Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 158 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-02-09, 15:07   #4711
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 047
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Wiem, 瞠 mam wracac do naturalek i planuj to zrobic, ale mam od dawna ma貫go bzika na punkcie jednego dziwacznego koloru, wi璚 tak sobie zapytam
Da si w domu? Z jak trwa這軼i maksymaln? Powiedzmy, 瞠 na z這tym blondzie. Wiem, 瞠 to nie jest istota 篡j帷a wi璚 jestem te przygotowana na odpowied 瞠 mog sobie pomarzyc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Lightning.Farron.600.414001.jpg (28,4 KB, 34 za豉dowa)
Misseczka jest offline  
Stary 2014-02-09, 16:11   #4712
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

ja bym zmiesza豉 blond z pozmiomu 9/10 z czerwieni

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-02-09, 16:22   #4713
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 047

A w jakich proporcjach? Bo nie ukrywam ze jak mi wyjd mocno czerwone a nie pastelowe to mog zainwestowac w papierow torebk na g這w
Misseczka jest offline  
Stary 2014-02-09, 17:21   #4714
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

czerwone farby s co najmniej 3-4 a nawet 5 ton闚 ciemniejsze, dlatego wybra豉bym najmniej ostr i u篡豉 jej 1/3, blondu za 2/3.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-02-09, 18:02   #4715
viooolett
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 130

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka wiadomo嗆
Jaka farba moge uzyskac taki kolor???
ponawiam moje pytanie i prosze o odpowiedz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blog_jl_4118905_5642089_tr_jma-rollingstone2005-02.jpg (39,3 KB, 4 za豉dowa)
viooolett jest offline  
Stary 2014-02-10, 01:02   #4716
Martek_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 202

Cze嗆, wpadam po rad
Naturalnie ciemno br您owe w這sy farbowa豉m fryzjerskimi rozja郾iaj帷ymi farbami na intensywnie czerwony kolor (0.6gp lub 10.60 innej firmy). Miesi帷 temu po這篡豉m bardzo ciemny br您 Castinga do 24 my 4.0.
Jestem praktycznie czarna, wida jedynie ciemnoczerwone refleksy w sztucznym 鈍ietle. Teraz zamarzy mi si ja郾iutki br您, nie wiem czy to nie podchodzi pod blond (przyk豉dy kolor闚 w za陰czniku).
Pomy郵a豉m, 瞠 sposobem mo瞠 by k徙iel rozja郾iaj帷a i na這瞠nie blond farby(czyta豉m, 瞠 drogeryjne wychodz zazwyczaj ciemniej) z zielonym, kt鏎y podobno ma zabi czerwie czyli co z numerkiem 8.1.
Co s康zicie? Mo瞠 macie jaki inny, lepszy pomys? By豉bym wdzi璚zna za wszelkie sugestie, naprawd
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (56,8 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (14,7 KB, 30 za豉dowa)
Stary 2014-02-10, 10:53   #4717
nadijahh
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 348

Pom騜cie, prosz. Od x czasu maluj w這sy na rudo na poziomie 8, czasami7, jest to do嗆 jasny odcie, wi璚 z regu造 wyp逝kuje si do czego pomi璠zy rudym a 鈔ednim blondem, nie wygl康a to 豉dnie, tym bardziej, 瞠 naturalny odrost jest to ciemny blond. Postanowi豉m p鎩嗆 tym rzem bardziej w stron jasnego br您u. Jak uzyska taki kolor? Ewentualnie co ciemniejszego jak na drugiej fotce. Nie znam si na br您ach kompletnie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-color-ideas.jpg (51,8 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz1.jpg (43,2 KB, 27 za豉dowa)
Stary 2014-02-10, 11:45   #4718
Sandrika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 437

Cytat:
Napisane przez nadijahh Poka wiadomo嗆
Pom騜cie, prosz. Od x czasu maluj w這sy na rudo na poziomie 8, czasami7, jest to do嗆 jasny odcie, wi璚 z regu造 wyp逝kuje si do czego pomi璠zy rudym a 鈔ednim blondem, nie wygl康a to 豉dnie, tym bardziej, 瞠 naturalny odrost jest to ciemny blond. Postanowi豉m p鎩嗆 tym rzem bardziej w stron jasnego br您u. Jak uzyska taki kolor? Ewentualnie co ciemniejszego jak na drugiej fotce. Nie znam si na br您ach kompletnie...
Na m鎩 gust to sa blondy
Druga fotka to ciemny blond z poziomu 6, 5徠ki s du穎 ciemniejsze, ale mog si oczywiscie mylic
Za to pierwszy kolor nie balabym sie powiedzie ze to jaki s這neczny/jasny/鈔edni blond

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2014-02-10 o 12:13
Sandrika jest offline  
Stary 2014-02-10, 14:40   #4719
nadijahh
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 348

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka wiadomo嗆
Na m鎩 gust to sa blondy
Druga fotka to ciemny blond z poziomu 6, 5徠ki s du穎 ciemniejsze, ale mog si oczywiscie mylic
Za to pierwszy kolor nie balabym sie powiedzie ze to jaki s這neczny/jasny/鈔edni blond

Ba豉m si s這wa "blond"
Blond czy nie-blond, czy kto jeszcze wie, jak taki kolor osi庵n望?
Stary 2014-02-10, 19:17   #4720
noelle96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
Z rudego na br您owy?

Witam.
mam farbowane, rude w這sy - uzyskane rozja郾iaczem plus rud farb, koloryzowa豉m je ju wiele razy, naturalnie mam jasno br您owe (mysie), jednak chcia豉bym wr鏂i do br您owego.. Nie chc mie bardzo ciemnego koloru, zale篡 mi jednak, by uzyska 豉dny, br您owy odcie.
My郵a豉m mo瞠 o orzechowym br您ie z Joanny..
Bardzo zale篡 mi na szybkiej odpowiedzi.
Za陰czam zdj璚ia koloru moich w這s闚 i docelowego.
Dzi瘯uj z g鏎y.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140210.jpg (22,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 16334.jpg (53,9 KB, 15 za豉dowa)
Stary 2014-02-10, 19:31   #4721
paolinka3991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

Hej dziewczyny mam pro軸 do Was mo瞠 kt鏎a mi pomo瞠 bo ju mam m皻lik w g這wie...Ot騜 1,5 miesi帷a temu rozja郾i豉m w這sy, u g鏎y s z這te, poni瞠j ucha rudawe... Chcia豉bym uzyska popielaty 鈔edni blond jak na zdj璚iu
http://img.zszywka.pl/0/0078/w_5700/...ond-piekny.jpg

I tu pytanie: czy musze rozja郾i same ko鎍e(tzn. te rude pasma), ca貫 w這sy nawet z ja郾iejsz nasad, czy sama farba np. Loreal Preference popielaty blond (lub jaka inna?) da rad, wyr闚na kolor i da ten upragniony, praktycznie naturalny dla mnie kolor popielaty 鈔edni blond?
paolinka3991 jest offline  
Stary 2014-02-10, 21:01   #4722
Ayris_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Hej, prosz o rad.

M鎩 naturalny kolor to ciemny mysi blond/br您, na t chwil mam 3 cm odrostu. W這sy na d逝go軼i to sprany popielaty blond loreal preference, kt鏎y zrobi si mocno rudawy, jak wida na fotkach W這sy by造 farbowane 3 miesi帷e temu.

Chcia豉bym uzyska ja郾iejszy, ch這dny blond, kt鏎y nie spierze mi si do rudo軼i. Co takiego jak na fotce ni瞠j.

Czy do takiego efektu wystarczy zwyk豉 farba, czy mam si bawi w k徙iel rozja郾iaj帷? Jaki kolor farby?

1,2 fotka to moje w這sy w 鈍ietle sztucznym, na 2 wida odrost, 3 to kolor w 鈍ietle dziennym, ale sprzed ponad miesi帷a, kiedy kolor jeszcze nie by taki paskudny, by這 pochmurno, 4 to wymarzony kolorek.

Bardzo prosz o pomoc, bo ju nie mog patrze na swoje w這sy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dlsztuczne.jpg (34,2 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sztuczne.jpg (42,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dldzienne.jpg (24,3 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg taylor-swift-1-94.jpg (38,0 KB, 19 za豉dowa)
Ayris_ jest offline  
Stary 2014-02-10, 21:58   #4723
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 430
Dot.: Z rudego na br您owy?

b璠zie bardzo ci篹ko, poniewa zawsze ten rudy b璠zie przebija (mo瞠 wyj嗆 maho lub jaki dziki kasztan?), a br您y czy ciemne blondy zawieraj czerwony pigment, dlatego tak si dzieje. chyba bez dekoloryzacji nie da rady, 瞠by wyszed 豉dny brazik, uwa瘸j na farby i nie wiem czy sama w domu dasz rade?
foxy313 jest offline  
Stary 2014-02-10, 22:15   #4724
noelle96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
Dot.: Z rudego na br您owy?

Mo瞠 przebija lekko, nie jest mi jako brzydko w rudym, jednak chcia豉bym br您owy.. Dekoloryzacji wola豉bym si nie podejmowa.
A jaki zbli穎ny kolor do docelowego? Chcia豉bym u篡 tego orzechowego br您u, ale nie wiem, czy on pokryje ten rudy..
Stary 2014-02-11, 08:03   #4725
Sandrika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ayris_ Poka wiadomo嗆
Hej, prosz o rad.

M鎩 naturalny kolor to ciemny mysi blond/br您, na t chwil mam 3 cm odrostu. W這sy na d逝go軼i to sprany popielaty blond loreal preference, kt鏎y zrobi si mocno rudawy, jak wida na fotkach W這sy by造 farbowane 3 miesi帷e temu.

Chcia豉bym uzyska ja郾iejszy, ch這dny blond, kt鏎y nie spierze mi si do rudo軼i. Co takiego jak na fotce ni瞠j.

Czy do takiego efektu wystarczy zwyk豉 farba, czy mam si bawi w k徙iel rozja郾iaj帷? Jaki kolor farby?

1,2 fotka to moje w這sy w 鈍ietle sztucznym, na 2 wida odrost, 3 to kolor w 鈍ietle dziennym, ale sprzed ponad miesi帷a, kiedy kolor jeszcze nie by taki paskudny, by這 pochmurno, 4 to wymarzony kolorek.

Bardzo prosz o pomoc, bo ju nie mog patrze na swoje w這sy
Mi wyszed bardzo podobny kolor po alfaparf 8.21. Postaram si cykn望 fotke, bo w這ski robi豉m wczoraj z tym ze dzisiaj jest bardzo s豉be 鈍iat這 u mnie w mie軼ie na fotki, (pochmurno) .. no ale postaram si co tam z豉pa
Tyle 瞠 ja k豉d豉m na w這sy rozja郾iane
Z tego co wiem, 瞠by pozby si rudosci trzeba po這篡 farb z niebieskim barwnikiem i chyba popiel ma go najwi璚ej czyli z 1 po przecinku

Je郵i si myle niech mnie kto poprawi
Sandrika jest offline  
Stary 2014-02-12, 11:09   #4726
lilia8843
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 271

Chce si pochwali nowym kolorem.
Co o nim sadzicie ?. troch jako嗆 zdj璚ia nie oddaje rzeczywistego koloru.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CAM01200.jpg (96,7 KB, 73 za豉dowa)
lilia8843 jest offline  
Stary 2014-02-12, 12:25   #4727
viooolett
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 130

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Poka wiadomo嗆
Sliczne wlosy....moje marzenie...ciekawy kolor
viooolett jest offline  
Stary 2014-02-12, 12:27   #4728
Sandrika
Zadomowienie

Cytat:
Wow! Ja bym si nigdy na to nie odwa篡豉 ale wygl康a extra!
A jaki masz kolor oczu ? Bo probuje sb wyobrazic jak wygladasz z przodu
Sandrika jest offline  
Stary 2014-02-12, 16:12   #4729
Vanpaia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Hej^^
Yhh marzy mi si ch這dny , jasny blondzik ale mam obecnie ma造 problem.
Farbowa豉m sw鎩 5 cm odrost(ciemny blond) wellatonem 12/1 z wod 12 % jednak zmy豉m farb zbyt wcze郾ie, o 20 min za wcze郾ie ;/ - wyszed 鄴速y , kurczakowy kolor. Po kilku dniach na這篡豉m Joann Szlachetn per喚 212 , trzyma豉m j na w這sach wg instrukcji i... nic zupe軟ie nic nie zmieni豉 na moich odrostach ;/
Zolte odrosty odcinaj si troch od reszty wlos闚 b璠帷ych po rozjasniaczu ..czy da rad je jako rozja郾i ? Nie wiem czy kupowa kolejne farby skoro mog da zerowy efekt na tym ''kurczaku''.
Vanpaia jest offline  
Stary 2014-02-12, 21:08   #4730
___asia___
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 582

Cytat:
super to wyglada, farbowalas u fryzjera? ciekawi mnie co to za kolor, ten srodkowy
___asia___ jest offline  
Stary 2014-02-13, 15:06   #4731
lilia8843
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 271

Cytat:
Napisane przez sandrika Poka wiadomo嗆
wow! Ja bym si nigdy na to nie odwa篡豉 ale wygl康a extra!
A jaki masz kolor oczu ? Bo probuje sb wyobrazic jak wygladasz z przodu :d
zielone

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Poka wiadomo嗆
super to wyglada, farbowalas u fryzjera? ciekawi mnie co to za kolor, ten srodkowy
Tak u fryzjera. Wy郵e ze samemu nie otrzyma si takie efektu.
Mia豉m 1 kolor prawie na ca貫 w這sy na這穎ny, p騧niej rozja郾ione ko鎍闚ki . A na koniec lekka koloryzacja na ko鎍ach.
lilia8843 jest offline  
Stary 2014-02-13, 19:56   #4732
___asia___
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 582

Cytat:
zielone

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Tak u fryzjera. Wy郵e ze samemu nie otrzyma si takie efektu.
Mia豉m 1 kolor prawie na ca貫 w這sy na這穎ny, p騧niej rozja郾ione ko鎍闚ki . A na koniec lekka koloryzacja na ko鎍ach.
nawet bym nie probowala robic tego sama
a wiesz jakiej farby uzywa twoj fryzjer? bo numerkow pewnie nie znasz?
___asia___ jest offline  
Stary 2014-02-13, 22:20   #4733
AsiaAcid
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Jak uzyska taki kolor?

Witajcie.
Dwa dni temu wzi窸am si za wychodzenie z czarnego koloru. Farbowa豉m si na czarno ju kilka dobrych lat, dwa dni temu po這篡豉m rozja郾iacz, a w sumie to dwa na raz. Odrosty wiadomo by造 bialute鎥ie a reszta od 鄴販i po pomara鎍z, czarne prze鈍ity itd..
Na te cuda po這篡豉m farb Joanny "palona kawa" - na g鏎ze g這wy ciemny br您 z bordowo-czerwonym po造skiem reszta jako tako ale ten po造sk na ca這軼i. Posz豉m spa.
Rano (wczoraj) wsta豉m i po這篡豉m kolejn "palon kaw" - g鏎a nieco ciemniejsza, reszta prawie bez zmian ale wci捫 wida te czerwienie. Wieczorem dwa rozja郾iacze na raz i o dziwo nie zrobi造 si ognisto czerwone, a lekko rude. Po chwili Palette Deluxe 750 (czekoladowy br您) - wysz這 ju nieco lepiej.
Dzi rano na to palette deluxe 655 (l郾i帷y br您) oczywi軼ie kolor nie wyszed taki jak na opakowaniu i na t chwil w這sy na d逝go軼i s ciemnobr您owe (lekko bordowy po造sk przy 鈍ietle) natomiast g鏎a ma ewidentnie bordowy odcie.

Chc, doj嗆 do takiego koloru jak pani na opakowaniu L'oreal Preference Wild Ombres nr 2. (http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-ombres/2.aspx) i moje pytanie brzmi jak to zrobi? Jak wida nie straszne mi jest nak豉danie kilku farb dziennie wi璚 mile widziany jest ka盥y spos鏏.
W sumie chodzi o to jaka to farba (ten kolor co ona ma na g鏎ze g這wy) i jak do niego doj嗆 najszybciej z tym co ja mam teraz???

Nie ma nikogo kto by si podj掖 pomocy??? B豉gam dziewczyny!

Edytowane przez AsiaAcid
Czas edycji: 2014-02-14 o 18:29
AsiaAcid jest offline  
Stary 2014-02-14, 13:14   #4734
paolinka3991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

Cytat:
ζdne mia豉m podobne w wakacje ale na innym kolorze, sama zrobi豉m Loreal Preference do ombre ;p Ale co prawda to prawda, bezpieczniej i嗆 do fryzjera, bo z efektami ombre w domu bywa r騜nie... Ja chyba mia豉m po prostu du穎 szcz窷cia 瞠 mi wysz這 na w豉sn r瘯 Robi豉m na ciemnym br您ie

Bardzo 豉dnie Ci to wysz這, na wakacje chyba znowu wr鏂 do tego rodzaju efektu, ale na podobnym kolorze co Ty. Wiesz mo瞠 jaka farba by豉 u篡ta? Kiedy widzia豉m dziewczyn, kt鏎a mia豉 ombre na rudo?-rubinowych? w這sach (wydaje mi si 瞠 co a la Palette rubinowa czerwie), te efekt by spoko
paolinka3991 jest offline  
Stary 2014-02-14, 22:18   #4735
alicja29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Farba super rozjasniajaca w kolorze ciep造 blond ciep造 bez

Witam . Moze kt鏎a z was farbowa豉 w這sy i doradzi. Poszukuje farby ktora rozjasni i to dobrze w這sy w kolorze ciemny blond/jasny br您 na ciep造 lekko zlocisty blond.(ale nie 鄴速y) . Chodzi mi o kolor w stylu dawnej britney Spears. Moze ktos farbowal ?
alicja29 jest offline  
Stary 2014-02-14, 22:33   #4736
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 9 308
Dot.: Farba super rozjasniajaca w kolorze ciep造 blond ciep造 bez

Cytat:
Napisane przez alicja29 Poka wiadomo嗆
Witam . Moze kt鏎a z was farbowa豉 w這sy i doradzi. Poszukuje farby ktora rozjasni i to dobrze w這sy w kolorze ciemny blond/jasny br您 na ciep造 lekko zlocisty blond.(ale nie 鄴速y) . Chodzi mi o kolor w stylu dawnej britney Spears. Moze ktos farbowal ?
Ja ju od d逝窺zego czasu robi farb Wella- Wellaton- nr 12.0- bardzo jasny naturalny blond i jestem bardzo zadowolona (przede wszystkim nie pali w這s闚 jak np. farby Palette).
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...wa-wersja.html

Insta
bernikula jest offline  
Stary 2014-02-14, 22:54   #4737
alicja29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Ok dzieki. A nie wychodzi ci jak brudna szmata do pod這gi? Bo u mnie wszelkie naturalne odcienie przez kilka pierwszych my tak wygl康aj. A jak jest u ciebie ?
alicja29 jest offline  
Stary 2014-02-15, 09:00   #4738
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 9 308

Nie, nie wychodzi. Nie lubi wychodzi na samochwa喚, ale w這sy mam akurat w 豉dnym odcieniu blond, co cz瘰to s造sz, wi璚 pewnie tak jest

Insta
bernikula jest offline  
Stary 2014-02-17, 12:19   #4739
AsiaAcid
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Exclamation Dot.: Jak uzyska taki kolor?

Cytat:
Napisane przez asiaacid Poka wiadomo嗆
witajcie.
Dwa dni temu wzi窸am si za wychodzenie z czarnego koloru. Farbowa豉m si na czarno ju kilka dobrych lat, dwa dni temu po這篡豉m rozja郾iacz, a w sumie to dwa na raz. Odrosty wiadomo by造 bialute鎥ie a reszta od 鄴販i po pomara鎍z, czarne prze鈍ity itd..
Na te cuda po這篡豉m farb joanny "palona kawa" - na g鏎ze g這wy ciemny br您 z bordowo-czerwonym po造skiem reszta jako tako ale ten po造sk na ca這軼i. Posz豉m spa.
Rano (wczoraj) wsta豉m i po這篡豉m kolejn "palon kaw" - g鏎a nieco ciemniejsza, reszta prawie bez zmian ale wci捫 wida te czerwienie. Wieczorem dwa rozja郾iacze na raz i o dziwo nie zrobi造 si ognisto czerwone, a lekko rude. Po chwili palette deluxe 750 (czekoladowy br您) - wysz這 ju nieco lepiej.
Dzi rano na to palette deluxe 655 (l郾i帷y br您) oczywi軼ie kolor nie wyszed taki jak na opakowaniu i na t chwil w這sy na d逝go軼i s ciemnobr您owe (lekko bordowy po造sk przy 鈍ietle) natomiast g鏎a ma ewidentnie bordowy odcie.

chc, doj嗆 do takiego koloru jak pani na opakowaniu l'oreal preference wild ombres nr 2. (http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-ombres/2.aspx) i moje pytanie brzmi jak to zrobi? Jak wida nie straszne mi jest nak豉danie kilku farb dziennie wi璚 mile widziany jest ka盥y spos鏏. :d
w sumie chodzi o to jaka to farba (ten kolor co ona ma na g鏎ze g這wy) i jak do niego doj嗆 najszybciej z tym co ja mam teraz???

nie ma nikogo kto by si podj掖 pomocy??? B豉gam dziewczyny!
halooooooo?
Stary 2014-02-19, 11:01   #4740
gocha_g
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Co to za kolor?

Hej, bardzo bardzo bardzo podoba mi si ten kolor w這s闚, kt鏎y ma dziewczyna na zdj璚iu. Orientuje si kto jak farb mog taki odcie uzyska? Obecnie mam w這sy koloru kasztanowy br您. Pozdrawiam ;*
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20131207214327uid1.jpg (37,3 KB, 57 za豉dowa)
gocha_g jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.