鈍ietlenia tylko przy s這鎍u. Najlepiej odda kolory. Pozdrawiam
Sekret Urody jest offline  
Stary 2014-01-10, 21:24   #4607
Klaczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...15619279_n.jpg
Obecnie mam kolor identyczny jak na opakowaniu Garniera - Jasny Lodowy blond, poniewa farbuj si nim ju od p馧 roku. Chcia豉bym lekkiej zmiany i na prawd bardzo zale篡 mi na szybkiej odpowiedzi jak uzyska kolor z linku na moich w這sach! B璠 bardzo wdzi璚zna!
Stary 2014-01-10, 22:05   #4608
paulinas270
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Zmiana koloru :)

Chcia豉bym troch od鈍ie篡 kolor tak瞠 mam nadziej, 瞠 pomo瞠cie chcia豉bym uzyska taki kolor jaki jest na zdj璚iu wiecie mo瞠 jakiej farby u篡 by otrzyma taki kolor??? m鎩 kolor to taki sprany br您
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kristen-Stewart-Long-Tousled-Layered-Hairstyles-2013.jpg (27,4 KB, 51 za豉dowa)
paulinas270 jest offline  
Stary 2014-01-10, 22:40   #4609
eschate
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: Zmiana koloru :)

Na Twoim miejscu wybra豉bym si do profesjonalnego sklepu z farbami i tam wybra豉 sobie odcie o 1-2 tony ja郾iejsze od tego, skoro masz 'sprany br您', czyli mam to rozumie, 瞠 dawno nie farbowa豉 w這s闚 i s naprawde br您owe a nie prawie czarne to mo瞠 si uda, na tym zdj璚iu to nie jest raczej br您 tylko ciemny blond w cieniu, ewentualnie dekoloryzacja

Zapuszczam w這sy: obecnie-33cm, wymarzone-45cm
eschate jest offline  
Stary 2014-01-10, 23:46   #4610
paulinas270
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Zmiana koloru :)

Dekoloryzacji boj si najbardziej tak瞠 nie chc ryzykowa bardzo spodoba mi si ten odcie dlatego chcia豉m zapyta o kolor, bo wydaj mi si, 瞠 pada troch w kasztan, ale mo瞠 mi si tylko wydawa :P
paulinas270 jest offline  
Stary 2014-01-11, 16:16   #4611
Sybil Vane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

[QUOTE=Sekret Urody;44538595]
Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka wiadomo嗆
Witajcie,
Co radzicie?

Jaki masz naturalny odcie w這s闚? Przy takiej koloryzacji najlepiej mie refleksy (na opakowaniu wida je do嗆 dok豉dnie). Pr鏏owa豉 specjalnych szampon闚 do w這s闚 blond? Szampony te maj kolor granatowy lub fioletowy. Ale najlepiej nak豉da je na sam odrost 瞠by reszta w這s闚 nie zrobi豉 si zbyt popielata, uwa瘸j te z p逝kankami bo jasne ko鎍e mog zrobi si siwe lub niebieskie. Z 豉dnymi blondami jest do嗆 ci篹ko. Jedn z opcji jest rozja郾ienie odrostu rozja郾iaczem a nast瘼nie po這瞠nie farby w kolorze blond rozcie鎍zon z szamponem. Odpowiedz na moje pytania a dok豉dnie powiem Ci co mo瞠sz zrobi 瞠by uzyska jak najbardziej zbli穎ny efekt. Pozdrawiam

Witaj, m鎩 naturalny odcie to taki popielaty, 鈔edni blond (za dzieciaka by豉m naturalna platynka), generalnie zawsze dobrze "豉pi帷a" wszystkie kolory. Mam to szcz窷cie, 瞠 po nawet farbowaniu jednolit farb, refleksy pojawiaj si u mnie samoistnie Szampon闚 i p逝kanek pr鏏owa豉m i zawsze ten problem 瞠 ko鎍e fioletowe a g鏎a nie och豉dza豉 si (nie pomy郵a豉m 瞠by na sam odrost nak豉da).
A kolor na pude趾u strasznie mnie urzek
Z g鏎y dzi瘯i za pomoc
Sybil Vane jest offline  
Stary 2014-01-11, 16:16   #4612
tysiak26
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
Czy farba joanna professional da mi upragniony kolor?

Dwa tygodnie temu farbowa豉m w這sy u fryzjerki farbami w kolorze jasny z這cisty blond pomieszany z szatynowym. W這sy wygl康a造 tak, jak na za陰czonym zdj璚iu i nie mia造 rudych refleks闚. Dzisiaj moje w這sy praktycznie wr鏂i造 do naturalnego koloru (rudo-blond) i jedynie ich ton ma w sobie pozosta這軼i po popielu. Chcia豉bym mie w這sy takie, jak w pierwszy dzie po farbowaniu i 瞠by efekt utrzymywa si d逝瞠j. Chcia豉bym wiedzie, czy farba z serii joanna 8.1 by豉by odpowiednia i zrobi豉by z moich w這s闚 鈔edni/ciemny blond bez rudych refleks闚? I jakiego st篹enia musia豉bym u篡?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1388782928934.jpg (41,8 KB, 22 za豉dowa)
tysiak26 jest offline  
Stary 2014-01-11, 18:20   #4613
tysiak26
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
Dot.: Czy farba joanna professional da mi upragniony kolor?

up!
tysiak26 jest offline  
Stary 2014-01-11, 20:13   #4614
natalcia250
Black No. 1

Wiadomo軼i: 1 552

Czy jakakolwiek farba mog豉by mi da odcie taki jak w za陰czniku? pierwsze zdj璚ie to moje w這sy aktualnie (sprana czerwie).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dupawlosydupalemmyxd.jpg (64,0 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyyy.jpg (22,7 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2014-01-11 o 20:14
natalcia250 jest offline  
Stary 2014-01-12, 22:35   #4615
iswerth
Przyczajenie

Witam, jestem tu nowa
Mam pytanie: jak zej嗆 z w這s闚 farbowanych na czarno na kolor grafitowy?
Tak, chodzi mi o taki typowy, o堯wkowy grafit marz mi si w這sy w takim kolorze i zastanawiam si czy traktowanie ja郾iejszymi farbami w typie popielatego blondu lub go喚biego popielu pomo瞠 mi go uzyska? Czy mo瞠 s na to inne metody?
iswerth jest offline  
Stary 2014-01-13, 08:11   #4616
Aileenlife
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Jak wybieli w這sy?

Cytat:
Napisane przez Aileenlife Poka wiadomo嗆
Mam problem , chcia豉bym wybieli w這sy (naturalnie mam bardzo ciemny br您, nigdy nie farbowane), tyle 瞠 z do鈍iadczenia znajomych wiem w這sy mo積a bez ca趾owitego niszczenia doprowadzi do jasnego odcienia 鄴販i , prosz o pomoc gdy bardzo chcia豉bym uzyska kolor czystej ,nieskazitelnej bieli (takiej jak na zdj璚iu) , jak to zrobi nie musz帷 i嗆 do fryzjera
Ja naprawd bardzo prosz o odpowied w sprawie zacytowanego postu ;A; to dla mnie bardzo wa積e, a tutaj ponownie wgrane zdj璚ie koloru kt鏎y chc uzyska

Edytowane przez Aileenlife
Czas edycji: 2014-01-13 o 08:13
Aileenlife jest offline  
Stary 2014-01-13, 13:38   #4617
vixen89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Poka wiadomo嗆
Czy jakakolwiek farba mog豉by mi da odcie taki jak w za陰czniku? pierwsze zdj璚ie to moje w這sy aktualnie (sprana czerwie).
Mysle ze ten kolor mozesz uzyskac stosujac jakis toner (np La Riche, Directions) tylko musialabys wczesniej rozjasnic wlosy. Daje linka do kolorow:
http://3.bp.blogspot.com/-zALpRu-pgg...iche%2Btab.JPG

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10
vixen89 jest offline  
Stary 2014-01-13, 16:44   #4618
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez iswerth Poka wiadomo嗆
Witam, jestem tu nowa
Mam pytanie: jak zej嗆 z w這s闚 farbowanych na czarno na kolor grafitowy?
Tak, chodzi mi o taki typowy, o堯wkowy grafit marz mi si w這sy w takim kolorze i zastanawiam si czy traktowanie ja郾iejszymi farbami w typie popielatego blondu lub go喚biego popielu pomo瞠 mi go uzyska? Czy mo瞠 s na to inne metody?
Nie, nic nie da, musisz zej嗆 z czerni (tylko rozja郾iacz), jesli uzyskasz pomara鎍zowe w這sy, da na to farb popielat, a potem spr鏏owa z mix tonem albo tonerem i b璠zie si wyp逝kiwa, wi璚 b璠ziesz musia豉 ci庵le od鈍ie瘸 kolor.

Cytat:
Napisane przez Aileenlife Poka wiadomo嗆
Ja naprawd bardzo prosz o odpowied w sprawie zacytowanego postu ;A; to dla mnie bardzo wa積e, a tutaj ponownie wgrane zdj璚ie koloru kt鏎y chc uzyska
Rozja郾i, a czy uzyskasz tak biel (prawie niemo磧iwe), zale篡 od tego, jak twoje w這sy sie rozja郾iaj, przewag kt鏎ego barwnika maj (ciep造/zimny: jesli ciep造, to 90% nie masz co marzy o bia造ch w這sach) i czy nie pokrusza si przy rozja郾ianiu (mo磧iwe,瞠 uzyskasz 鄴速e/pomara鎍zowe w這sy, a kolejne rozja郾ianie po prostu nic nie da).
ale, jak m闚i豉m, zale篡 od tego, jaki masz naturalny pigment.
201607040946 jest offline  
Stary 2014-01-14, 16:27   #4619
Darja_M
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Prosz o FACHOW POMOC,wa積e!

Hej,farbowa豉m w這sy tylko 2 razy w zyciu i baardzo 瘸這wa豉m.Raz kole瘸nka mi farbowa豉 w這sy i wysz造 kruczo czarne a raz u fryzjera i wysz造 rudawe.Kilka lat czeka豉m az mi w這sy odrosna.Og鏊nie mam baardzo d逝gie, grube i geste w這sy w kolorze
https://www.google.pl/search?q=br%C4...ml%3B450%3B584
Teraz mam ochot na metamorfoze i jutro id do kolezanki fryzjerki.
Efekt jaki chce uzyska https://www.google.pl/search?q=adria...F%3B772%3B1024
Kole瘸nka chce mi zmiesza 2 farby:
loreal casting nr 500(jasny br您)i nr 600 (ciemny blond)
Czy myslicie,ze mniej wiecej taki wyjdzie?Nie chce juz zalowac,a jestem przewrazliwiona na punkcie w這s闚.
Prosze o porady.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

mam takie https://www.google.pl/search?q=br%C4...ml%3B450%3B584

a takie efekt chce uzyska https://www.google.pl/search?q=adria...F%3B772%3B1024

Edytowane przez Darja_M
Czas edycji: 2014-01-14 o 16:28
Darja_M jest offline  
Stary 2014-01-15, 11:22   #4620
dodzia813
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Zmiana koloru na mokka 鈔edni lub jasny blond

Cze嗆 ,

Mam zamiar zmieni kolor w這s闚 matrix socolor mokka 7m 鈔edni blond lub 8m jasny blond, tylko zastanawia mnie jedna rzecz co to jest ta mokka ?
Czy kolor moich w這s闚 wyjdzie ciemnijeszy ni jakbym mia豉 farobwa na sam 鈔edni blond.
W wyborze koloru powinnam si sugerowa nazw koloru czy tak jak wygl康a w palecie kolor闚 do w這s闚?

Dzi瘯uje za odpowiedzi.
dodzia813 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.